Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: csüt. márc. 28, 2024 10:24



Hozzászólás a témához  [ 22 hozzászólás ] 
office outlook gond 
Szerző Üzenet
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4773
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás Re: office outlook gond
nbela írta:
Mappa választás
Nézet fül
Nézet beállításai
Feltételes formázás
...

Kép Hálás köszönet, sikerült beállítani! Kép

Én nem találtam meg, még a Google segítségével sem. Találtam viszont a Microsoft által összeállított segédanyagot, ahol tételesen leírják melyik 2003-as menüpont hová került a 2010-ben. Ott annyit bírtak összehozni, hogy ez a menüpont törölve a termékből. Ezek szerint mégsem, csak félre akartak vezetni.


kedd feb. 18, 2014 9:22
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. szept. 12, 2004 18:08
Hozzászólások: 6037
Tartózkodási hely: Usa
Hozzászólás Re: office outlook gond
Én meg azon lepődök meg,hogy van a mai világban aki helyi levelezőt használ:hozzátéve hogy cégesnél még mindig kötelezően kell!
Aztán a másik cég sem jobb a deákné vásznánál: a Thunderbird sem különb...eltűnnek win alatt a két három hónappal ezelőtt archivált üzenetek is több gépről is.mert a win frissített rajta (mármint az op.rendszeren :jajne: azon van meg ami nem frissült..op.rendszerileg és lengeti a zászlót.. ) :hm: -hogy is van ez a sokat szidott primitív freemaill-el pl..abba nem nyúlnak bele a Ballmerék (bocs már nem is ő a cégvezér,Slatya Nutella 'indan-boss' :D izvinyIite menja,tak moja sutka! -Satya Nadella )-aki végre azt gondolja, amit én is többször leírtam,felhő füstjelekkel!,ha ott nem remekelnek os2 lesz belőlük vagy atari,amiga stb. Nem tudom épp ésszel felfogni,hogy lassan sereghajóként a szoft. fejlesztésben miért hiszik hogy még mindig ők diktálhatják az iramot pl táblagép telefon op.rendszer..senik nem fog fizetni két éven belül 20-30-40e Huf-t pluszban egy vasért hogy lesz rajta egy olyan op.ami kezelhetetlen a mai világban(egységes arculat:jó a vírusíróknak,hackereknek stb...és valóban könnyű 'manágelni' is távolról hiszen a megszokott réseken tolják el a dolgokat aztán kalapálnak rajta egy kicsit és kiadják új rendszerként W8 vs W8.1-egy irodában még mindig nem a 'tapit' használják,ahol meg ezt ott még midig jobb a Droid ill a Mac.
A szervert sem szokták taperolni-és van idestova 20 éves is ami működik.Még az Ő rendszerük alatt is...igaz sűrűbben kell a körmére nézni,de megy,akkor most visszafejlesztenek-nincs ám támogatás(dögölj meg barom épp itt az ideje selejtezi a szervert-megj.tényleg!-mert akkor valóban a 640K.(./Huf) mindenkinek elég volt,és lesz is!-lehetséges keveset írtam..(ez, csak a vas ára!+egy kicsi+MS szoft licenciával....kb. ennyi és anyóka csúnyább lesz mint volt..)


hétf. feb. 17, 2014 20:43
Profil Privát üzenet küldése ICQ YIM Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: office outlook gond
nbela írta:
... Én se bírom már 3 vagy 3 éve megszokni...

Ilyenkor arra gondolok, hogy milyen jó lenne jól megszorítani a mogyoróját annak a majomnak, aki az ilyen változásokat kitalálja. Mert ez nem fejlesztés, hanem kib*szás.
Lehet, hogy ugyanez a társaság találta ki a W8 csempéit is, alternatív megoldás nélkül.


hétf. feb. 17, 2014 19:36
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: pén. aug. 06, 2004 22:20
Hozzászólások: 3531
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás Re: office outlook gond
vackor írta:
ETTŐL A NYAMVADÉK SZALAGMENÜTŐL EGYÉBKÉNT IS IDEGBAJT KAPOK!!!
Én se bírom már 3 vagy 3 éve megszokni...

Mappa választás
Nézet fül
Nézet beállításai
Feltételes formázás
Hozzáadás
Feltétel
Feladó...

forrás


hétf. feb. 17, 2014 18:59
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4773
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás Re: office outlook gond
Sziasztok. Outlook 2010 gondom van. A 2003-as verzióban volt egy olyan lehetőség, hogy adott feladótól érkező üzeneteket meg lehetett jelölni egy beállított színnel. Ilyesmi volt:

Kép

Ez az Eszközök menüben volt, Rendezés menüpont alatt. HOL VAN EZ MOST A 2010-BEN??? NEM TALÁLOM SEHOL, ÉS ETTŐL A NYAMVADÉK SZALAGMENÜTŐL EGYÉBKÉNT IS IDEGBAJT KAPOK!!! Hol a búbánatban keressem??? (Ki akarom kapcsolni, ezt a funkciót, mert már nincs rá szükség).


hétf. feb. 17, 2014 10:02
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: office outlook gond
droetker írta:
... A képernyőolvasó programom nem engedi rendesen leállni az Outlookot.
Ha az nem fut, akkor minden rendben...

Alapvetően azt ajánlom, hogy mindig csak azok a programok fussanak, amiket használsz is. A többi jó esetben csak foglalja a memóriát, rosszabb esetben összeakad, mint nálad.
Nem egy esetben láttam, hogy 10-15 program is fut egyszerre teljesen feleslegesen.

A te esetedben meg előbb kell kilépni ebből az olvasóból, azután az Office-ból.
De nem ártana frissíteni (ha van), és jelezni a gyártónak a hibát. A következő verzióban már javítva lesz, ha komoly a cég.


hétf. szept. 12, 2011 15:03
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. aug. 31, 2011 14:56
Hozzászólások: 5
Hozzászólás Re: office outlook gond
Laci_L írta:
droetker írta:
Töröltem mindent, újratettem vagy 3x, de semmi változás.
Nincs esetleg még valami ötlet?

A W7 eredeti? Nem valami buherált izé?

Esetleg egyéb, a háttérben futó programmal akad. Átmenetileg kapcsolj ki minden egyebet, ami nem kell a futáshoz (a tűzfalat és a vírusvédelmet is, de ilyenkor ne kapcsolódjon a Net-re)

A HD rendben van? Futtasd le a Harddisk Sentinel-t.


Én is valami más programra gondoltam és megvan.
A képernyőolvasó programom nem engedi rendesen leállni az Outlookot.
Ha az nem fut, akkor minden rendben.

Köszönöm a segítséget, droetker


hétf. szept. 12, 2011 8:06
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: office outlook gond
droetker írta:
Töröltem mindent, újratettem vagy 3x, de semmi változás.
Nincs esetleg még valami ötlet?

A W7 eredeti? Nem valami buherált izé?

Esetleg egyéb, a háttérben futó programmal akad. Átmenetileg kapcsolj ki minden egyebet, ami nem kell a futáshoz (a tűzfalat és a vírusvédelmet is, de ilyenkor ne kapcsolódjon a Net-re)

A HD rendben van? Futtasd le a Harddisk Sentinel-t.


pén. szept. 09, 2011 15:46
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. aug. 31, 2011 14:56
Hozzászólások: 5
Hozzászólás Re: office outlook gond
Töröltem mindent, újratettem vagy 3x, de semmi változás.
Nincs esetleg még valami ötlet?


pén. szept. 09, 2011 12:11
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. aug. 31, 2011 14:56
Hozzászólások: 5
Hozzászólás Re: office outlook gond



Köszönöm. Feltettem az SP3-at (32bit), de sajnos nem oldotta meg a problémát.
Újra felteszem az Office-t és megnézem mikor jön elő a probléma.

droetker


csüt. szept. 08, 2011 10:30
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: office outlook gond
droetker írta:
... problémám lenne Office Outlook 2003 programmal Windows 7 alatt...

Nem írod, hogy 32 vagy 64 bites a W7.
De az Office 2003 SP3-nak jónak kell lennie:

http://www.microsoft.com/windows/compatibility/windows-7/en-us/Browse.aspx?type=Software&category=Business%20%26%20Home%20Office&subcategory=Office%20Suites&v=Microsoft&results=25&page=3&os=32-bit

http://www.microsoft.com/windows/compatibility/windows-7/en-us/Browse.aspx?type=Software&category=Business%20%26%20Home%20Office&subcategory=Office%20Suites&v=Microsoft&results=25&page=3


hétf. szept. 05, 2011 14:46
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. aug. 31, 2011 14:56
Hozzászólások: 5
Hozzászólás Re: office outlook gond
Sziasztok,

A következő problémám lenne Office Outlook 2003 programmal Windows 7 alatt.
az Outlookban két profilom van beállítva. A profilváltáshoz ki kell lépni a programból és újbóli indításkor a másik pprofillal lehet belépni.
A gondom viszont az, hogy ha bezárom az Outlookot, akkor nem lép ki teljesen, a feladatkezelőben mint futó folyamat szerepel az outlook.exe és az értesítési területen is ott az ikonja (erre kattintva nem nyílik meg a program). Viszont ha nem áll le teljesen a program, akkor indításkor nem ajánlja fel a profil kiválasztását, hanem a korábban használttal indul újra.
Most telepítettem a win 7-et és két napig jól működött (rendesen kilépett, indításkor rákérdezettt a használni kívánt profilra). Egyszer csak pedig elkezdett ****.

Találkoztatok már ezzel a problémával? Tudtok rá valami megoldást, hogy ne a feladatkezelőben kelljen minden egyes alkalommal kilőni a már bezárt programot?


Köszönettel, droetker


hétf. szept. 05, 2011 10:33
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: office outlook gond
Megvan a megoldás, mitől jött elő ez a hülye hiba az Outlook Express-ben (5 hsz-el fentebb írtam róla):

A Beállítások > Biztonság > Vírusvédelem helyen a pötty az Internetes zóna mellett van, akkor jön elő a hiba. Ha a Korlátozott helyek van jelölve, nincs hibajelenség. :shock:
Hátha valakinek még jól jön ez.

Hogy ez hogy függ össze a képeken látható hibajelzéssel, arról fogalmam sincs.


csüt. jún. 16, 2011 15:04
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: office outlook gond
TargeT írta:
:hm: Később nekem is ez ugrott be, hogy talán még IE 6...

Jaj, nehogy már. :mrgreen:

IE8, és OE6 van naprakész frissítésekkel. Az OE Unicode UTF8-at ír megjelenítésnek.

Valami rémlik, hogy egy fél éve valamit állítottam az IE Beállítások-ban az Adatvédelem és a Speciális fülek alatt. De hogy mit arra nem emlékszem. Akkor is egy hasonló felbukkanó hiba volt más oldalaknál. Ami meg is szűnt, de lehet, hogy ez meg bejött helyette. Az Adatvédelem most Közepes-en áll.

Végső soron nem érdekes, mert csak ennél a hírlevélnél jön elő, semmilyen más levélnél, oldalnál nem. Csak mint szakmai finomság érdekelt, hogy mit szólnak hozzá a profik. :)


kedd feb. 22, 2011 11:27
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6663
Hozzászólás Re: office outlook gond
:hm: Később nekem is ez ugrott be, hogy talán még IE 6.
Ha ez, ha már mégsem, ezzel együtt talán el lehet sütnöm azt a zrikálást, hogy Laci_L barátunk túlzottan ragaszkodik a régi bevált dolgokhoz. :wink:


kedd feb. 22, 2011 8:22
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6486
Tartózkodási hely: Bonyhád - BP
Hozzászólás Re: office outlook gond
Vistán lévő Windows Mail is probléma nélkül megjeleníti és Win7-en futó Outlook 2010 is.
Milyen IE van telepítve a gépeden?


kedd feb. 22, 2011 0:26
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6663
Hozzászólás Re: office outlook gond
Laci_L írta:
Az Outlook Express csak ennél a beérkező üzenetnél (Vezess.hu Forma1 hírlevél) két egymásutáni hiba ablakot dob fel.

A Thunderbirdnek nem okoz semmi problémát, Win7-en az van.
Kipróbáltam egy virtuális XP-n, ott az OE-nek sem volt semmi baja vele.
Valami régről emlékszem hasonló hibaüzenetre, de már nem tudom mivel kapcsolatban, miért és mi okozta.


hétf. feb. 21, 2011 22:29
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. szept. 12, 2004 18:08
Hozzászólások: 6037
Tartózkodási hely: Usa
Hozzászólás Re: office outlook gond
Szvsz használsz magánzóként egy webes levelezőt,abból amit kell lementesz az aktuális gépre,vagy a cluodra stb.Se,vírus se egyéb nyomor.Ha cégesként működsz akkor egy levélszerver szemetesszűrővel egy nyilvánossal a millió aliassal amit kialakítottál, doménként természetesen egy ukrán,indiai vagy egyiptomi (az manapság nem a legjobb) szerverre irányítva és henye-hunya :arrow: innentől te fertőzhetsz mindenkit akár spammal,akár vírussal kedved és vérmérsékleted szerint. 8)


hétf. feb. 21, 2011 21:46
Profil Privát üzenet küldése ICQ YIM Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: office outlook gond
Az Outlook Express csak ennél a beérkező üzenetnél (Vezess.hu Forma1 hírlevél) két egymásutáni hiba ablakot dob fel.

Kép

Kép

Az elmentett eml fájlt felraktam ide: http://www.datafilehost.com/download-99d2e2b1.html
Itt is meg lehet nézni.

Mellesleg mindegy, hogy az Igen vagy a Nem -re kattintok, ugyanúgy megjelenik az egész levél.
A hírlevél régen jön, de csak mostanában van ez a jelenség.

Mi lehet ez? Hogy lehetne megszüntetni?


hétf. feb. 21, 2011 21:12
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: csüt. szept. 23, 2004 15:47
Hozzászólások: 1955
Tartózkodási hely: Somewhere in time
Hozzászólás 
Sziasztok,

Van egy kis gondom az Outlook-kal (Office 2007)

Tegnap, az outlook datafilet átmozgattam egy másik partíciómra, mert nem akartam, hogy illetéktelen ember férjen a levelemhez, s enélkül ugye meg el sem indul a kliens. :) Amikor hazajöttem, visszamásoltam abba a mappába, ahol eredetileg volt. El is indult rendesen, azonban nem látom benne a korábbi levelezéseimet, s ezek nagyon fontos levelek.

Kérdésem: mit kell tennem, hogy láthassam őket? Az adatfile 27 megabyte, azaz a levelek ott vannak, de nem tudom őket elővarázsolni.

Köszönöm!

Megtaláltam a megoldást! 8)


vas. feb. 01, 2009 9:35
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: vas. okt. 31, 2004 19:57
Hozzászólások: 593
Hozzászólás 
Google-t nem nagyon erőltetted meg...

futtatásba írd be: Regsvr32.exe %Windir%\System32\Ole32.dll


szomb. szept. 30, 2006 10:55
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3
Hozzászólás office outlook gond
A következőkben kérném a segítséget:
Megirom a levelet, és mikor el akarom küldeni, kiírja nekem hogy "Objektum felület nincs regisztrálva". Office Outlook 2003 - rol van szo és WinXP SP2 Professional op rendszer, ha találkozott már valaki ezzel a problémával és tudja a megoldást kérem irjon.


szomb. szept. 30, 2006 8:49
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 22 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 11 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség