Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: pén. márc. 29, 2024 10:01



Hozzászólás a témához  [ 107 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3  Következő
Freemail password 
Szerző Üzenet
vas-tag

Csatlakozott: pén. ápr. 27, 2007 18:35
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
Hello mindenkinek na nekem az lenne a problémám h van egy freemailom amineik már többmint 1éve használok és egy jelszavam volt na ezt a jelszót meguntam és megváltosztattam de rá egy hétre már nem elméxem rá és szinte mindenhol ez az emailom van megadva "hívatalos" helyeken és nagyon kéne h ne töröljék mert ugye ugy tudom ha sokáig nem jelentkezek be akkor törlik....[már lehet h igy is történt mer naon rég próbálkozok:(] na most jelszó emlékeztetöt meg nem raktam be mert nem tuttam mit rakjak be igy teljesen megvok löve.... mit csinálja valaki ha tud segítcsen pls.....erre az emailra is irhat az aki tud segíteni : norbiiii@vipmail.hu ELÖRE is naon köszi.....


pén. ápr. 27, 2007 18:44
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
Salvatore Salvataggio írta:
CyberDragon írta:

2. Lehallgatni a közte és az iwiw szerverek közti vonalat
3. Feltörni az iwiw szerverét és onnan megszerezni a jelszót

ezeket már ki is lõném a lehetõségek közül:
2: Valszeg a "bit"-ek titkosítva közlekednek, ugyhogy hiába hallgatod le semmire nem mész vele. Ez már nem telnet.
3: így ebben a formában ezzel sem menne semmire, mivel minden normális helyen legalább hashelve vannak eltárolva a jelszavak, de itt min egy SHA1 is rá van engedve. Szóval max ilyet látna:
USER: 834DF90A56684FECAB4E9C1C0D17268E
PASSWORD: 7E1E405657B84D2E869E264D457FC11C1

A harmadik lehetne max megoldás, de ott az üzeneteket kellene egybõl nézni, már ha nincs az is valamivel lekdólva!:)
Mivel eddig az Iwiw-et picit sem sikerült senkinek megtörnie, erre kb -1% a sansza! :twisted:


ki a sza.r akarná a wiw-t feltörni? Mellesleg nem titkosítva közlekednek a bit-ek, ebben megnyugodhatsz, ha nem, akkor néz meg a html-jét! ;-)

Lehet, hogy normális helyeken hashelve vannak a jelszavak, de a wiw-nél nem hiszem...


vas. ápr. 15, 2007 21:56
Profil Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 8673
Tartózkodási hely: Ahol fikázni könnyű alkotni nehéz!
Hozzászólás 
CyberDragon írta:

2. Lehallgatni a közte és az iwiw szerverek közti vonalat
3. Feltörni az iwiw szerverét és onnan megszerezni a jelszót

ezeket már ki is lőném a lehetőségek közül:
2: Valszeg a "bit"-ek titkosítva közlekednek, ugyhogy hiába hallgatod le semmire nem mész vele. Ez már nem telnet.
3: így ebben a formában ezzel sem menne semmire, mivel minden normális helyen legalább hashelve vannak eltárolva a jelszavak, de itt min egy SHA1 is rá van engedve. Szóval max ilyet látna:
USER: 834DF90A56684FECAB4E9C1C0D17268E
PASSWORD: 7E1E405657B84D2E869E264D457FC11C1

A harmadik lehetne max megoldás, de ott az üzeneteket kellene egyből nézni, már ha nincs az is valamivel lekdólva!:)
Mivel eddig az Iwiw-et picit sem sikerült senkinek megtörnie, erre kb -1% a sansza! :twisted:


pén. ápr. 13, 2007 14:36
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: pén. aug. 06, 2004 22:20
Hozzászólások: 3531
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
vanil írta:
Mind1 lehet nem is létezik ilyen progi
Nem létezik. Lásd CyberDragon 1-3 pont.
4.Felhasználótól megkérded vagy kivered belőle.
5.Hatósági megkeresésre az iwiw üzemeltetője...

Add fel, mert nincs rá megoldás szerencsére ! 8)


pén. ápr. 13, 2007 6:55
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 17, 2004 18:34
Hozzászólások: 811
Hozzászólás 
És szerinted a progi honnan tudja, hogy valaki a saját gépén mit írt be, ha nem arra a gépre van telepítve? :D Ilyen csodaprogramok nincsenek.

Jelszót megszerezni 3 módon lehet:
1. A célszemély gépére telepített keylogger/trójai
2. Lehallgatni a közte és az iwiw szerverek közti vonalat
3. Feltörni az iwiw szerverét és onnan megszerezni a jelszót

A három lehetőség közül szerintem az első a legmegvalósíthatóbb :wink:

-----
Üdv!
CyberDragon


pén. ápr. 13, 2007 5:00
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: vas. márc. 25, 2007 21:19
Hozzászólások: 7
Hozzászólás 
De ott sem mondták....
Mind1 lehet nem is létezik ilyen progi, de akkor akinek mégis van miért nem árulja el ez a kérdés.
De akkor ha vki esetleg feltudna törni nekem egy iwiw-s jelszot kérem szoljon. Tényleg csak személyes ügy miatt kéne.


csüt. ápr. 12, 2007 21:30
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: hétf. okt. 25, 2004 10:08
Hozzászólások: 7575
Hozzászólás 
Kérdezd meg ott ;)


csüt. ápr. 12, 2007 21:25
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: vas. márc. 25, 2007 21:19
Hozzászólások: 7
Hozzászólás 
Azt tudom a billentyűfigyelő, de az csak akkor jo ha hozzá tudsz férni a géphez. De van olyan ami enélkül is megy azt mondják, h mailbe küldi el a jelszot amikor az illető belép. Vki irta egy másik forumon csak azt nem h mi ez a progi.


csüt. ápr. 12, 2007 21:19
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: pén. aug. 06, 2004 22:20
Hozzászólások: 3531
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
vanil írta:
Állitolag van olyan progi ami mailbe küldi el a jelszot ha az illető belép.
Keyloggernek hívják, amit az illető gépére telepítesz föl. Miután betörtél az illető gépébe. Vagy a lakásába...


csüt. ápr. 12, 2007 21:15
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: vas. márc. 25, 2007 21:19
Hozzászólások: 7
Hozzászólás 
Jo persze tudom,h nem olyan egyszerű, de aki ért hozzá elmagyarázhatná. Állitolag van olyan progi ami mailbe küldi el a jelszot ha az illető belép. Csak erre lennék kiváncsi h tudja-e vki h mi az a progi. Ha meg ért hozzá vki azt miért nem mondja el, tudom h bonyolult de gondolom tanulhato.


csüt. ápr. 12, 2007 21:10
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: hétf. okt. 25, 2004 10:08
Hozzászólások: 7575
Hozzászólás 
Szerinted olyan egyszerű? Elindítasz egy exe-t és bármilyen oldalt feltörsz? :)


csüt. ápr. 12, 2007 21:05
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: vas. márc. 25, 2007 21:19
Hozzászólások: 7
Hozzászólás 
Oké, rájöttem hogyan müködik. De akkor ez csak azt tudja megmutatni ami már be van irva jelszo. Olyat nem tud vki amivel iwiw jelszot lehet feltörni?


csüt. ápr. 12, 2007 21:02
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: pén. aug. 06, 2004 22:20
Hozzászólások: 3531
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
Csak olyan jelszót tud "törni" (inkább megmutatni) ami a gépen le van tárolva, de megjelenítéskor kicsillagozva írja ki.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára nbela csüt. ápr. 12, 2007 21:05-kor.



csüt. ápr. 12, 2007 21:01
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: vas. márc. 25, 2007 21:19
Hozzászólások: 7
Hozzászólás 
Szia!

Ott nincs a jelszo. Letöltöttem a progit de mikor elinditanám kijön egy kis ablak és ezt irja ki: Drag mouse from the left X icon to a password field to reveal its content. Vagyis h akkor ezt az ablakot kell a jelszohoz huzni?
Mondjuk iwiwnél h müködik? Bocsi ha hülyéket kérdezek, de ebből tanul az ember ha vki elmagyarázza.


csüt. ápr. 12, 2007 20:49
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: hétf. okt. 25, 2004 10:08
Hozzászólások: 7575
Hozzászólás 
Ahonnan letöltöd ott kell lennie a jelszónak is.


csüt. ápr. 12, 2007 20:36
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: vas. márc. 25, 2007 21:19
Hozzászólások: 7
Hozzászólás 
Szia!
Megtaláltam és letöltöttem a X-Pass v2.2 -t de vmi jelszot kér?
Azt h kapom meg mailt kell küldeni a megadott cimre?
Ha vki tudja segítsen. köszi!


csüt. ápr. 12, 2007 20:31
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 8673
Tartózkodási hely: Ahol fikázni könnyű alkotni nehéz!
Hozzászólás 
vanil írta:
Sziasztok!

Egy kis segitség kellene, a X-Pass v2.2 progit honnan lehet letölteni?
Előre is köszi! :)


google? :roll:


csüt. ápr. 12, 2007 20:07
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
vas-tag

Csatlakozott: vas. márc. 25, 2007 21:19
Hozzászólások: 7
Hozzászólás 
Sziasztok!

Egy kis segitség kellene, a X-Pass v2.2 progit honnan lehet letölteni?
Előre is köszi! :)


csüt. ápr. 12, 2007 19:57
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 112
Tartózkodási hely: Tatabánya
Hozzászólás 
Elnézést, nehéz éjszakám volt, elfelejtettem, hogy a gugli a barátom... Köszönöm, működött a dolog.

Off: NBela, soxor kerestem, de nem találtam a guglival. Egyszer (néhány éve) találtam egy korrekt leírást róla, hogyan keressek, de elveszett. Egy gugli-tanfolyam topicot indíthatnál, ha van rá időd és energiád, kedved.


vas. jan. 07, 2007 10:36
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: pén. aug. 06, 2004 22:20
Hozzászólások: 3531
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
Hajaj! Sose értettem mi olyan nehéz ebben. Torrent, Gugli, "Eudora password recovery" download, törés hozzá warezlapról. Oly bőséges a választék... Kemény 1 perc után:
http://hyperupload.com/download/02c999b217/PEPR100.rar.html
Persze nem próbáltam ki.
Ja igen! Jelszó is kell a kicsomihoz: www.philka.ru


vas. jan. 07, 2007 10:12
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 112
Tartózkodási hely: Tatabánya
Hozzászólás 
Sziasztok!

Hasonló problémám van, mint Kispedrónak, azzal a különbséggel, hogy én Eudora-t használok. Ez (valamikor 94 környékén) egy felugró ablakban megkérdezte a jelszavakat és mivel úgy állítottam be, azóta soha. (Az adat könyvtárát azóta telepítésről telepítésre görgetem) Összesen 5 postafiókot kezelek vele, de mostmár szeretném megváltoztatni a jelszavakat. Ahhoz azonban tudnom kellene a régit, hogy weben beléphessek. A szokásos csillagkitakarós progik nem működnek, mivel nincs ilyen ablak az Eudorában. A kérdésem tehát, hogy tudtok-e olyan programról, ami az Eudora adatfájljaiból képes kihalászni a jelszavaimat?

Egyébként nagyon pöpec levelezőprogi, szívből ajánlom mindenkinek. Egy hátránya van, nem lehet magyarítani.


vas. jan. 07, 2007 8:03
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: kedd feb. 28, 2006 21:39
Hozzászólások: 79
Hozzászólás 
Valaki segitsen plíízz!
Nekem a Skype-os jelszavamat kéne visszafejteni, sajna elég rég állítottam be, jelszavamat elfelejtettem, a reg.-es emilcim megszünt. Elvileg a windowsban valahol el van tárolva.?


pén. dec. 29, 2006 4:45
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: hétf. okt. 25, 2004 10:08
Hozzászólások: 7575
Hozzászólás 
Első hsz-nek nem rossz ;)
Van több ilyen progi.


csüt. dec. 28, 2006 12:26
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: csüt. dec. 28, 2006 11:13
Hozzászólások: 1
Hozzászólás kispedro!
Van egy program melynek a neve Asterisk key 7.9 ez úgy működik hogy van egy ablak amiben benne van a csillagozott jelszó, te megnyitod a progit amit mondtam ott lesz egy olyan hogy recover arra rákattintasz és kiírja a jelszót sima betűkkel :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D


csüt. dec. 28, 2006 11:23
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor

Csatlakozott: kedd nov. 22, 2005 22:21
Hozzászólások: 2102
Hozzászólás 
Bocsi srácok, de magánéleti kérdéseket az offtopikban kellene megvitatni!
Amúgy szvsz ha igaz a felvetés akkor veszett fejsze nyele...


szomb. dec. 16, 2006 2:07
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. dec. 13, 2006 12:40
Hozzászólások: 3
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Sajnos én is így gondolom, de ez már túl bonyolult és nem is ide tartozik.


pén. dec. 15, 2006 18:32
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
csacsika írta:
Kedves Target!
Köszönöm a gyors választ.
Csupán feltételezések alapul a gyanúm és a választ olvasva, valóban logikusan nem tanácsos megváltoztatni a jelszavam.
Így viszont még is csak jó lenne hozzájutni valahogy a fiókomhoz, mert van pár cím, és jónéhány regisztráció.
Fiókot már nyitottam. Viszont a keylogger-probléma még nem oldódott meg. Annyit tudtam csinálni, hogy a program jegyzettömbjét rendszeresen látogatom és kitörlöm az olyan adatokat, amiről úgy gondolom, hogy magánügy. Én nem tudok telepíteni, mert nem értek hozzá, és pont a tűzfal miatt. Van az én gépemen is, de én nem tudom úgy beállítani, hogy ne jelezze a programot. Ki tudnám törölni az enyémről, de addig nem bántom, amíg nem tudom, hogy mi a célja ezzel a páromnak. Sanos elég amatőr vagyok, de igyekszem megoldni a problémát.


Elég Off a dolog, de nem állom meg, hogy mejegyezzem: nálatok valmi hatalmas gáz van. Ez a keylogger dolog csak a jéghegy csúcsa. Másuttt van probléma. Méghozzá komoly. :x


pén. dec. 15, 2006 17:22
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. dec. 13, 2006 12:40
Hozzászólások: 3
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Kedves Target!
Köszönöm a gyors választ.
Csupán feltételezések alapul a gyanúm és a választ olvasva, valóban logikusan nem tanácsos megváltoztatni a jelszavam.
Így viszont még is csak jó lenne hozzájutni valahogy a fiókomhoz, mert van pár cím, és jónéhány regisztráció.
Fiókot már nyitottam. Viszont a keylogger-probléma még nem oldódott meg. Annyit tudtam csinálni, hogy a program jegyzettömbjét rendszeresen látogatom és kitörlöm az olyan adatokat, amiről úgy gondolom, hogy magánügy. Én nem tudok telepíteni, mert nem értek hozzá, és pont a tűzfal miatt. Van az én gépemen is, de én nem tudom úgy beállítani, hogy ne jelezze a programot. Ki tudnám törölni az enyémről, de addig nem bántom, amíg nem tudom, hogy mi a célja ezzel a páromnak. Sanos elég amatőr vagyok, de igyekszem megoldni a problémát.


pén. dec. 15, 2006 7:15
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6663
Hozzászólás 
1./ Ezek szerint a keylogger nyomán megváltoztatták jelszavad. Ha egyáltalán.
2./ Nem bizos, hogy a párod telepítette a loggert. Talán ő is valami worm, vírusfertőzés nyomán szerezhette be.
Sőt, ha a párod tette volna, nyilván nem változtatja meg a jelszavad éppen praktikus okokból.
3./ Mi a fontosabb, hogy visszaszerezd a jelszavad, fiókod, vagy hogy visszaszerezd a párodban a bizalmat :?:
Mert ha a fiók kell, telepíts te is keyloggert a párod gépére, hátha kiderül milyen jelszóval lép be a fiókodba.
De inkább hagyd a fenébe és regisztrálj egy új fiókot. ;) És ahol lehet változtasd meg a profilbeállításaidat, hogy az új mail címre postázza, amit
4./ A jövőre nézve: rendszeres aktualizált védelem. :arrow: Tűzfal, vírusirtás, spyware ellenes programok és nem mellékesen az op. rendszer hotfixek telepítése.


csüt. dec. 14, 2006 11:57
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. dec. 13, 2006 12:40
Hozzászólások: 3
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Sziasztok!
Nem tudom, hogy van-e segítség a problémámra, de megpróbálom leírni.
Kicsit hosszú lesz. Egy ideje nem engedett a freemail-fiókom belépni.A NET-en próbáltam választ kapni a problémámra és így jutott a tudomásomra, hogy léteznek ún. keyloggerek. Rákerestem a gépemen és legnagyobb meglepetésemre találtam is egyet. Megtaláltam a hozzá tartozó napló jegyzetet is, amiben minden leütésem jegyezve volt, természetesen a freemail jelszavam is. Ezek után, a legkézenfekvőbb az volt, hogy a párom gépén keresni kezdetem a nyomát ennek a keyloggernek, hogy kiderítsem, kintről jött-e, vagy belső telepítés volt-e.
Sajnos, megtaláltam a regisztrációját annak a programnak.
Még nem szóltam neki, hogy tudok a programról, viszont, jó lenne visszakapnom a fiókomat. Nem mintha olyan fontos dolgok lennének benne, de sok helyre azzal regisztráltam és fontosak lennének a rá érkező értesítések.Hiába reklamálnék a szerver működtetőjénél, hiszen nem betörés volt, a rendes jelszóval mentek be.
Van erre valakinek ötlete?
Köszi.


csüt. dec. 14, 2006 11:01
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
djsms írta:
...Miért, nem kielégítő a válaszom a kérdésre? :)


Dehogynem. A kérdés hamiskás szerintem. :D


vas. okt. 29, 2006 19:40
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor

Csatlakozott: kedd nov. 22, 2005 22:21
Hozzászólások: 2102
Hozzászólás 
Laci_L írta:
djsms írta:
magiii írta:
Sziasztok!
Tudna nekem valaki segíteni????? Feltörték az iwiwemet és ,egváltoztatták a jelszavamat:::: :(
Hogy lehet iwiwes jelszót feltörni???,ha valaki tudja írja meg akár privibe is....vagy megadom az msncímem légyszi nagyon fontos lenne!
Köszi szépen!ű
Ági

Írsz egy mailt az iwiw üzemeltetőjének és tisztázod velük, hogy valaki visszaél az adataiddal. Nem kell jelszót feltörni hozzá...


Biztos vagy benne 100%-ig, hogy tényleg így van a helyzet? És erre nem jön rá magától?. Más van emögött... :D

Miért, nem kielégítő a válaszom a kérdésre? :)


szomb. okt. 28, 2006 23:03
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6486
Tartózkodási hely: Bonyhád - BP
Hozzászólás 
Sztem is más van e mögött, mivel ott van a jelszóemlékeztető is....


szomb. okt. 28, 2006 21:12
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
djsms írta:
magiii írta:
Sziasztok!
Tudna nekem valaki segíteni????? Feltörték az iwiwemet és ,egváltoztatták a jelszavamat:::: :(
Hogy lehet iwiwes jelszót feltörni???,ha valaki tudja írja meg akár privibe is....vagy megadom az msncímem légyszi nagyon fontos lenne!
Köszi szépen!ű
Ági

Írsz egy mailt az iwiw üzemeltetőjének és tisztázod velük, hogy valaki visszaél az adataiddal. Nem kell jelszót feltörni hozzá...


Biztos vagy benne 100%-ig, hogy tényleg így van a helyzet? És erre nem jön rá magától?. Más van emögött... :D


szomb. okt. 28, 2006 19:37
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor

Csatlakozott: kedd nov. 22, 2005 22:21
Hozzászólások: 2102
Hozzászólás 
magiii írta:
Sziasztok!
Tudna nekem valaki segíteni????? Feltörték az iwiwemet és ,egváltoztatták a jelszavamat:::: :(
Hogy lehet iwiwes jelszót feltörni???,ha valaki tudja írja meg akár privibe is....vagy megadom az msncímem légyszi nagyon fontos lenne!
Köszi szépen!ű
Ági

Írsz egy mailt az iwiw üzemeltetőjének és tisztázod velük, hogy valaki visszaél az adataiddal. Nem kell jelszót feltörni hozzá...


szomb. okt. 28, 2006 11:06
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szomb. okt. 28, 2006 9:05
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
Sziasztok!
Tudna nekem valaki segíteni????? Feltörték az iwiwemet és ,egváltoztatták a jelszavamat:::: :(
Hogy lehet iwiwes jelszót feltörni???,ha valaki tudja írja meg akár privibe is....vagy megadom az msncímem légyszi nagyon fontos lenne!
Köszi szépen!ű
Ági


szomb. okt. 28, 2006 9:10
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 55
Hozzászólás 
közben meg is leltem. :-) Opera password recovery. :-)


pén. okt. 27, 2006 15:04
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 55
Hozzászólás 
Xpass 2.2 valóban működik IE nél. De operánál nem tudja kinyerni a jelszót. Operánál hogy lehet ezt megoldani?


pén. okt. 27, 2006 14:48
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6486
Tartózkodási hely: Bonyhád - BP
Hozzászólás 
Nekem meg Bill Gates bankszámlaszámát, jelszóját, stb-t kéretik elküldenki :twisted: :twisted: :twisted:

OFF vége :D


hétf. okt. 09, 2006 13:53
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor

Csatlakozott: kedd nov. 22, 2005 22:21
Hozzászólások: 2102
Hozzászólás 
vackor írta:
Nekem meg küldjetek olyan kulcsot, amivel bármilyen széfet hipp-hopp kinyithatok!

Bocs.

Nekem van ilyen, csak van vele egy pici bibi.
Megsemmisül a széf tartalma (is :) ) nyitás után... :)


hétf. okt. 09, 2006 13:12
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4773
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás 
Nekem meg küldjetek olyan kulcsot, amivel bármilyen széfet hipp-hopp kinyithatok!

Bocs.


hétf. okt. 09, 2006 12:41
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4374
Tartózkodási hely: c:\windows
Hozzászólás 
kittykee írta:
sziasztok!! Vki tudna nekem olyan progit mondani amivel msn jelszót illetve iwiw jelszót lehet feltörni?? elégé fontos lenne ha vki tudna segiteni ide lehet irni: kittybaby09@freemail.hu


:lol: :lol: :lol:


hétf. okt. 09, 2006 11:57
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: hétf. okt. 09, 2006 11:40
Hozzászólások: 1
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
sziasztok!! Vki tudna nekem olyan progit mondani amivel msn jelszót illetve iwiw jelszót lehet feltörni?? elégé fontos lenne ha vki tudna segiteni ide lehet irni: kittybaby09@freemail.hu


hétf. okt. 09, 2006 11:46
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. márc. 20, 2005 16:48
Hozzászólások: 20
Hozzászólás 
Ez azért nem egyszerű, időzár és mesterjelszó is védi az adatbázis fájlokat. Ugyanakkor a leütésnaplózó és vágólapfigyelő programok eleve meg vannak lőve, nem látnak semmit, mivel a belépés gépelgetés nélkül történik. Új jelszó generálása után is kihagyható a vágólap használata, mert van egy drag&drop áthúzási lehetőség, tehát a generátorból rögtön a kívánt mezőbe.

Ez egy valóban profi program, neves számtech. portálok által is elismert és ajánlott termék.

http://www.roboform.com/

"Easy to use and without any hidden spyware... Innovative, lean, useful product."
Wall St Journal

"It Knows All Your Passwords (But Promises Not to Tell)".
NY Times

"The Best of 2003 -- Most Practical Program. I highly recommend it."
CNET Download.com

"Best web enhancement."
People's Choice Award-2004

"RoboForm has long been a leader in the field of password management and form filling software."
MorningStar Advisor

http://www.roboform.com/hu/


szer. ápr. 05, 2006 14:06
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6486
Tartózkodási hely: Bonyhád - BP
Hozzászólás 
Ennek az a veszélye, hogy ha feltelepül valami dög (kémprogi) a gépedre, akkor könnyen hozzáférhet a jelszavakhoz.


szer. ápr. 05, 2006 13:51
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: vas. márc. 20, 2005 16:48
Hozzászólások: 20
Hozzászólás 
Én a Roboform programot használom, abban is van jelszógenerátor. Mióta ez van, könnyedén generálok bármilyen bonyolultságú jelszavakat, például netbank felülethez is. (Az egyik bank például nem is fogad el akármilyen egyszerű jelszót, ráadásul 3 havonta le is cserélteti, kötelezően, vagyis addig nem enged továbblépni.)

Ezek fejben tárolásával persze nem kell foglalkoznom, a program intézi, sőt a böngészőbe beépülve ad egy menüt (Kedvencekhez hasonló), ami nem csak elvisz az adott webhelyre, hanem beírja a jelszót/nevet, majd rögtön be is jelentkezik.

Tehát akár Freemail, Yahoo bármi, csak kiválasztom, mint egy kedvencet, és már bent is vagyok a fiókban. Az egyik banknál például két azonosító és egy jelszó szükséges, ez sem okoz gondot. A másik banknál már kétlépcsős bejelentkezés van, a második biztonsági lépcsőn persze nem megy át, de ez épp jó is így.

A jelszavak titkosítva tárolhatók, mesterjelszóval is védhetők, papírra is kinyomtatható az egész adatbázis. Utóbbi persze ajánlott is, mert most már tele vagyok ilyen generált jelszavakkal (és mindenhová különböző):

UzkAcKE$5Ue0ujT
YK&%vy3FKn6l$zl
SQAnn9^@*ut7Ko!
tpiU9PvZbxCT#bm

Ha netán elszállna a vinyó és a biztonségi mentés is, akkor ennyi volt... Viszont vinyó elszáll, papír megmarad.


szer. ápr. 05, 2006 13:40
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: pén. jún. 18, 2004 13:42
Hozzászólások: 703
Tartózkodási hely: Székesfehérvár, BP
Hozzászólás 
EFi írta:
Na de minek mindenhová különböző jelszó? :roll:


:D Ez kérdés votl vagy kijelentés?

Előbbi: akkor gondolom a PINS-re értetted és igen, az legelőször te adod meg, de ha elfelejted akkor nem pótolhatod soha.

Utóbbi: úgy lenne biztonságos ha más-más jelszó lenne mindenhova... de nekem is van 1-1 ugyanaz... :)


vas. márc. 12, 2006 21:42
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1093
Hozzászólás 
Na de minek mindenhová különböző jelszó? :roll:


vas. márc. 12, 2006 11:19
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: pén. jún. 18, 2004 13:42
Hozzászólások: 703
Tartózkodási hely: Székesfehérvár, BP
Hozzászólás 
Kispedro:
a jelszavaimat én a PINS4 nevű programban tárolom (http://www.mirekw.com/winfreeware/pins.html ) ami egy 448-bites kódolást használ... Már egy 128bites (átlag netes) biztonság is gyakorlatilag törhetetlen (hála RSA :wink: ).

De rendszertelepítés előtt nem szabad olyan tökéletlennek lenni mint ÉN, aki az adatbázis fájlt felejettem el átmenteni! :lol: Szerencsére nekem is megvolt a régi vinyón egy régebbi és csak 1-1 újabb bejegyzés hiányzott... :nevet: Amit tudtam még fejből pótolni.
De azóta is használom 2hetente...pl minden fórumra más a kódom és van vagy 7hely, a ritkán használtakat elfelejtgetem... :)


pén. márc. 10, 2006 22:30
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: vas. feb. 27, 2005 17:37
Hozzászólások: 963
Hozzászólás 
Én is hasonlóan jártam. Leformáztam a C meghajtót. Előtte persze mindent elmentettem a D-re. Ok, telepíteném az XP-t, erre kiderült, hogy a Win98-as indítólemez nem jó méretre formázta a C-t... Na, partíciót megszüntet, újat létrehoz. Minden OK, csak... eltűnt a D is... :cry: Ami eddig a c volt, az lett a d. Sok fontos dolog eltűnt. Szerncsére megvoltak az iaf fájlok, abból pedig ez az oldal segített visszanyerni a jelszót:

http://www.motobit.com/util/iaf-password-recovery.asp

Üdv.


vas. feb. 26, 2006 13:50
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 107 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 8 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség