Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: csüt. máj. 23, 2024 18:00



Hozzászólás a témához  [ 76 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2
Motorola S9 
Szerző Üzenet
ezüst tag

Csatlakozott: pén. jún. 24, 2005 16:15
Hozzászólások: 87
Hozzászólás 
kdennis írta:
Soockit írta:
A jobb fülesben van elvileg, de nézegetem közelről és nem lehet látni, hogy hol...


Ma meg rendeltetem a Speedshop-ból a fülest, és péntekre már meg is lesz szerintem.
Csak annyit kérdeznék még, (csak hogy ne idétlenkedjek sokat a boltba :) ) hogy amikor össze párosítjuk a telóval vagy valamivel, akkor milyen jelszót kell be írni neki? itt van valami általános hogy 123, vagy van neki kis külön kódja? Elnézést a buta kérdésért, csak kicsit izgatott vagyok :P


Igen, van.
Altalaban 0000 vagy 1234, de a leirasban mindig belnne van, h montosan mi.


szer. júl. 25, 2007 11:36
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: vas. máj. 20, 2007 0:54
Hozzászólások: 57
Tartózkodási hely: Békés
Hozzászólás 
Soockit írta:
A jobb fülesben van elvileg, de nézegetem közelről és nem lehet látni, hogy hol...


Ma meg rendeltetem a Speedshop-ból a fülest, és péntekre már meg is lesz szerintem.
Csak annyit kérdeznék még, (csak hogy ne idétlenkedjek sokat a boltba :) ) hogy amikor össze párosítjuk a telóval vagy valamivel, akkor milyen jelszót kell be írni neki? itt van valami általános hogy 123, vagy van neki kis külön kódja? Elnézést a buta kérdésért, csak kicsit izgatott vagyok :P


szer. júl. 25, 2007 4:02
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: vas. máj. 20, 2007 0:54
Hozzászólások: 57
Tartózkodási hely: Békés
Hozzászólás 
Soockit írta:
Beszéltem már vele többször is, nem volt vele gond. Akkor panaszkodtak csak amikor a vonaton ültem és nagy volt a külső zaj.
Ha gondolod, akkor összefuthatunk valahol és kipróbálhatod. Szerintem biztosan nem fog lötyögni a fejeden, nekem is elég stabilan felfekszik. Sportolásra is ajánlják, ezért elég stabilan helyezkedik el a fejen.


Én is örülnék neki ha meg tudnám nézni, de én békési vagyok és szerintem messze tőled. De annyira csak nem lehet rossz rajtam se ha olyan sokan dícsérik. (egy két kivétellel) :P

Amugy ha hangosítasz rajta vagy számot léptetsz akkor rögtön reagál?
Mert vannak olyan fülesek amiknél ha hangosítasz egy pittyegő hangot ad és kb 3 másodpercig meg áll minden :?


szomb. júl. 21, 2007 9:05
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1627
Hozzászólás 
kdennis írta:
arnd írta:
Én a gigatel-ben voltam :) Készségesek jó fejek...
A HT820-omat is visszavették amikor erős fül fájdalmaimra hivatkoztam :D


De most kicsi volt rád vagy nagy? Mert ha nagyon nagy lesz és lötyögni fog rajtam, akkor nem nagyon fogok örülni neki majd ott :?
Ráakasztottam a fülemre és a kis gumi dugói nem jó helyre estek e miatt persze el is nyomta a füleimet szétfelé... Ja és a szemüvegemet még nem is tettem fel... Nem hiszem, hogy túl ortopéd lenne a fejem fülem (nem kicsi minden esetre) de nekem álltalában ezek a fülre akasztós dolgok kényelmetlenek. A HS810/850-nek elég vékony a fül kampója azokkal semmi gond, de amiknek kör keresztmetszetű a kis aksztója hááát.... hosszú távon nem tudom elviselni. Egyébként a H800-ason is a legnagyobb akasztó van és még ezt is kell egy kicsit hajlítgatni...


pén. júl. 20, 2007 21:37
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 495
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
kdennis írta:
Tényleg, még azt akartam meg kérdezni hogy a mokrofonja hol van?
mert láttam már rengeteg képet neten róla közelről is, de sehol nem találtam egy olyan lyukat ami miki-lyukhoz hasonlított volna.
Ki tudtad próbálni, hogy hogy hallanak telefonon? (értik rendesen ha beszélsz?)

Ez az egy ami érdekelne, ha ez is jó akkor lehet veszek én is egy ilyet! :D


A jobb fülesben van elvileg, de nézegetem közelről és nem lehet látni, hogy hol...


pén. júl. 20, 2007 13:34
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 495
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
kdennis írta:
Most voltam egy telefonos boltba ami a speed-shop egyik viszonteladó cége, azt akkora bunkó votl a csávó... :? el kezdi, te honan szerzed ezeket a hülyeségeket? (előzőleg Micro SD-t akartam a PDA-mba venni, erre le áll velem vitatkozni hogy hát abba biztos nem az való, meg nincs is olyan PDA amibe az kell! mostanába CSAK olyan PDA-kat adnak ki telefonosba ami micro SD-s, nagyon kevés kivétellel) ennyit erről :|

De csak ugy rendelik meg ha előre le perkálok legalább 5000-ret mer hogy rajtam kivül nem fogja meg venni senki. Attól félek nem kapcsolódik össze az Artemis-emmel, de ha azt írják hogy Bluetooth 2.0-ás akkor csak bírnia kéne.


Beszéltem már vele többször is, nem volt vele gond. Akkor panaszkodtak csak amikor a vonaton ültem és nagy volt a külső zaj.
Ha gondolod, akkor összefuthatunk valahol és kipróbálhatod. Szerintem biztosan nem fog lötyögni a fejeden, nekem is elég stabilan felfekszik. Sportolásra is ajánlják, ezért elég stabilan helyezkedik el a fejen.


pén. júl. 20, 2007 13:31
Profil Privát üzenet küldése ICQ
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: vas. máj. 20, 2007 0:54
Hozzászólások: 57
Tartózkodási hely: Békés
Hozzászólás 
arnd írta:
Én a gigatel-ben voltam :) Készségesek jó fejek...
A HT820-omat is visszavették amikor erős fül fájdalmaimra hivatkoztam :D


De most kicsi volt rád vagy nagy? Mert ha nagyon nagy lesz és lötyögni fog rajtam, akkor nem nagyon fogok örülni neki majd ott :?


pén. júl. 20, 2007 6:58
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: vas. máj. 20, 2007 0:54
Hozzászólások: 57
Tartózkodási hely: Békés
Hozzászólás 
Ha minden jól megy szerintem a hónap végén veszek egy ilyen S9-et. Csak attól a headsetes beszélgetéstől félek hogy hallanak e rendesen ha úgy beszélek valakivel :S


csüt. júl. 19, 2007 20:46
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1627
Hozzászólás 
kdennis írta:
Most voltam egy telefonos boltba ami a speed-shop egyik viszonteladó cége, azt akkora bunkó votl a csávó... :? el kezdi, te honan szerzed ezeket a hülyeségeket? (előzőleg Micro SD-t akartam a PDA-mba venni, erre le áll velem vitatkozni hogy hát abba biztos nem az való, meg nincs is olyan PDA amibe az kell! mostanába CSAK olyan PDA-kat adnak ki telefonosba ami micro SD-s, nagyon kevés kivétellel) ennyit erről :|

De csak ugy rendelik meg ha előre le perkálok legalább 5000-ret mer hogy rajtam kivül nem fogja meg venni senki. Attól félek nem kapcsolódik össze az Artemis-emmel, de ha azt írják hogy Bluetooth 2.0-ás akkor csak bírnia kéne.
Én a gigatel-ben voltam :) Készségesek jó fejek...
A HT820-omat is visszavették amikor erős fül fájdalmaimra hivatkoztam :D


szer. júl. 18, 2007 20:40
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1627
Hozzászólás 
Na ma én is megnéztem, szép szimpatikus darab de sajna a fejem, fülem, és S9 trió nem kompatibilis... pedig nagyon tetszett. Így maradt a H800.


szer. júl. 18, 2007 20:28
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: vas. máj. 20, 2007 0:54
Hozzászólások: 57
Tartózkodási hely: Békés
Hozzászólás 
Most voltam egy telefonos boltba ami a speed-shop egyik viszonteladó cége, azt akkora bunkó votl a csávó... :? el kezdi, te honan szerzed ezeket a hülyeségeket? (előzőleg Micro SD-t akartam a PDA-mba venni, erre le áll velem vitatkozni hogy hát abba biztos nem az való, meg nincs is olyan PDA amibe az kell! mostanába CSAK olyan PDA-kat adnak ki telefonosba ami micro SD-s, nagyon kevés kivétellel) ennyit erről :|

De csak ugy rendelik meg ha előre le perkálok legalább 5000-ret mer hogy rajtam kivül nem fogja meg venni senki. Attól félek nem kapcsolódik össze az Artemis-emmel, de ha azt írják hogy Bluetooth 2.0-ás akkor csak bírnia kéne.


szer. júl. 18, 2007 20:27
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: vas. máj. 20, 2007 0:54
Hozzászólások: 57
Tartózkodási hely: Békés
Hozzászólás 
Tényleg, még azt akartam meg kérdezni hogy a mokrofonja hol van?
mert láttam már rengeteg képet neten róla közelről is, de sehol nem találtam egy olyan lyukat ami miki-lyukhoz hasonlított volna.
Ki tudtad próbálni, hogy hogy hallanak telefonon? (értik rendesen ha beszélsz?)

Ez az egy ami érdekelne, ha ez is jó akkor lehet veszek én is egy ilyet! :D


szer. júl. 18, 2007 16:36
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 495
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Nah most mégsem működik a Toshiba Driver-es Bluetooth dongle-val.
Látják egymást, kapcsolódik is, de mondjuk egy olyan 10 mp múlva ledobja a headsetet, megszünteti a kapcsolatot (addig minden tökéletrs) és a következő üzenetet dobja fel:

Press the [OK] button to restore the default audio settings that were in effect prior to your use of the headset/headphones.

Please press [OK] button when you have finished with any active applications that utilize sound (music/video, playback, e-conferencing, voice, recognition, etc.)


2.
Rájöttem ha kikapcsolom a az AV irányítást akkor (nem tudom vinni előre, hátra a számokat, és nem tudok leállítani a számokat...) akkor nem szakad meg. De így is megszakad a zenehaéégatás mondjuk olyan 10-15 mp-ként egy olyan 5 mp-re. Utána visszajön a hang. Ez így nem valami kóser.

3.
Most leszedem a legfrissebb driver-t (programot) ami a Toshiba-hoz van, remélem ez segíteni fog.

4.
Azért ha valakinek van valamilyen ötlete akkor csak nyugodtan...

5.
Öröm öntötte el kis szívemet, működik tökéletesen a legfrissebb driver kellett neki.
És mostmár bátran ki merem jelenteni, hogy nagyon szépen szól. Nagyon szépek benne a mélyek és a magasak is. Számomra tökéletes!

yeaaahhh


Annyi, hogy PC-n a Winamp-ot nem tudja irányítani. Nem tudja a számokat előre és visszavinni illetve leállítani és elindítani a file-t. Ez a funkció csak WMP-ben van. A Bluetoth program nem kínálja fel, a kiválasztási lehetőségnél a Winamp-ot, csak a WMP-t!


szer. júl. 18, 2007 9:15
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 495
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
kdennis írta:
És az mit jelent hogy visszhang meg zajcsökkentés ebbe az s9-be?
Érződik rajta ilyen hatás? A basszus meg a magassak hogy szólnak?

A PC-vel vanhozzá program, vagy csak simán a Bluetooth-od tudja a sz-gépbe ezt a funkciót hogy ott is tudsz zenét halgatni vele?


Nem igazán tudom, hogy mit jelent, hogy visszhang vagy zajcsökkentés. Arra biztosan, senki nem panaszkodott, hogy visszhangozna.
Basszus és a magasak is szépek.
Tökéletesen illeszkedik a fülembe és szerintem kényelmes, semmi gondom nincs vele, első behelyezéstől kényelmes volt.
Adnak vele CD-t, de azon csak PDF file van :D Simán összekötöm Bluetooth-tal. Most vettem egy Cellink 2.0-as BT-t majd holnap próbálgatom.


kedd júl. 17, 2007 22:28
Profil Privát üzenet küldése ICQ
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: vas. máj. 20, 2007 0:54
Hozzászólások: 57
Tartózkodási hely: Békés
Hozzászólás 
És az mit jelent hogy visszhang meg zajcsökkentés ebbe az s9-be?
Érződik rajta ilyen hatás? A basszus meg a magassak hogy szólnak?

A PC-vel vanhozzá program, vagy csak simán a Bluetooth-od tudja a sz-gépbe ezt a funkciót hogy ott is tudsz zenét halgatni vele?


kedd júl. 17, 2007 20:30
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1627
Hozzászólás 
guni. írta:
Vezetékes vezetéknélküli head-set, soha nem fogom megérteni, hogy miért jó. Ennyi erővel dughatnám rögtön a telefonba is... :?

Guni

Skájpolós, zenehalgatós megoldásra nem rossz. A fülre akasztósak nem mindegyike van emberre tervezve, vagy legalább is kevés emberre :)


kedd júl. 17, 2007 18:46
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
Vezetékes vezetéknélküli head-set, soha nem fogom megérteni, hogy miért jó. Ennyi erővel dughatnám rögtön a telefonba is... :?

Guni


kedd júl. 17, 2007 15:14
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 495
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Macika írta:
arnd írta:
Viszont ez tudja amit Te szerettél volna: Katt
Erre utaltam, amikor a 20e+ kategóriára utaltam, a legnagyobb (legdrágább) SE fülessel kapcsolatban.


Nem rossz, de az a bajom vele, hogy ez is vezetékes, és futásnál csak a gond van vele. Amúgy nem rossz cucc...
Igaz, hogy nem tudja ezt a fukciót ez a füles, de amúgy tökéletesen működik!


kedd júl. 17, 2007 10:25
Profil Privát üzenet küldése ICQ
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
arnd írta:
Viszont ez tudja amit Te szerettél volna: Katt
Erre utaltam, amikor a 20e+ kategóriára utaltam, a legnagyobb (legdrágább) SE fülessel kapcsolatban.


hétf. júl. 16, 2007 23:37
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1627
Hozzászólás 
Viszont ez tudja amit Te szerettél volna: Katt


hétf. júl. 16, 2007 21:54
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1627
Hozzászólás 
Az a gázz, hogy tetszik... pedig már-már a H800-at választottam... Na még rágódok egy kicsit...


hétf. júl. 16, 2007 21:50
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 495
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Működik tökéletesen a Nokia 6233-mal. Tudom hangosítani, telefont felvenni letenn, a számokat leállítani, előre-visszavinni, stb...
Szerintem nagyon kényelmes, de ez ízlések és pofonok, biztosan nem oylan kényelmes, mint egy nagy párnázott fejhallgató. De nekem pont ez kellett, már egy féle éve kersek egy ilyet. Diszkrét, vezeték nélküli, tarkónál összefogva és nem a fej tetején. Nagyon stabilan fekszik a fejen, lehet benne sportolni nyugodtan. Szerintem szépen szól, nekem elég hangos is. PC-vel amúgy hangosabb, mint telefonnal és nekem talán szebben is szólt PC-vel.
Tudom szemüveggel is hordani, használtam már így.
Én tökéletesen meg vagyok elégedve vele. Nem bántam meg, hogy megvettem. Egy kicsit pedig sajnáltam érte az összeget. AMúgy legolcsóbban a www.pdaplaza.hu oldalon találtam, meg egyáltalán itt volt is...


hétf. júl. 16, 2007 9:29
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1627
Hozzászólás 
Soockit írta:
Köszönöm szépen a választ!

Hát ez az a kategória, de logikus is, hogy nem lehet megoldani szerintem, de jó lett volna. Mindegy, arra amire vettem arra tökéletes, és nagyon jó hangja van és nagyon diszkrét...

Nem ez nem az a kategória, azok a2dp nélkül kerülnek ennyibe...
Egyébként telefonról zenéthalgatva automatikusan kapcsol füles módból headset módba (jó esetben) a H805 -ösöm legalább is így műxik de még az X-micrós vackom is...

Egyébként a 6233 tud A2DP -t???
Kényelmes a füles egyébként? Nekem a HT820 nem jött be, egyszerűen fájt a fülem tőle, nyomta... ja és szemüveggel is tudod hordani? Elfér?
Ja és jól szól?
Nekem tulajdonképpen tartalék headsetnek kellene, döglődik a HS810-esem, H700 tól örültem, hogy sikerült megszabadulni, még a H9 is felmerült de nem hiszem, hogy bírná a napi használati igényemet. H800-as meg valahogy eltünt a piacról egy kicsit, ez meg esőállónak írták nyakban lógatva meg egész diszkrét...


szomb. júl. 14, 2007 19:25
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 495
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Köszönöm szépen a választ!

Hát ez az a kategória, de logikus is, hogy nem lehet megoldani szerintem, de jó lett volna. Mindegy, arra amire vettem arra tökéletes, és nagyon jó hangja van és nagyon diszkrét...


szomb. júl. 14, 2007 19:02
Profil Privát üzenet küldése ICQ
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: Motorola S9
Soockit írta:
Sziasztok!

Vásároltam egy Motorola S9-et.
Kép
Nokia 6233-mal használom jelenleg, zenehallgatásra elsősorban, sportolás közben.
Illetve és ez a több idő, PC-nél használom zenehallgatásra és használnám mondjuk telefonbeszélgetésre.
Tehát hallgatom a zenét és ha bejön egy hívás akkor automatikusan fogadná a headset (zene kikapcsolása mellett).
Lehetséges ez?
Most egy BlueSoleil Nluetotth dongle-vel használtam, de nem sikerült ezt megoldanom. Nem tudtam egyszerre két eszközt kapcsolni a headsethez.
Esetleg csak az lenne lehetséges, hogy csak akkor tudok beszélni telefonon ha nem megy a zene?
Nem.

Vannak olyan BT-headsetek (20.e+ kategória), amelyek képesek egyszerre több BT-készülékkel is párosodni, de ekkor sem EGYSZERRE történik a jelenlét, hanem ahogy az egyikről nem érkezik jel, akkor tud a másiktól fogadni.

Ilyen az SE legnagyobb BT-fülese, a Plantronics Discovery 640-es meg még 1-2 (ritka és drága) modell.

De mondom, ezekkel sem oldható meg, hogy lekapcsolja a PC-ről jövő jelet és helyette a teló jeleit preferálja.


szomb. júl. 14, 2007 16:54
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 495
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás Motorola S9
Sziasztok!

Vásároltam egy Motorola S9-et.
Kép
Nokia 6233-mal használom jelenleg, zenehallgatásra elsősorban, sportolás közben.
Illetve és ez a több idő, PC-nél használom zenehallgatásra és használnám mondjuk telefonbeszélgetésre.
Tehát hallgatom a zenét és ha bejön egy hívás akkor automatikusan fogadná a headset (zene kikapcsolása mellett).
Lehetséges ez?
Most egy BlueSoleil Nluetotth dongle-vel használtam, de nem sikerült ezt megoldanom. Nem tudtam egyszerre két eszközt kapcsolni a headsethez.
Esetleg csak az lenne lehetséges, hogy csak akkor tudok beszélni telefonon ha nem megy a zene?


szomb. júl. 14, 2007 16:42
Profil Privát üzenet küldése ICQ
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 76 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség