Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: kedd jún. 04, 2024 8:09



A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 47 hozzászólás ] 
PTC/ az az internetes pénzkeresés 
Szerző Üzenet
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6486
Tartózkodási hely: Bonyhád - BP
Hozzászólás 
Mivel sokaknak nem sikerült felfogni, hogy a topic nem reklámozásra van, hanem általános véleményformálásra a PTC-s oldalakról, ezért a topic zárásra kerül :!:


csüt. feb. 25, 2010 20:19
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. dec. 01, 2004 16:04
Hozzászólások: 2259
Tartózkodási hely: A sivatagban szivárványszínű mókusokat etetek
Hozzászólás 
Ugyanmár. Ti kicsinyhitűek. Csupán egy rakás embert kell bepalizni (átb*szni) és rávenni, hogy egész nap mást se csináljanak, csak agyatlanul kattintgassanak, mint egy zombi. És akkor lesz elég zséd megvenni egy mozijegyet, meg egy adag popcorn-t. És mellesleg elcseszed egy rakás ember szabadidejét, de ne aggódj, A PÉNZÉRT MINDENT!


csüt. dec. 24, 2009 20:17
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
Laci_L írta:
Sparow2 írta:
... És mennyit keresne, ha ehelyett valami normális melóval töltené ki az idejét, amivel tényleg keresne is.

Mondjuk tízszer ennyit. Csak egy kicsit tanulni is kell hozzá ezt-azt.


meg belépni a Pártba.


csüt. dec. 24, 2009 15:42
Profil Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11891
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
Sparow2 írta:
... És mennyit keresne, ha ehelyett valami normális melóval töltené ki az idejét, amivel tényleg keresne is.

Mondjuk tízszer ennyit. Csak egy kicsit tanulni is kell hozzá ezt-azt.


csüt. dec. 24, 2009 14:22
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. jún. 26, 2006 11:21
Hozzászólások: 2544
Hozzászólás 
Laci_L írta:
machojohnny írta:
... hogy lehet csak ezzel az egy Ptc-vel már az első hónapban 20-30 ezret összeszedni ...

Az nem sok. :D
És ebből akarsz megélni? :shock:

És mennyit keresne, ha ehelyett valami normális melóval töltené ki az idejét, amivel tényleg keresne is.


csüt. dec. 24, 2009 14:05
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
Laci_L írta:
machojohnny írta:
... hogy lehet csak ezzel az egy Ptc-vel már az elsõ hónapban 20-30 ezret összeszedni ...

Az nem sok. :D
És ebbõl akarsz megélni? :shock:


lehet, hogy euróból kap ennyit... :lol:


szer. dec. 23, 2009 18:28
Profil Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11891
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
machojohnny írta:
... hogy lehet csak ezzel az egy Ptc-vel már az első hónapban 20-30 ezret összeszedni ...

Az nem sok. :D
És ebből akarsz megélni? :shock:


szer. dec. 23, 2009 16:39
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: pén. dec. 04, 2009 18:54
Hozzászólások: 1
Tartózkodási hely: Erdely
Hozzászólás Sziasztok
Sziasztok, en Erdelybol vagyok! Most mar 25 eves vagyok es mar tobb mint 1 eve foglalkozok a ptc-vel (es persze massal is amivel penzt lehet szerezni). Az elejen egedul csinaltam mindent es persze azert szereztem 1 kis zsebpenzt amit befektettem es igy megnott a jovedelem. Reffeket is szereztem, de ugy hogy az o nyeressegeit persze nekikadtam, es igy ujabb oldalakat tudtunk kiprobalni es hamarabb penzt szerezni. Ezert ha valakinek szuksege van valamire csak szoljon. irjon!


pén. dec. 04, 2009 19:06
Profil Privát üzenet küldése YIM
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. jún. 26, 2006 11:21
Hozzászólások: 2544
Hozzászólás 
nacorvus írta:
Off:Erőt egészséget! Ez itt a gyorsreagálasú hadtest? :D
-Azóta már meg is gazdagodott belőle.
On

Bocs, nem figyeltem a hsz dátumát.
Olyan kicsi itt a forgalom, hogy régi hozzászólások is egész fent vannak.
De szerintem nem meggazdagodott ebből, hanem inkább éhenhalt :)


szomb. nov. 21, 2009 11:13
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. szept. 12, 2004 18:08
Hozzászólások: 6037
Tartózkodási hely: Usa
Hozzászólás 
Off:Erőt egészséget! Ez itt a gyorsreagálasú hadtest? :D
-Azóta már meg is gazdagodott belőle.
On


szer. nov. 18, 2009 14:39
Profil Privát üzenet küldése ICQ YIM Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. jún. 26, 2006 11:21
Hozzászólások: 2544
Hozzászólás 
nacorvus írta:
OFF :roll: Hiszi a PCI-hogy ebből élsz!
...

Attól függ, hogy mennyit költ.
Volt olyan rokon, hogy havi 20e ft-os segélyből élt, aztán senkitől nem fogadott el semmit soha.
Mikor meghalt, akkor derült ki, hogy még azt a 20e ft-ot sem költötte el, többszázezer ft-ja volt otthon egy dobozban neki.
Pár dolgot termelt a kertben, de minimális szinten, azokból kotyvasztott egy kis kaját magának, és a boltban vásárolt pár deka párizsikat és kenyeret, kb. ennyi. Meg egész évben gyűjtötte és hordta haza a szemetet, amit tüzelt a télen.
Mikor a rokonok elmentek kitakarítani a házát, akkor hárman majdnem egy hétig hordták ki és tüzelték a sok lomot a kertben, mert tele volt minden helyiség szeméttel, újságokkal, papondeklival, ...

Ő meg bírna élni ptc-ből :D


szer. nov. 18, 2009 14:25
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: pén. feb. 20, 2009 0:09
Hozzászólások: 15
Hozzászólás 
nacorvus írta:
OFF :roll: Hiszi a PCI-hogy ebből élsz!
,nekem nem kell az észt osztanod a világ minden tájáról van hasonló ismerősöm zsebpénzként használja,de semelyik nem így reklámozza!
Tudom hogy erre az fogod mondani hogy UFF!-elő a csatabárdal!,de azért ne akar mindenkit bevinni tökig az ingoványba..mertaz neked jó lesz,ellentétben vele!
On!


Hát az túlzás hogy eböl élek, de elvagyok........ON! vagy micsoda :lol:


kedd júl. 14, 2009 12:53
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. szept. 12, 2004 18:08
Hozzászólások: 6037
Tartózkodási hely: Usa
Hozzászólás 
OFF :roll: Hiszi a PCI-hogy ebből élsz!
,nekem nem kell az észt osztanod a világ minden tájáról van hasonló ismerősöm zsebpénzként használja,de semelyik nem így reklámozza!
Tudom hogy erre az fogod mondani hogy UFF!-elő a csatabárdal!,de azért ne akar mindenkit bevinni tökig az ingoványba..mertaz neked jó lesz,ellentétben vele!
On!


hétf. júl. 13, 2009 20:19
Profil Privát üzenet küldése ICQ YIM Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: pén. feb. 20, 2009 0:09
Hozzászólások: 15
Hozzászólás 
Van egy teljesen Magyar ptc. oldal ha valakit érdekel PŰ. -en elküldöm a címét !!!

Teljesen MAGYAR csak magyaroknak, a lap hatalmas háttérrel rendelkezik,
már a tulaj bizonyította rátermettségét a piacon.........
Számos weblap van a tulajdonában..........

Üdv: mindenkinek !!!


hétf. júl. 13, 2009 15:44
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: pén. feb. 20, 2009 0:09
Hozzászólások: 15
Hozzászólás 
Sparow2 írta:
20-25$.
Ezeket kb. mennyi idő alatt kerested meg?


Gyakorlatilag nagyon kevés idő alatt, napi tíz perc amíg megnézem az adott reklámokat..........
De van ennél jóval több bizonylatom, csak régen irt ide valaki és gondoltam belinkelek egy párat........de nem a pénz miatt csinálom főleg......nekem hobbi meg hát sok jobarátot szerzek vele a neten és elbohockodunk vele.....


csüt. júl. 09, 2009 13:30
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. jún. 26, 2006 11:21
Hozzászólások: 2544
Hozzászólás 
20-25$.
Ezeket kb. mennyi idő alatt kerested meg?


csüt. júl. 09, 2009 8:15
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: pén. feb. 20, 2009 0:09
Hozzászólások: 15
Hozzászólás 
Kép
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

Kép
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

url=http://kepfeltoltes.hu/view/090315/NeoBux-1s_-sz_mla_www.kepfeltoltes.hu_.jpg]Kép[/url]
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

Kép
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu


No koment ...........


szer. júl. 08, 2009 18:07
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: pén. feb. 20, 2009 0:09
Hozzászólások: 15
Hozzászólás 
promethe írta:
Sziasztok!

Hannibal moderátor úr engedélyezte ezt az egyetlen egy linket:

http://mywebside.extra.hu/forum/phpBB2/ ... =1570#1570

Ez egy másik, más jellegű fórum, ahol egyenlőre engedélyezve van bármilyen törvénybe és egyéb szabályozásba nem ütköző linkek, reklámok elhelyezése amennyiben az az adott topic témájába illeszkedik.

Másfelől ez kevésbé szakmai fórum, így lehetőség van a meglevő témáktól jelentősen eltérő témájú topicok elindítására.

Amennyiben ezt a témát link megjelöléssel kívánjátok tárgyalni,itt mód van rá.
Mivel ez egy külön fórum, itt külön regisztráció szükséges.


Én csináltam egy ehez hasonló Fórumot, PTC-FÓRUM néven fút,
gyakorlatilag csak ezzel a témával foglalkozik,
bár ha valamelyik tag esetleg más témát is szeretne én engedélyezem,
és nyitok neki egy új helyet ........
Tök jól működik, egyere többen vagyunk,
szeretem ezt csinálni............


szer. márc. 18, 2009 16:58
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: pén. dec. 22, 2006 17:34
Hozzászólások: 61
Hozzászólás 
Sziasztok!

Hannibal moderátor úr engedélyezte ezt az egyetlen egy linket:

http://mywebside.extra.hu/forum/phpBB2/ ... =1570#1570

Ez egy másik, más jellegű fórum, ahol egyenlőre engedélyezve van bármilyen törvénybe és egyéb szabályozásba nem ütköző linkek, reklámok elhelyezése amennyiben az az adott topic témájába illeszkedik.

Másfelől ez kevésbé szakmai fórum, így lehetőség van a meglevő témáktól jelentősen eltérő témájú topicok elindítására.

Amennyiben ezt a témát link megjelöléssel kívánjátok tárgyalni,itt mód van rá.
Mivel ez egy külön fórum, itt külön regisztráció szükséges.


kedd márc. 17, 2009 16:13
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: pén. feb. 20, 2009 0:09
Hozzászólások: 15
Hozzászólás 
Sparow2 írta:
TargeT írta:
Ezzel együtt sem hihetetlen, hogy fogalmam sincs, mi az az akármi, amiben nagy hittel rész veszel. Bármilyen okból is.
Fogalmam sincs, mert nem érdekel, kamunak, csalásnak tartom az egészet látatlanban is. Akkor is, ha esetleg lehet olyan, hogy fizetnek valami alamizsnát eleinte, mint néhány piramisjátéknál az elsőknek és a bennfenteseknek.

Nem piramisjáték. Nagyjából arról van szó, hogy a reklámokért forgalomarányosan fizetnek: minél többen nézik meg, annál többet fizet a megrendelő.
Ezért a reklámozó cégek fizetnek azoknak, akik nézik a reklámjaikat. hogy növeljék a reklám nézettségét, ezáltal több pénzt kapjanak érte.

Persze ez is akkor fog kipukkadni, ha sokan lesznek benne.
Amíg kevés ember kattintgat a pénzért, és van elég valódi érdeklődő is, akik nem a pénz miatt nézik meg, hanem mert érdekli őket a reklámozott termék, addig értékes a reklám. Mert növeli a cég bevételét.
Mert mondjuk megnézte 100 ember, és abból a 100-ból 3 ember a reklámozott terméket vásárolta meg.

De egy határon túl, ha már csak olyan emberek kattintanak rá, akiket nem érdekel, csak a pénzért csinálják, akkor már nem 100 emberből fog 3 vásárolni, hanem mondjuk 100.000 emberből fog 3 vásárolni.
A reklám nem fogja annyival növelni a megrendelő hasznát, mint amikor 100 kattintásra 3-an vásároltak tőle, hiszen most 1000-szer annyi kattintásra jut 3 vásárlás. Ezért csak kattintásonként ezredrészét fizeti a reklámcégnek (hiszen ha többet kellene fizetnie, akkor inkább nem is reklámoztatna, mert nem volna meg a haszon a reklámon), aki szintén csak ezredrésznyi fizetést fog fizetni a kattintgatóknak.

Vagyis ha túlságosan sokan vesznek részt benne, akkor nem lesz haszna a résztvevőknek.


végre egy hozzászólás amit igencsak lehet értékelni... :wink:
ezért nyitottam ezt meg hogy ilyeneket lássak .......tanulás céljából...

és nem azért hogy reklámozzak,
van saját honlapom és fórumom ahol megtehetem szabadon......

KÖSZÖNÖM A HOZZÁSZÓLÁST.......ez igen .... :)


vas. márc. 15, 2009 18:03
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. jún. 26, 2006 11:21
Hozzászólások: 2544
Hozzászólás 
TargeT írta:
Ezzel együtt sem hihetetlen, hogy fogalmam sincs, mi az az akármi, amiben nagy hittel rész veszel. Bármilyen okból is.
Fogalmam sincs, mert nem érdekel, kamunak, csalásnak tartom az egészet látatlanban is. Akkor is, ha esetleg lehet olyan, hogy fizetnek valami alamizsnát eleinte, mint néhány piramisjátéknál az elsőknek és a bennfenteseknek.

Nem piramisjáték. Nagyjából arról van szó, hogy a reklámokért forgalomarányosan fizetnek: minél többen nézik meg, annál többet fizet a megrendelő.
Ezért a reklámozó cégek fizetnek azoknak, akik nézik a reklámjaikat. hogy növeljék a reklám nézettségét, ezáltal több pénzt kapjanak érte.

Persze ez is akkor fog kipukkadni, ha sokan lesznek benne.
Amíg kevés ember kattintgat a pénzért, és van elég valódi érdeklődő is, akik nem a pénz miatt nézik meg, hanem mert érdekli őket a reklámozott termék, addig értékes a reklám. Mert növeli a cég bevételét.
Mert mondjuk megnézte 100 ember, és abból a 100-ból 3 ember a reklámozott terméket vásárolta meg.

De egy határon túl, ha már csak olyan emberek kattintanak rá, akiket nem érdekel, csak a pénzért csinálják, akkor már nem 100 emberből fog 3 vásárolni, hanem mondjuk 100.000 emberből fog 3 vásárolni.
A reklám nem fogja annyival növelni a megrendelő hasznát, mint amikor 100 kattintásra 3-an vásároltak tőle, hiszen most 1000-szer annyi kattintásra jut 3 vásárlás. Ezért csak kattintásonként ezredrészét fizeti a reklámcégnek (hiszen ha többet kellene fizetnie, akkor inkább nem is reklámoztatna, mert nem volna meg a haszon a reklámon), aki szintén csak ezredrésznyi fizetést fog fizetni a kattintgatóknak.

Vagyis ha túlságosan sokan vesznek részt benne, akkor nem lesz haszna a résztvevőknek.


vas. márc. 15, 2009 16:42
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6675
Hozzászólás 
Én tényleg sok időt eltöltök a neten, talán feleslegesen, rossz hatékonysággal, és inkább pénzembe kerül, mint hogy azt szaporítsam.
Ezzel együtt sem hihetetlen, hogy fogalmam sincs, mi az az akármi, amiben nagy hittel rész veszel. Bármilyen okból is.
Fogalmam sincs, mert nem érdekel, kamunak, csalásnak tartom az egészet látatlanban is. Akkor is, ha esetleg lehet olyan, hogy fizetnek valami alamizsnát eleinte, mint néhány piramisjátéknál az elsőknek és a bennfenteseknek.

Valóban van olyan, hogy a virtuális pénzt is kemény dollárokra sikerül váltani a neten. Pl. Second Life kapcsán hallottam ilyenről, de az is megérdemli, aki ilyen virtuális hókuszpókuszért pénzt ad. :P

Biztosan más fogalmain vannak egy banki bizonylatról :P , legyen az akár netes is, de ebből nem tűnik garantáltnak, hogy ehhez a virtuálisan a "számlán" létező dollárhoz materiálisan is hozzá juss, a kezedben fogd azt.
Vagy hogy egy netes vásárlással akárcsak egy MP4 lejátszót megrendelj és házhoz szállítsanak.
De legyen szerencséd. :wink:

Ha már ekkora summát összeklikolgattál, vagy mittudoménhogy "hozzájutottál", én már csak kíváncsiságból is lehívtam volna pár dollárt a helyedben, hogy legalább azt kipróbáljam, hogy tényleg működik-e a rendszer.
Ez írásod szerint még nem történ meg. Se pénzed, se netes vásárlásod nem volt, pedig a mai dollárárfolyamon ez elég szép pénz. Jelenleg meg csak a "bizonylat". :lol:

A dolog így nem hiteles, vagy csak te vagy nagyon hiszékeny, avagy esetleg másokat akarsz befűzni "jutalékért", azaz semmiért a semmire.
De ismét mondom, legyen szerencséd.
Részemről ezt a témát lezártam, eddig is felesleges volt irkálnom, de az időmbe mellesleg belefért.
Ja, hogy a rossz hatékonyság. :wink:


vas. márc. 15, 2009 10:36
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11891
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
meloo írta:
... mi az a AlertPay ...

Én is járok a Neten, van PayPal számlám, de erről még én sem hallottam. A tény az, hogy több az átverés, mint a valóság. Én csak a nagy nemzetközi cégekben bízok meg, mint pl. a PayPal.

Annak meg gratulálok, hogy összelapátoltál több mint 500 USD-t. Kérdés mennyi meló van benne. :shock:
De abban biztos vagyok, hogy más ezen sokkal többet keresett, a melót meg te csináltad. De hát ilyen a világ. :D


vas. márc. 15, 2009 10:28
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: pén. feb. 20, 2009 0:09
Hozzászólások: 15
Hozzászólás 
TargeT írta:
meloo írta:
Mi nincs három dollár se.......
légyszi nézd már meg a bizonylatot az ott $543.60 USD -SZERPEL


:gigalol: Mondottam, nem bizonylat... :!: :wink:
De várjad csak türelmesen, hátha úgy 120 év múlva a bankszámládon lesz a sok dollár. :D

Idézet:
Bizonylatod, bizonylatod...
És pénzed? :P :lol:


Bocs ha így írom,
de te tudod hogy mit jelent az hogy bizonylat............. :lol:

ezek szerint neked fogalmad nincs mi az a AlertPay ugye,
mert ha még nézed ez egy bankszámla bizonylat......

de hogy még jóban érthető legyen ez már a számlámon van, az az már ki van fizetve,
ezt ki lehet venni amit meg is teszek ugye hisz pénzből élünk,
vagy vásárlok a neten és stb........

a hozzá szólásaid alapján nagy netre járó vagy, hihetetlen hogy nem vagy tisztába vele hogy ez mit jelent.....

bocs ha kicsit gúnyos a megjegyzésem, nem sértegetni járok ide...
de ezért nem válaszoltam az előző hozzászólásodhoz sem mert ez csak tudatlanságra val.......még egyszer bocs


szomb. márc. 14, 2009 21:16
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6675
Hozzászólás 
meloo írta:
Mi nincs három dollár se.......
légyszi nézd már meg a bizonylatot az ott $543.60 USD -SZERPEL


:gigalol: Mondottam, nem bizonylat... :!: :wink:
De várjad csak türelmesen, hátha úgy 120 év múlva a bankszámládon lesz a sok dollár. :D

Idézet:
Bizonylatod, bizonylatod...
És pénzed? :P :lol:


szomb. márc. 14, 2009 20:38
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: pén. feb. 20, 2009 0:09
Hozzászólások: 15
Hozzászólás 
Laci_L írta:
meloo írta:
... légyszi nézd már meg a bizonylatot az ott $543.60 USD -SZERPEL ...

Tényleg, csak én nem ezt néztem, hanem az általad előzőleg belinkeltet, amin alig olvashatóan látszik valami:
http://kepfeltoltes.hu/090309/121869.bmp_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Ha így van, ahogy a másodikon látható, az más. :D


okszi, csak kicsit meglepett , de így már értem........

azon a számlán csak tényleg annyi van de azt csak most keztem tesztelni...
de még azért azt hozzá teszem hogy azért a pénzért meg kel ám szenvedni,
persze ha akar vele valaki keresni,

ha valaki ezt ismeri az tudja míröl beszélek,
meg hát szeretni kel csinálni, amúgy .........
nekem jó hobbi is....... :roll:


szomb. márc. 14, 2009 20:11
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11891
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
meloo írta:
... légyszi nézd már meg a bizonylatot az ott $543.60 USD -SZERPEL ...

Tényleg, csak én nem ezt néztem, hanem az általad előzőleg belinkeltet, amin alig olvashatóan látszik valami:
http://kepfeltoltes.hu/090309/121869.bmp_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Ha így van, ahogy a másodikon látható, az más. :D


szomb. márc. 14, 2009 19:48
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: pén. feb. 20, 2009 0:09
Hozzászólások: 15
Hozzászólás 
Laci_L írta:
Három dollár sincs. Ennyit szinte eltelfonálsz egy nap alatt. Ez nem pénzkereset.

És vond le belőle a Net előfizetés, az áram fogyasztás és a ráfordított idő árát. :roll:

Nehogy már megérje. Nem akarok ötleteket adni, de ha a kattintgatára fodított idő alatt pl valamit tanulsz (nyelvet, hiányszakmát, akármit), többre mész vele. :shock:


Mi nincs három dollár se.......
légyszi nézd már meg a bizonylatot az ott $543.60 USD -SZERPEL

thx


szomb. márc. 14, 2009 19:21
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11891
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
Három dollár sincs. Ennyit szinte eltelfonálsz egy nap alatt. Ez nem pénzkereset.

És vond le belőle a Net előfizetés, az áram fogyasztás és a ráfordított idő árát. :roll:

Nehogy már megérje. Nem akarok ötleteket adni, de ha a kattintgatára fodított idő alatt pl valamit tanulsz (nyelvet, hiányszakmát, akármit), többre mész vele. :shock:


szomb. márc. 14, 2009 16:01
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6675
Hozzászólás 
Bizonylatod, bizonylatod...
És pénzed? :P :lol:


szomb. márc. 14, 2009 10:37
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: pén. feb. 20, 2009 0:09
Hozzászólások: 15
Hozzászólás 
adamolah írta:
Sziasztok !

Én fél éve foglalkozok a PTC vel és nekem voltak rossz és jó tapasztalataim a PTC oldalakal és csak segíteni szeretnék abban hogy hova érdemes menni , meik oldalra ez az oldal nekem bevált és már 3 szorra vettem ki rajta pénzt és mindháromszor fizetett sajnos most számla bizonylatot nem tudok mutatni. :S (De remélem bizol bennem mert ha nem fizetne és se clckel nék.) Ha bármi kérdésed lenne az oldallal kapcsolatba nyugottam irj egy üzit vagy ha gondolod emailba is kérdezhetsz nyugodtan én válaszolok :D

http://xxxx

1 click / 1cent

payout: 1 dollar fölött

Reklám nem engedélyezett!
Moderálva: Hannibal


légyszí nézd vissza az elözö hozzá szólásokat mielőtt írogatnál..
NO REKLÁM ezt láthatod ha vissza nézed ......

Jó lenne ha nem zárnák le ezt a helyet ...... :(

tessék nekem van bizonylatom :

Kép
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu


szomb. márc. 14, 2009 10:10
Profil Privát üzenet küldése Honlap
vas-tag

Csatlakozott: csüt. márc. 12, 2009 22:01
Hozzászólások: 2
Tartózkodási hely: ....................
Hozzászólás 
Sziasztok !

Én fél éve foglalkozok a PTC vel és nekem voltak rossz és jó tapasztalataim a PTC oldalakal és csak segíteni szeretnék abban hogy hova érdemes menni , meik oldalra ez az oldal nekem bevált és már 3 szorra vettem ki rajta pénzt és mindháromszor fizetett sajnos most számla bizonylatot nem tudok mutatni. :S (De remélem bizol bennem mert ha nem fizetne és se clckel nék.) Ha bármi kérdésed lenne az oldallal kapcsolatba nyugottam irj egy üzit vagy ha gondolod emailba is kérdezhetsz nyugodtan én válaszolok :D

http://xxxx

1 click / 1cent

payout: 1 dollar fölött

Reklám nem engedélyezett!
Moderálva: Hannibal


csüt. márc. 12, 2009 22:15
Profil Privát üzenet küldése YIM
ezüst tag

Csatlakozott: pén. feb. 20, 2009 0:09
Hozzászólások: 15
Hozzászólás 
macsekk írta:
Igazából csak mellékesre lenne szükségem. Normál főállásom van.
Meg barátném otthon van 2 iker kisfiúval :) és így azért neki több ideje is van meg szüksége is, de persze nekem is.

A kérdésem hogy pontosan hova kell regisztrálni, hol kell és hogyan kattingatni, honnan tudják kinek kell fizetni és hogyan...

Ha egyszer elindul a szekér és tudom hogyan kell, akkor már menni fog :)


Hát gyakorlatilag azért nyitottam ezt a részt hogy csináljak magamnak egy kis reklámot, de nem lehet csak privibe....

Elég régen foglalkozok már ezzel a lehetőséggel és sikerült néhány valóban fizető lapot össze gyűjteni,
ezeket alá is tudom támasztani a fizetési bizonylatokkal...
pl:http://kepfeltoltes.hu/090309/121869.bmp_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Szerintem elég jó ki dolog, főleg ha beindul, hosszú távon szépen lehet keresgetni vele,
Van egy honlapom ahol minden segítséget meg lehet találni a kezdőknek, igyekszek minél több infót elhelyezni rajta.......privibe elküldöm a címeket......
Itt minden meg van és ott lehet írni is nekem ha valami nem megy....


hétf. márc. 09, 2009 17:51
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. jún. 26, 2006 11:21
Hozzászólások: 2544
Hozzászólás 
macsekk
Konkrét odalt nem tudok mondani, ez kb. olyan kérdés volt, hogy "Hol van olyan oldal, ahol autókat lehet nézegeteni?". Millió ilyen oldal van.

A Google-n rengeteget találsz. Vannak olyanok is, ahol már kipróbált oldalakat gyűjtöttek össze (mert nagyon sok átvág: nem fizet, vagy olyan oldalakra irányít, ahol a kattintgatások után nem Te, hanem ő kap pénzt).

A Google-nek is van ilyen oldala, úgy hívják, hogy Google Ads (remélem ezzel nem reklámozok még; bár itt nem kattintgatnod kell, hanem reklámokat kapsz, amiket a saját oldalaidra tehetsz ki)

A kevés pénznél én tényleg keveset értettem, mondjuk havi párezer ft.
Ismerős csinálta hónapokig többedmagával, és nem nagyon jött össze több, volt akinek 0 ft.
Abban igaza van meloonak, hogy nem tudták mit kell csinálni, meg milyen oldalakon, és csak egymás között mesélték, amiket hallottak valahol, de sokszor csak elködösítették, mert nem értették már amikor hallották sem. Pl. volt, hogy el kell menni egy oldalra, ott megnézni 3 videót, meg 3 fényképet, utána rákattintani egy linkre, és jön a reklám. Közben elég volt csak a kattintás, a videónézés meg a képnézés az csak valahogy belekeveredett nekik (talán aki mutatta az oldalt, az megnézett 3 videót is közben?) És amikor mutatták, és szóltam, hogy a videónézés az az oldal alap funkciója, és elég volna csak a reklámra kattintani, akkor ledumáltak, hogy dehogyis, mindig így csinálták és így működik :roll:

PÜ-ben vedd fel a kapcsolatot melooval, ő sokkal jobban ért hozzá, mint én, és volt is itt egy linkje egy oldalra, ahol a Te általad keresett oldalakból volt felsorolva jópár.


hétf. márc. 09, 2009 12:16
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6486
Tartózkodási hely: Bonyhád - BP
Hozzászólás 
Csak emlékeztetésképp mégegyszer leírom: az oldalcímek cseréje PÜ-ben/emailben/postagalambbal stb történjen, ne nyílvánosan a fórumon, mert azok törölve lesznek.
Természetesen úgy ahogy eddig tettétek, továbbra is lehet kultúráltan, reklámmentesen beszélgetni az ilyen oldalakról.


hétf. márc. 09, 2009 0:22
Profil Privát üzenet küldése Honlap
vas-tag

Csatlakozott: szomb. márc. 07, 2009 19:17
Hozzászólások: 2
Hozzászólás 
Igazából csak mellékesre lenne szükségem. Normál főállásom van.
Meg barátném otthon van 2 iker kisfiúval :) és így azért neki több ideje is van meg szüksége is, de persze nekem is.

A kérdésem hogy pontosan hova kell regisztrálni, hol kell és hogyan kattingatni, honnan tudják kinek kell fizetni és hogyan...

Ha egyszer elindul a szekér és tudom hogyan kell, akkor már menni fog :)


vas. márc. 08, 2009 22:44
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. jún. 26, 2006 11:21
Hozzászólások: 2544
Hozzászólás 
macsekk
Rengeteg oldalon lehet regisztrálni.

A működés:
Van olyan, hogy reklámokra kattintgatsz, és azért kapsz pénzt.
Van olyan, hogy Te raksz ki reklámot az oldaladra, és azért kapsz pénzt, ha arra valaki rákattint (bár ennek lehet más a neve)

Sok pénzre ne számíts, inkább csak aprópénzre.
És sok a csaló, akik aztán nem fizetnek ki.
Majd ha meloo benéz ide, biztos tud adni még tanácsot.

A belefektetett időt jobban is kihasználhatod, pl. amennyit kattintgatsz az alatt inkább maszekolsz valamit, az sokkal többet fizet. De ez csak az én véleményem.


szomb. márc. 07, 2009 22:06
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szomb. márc. 07, 2009 19:17
Hozzászólások: 2
Hozzászólás 
Sziasztok

Most fedeztem fel egyáltalán ezen pénzkeresési lehetőséget és mellékesként foglalkoznék vele csak nem értem hogyan működik. Megkérnélek benneteket, hogy aki már dolgozott vele és tudja, írja le pontosan hova hogyan kell regisztrálni, ez mennyibe kerül, meg egyáltalán hogyan működik ez az egész, hogy lesz pénzecském ebből :)
Teljesen laikus vagyok ebben a témában.

Segítségeteket előre is köszönöm :)


szomb. márc. 07, 2009 19:23
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: pén. feb. 20, 2009 0:09
Hozzászólások: 15
Hozzászólás 
Hát igen ahogy mondtam is, azért nem olyan egyszerü ez,
egy kicsit azért több,
elösorban szeretni kel csinálni, maga a kattolás semmi.
A jelenleg 12 jó oldalt csinálok, amik fizetnek is, amúgy minek cs......

De elég volt öket kiszürni az biztos, sajnos nagyon sokkal megszivtam én is, ha igy bele gondolok nem is csoda hogy sokan feladják mire lenne eredménye, valóban rengeteg a csaló oldal.
Az meg butaság hogy 3000$ ilyen csak mese habbal, mégohzzá nagyon nagy........pont ez a baj hogy sokan abba hagyják.....

Hatalmas lehetöségek vannak benne, de ezt látni is kel, én csak olyannal foglalkozok ami már 2-3$-nál kifizet, és azonnal ha kérem,
ennyi idö után már könyvet is irhatnék róla :)
Meg fanatikusnak is kel kicsit leni, hisz ha nem lettem volna az már az elején , már biztos nem is csinálná :roll:
De én szeretem is mert olyan mint egy tözsde, csak hát ez a szegény ember tözsdéje :lol: :lol: :lol:


pén. feb. 20, 2009 23:27
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. jún. 26, 2006 11:21
Hozzászólások: 2544
Hozzászólás 
meloo
Akkor Te ügyes vagy.
Én ismerőseim nem szedtek össze ennyit messze.
És párszor belefutottak átverésbe is: nem fizettek amikor elérték a kifizetési limitet, vagy csaliból olyan reklámokra küldték őket kattintgatni, ahol az kapott pénzt érte, aki kirakta a reklámot, nem az, aki rákattintott, stb ...
És akkor egymást "hülyítették", mert fórumokat olvastak, meg ismerősöktől hallottak dolgokat, és mindegyikük meg volt győződve, hogy melyik a helyes oldal, meg melyik nem fizet, ennek ellenére mégis átvágták őket párszor. Később kicsit jobban odafigyeltek, hogy pl. ahol 3000 $-t ígértek havonta az biztos nem fizet.

Kb. fél évig csinálták, kb. 2 évvel ezelőtt, de van aki még most is csinálja szerintem, mert óriási lelkesedéssel nyomta. (Igazából csak egyiküket ismertem közelebbről, a többieket csak rajta keresztül)
Nekem ez úgy jött le, hogy rengeteg időt beleöltek (főképp a kattintgatásba, de volt aki netet túrta órákon át, és megbízható oldalakat keresett) és alig volt pénz belőle.

Persze lehet, hogy rosszul csinálták, de ha ebből összejönne egy fizetés, akkor senki se melózna, és mindenki ebből élne. Vagy legalábbis nagyon sokan.


pén. feb. 20, 2009 22:38
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6486
Tartózkodási hely: Bonyhád - BP
Hozzászólás 
Beszélni lehet róla, de a reklámozás nem megengedett :!:


pén. feb. 20, 2009 20:44
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: pén. feb. 20, 2009 0:09
Hozzászólások: 15
Hozzászólás 
Sparow2 írta:
meloo írta:
Hát azért ezt a véleményt teljesen nem osztom,
de az igaz hogy elég sok idő kel hozzá hogy jobb jövedelem legyen belölle,
időbe meg tényleg nem sok, hisz csak lekel kattolni és akár több oldalt is lehet egyszerre.

Te pl. mennyit keresel ezzel a reklám-mizériával, és mennyi időt fordítasz rá?

Ismerős csinált ilyesmiket, többfélét is. Még olyat is, hogy valami fórumon azzal ügyeskedtek, hogy a tagok egymás reklámjaira kattintgattak (mert olyan is volt, hogy nem Te kattintasz más reklámjára, hanem egy saját oldaladra rakod ki más reklámját, és az alapján kapod a pénzt, hogy hány különböző látogató kattint oda naponta)
Nem sokat keresett vele, a befektetett időt nem érte meg.


Gyakorlatilag egy kisebb havi fizetést össze tudok belőle szedni, de még fejlesztgetem magamat, jó lenne több időm lenne rá.........
Igen sajnos az elején igen csak karcsú a pénz, de ha valaki ráérez hamar lehet fejlődni.....
A fizu sok mindentöl függ nagyon, pl: a megkeresettből menyit forgatok vissza, vagy mennyit költök el reklámra, meg sorolhatnám, azért ez kicsit összetettebb ennél...........
Sokan sajnos azért hagyják abba mert az elején karcsú a pénz, meg a nem hozzá értés...........
http://xxxx

Moderálva: Hannibal


pén. feb. 20, 2009 19:09
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. jún. 26, 2006 11:21
Hozzászólások: 2544
Hozzászólás 
meloo írta:
Hát azért ezt a véleményt teljesen nem osztom,
de az igaz hogy elég sok idő kel hozzá hogy jobb jövedelem legyen belölle,
időbe meg tényleg nem sok, hisz csak lekel kattolni és akár több oldalt is lehet egyszerre.

Te pl. mennyit keresel ezzel a reklám-mizériával, és mennyi időt fordítasz rá?

Ismerős csinált ilyesmiket, többfélét is. Még olyat is, hogy valami fórumon azzal ügyeskedtek, hogy a tagok egymás reklámjaira kattintgattak (mert olyan is volt, hogy nem Te kattintasz más reklámjára, hanem egy saját oldaladra rakod ki más reklámját, és az alapján kapod a pénzt, hogy hány különböző látogató kattint oda naponta)
Nem sokat keresett vele, a befektetett időt nem érte meg.


pén. feb. 20, 2009 18:10
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: pén. feb. 20, 2009 0:09
Hozzászólások: 15
Hozzászólás 
Hát azért ezt a véleményt teljesen nem osztom,
de az igaz hogy elég sok idő kel hozzá hogy jobb jövedelem legyen belölle,
időbe meg tényleg nem sok, hisz csak lekel kattolni és akár több oldalt is lehet egyszerre.
Csak ne lenne ilyen sok csaló köztük, bár ezt is ki lehet szűrni egy idő után egy kis tapasztalattal.
Már foglalkozok velük egy kis ideje, és azért nem panaszkodok, bár eleinte elég döcögös volt.

http://xxxx

Moderálva: Hannibal


pén. feb. 20, 2009 17:12
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. jún. 26, 2006 11:21
Hozzászólások: 2544
Hozzászólás 
A véleményem:
Iskolásoknak ha van sok idejük kattintgatni, akkor kereshetnek egy kis zsebpénzt.
De különben: sok idő kell hozzá, és keveset fizet.


pén. feb. 20, 2009 11:28
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2584
Tartózkodási hely: miskolc
Hozzászólás 
A ptc forgalmazza a mathworks terékeit! :) ha kötekedhetek kicsit. :)
A véleményem az hogy jó drágák! :)


pén. feb. 20, 2009 0:40
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: pén. feb. 20, 2009 0:09
Hozzászólások: 15
Hozzászólás PTC/ az az internetes pénzkeresés
Mi a véleményetek a PTC oldalakról ??? :)


pén. feb. 20, 2009 0:20
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.   [ 47 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség