Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: csüt. márc. 28, 2024 9:13



Hozzászólás a témához  [ 3 hozzászólás ] 
Mac kérdések 
Szerző Üzenet

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Nem kell felni a Macektol. Azt hiszem legtobb Windows-os azert fel, mert itt nem leeht hatalmas dolgokrol beszleni mint peldaul a registry, vagy config.sys...
Mac pofon egyszeru, mar a regi rendszerektol fogva.

Egeret lehet hozza csatlakoztatni masikat.

Ha a geped regiakkor persze azert meg van kotve a kezed jobban.

halozati beallitasa a Macnek sokkal egyszerubb, es egyszerubb is volt mindig is mint windowsnak. Nem kell hulye driverokkal **** (bocsi..itt cenzurazva vannak a dolgok?).
Szoval ahogy ANTIpc irta, adj egy kicsit tobb infot a gepedrol. ha nem tudod pontosan, akkor csak irj le mindent rola amit tudsz, nezz ra a gepre es ird le mit latsz. szinek, jelolesek, mi hogyan van elrendezve, es mi majd kibogozzuk.

dom-b


szer. nov. 12, 2003 22:12
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 34
Hozzászólás 
Na kezdesnek.....milyen geprol van szo?
Elsosorban a cpu, ram, es videoram erdekelne.
Mert lehet hogy neki sem allnek, csak idegbajt kapnek tole, es nem a gep elonyeit fedeznem fel 1 perc alatt, hanem a hatranyait.


szer. márc. 12, 2003 2:27
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Sziasztok!
Most iratkoztam fel ide. Eddig a Mac gépről csak annyit hallottam, hogy egy beavatott kőr használja, a többiek jobban teszik ha messze elkerülik. Az iskolában ahol dolgozom volt néhány ilyen gép. Valamilyen alapítványtól kapták. Az egyiket sikerült beizzítani, és most ismerkedem vele. A hálózatba beállítani az IP címet nem volt gond, de Netscape 3.1-es van fenn rajta, és a legtöbb helyre nem enged be. Letöltöttem a 6.2-est mert ezt még elfogadta, de az istennek sem tudom felrakni rá. Valaki mesélje el legyen szíves úgy szájbarágósan mit kell tegyek?
A másik kérdésem, miért nincs jobb egér gomb, illetve van, csak semmit sem lehet vele kezdeni.
Előre is köszönöm, figyelmeteket. A címem Tudor.2.1@dpg.hu a magán leveleknek
Üdvözlettel: Bubu


kedd márc. 11, 2003 22:52
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 3 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség