Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: vas. ápr. 28, 2024 8:15



Hozzászólás a témához  [ 401 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Következő
VoipBuster-to-phone-INGYENES TELEFONÁLÁS VEZETÉKES HÁLÓZATBA 
Szerző Üzenet
ezüst tag

Csatlakozott: szer. szept. 07, 2005 11:55
Hozzászólások: 25
Hozzászólás 
Érdekes én is kaptam 2 db e-mailt is, de nem kellett vele tennem semmit. Szóval nem volt egyikben sem link, amire kattintanom kellett volna.
Csak amolyan....üdvözölnek, meg köszöntenek, meg gratulálnak....stb a regisztrációmhoz.

Sikerült utalnom. Elsőre nekem sem jelent meg a választható összeg, de azán kattintgattam oda-vissza, aztán egyszer csak ott volt.

üdv. elbest


hétf. szept. 12, 2005 17:18
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. aug. 18, 2005 13:43
Hozzászólások: 32
Hozzászólás 
oregferi írta:
Szevasztok
Regisztráltam a Voip Cheap-ot de nem tudok fel tenni a creditre 5 fontot, mert ahova be kéne írni az őszeget az a része nem működik. Mit csinálok rosszul? Aki tud segítsen kösz előre is
:?: :oops: :cry:


Kaptál egy e-mailt, amiben meg kellett erősíteni a regisztrációdat. Ezt megtetted? Mert ha nem, addig nem megy a dolog!!
:roll:


hétf. szept. 12, 2005 12:45
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: csüt. szept. 01, 2005 22:34
Hozzászólások: 4
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Szevasztok
Regisztráltam a Voip Cheap-ot de nem tudok fel tenni a creditre 5 fontot, mert ahova be kéne írni az őszeget az a része nem működik. Mit csinálok rosszul? Aki tud segítsen kösz előre is
:?: :oops: :cry:


hétf. szept. 12, 2005 11:38
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. aug. 18, 2005 13:43
Hozzászólások: 32
Hozzászólás 
Szia!

Tudomásom szerint március óta működik, de én 1 hete használom a Voipbuster kiváltására (pontosabban vegyesen). Teljesen ugyanaz mint a Voipbuster.

:wink:


vas. szept. 11, 2005 21:36
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. szept. 07, 2005 11:55
Hozzászólások: 25
Hozzászólás 
Szia luger 67!

Mióta működik a VoipCheap? Te használod?


vas. szept. 11, 2005 19:53
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. aug. 18, 2005 13:43
Hozzászólások: 32
Hozzászólás 
Próbáltad esetleg egy másik bankkártyáról is?
Akkor mit ír ki?

Miért nem rakod fel a másik programot, amivel lehet magyarországi vezetékes számot ingyen hívni?


vas. szept. 11, 2005 11:17
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: csüt. szept. 01, 2005 22:34
Hozzászólások: 4
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Szevasztok segítsen valaki próbálok a Voip Bustera fel tenni 10 eurót és mindig azt írja ki, hogy error in update:101 a múlt héten ugyan erről a bank kártyáról minden probléma nélkül tudtam az 1 eurót fel tenni kösz Öregferi :oops:


vas. szept. 11, 2005 10:40
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: pén. aug. 06, 2004 22:20
Hozzászólások: 3533
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
Köszi a választ. Akkor nem tudom miért nem sikerült :cry:
Nem baj, akkor most próbálkozok az 5 fonttal :)


szomb. szept. 10, 2005 22:32
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. aug. 18, 2005 13:43
Hozzászólások: 32
Hozzászólás 
Pontosan 1 Eurot vont le a bank a napi bankártya átváltási árfolyamon (ez vásárlásnak számít, más költsége nincs, akkor 245 Ft körül volt, van) és ezt egymásután többször is megcsináltam és semmi gond nem volt.

Luger


szomb. szept. 10, 2005 22:15
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: pén. aug. 06, 2004 22:20
Hozzászólások: 3533
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
Szervusztok!
Agusztusban Junior Max kártya adataival utaltam 1 Eurót a Voipbusterre. Az 1 Euro 1 hét múlva törlődött, mert a számláról nem tudta levonni. 500 Ft volt a számlán, de pont akkor vonta le az OTP a 450 Ft kártyahasználati díjat. Megint tettem rá 500 Ft-ot és szeptember 3-án utaltam 1 Eurót. 1 hét múlva megint törölte, mert nem tudta levonni. A számlán most is 500 Ft egyenleg van, vásárlási limit nincs beállítva. Miért nem sikerült? Az 500 Ft kevés a tranzakcióhoz? Nektek mennyit vont amikor még lehetett 1 Eurót utalni?
Üdv,NBéla


szomb. szept. 10, 2005 22:09
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. aug. 18, 2005 13:43
Hozzászólások: 32
Hozzászólás 
djsms írta:
luger67 írta:
Most, hogy a Voipbusterrel nem lehet magyarországi vezetékes számokat hívni, ajánlok a figyelmetekbe egy másik programot VOIPCheap-t, ami teljesen úgy néz ki, mint a Voipbuster, de itt még a magyarországi vezetékes hívások ingyenesek.

http://www.voipcheap.co.uk/en/index.html

Véleményem szerint ez is Voipbuster csapat programja lehet, biztos több lábon állnak.
A Voipbusteres felhasználónévvel és jelszóval nem lehet belépni, újat kell regisztrálni. A regisztráció során valódi e-mail címet kell megadni, mert utána az e-mailben meg kell erősíteni a regisztrációt.
A tarifáknál arra figyeljetek, hogy nem Eurocentben van, hanem angol pennyben.
Itt is lehet az ingyenes vezetékes hívást időben korlátlanná tenni, 5 angol fontot kell kifizetni ezért (1 angol font kb. 370 Ft). Az eljárás ugyanaz, mint a Voipbusternél.
Az elégedetlenkedőknek: ez is beta verzió, biztosan nem fog örökké tartani az ingyenesség.

Remélem tudjátok használni.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Luger

a voipbusteres regisztrációmmal be tudok rá lépni...


Nekem két különbözővel sem ment, de örülök neki, mert akkor még egyszerűbb.
8) 8) 8)


szomb. szept. 10, 2005 22:02
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2696
Hozzászólás 
luger67 írta:
Most, hogy a Voipbusterrel nem lehet magyarországi vezetékes számokat hívni, ajánlok a figyelmetekbe egy másik programot VOIPCheap-t, ami teljesen úgy néz ki, mint a Voipbuster, de itt még a magyarországi vezetékes hívások ingyenesek.

http://www.voipcheap.co.uk/en/index.html

Véleményem szerint ez is Voipbuster csapat programja lehet, biztos több lábon állnak.
A Voipbusteres felhasználónévvel és jelszóval nem lehet belépni, újat kell regisztrálni. A regisztráció során valódi e-mail címet kell megadni, mert utána az e-mailben meg kell erősíteni a regisztrációt.
A tarifáknál arra figyeljetek, hogy nem Eurocentben van, hanem angol pennyben.
Itt is lehet az ingyenes vezetékes hívást időben korlátlanná tenni, 5 angol fontot kell kifizetni ezért (1 angol font kb. 370 Ft). Az eljárás ugyanaz, mint a Voipbusternél.
Az elégedetlenkedőknek: ez is beta verzió, biztosan nem fog örökké tartani az ingyenesség.

Remélem tudjátok használni.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Luger

a voipbusteres regisztrációmmal be tudok rá lépni...


szomb. szept. 10, 2005 20:34
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: csüt. szept. 01, 2005 22:34
Hozzászólások: 4
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Szevasztok segítsen valaki próbálok a Voip Bustera fel tenni 10 eurót és mindig azt írja ki, hogy error in update:101 a múlt héten ugyan erről a bank kártyáról minden probléma nélkül tudtam az 1 eurót fel tenni kösz Öregferi


:rulez:


szomb. szept. 10, 2005 19:52
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. aug. 18, 2005 13:43
Hozzászólások: 32
Hozzászólás 
Most, hogy a Voipbusterrel nem lehet magyarországi vezetékes számokat hívni, ajánlok a figyelmetekbe egy másik programot VOIPCheap-t, ami teljesen úgy néz ki, mint a Voipbuster, de itt még a magyarországi vezetékes hívások ingyenesek.

http://www.voipcheap.co.uk/en/index.html

Véleményem szerint ez is Voipbuster csapat programja lehet, biztos több lábon állnak.
A Voipbusteres felhasználónévvel és jelszóval nem lehet belépni, újat kell regisztrálni. A regisztráció során valódi e-mail címet kell megadni, mert utána az e-mailben meg kell erősíteni a regisztrációt.
A tarifáknál arra figyeljetek, hogy nem Eurocentben van, hanem angol pennyben.
Itt is lehet az ingyenes vezetékes hívást időben korlátlanná tenni, 5 angol fontot kell kifizetni ezért (1 angol font kb. 370 Ft). Az eljárás ugyanaz, mint a Voipbusternél.
Az elégedetlenkedőknek: ez is beta verzió, biztosan nem fog örökké tartani az ingyenesség.

Remélem tudjátok használni.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Luger


szomb. szept. 10, 2005 9:31
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. aug. 18, 2005 13:43
Hozzászólások: 32
Hozzászólás 
Rodox írta:
Lesz szerintetek valaha ingyenes megint a magyarországi hívás, vagy inkább a pénzes országok listája fog bővülni? Mitől függ, hogy melyik ország hívása mennyibe kerül, és hogyan döntik el, hogy melyik országba lehessen ingyen telefonálni :?:


Nem hiszem, hogy mégegyszer ingyenes lesz a magyarországi vezetékes hívás. Biztosan állíthatjuk, hogy ez egy üzleti vállalkozás és gondolom, hogy hosszú távon egy ország hívása sem lesz ingyenes. Én ne feledd, ez egy beta verzió még mindig!!! :shock:
Véleményem szerint ez volt a beetető időszak, akár Magyarország, akár a többi ország felé ahol megszűnt az ingyenes hívás. Így lehet leggyorsabban és legkönnyebben megismertetni az emberekkel, ügyfélkört szerezni. Amikor a programot már jó sokan regisztráltak átrakjuk őket a pénzes oldalra, de ahogy többen is irtátok az 1 centes (2,50 Ft/perc) tarifa így is elég jó.
Tarifák kialakítása azt hiszem nem látunk rá, de az általánosan látszik, hogy fejlett országokban jóval alacsonyabb.


szomb. szept. 10, 2005 9:18
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. szept. 07, 2005 11:55
Hozzászólások: 25
Hozzászólás 
Rodox!

Ugye nem gondolod, hogy a kérdéseidre bárki is tudna válaszolni.:-)
De szerintem akit levettek az igyenes listáról, az már nem fog visszakerülni. Fordulj a kérdéseiddel a céghez, de valószínű, ha válaszolnának is, akkor sem kötnék az orrunkra az üzletpolitikájukat.

Oregferi!

Nem értem, hogy miért nem tudod lebeszélni. Én abban a pillanatban, mikor észrevettem, hogy már nem ingyenes Mo. Feltöltöttem 10 Euroval és azóta is a Voipbusteren hívom a vezetékes számokat.
Tökéletesen működik. Egyik este pár percig voltak műszaki zavarok, de megjavult. (Nagy recsegés hallatszott csak a zöld gomb lenyomása után, leginkább az Usa felé) De kis idő múlva megjavult. Gondolom este sokan használták.

Valóban perc alapon számláz, mégpedig 1 Eurocent/perc. ( és nem 1,1.....érdekes)
Ez szerintem igen jó tarifa. Eddig a neophonex-et használtam, ami 4,4-8 Ft/perc es tarifával számláz (mp alapon) Azt is nagyon jó tarifának tartom. De a Voipbuster jelen pillanatban verhetetlen.
Figyelni kell naponta az oldalait, hogy mit változtatnak. ha már nem lesz jó.....keresni kell jobbat.

Én is dühös vagyok, hogy csak 1 napig tudtam használni ingyen.....de csakis magamra, nem másra, hogy miért nem fizettem be az 1 Eurot már korábban. 07.07.-én telepítettem a programot, akkor ismertem meg ezt a lehetőséget.....elvoltam a 2 percekkel.
Annak azért örülök, hogy pl. Usa-t hívhatom még mindig ingyen. Eddig 5,20 Ft/p-ért hívtam neophonex-el. ha Usa sem lesz ingyenes, majd meglátom mit kínál a Voipbuster, aztán majd.....győzzön a jobbik.


szomb. szept. 10, 2005 7:23
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12
Hozzászólás 
Lesz szerintetek valaha ingyenes megint a magyarországi hívás, vagy inkább a pénzes országok listája fog bővülni? Mitől függ, hogy melyik ország hívása mennyibe kerül, és hogyan döntik el, hogy melyik országba lehessen ingyen telefonálni :?:


pén. szept. 09, 2005 19:10
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: csüt. szept. 01, 2005 22:34
Hozzászólások: 4
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás Voip Buster
És az a leg szebb hogy van még fent 0.72 euróm és már azt sem engedi le beszélni minden esetre korrektebb let, volna, ha a Voip Buster értesíti felhasználóit hogy fizetősé tette szolgáltatását :roll: :roll:


csüt. szept. 08, 2005 18:42
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4374
Tartózkodási hely: c:\windows
Hozzászólás 
Lauter írta:
Lassan meg lehet változtatni a topic címét, már Magyaroszág és Olaszország sem ingyenes :(


Jaja, magyar vezetékes most már 1 cent/perc. Persze nyilván perc alapon számlázva.


csüt. szept. 08, 2005 17:44
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. aug. 18, 2005 13:43
Hozzászólások: 32
Hozzászólás 
Amiket én olvastam a Voipbusterről az arról szólt, hogy még nem támogatja a külső billentyűzetet, talán a későbbiekben. Ha valaki a gépen nyomogatja be a számokat, ott sem lehet nagyot hibázni.
:roll:


csüt. szept. 08, 2005 13:55
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: pén. ápr. 09, 2004 19:23
Hozzászólások: 106
Hozzászólás 
luger67:

nekem olyan kéne ami voipbusterrel is tud tárcsázni. nagymuter, muter, barátnőt nem akarom ráengedi windowsra:(
erre van tipp hogy melyik tud ijet?

d


csüt. szept. 08, 2005 13:41
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. aug. 18, 2005 13:43
Hozzászólások: 32
Hozzászólás 
hmmmm .......... érdekes, de legalább megvan a 10 Eurod, azzal meg elvagy egy darabig.
:lol: :lol:


csüt. szept. 08, 2005 13:39
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. szept. 07, 2005 11:55
Hozzászólások: 25
Hozzászólás 
Jé, most vettem észre, hogy hiányzik is onnan az a menü, ahol fizetni lehet. ( a buy credit)

Nem lehet, hogy arról van szó: használjam el 5 euro -ig (vagy alá) és akkor tölthetek majd rá újra.


csüt. szept. 08, 2005 13:38
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. szept. 07, 2005 11:55
Hozzászólások: 25
Hozzászólás 
Még annyi, ez a mondat ott is maradt. ha belépek a személyes oldalamra....ott van.

Ezen az oldalon:

It is not possible to top up credit above € 5.00. Please use your remaining credit first and top up again later.

Please choose one of the following options:

Your purchases
Recent calls
Your personal details

Szóval úgy tűnik, mégis fölkerült a 10 Eur.


csüt. szept. 08, 2005 13:32
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. szept. 07, 2005 11:55
Hozzászólások: 25
Hozzászólás 
Köszi. valami ilyesmit értettem meg én is a mondatból, csak az az érdekes, hogy volt 0,77 Euro-m, rátöltöttem 10-et.....és elfogadta....miközben kiírta a jelzett szöveget.

Tehát rajta van most 10,77 Euro


csüt. szept. 08, 2005 13:15
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. aug. 18, 2005 13:43
Hozzászólások: 32
Hozzászólás 
elbest írta:
Segítsetek, ez a mondat mit jelent pontosan?

It is not possible to top up credit above € 5.00. Please use your remaining credit first and top up again later.

köszi


Ha jól értem: nem lehetséges 5 Euro felett feltölteni. Először használd el a maradék feltöltésedet és töltsd fel mégegyszer később.
Mennyi van most a számládon, mármint a Voipbusternél?


csüt. szept. 08, 2005 12:35
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. aug. 18, 2005 13:43
Hozzászólások: 32
Hozzászólás 
dombyy írta:
luger67 írta:
dombyy írta:
sziasztok!

én kipróbáltam, 1 eur-t elküldtem, de nem vonták le a számlámról. viszont 1 hete tök jól működik

nem tudtok valami jó handset-et ajánlani hozzá?

ezt néztem, de nem vagyok biztos hogy megy vele rendesen:
http://www.ramiris.hu/termek.php?cikkszam=12138&page=1

dy



Én ezt a terméket kisker boltban még nem láttam még, a Ramiris nagykereskedés nem?
Egyébként hol lehet kapni?

Nekem egy USB-s telefonom van, a Skype oldalán rendeltem meg 55 Euro, típusa Cyberphone K. Használható a Voipbusterhez, Skype-hoz és a Messengerhez is. Hétvégén küldtem el a rendelést és a következő hétvégére már itt volt, Angliából küldték. Dombornyomott mezei Mastercarddal fizettem ki a neten keresztül.
http://www.skype.com/store/accessories/

Itthon lehet kapni ennek az egyszerűbb változatát, billentyűzet nélkül és van más típusú is az eBoltban.
http://www.ebolt.hu/category1831.html
http://www.yamamoto-group.com/USB.htm

Nálunk ez a telefon Premier I-Fone néven fut, Bécsben a Media Marktban és a Conradban tiptel 116 néven, de az is a billentyűzetes változat.
:lol:
Szóval én ezeket ajánlom.


ramiris az nagyker igen, de bármelyik számtech kiskernek szólsz, biztos hoznak.

voipbuster-ral működik rendesen a premier i-fone vajon?

amúgy oké hogy vége az ingyenes telefonálásnak, viszont 1 cent lett a percdíj. 2ft. kapcsolási díj nincs. 1 euróért másfél óra beszélgetés. ez még mindig kiba* olcsó.

dy


Biztos, hogy jól működik a Premier I-Fone a Voipbusterrel is. Ahogy irtam már ezeket a telefonokat kínai barátaink gyártják és úgy tűnik Európában több cég, több néven forgalmazza. Ez csak annyiban különbözik az én általam használttól, hogy nincs a készüléken billentyűzet, aminek Voipbusternél nincs sok haszna, mert nem lehet használni, csak a Skypenál. Én mindhárommal (Voipbuster, Skype, Messenger) használom és semmi gond. A Skype kis is tudja csengetni (nem a hangszórókon keresztül)
http://premier.te-group.com/various_worldiphone.aspx

Ahogy látom a Voipbuster oldalán most már a minimum befizetendő összeg (deposit) 5 Eurora emelkedett.
http://www.voipbuster.com/en/newsflash.html


csüt. szept. 08, 2005 12:17
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. szept. 07, 2005 11:55
Hozzászólások: 25
Hozzászólás 
Segítsetek, ez a mondat mit jelent pontosan?

It is not possible to top up credit above € 5.00. Please use your remaining credit first and top up again later.

köszi


csüt. szept. 08, 2005 11:55
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. szept. 07, 2005 11:55
Hozzászólások: 25
Hozzászólás 
Köszi djsms, luger 67!

Befizettem, de sajnos már csak pár óráig élveztem az ingyenességet. Hát igen...későn ébredtem, sokáig vacilláltam.

Na mindegy. Gondoltam, hogy ez lesz, de bíztam benne, hogy még egy darabig működik.
Látjátok! vannak akik kis országunkat nem az utolsók közé sorolják.:)
Mit tippeltek ki lesz ki lesz az utolsó?

Hozzáteszem : azért a tarifa igen barátságos.


csüt. szept. 08, 2005 10:53
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: pén. ápr. 09, 2004 19:23
Hozzászólások: 106
Hozzászólás 
luger67 írta:
dombyy írta:
sziasztok!

én kipróbáltam, 1 eur-t elküldtem, de nem vonták le a számlámról. viszont 1 hete tök jól működik

nem tudtok valami jó handset-et ajánlani hozzá?

ezt néztem, de nem vagyok biztos hogy megy vele rendesen:
http://www.ramiris.hu/termek.php?cikkszam=12138&page=1

dy



Én ezt a terméket kisker boltban még nem láttam még, a Ramiris nagykereskedés nem?
Egyébként hol lehet kapni?

Nekem egy USB-s telefonom van, a Skype oldalán rendeltem meg 55 Euro, típusa Cyberphone K. Használható a Voipbusterhez, Skype-hoz és a Messengerhez is. Hétvégén küldtem el a rendelést és a következő hétvégére már itt volt, Angliából küldték. Dombornyomott mezei Mastercarddal fizettem ki a neten keresztül.
http://www.skype.com/store/accessories/

Itthon lehet kapni ennek az egyszerűbb változatát, billentyűzet nélkül és van más típusú is az eBoltban.
http://www.ebolt.hu/category1831.html
http://www.yamamoto-group.com/USB.htm

Nálunk ez a telefon Premier I-Fone néven fut, Bécsben a Media Marktban és a Conradban tiptel 116 néven, de az is a billentyűzetes változat.
:lol:
Szóval én ezeket ajánlom.


ramiris az nagyker igen, de bármelyik számtech kiskernek szólsz, biztos hoznak.

voipbuster-ral működik rendesen a premier i-fone vajon?

amúgy oké hogy vége az ingyenes telefonálásnak, viszont 1 cent lett a percdíj. 2ft. kapcsolási díj nincs. 1 euróért másfél óra beszélgetés. ez még mindig kiba* olcsó.

dy


csüt. szept. 08, 2005 10:50
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 105
Tartózkodási hely: Kecskemét
Hozzászólás 
Lassan meg lehet változtatni a topic címét, már Magyaroszág és Olaszország sem ingyenes :(


csüt. szept. 08, 2005 8:33
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. aug. 18, 2005 13:43
Hozzászólások: 32
Hozzászólás 
dombyy írta:
sziasztok!

én kipróbáltam, 1 eur-t elküldtem, de nem vonták le a számlámról. viszont 1 hete tök jól működik

nem tudtok valami jó handset-et ajánlani hozzá?

ezt néztem, de nem vagyok biztos hogy megy vele rendesen:
http://www.ramiris.hu/termek.php?cikkszam=12138&page=1

dy



Én ezt a terméket kisker boltban még nem láttam még, a Ramiris nagykereskedés nem?
Egyébként hol lehet kapni?

Nekem egy USB-s telefonom van, a Skype oldalán rendeltem meg 55 Euro, típusa Cyberphone K. Használható a Voipbusterhez, Skype-hoz és a Messengerhez is. Hétvégén küldtem el a rendelést és a következő hétvégére már itt volt, Angliából küldték. Dombornyomott mezei Mastercarddal fizettem ki a neten keresztül.
http://www.skype.com/store/accessories/

Itthon lehet kapni ennek az egyszerűbb változatát, billentyűzet nélkül és van más típusú is az eBoltban.
http://www.ebolt.hu/category1831.html
http://www.yamamoto-group.com/USB.htm

Nálunk ez a telefon Premier I-Fone néven fut, Bécsben a Media Marktban és a Conradban tiptel 116 néven, de az is a billentyűzetes változat.
:lol:
Szóval én ezeket ajánlom.


szer. szept. 07, 2005 20:39
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. aug. 18, 2005 13:43
Hozzászólások: 32
Hozzászólás 
elbest írta:
Sziasztok!

Már jó ideje letöltöttem a programot. A 2p - 1 p - és most a 20 mp megy rendesen. Pontosabban ment eddig.
Elkezdtem a fizetési procedúrát. megadtam az adataimat, majd a bankkártya adatoknál abba is hagytam. No ettől kezdve nem megy.

Új regisztrációval persze megy. (20 mp)

Kérdésem:

Van különbség a trial és a full verzió között? Fogalmam sincs melyiket telepítettem.
A bankkártya adataimat már nem írtam be (16 jegyű kártyaszám, név és az aláíráscsíkon levő utolsó 3 szám)
Ha ezeket megadom 1 perc múlva már símán tudnak az adatok birtokában vásárolni vele. Nem így van?
Ti nem féltek ettől?
Megkérdeztem a bankomat, kérnek-e az utalás előtt tőlem egy megerősítést. Azt mondták nem. Csak a nagy összegeknél. (Mi a nagy nekik) :-)
Szóval Ti hogy teszitek mindezt?
OTP-s webkártyám sajna nincs.

üdv.: elbest


A Voipbusternél nincs trial vagy full csak Beta verzió.
A bankkártyás fizetés témában pedig olvass visszaféle a fórumban, szerintem eléggé kiveséztük a témát.
Ha van még kérdésed várom.
:lol:


szer. szept. 07, 2005 20:24
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2696
Hozzászólás 
elbest írta:
Sziasztok!

Már jó ideje letöltöttem a programot. A 2p - 1 p - és most a 20 mp megy rendesen. Pontosabban ment eddig.
Elkezdtem a fizetési procedúrát. megadtam az adataimat, majd a bankkártya adatoknál abba is hagytam. No ettől kezdve nem megy.

Új regisztrációval persze megy. (20 mp)

Kérdésem:

Van különbség a trial és a full verzió között? Fogalmam sincs melyiket telepítettem.
A bankkártya adataimat már nem írtam be (16 jegyű kártyaszám, név és az aláíráscsíkon levő utolsó 3 szám)
Ha ezeket megadom 1 perc múlva már símán tudnak az adatok birtokában vásárolni vele. Nem így van?
Ti nem féltek ettől?
Megkérdeztem a bankomat, kérnek-e az utalás előtt tőlem egy megerősítést. Azt mondták nem. Csak a nagy összegeknél. (Mi a nagy nekik) :-)
Szóval Ti hogy teszitek mindezt?
OTP-s webkártyám sajna nincs.

üdv.: elbest

ha jól tudom limitálni lehet a kártyás vásárlás értékét. Elképzelhetőnek tartom, hogy a külföldi fizetést teljesen le is tilthatod! Mellesleg ha ennyire félsz kérj meg valakit, akinek van webkártyája


szer. szept. 07, 2005 15:54
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. szept. 07, 2005 11:55
Hozzászólások: 25
Hozzászólás 
Sziasztok!

Már jó ideje letöltöttem a programot. A 2p - 1 p - és most a 20 mp megy rendesen. Pontosabban ment eddig.
Elkezdtem a fizetési procedúrát. megadtam az adataimat, majd a bankkártya adatoknál abba is hagytam. No ettől kezdve nem megy.

Új regisztrációval persze megy. (20 mp)

Kérdésem:

Van különbség a trial és a full verzió között? Fogalmam sincs melyiket telepítettem.
A bankkártya adataimat már nem írtam be (16 jegyű kártyaszám, név és az aláíráscsíkon levő utolsó 3 szám)
Ha ezeket megadom 1 perc múlva már símán tudnak az adatok birtokában vásárolni vele. Nem így van?
Ti nem féltek ettől?
Megkérdeztem a bankomat, kérnek-e az utalás előtt tőlem egy megerősítést. Azt mondták nem. Csak a nagy összegeknél. (Mi a nagy nekik) :-)
Szóval Ti hogy teszitek mindezt?
OTP-s webkártyám sajna nincs.

üdv.: elbest


szer. szept. 07, 2005 12:14
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: pén. ápr. 09, 2004 19:23
Hozzászólások: 106
Hozzászólás 
sziasztok!

én kipróbáltam, 1 eur-t elküldtem, de nem vonták le a számlámról. viszont 1 hete tök jól működik

nem tudtok valami jó handset-et ajánlani hozzá?

ezt néztem, de nemvagyok biztos hogy megy vele rendesen:
http://www.ramiris.hu/termek.php?cikkszam=12138&page=1

dy


szer. szept. 07, 2005 10:51
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 44
Hozzászólás GSM hangkodek
Én is boldog felhasználója vagyok (munkahelyemröl) ennek a programnak meg a Skype-nek is és próbálkozok a Neophonex-el is. A lényeg otthon csak GPRS internetem van a vodával. A Neophonex azt írta (és a Skype-röl is olvastam valahol), hogy lehet GPRS internettel is használni csak nagy tömörítésü hagkodek kell hozzá. Ebben kérnék segítséget illetve tapasztalatokat. Honnan lehet letölteni ilyen kodeket és használt e már valaki ilyesmit GPRS internettel?


szer. szept. 07, 2005 8:13
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: pén. szept. 02, 2005 8:27
Hozzászólások: 2
Hozzászólás 
Sikerült. Nagyon meg vagyok elégedve vele.Már több országba is telefonáltam húsz perceket,és nem volt vele semmi gond.


pén. szept. 02, 2005 15:28
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: pén. szept. 02, 2005 8:27
Hozzászólások: 2
Hozzászólás 
Szisztok segitsetek légyszi.
Ma reggel befizettem az 1 eu-t, és még mindig nem tudok telefonálni. Mindig megszakítja 20 mp után. A honlapukra felmenve viszont látom a nevem mellet, hogy ott van az 1 eu.Mit tudok csinálni?
Kaptam tölük egy pár e-mailt amiben van egy kód, azt be kell írni valahová?Az igaz, hogy egy párszor próbálkoztam mire sikerült. Lehet hogy azért kaptam tőlük azt a sok e-mailt, mindegyikben ugyanazzal a kóddal?


pén. szept. 02, 2005 8:36
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 129
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás Re: Voipbuster telefonálás
csabaincze2000 írta:
Sziasztok,

Mi lehet az oka annak, hogy most már csak 20 másodpercet engednek beszélni és megszakitják a beszélgetést.

Ha tud valaki, kérem segítsen!


1€-t befizetsz és beszélhetsz annyit amennyi jól esik...egyenlőre.


pén. szept. 02, 2005 8:12
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
vas-tag

Csatlakozott: vas. aug. 21, 2005 11:27
Hozzászólások: 7
Hozzászólás Voipbuster telefonálás
Sziasztok,

Mi lehet az oka annak, hogy most már csak 20 másodpercet engednek beszélni és megszakitják a beszélgetést.

Ha tud valaki, kérem segítsen!


csüt. szept. 01, 2005 18:26
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. aug. 18, 2005 13:43
Hozzászólások: 32
Hozzászólás 
gris írta:
állj!
én voltam a fütyisapka!

szisztematikusan elírtam valamit.
már megvan és működik!!!!!!!!

most felhívom a newyork-i pontosídőt


tényleg jedi vagy!
:D :D :D


szer. aug. 31, 2005 20:04
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 683
Tartózkodási hely: lehetőleg üvegközelben
Hozzászólás 
a newyork-i pontosídőre gondolsz?................. fogalmam sincs.


szer. aug. 31, 2005 19:36
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2696
Hozzászólás 
gris írta:
állj!
én voltam a fütyisapka!

szisztematikusan elírtam valamit.
már megvan és működik!!!!!!!!

most felhívom a newyork-i pontosídőt

mennyi a szám? nemzetközi formátumban persze


szer. aug. 31, 2005 18:41
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 683
Tartózkodási hely: lehetőleg üvegközelben
Hozzászólás 
állj!
én voltam a fütyisapka!

szisztematikusan elírtam valamit.
már megvan és működik!!!!!!!!

most felhívom a newyork-i pontosídőt


szer. aug. 31, 2005 17:54
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 683
Tartózkodási hely: lehetőleg üvegközelben
Hozzászólás 
tisztelt sporttársak!
második napja küzdök az 1 euroval.
otp-web kártyával próbálkozom.

....update 107....jön!

mi ez?

más!
paypal-ra (már regisztráltattam magam) hogy tudok pénzt pakolni?


szer. aug. 31, 2005 15:57
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. aug. 10, 2005 15:44
Hozzászólások: 139
Hozzászólás 
ez egy kicsit OFF volt te passz...

de hogyha felrakod egy ingyens szolgáltató tárhelyére a képed, és belinekeled a beállításokban akkor lesz képed..


kedd aug. 30, 2005 21:11
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd aug. 30, 2005 11:23
Hozzászólások: 4
Hozzászólás 
miert nem enged saja :( t "avatar" képet felrakni amikor a 80x80 p alatt és 3 kB csak a merete es jpg kiterjesztes van..........????????? :cry:


kedd aug. 30, 2005 11:54
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. aug. 10, 2005 15:44
Hozzászólások: 139
Hozzászólás 
frankó kis program nekem is bejött, kíváncsi vagyok meddig van még béta teszt?


kedd aug. 30, 2005 11:34
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd aug. 30, 2005 11:23
Hozzászólások: 4
Hozzászólás 
én tegnap rövidítettem meg magam 1 €-val és este már 40 percet beszéltem aliverpooli ismerősőmmel. :P SIRÁLY volt végig a lacsolat... 8) :lol:


kedd aug. 30, 2005 11:27
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 401 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 7 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség