Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: vas. ápr. 28, 2024 2:44



Hozzászólás a témához  [ 69 hozzászólás ]  Oldal 1, 2  Következő
Letöltésvezérlő 
Szerző Üzenet
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. jún. 23, 2008 14:30
Hozzászólások: 1274
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely
Hozzászólás 
Ok értem, a progit már be tudtam szerezni, de a kiegészítő még nincs meg, mert hibás a gépem, és nem enged, hogy bármit is hozzá adjak a firefox-hoz, ezért azt még nem próbáltam, majd ha újra telepítettem a gépet.


vas. szept. 21, 2008 11:17
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11873
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
Elektromann írta:
... Tehát egy olyan progit kerestem, ami együtt tud működni a Firefox-al...

De hát egy kicsit feljebb írtam:

1.73-as Flashget

Ha nem tudod megszerezni, szólj. :shock:


szomb. szept. 20, 2008 13:51
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. jún. 23, 2008 14:30
Hozzászólások: 1274
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely
Hozzászólás 
Értelek, de én ezt írtam:

Sziasztok én egy olyan letöltésvezérlőt keresek, ami együtt működik a Mozilla Firefox-al. Ahonnan le tudnék tölteni ilyet, ott hibás az oldal. Tudtok segíteni?

Tehát egy olyan progit kerestem, ami együtt tud működni a Firefox-al.
Persze használom a torrentet, mert azzal sok jó cuccot tudok teljesbe le tölteni, de nekem ilyen is kell. Ja ha már a torrentnél tartunk, tudsz torrent oldalakat, ahonnan torrent fájlokat tölthetek le? mert a google-ba szoktam keresni, és az nem eléggé hatékony.


szomb. szept. 20, 2008 10:44
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11873
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
Elektromann írta:
Ok, csak az utorrenttel az a bajom, hogy nem működik együtt a mozilla firefox-al.

Hm? :shock:

A kettőnek nincs egymáshoz semmi köze. Az egyik böngész, a másik letölt. A leöltött torrent fájlt futtatva indul a uTorrent. Legalább is nálam.

Én is használom mind a kettőt.


pén. szept. 19, 2008 18:39
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. jún. 23, 2008 14:30
Hozzászólások: 1274
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely
Hozzászólás 
Ok, csak az utorrenttel az a bajom, hogy nem működik együtt a mozilla firefox-al.


pén. szept. 19, 2008 17:44
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11873
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
Én megmaradtam az 1.73-as Flashget-nél. Az újabbal a guta ütött meg többször. Amivel több az a Torrent támogatás. De erre van jobb is (uTorrent). :shock:

A régi Flashget tökéletesen megfelel. A potyo által javasolt Falshgot -ot mindenképpen rakd fel.


csüt. szept. 18, 2008 15:57
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. jún. 23, 2008 14:30
Hozzászólások: 1274
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely
Hozzászólás 
Ok köszi, meg keresem.


csüt. szept. 18, 2008 15:43
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3691
Tartózkodási hely: Ada
Hozzászólás 
Flasghet és Firefox-ba meg felrakni a flashgot nevű addon-t.


csüt. szept. 18, 2008 7:52
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. jún. 23, 2008 14:30
Hozzászólások: 1274
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely
Hozzászólás 
Sziasztok én egy olyan letöltésvezérlőt keresek, ami együtt működik a Mozilla Firefox-al. Ahonnan le tudnék tölteni ilyet, ott hibás az oldal. Tudtok segíteni?


csüt. szept. 18, 2008 7:50
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd júl. 31, 2007 16:32
Hozzászólások: 2
Tartózkodási hely: Jászság!
Hozzászólás 
én is Flashgetet-es vagyok:D!


szer. aug. 01, 2007 7:40
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3691
Tartózkodási hely: Ada
Hozzászólás 
Win-el kezdődik, de nem Windows-al :!: :shock:


csüt. júl. 12, 2007 11:12
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
Laci_L írta:
A Symantec megvette (beolvadt) a Norton-t. A mai naig használja program névként a Symantec. Szerintem ezt az irányt (fájlkezelés) nem akarták folytatni. Erre csapott le a svájci fazon (Ghisler) és megcsinálta a Win majd Total Commandert.
Szerintem elég rosszul tette, hogy lemondott a Win elõtagról a névben, azért mert Bill-ék megfenygették egy perrel. A mai napig hány program neve kezdõdik Win-nel és nem Microsoft? Sok. Lásd csak pl a WinFax-ot (Symantec).
Bár így is piszkosul befutott. :shock:


Tökéletes volt a leírásod. Jól rámutatott arra, hogy egy nagy cég már rugalmatlanabb, és így lukakat hagy másoknak. (Egyébként volt egy kis próbálkozás, pl. a Norton Desktop for Windows-ban is volt filekezelő, de felejtős, mivel a windowsos filekezelő másolta)

Érdekesség még, hogy teljesen érthetetlen volt, hogy miért a komplex rendszerekre álltak rá (pl. NDW), mikor abban sokkal több munka volt, mint akár a legújabb TC-ben. És persze az NDW-t a kutya sem ismerte, ugyanakkor a TC-t mindenki.

Kérdésedre válaszolva - szerintem - egy kis pénzmozgás is volt, tehát nem csak úgy mondott le a névről, hanem kőkemény $-t.


csüt. júl. 12, 2007 11:07
Profil Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11873
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
A Symantec megvette (beolvadt) a Norton-t. A mai naig használja program névként a Symantec. Szerintem ezt az irányt (fájlkezelés) nem akarták folytatni. Erre csapott le a svájci fazon (Ghisler) és megcsinálta a Win majd Total Commandert.
Szerintem elég rosszul tette, hogy lemondott a Win előtagról a névben, azért mert Bill-ék megfenygették egy perrel. A mai napig hány program neve kezdődik Win-nel és nem Microsoft? Sok. Lásd csak pl a WinFax-ot (Symantec).
Bár így is piszkosul befutott. :shock:


csüt. júl. 12, 2007 10:42
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
potyo írta:
Namost emlékeim szerinte az NC az Dos alatt volt használatos. Tehát a két program nem hasonlítható össze ilymódon. Most hogy a sikeres NC-t a Symantec nem tudta átmenteni Windows alá, az tényleg az õ hülyeségük.


emlékezőtehetséged kiváló, kombinációs készséged? :lol:

Tehát, ha az NC dos alatt egyeduralkodó volt, a TC (WC) pedig sehol sem, akkor a windows elterjedése után miért nem tudott az NC windows alatt is szakítani? Érzésem szerint azért, mert akkor már nem norton, hanem symantec volt.


csüt. júl. 12, 2007 10:28
Profil Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3691
Tartózkodási hely: Ada
Hozzászólás 
T68m írta:
potyo írta:
T68m írta:
ja, amíg még norton (commander) volt, addig tökéletes. Szégyen, hogy utána egy windows (total) commander így ki tudta ütni a nyeregből!!!
Hát, a Total Commandertől kikapni nem nehéz. Az nagyon jó program.


ja, de az NC volt egyeduralkodó nagyon sokáig.
Namost emlékeim szerinte az NC az Dos alatt volt használatos. Tehát a két program nem hasonlítható össze ilymódon. Most hogy a sikeres NC-t a Symantec nem tudta átmenteni Windows alá, az tényleg az ő hülyeségük.


csüt. júl. 12, 2007 10:14
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11873
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
Na, ebben egyetértünk. :D

A TC gyakorlatilag mindent tud, ami egy ilyentől elvárható. Sőt még többet. A Win Intéző meg marad az átlag Usernek. :shock:


csüt. júl. 12, 2007 9:39
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
potyo írta:
T68m írta:
ja, amíg még norton (commander) volt, addig tökéletes. Szégyen, hogy utána egy windows (total) commander így ki tudta ütni a nyeregbõl!!!
Hát, a Total Commandertõl kikapni nem nehéz. Az nagyon jó program.


ja, de az NC volt egyeduralkodó nagyon sokáig.


szer. júl. 11, 2007 21:24
Profil Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3691
Tartózkodási hely: Ada
Hozzászólás 
T68m írta:
ja, amíg még norton (commander) volt, addig tökéletes. Szégyen, hogy utána egy windows (total) commander így ki tudta ütni a nyeregből!!!
Hát, a Total Commandertől kikapni nem nehéz. Az nagyon jó program.

Amúgy visszatettem az 1.73-as Flashgetet, mostmár jobban érzem magam. :shock: :D


szer. júl. 11, 2007 13:44
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
Laci_L írta:
Én maradok az 1.73-nál.
Minden szoftver cégre elõbb-utóbb rájön a tovább fejleszthetnék, és ebbõl kerekednek ki a elfuserált dolgok. Van ilyenje a Symantec-nek, a ZA-nak, hogy a többit ne is említsem. :roll:


ja, amíg még norton (commander) volt, addig tökéletes. Szégyen, hogy utána egy windows (total) commander így ki tudta ütni a nyeregből!!!


szer. júl. 11, 2007 11:42
Profil Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11873
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
Én maradok az 1.73-nál.
Minden szoftver cégre előbb-utóbb rájön a tovább fejleszthetnék, és ebből kerekednek ki a elfuserált dolgok. Van ilyenje a Symantec-nek, a ZA-nak, hogy a többit ne is említsem. :roll:

Torrentet meg külön programmal szedek, ha nagyon kell. Van arra jól bevált. :shock:


szer. júl. 11, 2007 9:53
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3691
Tartózkodási hely: Ada
Hozzászólás 
Kipróbáltam egy tiszta telepítéssel, de az 1.73 nem tudja kezelni az 1.90 adatbázisát semmiképpen sem. Viszont Export-al kiszedem a linkeket, és az 1.73 ezt már be tudva venni. :twisted:


kedd júl. 10, 2007 20:57
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11873
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
Csak úgy tudod visszatenni, hogy teljesen leszeded az újat. beleértve a rejtett helyeken, meg a registry-ben levőket is.


kedd júl. 10, 2007 18:51
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3691
Tartózkodási hely: Ada
Hozzászólás 
Én is vissza fogom tenni az 1.73-at, csak lejőjjönek a cuccok, amik be vannak rakva a listába. Próbáltam visszatenni, de valamitől - gyanítom, hogy az újabbak adatbázisát nem tudja kezelni az 1.73 - elszáll indításkor.


kedd júl. 10, 2007 18:33
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11873
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
Hát igen. Belenyomták a Torrentet, meg még ki tudja mit, és úgy tűnik nem nagyon sikerült.

Én is felrakatam hónapokkal ezelőtt az 1.73-ra, és csak szívtam vele. Leszedni sem lehetett rendesen, úgyhogy maradt a Ghost. :roll:

Ma is az 1.73 fut korrekten. :shock:

Nem biztos, hogy érdemes váltani csak azért, mert van újabb. Voltam már más programmal is így. :x


kedd júl. 10, 2007 18:29
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3691
Tartózkodási hely: Ada
Hozzászólás 
Látom, vannak itt mások is, akik használják a Flashgetet. Szóval az újabb verziókban - azt hiszem 1.80-tól - a jobb felső sarokban nem mutatja a sebesség alakulását. Ez csak nálam van így, vagy kivették a programból :?: A bedobó ablakban továbbra is ott van a digram, csak én azt nemnagyon használom.

Ja és a másik, ami jobban zavar, hogy amikor a fájl végéhez közeledik, akkor elkezdi sok szálon tölteni a maradékot attól függetlenül, hogy csak egy van neki beállítva. Namost nekem a 256kbps-en így a böngészést jelentősen lelassítja. Szintén csak nálam, vagy másnál is így viselkedik :?:


kedd júl. 10, 2007 17:20
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. szept. 12, 2004 18:08
Hozzászólások: 6037
Tartózkodási hely: Usa
Hozzászólás 
Szerintem automatikusan senkinek nem adja az enyém pl. csehül indult.-Tartalmazza a nyelvet!-Vért izzadtam mire nyelvet váltottam.Legfelső sor,negyedik legalsó-azért igy írom mert lehet,hogy nálad mandarin kínai,manapság bármi előfordul. :D


csüt. márc. 22, 2007 20:54
Profil Privát üzenet küldése ICQ YIM Honlap
vas-tag

Csatlakozott: szomb. dec. 30, 2006 19:04
Hozzászólások: 6
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Letöltöttem. Nekem nem adja a magyar nyelvet automatikusan. Update-ra az 1.6 verziójának fordítását kínálja fel, de nem tölti le...


csüt. márc. 22, 2007 19:18
Profil Privát üzenet küldése
Site Admin

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:31
Hozzászólások: 3429
Tartózkodási hely: IV.
Hozzászólás 
Letölthető a legújabb Flashget
Az 1.81-es változat még jobban támogatja a Bittorrent file-cserét.
http://www.terminal.hu/cikk.php?article_id=103212


kedd jan. 16, 2007 11:58
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11873
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
Árpy írta:
Tuti!
Nekem a mostani is magyar, pedig nem raktam mellé nyelvi fájlt, tudja alapból.


Tudja a magyart akkor is ha a az új angolt teszed rá, mert a régebbiben ott volt a magyar nyelvi fájl, és a magyar Op rendszert felismeri. De az újabb változtatásokat már nem tudja magyarul (pl az Egyéb fülön Associate ... torrent...) :shock:


csüt. dec. 14, 2006 20:56
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2462
Tartózkodási hely: gyökér könyvtár
Hozzászólás 
Köszi !


csüt. dec. 14, 2006 10:51
Profil Privát üzenet küldése ICQ
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: hétf. okt. 25, 2004 10:08
Hozzászólások: 7575
Hozzászólás 
Tuti!
Nekem a mostani is magyar, pedig nem raktam mellé nyelvi fájlt, tudja alapból.


csüt. dec. 14, 2006 10:47
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2462
Tartózkodási hely: gyökér könyvtár
Hozzászólás 
A Fleshget 1.80 alapból tudja a magyart ? Mert a honlapon ott van a támogatott nyelvek között, de találkoztam én már olyannal, hogy mégsem tudott magyarul.


csüt. dec. 14, 2006 10:35
Profil Privát üzenet küldése ICQ
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: hétf. okt. 25, 2004 10:08
Hozzászólások: 7575
Hozzászólás 
Fájlméret hibát írt ki, de mindegy, jó a régebbi is.
Majd egy win reinstall után újra leszedem.


csüt. dec. 14, 2006 8:10
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11873
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
Árpy írta:
Én is a FlashGet-re szavazok, bár a legújabb verziót még a weboldalukról letöltve sem sikerült telepíteni.


Miért? Nekem egyből pillanatok alatt felment az előzőre, fut is.


szer. dec. 13, 2006 20:09
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: hétf. okt. 25, 2004 10:08
Hozzászólások: 7575
Hozzászólás 
Én is a FlashGet-re szavazok, bár a legújabb verziót még a weboldalukról letöltve sem sikerült telepíteni.


szer. dec. 13, 2006 16:07
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd dec. 12, 2006 16:09
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
Sziasztok,
Nektek nincs olyan gond, hogy ha a vista alatt a user account controll aktív, akkor nem tud a fleshget könyvtárba visszaírni és kilép


kedd dec. 12, 2006 16:17
Profil Privát üzenet küldése
Site Admin

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:31
Hozzászólások: 3429
Tartózkodási hely: IV.
Hozzászólás 
Letölthető a legújabb Flashget
Az 1.80-as, Windows Vista kompatibilis változat véglegessé vált.
http://www.terminal.hu/cikk.php?article_id=102580


kedd dec. 12, 2006 15:00
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 29
Hozzászólás 
Zolien:

2 év Flashget tapasztalat után:

SOHA hibás fájlt nem generált és http-ről mindenhonnan tudtam tölteni ahonnan csak akartam. Hab a tortán hogy a download all funkcióval minden az adott oldalra belinkelt dolgot lehúzhatsz és nem kell egyenként rákattintani.
Az hogy nem tudsz normálisan belehallgatni az mp3-akba azért lehet mert alapbeállítás szerint több szálon tölt egyszerre (tehát a fájl különböző részeit húzza párhuzamosan). Ha beállítod hogy egy szálon töltsön akkor valszeg megoldódik a dolog.

Többszálon való töltésre egyébként nem mindig van szükség, sőt vannak helyek ahol a szerver kisebb terhelése érdekében le is tiltják és csak egy szálon lehet húzni vagy esetleg maximálják szálak számát. Érdemes az alapján is eldönteni hogy hány szálat használunk hogy mennyivel érhető el a legnagyobb letöltési sebesség. Viszont ha pl. egy szállal is jön 70 KB-al a cucc akkor felesleges több szálat beállítani sztem és így szervert se terheljük/foglaljuk le nagyon a magunk kis letöltésével.

Vélemény: én elégedett vagyok a Flashgetemmel! :)


szer. jan. 26, 2005 21:29
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11873
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
Punto83

Elment. Remélem jó lesz.


hétf. jan. 24, 2005 17:57
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: pén. márc. 26, 2004 18:30
Hozzászólások: 696
Hozzászólás 
Laci_L írta:
Ha megvetted, kaptál hozzá kulcsot. Ha letöltötted, a honlapján ott van, hogy kell fizetni.

Ha meg Crack kell, akkor az Astalavistán megtalálod, vagy el is tudom küldeni. Ide nem írom le, mert nem illik. Ezért már megbíráltak. Végső soron igaz is.


Cracket el tudnád küldeni? Mail megy pü-ben!
Előre is köszi!


hétf. jan. 24, 2005 12:31
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. okt. 06, 2004 5:22
Hozzászólások: 10
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
Zolien írta:
Hello

En nem ertem mit esztek ezen a flashgeten, reklamcsik, oke, eltuntetheto, adware: nem okay. Registryibe is egy tucat feleseges bejegyzest general, ami lassitja a gepet, nekem is volt mar tapasztalatom hibas fileok, crc-s, egyeb dolgok (mas letoletsvezerlovel jo lett). Masreszrol ha mp3-at toltok le, meg belehallgatni sem tudok mivel szimultan a letoltes tele lesz szuenetekkel amig le nem jon teljesen. Egyebkent ez a szimultanletoltes mennyivel gyorsabb ha egyaltalan az? Es ha igen, mitol? Nem hinnem hogy szamottevoen szamitana a dolog. Velemenyek, tapasztalatok? Getright parti vagyok egyebkent.


Hi!


Nekem is a getright jönne be amúgy, csak az a gond, hogy -lehet hogy csak nem tudok róla- hiányzik belőle a "Minden letöltése getrightal" menü kiegészítés. Jó: megvan benne a böngészés, de egy csomó fizetős weboldalnál ez használhatatlan. Itt el is felejtettem :(, de ha van olyan tulajdonsága, ami képes egyszerre betenni a letöltés listába mondjuk a 7w-ről egy filmet úgy, hogy felhasználónév+jelszót is megadhatom neki akkor ird le mert leszedem a flashgetet 8)


pén. jan. 14, 2005 14:27
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: vas. aug. 15, 2004 12:09
Hozzászólások: 170
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza
Hozzászólás 
Hello

En nem ertem mit esztek ezen a flashgeten, reklamcsik, oke, eltuntetheto, adware: nem okay. Registryibe is egy tucat feleseges bejegyzest general, ami lassitja a gepet, nekem is volt mar tapasztalatom hibas fileok, crc-s, egyeb dolgok (mas letoletsvezerlovel jo lett). Masreszrol ha mp3-at toltok le, meg belehallgatni sem tudok mivel szimultan a letoltes tele lesz szuenetekkel amig le nem jon teljesen. Egyebkent ez a szimultanletoltes mennyivel gyorsabb ha egyaltalan az? Es ha igen, mitol? Nem hinnem hogy szamottevoen szamitana a dolog. Velemenyek, tapasztalatok? Getright parti vagyok egyebkent.


pén. jan. 14, 2005 9:51
Profil Privát üzenet küldése Honlap
vas-tag

Csatlakozott: csüt. jan. 13, 2005 23:45
Hozzászólások: 1
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Én is a StarDownloadert használom, és még semmi gondom nem volt vele. A www.honositomuhely.hu oldalról töltöttem le, tud magyarul a progi és jó beállítási lehetőségekkel rendelkezik.
:D
szvsz mindenkinek érdemes kipróbálni


csüt. jan. 13, 2005 23:54
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4374
Tartózkodási hely: c:\windows
Hozzászólás 
A Star downloadernek is van ingyenes verziója.
www.stardownloader.com


vas. jan. 09, 2005 18:39
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11873
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
Azt tudom javasolni, hogy NET kapcsolat alatt ne telepíts semmit, főleg olyat ami "hivatalból" NET függő.


vas. jan. 09, 2005 16:26
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. okt. 06, 2004 5:22
Hozzászólások: 10
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
Laci_L írta:
Ilyet még nem hallottam.

Csinálj egy Uninstallt, a Regisry -t is ellenőrizd, meg a Program Files könyvtárban a FlashGet könyvtárat is (ha maradt vona ott valami) töröld.
Újra installáld. A beállításokon ne változtass egyelőre.
Az 1.65 biztos hogy jól működik.


Volt itt már rendszer újra fel, particiók újra fel, minden, szóval maradok annál, hogy letöltöm másik gépen és hálón áthúzom :D , csak érdekességképpen írtam le 8)


szomb. jan. 08, 2005 19:03
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11873
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
Ilyet még nem hallottam.

Csinálj egy Uninstallt, a Regisry -t is ellenőrizd, meg a Program Files könyvtárban a FlashGet könyvtárat is (ha maradt vona ott valami) töröld.
Újra installáld. A beállításokon ne változtass egyelőre.
Az 1.65 biztos hogy jól működik.


szomb. jan. 08, 2005 18:11
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. okt. 06, 2004 5:22
Hozzászólások: 10
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás Flashget
Sziasztok!


Lényegretörően :) :
    - Letöltöm a Flashgettel a játékot/appzot/akármilyen nagyobb terjedelmű filet
    - Kicsomagolom, a fele CRC-s, de a hibás fileok ismételt letöltés után már jók
    - Megint kicsomagolom, no CRC
    - Installnál meghal, mondván hogy nem tudja elérni ezt meg azt a file-t. Kivétel nélkül, játékok, appzok, minden.
    - Film esetén lejátszás közben meghal.
    - Átvisszük winyón egy másik gépre...meghal
    - Másik gépen szedjük le és átteszük ide, megint működik
    - Ha simán letöltöm explorerrel megy minden


Ezek szerint a winyóim (S-ATA iker raid Samsung (2 db 120 gb)) nem hibáznak. A flashget a másik gépen nem hibázik. Lehetséges hogy a Flashget és vmi a gépemben rosszban van? :shock:


szomb. jan. 08, 2005 17:51
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11873
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
Ha megvetted, kaptál hozzá kulcsot. Ha letöltötted, a honlapján ott van, hogy kell fizetni.

Ha meg Crack kell, akkor az Astalavistán megtalálod, vagy el is tudom küldeni. Ide nem írom le, mert nem illik. Ezért már megbíráltak. Végső soron igaz is.


szomb. jan. 08, 2005 16:34
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: pén. márc. 26, 2004 18:30
Hozzászólások: 696
Hozzászólás 
Flashget-et hogy lehet regisztrálni?


pén. jan. 07, 2005 13:10
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 69 hozzászólás ]  Oldal 1, 2  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 7 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség