Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: csüt. jún. 06, 2024 7:55



Hozzászólás a témához  [ 1874 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 38  Következő
Nokia 6630 
Szerző Üzenet
vas-tag

Csatlakozott: pén. aug. 25, 2006 16:51
Hozzászólások: 2
Hozzászólás 
Sziasztok!

Tud eme telefon hívásszűrést? Milyen szoftvert kell beszerezni hozzá?
Mindegyik s60-as platformú telefonhoz szükséges külön szoftver a hívásszűréshez? Mit takar ha a hívásszűrés aktív, eme telefonnál? Foglalt jelzést??

Sokat segítenétek a válaszokkal, nekem ez igen fontos funkció a telefonokban, és a gyári leírást végigolvasva nem találtam meg, bár lehet, hogy csak vak voltam.

Előre is Köszönöm a Válaszokat!

Üdv:
KM


pén. aug. 25, 2006 17:00
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: kedd jún. 20, 2006 8:11
Hozzászólások: 83
Hozzászólás 
Nargoth írta:
GazVezir írta:
Pedig van benne. :wink:


Tényleg. A mobile-review.com-on találtam amúgy. Az szerint a 6630-asban és az N70-esben is ugynaz van. "MIDP JavaTM (2.0), 3D API (JSR-184)" van.
Erre emlékeztem: http://www.mobile-review.com/review/nokia-n70-en.shtml



Nokia 6630 Technical Specs

Operating System:
Symbian OS v8.0a

Developer Platform:
S60 2nd Edition, Feature Pack 2

Java Technology:
FileConnection and PIM API (JSR-75)

Nokia UI API

CLDC 1.1

Bluetooth API (JSR-82 No OBEX)

Mobile 3D Graphics API (JSR-184)

MIDP 2.0

Mobile Media API (JSR-135)

Wireless Messaging API (JSR-120)

Browser:
HTML over TCP/IP

WAP 2.0


Valóban van benne Mobile 3D Graphics, JSR-184 API


pén. aug. 25, 2006 8:31
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
OPi írta:
balazsnba írta:
Hello!
A napokban felkerült a nokiaprogramokra egy BB5 kalkulátor. Már lehet függetleníteni a BB5-ös telókat?


Ki is próbáltad? :-)

Kötve hiszem, hogy elsőként a nokiprogramokra kerülne ki a BB5 kalkulátor . . .
Na, akkor leírom megint, ide is.

A BB5-ös Nokiáknak - legutolsó értesülések szerint is - NEM az IMEI-ből származik az NCK-ja, tehát NEM lehet kiszámolni az IMEI-ből, mivel attól teljesen független, HOZZÁRENDELT számról van szó (mint anno az Ericssonoknál).

Az unlock >2,5 éve felejtős, valószínűleg marad is.
A dobozos kóláért nyitás mindenképpen...


pén. aug. 25, 2006 0:18
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. szept. 01, 2005 19:03
Hozzászólások: 63
Tartózkodási hely: a számítógép előtt
Hozzászólás 
OPi írta:
balazsnba írta:
Hello!
A napokban felkerült a nokiaprogramokra egy BB5 kalkulátor. Már lehet függetleníteni a BB5-ös telókat?


Ki is próbáltad? :-)

Kötve hiszem, hogy elsőként a nokiprogramokra kerülne ki a BB5 kalkulátor . . .


Sorry, már rég voltam benne ebben a függetlenítős témában, és azt hittem, hogy már ott tart a dolog, hogy kezdenek elterjedni a BB5 kalkulátorok... :oops:
Alkalmam nem nagyon van kipróbálni, mivel nekem független 6630-am van. :) Bocs, hogy nem olvastam utána a fórumban részletesebben.


csüt. aug. 24, 2006 22:17
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2659
Tartózkodási hely: Budapest / Kecskemét
Hozzászólás 
balazsnba írta:
Hello!
A napokban felkerült a nokiaprogramokra egy BB5 kalkulátor. Már lehet függetleníteni a BB5-ös telókat?


A héten Te vagy/voltál a harmadik fórumozó, aki rákérdezett.
NEM, még nem lehet! De ne félj, időben szólunk majd! :D

(kellene egy BB5 topik a "fiatalabb" fórumozók kedvéért, nem?)


csüt. aug. 24, 2006 18:00
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1075
Hozzászólás 
balazsnba írta:
Hello!
A napokban felkerült a nokiaprogramokra egy BB5 kalkulátor. Már lehet függetleníteni a BB5-ös telókat?


Ki is próbáltad? :-)

Kötve hiszem, hogy elsőként a nokiprogramokra kerülne ki a BB5 kalkulátor . . .


csüt. aug. 24, 2006 17:27
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. szept. 01, 2005 19:03
Hozzászólások: 63
Tartózkodási hely: a számítógép előtt
Hozzászólás 
Hello!
A napokban felkerült a nokiaprogramokra egy BB5 kalkulátor. Már lehet függetleníteni a BB5-ös telókat?


csüt. aug. 24, 2006 7:48
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 293
Hozzászólás 
GazVezir írta:
Pedig van benne. :wink:


Tényleg. A mobile-review.com-on találtam amúgy. Az szerint a 6630-asban és az N70-esben is ugynaz van. "MIDP JavaTM (2.0), 3D API (JSR-184)" van.
Erre emlékeztem: http://www.mobile-review.com/review/nokia-n70-en.shtml


csüt. aug. 24, 2006 7:43
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1319
Tartózkodási hely: Éppen itt :)
Hozzászólás 
Pedig van benne. :wink:


szer. aug. 23, 2006 16:53
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 293
Hozzászólás 
GazVezir írta:
Valakinél elindul a Fast and the Furius 3D 6630-on? Nálam ugyan elindul, de játék közben a hud-on kívül minden szép fekete. Elvileg kompatibilis 6630-al a játék. Valakinek tapasztalat? Mert észrevettem, hogy elég sok java 3d-t igénylő játék a fícsör ellenére sem indul el.


Szerintem a 6630-ban még nincs 3d JAVA támogatás. Ha jól emlékszem a 3dMark-osok oldalán voltak felsorolva a telók, és a 6630-ban nem volt. a 6680-tól rakták bele.


szer. aug. 23, 2006 16:43
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1319
Tartózkodási hely: Éppen itt :)
Hozzászólás 
OPi írta:
GazVezir írta:
A probléma ugyan nem oldódott meg, de kizárható azt hiszem, hogy hardveres hiba lenne, hiszen az Eti camcoder a felvett anyagot a saját lejátszójával le is játsza. RealPlayer-hez meg annyira nem ragaszkodom, PC-n szintúgy elkerülöm, ha lehetséges.


Esetleges szoftverupdate-n nem gondolkozol ?


Legújabb szoftver van rajta, bár most hallottam többektől is, hogy ugyanaz a problémájuk, mint nekem.


szer. aug. 23, 2006 15:46
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1075
Hozzászólás 
GazVezir írta:
A probléma ugyan nem oldódott meg, de kizárható azt hiszem, hogy hardveres hiba lenne, hiszen az Eti camcoder a felvett anyagot a saját lejátszójával le is játsza. RealPlayer-hez meg annyira nem ragaszkodom, PC-n szintúgy elkerülöm, ha lehetséges.


Esetleges szoftverupdate-n nem gondolkozol ?


szer. aug. 23, 2006 15:40
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1319
Tartózkodási hely: Éppen itt :)
Hozzászólás 
A probléma ugyan nem oldódott meg, de kizárható azt hiszem, hogy hardveres hiba lenne, hiszen az Eti camcoder a felvett anyagot a saját lejátszójával le is játsza. RealPlayer-hez meg annyira nem ragaszkodom, PC-n szintúgy elkerülöm, ha lehetséges.

Valakinél elindul a Fast and the Furius 3D 6630-on? Nálam ugyan elindul, de játék közben a hud-on kívül minden szép fekete. Elvileg kompatibilis 6630-al a játék. Valakinek tapasztalat? Mert észrevettem, hogy elég sok java 3d-t igénylő játék a fícsör ellenére sem indul el.


szer. aug. 23, 2006 13:58
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. szept. 01, 2005 19:03
Hozzászólások: 63
Tartózkodási hely: a számítógép előtt
Hozzászólás 
GazVezir írta:
Érdekes hibát tapasztaltam alaphelyzetben újonnan vásárolt, bár használt Nokia 6630-as készülékemen.

Kipróbáltam, hogy milyen videót tud felvenni a drágaság, azonban találkoztam eközben egy elég érdekes hibával. A videót elvileg rögzíti, azonban lejátszásnál elkékül a teljes kijelző, nem csak maga a videó és összekuszálódik a felbontás. Tapasztalt valaki már ilyet? Én speciel RealPlayer hibára gyanakszom.
Ötlete valakinek?


Hát, érdekes amit mondasz. Nekem az, hogy összekuszálódik a felbontás, nem újdonság, tény hogy sokkal rosszabb minőségű lesz a felvett anyag, mint amit felvétel közben látsz. De hogy visszajátszáskor az egész kijelző elkéküljön... Ezt már nem tapasztaltam, és nem nagyon van ötletetem, hogy mi lehetne a megoldás. Talán ha lementenéd a cucaid, és formáznád a telót...


szer. aug. 23, 2006 9:31
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1319
Tartózkodási hely: Éppen itt :)
Hozzászólás 
Érdekes hibát tapasztaltam alaphelyzetben újonnan vásárolt, bár használt Nokia 6630-as készülékemen.

Kipróbáltam, hogy milyen videót tud felvenni a drágaság, azonban találkoztam eközben egy elég érdekes hibával. A videót elvileg rögzíti, azonban lejátszásnál elkékül a teljes kijelző, nem csak maga a videó és összekuszálódik a felbontás. Tapasztalt valaki már ilyet? Én speciel RealPlayer hibára gyanakszom.
Ötlete valakinek?


pén. aug. 18, 2006 10:56
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
tybike írta:
KÖSZI A SEGÍTSÉGET DE IGY IS ****! AZ ADATÁTVITEL MÓDJÁNÁL NINCS GPRS VÁLASZTÁS CSAK CSOMAGKAPCSOLT! A CSOMAGKAPCSOLT BEÁLLÍTÁSOKNÁL A HOZÁFÉRÉSI PONTNÁL MIT KELL BEÁLLÍTANI!???
Ne kiabálj!

Ha nincs csomagkapcsolt beállítási lehetőséged, akkor nem küldték el Neked a beállító szöveges üzeneteket.

Pedig ez az alapja mindennek, ahogy írtam.


hétf. júl. 03, 2006 11:20
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. aug. 04, 2005 18:18
Hozzászólások: 13
Hozzászólás 
KÖSZI A SEGÍTSÉGET DE IGY IS ****! AZ ADATÁTVITEL MÓDJÁNÁL NINCS GPRS VÁLASZTÁS CSAK CSOMAGKAPCSOLT! A CSOMAGKAPCSOLT BEÁLLÍTÁSOKNÁL A HOZÁFÉRÉSI PONTNÁL MIT KELL BEÁLLÍTANI!???


hétf. júl. 03, 2006 6:32
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
Macika írta:
Eddig még nem láttam olyan készüléket, aminél a konfigurációs üzenet kézhez kapása után ne működött volna a wap a 0 hosszú megnyomására (kivéve az idegen brandes, függetlenített készüléket, de ugye egy BB5-nél szóba sem jöhet a függetlenítés).


Gondolom itt a nokiákra gondoltál, mert abból még én sem láttam olyat, viszont pl samsungnál, és siemensnél ez elék általános, hogy a gyári konfiggal sem működik rendesen... :)


szomb. júl. 01, 2006 12:00
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 293
Hozzászólás 
Nekem volt olyan, hogy egyik napról a másikra nem ment se a wap se az net. Formázás megoldotta.


szomb. júl. 01, 2006 7:03
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2659
Tartózkodási hely: Budapest / Kecskemét
Hozzászólás 
tybike írta:
hello sziasztok lehet volt már téma de nincs mindig időm netezeni!

szóval az iránt érdeklődni hogy vodás előfizus n6630-on hogy lehet wapozásra rá bírni mert hiába kérem le a nokiától a beállításokat nem megy! valami csomagkapcsolt beállítás hibát ír!

várom a segítségeteket!

előre is köszi!


Csak egyszerűen: GPRS Internet, MMS és e-mail beállítások S60-on http://www.pdamania.hu/content/5823/
nézd meg az oldalt és ellenőrizd le a telefonod beállításaid a táblázatban megadottak alapján! Ha ezt követően sem működik, akkor irány egy Vodafone bemutatóterem, hátha tudnak segíteni Neked. Szerintem. :wink:


pén. jún. 30, 2006 15:01
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
tybike írta:
igen meg van! más telókon müködött a wap. Csak ezzen nem akkar hiába elküldi a nokia a beállításokat! valaki leírhatná menü pontról menüpontra hogy mit kell beírni !
Eddig még nem láttam olyan készüléket, aminél a konfigurációs üzenet kézhez kapása után ne működött volna a wap a 0 hosszú megnyomására (kivéve az idegen brandes, függetlenített készüléket, de ugye egy BB5-nél szóba sem jöhet a függetlenítés).

Te magad rendelted meg a konf. beállításokat erről az oldalról?

Bár olvasni olyan postokat is, hogy a Voda Live! wapja BB5-ön csak Voda Live!-os branddel működik, aztán hogy ebből mi az igaz...


pén. jún. 30, 2006 11:55
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. aug. 04, 2005 18:18
Hozzászólások: 13
Hozzászólás 
igen meg van! más telókon müködött a wap. Csak ezzen nem akkar hiába elküldi a nokia a beállításokat! valaki leírhatná menü pontról menüpontra hogy mit kell beírni !


pén. jún. 30, 2006 5:48
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 671
Tartózkodási hely: M. Service
Hozzászólás 
tybike írta:
hello sziasztok lehet volt már téma de nincs mindig időm netezeni!

szóval az iránt érdeklődni hogy vodás előfizus n6630-on hogy lehet wapozásra rá bírni mert hiába kérem le a nokiától a beállításokat nem megy! valami csomagkapcsolt beállítás hibát ír!

várom a segítségeteket!

előre is köszi!



szolgáltatás a vodácskunál meg van rendelve vagy aktiválva?


csüt. jún. 29, 2006 14:06
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. aug. 04, 2005 18:18
Hozzászólások: 13
Hozzászólás 
hello sziasztok lehet volt már téma de nincs mindig időm netezeni!

szóval az iránt érdeklődni hogy vodás előfizus n6630-on hogy lehet wapozásra rá bírni mert hiába kérem le a nokiától a beállításokat nem megy! valami csomagkapcsolt beállítás hibát ír!

várom a segítségeteket!

előre is köszi!


csüt. jún. 29, 2006 10:37
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: hétf. jún. 05, 2006 10:40
Hozzászólások: 2
Hozzászólás 
Idézet:
nekem is csipog.
Te hogy hallgattad, világított a kijelző, vagy lekapcsolt állapotban?
mert ha aktív a kijelző akkor olyan mintha egy szúnyog repkedne a fülednél/én így vettem észre egy este, aszittem hogy kinyírom azt a rohadt szúnyogot, de rájöttem hogy a teló az Twisted Evil /
egyébként a QD is csipog, szóval ez nem egy szériahiba szerintem, hanem ez a proci hangja lehet, ami ha akijelző aktív akkor folyamatosan zümmög.


Nekem csak csipog. Akármit csinálok csipog. Ellenben amikor bekapcsolom a telefont, akkor nekem sem csipog, hanem zümmög. Érdekes. Holnapra megnézi egy másik 6630-as telefon tulajdonosa is, hogy csipog e vagy sem.


hétf. jún. 12, 2006 18:40
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. szept. 12, 2005 20:44
Hozzászólások: 58
Hozzászólás 
ujratoltve írta:
pyrannha írta:
Sziasztok!

Arra lettem figyelmes tegnap, hogy a telefonom nagyon halkan csipog. A csipogás a kamera optikája és a hangszóró közötti részből jön. Ott ahol a hátlapon a Nokia felirat van. A csipogást csak akkor lehet hallani, ha a telefont a fülemhez tartom. A csipogás elég ütemes.
Ez normális? Más is tapasztalt már ilyet?



nekem is csipog.
Te hogy hallgattad, világított a kijelző, vagy lekapcsolt állapotban?
mert ha aktív a kijelző akkor olyan mintha egy szúnyog repkedne a fülednél/én így vettem észre egy este, aszittem hogy kinyírom azt a rohadt szúnyogot, de rájöttem hogy a teló az :twisted: /
egyébként a QD is csipog, szóval ez nem egy szériahiba szerintem, hanem ez a proci hangja lehet, ami ha akijelző aktív akkor folyamatosan zümmög.


hétf. jún. 12, 2006 18:17
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 195
Hozzászólás 
Sziasztok,

Régebben, mikor még új volt a teló, volt szó egy netmonitor aktiváló sis-ről. Ha esetleg ez megvan valakinek, elküldené nekem ímélben?


hétf. jún. 12, 2006 16:29
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. nov. 23, 2005 17:41
Hozzászólások: 14
Hozzászólás 
pyrannha írta:
Sziasztok!

Arra lettem figyelmes tegnap, hogy a telefonom nagyon halkan csipog. A csipogás a kamera optikája és a hangszóró közötti részből jön. Ott ahol a hátlapon a Nokia felirat van. A csipogást csak akkor lehet hallani, ha a telefont a fülemhez tartom. A csipogás elég ütemes.
Ez normális? Más is tapasztalt már ilyet?



Haveromnak most cserélték ki ez miatt és ujra van 1 év garija!!! :)


pén. jún. 09, 2006 23:37
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
SmOg írta:
Macika tudsz esetleg ehhez vlmit hozzászólni? Mert az 5-ös verziós flashben vannak music edition pakkok, de magyarból csak szimpla hungary azt csókolom.
A görögöknek is csak a csókolom jutott, meg a franciáknak is. Nincs ebben semmi baj. Ezek csak színeket jelölnek. Pontosan hármat.
Egyébként a szoftverrő fogalmam sincs, csak arról, hogy hallottam mp3-at lejátszani a 6630-at és a K750i/W800i mellett szégyenkezve elbújhat.


szer. jún. 07, 2006 22:54
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: kedd ápr. 20, 2004 23:42
Hozzászólások: 216
Hozzászólás 
Valakinek van vlm tapasztalata a 6630 Music Edition szoftjával kapcsolatosan. Azon filózok h lecserélem, mivel a zenelejátszója valamivel többet tud és kényelmesebb kezelni mint a sima verziót.

Macika tudsz esetleg ehhez vlmit hozzászólni? Mert az 5-ös verziós flashben vannak music edition pakkok, de magyarból csak szimpla hungary azt csókolom.

Egészen pontosan ezek vannak benne:

* ALPS MUSIC ALUMINIUM GREY
* ALPS MUSIC LIME GREEN
* ALPS MUSIC RUSTIC RED
* ARABIC MUSIC ALUMINIUM GREY
* ARABIC MUSIC LIME GREEN
* ARABIC MUSIC RUSTIC RED
* Alps
* Arabic
* BENELUX1 MUSIC ALUMINIUM GREY
* BENELUX1 MUSIC LIME GREEN
* BENELUX1 MUSIC RUSTIC RED
* BULGARIA MUSIC ALUMINIUM GREY
* Benelux1
* Benelux2
* Bulgaria
* CIS
* Croatia
* Czech_Slovakia
* ESTONIA MUSIC RUSTIC RED
* EURO 1 MUSIC ALUMINIUM GREY
* EURO 1 MUSIC GREY
* EURO 1 MUSIC LIME GREEN
* EURO 1 MUSIC RUSTIC RED
* Estonia
* Euro1
* FRANCE MUSIC ALUMINIUM GREY
* FRANCE MUSIC LIME GREEN
* FRANCE MUSIC RUSTIC RED
* France
* GERMANY3 MUSIC ALUMINIUM GREY
* GERMANY3 MUSIC LIME GREEN
* GERMANY3 MUSIC RUSTIC RED
* GREECE MUSIC ALUMINIUM GREY
* GREECE MUSIC RUSTIC RED
* Ger_Tur
* Greece
* Hebrew
* Hungary
* ITALY MUSIC ALUMINIUM GREY
* ITALY MUSIC LIME GREEN
* ITALY MUSIC RUSTIC RED
* Iceland
* Italy
* LATVIA MUSIC RUSTIC RED
* LITHUANIA MUSIC RUSTIC RED
* Latvia
* Lithuania
* POLAND MUSIC ALUMINIUM GREY
* POLAND MUSIC RUSTIC RED
* PORTUGAL MUSIC ALUMINIUM GREY
* PORTUGAL MUSIC LIME GREEN
* PORTUGAL MUSIC RUSTIC RED
* Poland
* Portugal
* RUSSIA
* RUSSIA MUSIC ALUMINIUM GREY
* RUSSIA MUSIC LIME GREEN
* RUSSIA MUSIC RUSTIC RED
* Romania
* SCAND 1 MUSIC LIME GREEN
* SCANDINAVIA 1 MUSIC ALUMINIUM GREY
* SCANDINAVIA 1 MUSIC RUSTIC RED
* SERBIA MUSIC ALUMINIUM GREY
* SPAIN MUSIC ALUMINIUM GREY
* SPAIN MUSIC LIME GREEN
* SPAIN MUSIC RUSTIC RED
* Scandinavia1
* Scandinavia2
* Serbia
* Slovenia
* Spain
* Switzerland
* TURKEY MUSIC ALUMINIUM GREY
* TURKEY MUSIC LIME GREEN
* TURKEY MUSIC RUSTIC RED
* Turkey

Esetleg még annak is örülnék, hogy a zenelejátszón kívül van-e még vlm eltérés a két változat között. Előre is köszi.


szer. jún. 07, 2006 22:42
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2659
Tartózkodási hely: Budapest / Kecskemét
Hozzászólás 
mick07 írta:
Sziasztok! Csak annyit szeretnék kérdezni,h a 6630 v. a 7610 a jobb telefon? Miben különböznek? nem tudom melyiket vegyem illete melyiket érdemes venni? mind a 2 teló memóriaját lehet bővíteni min 512mb-ig? előre is köszi.


Itt össze tudod hasonlítani őket.
http://europe.nokia.com/phones/comparep ... =HU&phone=

A 6630-sal jobban jársz! (gyárilag kártyafüggetlent vegyél ha több szolgáltató kártyájával akarod használni, mert jelenleg a 6630-t nem lehet függetleníteni csak úgy, sufni-gsm módra!)
Mindkettő szereti az 512MB-os memóriakártyákat! A Gyorsboltban (speedshop.hu) elég jó áron vannak.


szer. jún. 07, 2006 20:54
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd máj. 17, 2005 10:26
Hozzászólások: 2046
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
mick07 írta:
Sziasztok! Csak annyit szeretnék kérdezni,h a 6630 v. a 7610 a jobb telefon? Miben különböznek? nem tudom melyiket vegyem illete melyiket érdemes venni? mind a 2 teló memóriaját lehet bővíteni min 512mb-ig? előre is köszi.

6630. Ez egyértelmű, MINDEN szempontból.


szer. jún. 07, 2006 16:25
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. máj. 17, 2006 6:19
Hozzászólások: 6
Hozzászólás 
Sziasztok! Csak annyit szeretnék kérdezni,h a 6630 v. a 7610 a jobb telefon? Miben különböznek? nem tudom melyiket vegyem illete melyiket érdemes venni? mind a 2 teló memóriaját lehet bővíteni min 512mb-ig? előre is köszi.


szer. jún. 07, 2006 16:18
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: hétf. jún. 05, 2006 10:40
Hozzászólások: 2
Hozzászólás 
Sziasztok!

Arra lettem figyelmes tegnap, hogy a telefonom nagyon halkan csipog. A csipogás a kamera optikája és a hangszóró közötti részből jön. Ott ahol a hátlapon a Nokia felirat van. A csipogást csak akkor lehet hallani, ha a telefont a fülemhez tartom. A csipogás elég ütemes.
Ez normális? Más is tapasztalt már ilyet?


hétf. jún. 05, 2006 10:47
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
pampika írta:
Meg az a 2 kártyás hátlap eléggé érdekesen is fest.

Eddig nagyon tetszik a telcsi, a hátlapban mondjuk kissé gagyi megoldás a kamera körüli gyűrűs rész, de ez a legkevesebb :)
Egyébként is nagyon kevés új Nokia képes kezelni ilyen izzadságszagú vackokat.
Ha valakinek kell a két szám, akkor tartsa meg a régi telóját, vagy vegyen egy telót 3-4e Ft-ért (másod/harmadtelónak nem kell a színes, csilivili cucc).
Olcsóbban jön ki és egyszerre marad elérhető a két számon.


hétf. ápr. 24, 2006 12:42
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
Meg az a 2 kártyás hátlap eléggé érdekesen is fest.

Eddig nagyon tetszik a telcsi, a hátlapban mondjuk kissé gagyi megoldás a kamera körüli gyűrűs rész, de ez a legkevesebb :)


hétf. ápr. 24, 2006 11:10
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
foki írta:
használ-e valaki 2kártyás hátlapot? köszi
Ugye csak viccelsz???

Mercedesre házilag barkácsolt napfénytetőt?


hétf. ápr. 24, 2006 9:34
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 293
Hozzászólás 
Speedshopban leestek a dv-rs-mmc árak... Várnom kellett volna 2 hetet...


hétf. ápr. 24, 2006 7:22
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
Megvettem! :D Nagyon kis aranyos, kellemes használni is. Ha lesz egy kis időm ,majd kap pár progit is :)


vas. ápr. 23, 2006 20:22
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1075
Hozzászólás Re: 6630
Czumy írta:
Vagy az is lehet, hogy elöbb átkonvertálta DCT4-re.

Ez tetszik :lol:


vas. ápr. 23, 2006 16:39
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 544
Tartózkodási hely: Csatlakozott: 2001.07.23., Hétfő, 08:27
Hozzászólás 
használ-e valaki 2kártyás hátlapot? köszi


vas. ápr. 23, 2006 15:00
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2659
Tartózkodási hely: Budapest / Kecskemét
Hozzászólás Re: 6630
Macika írta:
Ha annyira telefonmágus vagy, mint amennyire szeretnél annak látszani, akkor azonnal kiszúrtad volna az IMEI 7-8. számából, hogy amit adtam, az egy R320 sorozatszáma.


Szeritnem először átírta az IMEI-t (arra, amit Macika megadott), aztán unlock-olta a telefont! :D :D :D Vagy az is lehet, hogy elöbb átkonvertálta DCT4-re. Vagy nem tudom... Ehhez mi kevesek vagyunk már :D :twisted:


csüt. ápr. 20, 2006 22:24
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1075
Hozzászólás 
Nargoth írta:
Már lehet, hogy rég tudnánk függetleníteni a 6630-at, ha Macika nem lenne ilyen negatív hozzáállású! :twisted: :twisted: :twisted:


végre megvan a bűnbak :lol:


csüt. ápr. 20, 2006 10:20
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
A srác kintről vette + orange függetlenítette, erről kell a nokiának a papír, hogy itthon is garis legyen. De egyetértek, ugyanazt mondjuk :)


csüt. ápr. 20, 2006 8:02
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: 6630
pampika írta:
Mondták, hogy gari csak a megfelelő papírokkal együtt jár,...
Ennek köze nincs az unlockhoz.
Nem magyar Product Code-os Nokiára nem jár IMEI alapján garancia. Csak ha megvan hozz minden, eredetet igazoló papír.
Ennyi az egész oka.


csüt. ápr. 20, 2006 7:54
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Nargoth írta:
Már lehet, hogy rég tudnánk függetleníteni a 6630-at, ha Macika nem lenne ilyen negatív hozzáállású! :twisted: :twisted: :twisted:
Hát, ha rajtam múlna, hidd el, már 2 éve lehetne nyitni őket!...


csüt. ápr. 20, 2006 7:53
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: 6630
szixalag írta:
Nem tudom, hogy mennyire vagy telefonmágus, nekem a márkaszervízzel van kapcsolatom, ott azért csak tudják, hogy mi a dörgés. Én látom, hogy működik a progi, más meg nem.
Maradjunk annyiban, hogy a márkaszervizben sem tudnak Nokiát függetleníteni.
Sőt, a Nokia Központi Szervizben sem. Ha valóban kapcsolatban lennél velük, ezt tudnod kellene.

Ha körülnézel egy kicsit a www.gsmcity.de -n, akkor talán képbe kerülsz a BB5 unlock ügyében.

Létezik ugyanis HIVATALOSAN kiadott BB5 nyitókód (pöcsétes papír, hivatalos francia/angol SZOLGÁLTATÓI fejléccel), amit beírtak/bescanneltek kedves francia és angol topictársak. Na meg a megjegzést hozzá, hogy 'Unlock OK'.

Ha annyira telefonmágus vagy, mint amennyire szeretnél annak látszani, akkor azonnal kiszúrtad volna az IMEI 7-8. számából, hogy amit adtam, az egy R320 sorozatszáma.

De kívánom, hogy kerekre nyitott szemű ifjoncok előtt legyen nagy sikered titokzatos, tuti helyről származó tudományoddal.
Itt, egyelőre nem vagyunk vevők a fake dolgokra.
De tudok mondani pár fórumot, ahol egycsapásra Te lehetsz a fórum középpontja.


csüt. ápr. 20, 2006 7:51
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás Re: 6630
szixalag írta:
nekem a márkaszervízzel van kapcsolatom, ott azért csak tudják, hogy mi a dörgés

Háát nem tudom...Multkor a szegedi nokia szervizben voltam egy 6680 kapcsán. Angliából jött, szolgáltató függetlenítette. Mondták, hogy gari csak a megfelelő papírokkal együtt jár, merthogy amúgy ugye lopott is lehetne pl. Aztán mondtuk, hogy azért magától csak nem lesz független, meg ezeket még nem lehet nyitni házilag, mert BB5-ös, etc. De a szervizes csak motyogott vmit, hogy ezt ő nem is tudja igazándiból :? :D
Meg amíg a nokia behoz egy új softot és tesztelgetés címen még pár hétig visszatartja, addig az itt boxal rendelkezők hamarabb felrakják és nyugodt szívvel ;)


csüt. ápr. 20, 2006 7:49
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 293
Hozzászólás 
Már lehet, hogy rég tudnánk függetleníteni a 6630-at, ha Macika nem lenne ilyen negatív hozzáállású! :twisted: :twisted: :twisted:


csüt. ápr. 20, 2006 7:07
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. ápr. 19, 2006 19:57
Hozzászólások: 4
Tartózkodási hely: változó
Hozzászólás 6630
Nem tudom, hogy mennyire vagy telefonmágus, nekem a márkaszervízzel van kapcsolatom, ott azért csak tudják, hogy mi a dörgés. Én látom, hogy működik a progi, más meg nem.


csüt. ápr. 20, 2006 7:07
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 1874 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 38  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 20 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség