Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: kedd jún. 04, 2024 4:14



Hozzászólás a témához  [ 10 hozzászólás ] 
T-s netnél kimenő kiszolgáló Windows Mailben 
Szerző Üzenet
ezüst tag

Csatlakozott: szer. ápr. 30, 2008 21:38
Hozzászólások: 68
Hozzászólás 
jah:) de az enyémet tette előbbre;)


szer. dec. 02, 2009 18:41
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6486
Tartózkodási hely: Bonyhád - BP
Hozzászólás 
TargeT írta:
Pedig valahogy pont úgy kell csinálni, mint hooligansboy csinálta.
SMTP szerver: mail.t-online.hu
A kiszolgáló hitelesítést is be kell pipálni. Meg még valamit? :hm:
A mail címet és jelszót beírni. Majd megnézek már egy régi XP partíciót, van rajta ilyen beállítás.
A tűzfalnak kell még engedni a 25 és a 465 portokat.


Én még régebben szenvedtem egy T-s beállítással és akárhogy próbáltam, nem fogadta el a külsős email-t, mint kimenő hitelesítő adatokat. @t-s kellett volna, de azt meg nem kértek az előfizetéshez. :roll:

szerk.: ugyanabban a percben küldtük :D


szer. dec. 02, 2009 18:30
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: szer. ápr. 30, 2008 21:38
Hozzászólások: 68
Hozzászólás 
siker:))))
kössz a helpet:)

eszközök--> fiókok--> majd a fiókon kiszolgálók fül--> kimenő levelek kiszolgálója--> beállítás. és ott a bejelentkezés rádiógombot választod ki, megadod a t-s email hozzáférés adatait. és müxik:D


szer. dec. 02, 2009 18:30
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6675
Hozzászólás 
Pedig valahogy pont úgy kell csinálni, mint hooligansboy csinálta.
SMTP szerver: mail.t-online.hu
A kiszolgáló hitelesítést is be kell pipálni. Meg még valamit? :hm:
A mail címet és jelszót beírni. Majd megnézek már egy régi XP partíciót, van rajta ilyen beállítás.
A tűzfalnak kell még engedni a 25 és a 465 portokat.


szer. dec. 02, 2009 18:22
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. ápr. 30, 2008 21:38
Hozzászólások: 68
Hozzászólás 
most látom,h ez a t oldaláról mindent bemásolt...

nem, nem azt adtam meg. azt kellene? megadtam a net.szombathely.hu-s mail címet és jelszót. a másik szolgáltatónál így működött a dolog, lehet,h a t máshogy akarja, de ha így jó lesz akk megadom neki azt


szer. dec. 02, 2009 18:22
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
nem teljesen válasz a kérdésre, de én is utálom, hogy a szolgáltatók a 25-ös portkorlátozásokkal szórakozgatnak. upécé, tré, digi egy kutya.


szer. dec. 02, 2009 18:21
Profil Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6486
Tartózkodási hely: Bonyhád - BP
Hozzászólás 
És ugye a kimenő szerver hitelesítő információihoz a @t-online vagy milyen email címet és a hozzá tartozó jelszót állítottad?


szer. dec. 02, 2009 18:16
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: szer. ápr. 30, 2008 21:38
Hozzászólások: 68
Hozzászólás 
nah akk leírom még1*, lehet,h az előző hsz-ben nem volt bent.

nem a t-s mail címet akarom használni, akarja a hóhér:)
amíg egy másik szolgáltatónál voltam simán ment az,h a bejövő az email szolgáltatóé volt, a kimenő meg a netszolgáltatómé. viszont ez a T-nél nem müxik. jártam a weboldalukon, beállítottam mindent ahogy ott leírta, de semmi.
a bejövő szolgáltató a net.szombathely.hu
kimenő meg ugye a mail.t-online.hu lenne. de az nem jó.

* Elérhetőségek
* Mi változott a T-Home bevezetésével?
* TV
* Internet
o DSL
o Kábelnet
o Optinet
o Laptop-Net
o ADSL tesztszerver
o ADSL minőségi mutatók
* Telefon
* További szolgáltatások
* Kedvezmények
* Számlázás, fizetés
* Hűségprogram
* Előfizetéssel kapcsolatos kérdések
* Vásárlás, megrendelés
* Szolgáltatási területek
* Hibabejelentés
* Telefonos, helyszíni tanácsadás
* Hasznos tudnivalók
* Általános szerződési feltételek
* Közműegyeztetés, adatszolgáltatás

DSL

* Továbbküldés
* Nyomtatás

* Mi alapján válasszak a különböző sávszélességű csomagok közül?
* Mire elég 0,5 GB (500 MB) adatforgalom?
* Kaphatok @t-home.hu végződésű e-mail címet?
* Hol tudom megnézni az adatforgalmamat?
* Mi az a behívószám?
* Hol tudok Starter Kit Indulócsomagot kérni utólag?
* Mi az a felhasználónév?
* Mi az a jelszó?
* Mi az a fióknév?
* Mi az az e-mail cím?
* Mi az a POP3 szerver?
* Mi az a SMTP szerver?
* Mi az a DNS-kiszolgáló?
* Mit jelent a próbahónap?
* Mit jelent a forgalmi korlát?
* Mit jelent a webtárhely?


Mi alapján válasszak a különböző sávszélességű csomagok közül?

A várható használati igények és interneten eltöltött idő alapján ( levelezés, letöltés, böngészés, chat, online játék, stb.). Amennyiben a napi néhány óra böngészésen, e-mail-ezésen és chat-elésen kívül többre szeretné használni az internet hozzáférését, tanácsoljuk, hogy válassza nagyobb sávszélességű csomagjaink egyikét.
Vissza a kérdésekhez

Mire elég 0,5 GB (500 MB) adatforgalom?

Ha Ön még csak ismerkedik az internettel, és többnyire csak napi néhány óra böngészésre, levelezésre és információgyűjtésre használja, akkor Önnek elegendő lehet a havi 0,5 GB adatforgalom.
Vissza a kérdésekhez

Kaphatok @t-home.hu végződésű e-mail címet?

Nem, továbbra is @t-online.hu végződésű e-mail címeket biztosítunk szolgáltatásainkhoz.
Vissza a kérdésekhez

Hol tudom megnézni az adatforgalmamat?

Adatforgalmát a www.t-home.hu oldalon található My T-Home menüpontban tudja ellenőrizni. Az azonosítóval és ügyféljelszóval történő sikeres belépés után válassza a „Szolgáltatás részletei” pontot.
Vissza a kérdésekhez

Mi az a behívószám?

Magyar Telekom az DSL előfizetéshez tartalék modemes kapcsolattal korlátlan internet-hozzáférést biztosít hagyományos telefonos (ISDN vagy analóg) modem használata esetén. A behívószám az a telefonszám, amelynek megadásával Ön az internetre csatlakozhat. A Magyar Telekom normál internetes csomagjai esetében ez a telefonszám a 06-51-301-301, míg a Kombi csomagoknál 06-51-601-601-es telefonszám a Magyar Telekom-, az Invitel- és a UPC Telekom (volt Monortel) területekről egyaránt. Az egyéb területeken használt behívószámról a Magyar Telekom honlapján tájékozódhat.
Vissza a kérdésekhez

Hol tudok Starter Kit Indulócsomagot kérni utólag?

Starter Kit CD-t a T-Pont üzletekben kérhet.
Vissza a kérdésekhez

Mi az a felhasználónév?

Egyedi azonosító, amellyel a felhasználó a hálózatra (internetre) történő csatlakozáskor azonosítja magát.
Vissza a kérdésekhez

Mi az a jelszó?

A felhasználónévhez tartozó titkos azonosító, amelyet csak a jogosult ismer, így az azonosítás a hálózatra csatlakozáskor biztonságosan történik.
Vissza a kérdésekhez

Mi az a fióknév?

A fióknév az a felhasználónév, melyet e-mail postafiókjának eléréséhez használhat. A @t-online.hu végű e-mail címnél ez általában a @ előtti rész, de előfordulhat, hogy az ügyfél által megadott, ettől teljesen eltérő szó. @aldomain.t-online.hu-s, @domainnév.hu-s címek esetén, melyek Honlap csomagokhoz tartoznak, illetve @netquick.hu végződésű e-mail címek használatakor a fióknév a teljes email cím.
Vissza a kérdésekhez

Mi az az e-mail cím?

Elektronikus levélcím, amely segítségével Ön az interneten keresztül kapcsolatot tarthat másokkal, elektronikus leveleket küldhet, illetve fogadhat.
Vissza a kérdésekhez

Mi az a POP3 szerver?

Más néven: beérkező levélkiszolgáló. Ezen a kiszolgálón keresztül kérdezheti le az Önnek érkező leveleket. A lekérdezéshez szüksége van a fióknévre és a hozzátartozó jelszóra. A Magyar Telekomnál a POP3 szerver a mail.t-online.hu címen érhető el.
Vissza a kérdésekhez

Mi az a SMTP szerver?

Más néven: kimenő levelezőszerver. Ön ezen keresztül küldhet elektronikus levelet. Fontos, hogy mindig azon a kimenő szerveren keresztül küldhet csak levelet, amely szolgáltató internet-elérését használja. A Magyar Telekomnál az SMTP szerver a mail.t-online.hu címen érhető el. Az SMTP szerver használatakor a levelező programot úgy kell beállítani, hogy használjon küldéskor is felhasználónév-jelszó hitelesítést.

a t GYIK-je ezt a választ adja. beállítottam mindent, ami itt volt, de nem jó:) mindez nem lenne baj,h ha nem kellene napi 20-30 levelet küldenem. bár lehet,h gmail-re kellene váltanom:)


szer. dec. 02, 2009 18:08
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6486
Tartózkodási hely: Bonyhád - BP
Hozzászólás 
Kedves T alapból csak a saját smtp szerverét engedi használni. Ha másikat akarsz, akkor vagy a webfelüleleten ki kell kapcsolni a tiltást vagy az ügyfélszolgálatot megzargatni ezzel. Ezután már beállíthatod a kívánságod szerinti smtp-t.


szer. dec. 02, 2009 16:59
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: szer. ápr. 30, 2008 21:38
Hozzászólások: 68
Hozzászólás T-s netnél kimenő kiszolgáló Windows Mailben
sziasztok

a következő lenne a kérdésem: hogyan kell beállítani a Windows Mail-t úgy,h tudjak emailt küldeni. t-onlineos netem van, az előző szolgáltatónál nem volt ilyen probléma. de itt van:S
A neten megadja az smtp szervert, meg hogy állítsam be,h kiszolgáló hitelesítést igényel. beállítom. erre semmi. kéri a mail cím jelszavát. megadom, semmi. már beállítottam mindenhol mindent, másik portot, amit csak tudtam megváltoztattam, de nem jött össze.
Hosszas kínlódás után gondoltam, majd ők segítenek, felhívom őket. 3perc néma kagylózás, és menüben barangolás után a vonal másik végén ülő üfis annyit mondott miután elmondtam neki mindent,h akk ez külön beállítást igényel, ő tudna segíteni, de ez már szuperszervíz kategória lenne, és fizetnem kéne érte. mondom kösz pá. jóvicc:) ugyhogy még mindig nem jó, ha vki tudja a megoldást segítsen légyszi. fontos lenne! levelet tudok fogadni minden gond nélkül, egyedül a kimenő kiszolgálóval van gond...


szer. dec. 02, 2009 15:35
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 10 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség