Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: csüt. máj. 23, 2024 15:11



Hozzászólás a témához  [ 531 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Következő
Siemens C75/ME75 
Szerző Üzenet
arany tag

Csatlakozott: vas. máj. 01, 2005 17:13
Hozzászólások: 475
Hozzászólás 
de az a teló még Siemens gyártmány ugye?


csüt. nov. 17, 2005 22:58
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
Ja, a tv reklám végén is az van.

Guni


csüt. nov. 17, 2005 19:18
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: pén. jún. 24, 2005 16:15
Hozzászólások: 87
Hozzászólás 
A HVG hatoldalan van 1 bazinagy C75 hirdetes.
Mar ott villog a BeneQ Mobile felirat a SEIMENS mellett:)


csüt. nov. 17, 2005 19:11
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: vas. máj. 01, 2005 17:13
Hozzászólások: 475
Hozzászólás 
ma láttam egy reklámját a tévében :D


csüt. nov. 17, 2005 18:25
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
Valószínüleg t-s menü van rajta, de maga a sw eredeti, tehát egy sima adatkábellel, garivesztés nélkül eltüntethető.

Guni


csüt. nov. 17, 2005 13:00
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 230
Hozzászólás 
Nem tudja valaki: a Westeles C75 szoftvere "zónásított" vagy eredeti, mint a Pannoné?


csüt. nov. 17, 2005 11:39
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
Na jó, most már tényleg fejezzük be és térjünk vissza a témához. Az biztos, hogy Odonak több Siemense volt, mint nekünk Samsungunk, bár nem sokkal. Remélem ez lesz a végszó.

Guni


szer. nov. 16, 2005 15:46
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: vas. máj. 01, 2005 17:13
Hozzászólások: 475
Hozzászólás 
ráadásul te úgy panaszkodsz rá hogy közöd nincs a Siemens-hez :D


szer. nov. 16, 2005 15:22
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
:lol: Úgy értettem, hogy rajtad kívül senki nem panaszkodott tömeges Siemens meghibásodásra.

Guni


szer. nov. 16, 2005 3:46
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
Igen, gonoszkodtam! :wink:

Kik azok a mások? Simens fanok! :)


szer. nov. 16, 2005 1:00
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
Odo írta:
Egyébként fel volt tálalva két megoldás, én meg rávágtam egyet mosollyal...


Érdekesen mosolyogsz... Egyébként teljesen felesleges itt vitázni, hiszen Te is tudod mi az igazság, meg mi is tudjuk hogy mi az igazság. más kérdés, hogy a "mi igazságunkat" többnyire mások is alátámasztják

Guni


szer. nov. 16, 2005 0:38
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
Kispósi írta:
Értelem szerűen Odo-t értesítik először minden Siemens hibáról. Ő a szerviz
Szerviz.

Kispósi írta:
De Odo-nak igaza van. Ő első kézből tud mindent... :?
Ez nem így van. Egyébként fel volt tálalva két megoldás, én meg rávágtam egyet mosollyal...

Kispósi írta:
Ja az a rengeteg baj... Annak a 80%-a fogadni mernék ilyesmi volt: "nem jó a wap" vagy hasonló ráadásul 12-es szoftverrel... No comment.
Ez nem talált.


kedd nov. 15, 2005 18:58
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1276
Tartózkodási hely: Debrecen
Hozzászólás 
Értelem szerűen Odo-t értesítik először minden Siemens hibáról. Ő a szerviz kiemelt partnere meg minden. De most tök komolyan. ;)

Bármi negatívum van a siemens-szel kapcsolatban (még ha az csak belebemagyarázás is) akkor Ő már idő előtt tud a dologról.

Haverom most akart venni egy SE 750i-t a pannonnál de aznap amikor elmentünk akkor "vonták vissza". Aztán meglátott egyet egy kirakatban ma és megvette. Mint kiderűlt csk azért "vonták vissza" mert nem jött elég a gyárból és nem volt készleten igy nem volt a szerződés meghosszabítva (vagy valami ilyesmi) aztán a probléma elhárult és most már lehet kelpni.

De Odo-nak igaza van. Ő első kézből tud mindent... :?

Ja az a rengeteg baj... Annak a 80%-a fogadni mernék ilyesmi volt: "nem jó a wap" vagy hasonló ráadásul 12-es szoftverrel... No comment.


kedd nov. 15, 2005 18:52
Profil Privát üzenet küldése ICQ
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
scorpeeon írta:
Odo írta:
Szerintem az utóbbi! :twisted:

röhej. erre nem is szólok semmit. aki csak írja írja a hülyeségét és észre sem veszi hogy mit szíd, arra én nem tudok mit mondani. nem muszáj Siemens-t használni, vehetsz 200ezerért tégla vagy vibrátornokiát, ha jól tom, most ott az a nyerő.
Már a 65-ös Siemensekkel is rengeteg baj volt, biztos forrásból tudom. Ennyit arról, hogy mi a röhej. Az az 'ott' hol van? :)


kedd nov. 15, 2005 17:15
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
Spikey írta:
Milyen wav kell neki?


kecs.uw.hu írta:
Ha kedved támad kedvenc dalodat a mobilodon meghallgatni wav formátumban,
nincs más dolgod, mint telepíteni a Cool Edit 2000-et vagy a PRO-t!
Mp3-t cda-t stb... 6000-16000Hz, mono, 8bit-be nyisd meg,
menteni pedig DVI/IMA ADPCM wav formába, 4bit/sample formátumba kell!
Csak ezt ismeri a telefon!


milestone írta:
p.s.: Meglepően kevés a hsz ebben a topicban. Miért? Ezek szerint ilyen kevesen használják? Pedig szerintem igen jó ár/érték aránnyal büszkélkedik. Anno az ME45 fórum - ha jól emlékszem - toronymagasan vezette a fórumlistát a hsz-ek számában.


Valószínüleg ez azért van, mert igazándiból ugyanaz, mint a CX65 a lehetőségeket a telefonnal kapcsolatban már mind kitárgyaltuk. Az összes S65 topic eléggé leült az utóbbi időben, mert amit ki lehetett hozni a telcsiből, azt szvsz kihoztuk.

Guni


kedd nov. 15, 2005 16:18
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: vas. máj. 01, 2005 17:13
Hozzászólások: 475
Hozzászólás 
Odo írta:
Szerintem az utóbbi! :twisted:

röhej. erre nem is szólok semmit. aki csak írja írja a hülyeségét és észre sem veszi hogy mit szíd, arra én nem tudok mit mondani. nem muszáj Siemens-t használni, vehetsz 200ezerért tégla vagy vibrátornokiát, ha jól tom, most ott az a nyerő.


kedd nov. 15, 2005 15:40
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1104
Hozzászólás 
milestone írta:
Kikerült ma a C75v a Vodafone kínálatából :(
Igen kérészéletű volt. Mi lehet az oka ennek a gyors kivonásnak? Nem fogyott? Magas volt a meghibásodás aránya?


Szerintem jön a cx75 :)


kedd nov. 15, 2005 14:57
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 15
Hozzászólás 
milestone írta:
p.s.: Meglepően kevés a hsz ebben a topicban. Miért? Ezek szerint ilyen kevesen használják? Pedig szerintem igen jó ár/érték aránnyal büszkélkedik. Anno az ME45 fórum - ha jól emlékszem - toronymagasan vezette a fórumlistát a hsz-ek számában.


Erre én is felfigyeltem már. Most nekem is C75 van már egy hete és előtte ME45 volt. Ezidáig inkább csak figyeltem a fórumot és most sincs igazán kérdésem, mert annyira jó telefon és mindent tud ami nekem kell. Sőt, meglepően jó dolgok vannak benne.

Egyedül a midi hangszerek nem tetszenek, bár van ennél rosszabb is. Viszont egy kérdés csak eszembe jutott. Elvileg a telcsi tud WAV-ot lejátszani. Milyen wav kell neki? 44kHz-es monót nem volt hajlandó lejátszani, azóta pedig nem próbálkoztam vele.

Üdv: Spikey


kedd nov. 15, 2005 14:39
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 230
Hozzászólás 
milestone írta:
Kikerült ma a C75v a Vodafone kínálatából :(
De bekerült ma a Westelébe :): 10/14/22. Nem rossz. Csak legyen már ME75 is...

p.s.: Meglepően kevés a hsz ebben a topicban. Miért? Ezek szerint ilyen kevesen használják? Pedig szerintem igen jó ár/érték aránnyal büszkélkedik. Anno az ME45 fórum - ha jól emlékszem - toronymagasan vezette a fórumlistát a hsz-ek számában.


kedd nov. 15, 2005 13:29
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 230
Hozzászólás 
thozoo írta:
Az ikonok valóban gagyik a menüben, lecserélését szívesen megírom, meg küldök hozzá progit. Infrával nem megy, csak adatkábellel. :-( Dobj egy e-mailt a thozoo kukac enternet pont hu címre, és elküldök hozzá mindent, még egy pár menü-sémát is! (Akit még érdekel, írjon nyugodtan.)
Köszi. Levél ment.


hétf. nov. 14, 2005 20:16
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 23
Hozzászólás 
Nekem is évek óta van Siemensem. Meg kell valljam, a 65-ös a szoftverfrissítések ellenére is egy csõdtömeg volt (a kapcsolódó fórumban ezt ki is fejtettem), de az összes többivel a világon semmi probléma nincsen. Meg vagyok velük elégedve, sõt: szeretem õket. :oops:

Ez van. Kinek mi tetszik.


hétf. nov. 14, 2005 19:53
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
Odo írta:
Szerintem az utóbbi! :twisted:


Jajj, Neked ez a vesszőparipád! Csak kérlek azt magyarázd meg, hogy a fórumra író /nem kevés/ Siemens-es közül miért nem emlékszem, hogy bárki is írt volna megbízhatatlanságról? A fórumlakók promóciós céllal speciális készülékeket kapnak? Annyi jogos hibájuk van a mostani Siemens-eknek, miért kell még ezzel is oltani a népet?

Guni


hétf. nov. 14, 2005 14:32
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 23
Hozzászólás 
milestone írta:
Határozottan tetszik, leszámítva a joysticket, mely pontatlannak és érzéketlennek tûnik. A gombok nekem túl kemények és meglehetõsen kattognak (etalon számomra a N6310i) Szép, nagy kijelzõ, élénk színekkel, jó fényerõvel. Széleskörû tudás, gyors menü, kivéve 1-2 dolog, pl. kamera + idõzóna menüpont aktiválódása. Az ikonok viszont, hát... Hogyan is lehet lecserélni õket? Infrával is lehet? Megtaláltam az SMS-archívumot, de hirtelen még nem volt világos, hogy egy helyen tárolja itt a bejövõ-kimenõ üzeneteket vagy külön-külön, mint pl. az ME45-ben.
Másnak tapasztalat?


Mondanám, tisztelettel, amit tudok.

A joy valóban egy kicsit furcsa annak, aki még Siemenset nagyon nem használt; én edzettem elõtte egy C65-tel, és remekül tudom használni.
A gombok kattogása a valamikori Siemens C55-re emlékeztet, amit meg kifejezetten szerettem, feleslegesnek is tartom a billentyûhang bekapcsolását a menüben, mindig tudja az ember, hogy mikor nyomott le valamit. :-)
Az ikonok valóban gagyik a menüben, lecserélését szívesen megírom, meg küldök hozzá progit. Infrával nem megy, csak adatkábellel. :-( Dobj egy e-mailt a thozoo kukac enternet pont hu címre, és elküldök hozzá mindent, még egy pár menü-sémát is! (Akit még érdekel, írjon nyugodtan.)
Az SMS-archívumban külön tárolódnak a bejövõ, kimenõ és piszkozat SMS-ek, szerintem teljesen logikus módon (Inbox, Sent, Draft mappák, archívumon belül).

Én maximálisan meg vagyok elégedve a telefonnal, azt kell mondjam, hogy ennél jobb Siemens telefonom nem volt még (bár eddig C55, C62, C65-tel próbálkoztam a C75 elõtt, ezekre értem a "jobb még nem volt" jelzõt).


hétf. nov. 14, 2005 13:51
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
Szerintem az utóbbi! :twisted:


hétf. nov. 14, 2005 13:40
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 230
Hozzászólás 
Kikerült ma a C75v a Vodafone kínálatából :(
Igen kérészéletű volt. Mi lehet az oka ennek a gyors kivonásnak? Nem fogyott? Magas volt a meghibásodás aránya?


hétf. nov. 14, 2005 13:37
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 230
Hozzászólás 
Vettem ma egy C75-öt a húgomnak a Pannonnál :)
Próbálgattam egy keveset, mielőtt odadtam volna. Határozottan tetszik, leszámítva a joysticket, mely pontatlannak és érzéketlennek tűnik. A gombok nekem túl kemények és meglehetősen kattognak (etalon számomra a N6310i), de szerintem mind2 megszokható. Szép, nagy kijelző, élénk színekkel, jó fényerővel. Széleskörű tudás, gyors menü, kivéve 1-2 dolog, pl. kamera + időzóna menüpont aktiválódása. Az ikonok viszont, hát... Hogyan is lehet lecserélni őket? Infrával is lehet? Megtaláltam az SMS-archívumot, de hirtelen még nem volt világos, hogy egy helyen tárolja itt a bejövő-kimenő üzeneteket vagy külön-külön, mint pl. az ME45-ben.
Másnak tapasztalat?
Nekem egy ME75-re fáj a fogam: nagyobb akku (1000-es) és strapabíróbb ház, no meg fekete szín. Vajon megjelenik majd a hazai szolgáltatóknál?


hétf. nov. 14, 2005 1:52
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
Miért lenne ez BenQ kinézetű? Melyikre gondolsz, a C-re, vagy az ME-re?

Guni


csüt. nov. 10, 2005 18:19
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1104
Hozzászólás 
Akkor a benq kinézetű mobilba belerakták a siemens belsőt?


csüt. nov. 10, 2005 17:54
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
Benq telcsik, majd csak jövőre lesznek, mivel ugye október 1.-én volt a cégátvétel és ennyi idő alatt nem hinném, hogy ki lehet fejleszteni új telcsiket, tehát amiket mostanában jelentenek/jelentettek be, azok még mind sima Siemens-ek.

Guni


csüt. nov. 10, 2005 17:43
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1104
Hozzászólás 
De ha ezek már benq telefonok, hol itt a fejlődés?


csüt. nov. 10, 2005 17:30
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
Miután az ME75 gyakorlatilag ugyanaz a teló, mint a C75 csak egy picit más ruhában, ezért engedelmetekkel átneveztem a topicot.

Guni


csüt. nov. 10, 2005 0:28
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: vas. máj. 01, 2005 17:13
Hozzászólások: 475
Hozzászólás 
hát igen, egy másik újság szerint is szép éles a kijelzője, az sms archívumot meg nem is tudom h hogy értették h nincs :D jó telefon ez.


pén. nov. 04, 2005 12:53
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 23
Hozzászólás 
Volt szerencsém vásárolni a Pannonnál egy C75-öst. Rögtön cáfolnék két dolgot:

1. A kijelzõje nem csúnya, szerintem kifejezetten szép. Ragyog az egész kép, szépek a színei, szóval én meg vagyok elégedve vele.

2. Az enyémben VAN SMS-archívum. Féltem megvenni, mivel azt olvastam itt, hogy nincs benne, de örömmel értesítek mindenkit, hogy van. Namost hogy a C75V-ben van-e, azt nem tudom, mivel az enyém csak sima C75-ös.

Öröm, hogy a Pannon nem rakta tele mindenféle djuice-os marhasággal, azt is mondhatnám, hogy szinte semmi nincs benne. 2 játék, 2 téma, pár csengõhang, aminek a fele azonnal törölhetõ, és kész, ennyi. Csodálatosan fel lehet tölteni számítógéprõl a netrõl letöltött tartalommal. Nagyon jó témákat lehet rá találni a Club-Siemensen, komolyan mondom, jobban néznek ki telefonon, mint a monitoron. Nekem a Firefox-téma különösen bejött.

A 65-ös sorozat OpenDisk progija mûködik ezzel is. Hála a jó Istennek... így hozzá lehet férni "rejtett tartalmakhoz" is, pl. ki lehet kapcsolni a fényképezõ hangját... :twisted:

Elöljáróban ennyit.


pén. nov. 04, 2005 8:30
Profil Privát üzenet küldése
bugvadász
Avatar

Csatlakozott: pén. júl. 02, 2004 13:32
Hozzászólások: 4349
Tartózkodási hely: Bp
Hozzászólás 
Magyar Siemens C75V teszt!


szer. okt. 19, 2005 11:29
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: pén. máj. 06, 2005 7:18
Hozzászólások: 10
Tartózkodási hely: Békéscsaba
Hozzászólás 
A c75-öst ugyanúgy kell függetleníteni, mint az x65-öseket?
(EEPROM Tools 3.15, GetCode.exe...stb)

Ja még valami:
Aki használta az x65Flasher progit, az milyen tipusú és cikkszámú kábelt hasztnált? FONTOS!!!

Előre is köszi!


szer. okt. 19, 2005 10:37
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: vas. máj. 01, 2005 17:13
Hozzászólások: 475
Hozzászólás 
ha vkinek nagyon nagy készenléti idő kell, vegyen ME75-t, 1000mAh akku 450h készenléttel :D


kedd okt. 18, 2005 18:37
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 230
Hozzászólás 
guni. írta:
...
Értem, köszi.


kedd okt. 18, 2005 16:09
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
Az archívumba is "csak" 300 sms-t rakhattál, nem használhattad fel a teljes memóriát. Viszont szerintem nyűg volt, hogy egyesével minden sms-nek nevet kellett adni. Én jobban szeretem ezt a fajta megoldást.

A sw-t még sokkal jobban lehet moddolni, mint az ME45-öt.

Praktikus, ha vesze hozzá egy utángyártott és egy eredeti kábelt, sajnos ez nem olyan mint a régi szériák, itt bizonyos funkciók csak gyári/usb kábellel érhetők el, bizonyosak meg csak utángyártottal.

A pannon alig nyúl bele. Rak pár "gyuszis" animot, meg kéet bele, de azt akár menüből is el lehet tűnteni.

Hát ja az akkut valszeg cserélni kell majd idővel, bár nálam nem szokott annyi időt megérni egy telefon,hogy ez aktuális legyen...

Guni


kedd okt. 18, 2005 14:57
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 230
Hozzászólás 
Igen, szerintem is kifejezetten szép és nagytudású.
Kár, hogy kihagyták belőle az SMS-archívumot, nagyon hasznos volt, azt hiszem korlátlan számban lehetett üzeneteket áthelyezni ide a fő SMS könyvtárból. Tény, hogy nem rossz a mostani 100-as férőhely, bár még mindig kevesebb, mint a Nokiás 150 :)
Leginkább a nagyon nagy (a hívások időtartamát is tartalmazó) híváslista tetszik benne (100), nem beszélve az 1000-es címjegyzékről.
Kérdés, hogy ugyanúgy alakítható a szoftvere (akár a "felszabadítás"), mint a korábbi szériáké, mely egy nagyon hálás dolog volt.
Az ME45-höz való szervízkábel gondolom nem jó ehhez a készülékhez, vagy igen?. A csatlakozó más, nem?
A Gyuszis készülékeket nem buherálja meg a Pannon (mint a Voda) ugye?
Az akkukról: a 860-as (?) akkuval az ME45 fiatalkorában ment egy hétig, most 2 év után alig két napig (igaz, elég intenzív használat mellett - Bónusz:). Mi lesz a C75-ös 750-es akkujával 1-2 év múlva, ha most (a neten található) tesztek szerint 2-4 nap?


kedd okt. 18, 2005 14:36
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
Te jó ég, melyik színes telefon bír ennyit!? Egyébként etéren el kell hogy keserítselek: ugyazez az akku hajtotta a CX65-öt is és jól karbantartva esetleg neccesen elment 3 napot, de ha már nyaggattad is, akkor volt hogy kettőt se bírt teljesen végig.

Guni


kedd okt. 18, 2005 14:13
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 40
Hozzászólás 
Ha a menut meg lehet valtoztatni, akkor nem lenne rossz.
Mar csak az uj 750-es akksi tlejesitmenye erdekes a gyakorlatban. Engem az edekelne, hogy keves hasznalattal birja-e egy hetig?!


kedd okt. 18, 2005 14:02
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: vas. máj. 01, 2005 17:13
Hozzászólások: 475
Hozzászólás 
milestone írta:
Bevezette a Pannon is, kártyásan 25e-ért, nem rossz ár (mennyi is most a lebeszélhető rész? Gyuszival 3600, de a többi esetén? 2500?).
Érdeklődnék, hogy van benne SMS-archívum, mint pl. az ME45-ben?
Valós akkutapasztalalat milyen, meddig bírja?
Mennyire érzéketlen a joystick? (vki panaszkodott: ha már az elején vacakol, milyen lesz 1 év múlva?)
Milyen a billentyűzet minősége, főként a funkciógomboké (nagyfelbontású képen elég "nyersnek", kidolgozatlannak tűnnek a felső gombok)? Kissé túl közel vannak az alsó gombok a készülék aljához, volt egy példány egy rövid ideig a kezemben, nem tűntek kényelmesen elérhetőknek. Bár én nem szeretem ezt a - számomra őrült, kényszeredett - miniatűrizálási kényszert, számomra a N6310i az ideális, kényelmes méret, persze ez teljesen szubjektív.
Milyen a kijelző minősége, mondjuk a Nokia 3220/6020-hoz képest? Nem az adatok érdekelnek, hanem a benyomás.
Milyen szoftvereket adnak hozzá?
Milyen lehet ME45-ről erre váltani? Azzal teljesen meg lennék elégedve, csak nincs már a régi formájában.

Engem is a tapasztalatok érdekelnek, az eddigiek alapján nagyon jónak néz ki az utolsó Siemens C kategóriás telefon. A menüjét egyébként sztem 99% hogy meg lehet változtatni amire csak akarod (mint a 65ösöknél)


kedd okt. 18, 2005 13:50
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
Hát sms archívum az nincs az 55-ös sorozat óta, de azóta viszont már 100 sms-t tud tároni, az meg azért szerintem elég. Az ikonok tényleg rondák, de egy kábel segítségével cserélhetők és elég szép választék van a neten.

Egyébként szerintem ME45-öt érdemes lecserélni rá.

Guni


kedd okt. 18, 2005 13:48
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 40
Hozzászólás 
Kulsore nagyon jol nez ki, azonban az ikonos menuje borzasztoan gagyi, csunya, primitiv.
Az akksi hasznalatara en is kivancsi vagyok!


kedd okt. 18, 2005 13:19
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 230
Hozzászólás 
Bevezette a Pannon is, kártyásan 25e-ért, nem rossz ár (mennyi is most a lebeszélhető rész? Gyuszival 3600, de a többi esetén? 2500?).
Érdeklődnék, hogy van benne SMS-archívum, mint pl. az ME45-ben?
Valós akkutapasztalalat milyen, meddig bírja?
Mennyire érzéketlen a joystick? (vki panaszkodott: ha már az elején vacakol, milyen lesz 1 év múlva?)
Milyen a billentyűzet minősége, főként a funkciógomboké (nagyfelbontású képen elég "nyersnek", kidolgozatlannak tűnnek a felső gombok)? Kissé túl közel vannak az alsó gombok a készülék aljához, volt egy példány egy rövid ideig a kezemben, nem tűntek kényelmesen elérhetőknek. Bár én nem szeretem ezt a - számomra őrült, kényszeredett - miniatűrizálási kényszert, számomra a N6310i az ideális, kényelmes méret, persze ez teljesen szubjektív.
Milyen a kijelző minősége, mondjuk a Nokia 3220/6020-hoz képest? Nem az adatok érdekelnek, hanem a benyomás.
Milyen szoftvereket adnak hozzá?
Milyen lehet ME45-ről erre váltani? Azzal teljesen meg lennék elégedve, csak nincs már a régi formájában.


kedd okt. 18, 2005 11:33
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: vas. máj. 01, 2005 17:13
Hozzászólások: 475
Hozzászólás 
ja :D de nekem tetszik ez a kinézet, nem baj h SE-s :D


szomb. okt. 08, 2005 19:09
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: kedd ápr. 20, 2004 23:42
Hozzászólások: 216
Hozzászólás 
scorpeeon írta:
kinézetben eléggé hasonlít a K700ra nem?

Meg esetleg Sharp GX15-re. :D


pén. okt. 07, 2005 15:52
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
Az akku ugyanaz benne, de lehet, hogy egy év alatt sikerült némiképp lenyomni a fogyasztását.

Guni


pén. okt. 07, 2005 14:48
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: vas. máj. 01, 2005 17:13
Hozzászólások: 475
Hozzászólás 
gondolom kb úgy bírja mint CX65, de ez csak tipp


pén. okt. 07, 2005 12:43
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 40
Hozzászólás Siemens C75
Meg tudnatok irni, hogy birja az akksija es milyen hasznalat mellett ?


pén. okt. 07, 2005 10:28
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 531 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 6 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség