Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: pén. márc. 29, 2024 7:29



Hozzászólás a témához  [ 71 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2
YouTube oldalon a VIDEO-kat, miért nem bírom lejátszani... ? 
Szerző Üzenet
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6360
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás Re: YouTube oldalon a VIDEO-kat, miért nem bírom lejátszani.
Idézet:
...és még akkor sem az igazi.


Na ez már egyszer hót ziher, ha egyszer ott keressük a hibát, ahol semmi sem mutat rá, hogy ott lenne.

Áthívtam valakit egy laptoppal, rádugtuk a netet, és azon sem működik a youtube, Firefox és IE böngészővel (pedig máshol igen). Ezek után hiába is cserélgetném összevissza a böngészőket meg plugineket. Nagyon úgy tűnik, hogy vagy a net szolgáltató, vagy a router szűr valamit, amit nem kéne.

Vackor!

Köszi a rengeteg tippet, én is azt gondoltam, hogy kicsit több esélyes a játék, mint ahogy egyesek sejtetik, csak éppen végigmenni az összes lehetőségen valakinek, aki egyébként nem ért hozzá, kissé sok idő. Valaha egyszer régen volt live linuxom, jelen pillanatban CD drive-om sincs, és értelmes sebességű üres pendrive-om sem, és fingom sincs, hogy mit honnan érdemes letölteni, szóval egy igen kétes kimenetelű kísérlet kedvéért nincs sok kedvem kiképezni magam ebből a témakörből. Teljesen más az, ha valakinek csak rá kell dugnia, és 3 perc múlva már megy egy jól ismert oprendszer. Nekem valószínűleg pár óra lett volna egy az egyetlen teszt, ami vagy közelebb visz a diagnózishoz, vagy nem.

Idézet:
Helyi hálózati probléma. Volt egy wifi routerem, ami teljesen jól, gyorsan működött addig a pillanatig, amíg nem kellett video streamekkel dolgoznia.


Valami ilyesmi lesz szerintem. Csak nálam konstans, és kizárólag a youtube-bal van gond.

Viszont a frissítésekről nem értem, hogy miért kell hitvitát nyitni, semmivel sem visz közelebb a megoldáshoz, és idegesítő, hogy olyan vitapartnerrel folyik, aki nem is létezik, de egyesek azt hihetik, hogy velem, pedig nem.


vas. aug. 18, 2013 20:31
Profil Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. szept. 12, 2004 18:08
Hozzászólások: 6037
Tartózkodási hely: Usa
Hozzászólás Re: YouTube oldalon a VIDEO-kat, miért nem bírom lejátszani.
By SPafi:
Idézet:
Kösz, de nincs sok kedvem egy más nyelvet beszélő ember sejtetéseire alapozva a teljes informatikai berendezkedésemet lecserélni a fene sem tudja hogy mire. Ha legalább méltóztatnál explicite azt írni, hogy "cseréld le, a ... verziójú ...-ra, és jó lesz, nem csak a youtube, hanem minden más is jó marad, ami eddig működött"
etc
Szerintem ott nem ezt írtam. nálam win alatt sincs és mégis megy...ámde hallottál-e az "unortodox tecnikákról"?(Nem a kormány gazdaságpolitikájára gondoltam.sic.),hanem: igenis tessék kipróbálni más rendszer alatt is a vasat!-Ebben vackor-szokása szerint beelőzött :)
Ha ott sem jó, akkor el lehet gondolkozni azon vajon miért nem
for exaple by YouToube:
Are there any hardwere filters that do not currenly support YouToube or Schools?:
YouTube EDU is currently working with Cisco so their ASA firewall, and WSA IronPort security proxy will support YouTube for Schools. For schools that use filtering appliance from Lightspeed Systems or M86 Security, we are in discussion to help provide greater support of YouTube for Schools to schools. We will be updating this FAQ as functionality becomes available. If you have a hardware filter that does not support YouTube for Schools configurations that we have not mentioned, please tell us on our product...etc

Ha már ennyire ragaszkodsz a megszokott dolgokhoz,akkor abban egyet kell értsek veled,a nyereg alatt puhított lóhúsból a legjobb a birkapörkölt,kotlában,bükkfatűzön:- Őseink magyar konokságával:de eddig jó volt!Most mié' nem?-nem kapsz a problémádra értelmes választ hacsak közszemére nem bocsájtod az egész regstryt,amin aztán nyálazódhatunk egy héten keresztül és még akkor sem az igazi..


kedd aug. 13, 2013 17:11
Profil Privát üzenet küldése ICQ YIM Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. júl. 21, 2006 16:24
Hozzászólások: 1362
Hozzászólás Re: YouTube oldalon a VIDEO-kat, miért nem bírom lejátszani.
:)
Részben visszavonom tegnapi hozzászólásom.
Az egyik gépen most megy, a másikon nem.
Hibajelenség: elindul a lejátszás úgy 10-30 másodpercre, majd magában a lejátszási ablakban magyarul(!) megjelenik a felirat: Valami hiba történt, próbáld később.
Még arra sem bírtam rájönni, hogy a flash üzen, vagy a jutub. Szerintem az utóbbi.


kedd aug. 13, 2013 12:01
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4773
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás Re: YouTube oldalon a VIDEO-kat, miért nem bírom lejátszani.
Szerintem nem a legjobb stratégia, hogy rossz tapasztalatokra hivatkozva nem frissít valaki, mert így kritikus hibajavításoktól esik el, ezzel a rendszer megbízhatóságát és biztonságosságát kockáztatja (lásd: főtanúsítvány frissítések). Azt sem mondom, hogy ész nélkül kell frissíteni, de kitűnő megoldás Laci_L módszere: nagyobb frissítések előtt készül egy mentés, amire probléma esetén vissza lehet állni. Ha meg nincs probléma, akkor lehet örülni.

A böngészők és a frissítéseik miatt is teljesen fölösleges hisztizni. Mindegyik normális böngészőből van portable változat, még a firefox 1.x-2.x-3.x verzióiból is. Nyugodt szívvel fel lehet telepíteni a rendszer meghajtóra, így egyáltalán nem kutyulnak bele a féltett oprendszerbe, különböző verziókat is lehet párhuzamosan használni, mindegyiket a saját beállításaival. Ha valamilyen hiba jelentkezik, akkor ki lehet próbálni különböző böngészőket, illetve ugyanabból különböző verziókat.

Ha mindegyiknél jelentkezik a probléma, akkor elég valószínű, hogy nem a böngészőkkel van gáz. Néhány tipp:
- Közös bővítmények, beépülő modulok. A modul is lehet hibás, a beállításai is, de a helyben gyorsítótárazott adatok is elavulhatnak. A gyorsítótárakat érdemes időnként törölni (főleg java és flash). Egyes bővítmények szűrhetik a weblapok elemeit (aktív tűzfal, víruskereső, adblock, stb.), ez bekavarhat a javascript működésébe is.
- Rendszerbeállítások. Pl. működő, de gyenge teljesítményű proxy. Lelassul, gyakran eldobja a kapcsolatot, többet árt mint használ.
- Hálózati problémák. Speedtest.net megfelelő sebességet mér, mégsem mennek egyes oldalak. A Youtube rengeteg szerverrel dolgozik, és a gyors szervereken főleg a népszerű tartalom van. A legtöbb országban vannak helyi proxy szerverek is, amik csak magát a video streamet szolgáltatják és bizony ezek is belassulhatnak, túlterhelődhetnek.
- Helyi hálózati probléma. Volt egy wifi routerem, ami teljesen jól, gyorsan működött addig a pillanatig, amíg nem kellett video streamekkel dolgoznia. Youtube használatnál 10-15 perc használat után lelassult 0,5 Mbit/s-re, onnantól viszont minden lassú volt, bármit állítottam rajta. A hiba oka nem derült ki, egy hirtelen felindulásból elkövetett factory reset után teljesen megszűnt.
- Szolgáltatói hiba. IP alapon NINCS fix sebesség, van viszont csomagvesztés és késleltetés, csakhogy ezt alkalmazás szinten nem látod. Akár 90% csomagvesztésnél is él és működik egy kapcsolat, csak időnként durván belassulhat. Ha emellett még a késleltetési idő is megnő, akkor még rosszabb a helyzet. Ebből többnyire annyit látsz, hogy a böngésző csak vár, vár, töltöget...

Próbaképpen érdemes másik, frissen telepített oprendszer alatt is megnézni. Természetesen live cd/usb megoldásokra gondolok, ha ugyanis ott jó, akkor a hálózati és szolgáltatói hibákat nagy valószínűséggel ki lehet zárni, és "házon belül" kell keresni a hibát.

Ezek alapján gondold végig. Próbáld ki, aztán írd le pontosan hogy mit tapasztalsz (de ne úgy mint Tron: "Elindul aztán beszól", mert az alapján nem lehet előre lépni).


kedd aug. 13, 2013 9:46
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. júl. 21, 2006 16:24
Hozzászólások: 1362
Hozzászólás Re: YouTube oldalon a VIDEO-kat, miért nem bírom lejátszani.
2 7ig a net közelébe se dugtam az orrom. Viszont most megy a jutub.


hétf. aug. 12, 2013 14:12
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6360
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás Re: YouTube oldalon a VIDEO-kat, miért nem bírom lejátszani.
Rákerestem, természetesen azzal kezdtem, de nem tűnt relevánsnak az eredmény.

A Chrome frissül, de ****. Viszont majdnem 0 % esélyt látok rá, hogy egyszerűen a Chrome (vagy a legfrissebb Flash player) lenne a ludas. Garantáltan találnék 10000 találatot, hogy "miért nem megy a Chrome-on a youtube". És ha csak a Crome-mal lenne probléma, akkor jól menne más böngészőben. De nem megy!

Jó, frissítettem a FF-ot, a helyzet változatlan. 50 perces videót 70 perc alatt tudok megnézni alap felbontásban.

Lehet próbálkozni kismillió dologgal, de nem szétbarmolni akarom a rendszert és az időmet, hanem javítani.

Idézet:
Keresni kell másik hasonló kiegészítőt, ami talán még jobb is, vagy dobni a francba a nem fejlesztettet.


Már persze ha feltételezzük, hogy a kiegészítővel van a gond (amit igenis fejlesztenek). Amire egyelőre egyetlen bitnyi jel sem utal.
Pont ezt szeretném, ha INFORMÁCIÓHOZ jutnék! De az egyelőre semmi sem érkezett.

Vakon frissítgetni mindent, hát ez az, amit gyűlölök. Részben elvi okokból, részben rossz tapasztalatok miatt, részben egy konkrét szokásom miatt, amivel fel kellett hagynom az új FF mellett. Ne menjünk bele, teljesen értelmetlen ezen agyalnod, egyelőre a frissítés szükségességére a hiten kívül semmi sem utal. Ennek ellenére frissítettem, de semmi sem lett tőle jobb.

Csak azért, mert leírtam, hogy Chrome, meg Flash, még nem biztos, hogy ezekkel van a baj, sőt, ami azt illeti, pont az ellenkezőjére utalnak a jelek.

Kipróbáltam volna én az IE-t is, de nem működött a link, amit a frissítésre felkínált.

Ha majd valaki végre információval is tud szolgálni, légyszi szóljon!


vas. aug. 11, 2013 22:56
Profil Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6663
Hozzászólás Re: YouTube oldalon a VIDEO-kat, miért nem bírom lejátszani.
Hmmm, nem tudom miért ágálsz vagy állsz ellen a (böngésző) frissítéseknek.
Azt még csak lehet mondani, hogy egyesek a megszokott kiegészítőik miatt ragaszkodnak korábbi verziójú Firefoxhoz, mert az újjal vagy még egyelőre, vagy sohasem lesznek kompatibilisek.
Én azt mondom, ez mégicsak a gombhoz a kabátot esete. Keresni kell másik hasonló kiegészítőt, ami talán még jobb is, vagy dobni a francba a nem fejlesztettet.
Még lehetne mondani szintén a Firefoxra, hogy nem tetszik a korábban bevezetett elrendezése a füleknek, és coki, nem kell.
Nálad ez nemigen lehet, mert Chrome-ot használsz, és az is ilyesmi, talán pont erről koppintották, ha nem az IE-ről, mert történt olyan is.

Az IE 6 az elég ócska, és tényleg szinte semmire nem jó ma már.
Szegény MS is mit küzd, hogy totál megszűnjön.
Win7-re lehet ingyen telepíteni az IE 10-et, XP-re meg azt hiszem az IE 8-at, a 9-et talán már nem.
Fel kell a programfrissítéseket rakni, nem véletlenül csinálják. Vannak benne látszó és nem látszó gépház alatti fejlesztések.

És igen. Használni kell több böngészőt, ha másképp nem megy, és valamely oldal megjelenítésével gondok vannak.
A böngésző is csak egy program, azt indítod el, amelyiket akarod, vagy teszed alapértelmezetté.
Egyszerűbb alkalmanként egy másikat használni, mint bosszankodni, hogy a kedvenc cserben hagyott.

Nem gondolom, hogy az Adblock Plusnak köze lenne a video megjelenítéshez.
Azt nem tudom, hogy ez a Chrome-os problémád mennyire egyedi, vagy másnál is jelentkezik-e.
Ha ebben a behalt fórumban nem kaptál megoldást, csak olyasmi kerülőutat, amit írtam, akkor talán rá kellene ketesni más fórumokban is.


vas. aug. 11, 2013 12:26
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6360
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás Re: YouTube oldalon a VIDEO-kat, miért nem bírom lejátszani.
Hát, köszi, de évekig küzdöttem a Firefox frissítés ellen, aztán addig trükközött, hogy véletlenül engedtem frissülni (3.6.28-ról tizenakárhányasra), amit utáltam, aztán valahogy csak sikerült ismét visszaállítanom. A FF3.6.28-on is működik a youtube egy része. OK, tegyük fel, hogy frissítem 23-asra, és ott működik. Most akkor csak a youtube miatt használjam ezt is? Vagy félévente váltogassak böngészőt, mert egyszer az egyik ****, aztán a másik? És pl. hogy vigyem át a könyvjelzőket?

Van IE a gépemen, 6-os verzió, ami semmire nem jó. Még a saját frissítésére sem képes.

Egyébként találtam egy videót, amit le tudok játszani Chrome-ban:
http://www.youtube.com/watch?v=5JbnDXw-0pM
Most ez hogy van? Csak nincs szűrve tartalom szerint?!? Próbáltam kikapcsolni az ADBlock Plus-t is, de így is csak ezt a videót játssza le.

Jó lenne, ha valaki olyan adna tanácsot, aki érti is, hogy mi folyik itt.


vas. aug. 11, 2013 9:34
Profil Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6663
Hozzászólás Re: YouTube oldalon a VIDEO-kat, miért nem bírom lejátszani.
Én nem használok Chrome-ot, ez a rész passz.
De nyugodtan telepítheted a Firefox 23.0 verziót és a legfrissebb Flash Playert, és megnézed azzal hogyan muzsikál.
Ha van fenn IE, kipróbálhatod azzal is. Ha nem Win8-ad van, akkor az ActiveX-es Flash Playert is fel kell telepíteni az IE-hez.

Nyugodtan lehet fenn több böngésző, és ha valami az egyikkel nem jó, megnyithatod a másikkal, hátha oké.


szomb. aug. 10, 2013 12:15
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6360
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás Re: YouTube oldalon a VIDEO-kat, miért nem bírom lejátszani.
Idézet:
... olvasd már el hogy mit írtam az előbb! :nem kell az Adobe flash!...


Pontosabban azt írtad, hogy nálad nincs. De azt, hogy nálam célszerű lenne-e leszedni, és hogy a büdös búbánatba tegyem meg ezt Chrome alatt, arról egy árva betű nem szólt. Kösz, de nincs sok kedvem egy más nyelvet beszélő ember sejtetéseire alapozva a teljes informatikai berendezkedésemet lecserélni a fene sem tudja hogy mire. Ha legalább méltóztatnál explicite azt írni, hogy "cseréld le, a ... verziójú ...-ra, és jó lesz, nem csak a youtube, hanem minden más is jó marad, ami eddig működött", akkor talán megkockáztatnám. De így, hogy még azt is a gondolataidból kellene kiolvasnom, hogy javasolsz-e konkrét böngészőt, vagy csak úgy írogatsz unalmadban?

Ha "a hiba biztosan nem a böngészőkben keresendő" (aminek a Chrome esetén része a flash player), akkor inkább azt árulnád el, hogy hol, ahelyett, hogy lecseréltetnéd azt, ami szerinted NEM a hiba okozója!

Megismétlem a kérdést: "Mit kellene megnéznem?"

Nem pedig: "írjátok le poénosnak vélt homályos utalásokkal, hogy ti mit használtok."

És bár teljesen természetesnek gondolnám ezt az elvártást, de leírom külön is: olyan megoldást szeretnék, ami nem tesz tönkre eddig működő funkciókat.


szomb. aug. 10, 2013 10:41
Profil Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. szept. 12, 2004 18:08
Hozzászólások: 6037
Tartózkodási hely: Usa
Hozzászólás Re: YouTube oldalon a VIDEO-kat, miért nem bírom lejátszani.
Na,de Kolléga Úr!? :D -pont Te aki mindenit letol a legkisebb szakmai baki miatt..olvasd már el hogy mit írtam az előbb! :? :nem kell az Adobe flash!-minden ami vele kapcsolatos a registry-ből irtandó..és láss You Tube-videót.
Más,de ide:vannak Silverlight-es oldalak amik kimondottan megkövetelik lejátszáskor,de az nem a You Tube.


szer. aug. 07, 2013 19:52
Profil Privát üzenet küldése ICQ YIM Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6360
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás Re: YouTube oldalon a VIDEO-kat, miért nem bírom lejátszani.
Igazán örülök neki, hogy mindenki másnál működik, de ettől nem lesz jobb a helyzetem, és eddig is ezt sejtettem.


kedd aug. 06, 2013 20:27
Profil Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. szept. 12, 2004 18:08
Hozzászólások: 6037
Tartózkodási hely: Usa
Hozzászólás Re: YouTube oldalon a VIDEO-kat, miért nem bírom lejátszani.
:shock:Megnéztem 'a többség által normálisnak nyilvánított Os' alatt is FF22-23(most frissült) teljesen jó!-az A.B.Normal Os-on természetesen semmi gond..még még a vacak pendrivén futó Puppy a Seamonkey-vel is simán mindenevő.
Igaz nálam nincs is adobe flash,csak shockwave,meg vlc-plugin.A Crome(28.0.1500.95 m),az meg ha jól tudom a mai napig a saját beépítettjét használja így a hiba biztosan nem a böngészőkben keresendő.


kedd aug. 06, 2013 16:34
Profil Privát üzenet küldése ICQ YIM Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6360
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás Re: YouTube oldalon a VIDEO-kat, miért nem bírom lejátszani.
1: Azt senki nem mondta, hogy be van kapcsolva a flash automatikus frissítés. Mert nincs.
2: Miért vagy benne biztos, hogy azzal van a gond?
3: Van már frissebb verzió, sőt próbáltam is telepíteni, de az az elmebeteg weboldal chrome-hoz nem akar verziót felkínálni, csak minden máshoz!
4: Oszt ezen hogy segítene a várakozás?


hétf. aug. 05, 2013 22:00
Profil Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. júl. 21, 2006 16:24
Hozzászólások: 1362
Hozzászólás Re: YouTube oldalon a VIDEO-kat, miért nem bírom lejátszani.
Csak adnak ki hamarabb flash frissítést ... :lol:


hétf. aug. 05, 2013 8:50
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6360
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás Re: YouTube oldalon a VIDEO-kat, miért nem bírom lejátszani.
Tron írta:
Spafi! Várj türelemmel, majd elmúlik.


Ja, legkésőbb 5 milliárd év múlva a felfúvódó Nappal együtt minden elmúlik.


vas. aug. 04, 2013 21:54
Profil Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. júl. 21, 2006 16:24
Hozzászólások: 1362
Hozzászólás Re: YouTube oldalon a VIDEO-kat, miért nem bírom lejátszani.
Spafi! Várj türelemmel, majd elmúlik.
Zsír frissen telepített Win7 (najó, 2 hete) se IE 10, se FF 22 alatt nem akar lejátszani.
Elindul aztán beszól.
2 hete még ment, azóta meg be sem volt kapcsolva a gép.


vas. aug. 04, 2013 16:58
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6360
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás Re: YouTube oldalon a VIDEO-kat, miért nem bírom lejátszani.
Nálam is haldoklik a Youtube, Chrome alatt egyáltalán nem megy, illetve cookie ürítés után 1 videót lejátszott, azóta semmi, Firefox alatt általában működik, de elég lassan, néha ott sem. Nem változtattam semmin, net megy lefelé 4 M-val, Java engedélyezve, flash player verzió 11.5.502.110.

Mit kellene megnéznem?


szomb. aug. 03, 2013 21:00
Profil Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: YouTube oldalon a VIDEO-kat, miért nem bírom lejátszani.
Voltak gondok a Flash Player-rel. Ha nem mennek az újak, visszarakhatsz egy régi beváltat: 11.1.102.63

Evvel nem lesz gondod.

Mellesleg én nem erőltetném az IE-t. De te tudod, mivel tolod el az idődet.


szer. szept. 19, 2012 16:44
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. szept. 19, 2007 1:31
Hozzászólások: 269
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás Re: YouTube oldalon a VIDEO-kat, miért nem bírom lejátszani.
Üdv... ! :twisted:

Úgy néz ki, hogy megjavult :!: :twisted:

Az IE8-ban Eszközök/Internetbeállítások/Speciális Fülön belül a "Speciállis Beállítások Visszaállítása"-ra Klick és egy PC Újraindítása után, megoldotta a VIDEOK Lejátszását... :twisted:
Hogy rohadna meg... :!: :gigalol:
Csak Három napomba került... :(
Ja !... és az Adobe Flash Player fent volt a helyén, mert előtte a YouToub-ról telepítettem, mint eddig is a sok próbálgatás alkalmával... :roll:
Szóval valami Spion, vagy valaki Spionja, módosított valamit, az IE8 Beállításaiban és ez okozta a galibát... :evil:
De szerintem a Flash Player 13-ai Frisssítése okozta... :evil: :hm:

Na, vissza jelzek, ha még sem mükszik... :!: :twisted:

Üdv... 'HókuszPók'

10 Ötlet a YouToubhoz...


vas. szept. 16, 2012 22:57
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. szept. 19, 2007 1:31
Hozzászólások: 269
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás YouTube oldalon a VIDEO-kat, miért nem bírom lejátszani... ?
YouTube VIDEO-kat, miért nem bírom lejátszani... :?: :hm:

Arra már rá jöttem, hogy az ADOBE FLASH PLAYER-el van gond, de híjába veszem le és telepítem újra, a probléma, továbbra is fenn áll.
Hiányzott a .Net Framework 2.0 Service Pack 2 a gépemről, azt írták az egyik oldalon, hogy ennek a hiánya okozza...
Így a 3.5-t telepítettem a .Net Framework 2.0 Service Pack 2 helyett, ami egy úttal ezt a 2-est is tartalmazza...
Szóval, már egy tucatszor próbáltam az Adobe Flash Playert le és fel telepíteni, még hozzá úgy, hogy leszedtem a Program összetevők közül, úgy, hogy a Vezérlőpulton belül se maradjon meg az Ikonja, mert érdekes mód, volt, hogy a Vezérlőpulton belül ott maradt a Flash Player Ikon, annak ellenére, hogy a Programok Összetevőiben szabályosan távolítottam el azt...
Na szóval is, ezek után a Flash Player nélkül próbáltam elindítani a YouToubon a VIDEO-kat és ilyenkor, felajánlja a legújabb Flash Player letöltését, ami fel is települ a 11.4.xxx 265 a vége...
De, ez után sem indulnak a YouToub VIDEO-k...

MIÉRT... :?: :hm:

Még annyit vettem észre, hogy a Google Chromot akarja telepíteni az Adobe Flash Player, mikor a YouToub oldalon a legújabb Flash Playert fel ajánlja letöltésre és rá klickelek, utána a Chrome-ot jelző négyzetből, ki szoktam venni a pipát.
De én nem akarom a Chromot telepíteni.
Az egész 2012.09.13.-án kezdődött, mikor a Flash Player automatikus Frissítését telepítettem...
Előtte a 10.xx valamelyik volt és az elött a 9 valamelyik...
13-a előtt, még működött, indultak a YouToubon a VIDEO-k...
Lehetséges lenne, hogy a YouTub oldalt korlátozták vagy feltörték az amerikai Mohamed provokáció VIDEO miatt… :?: :hm:


vas. szept. 16, 2012 19:50
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 71 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 9 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség