Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: pén. márc. 29, 2024 0:02



Hozzászólás a témához  [ 225 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5
T-Home gyalázó 
Szerző Üzenet
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1093
Hozzászólás 
Más is annyit kínlódik a t-home oldalon a belépéssel (My T-Home, jobb szélen), mint én? A t-online-os email/jelszó párossal próbálkozom, de mindig hibát ír ki. Pedig 101%, hogy jó, mert a webmail-re csont nélkül belép vele. Néha - gondolom valami bolygó együttálláskor - beenged, de leginkább nem.
Hahó, T-Home! Úgyis tudjuk, hogy olvassátok. A hiba az új weblap óta fenáll, az meg már legalább 1 hónap!


vas. okt. 19, 2008 14:45
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
EFi írta:
T68m írta:
bár a marketingesek szeretnek változtatgatni, azonban én ennek okát abban látok, hogy így tudnak pénzt keresni. Ha mindig ugyanaz a szlogen, reklám, akkor az hiába jó, abból egy fillért nem látnak. Ha évente változik a termék arculata, az viszont maga a zsírosbödön.


Én rossz vezérigazgató lennék, mert az összes marketingest kirúgnám. Abból a cégnek ugyanúgy meg lenne az évi 50 millió plusz, mert nem kéne õket fizetni...


te tényleg rossz diri lennél, mert nem a saját érdekeddel törődnél. Ilyen hozzáállással pedig sosem lennél diri, ugyanis a dirinek FELADATA, hogy kitaláljon valamit, amivel legálisan tudja tömni azok zsebét, aki abba a székbe jutatták.


szomb. okt. 18, 2008 0:21
Profil Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4374
Tartózkodási hely: c:\windows
Hozzászólás 
TargeT írta:
.gúnár. írta:
amúgy még mindig nem tudom, honnan az infó, hogy az m1 HD jön DVB-T rendszerben, valaki esetleg látta már?

Bocs, a múltkor kicsit kurtábban válaszoltam.
A 4 db SD adást 576/25 Hz-en nyomják, az m1 HD 1080/25 Hz, mindegyik sztereo. Persze ez jelenleg ugyanaz, mint az SD m1, csak ők konvertálják fel, és kicsit jobb, mint ha a TV tenné. (Már csak az a gond, hogy az ember nem nagyon néz m1-et. :wink: )
Az Olimpiát viszont rendes HD-ben nyomták, az állítólag valóban nagyon szép és részletes képű volt.
Egy szobaantennával is lehet fogni a DVB-T jelet, be lehet lőni, hogy magas jelszinttel vegye a TV. Időnként előfordul, hogy a jel lecsökken közepesre, ilyenkor kicsit széteshet a kép.
Ilyet tapasztaltam néha a kábeles diginél is.
Lehet vásárolni direkt DVB-T szobai antennát is, nem tudom egyáltalán jobb lenne-e. Nekem volt egy régi kihasználatlan VHF-UHF darab.


Ok, köszi a választ. Azt tudtam, hogy az olimpiát adták hd-ben, de azt nem, hogy folyamatosan menne. Nálam marad a tányéros tévé, aminél vagy 10 éve megvolt a digitális átállás.


pén. okt. 17, 2008 18:17
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1093
Hozzászólás 
T68m írta:
bár a marketingesek szeretnek változtatgatni, azonban én ennek okát abban látok, hogy így tudnak pénzt keresni. Ha mindig ugyanaz a szlogen, reklám, akkor az hiába jó, abból egy fillért nem látnak. Ha évente változik a termék arculata, az viszont maga a zsírosbödön.


Én rossz vezérigazgató lennék, mert az összes marketingest kirúgnám. Abból a cégnek ugyanúgy meg lenne az évi 50 millió plusz, mert nem kéne őket fizetni...


pén. okt. 17, 2008 14:38
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6663
Hozzászólás 
.gúnár. írta:
amúgy még mindig nem tudom, honnan az infó, hogy az m1 HD jön DVB-T rendszerben, valaki esetleg látta már?

Bocs, a múltkor kicsit kurtábban válaszoltam.
A 4 db SD adást 576/25 Hz-en nyomják, az m1 HD 1080/25 Hz, mindegyik sztereo. Persze ez jelenleg ugyanaz, mint az SD m1, csak ők konvertálják fel, és kicsit jobb, mint ha a TV tenné. (Már csak az a gond, hogy az ember nem nagyon néz m1-et. :wink: )
Az Olimpiát viszont rendes HD-ben nyomták, az állítólag valóban nagyon szép és részletes képű volt.
Egy szobaantennával is lehet fogni a DVB-T jelet, be lehet lőni, hogy magas jelszinttel vegye a TV. Időnként előfordul, hogy a jel lecsökken közepesre, ilyenkor kicsit széteshet a kép.
Ilyet tapasztaltam néha a kábeles diginél is.
Lehet vásárolni direkt DVB-T szobai antennát is, nem tudom egyáltalán jobb lenne-e. Nekem volt egy régi kihasználatlan VHF-UHF darab.


pén. okt. 17, 2008 8:10
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
bár a marketingesek szeretnek változtatgatni, azonban én ennek okát abban látok, hogy így tudnak pénzt keresni. Ha mindig ugyanaz a szlogen, reklám, akkor az hiába jó, abból egy fillért nem látnak. Ha évente változik a termék arculata, az viszont maga a zsírosbödön.


pén. okt. 17, 2008 1:51
Profil Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: kedd aug. 05, 2008 6:54
Hozzászólások: 21
Hozzászólás 
EFi írta:
Én csak azt nem értem, hogy minek kell X százmillióért lecserélni a logókat, meg a fejléces papírokat, meg újramatricázni a kocsijaikat (na vajon ki fizeti?) ahhoz, hogy azt mondhassák, hogy akkor most pl T-Home internet+tv akciós Y Ft-ért. Nekem tökéletesen megfelelne úgy is, hogy t-online internet+ t-kábel tv akciós Y Ft-ért. A MT sose tudott ebben a kérdésben elnyugodni, minden évben kényszeresen összevon/szétbont/átnevez valamit, mert az nekünk milyen jó.


Hát hogy az emberek beszéljenek róla... Figyeld meg, 4-5 év, és ismét "darabjaira hull" a t-home... majd újra "egyesül"... A "monotonitás" a marketingesek rémálma, most pedig nem volt jobb ötletük... De ha már itt tartunk. Miért fáj az a Társaságnak, hogy az előfizető a 3 szolgáltatásból kettöt CATV hálózaton, egyet meg hagyományos telefonvonalon használ (vagy fordítva, egyéb "felállásban")? Pláne, hogy mindezt a megbízhatóság érdekében teszi (csökkentve ezzel a reklamációt, és annak költségvonzatait), azt, hogy a családtagom már kb 20 éve telefon előfizető, nem is említem...(bár kicsit bíztató, hogy most úgy tűnik, otthagyja őket, már amennyire ez lehetséges... - net és telefon 99%, hogy ugrik...:) És miért nem lehet a dupla, vagy triple playt közel azonos áron igénybe venni? Vagy valamivel legyen drágább mondjuk a CATV-s használat, hisz a T szívesebben utazik a sz*r ADSL alapú technológiában... Amíg nem lesz FTTH, addig én is kábelneten (nem t-kabel és nem is UPC:) nyomulok... Nem gondoltam volna, hogy valaha is a UPCnek fogok "szurkolni", de ez az idő most elérkezett...


pén. okt. 17, 2008 1:42
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2584
Tartózkodási hely: miskolc
Hozzászólás 
szerintem meg logó sem kéne, csak a garancia a biztonság és a ügyfélbarát kiszolgálás, egy szépen egyszerüen kivitelezett honlappal akár.
A mai világban egyre kevesebbet szeretnének az emberek foglkaozni a szolgáltatóval, egy korszerű szolgáltató nem hiv fel telefonon nem küld prospektust hanem csak csendben szolgáltat és legfeljebb a leggyorsabb hircsatornákon szól ha akció van, vagy új lehetőségeket tud adni, de ha ezt szó nélkül teszi akkor még meglepetés is egyszerre, emellett aegy nagyon fontos a rendelkezésre állás mindig.

ezért szeretem a skype-t mert ott egyszer beállitod a kiszolgálót megjegyzed a jelszót és az azonosítót és mindenhonnan ugyan azt tudod csinálni.

Megj.: a didigtális tvadások megfelelő beltérivel már évek óta biztosították az "ott álitom meg ahol akarom" tv adást.
üdv


csüt. okt. 16, 2008 21:53
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1093
Hozzászólás 
Én csak azt nem értem, hogy minek kell X százmillióért lecserélni a logókat, meg a fejléces papírokat, meg újramatricázni a kocsijaikat (na vajon ki fizeti?) ahhoz, hogy azt mondhassák, hogy akkor most pl T-Home internet+tv akciós Y Ft-ért. Nekem tökéletesen megfelelne úgy is, hogy t-online internet+ t-kábel tv akciós Y Ft-ért. A MT sose tudott ebben a kérdésben elnyugodni, minden évben kényszeresen összevon/szétbont/átnevez valamit, mert az nekünk milyen jó.


csüt. okt. 16, 2008 20:42
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6663
Hozzászólás 
.gúnár. írta:
Viszont azért természetfilm csatikat, főleg amiket nézek, pl. Discovery Science, vagy a Nat. Geo Wild berakhatták volna a családi csomag kínálatba, nem csak az extrába, meg a kiegészítő terrába.

Igen, a kábelesen jön a Wild is, meg az Animal Planet. A Discovery Science-hez asszem magasabb csomag vagy kiegészítő kell.

Az IPTV az extra csomaggal kb. annyira jönne, mint a kábel most, ha jól néztem.

Idézet:
amúgy még mindig nem tudom, honnan az infó, hogy az m1 HD jön DVB-T rendszerben, valaki esetleg látta már?

Nekem jön. :D


csüt. okt. 16, 2008 20:19
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4374
Tartózkodási hely: c:\windows
Hozzászólás 
Na megnéztem az iptv-t én is, hát számomra nem egy durranás. Egyrészt ha jól láttam, eleve csak a tőlük vett internettel és telefonnal együtt megy, ez nyilvánvaló. Viszont azért természetfilm csatikat, főleg amiket nézek, pl. Discovery Science, vagy a Nat. Geo Wild berakhatták volna a családi csomag kínálatba, nem csak az extrába, meg a kiegészítő terrába. amúgy még mindig nem tudom, honnan az infó, hogy az m1 HD jön DVB-T rendszerben, valaki esetleg látta már?

Most akarok én is kábelnetre váltani, de borzasztó köcsög társaság, a bürokráciájuk a legsötétebb időkre emlékeztet.


csüt. okt. 16, 2008 20:10
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6663
Hozzászólás 
Zsoca-M5 írta:
A felvételt / megállítást már sok külön kapható egység is tudja, de a műsorújság és a videótéka nagyon ász.

A videotéka kevésbé érdekel, de az EPG tényleg jó. Az van a digi kábeltévémen is, de asszem az IPTV-s picivel többet tud, felvételeket is lehet innen indítani a set-top-box merevlemezre, ha jól tudom.
Eleve az jó, hogy rögzíteni is lehet az STB-re elég sok órát külső asztali merevlemezes DVD felvevő nélkül. :D
No meg az, hogy van HDMI kimenete ellentétben a kábeles STB-vel.
Igaz ez lehet, hogy nem annyira érdekes, ha esetleg úgysem konvertálná fel jobban a jelet a TV erről, mint scartról vagy kompozitról.
A szomszéd nem kapott hozzá semmiféle leírást, csak itt egy távirányító, oszt zamek.
Eleinte volt vele gondja ezért vagy azért, párszor már újraformáztattam, újratöltöttem neki. Mostanában már nem panaszkodik, meg van elégedve.
Legutóbb ugyan annyi volt, hogy kétségbeesve hív, hogy megint nem ment neki semmi. Mondom hogy kapja ki a tápcsatit a gatewayből, majd dugja vissza, és meg is javult.
Majd megvizslatom már kicsit részletesebben is.
Most kedvezményes áttéréssel kb. ugyanaz a programcsomag tán több mint egy ezressel olcsóbb lenne IPTV-n, mint kábelen. Pláne ha az utóbbit meg emelik is.
De nem is kellene annyi adó, mint most a 106 vagy hány. Igaz ebből majd a fele kódolt, de időnként hozzá lehet jutni kódolatlan adáshoz is.
Nekem elég lenne 15-20. Csak én válasszam ki, melyik. :D
No meg ha kábelen akarnál HD-t, akkor azért a pár adóért kell fizetni egy csomót, plusz másfajta STB kell drága havi díjért.
Az IPTV-sen nekem úgy tűnik nem nagyon kell semmi más, csak legyen VDSL a vonalon, és annyi. Esetleg más gateway kell vagy talán az sem, de a set-top-box valószínű ugyanaz. Nyilván ezért olcsóbb is. Meg az IPTV-t nyomják ezerrel.

Idézet:
A VDSL egyelőre parasztvakítás. Tudtommal nagyon-nagyon kevés helyen érhető csak el, de ne legyen igazam.

Valóban kevés helyen, így még nálam is kiesik. Bár nyilván fejlesztik.

"A T-Home IPTV HD szolgáltatása jelenleg az alábbi helyeken igényelhető: Budapest (II, XI, XXII kerületek bizonyos részein) Budakeszi, Budajenő, Telki, Szentendre, Pécs, Debrecen, Székesfehérvár bizonyos részein. A tényleges létesíthetőségéről csak a megrendelést követően, a műszaki felmérés után rendelkezünk pontos információval, ezért a fenti lista tájékoztató jellegű."

Mondjuk a NatGeo HD és a Filmbox érdekelne leginkább.
Lassan elindul a digitális földi sugárzás is. A meglévő 4 csatorna mellé (M1, M2, Duna, Duna II + M1 HD) mellé belép az RTL Klub és a TV2 is free.


csüt. okt. 16, 2008 18:05
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6486
Tartózkodási hely: Bonyhád - BP
Hozzászólás 
Szavazást kiszedtem, mert nem sok értelmét láttam...


csüt. okt. 16, 2008 17:01
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. márc. 26, 2004 9:12
Hozzászólások: 2711
Tartózkodási hely: Budapest, Érd
Hozzászólás 
TargeT:

IPTV-ről: Nekem előző házamban volt majdnem 1 évig. Kicsit félve rendeltem meg, mert a fórumozók nagy része fikázta. De azt hiszem éppen jókor rendeltem meg, mert alig volt rá panasz onnantól fogva (holott neccesen a határon voltam 2.1km-re a DSLAM-tól). Viharos időben ugyan akadozott, de amúgy k.rva jó cucc. A felvételt / megállítást már sok külön kapható egység is tudja, de a műsorújság és a videótéka nagyon ász. Én akkor rendeltem meg, amikor a T-kábeltv-nél többször is előfordult, hogy 1 teljes napig nem volt adás, meg mikor ha nem este 8-kor ment el, meg ilyenek. Ráadásul a mezei kábeltv nem tudott semmit 5190 Ft-ért ez meg 4990 volt akkor. Most nem tudom mi mennyi, de szerintem most is olcsóbb az IPTV.

A VDSL egyelőre parasztvakítás. Tudtommal nagyon-nagyon kevés helyen érhető csak el, de ne legyen igazam.


csüt. okt. 16, 2008 16:31
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6663
Hozzászólás 
Nekem pl. nem is kell 5.1, elég a sztereo. De az legalább hifiszerű legyen.


csüt. okt. 16, 2008 13:39
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2584
Tartózkodási hely: miskolc
Hozzászólás 
megj: a dd51 szépnek szép és ott van az "akár" ami tulajdonképpen azt jelenti hogy van 3 csatorna amin jön ac3-al kódolt csatorna, de többnyire sztereóban.
szóval most még nem jön 5.1 sehonnan, tudtomal


csüt. okt. 16, 2008 12:39
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2584
Tartózkodási hely: miskolc
Hozzászólás 
De ha már megveték akkor legyenek ügyfélbarátak vagy huzzanak a p...csába.

Egyébként pedig egyetelen egy internetcsatlakozás (tehát egy RJ45 kábel legyen csak) kell, akármilyen csak müködjön stabilan és olcsón. Ha ez megvan akkor már nem kel semmit tenni csak kiépiteni a rendszert.
Parbola+muliswitch+digitális beltéri(k), wifi router+ külső antenna, voip egység. Igy kompletten átállithatunk mindent, és azt csinálunk amit akarunk.

És az a legszebb, hogy ezt tudják a nagy monopóliumok is, és szándékosan kersztülhuzzák az emberek számitásait és ugy packáznak velünk ahog akarnak. Megint csak ismételni tudom annakidején mikor még azt huztak az oszlopokon amit akartak meg oda tettek fel antennákat ahova nem szégyleték azok az emberek meggazdagodtak és mostmár csak a termést aratják pofátlanu, lehet irigységnek tünik de azt a r.o.h.a.d.t oszlopot az emberek pénzéből álitották, a nép kertjébe, és sohasem kaptak viszonzásképpen semit, a nagy árleverések is csak azt célozzák meg hoyg alátegyenek más szolgáltatóknak, de ha lehetne mind az egekbe emelné az árakat, erre kellenénke a hivatalok de amilyen hivatalok most vannak azok nem jók semmire, mindekit el kellene zavarni a pi...csába.


csüt. okt. 16, 2008 12:36
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6663
Hozzászólás 
Lehet hogy én is áttérek jövőre a T-Home IPTV-re a kábel helyett. Csak összepaszírozok egy kedvezményes csomagot valahogy.
Tényleg olcsóbb lehet együtt, és talán nem olyan rossz már az IPTV sem. A szomszéd újabban nem panaszkodik.
Még a VDSL-es HD adás is érdekelne, bevezető áron szinte ingyen van, csak ahogy látom, nálunk még nem elérhető.
Asszem ebben akarnak terjeszkedni. Volt egy hír pár hete.

A DigiKábelről nem sok jót hallottam, így nemigen van más alternatíva, ha műholdat nem akarok.


csüt. okt. 16, 2008 11:29
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. márc. 26, 2004 9:12
Hozzászólások: 2711
Tartózkodási hely: Budapest, Érd
Hozzászólás 
Bár én is egész életemben rühelltem a társaságot, és esküszöm nem azért írok, mert közvetetten dolgozok is nekik, de ez a T-Home az első értelmes húzásuk mióta megvásárolták az egész magyarországi bagázst.

Csak tapasztalat alapján írtam a fentit: eddig 5990-et fizettem egy 1 megás netért (....tudom magamra vessek), most a T-Home óta 3990 -et fizetek és 2 megás lett a net is :)


csüt. okt. 16, 2008 10:11
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2584
Tartózkodási hely: miskolc
Hozzászólás 
a T társaság ugy szemét benda ahogy van, én már küzdök velük vagy 3 éve, de nem méltatnak semmire, egy foguk maradjon de azis hogy csak fájjon, nem értem hogy ebben az orzágban nem lehet fellépni a monopóliumok ellene, már rég milliárdokra kellett volna bünteni az egész társaságot. és kizavarni őket az országból, mi álamplgárok épittetük ki drága pénzekért azt a nyüves hálózatott és most meg csak behajtják rajtunk a szolgáltatási dijakak. Zavarjanak el mindenkit a T-től hagyjanak megyénként vagy ahogy akarják egy szervizhálózatot, és egy központi ügyfélszolgálatot, és adják csak a drótot és majd onnan veszem ami kell ahonnan akarom. Na ilyen nem lesz sosem.

Nálunk otthon nincsen semmilyen internetszolgáltatás szinte, van egy Wifi szolgáltató valami gyalázatosan magas díjakkal, kb 2 mega van vagy 9eFt és egy kábeltévés, ami meg vagy 5eFt 2-3 mega, igy csak az a nyüves ADSL marad amit nem hajlandóak bekötni más szolgáltatóval csak saját maguk a 4500ft-os csomagot akarják adni amit megvehetnék 2300-ért is.
Szóval nincs semmilyen mentsége a T társaságnak, lehet ha kedvem lesz akkor irok megint egy csomó hivatalnak. És dolgozanak rajta.

Ennyit a magyarországi informatikai helyzetről. Egy halandó magyar ember nem tud normális internetet beszerezni.
Ha lenne csak internetem akkor már mehetne a skype ezerrel, és lenne mindenem.

Lehet egyszerübb lenne ha vennék egy transzpondert és csinálnák egy fellövőállomást és szogáltatnák magamnak.
#&@df#&@˘°^˘ ááááh

sziasztok


szer. okt. 15, 2008 16:16
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: kedd aug. 05, 2008 6:54
Hozzászólások: 21
Hozzászólás 
A mai napig azt hittem, a T tett egy lépést az ügyfelek felé, és megpróbálja az előfizetői elégedettségét javítani. Tévedtem... Arról ne is beszéljünk, hogy a t-home.hu fabadkát sem ér... A régi oldalak használhatóak voltak, az új meg szinte "üres". Régen elég volt a googleba a keresett szavakat beütni, de ma minden link a http://markavaltas.telekom.hu/ -ra dob... Tudom, Tárolt változat, dehát az nem az igazi... Azt hittem, hogy a piaci viszonyok hatására a T-Home vezetőség belátta, hogy UPC-hez hasonlóan kellene kezelni az igényeket, dehát ebben is tévedtem... Túlzottan optimista voltam... Mindenesetre nekem ebből az egész t-homeosításból az jön le, hogy az "egyeduralkodó", legtöbb ügyféllel rendelkező szolgáltató felosztotta a saját birtokát, mégtöbb pénzt lehúzva az előfizetőiről... Illetve aki távolabb lakik a központtól, illetve szeretné az egyik technológián használt, bevált szolgáltatásokat a másik technológiára váltani és fordítva az választhat minőség és ár között... Vajon milyen költsége (volt) van a T-s CATV hálózatot és a T-s ADSL hálózatot (összekötni) üzemeltetni, karbantartani, hogy a kiegészítő díjcsomagokkal SEM tud ingyenes lenni?
2 x 10Gbit/s-os optikai összeköttetés a BIXben olyan drága lenne? Röhej!!!


szer. okt. 15, 2008 16:12
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6663
Hozzászólás 
Szintén nem a T védelme, de hogy jön ide a hívószámból való azonosítás kérdése?
Mióta számhordozhatóság van, semmiben sem lehetsz biztos. Pl. a 20-as sem tuti, hogy Pannon, ha jól tudom.
Hogy a kábeles telón van-e hívószám azonosítás, azt megint nem tudom. A T egy időben külön pénzért nyújtotta ez a szolgáltatást, azóta talán bekerült valamelyik csomag ingyenes szolgáltatásába, illetve volt olyan konstrukció, hogy felszámítják, de rögtön jóvá is írják. Bár nem ebben az irányban volt a problémád.

A nagy összevonás meg még mindig csak névleg létezik. Ha kábeltévés gondod van, hiába mész akármelyik T pontba, ahogy hirdetik vagy csak sugallják. Fityiszt. Udvariasan, de elküldenek a Sugárba, ha pesti vagy.
Itt időnként az 1 ügyfélre jutó idő eszméletlen hosszú, látszólag kedélyesen ücsörögnek, mosolyognak, beszélgetnek a kuncsaftok, vagy jókat hallgatnak. Időnként kinyomtatnak egy két papírt. Sokszor bőven több lehet egy félóránál. Sőt. Máskor meg előfordul, hogy tényleg gyorsabb, de ha még mindig vannak előtted egy csomóan, eldurran az agyad, hogy mi a lócitromot csinálnak ezek ott ennyi ideig.

Mellesleg nem tudom kivel vagy mivel van több bajod. Ha az ügyfél ragaszkodik a Favorithoz, az ő dolga. Az emberek nem mindig racionálisan döntenek vagy viselkednek.
Az akció meg új előfizetőre vagy konstrukcióra vonatkozik. Mint általában minden cégnél. No meg most az IPTV-t nyomják.


szer. okt. 15, 2008 14:33
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: kedd aug. 05, 2008 6:54
Hozzászólások: 21
Hozzászólás 
Hannibal írta:
Legkevésbé se akarom védeni a T-t, sőt... de az, hogy mire ad kedvezményt az csakis az ő hatásköre (tudmásom szerint).

Egyértelmű... Bár akkor is visszataszító ez a fajta hozzáállás... A nagy márkaváltás pedig majdhogynem fogyasztói megtévesztés... Mielőtt bementünk t-pontba, kb 3x30 percet vártam, hogy felvegye valaki a telcsit az ügyfélszolgálaton, de senki nem vette fel!!! Pedig az lett volna a kérdés, hogy jár-e a kedvezmény, hogy tudjuk igénybe venni... Csak sajnos a családtag ragaszkodik a semmitérő Favorit díjcsomaghoz (hisz rengeteg UPC, T-kabel és egyéb CATV-s kábeltelefon, illetve egyéb VOiP előfizető van már, és az már csak hab a tortán, hogy a hívószámból ki sem derül ki milyen szolgáltató előfizetője...), amit ugye kábelen nem nyújt a T... Telefonos ügyfélszolgálat 0, ügyintéző, akinél személyesen jártunk dupla 0... Meg is van a T-Home triple play, csak kár, hogy a mi esetünkben a T-Home triplán sem ér sz*rt sem... Hányan vannak még hasonló helyzetben?


szer. okt. 15, 2008 13:40
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6486
Tartózkodási hely: Bonyhád - BP
Hozzászólás 
Legkevésbé se akarom védeni a T-t, sőt... de az, hogy mire ad kedvezményt az csakis az ő hatásköre (tudmásom szerint).


szer. okt. 15, 2008 13:17
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: kedd aug. 05, 2008 6:54
Hozzászólások: 21
Hozzászólás T-Home gyalázó
Az imént történt velünk... A nagy márkaváltás és reklámok hatására, gondoltam érdemes befáradni egy T-pontba. Nos, rosszul gondoltam, így hát valószínűleg szolgáltatóváltás lesz...
Egyik családtagom III. kerületben t-com ADSL telefon, és t-kábel tv, internet előfizető... Mivel a legközelebbi központtól 2-3 kilóméterre lakik, az adsl internet, IPTV kizárható (de legalábbis a problémamentes működés érdekében elvetettük ezt a megoldást), gondoltuk nem baj, hisz itt a T-nek van CATV-s hálózata... Beballagtunk, hogy igénybe vegyük a kamukedvezményt. Persze kiderült, hogy az a kedvezmény, amire számítottunk, nem vehető igénybe, mivel nem azonos technológián vesszük igénybe a külömböző szolgáltatásokat... Nade, amire a legkevésbbé számítottunk az az, hogy a szöszi ügyintéző a 11-es pultnál családtagom még a minimális, havi 1500 forintos kedvezményről is lebeszélte... Szimplán azt mondta, hogy önnek erre nincs szüksége... Azt hittem, rosszul hallok... Sajnos a kedves családtag feladta, és mivel nem én vagyok az előfizető, nem tehettem semmit! Milyen márkaváltás ez? Meg milyen ügyintézés? Kinek gondolta magát a kis hölgy, hogy ő eldöntötte, hogy az ügyfélnek nincs szüksége arra a havi 1500 forintos kedvezményre? Meg egyáltalán miért nem lehet igénybe venni a maximális kedvezményt, ha nem azonos technológián működő szolgáltatást vesz igénybe az előfizető, hisz tulajdonképpen egy cég??? Fogyasztóvédelemnek az ilyenek nem tűnnek fel?
Hála isten nekem semmilyen szerződésem nincs a T társasággal, másnak sem ajánlom, aki meg olyan idióta, hogy favorit díjcsomagba fizet a T-nek, és még a T-kábeles előfizetőket sem hívhatja ingyen, illetve t-kábel telefon előfizető nemtom milyen kiegészítő díjcsomaggal, és fizet, ha T-com-os vonalas előfizetőt hív, az meg is érdemli... Skype forever... T bandánál még a UPC is fényévekkel korrektebb...


szer. okt. 15, 2008 12:37
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 225 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 9 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség