Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: pén. jún. 07, 2024 7:25



Hozzászólás a témához  [ 1470 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 30  Következő
Nokia 5800 XpressMusic (Tube) 
Szerző Üzenet
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 124
Hozzászólás 
Független a telefon, brandeltre mindig később érkezik anyag, ha egyáltalán.


szer. ápr. 21, 2010 8:38
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 122
Hozzászólás 
Imici1972 írta:
Duvi írta:
A kép önmagáért beszél (:


Igen, elérhető már a magyar PC-re is, de csak NSU-n
Most frissítem. :lol: 8)


És milyen pc-al ? mert nekem a pannonost nem akarja .


szer. ápr. 21, 2010 5:09
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 124
Hozzászólás 
Neked került bele quickoffice? Én nem találom I:
Hard reset szükséges vajon?


kedd ápr. 20, 2010 23:42
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1795
Tartózkodási hely: Budapest, XVII.
Hozzászólás 
Duvi írta:
A kép önmagáért beszél (:


Igen, elérhető már a magyar PC-re is, de csak NSU-n
Most frissítem. :lol: 8)


kedd ápr. 20, 2010 10:23
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 124
Hozzászólás 
A kép önmagáért beszél (:

Kép


kedd ápr. 20, 2010 9:13
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 124
Hozzászólás 
Én is azt linkeltem.

Amúgy pont ott írják, hogy még sehol senki semmilyen PC-vel nem látta NSU-n...


hétf. ápr. 19, 2010 13:06
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1795
Tartózkodási hely: Budapest, XVII.
Hozzászólás 
Duvi írta:
Itt van changelog: http://forum.dailymobile.se/index.php/topic,21157.0.html

NSU még sajnos nem tud róla I: (0570122: RUSSIAN BLUE HUNGARY)


Edit: sőt, a nokia oldalán levő kereső az itt http://lovemynokia.com/nokia-5800-firmware-update-v50-0-005-now-available-with-changelogs levő két brazil PC-re is v40-et ad ki...
Remélem nem csak szivatás ez a v50


Nem hinném, túl sok hitelesnek mondható mobilos oldal közöl róla infókat, sőt tapasztalatokat is.
Pl. itt olvashatsz személyes changelog tapasztalatokról:
http://forum.dailymobile.se/index.php/topic,21157.0.html
Sajna a magyar PC-re még nem elérhető, sem FOTA, sem NSU által.
De türelem... :wink:


hétf. ápr. 19, 2010 12:53
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 124
Hozzászólás 
Itt van changelog: http://forum.dailymobile.se/index.php/topic,21157.0.html

NSU még sajnos nem tud róla I: (0570122: RUSSIAN BLUE HUNGARY)


Edit: sőt, a nokia oldalán levő kereső az itt http://lovemynokia.com/nokia-5800-firmware-update-v50-0-005-now-available-with-changelogs levő két brazil PC-re is v40-et ad ki...
Remélem nem csak szivatás ez a v50


hétf. ápr. 19, 2010 10:02
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 415
Hozzászólás 
Imici1972 írta:
Új fw érkezett: V50.0.005


update:
találtam egy mini changelogot is:
http://lovemynokia.com/nokia-5800-firmware-update-v50-0-005-now-available-with-changelogs


Köszi!

Sajna ez a mini changelog link nem működik! :(


hétf. ápr. 19, 2010 9:44
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1795
Tartózkodási hely: Budapest, XVII.
Hozzászólás 
Új fw érkezett: V50.0.005

Részletek angolul:
http://symbian-freak.com/news/010/04/new_firmware_for_nokia_5800_now_available_as_fota_update.htm

update:
találtam egy mini changelogot is:
http://lovemynokia.com/nokia-5800-firmware-update-v50-0-005-now-available-with-changelogs


hétf. ápr. 19, 2010 8:52
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 415
Hozzászólás 
Mit szóltok a sok hack-elt firmware-hez 5800-hoz???

Próbálta valamelyiket valaki?


szer. ápr. 14, 2010 13:38
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 415
Hozzászólás 
jeeva7 írta:
Nagyon szép információkat .. Én is ugyanazt a mobil-i nyitva mobilom van http://www.jajjdevicces.com/unlock-your-phone/rs13wp2/ nyújt kinyit kód és utasítások ...

Na, ez igen! :)


kedd ápr. 13, 2010 19:48
Profil Privát üzenet küldése ICQ
vas-tag

Csatlakozott: kedd ápr. 13, 2010 5:14
Hozzászólások: 2
Hozzászólás 
Nagyon szép információkat .. Én is ugyanazt a mobil-i nyitva mobilom van http://www.jajjdevicces.com/unlock-your-phone/rs13wp2/ nyújt kinyit kód és utasítások ...


kedd ápr. 13, 2010 5:21
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: vas. aug. 28, 2005 14:32
Hozzászólások: 36
Hozzászólás 
Ha a tárcsázott számokat szeretném megnyitni ez a hibaüzenet fogad: Napló: A memória megtelt. Zárjon be néhány alkalmazást, és próbálja újra. Ezt meg lehet oldani *#7370# nélkül? Többször újra volt indítva, és nem raktam rá semmilyen programot a hiba előtt már egy ideje, úgyhogy nem tudom hogy mi okozhatja.


vas. ápr. 11, 2010 22:00
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 415
Hozzászólás Re: probléma
Száraz Zoltán írta:
Hátha valaki tud segíteni.

A hívásfogadáskor ill. az ébresztéskor is a kijelző alján két színes futó sáv jelenik meg, piros és narancssárga színben, mint fogadás-elutasítás ill. szundi-leállítás, de sajnos a készülék nem reagál az érintésre egyik alkalommal sem.
Tudna valaki segíteni? Beállítások?

Nem érinteni kell, hanem elég erősen elhúzni abba az irányba, ahogyan fut a csík.


szomb. márc. 13, 2010 18:50
Profil Privát üzenet küldése ICQ
vas-tag

Csatlakozott: szomb. márc. 13, 2010 18:25
Hozzászólások: 1
Hozzászólás probléma
Hátha valaki tud segíteni.

A hívásfogadáskor ill. az ébresztéskor is a kijelző alján két színes futó sáv jelenik meg, piros és narancssárga színben, mint fogadás-elutasítás ill. szundi-leállítás, de sajnos a készülék nem reagál az érintésre egyik alkalommal sem.
Tudna valaki segíteni? Beállítások?


szomb. márc. 13, 2010 18:37
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: vas. márc. 15, 2009 19:36
Hozzászólások: 6
Hozzászólás pc suite probléma
Sziasztok!
Tudna valaki valami megoldást arra a problémára,hogy a pc suite programhoz miért nem csatlakozik a tel.?
Xp van a gépemen,eddig működött is ,de most valamiért nem megy.
Leszedtem-visszaraktam a progit,de nem látja a készüléket...
Először MTP Device hibát írt,de arra találtam megoldást,(mem.kártya ki)
Mi lehet a baj?
Előre is köszönöm a segítségeteket! :wink:


szomb. feb. 20, 2010 17:51
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1304
Tartózkodási hely: Buda-neha Gyorskocsis utca
Hozzászólás 
tolunk nyugatabbra ez nem igy megy.
tapasztalat. SCS wien. media markt vettem egy vmi 30 euros sonyericssont feltoltovel. 2 het utan beszart. vittem vissza. mondtam ez van. 10 perc mulva ki is volt cserelve. de volt ez fogkefevel es dvd lejatszoval is mar... ott maskepp kezelik a vevot.


csüt. feb. 18, 2010 17:55
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. júl. 14, 2004 20:01
Hozzászólások: 380
Tartózkodási hely: Somogy
Hozzászólás 
.gúnár. írta:
Ez sajnos így igaz. Az is megváltozott, hogy 15 napon belül meg kell javítani a terméket, most az áll a törvényben, hogy "törekedni kell rá, hogy 15 napon belül meg legyen javítva".


Ez röhejes...
Nagyon megdöbbentem most rajta.


csüt. feb. 18, 2010 16:58
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4374
Tartózkodási hely: c:\windows
Hozzászólás 
Ez sajnos így igaz. Az is megváltozott, hogy 15 napon belül meg kell javítani a terméket, most az áll a törvényben, hogy "törekedni kell rá, hogy 15 napon belül meg legyen javítva". És igen: akárhányszor javítgatható a készülék még gariban is...


csüt. feb. 18, 2010 13:16
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Imici1972 írta:
ofive írta:
Sziasztok!

Volna egy kérdésem,hogy mit tegyek szerintetek.
Van egy 5800-ám,ami január elejéig jó volt.Egyik napról a másikra a kamerája nem működött.Bevittem a Nokia szervizbe.Egy hét múlva üzentek,kész.Bementem,kipróbáltam,és ismét nem volt jó.Visszaküldték,egy hét múlva ismét üzenet.Betelefonáltam,hogy próbálják ki,mert már nem bíztam a dologban.Hívtak,tökéletes.Elhoztam,másnap reggel bekapcsoltam,és 2 perc múlva csak csík volt a kijelzőjén látható.Kikapcsoltam,visszakapcsoltam,jó lett.Azután hívások után ismét produkálta a csíkokat.Vissza a szervizbe.Már nem tudom mit csináljak.Egyre rosszabb lett.


Sajnos azon kívül, hogy megint visszaviszed és rájuk borítod az asztalt, nem sokat tehetsz.
Próbálj meg cserét kérni, szerintem ennyi gond után már jogos lenne.
Bár ismerve a MobilAsk rendkívül ügyfélbarát magatartását, minimum perrel és médiával kell fenyegetned, hogy komolyan vegyenek.

Amit leírtál, egyértelműen hardver hiba.
Elvileg három meghibásodás után kérhetnéd a cserét, mivel a jótállási jegy is csak három javítás regisztrálására alkalmas.
A gyakorlati tapasztalat viszont az, hogy a harmadik után szemrebbenés nélkül kicserélik a jótállási jegyet és javítják negyedszer, ötödször....

A tanácsom: legyél velük nagyon kemény és határozott és ha megvolt a három javítás, negyedszerre ne hagyd magad, ragaszkodj a cseréhez.
Elnézést, hogy belevauvau.
DE!
SEHOL, SEHOL nicns olyan jogszabály, hogy 3 meghibásodás után újat lehetne kérni (de ha megmutatod, hol van ilyen hatályos jogszabály, meghajlok Előtted).

Szerintem ne táplálj hiú reményeket a topictársban!

IGEN, valaha volt, hogy ha betelt a garijegy és újra meghibásodott a bármilyen termék, akkor ki kellett cseréljék (ez akkoriban - ha jól emlékszem - 5+1 meghibásodást jelentett). Mára ez a jogszabály igen rég hatályon kívül van már (az EU-s csatlakozás - ami ugye már 6 éve volt - óta mindenképpen).


csüt. feb. 18, 2010 13:12
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1304
Tartózkodási hely: Buda-neha Gyorskocsis utca
Hozzászólás 
Imici1972 ha sokat ugral, majd jol beaztatjak vizbe neki,csinalnak fotot,athuzzak garijegyet,hogy nedvesseg miatt rossz ahogy szoktak...


csüt. feb. 18, 2010 12:48
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1795
Tartózkodási hely: Budapest, XVII.
Hozzászólás 
ofive írta:
Sziasztok!

Volna egy kérdésem,hogy mit tegyek szerintetek.
Van egy 5800-ám,ami január elejéig jó volt.Egyik napról a másikra a kamerája nem működött.Bevittem a Nokia szervizbe.Egy hét múlva üzentek,kész.Bementem,kipróbáltam,és ismét nem volt jó.Visszaküldték,egy hét múlva ismét üzenet.Betelefonáltam,hogy próbálják ki,mert már nem bíztam a dologban.Hívtak,tökéletes.Elhoztam,másnap reggel bekapcsoltam,és 2 perc múlva csak csík volt a kijelzőjén látható.Kikapcsoltam,visszakapcsoltam,jó lett.Azután hívások után ismét produkálta a csíkokat.Vissza a szervizbe.Már nem tudom mit csináljak.Egyre rosszabb lett.


Sajnos azon kívül, hogy megint visszaviszed és rájuk borítod az asztalt, nem sokat tehetsz.
Próbálj meg cserét kérni, szerintem ennyi gond után már jogos lenne.
Bár ismerve a MobilAsk rendkívül ügyfélbarát magatartását, minimum perrel és médiával kell fenyegetned, hogy komolyan vegyenek.

Amit leírtál, egyértelműen hardver hiba.
Elvileg három meghibásodás után kérhetnéd a cserét, mivel a jótállási jegy is csak három javítás regisztrálására alkalmas.
A gyakorlati tapasztalat viszont az, hogy a harmadik után szemrebbenés nélkül kicserélik a jótállási jegyet és javítják negyedszer, ötödször....

A tanácsom: legyél velük nagyon kemény és határozott és ha megvolt a három javítás, negyedszerre ne hagyd magad, ragaszkodj a cseréhez.


szer. feb. 17, 2010 14:32
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. jún. 23, 2004 22:08
Hozzászólások: 71
Hozzászólás 
Sziasztok!

Volna egy kérdésem,hogy mit tegyek szerintetek.
Van egy 5800-ám,ami január elejéig jó volt.Egyik napról a másikra a kamerája nem működött.Bevittem a Nokia szervizbe.Egy hét múlva üzentek,kész.Bementem,kipróbáltam,és ismét nem volt jó.Visszaküldték,egy hét múlva ismét üzenet.Betelefonáltam,hogy próbálják ki,mert már nem bíztam a dologban.Hívtak,tökéletes.Elhoztam,másnap reggel bekapcsoltam,és 2 perc múlva csak csík volt a kijelzőjén látható.Kikapcsoltam,visszakapcsoltam,jó lett.Azután hívások után ismét produkálta a csíkokat.Vissza a szervizbe.Már nem tudom mit csináljak.Egyre rosszabb lett.


kedd feb. 16, 2010 21:26
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd feb. 16, 2010 16:58
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
Sziasztok!

Ne haragudjatok, ha valaki valahol már írt erről, de nem láttam visszaolvasáskor. Szóval Nokia 5800asom van. Azt szeretném kérdezni, hogy feljebb lehet-e tornászni az elérhető legmagasabb hangerő szintjét kicsit? Éppen egy hangyaf.sznyit kéne csak, hogy hangosabb legyen, nekem akkor lenne tökéletes. Köszi, ha tud valaki segíteni! :)
Sanyi


kedd feb. 16, 2010 17:01
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szomb. jan. 24, 2009 14:58
Hozzászólások: 13
Hozzászólás 
Köszönöm sikerült!


hétf. feb. 15, 2010 20:47
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 293
Hozzászólás 
huan4 írta:
Sziasztok
Tudja valaki melyik progi okozza a jobb felső sarokban lila négyszögben megjelenő számokat? (Nokia 5800)


Ha jól emlékszem a Best Profiles valamelyik tört verziója.


hétf. feb. 15, 2010 20:28
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szomb. jan. 24, 2009 14:58
Hozzászólások: 13
Hozzászólás 
Sziasztok
Tudja valaki melyik progi okozza a jobb felső sarokban lila négyszögben megjelenő számokat? (Nokia 5800)
Kép
Kép


hétf. feb. 15, 2010 19:59
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: Proci sebessége.
PPeetike írta:
Köszönöm szépen a kimerítő választ.
A vírusírtóra azért gondoltam mert úgy hallottam vannak vírusok, de ezek szerint ez nem igaz.
A KeyLockClock pont nekem való program, sok beállítással, köztük, hogy csak töltőn jelzi az órát. Éjszakai, munkahelyi készenlétet szoktam adni, és ott nincs óra. Ez viszont így tök jó! :lol:
De, vannak symbianra írott vírus-szerűségek (pár darab), csakhogy azok maguktól, a Te tevékeny közreműködésed nélkül nem képesek 'megfertőzni' a készülékedet.


hétf. feb. 15, 2010 17:48
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. máj. 14, 2004 17:03
Hozzászólások: 133
Tartózkodási hely: Kecskemét
Hozzászólás Re: Proci sebessége.
Macika írta:
PPeetike írta:
1. Pl.: vírusírtóra, keresésre van-e szükség?
2. Op rendszert kell-e néha(egyáltalán lehet-e :oops: ) újratelepíteni, mindent törölni?
3. Telen szignózni lehet-e?
4. Tud-e valaki olyan alkalmazást ami képernyőkímélőként mutatja az időt? Lehetőleg teljes kijelzőn. A TimeScreen megvan, de tul picinek gondolom

1. Igen, van, ha írsz magadnak symbian-vírust.

2. Igen, erre van a Hard Reset, keress rá!

3. Igen, de macerás. Sokkal macerásabb, mint PC-n.

4. Nem véletlen, hogy a touch S60-asokon (5800, 5320, N97, N97 mini) nincs készenléti óra. Mivel a képernyőméret miatt igencsak sokat fogyasztana a működő kijelző.
Ha nagyon akarod, akkor a KeyLockClock van rá, de olyan, ami miatt folyamatosan megy az LCD, az 6-8 óránkénti akkumulátor-töltést tenne szükségessé.


Köszönöm szépen a kimerítő választ.
A vírusírtóra azért gondoltam mert úgy hallottam vannak vírusok, de ezek szerint ez nem igaz.
A KeyLockClock pont nekem való program, sok beállítással, köztük, hogy csak töltőn jelzi az órát. Éjszakai, munkahelyi készenlétet szoktam adni, és ott nincs óra. Ez viszont így tök jó! :lol:


hétf. feb. 15, 2010 12:52
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: Proci sebessége.
PPeetike írta:
1. Pl.: vírusírtóra, keresésre van-e szükség?
2. Op rendszert kell-e néha(egyáltalán lehet-e :oops: ) újratelepíteni, mindent törölni?
3. Telen szignózni lehet-e?
4. Tud-e valaki olyan alkalmazást ami képernyőkímélőként mutatja az időt? Lehetőleg teljes kijelzőn. A TimeScreen megvan, de tul picinek gondolom

1. Igen, van, ha írsz magadnak symbian-vírust.

2. Igen, erre van a Hard Reset, keress rá!

3. Igen, de macerás. Sokkal macerásabb, mint PC-n.

4. Nem véletlen, hogy a touch S60-asokon (5800, 5320, N97, N97 mini) nincs készenléti óra. Mivel a képernyőméret miatt igencsak sokat fogyasztana a működő kijelző.
Ha nagyon akarod, akkor a KeyLockClock van rá, de olyan, ami miatt folyamatosan megy az LCD, az 6-8 óránkénti akkumulátor-töltést tenne szükségessé.


pén. feb. 12, 2010 23:42
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. máj. 14, 2004 17:03
Hozzászólások: 133
Tartózkodási hely: Kecskemét
Hozzászólás Re: Proci sebessége.
Macika írta:
PPeetike írta:
5800-án milyen progival tudnám megnézni, hogy mennyin fut a proci? Próbáltam már pár progival,(Pl.:X-plore) de 192Mhz-et mutatott. Lehet, hogy ennyi?
Ha jól tudom 430Mhz körül kell, hogy mozogjon.

Köszi!
Az 5800-ban 369 MHz-es ARM 11-es proci van alapból, ezt szoftveresen felhúzták 434 MHz-re (van benne tartalék, csak a fogyasztás miatt járatták 369-en).
Szerintem sok értelme nincs nézegetni, hiszen attól nem lesz gyorsabb... :)


Nem nézegetni akarom, hogy mennyin fut, csak tudni akarom, hogy jól működik a teló. A PhoNetinfo jól mutatja. Köszi csab2. :)
Nem volt még nokia telem, így sokmindent nem is tudok. Pl.: vírusírtóra, keresésre van-e szükség? Op rendszert kell-e néha(egyáltalán lehet-e :oops: ) újratelepíteni, mindent törölni? Telen szignózni lehet-e?
Még egy kérdés: :lol:
Tud-e valaki olyan alkalmazást ami képernyőkímélőként mutatja az időt? Lehetőleg teljes kijelzőn. A TimeScreen megvan, de tul picinek gondolom.

Előre is köszi, és bocs a sok kérdésért! :)

Üdv.: Ppeetike


pén. feb. 12, 2010 21:48
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: csüt. feb. 11, 2010 18:23
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
Sziasztok!

Olyan gondom támadt, hogy a készüléken keresztül frissítettem a szoftverét és azóta se a messenger, meg a navi sem megy meg a fotókat is máshogy jeleníti meg. A messengert többszöri újratelepítés után el tudtam indítani, de atöbbi dolog nem megy. Már próbálkoztam a telefon újbóli frissítésével, de ezúton már kábelen keresztül és a térkép alkalmazást is leszedtem és újratelepítettem,a memkarit leformáztam de semmi változás... A PC Suite látja a telefont de a Map loader már nem. Mit kellene tenni?


csüt. feb. 11, 2010 18:30
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: Proci sebessége.
PPeetike írta:
5800-án milyen progival tudnám megnézni, hogy mennyin fut a proci? Próbáltam már pár progival,(Pl.:X-plore) de 192Mhz-et mutatott. Lehet, hogy ennyi?
Ha jól tudom 430Mhz körül kell, hogy mozogjon.

Köszi!
Az 5800-ban 369 MHz-es ARM 11-es proci van alapból, ezt szoftveresen felhúzták 434 MHz-re (van benne tartalék, csak a fogyasztás miatt járatták 369-en).
Szerintem sok értelme nincs nézegetni, hiszen attól nem lesz gyorsabb... :)


szer. feb. 10, 2010 8:17
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás Re: Proci sebessége.
PPeetike írta:
5800-án milyen progival tudnám megnézni, hogy mennyin fut a proci? Próbáltam már pár progival,(Pl.:X-plore) de 192Mhz-et mutatott. Lehet, hogy ennyi?
Ha jól tudom 430Mhz körül kell, hogy mozogjon.

Köszi!

Már a másik topicban is írtam, hogy a programok sokszor nem a jó értéket mutatják. Pont az általad is említett Xplore az én telefonomnak (E52) is 192 MHz-et ír, pedig 600 MHz-es proci van benne. Próbáld meg a PhoNetInfo programot! Nálam jól írja a proci sebességét.


szer. feb. 10, 2010 0:17
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: Szignózás
PPeetike írta:
Macika írta:
PPeetike írta:
Sziasztok!

Szignó filokat kértem az opda oldalról.
A szignózás megy is, de próbáltam hackelni HelloOx2-vel de kiírja, hogy unpacking file...... és nem megy tovább.

Van-e valami ötlet, vagy valaki tud-e olyan progit amivel meg tudom oldani, vagy már próbálta 5800-án?

Előre is köszi!
Ha megy a szignózás, minek a hackelés???

Kockáztatod vele a telefon stabilitását, cserébe azért, hogy meg tudd változtatni pl. a rendszer-betűtípusokat?
Megéri?


Azt szerettem volna, hogy a telefonnal letöltött, vagy másik telóról küldött alkalmazásokat ne kelljen szignózni.
Ha úgy tudod kockázatos, akkor nem hackelek.
De van-e olyan progi telre amivel szignózni tudok?
Nem úgy kockázatos, hogy belehal a teló.
Hanem úgy kockázatos, hogy instabillá válik, újraindulgathat, lefagyhat, stb-stb.
És egy telefonnak mégiscsak az lenne a feladata, hogy a legváratlanabb helyzetben is elérhető légy, és Te is tudj telefonálni.

Jómúltkor egy koccnál szentségelt egy csóka, N95 8GB volt hackelve neki. Nem tudta felhívni a 112-t, mert mindig újraindult a telója.
Én adtam oda neki az enyémet.

Nem hiszem, hogy egy telefon kibírná összezuhanás nélkül, hogy 20-30 proginál többet rátegyél.
Annyi pedig elviselhető szignózással, hiszen 5-6 mp-nél nincs több egy szignózás.
Az, hogy a haveroktól bluetooth-on kapott mindenféle progit feltelepítgetni majd leszedni, ha nem tetszik, az egyenes út a teló szoftveres halálához.


kedd feb. 09, 2010 22:57
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. máj. 14, 2004 17:03
Hozzászólások: 133
Tartózkodási hely: Kecskemét
Hozzászólás Proci sebessége.
5800-án milyen progival tudnám megnézni, hogy mennyin fut a proci? Próbáltam már pár progival,(Pl.:X-plore) de 192Mhz-et mutatott. Lehet, hogy ennyi?
Ha jól tudom 430Mhz körül kell, hogy mozogjon.

Köszi!


kedd feb. 09, 2010 21:06
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. máj. 14, 2004 17:03
Hozzászólások: 133
Tartózkodási hely: Kecskemét
Hozzászólás Re: Szignózás
Macika írta:
PPeetike írta:
Sziasztok!

Szignó filokat kértem az opda oldalról.
A szignózás megy is, de próbáltam hackelni HelloOx2-vel de kiírja, hogy unpacking file...... és nem megy tovább.

Van-e valami ötlet, vagy valaki tud-e olyan progit amivel meg tudom oldani, vagy már próbálta 5800-án?

Előre is köszi!
Ha megy a szignózás, minek a hackelés???

Kockáztatod vele a telefon stabilitását, cserébe azért, hogy meg tudd változtatni pl. a rendszer-betűtípusokat?
Megéri?


Azt szerettem volna, hogy a telefonnal letöltött, vagy másik telóról küldött alkalmazásokat ne kelljen szignózni.
Ha úgy tudod kockázatos, akkor nem hackelek.
De van-e olyan progi telre amivel szignózni tudok?


kedd feb. 09, 2010 21:03
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: Szignózás
PPeetike írta:
Sziasztok!

Szignó filokat kértem az opda oldalról.
A szignózás megy is, de próbáltam hackelni HelloOx2-vel de kiírja, hogy unpacking file...... és nem megy tovább.

Van-e valami ötlet, vagy valaki tud-e olyan progit amivel meg tudom oldani, vagy már próbálta 5800-án?

Előre is köszi!
Ha megy a szignózás, minek a hackelés???

Kockáztatod vele a telefon stabilitását, cserébe azért, hogy meg tudd változtatni pl. a rendszer-betűtípusokat?
Megéri?


kedd feb. 09, 2010 14:31
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. máj. 14, 2004 17:03
Hozzászólások: 133
Tartózkodási hely: Kecskemét
Hozzászólás Szignózás
Sziasztok!

Szignó filokat kértem az opda oldalról.
A szignózás megy is, de próbáltam hackelni HelloOx2-vel de kiírja, hogy unpacking file...... és nem megy tovább.

Van-e valami ötlet, vagy valaki tud-e olyan progit amivel meg tudom oldani, vagy már próbálta 5800-án?

Előre is köszi!


kedd feb. 09, 2010 12:13
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás 
Le kell töltened a térképet is. Az Ovi Maps (Nokia Maps, Ovi Térképek, stb.) csak a program, konkrét térképek nélkül. Az Ovi Suite-tal rakd fel a térképeket és a hangutasítás fájlokat a memóriakártyára!


hétf. feb. 08, 2010 19:39
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: vas. márc. 15, 2009 19:36
Hozzászólások: 6
Hozzászólás ingyen navi
Sziasztok!
Valaki frissített már ovi maps-t?
Csak így működne az új ingyenes navi....elméletileg!
Nálam nem így van sajnos.
Nem jelenik meg a térkép...csak az üres háttér.
Tud valaki megoldást??
Előre is köszi!


hétf. feb. 08, 2010 19:23
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás 
Gregory írta:
szabjan írta:
Sziasztok.
Ami fent van az az Skype S60 3.2.v 0.9.0.
Vagy esetleg tudtok valami más használható csevegőt hozzá?

Hoppá! Van már natív kliens? :o

Próbáld ki az Fring-et! Nagyon jó és nem csak skype-t kezel, hanem egy csomó csevegő protokollt. Ja, és természetesen nemcsak chat-elni lehet, hanem beszélgetni is!

Vagy ott van még a Nimbuzz.


pén. feb. 05, 2010 18:37
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 415
Hozzászólás 
szabjan írta:
Sziasztok.
Ami fent van az az Skype S60 3.2.v 0.9.0.
Vagy esetleg tudtok valami más használható csevegőt hozzá?

Hoppá! Van már natív kliens? :o

Próbáld ki az Fring-et! Nagyon jó és nem csak skype-t kezel, hanem egy csomó csevegő protokollt. Ja, és természetesen nemcsak chat-elni lehet, hanem beszélgetni is!


pén. feb. 05, 2010 11:03
Profil Privát üzenet küldése ICQ
vas-tag
Avatar

Csatlakozott: szer. szept. 06, 2006 20:47
Hozzászólások: 3
Tartózkodási hely: SzHB
Hozzászólás 
Sziasztok.
Nemrég hozzám került egy 5800.
Angliából származik, /Made in Hungary / :lol: és az Orange hálózaté volt.
Függetlenítve még kint lett. Nekem pedig remek fórumaink által sikerült magyarítani, 40 FW -zni.stb...
Kérdésem lenne viszont hozzátok kedves hozzáértő urak!
Gondoltam kipróbálom a Skype-ot / a saját othoni Wifi-men /, de nem működik a hang hívás során. Akadozik néhány hang azután végleg elhallgat.
Van valami ötletetek.
Ami fent van az az Skype S60 3.2.v 0.9.0.
Vagy esetleg tudtok valami más használható csevegőt hozzá?


csüt. feb. 04, 2010 22:13
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1795
Tartózkodási hely: Budapest, XVII.
Hozzászólás Re: 5800 névjegysáv
Andris69 írta:
Sziasztok!
Már egy jó ideje olvasgatom a forumot, de még nem találtam megoldást a problémámra. Az van, hogy frisstíettem az 5800-at és a Névjegysáv ikonjai megváltoztak, ill a főképernyőn lévő tárcsázó és névjegyzék gombok is megváltoztak. Már olvastam, hogy mi lehet ennek az oka, de megoldást még nem találtam arra, hogyan tudnám vissza állítani az eredeti 4ikonos főképernyőt.
Légyszi ha valaki tud valami megoldást írjon.
Előre is köszi!


Menü --> Beállítások --> Személyes --> Témák --> Főképernyőtéma --> Parancsikonsáv kijelölése

.. és lőn, visszaáll az "eredeti" főképernyő


szomb. jan. 30, 2010 23:36
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szomb. jan. 30, 2010 23:02
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 5800 névjegysáv
Sziasztok!
Már egy jó ideje olvasgatom a forumot, de még nem találtam megoldást a problémámra. Az van, hogy frisstíettem az 5800-at és a Névjegysáv ikonjai megváltoztak, ill a főképernyőn lévő tárcsázó és névjegyzék gombok is megváltoztak. Már olvastam, hogy mi lehet ennek az oka, de megoldást még nem találtam arra, hogyan tudnám vissza állítani az eredeti 4ikonos főképernyőt.
Légyszi ha valaki tud valami megoldást írjon.
Előre is köszi!


szomb. jan. 30, 2010 23:04
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1795
Tartózkodási hely: Budapest, XVII.
Hozzászólás 
Tradd írta:
Sziasztok!

Ha jól emlékszem, olvastam itt olyan problémáról, hogy a hívó fél néha nagyon halkan hall beszélgetés közben. Erre lett valami megoldás? Egyáltalán hardveres, vagy sw hiba (pl. 40-es sw-rel megszűnhet)?

Volt pár ilyen nemjólhallós esetem mostanában, és zavaró. A tel mikrofonja fizikailag működik (pl. videók felvétele jó hangos) és 31-es sw van rajta.

Köszönet előre is!


Én úgy emlékszem, hogy ez a hiba még a kezdetek kezdetén jelentkezett.
Hardware-es eredetű, az egyik beszállító hibás mikrofonokat/hangszórókat szállított.

Egy részüknél csak az érintkező ült le, a javítás az érinkező kihajlításában ki is merült.
Más részüknél cserélni kellett a mikrofont/hangszórót.

Ez csak az első szériára volt igaz, ott sem mindegyik darabra.
A későbbi modellekbe már más beszállítótól rendelt, hibátlan alkatrészek kerültek.

Amúgy én nem tapasztaltam ilyen hibát, sem a mostani, sem a korábbi fw-ekben.


csüt. jan. 28, 2010 22:47
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 17
Hozzászólás 
Sziasztok!

Ha jól emlékszem, olvastam itt olyan problémáról, hogy a hívó fél néha nagyon halkan hall beszélgetés közben. Erre lett valami megoldás? Egyáltalán hardveres, vagy sw hiba (pl. 40-es sw-rel megszűnhet)?

Volt pár ilyen nemjólhallós esetem mostanában, és zavaró. A tel mikrofonja fizikailag működik (pl. videók felvétele jó hangos) és 31-es sw van rajta.

Köszönet előre is!


csüt. jan. 28, 2010 11:33
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1795
Tartózkodási hely: Budapest, XVII.
Hozzászólás 
Ez nagyon beteg... :lol: 8) :D
Hitler és az ingyenes Nokia Maps, angolul tudóknak itt:

http://noknok.tv/2010/01/22/video-hitler-versus-nokia-ovi-maps/#more-11919


vas. jan. 24, 2010 23:27
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 1470 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 30  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 11 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség