Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: szomb. ápr. 27, 2024 12:02



A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 4 hozzászólás ] 
wifi beállitás probléma 
Szerző Üzenet
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6486
Tartózkodási hely: Bonyhád - BP
Hozzászólás 
Ajánlom neked a
Moderálási alapelvek: http://forum.terminal.hu/viewtopic.php?t=21489
és a
Hasznos tanácsok: http://forum.terminal.hu/viewtopic.php?p=340906
topicokat.

" Mielőtt létrehoznál egy topikot, használd a keresőt, hiszen lehet, hogy már másnak is eszébe jutott az, amit te kérdezni akarsz; így elkerülhetők a felesleges (és úgyis moderálásra vagy zárolásra kerülő) dupla topikok."

" Ne nyiss klóntopikokat, azaz külön csoportokban ugyanarról a kérdésről szóló témákat, és próbálj meg arra is ügyelni, hogy a megfelelő csoportba kerüljön a topikod. "

" Egy kérdést csak egy topicban tegyél fel! "

Lakat


kedd szept. 02, 2008 23:22
Profil Privát üzenet küldése Honlap
vas-tag

Csatlakozott: hétf. szept. 01, 2008 9:42
Hozzászólások: 5
Tartózkodási hely: Pacsa
Hozzászólás 
Sajnálom,de én nem nagyon értek hogy is van itt minden nem rég jelenkeztem be,ritkán van problémám,de most akat,itt probáltam segítséget kérni,DE HA ILYEN VAGY NEM IS KELL TÖLED SEMMI!Talán más segít,ha nem igy jártam!


kedd szept. 02, 2008 21:00
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: pén. aug. 06, 2004 22:20
Hozzászólások: 3533
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
Tele spammolod az egész fórumot a szenvedéseddel. Akit nem érdekel, az egyiket sem fogja sem elolvasni sem megválaszolni. Akit meg érdekelne és tudna válaszolni, az meg kiakad amikor már harmadszor olvassa a kérdésedett :twisted:


hétf. szept. 01, 2008 12:32
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: hétf. szept. 01, 2008 9:42
Hozzászólások: 5
Tartózkodási hely: Pacsa
Hozzászólás wifi beállitás probléma
sziasztok segítség kellene veten egy MSI US60SE Wireless Adapter-t,müködik talált 3 kapcsolatot de nem tudok rá csatlakozni! Hiba:hitelesités , aszt irja:IEEE 802.1x szabványú hitelesítés nem használható egyenrangú(ad hoc) hálozaton,illetve olyan hálozatokon,ahol az adattitkosítás nem engedélyezett. ilyenkor mi a tehendő,én annyira nem értek hozzá. elöre is köszönöm a segitséget! Az e-mailon pufi1230@citromail.hu !!!


hétf. szept. 01, 2008 10:31
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.   [ 4 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 38 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség