Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: csüt. márc. 28, 2024 10:13



Hozzászólás a témához  [ 9 hozzászólás ] 
Nokia Lumia 925 - PureMotion AMOLED, OIS, alumínium 
Szerző Üzenet
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: Nokia Lumia 925 - PureMotion AMOLED, OIS, alumínium
Megvolt a fickó. :)


kedd máj. 22, 2018 18:09
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4374
Tartózkodási hely: c:\windows
Hozzászólás Re: best portable dishwasher 2018
Macika, merre vagy?


Sonjamed írta:
dishwasher parts counter top dish washer
counter top dish washer best price dishwasher

home depot dishwasher <a href="http://bestportabledishwasher.com/">portable dishwasher</a>
purchase dishwasher <a href="http://yourportabledishwasher.com/">portable diswasher</a>


szer. máj. 16, 2018 16:23
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6663
Hozzászólás Re: Nokia Lumia 925 - PureMotion AMOLED, OIS, alumínium
kuncsaku írta:
Minek kellene bele fájlböngésző? Minden fájlt meg lehet nyitni a hozzá rendelt programból. Képet a képnézőből, zenét a zenelejátszóból, pdf-et a pdf olvasóból. És így oda teszi a telefon ahová kell, rendben sorban van minden fájl. Nem kell ebbe semmilyen filekezelő.


Persze. Cipőt meg a cipőboltból. :wink: :P
És azokkal a fájlokkal mit csinálsz, amikhez nincs n+1-edik dedikált és hozzárendelt program?
Valóban lehetnek olyanok, akiknek nincs erre igényük, de akikben legalább egy minimális rendszergazda jellegű szemlélet van, és még rootolni, jailbreakelni is szokták a telefont, azokat úgysem tudod meggyőzni, hogy tök fölösleges csak úgy szabadon fájlokat másolgatni. De valószínűleg nem is az volt a cél, véleményt meg lehet mondani.


vas. nov. 17, 2013 12:44
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: Nokia Lumia 925 - PureMotion AMOLED, OIS, alumínium
kuncsaku írta:
Ez odáig rendben van, hogy szereted te pakolgatni a fájlokat. De hogy miért, azt nem tudod megmondani. És a probléma itt van. Értelme nincsen, de akarod. Te ilyen domináns hím vagy, aki majd megmondja mi legyen. Nyilván ezért vagy moderátor is. Én elismerem az olvasottságodat és a tudásodat, de néha akkora marhaságot írsz, hogy csak pupillázok. A Microsoft se és az alma se fogja azért átírni a rendszerét mert az emberiség 2 százaléka megakarja mutatni ki az úr a csárdában. És mint már irtam, sokan így is elb.sszák, mert még mindig túl sok az állítási lehetőség benne. Sose felejtem el mikor a **** szidta a telefont mint a bokrot, mert nem ébresztett neki. És kiderült, hogy az adott nap ki se volt pipálva, hogy kér ébresztőt.
Szóval inkább ne legyen filekezelő. Sokan a mai napig képtelenek email fiókot beállítani pedig automatán letölti a rendszer a beállítást.
De mindegy, nem vitatkozok veled, ugyis csak neked lehet igazad, mert különben kidobsz :D.

Nem véletlen halt ki a fórum.

Megjegyezném, hogy ugyanúgy EGY véleményem/szavazatom van, mint neked vagy bárkinek.
És nem tűröm a személyeskedést, sértegetést, semmi keresnivalója egy fórumban, és jól írod, AZÉRT kidoblak.
De azért, ha neked is van egy saját, az enyémtől eltérő véleményed, és ezt hangoztatod, azért viszont nem. Soha nem is tettem senkivel, ezután sem fogom.

De mondd csak, figyelted, hogy mit csináltál?

"Nem lehetetlen, hogy lesz még Nokiám nekem! ;)
Persze, a WP8-on még ki kell javítani pár dolgot, fájlböngészési lehetőség kell, adatfájlok tetszés szerinti programmal történő megnyitásának lehetősége,meg hasonlók.
Ha akkorát fog a WP8 után fejlődni a WP9, mint az elődje, akkor nem lesz itt gond!" - írtam én.

"Minek kellene bele fájlböngésző? Minden fájlt meg lehet nyitni a hozzá rendelt programból. Képet a képnézőből, zenét a zenelejátszóból, pdf-et a pdf olvasóból. És így oda teszi a telefon ahová kell, rendben sorban van minden fájl. Nem kell ebbe semmilyen filekezelő." - írtad erre te.

"Igen, ezt sulykolják az Applenél is az emberek fejébe. Na meg a Microsoft is.
Én azért szeretem magam megadni, mit mivel.
És szeretem a Total Commandert is, megszoktam, hogy saját magam másolok fájlokat a segítségével, onnan és oda, ahonnan és ahová akarom.

Nekem köszönöm nem kell az alleasy megoldás, hogy "mi jobban tudjuk, mi a jó Önnek". Tudom, hogy ez az Apple sikerének a titka, de akkor sem nyerő nálam..." - írtam én (személyeskedés még mindig sehol!).

Erre te:
"Ez odáig rendben van, hogy szereted te pakolgatni a fájlokat. De hogy miért, azt nem tudod megmondani. És a probléma itt van. Értelme nincsen, de akarod. Te ilyen domináns hím vagy, aki majd megmondja mi legyen. Nyilván ezért vagy moderátor is. Én elismerem az olvasottságodat és a tudásodat, de néha akkora marhaságot írsz, hogy csak pupillázok. A Microsoft se és az alma se fogja azért átírni a rendszerét mert az emberiség 2 százaléka megakarja mutatni ki az úr a csárdában. És mint már irtam, sokan így is elb.sszák, mert még mindig túl sok az állítási lehetőség benne. Sose felejtem el mikor a **** szidta a telefont mint a bokrot, mert nem ébresztett neki. És kiderült, hogy az adott nap ki se volt pipálva, hogy kér ébresztőt.
Szóval inkább ne legyen filekezelő. Sokan a mai napig képtelenek email fiókot beállítani pedig automatán letölti a rendszer a beállítást.
De mindegy, nem vitatkozok veled, ugyis csak neked lehet igazad, mert különben kidobsz :D.

Nem véletlen halt ki a fórum."

És bizony, jön érvelés helyett a személyeskedés.

Nézz már kicsit magadba!!!!


vas. nov. 17, 2013 11:15
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: hétf. máj. 07, 2007 13:04
Hozzászólások: 380
Hozzászólás Re: Nokia Lumia 925 - PureMotion AMOLED, OIS, alumínium
Ez odáig rendben van, hogy szereted te pakolgatni a fájlokat. De hogy miért, azt nem tudod megmondani. És a probléma itt van. Értelme nincsen, de akarod. Te ilyen domináns hím vagy, aki majd megmondja mi legyen. Nyilván ezért vagy moderátor is. Én elismerem az olvasottságodat és a tudásodat, de néha akkora marhaságot írsz, hogy csak pupillázok. A Microsoft se és az alma se fogja azért átírni a rendszerét mert az emberiség 2 százaléka megakarja mutatni ki az úr a csárdában. És mint már irtam, sokan így is elb.sszák, mert még mindig túl sok az állítási lehetőség benne. Sose felejtem el mikor a **** szidta a telefont mint a bokrot, mert nem ébresztett neki. És kiderült, hogy az adott nap ki se volt pipálva, hogy kér ébresztőt.
Szóval inkább ne legyen filekezelő. Sokan a mai napig képtelenek email fiókot beállítani pedig automatán letölti a rendszer a beállítást.
De mindegy, nem vitatkozok veled, ugyis csak neked lehet igazad, mert különben kidobsz :D.

Nem véletlen halt ki a fórum.


szomb. nov. 16, 2013 22:03
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: Nokia Lumia 925 - PureMotion AMOLED, OIS, alumínium
kuncsaku írta:
Minek kellene bele fájlböngésző? Minden fájlt meg lehet nyitni a hozzá rendelt programból. Képet a képnézőből, zenét a zenelejátszóból, pdf-et a pdf olvasóból. És így oda teszi a telefon ahová kell, rendben sorban van minden fájl. Nem kell ebbe semmilyen filekezelő.

Igen, ezt sulykolják az Applenél is az emberek fejébe. Na meg a Microsoft is.
Én azért szeretem magam megadni, mit mivel.
És szeretem a Total Commandert is, megszoktam, hogy saját magam másolok fájlokat a segítségével, onnan és oda, ahonnan és ahová akarom.

Nekem köszönöm nem kell az alleasy megoldás, hogy "mi jobban tudjuk, mi a jó Önnek". Tudom, hogy ez az Apple sikerének a titka, de akkor sem nyerő nálam...


szomb. nov. 16, 2013 18:57
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: hétf. máj. 07, 2007 13:04
Hozzászólások: 380
Hozzászólás Re: Nokia Lumia 925 - PureMotion AMOLED, OIS, alumínium
Minek kellene bele fájlböngésző? Minden fájlt meg lehet nyitni a hozzá rendelt programból. Képet a képnézőből, zenét a zenelejátszóból, pdf-et a pdf olvasóból. És így oda teszi a telefon ahová kell, rendben sorban van minden fájl. Nem kell ebbe semmilyen filekezelő.


szomb. nov. 16, 2013 10:04
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: Nokia Lumia 925 - PureMotion AMOLED, OIS, alumínium
Imici1972 írta:
Antennaként funkcionáló alumínium peremmel, üveg előlappal és polikarbonát hátlappal érkezik a Nokia mindössze 139 grammos Windows Phone 8 csúcsmodellje.
A Windows Phone 8 alapokon nyugvó készülék 4,5 hüvelykes, 768 x 1280 képpontos PureMotion HD+ AMOLED kijelzőt, optikai képstabilizátorral ellátott, hat lencséből álló, f/2 fényerejű Carl-Zeiss optikával ellátott 8,7 megapixeles PureView fő és 1,3 megapixeles előlapi kamerát, 4G LTE és HSPA+ hálózati támogatást, GPS, WLAN, Bluetooth 3.0 és NFC modult, 1,5 GHz-es kétmagos Qualcomm MSM8960 processzort, 1 GB RAM-ot, 16 GB belső memóriát és 12 órányi 3G vagy 18 órányi 2G beszélgetési idővel kecsegtető 2000 mAh kapacitású akkumulátort kapott.

http://mobilarena.hu/hir/megerkezett_a_lumia_925.html

Kép

Nem lehetetlen, hogy lesz még Nokiám nekem! ;)
Persze, a WP8-on még ki kell javítani pár dolgot, fájlböngészési lehetőség kell, adatfájlok tetszés szerinti programmal történő megnyitásának lehetősége,meg hasonlók.
Ha akkorát fog a WP8 után fejlődni a WP9, mint az elődje, akkor nem lesz itt gond!


vas. jún. 16, 2013 10:44
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1795
Tartózkodási hely: Budapest, XVII.
Hozzászólás Nokia Lumia 925 - PureMotion AMOLED, OIS, alumínium
Antennaként funkcionáló alumínium peremmel, üveg előlappal és polikarbonát hátlappal érkezik a Nokia mindössze 139 grammos Windows Phone 8 csúcsmodellje.
A Windows Phone 8 alapokon nyugvó készülék 4,5 hüvelykes, 768 x 1280 képpontos PureMotion HD+ AMOLED kijelzőt, optikai képstabilizátorral ellátott, hat lencséből álló, f/2 fényerejű Carl-Zeiss optikával ellátott 8,7 megapixeles PureView fő és 1,3 megapixeles előlapi kamerát, 4G LTE és HSPA+ hálózati támogatást, GPS, WLAN, Bluetooth 3.0 és NFC modult, 1,5 GHz-es kétmagos Qualcomm MSM8960 processzort, 1 GB RAM-ot, 16 GB belső memóriát és 12 órányi 3G vagy 18 órányi 2G beszélgetési idővel kecsegtető 2000 mAh kapacitású akkumulátort kapott.

http://mobilarena.hu/hir/megerkezett_a_lumia_925.html

Kép


kedd máj. 21, 2013 22:15
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 9 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 7 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség