Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: vas. ápr. 28, 2024 6:20



Hozzászólás a témához  [ 21 hozzászólás ] 
Rapidshare 
Szerző Üzenet
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: hétf. okt. 25, 2004 10:08
Hozzászólások: 7575
Hozzászólás 
Nem muszáj egyszerre, elég 1 napon belül.


kedd feb. 09, 2010 19:09
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag
Avatar

Csatlakozott: kedd feb. 09, 2010 9:54
Hozzászólások: 3
Tartózkodási hely: Győr
Hozzászólás Rapid és hétvége
Azt tapasztaltam, hogy hétvégén gyengébben jön a Rapid, esténkét pedig 4-5 óra körül már nehéz tölteni róla. A szervereiket kellene megduplázni, de hát válság van.


kedd feb. 09, 2010 11:03
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11874
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
Squito írta:
... figyelmeztettek, amikor 5 IPről ment egyszerre a töltés. Szóltak, hogy elsőre ezt annak veszik, hogy felnyomták az accomat, de másodikra szándékosságot fognak feltételezni és törölnek.

Aha, így már értem. :shock:
A megoldás az, amit írtam: előre egyeztetni kell, és csak egy használja egyszerre. :D


hétf. feb. 08, 2010 17:42
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. dec. 01, 2004 16:04
Hozzászólások: 2259
Tartózkodási hely: A sivatagban szivárványszínű mókusokat etetek
Hozzászólás 
Laci_L írta:
Squito írta:
A rapid 5 egyidőben töltögető IPnél szól. Első körben figyelmeztet, második körben permaban.

Ez csoda, hogy 4 mehet (le van ez írva valahol?). Én még egyről tudtam, az aki befizette. :D
Engem akkor figyelmeztettek, amikor 5 IPről ment egyszerre a töltés. Szóltak, hogy elsőre ezt annak veszik, hogy felnyomták az accomat, de másodikra szándékosságot fognak feltételezni és törölnek.


hétf. feb. 08, 2010 16:43
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11874
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
Hannibal írta:
... most egyszer kellett úgy 2 gigányi anyagot leszedjek.

Lehet, hogy már ezért megérte volna. Vagy szólsz nekem, és elküldöm a kódom, addig meg ülök a fenekemen (pl délelőtt soha nem töltök le). :D

Squito
Idézet:
A rapid 5 egyidőben töltögető IPnél szól. Első körben figyelmeztet, második körben permaban.

Ez csoda, hogy 4 mehet (le van ez írva valahol?). Én még egyről tudtam, az aki befizette. :D


hétf. feb. 08, 2010 16:33
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6486
Tartózkodási hely: Bonyhád - BP
Hozzászólás 
Laci_L írta:
Hannibal írta:
Pár hete kellett nagyobb mennyiséget töltenem rapidról, borzalom volt...

1700-2000 egy hónapra. Egy mozijegy ára. Esetleg többen össze is tudnak állni (ha nem használják egyszerre). :shock:


Annyit nem használom, hogy fizessek érte. Havonta max néhány fájlt töltök le átlagosan (tényleg néhány, 3-4 db), most egyszer kellett úgy 2 gigányi anyagot leszedjek.


hétf. feb. 08, 2010 12:19
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. dec. 01, 2004 16:04
Hozzászólások: 2259
Tartózkodási hely: A sivatagban szivárványszínű mókusokat etetek
Hozzászólás 
A rapid 5 egyidőben töltögető IPnél szól. Első körben figyelmeztet, második körben permaban.


hétf. feb. 08, 2010 11:57
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11874
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
Hannibal írta:
Pár hete kellett nagyobb mennyiséget töltenem rapidról, borzalom volt...

1700-2000 egy hónapra. Egy mozijegy ára. Esetleg többen össze is tudnak állni (ha nem használják egyszerre). :shock:


hétf. feb. 08, 2010 11:07
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6486
Tartózkodási hely: Bonyhád - BP
Hozzászólás 
Pár hete kellett nagyobb mennyiséget töltenem rapidról, borzalom volt. Amit észrevettem, hogy a reggeli, délelőtti órákban úgy ahogy működik, este viszont hasztalan.


hétf. feb. 08, 2010 0:00
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: hétf. okt. 25, 2004 10:08
Hozzászólások: 7575
Hozzászólás 
Rapid egyre gyengébb és tényleg rengeteget törölnek. Már nem számít a jelszavas védelem, átnevezett fájl. Ráadásul free-be nehéz letölteni.
Jönnek az alternatívák, amelyekkel még pénzt is lehet keresni (persze nem 1-2 fájlról van szó).


vas. feb. 07, 2010 22:38
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11874
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
kander írta:
... hogy lehet, hogy feltöltöttem fájlokat a rapidshare.com-ra és a legtöbbet 2 nap után törölték szerzői jogra való hivatkozással ...

Mert nem jól csinálod. Ha illegális tartalmat töltesz fel ( :D ), legalább két alapszabályt be kell tartani:

1. A feltöltött fájlt tömöríteni kell (szokták duplán, triplán is), és jelszóval ellátni.
2. A fájl nevéből ne derüljön ki mi a tartalma, lehet akármi, akár rövidítés, de számok is, vagy bármi. Azon az oldalon, ahol utalsz rá, úgyis kiderül, a jelszóval együtt.

Általában nem a különböző oldalakon, blogokon megjelenő áttételes linkek buktatják le a fájlt, hanem az, hogy a Rapid-on mint szerveren keresgélve azonnal felismerhető a tartalom. És már törlik is. Ha még védve sincs jelszóval, még könnyebb a dolguk.
Ez az én tapasztalatom, nekem bevált. De ahogy elnézem a piacot, másnak is.

Ha meg nagyon keresnek, úgyis meglelik, és törlik. Csak azért, mert az Únió jogvédői seggberúgják őket. Márpedig nagy üzlet a Rapid, és már beléjük kötöttek egyszer-kétszer. Rezgett is a léc. Néhány törléssel meg bizonyítanak, nagy része a fájloknak meg ott ül símán a szerveren.


szer. jan. 13, 2010 20:00
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. aug. 30, 2007 13:30
Hozzászólások: 37
Tartózkodási hely: Eger
Hozzászólás 
Köszi az ötletet ! Majd próbálkozom így is. Lehet, hogy kipróbálom azt is, hogy egy időben megy-e a két helyen a dolog, ugyanis munkaidőben van, aki itthon van.
Ez a munkahely felszámolás alatt van, már alig vagyunk, senki nem foglalkozik azzal, hogy szűrje az internetet. :)


kedd jan. 12, 2010 19:18
Profil Privát üzenet küldése
Online
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6666
Hozzászólás 
Egy jó ideje már ezt csinálja nálam is. Este képtelenség letölteni.
Azt vettem észre, bár lehet, hogy hülyeség, hogy amikor elsőnek azt írja, hogy vegyek Premium Accountot :P (ezt neked), majd klikkelek a linkre, azután már azt írja, hogy túl hamar klikkeltem, mondjuk 13 másodperc, és a várjak 2 percet.
Na ezután x-edik próbálkozásra előfordul, hogy mégis enged letölteni. Ha nem csinálom ezt a plusz klikket, akkor nem, de lehet hogy ez tényleg hülyeség és csak véletlen, hogy mikor akad egy kis letöltési rés.
Ha valamit így mégis le akarok tölteni idegbaj nélkül, akkor reggel bekapcsolom a gépet és fürdés alatt pikkpakk lejön.
Szerintem nálad is ez a különbség a munkahelyi géppel. A munkahelyen nem akkor vagy, mint otthon. :lol: Azokban az időpontokban még engedi.

Ó boldog békeidők. :D Méghogy a munkahelyen Rapidshare letöltés. :roll: :P
Nálunk ez már jó ideje tiltva by proxy, ahogy több más extra fícsör is.
Régebben még a melóhelyről vittem haza a letöltött fájlokat. Most meg fordítva, otthonról hozom be, ha kell valami. :lol:


kedd jan. 12, 2010 15:21
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. aug. 30, 2007 13:30
Hozzászólások: 37
Tartózkodási hely: Eger
Hozzászólás 
nacorvus írta:
:hm: Mármostcsak egy kérdés merült fel bennem: mindkét alkalommal ua.feltöltött fileokat szeretted volna leszedni ua.címről?


Igen, ugyanazokat akartam leszedni.
A Rapidshare írta az üzeneteket, nem a böngésző. Azóta is következetesen ez a helyzet. Azaz otthon ugyanazokat nem tudom letölteni, amiket a munkahelyen tudok.


kedd jan. 12, 2010 14:43
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. dec. 01, 2004 16:04
Hozzászólások: 2259
Tartózkodási hely: A sivatagban szivárványszínű mókusokat etetek
Hozzászólás 
Attól, hogy bejelentik-e vagy se. Ha megteheted, akkor az oldalt, amin publikálod a linkeket vidd külföldre, vagy a továbbiakban külföldi oldalakra rakd ki a linket. Esetleg vegyél prémium accot, úgy sokkal kisebb az esélye, hogy törölnek.


kedd jan. 12, 2010 12:29
Profil Privát üzenet küldése Honlap
vas-tag

Csatlakozott: kedd jan. 12, 2010 11:42
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
Sziasztok!
Azt szeretném megkérdezni, hátha valaki tud segíteni, hogy az, hogy lehet, hogy feltöltöttem fájlokat a rapidshare.com-ra és a legtöbbet 2 nap után törölték szerzői jogra való hivatkozással, valamelyik meg már hetek óta fenn vann. Most ez mitől függ, hogy törlik-e vagy sem? Tud valaki segíteni?


kedd jan. 12, 2010 11:45
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6486
Tartózkodási hely: Bonyhád - BP
Hozzászólás 
Rapid írja ezt újonnan. Mai nap folyamán 3 fájlt akartam letölteni róla. Első 2 lejött, 3-t most sikerült elkezdenem tölteni (félelmetes 50K-s sebességgel).
Vagy a "sajnáljuk túl sokan töltik" vagy az említett "sajnáljuk a szervereink túlterheltek, várj egy kicsit vagy legyél prémium tag" (mert ugye az abszolut logikus, hogy ha fizetek és premium tag leszek, akkor már nem lesznek túlterheltek a szerverek :twisted: )

Rapiddal mintha kicsit elszállt volna a ló mostanában. Eddig azért free-ként is elég kultúráltan lehetett tölteni róla. Elnézem én a hírdetéseket, kivárom azt a pár percet, ha ez az ára, hogy ingyenes. De az, hogy 1 napon keresztül nem tudok letölteni egy nyamvadt 30 megás fájlt, az kicsit zavar. :roll:


kedd jan. 12, 2010 1:33
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. szept. 12, 2004 18:08
Hozzászólások: 6037
Tartózkodási hely: Usa
Hozzászólás 
Idézet:
folyton az az üzenet jött, hogy túlterheltség van

A Rapidon mindig ue.felirat van,ha nem avagy regisztsztált 'várgyá' xxx percet,'osztán gyün'.,.Nem érdemes újraindítani, mert valóban van hogy a szerver valóban foglalt,ha újrareggelsz kezdődik előlről,avagy fizetsz és nem kell várni-Pl:by Laci_L :D


kedd jan. 12, 2010 1:29
Profil Privát üzenet küldése ICQ YIM Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. dec. 01, 2004 16:04
Hozzászólások: 2259
Tartózkodási hely: A sivatagban szivárványszínű mókusokat etetek
Hozzászólás Re: Rapidshare
mcico1 írta:
folyton az az üzenet jött, hogy túlterheltség van
A rapid írta ezt így, vagy böngésződ adta ki ezt a hibát?


kedd jan. 12, 2010 1:07
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. szept. 12, 2004 18:08
Hozzászólások: 6037
Tartózkodási hely: Usa
Hozzászólás 
:hm: Mármostcsak egy kérdés merült fel bennem: mindkét alkalommal ua.feltöltött fileokat szeretted volna leszedni ua.címről?


kedd jan. 12, 2010 1:00
Profil Privát üzenet küldése ICQ YIM Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. aug. 30, 2007 13:30
Hozzászólások: 37
Tartózkodási hely: Eger
Hozzászólás Rapidshare
Üdv. Mindenkinek !

Itthon megpróbáltam a Rapidshare-ről letölteni bizonyos fájlokat mindenféle napszakban 3 napon át, nem sikerült, folyton az az üzenet jött, hogy túlterheltség van. GTSDatanet az ADSL szolgáltató, egy D-Link modemmel kapcsolódunk egy König routeren keresztül a netre. A munkahelyen, ahol a helyi hálózat a T-Online révén jut a nethez (a részleteket nem ismerem), viszont simán ment a letöltés egész nap. Szerintetek mi lehet az ok ?
Köszönöm !


hétf. jan. 11, 2010 18:18
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 21 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: TargeT valamint 6 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség