Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: csüt. márc. 28, 2024 11:41



Hozzászólás a témához  [ 34 hozzászólás ] 
Szép csendben lassítják a letöltéseket a szolgáltatók 
Szerző Üzenet
vas-tag

Csatlakozott: hétf. márc. 09, 2009 20:34
Hozzászólások: 5
Hozzászólás 
TargeT írta:
Mit érdemes egyáltalán beállítani a µTorrentnél?
Port forwardot beállítottam a routeren, a titkosítást forcedre raktam, a feltöltési sebességet levettem 180-ról 60-ra, de lehet, hogy ez is bőven sok, meg sem közelíti.
Vagy ha a gépet használni is akarom, akkor cFosSpeedet is kellene alkalmazzak?


Nem kell cfos, Ctrl-G-vel menj a sebességkalauzba, ott válaszd ki a feltöltési sebességedet (pl. xxx/512 kbyte/s), de a ténylegest és katt. a "kiválasztott beálítások használatára". Vagy beállíthatod manuálisan is, pl. ha 512 kbit/s a feltöltésed elosztod 10-el és azt az értéket írod be (512-nél 50-et) (sebesség / 8 * 0,8 ), azaz 80%-ra állítod. A maradék 20% pedig elég lesz a gépnek az ack-ra.


hétf. márc. 16, 2009 12:45
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. jún. 26, 2006 11:21
Hozzászólások: 2544
Hozzászólás 
TargeT írta:
Persze kB/sec. A default volt 180, ezt vettem visszább...

Azt írtad, hogy 60-ra.
60 kB/s az 480 kbit/s.
A 2 Mbites ADSL-hez nem szoktak általában 512-es felfelé irányú sávszélességet adni. Nézd meg a szerződésedben, mit írnak, vagy mérd ki.

Szerk:
Most látom, van mérésed: 179 kbit/s.
Ez kb. 22 kB/s. De ez a max. sávszél, olyan 15 kB/s-mal kezdd próbálkozni, és a fentebb belinkelt pingetős módszert próbáld ki.

Meg persze ez attól is függ, hogy a szolgáltatód hogyan módosítja a sávszélességet, van ahol a zsúfoltabb időszakokban, ha sokan neteznek (pl. esti órákban) kisebb a sávszélesség. Olyankor értelemszerűen a torrentben is kisebbre kell állítani.


hétf. márc. 16, 2009 12:13
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: pén. aug. 06, 2004 22:20
Hozzászólások: 3531
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
TargeT írta:
megoldható vagy kordában tartható a dolog program nélkül is.
A fix beállítás állandóan korlátoz. A cFos pedig engedi maxon a feltöltést, és csak akkor korlátoz, amikor letöltés is van.


hétf. márc. 16, 2009 11:39
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6663
Hozzászólás 
Persze kB/sec. A default volt 180, ezt vettem visszább, de ezek szerint még ez is kevés volt. Bár mint mondom, meg sem közelítette.

2 Mbites net, egyedüli kapcsolat. Akkor még próbálkozom, ha aktuális lesz. Vagy anélkül is. Köszi.
Ezek szerint a ping figyeléssel és feltöltés drasztikus korlátozással, ahogy nbela írta, meg a szálak korlátozásával Hannibal szerint megoldható vagy kordában tartható a dolog program nélkül is.
Nekem tényleg 1000 fölé nőtt a ping így.
Valahol meg olvastam valami 30 kB/sec feltöltési sebesség elérést, ami jó lenne. :roll: Ezek szerint ez nem lesz soha.


hétf. márc. 16, 2009 9:42
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6486
Tartózkodási hely: Bonyhád - BP
Hozzászólás 
A nagyon sok szál főleg a routereknek probléma. Nem bírják kezelni, ezért belassul az egész mindenség.

Én a következőket szoktam beállítani:

Kapcsolatok maximális száma 400
Max peer/torrent 200
Feltöltés szál: 30

DHT kikapcsolva.

Ez egy 6M/768K-as nethez van méretezve.


hétf. márc. 16, 2009 9:32
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: pén. aug. 06, 2004 22:20
Hozzászólások: 3531
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
Ha egyedül van a gép az ADSL kapcsolaton akkor cFos. Nekem a routeren több gép van, ezért az uTorrenten beállítottam a letöltést a max 75 %-ára, a feltöltést pedig kikísérleteztem az itt leírtak szerint. 1 M ADSL-nél én 6-8 kByte/sec körül állítom be a max feltöltést.
Idézet:
a feltöltési sebességet levettem 180-ról 60-ra, de lehet, hogy ez is bőven sok
Ez most milyen mértékegység és milyen is a neted? (Az uTorrentben kByte/sec állítási lehetőség van.)


hétf. márc. 16, 2009 9:26
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6663
Hozzászólás 
shabba írta:
Nem igazán értem mi a problémád, az általad linkelt eredmények teljesen rendben vannak. Ha nincs torrent akkor hozza a fullt.

Nem is igazán problémaként írtam, csak jelenségként, hogy a szolgáltató valóban és hogyan korlátoz.
És szinte abban a pillanatban, amint elindul egy torrent letöltés vagy seedelés is talán. Amint meg megszűnik a torrent, abban a pillanatban jön ahogy a csövön kifér az ADSL csomag szerint.
Most akkor azt monddod, hogy ez nem a szolgáltató miatt van, hanem egyetlen torrent letöltés több száz szálja fekteti meg így a netem többi részét? :hm: Az aktuálisan összesen 10-20-30 kB/sec letöltéssel. :roll: Lehetséges.
Ennyiben és ebben az értelemben tényleg probléma.
Én nem sokat torrenteztem korábban, alig volt miért. Ami kellett, többnyire megvolt normál letöltéssel vagy másként.
Vagy ha töltöttem, az is kisebb méretű volt, de most 3 GB fölötti letöltéseknél nem csak az a gond, hogy eltart egy vagy másfél napig, hanem hogy mellette szinte semmit nem lehet csinálni a neten. Vagy csak idegnyugtatóval. :lol:
Az első ilyen nagyobb méretű csomag még lejött 20 óra alatt és olyan 50 kB/sec átlagsebességgel, ami talán nem is rossz, amiket érintőlegesen olvastam.
Ez a másik, azonban majdnem másfél napig tartott, de lehet, hogy ez a megszokott.
Ha ez így megy, business as usual, nem valószínű, hogy olyan nagyon filmeket fogok letölteni. :P :lol:
És még azt hittem, hogy ezt a szolgáltatóm intézte el nálam ezzel a korlátozással, ami ezek szerint talán (még?) nincs is. :wink:

Mit érdemes egyáltalán beállítani a µTorrentnél?
Port forwardot beállítottam a routeren, a titkosítást forcedre raktam, a feltöltési sebességet levettem 180-ról 60-ra, de lehet, hogy ez is bőven sok, meg sem közelíti.
Vagy ha a gépet használni is akarom, akkor cFosSpeedet is kellene alkalmazzak?


hétf. márc. 16, 2009 9:01
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: pén. aug. 06, 2004 22:20
Hozzászólások: 3531
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
nemete02 írta:
Nincs véletlen beállítva a programban, hogy csak 0,4-ig engedje seedelni a torrenteket?
Nem akartam bő lére ereszteni, de ez egy átlagos érték. Ha későn szedek le egy 2 cédést, akkor az csak 0,2-0,3-ig megy vissza. Egy népszerű sorozat meg visszatöltődik 1,0 körül. Sorozatoknál csinálom úgy is, hogy külföldi torrentről leszedem, magyar torrenten pedig már csak seedelem. 5 év alatt a UPC-nél összeszedtem egy 2,1-es arányt. Most szép lassan kúszok lefelé. 1,9-nél járok.


hétf. márc. 16, 2009 0:35
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: hétf. márc. 09, 2009 20:34
Hozzászólások: 5
Hozzászólás 
nbela írta:
Nekem meg nem akar kapcsolódni. A UPC-t azért hagytam ott, mert korlátozott. Most Drávanet csupasz ADSL van. Gondoltam, hogy egy kis cégnek úgysem telik forgalom menedzselő eszközökre. De valamit csak kitaláltak! Aktív vagyok, zölden jelzi, de a letöltött fájlokat nem tudom visszatölteni csak 0,3-0,4-ig. Általában azt látom, hogy 100 megosztó, 20 letöltő, és 20-ból senki nem kapcsolódik hozzám. 50/10-ből, szintén senkinek nem kellek. Pedig nyomnám 8 kByte/sec, néha be is villan pár másodprcre egy Peer kapcsolat, de rögtön el is tünik. Nagy ritkán rámcuppan valaki és húzza egy darabig. Mire kihall a torrent csak 0,4-ig tudom visszatölteni. Mindegyik 1 M ADSL ilyen, vagy csak az enyém? Letelik az 1 év és újra kábeles leszek (Fonetcom+fix ip cím).


Ez teljesen normális, a trackerek a gyorsabb feltöltőket részesítik előnyben. A 8 kbyte/s pedig nem igazán mondható annak, ezt te is belátod.


hétf. márc. 16, 2009 0:30
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: vas. júl. 04, 2004 17:34
Hozzászólások: 164
Tartózkodási hely: Pécs
Hozzászólás 
nbela írta:
Nagy ritkán rámcuppan valaki és húzza egy darabig. Mire kihall a torrent csak 0,4-ig tudom visszatölteni.


UPCnél nálam nincsenek ilyen gondok, Drávanetnél előfordult havernál, hogy nehezen tudtak hozzá kapcsolódni, de azért ennyire nem volt extrém a szitu.
0,4es arány-hoz: Nincs véletlen beállítva a programban, hogy csak 0,4-ig engedje seedelni a torrenteket?


hétf. márc. 16, 2009 0:27
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6486
Tartózkodási hely: Bonyhád - BP
Hozzászólás 
Nálam végigfutott a teszt, mely szerint a szolgáltatóm nem korlátoz. Ez való életben is így van, maxon megy le és fel is.

Albérletben viszont már nálunk is korlátoz UPC erőst. Felfele nagyon gyatra a helyzet, 10-20K a 80-90 helyett, lefele jóesetben 200-250K, a 650-ből. Váltani sajnos nem tudunk. ADSL nem jön szóba, más kábeles meg nincs.

És persze most itt szigorúan a linux disztribúciók torrentes töltögetéséről van szó :P


hétf. márc. 16, 2009 0:05
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 287
Hozzászólás 
TargeT:

Nem igazán értem mi a problémád, az általad linkelt eredmények teljesen rendben vannak. Ha nincs torrent akkor hozza a fullt. Ha pedig fut a torrent, ami akár több száz egyidejű szálat is jelenthet, amellett egyetlen http szál ami a speedtest.net-et futtatná nem igazán tud szóhoz jutni, így értelemszerűen kicsi eredményt fog mutatni. Szolgáltatói sávszél menedzseléshez ezeknek az eredményeknek az égvilágon semmi közük nincs.


vas. márc. 15, 2009 22:30
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: pén. aug. 06, 2004 22:20
Hozzászólások: 3531
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
Nekem meg nem akar kapcsolódni. A UPC-t azért hagytam ott, mert korlátozott. Most Drávanet csupasz ADSL van. Gondoltam, hogy egy kis cégnek úgysem telik forgalom menedzselő eszközökre. De valamit csak kitaláltak! Aktív vagyok, zölden jelzi, de a letöltött fájlokat nem tudom visszatölteni csak 0,3-0,4-ig. Általában azt látom, hogy 100 megosztó, 20 letöltő, és 20-ból senki nem kapcsolódik hozzám. 50/10-ből, szintén senkinek nem kellek. Pedig nyomnám 8 kByte/sec, néha be is villan pár másodprcre egy Peer kapcsolat, de rögtön el is tünik. Nagy ritkán rámcuppan valaki és húzza egy darabig. Mire kihall a torrent csak 0,4-ig tudom visszatölteni. Mindegyik 1 M ADSL ilyen, vagy csak az enyém? Letelik az 1 év és újra kábeles leszek (Fonetcom+fix ip cím).


vas. márc. 15, 2009 21:15
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6663
Hozzászólás 
µTorrent letöltés alatti sebességek.

Kép Kép


µTorrent kilőve.

Kép



Van ez a BitTorrent traffic test oldal, de ha azt próbálom, úgy tűnik, nem korlátoz.

Kép

Kép

A teszt maga pedig nem futott sosem végig valami hiba miatt, de tökmindegy.
Egy fórumban olvastam, hogy a magyar korlátozást az nem is tudja kimutatni. Ez látszott is a DU Meter ablakban, elég szépen töltötte a BitTorrent generált forgalmat.
A Speedtest meg kimutatta a drasztikus csökkentést. No meg a tapasztalt csigalassúság. :evil:


vas. márc. 15, 2009 20:37
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. jún. 26, 2006 11:21
Hozzászólások: 2544
Hozzászólás 
T68m írta:
Laci_L írta:

És akkor mi van, ha lebukott? Semmi. Benne van a ÁSZF-ben, hogy ezeket a speciális letöltéseket (ha úgy látja szükségesnek) korlátozhatja. :shock: :D


ja, de mivel az ászf nem állhat a törvény felett, ezért bizony súlyos kártérítéseket fizethet majd, többek közt a tetű upc.

Miféle törvény felett?
Van olyan törvény, amelyik megszabja, hogy mennyinek kell lennie a garantált sávszélességnek???

Ha az ÁSZF-ben benne van (sőt most már a hirdetésben is ki kell írni), hogy a garantált sávszélesség 1 kbit/s, és én aláírtam, akkor magamra vethetek.

Ha viszont nem tartják be, amit a szerződésben írtak, akkor valóban lehet kártérítést kérni.


vas. feb. 01, 2009 19:42
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
Laci_L írta:
T68m írta:
... Nem, pl. azt se tudom, hogy tudnék annyit lopni, mint az elvtársak.

Na, izéld meg, mirõl beszéltünk tegnap? :D


te dobtad fel a magaslabdát! hihihi

ezzel az nhh-s cécóval pedig kénytelen voltam (pont az upc kapcsán) foglalkozni. Igazándiból maguk (az NHH-sok) sem tudják pontosan mi a hatáskörük. Annyi azonban bizonyos, hogy az EHT-n nem terjed túl. Tehát az előfizetésnek a nem hírközléssel kapcsolatos részeit pl. számlázás nem vizsgálhatják. Azonban nem vizsgálják az EHT-ban foglalt bizonyos részeket, pl. a kötbért sem, mivel a kötbér kérdésével ugyan foglalkozik az EHT, de a kötbér maga nem hírközlési dolog, csak ahhoz kapcsolodó jogi következmény.


vas. feb. 01, 2009 1:43
Profil Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
T68m írta:
... Nem, pl. azt se tudom, hogy tudnék annyit lopni, mint az elvtársak.

Na, izéld meg, miről beszéltünk tegnap? :D


szomb. jan. 31, 2009 20:40
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
Laci_L írta:
T68m írta:
...
1. Az nhh nem bíróság
2. nincs JÓVÁHAGYATÁSI, csak bemutatási kötelezettség
3. az NHH hatásköre csak az EHT-ban foglaltakra terjed ki

Csodás. Te mindent tudsz. :D


Nem, pl. azt se tudom, hogy tudnék annyit lopni, mint az elvtársak.


szomb. jan. 31, 2009 20:28
Profil Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
T68m írta:
...
1. Az nhh nem bíróság
2. nincs JÓVÁHAGYATÁSI, csak bemutatási kötelezettség
3. az NHH hatásköre csak az EHT-ban foglaltakra terjed ki

Csodás. Te mindent tudsz. :D


szomb. jan. 31, 2009 19:43
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
Laci_L írta:
T68m írta:
... ezért bizony súlyos kártérítéseket fizethet majd, többek közt a tetû upc.

Mikor? Már szívesen látnám. :D

És ráadásul az ÁSZF-et (ha jól tudom) az NHH-nak be kell mutani, és jóvá kell hagyatni. :shock:

Akkor meg mi van ilyenkor? :o


Semmi.

1. Az nhh nem bíróság
2. nincs JÓVÁHAGYATÁSI, csak bemutatási kötelezettség
3. az NHH hatásköre csak az EHT-ban foglaltakra terjed ki


szomb. jan. 31, 2009 19:02
Profil Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
T68m írta:
... ezért bizony súlyos kártérítéseket fizethet majd, többek közt a tetű upc.

Mikor? Már szívesen látnám. :D

És ráadásul az ÁSZF-et (ha jól tudom) az NHH-nak be kell mutani, és jóvá kell hagyatni. :shock:

Akkor meg mi van ilyenkor? :o


szomb. jan. 31, 2009 18:02
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
Laci_L írta:

És akkor mi van, ha lebukott? Semmi. Benne van a ÁSZF-ben, hogy ezeket a speciális letöltéseket (ha úgy látja szükségesnek) korlátozhatja. :shock: :D


ja, de mivel az ászf nem állhat a törvény felett, ezért bizony súlyos kártérítéseket fizethet majd, többek közt a tetű upc.


szomb. jan. 31, 2009 18:00
Profil Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 

És akkor mi van, ha lebukott? Semmi. Benne van a ÁSZF-ben, hogy ezeket a speciális letöltéseket (ha úgy látja szükségesnek) korlátozhatja. :shock: :D


szomb. jan. 31, 2009 11:20
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6663
Hozzászólás 
Lebuktatja a lassító Internet-szolgáltatókat a Google


pén. jan. 30, 2009 18:10
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: pén. márc. 30, 2007 10:21
Hozzászólások: 12
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Elég régóta UPC-s vagyok (2-2,5 éve), és szerintem szűrik az adatforgalmat (P2P-nél én úg yérzem, hogy valahogy felezik,vagy harmadolják a sávot). Emiatt is használok uTorrentet, mert képes titkosítani a be és kimenő forgalmat ( tapasztalatom alapján jobban, mint a Deluge), igaz erőltetni kell :) . Na, majd otthon megnézzük, hogy jók-e a megérzéseim...


pén. jan. 30, 2009 12:49
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
Hannibal írta:
Utorrentben van olyan, hogy kimenő adatfolyam titkosítása. Gondolom a többiben is található ilyen opció. Állítólag így a szolgáltató így nem tudja, hogy p2p csomag. Hogy ebből mennyi igaz...

Bár ritkán használom, de úgy tűnik igaz. :shock:


kedd jan. 27, 2009 18:23
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6486
Tartózkodási hely: Bonyhád - BP
Hozzászólás 
Utorrentben van olyan, hogy kimenő adatfolyam titkosítása. Gondolom a többiben is található ilyen opció. Állítólag így a szolgáltató így nem tudja, hogy p2p csomag. Hogy ebből mennyi igaz...


szomb. jan. 24, 2009 17:10
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. jún. 26, 2006 11:21
Hozzászólások: 2544
Hozzászólás 
Nem tudom, egy tippem van: talán egy kis saját proxy, ami kicserélgeti a csomagokban azokat a jellegzetességeket, amikről felismerik, hogy P2P az adatfolyam?
Vagy talán titkosított csatorna használata?


szomb. jan. 24, 2009 16:18
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: pén. jan. 23, 2009 9:35
Hozzászólások: 6
Hozzászólás 
És rögtön javítok is... Azerus-t írtam Azuerus helyett... Tudom, láma... :)


szomb. jan. 24, 2009 5:43
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: pén. jan. 23, 2009 9:35
Hozzászólások: 6
Hozzászólás 
Sy, úgy látszik, hogy a te keresőd jobban működik az enyémnél! :D


szomb. jan. 24, 2009 5:41
Profil Privát üzenet küldése
Site Admin

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:31
Hozzászólások: 3429
Tartózkodási hely: IV.
Hozzászólás 
nbela, igazad van, arra gondoltam a cikkben, hogy olcsóbb az adatforgalmat szűrni, mint hálózatot fejleszteni. Néhány appliance vásárlása, még ha azok dollárszázezrekbe is kerülnek, nagyságrendekkel olcsóbb, mint mondjuk újrakábelezni a last mile-t, például. Vagy egy rakat nagyobb teljesítményű hálózati kapcsolót vásárolni, üzembe helyezni.

pasztorlaszlo, nem olyan bonyolult, a megfelelő kulcsszavakkal (nem is tudom, próbáld a upc, azureus kifejezéseket) kb. azonnal találatot kapsz a Google magyar nyelvű keresőjében :)


pén. jan. 23, 2009 16:00
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: pén. aug. 06, 2004 22:20
Hozzászólások: 3531
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
Idézet:
csökkenthette hálózata terhelését úgy, hogy ehhez nem kellett külön befektetéseket eszközölnie
Szóval nem kellett hozzá semmi eszköz? :shock:
Idézet:
adatforgalom menedzselő eszközzel problémájuk adódna
Akkor mégis csak kell hozzá berendezés! Sőt! Máshol azt is olvastam, hogy nem is olcsó berendezések...
Idézet:
Erről szinte biztosan mindenkinek van tapasztalata, ahogy sokan azt is tudják, mit kell tenni annak megkerüléséhez...
Én is szeretnék a sokakhoz tartozni :wink:


pén. jan. 23, 2009 13:35
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: pén. jan. 23, 2009 9:35
Hozzászólások: 6
Hozzászólás 
Hmm. Mi is lenne ez utóbb említett mód, amivel ez megkerülhető?


pén. jan. 23, 2009 9:41
Profil Privát üzenet küldése
bot
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 858
Hozzászólás Szép csendben lassítják a letöltéseket a szolgáltatók
A rákérdezést követően azért színt vallottak a kanadai ISP-k. http://www.terminal.hu/cikk.php?article_id=114858


pén. jan. 23, 2009 9:40
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 34 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 14 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség