Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: kedd jún. 04, 2024 13:09



Hozzászólás a témához  [ 1623 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 33  Következő
Pannon dícsérő 
Szerző Üzenet
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Hát kb. ennyi értelme van a számmisztikának :)
Akárhogy lehet csűrni-csavarni, csak jó legyen :D

Üdv!


szomb. okt. 29, 2005 21:07
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 03, 2004 11:10
Hozzászólások: 3635
Tartózkodási hely: Shanghai, Pudong negyed
Hozzászólás 
VonBraun írta:
Nem is tudtam, hogy ennyire rajta vagytok a számmisztikán. Pl a 3659-ből mit hoznátok ki?
:wink:

hát, ha kivonjuk belőle a két vezető mobilszolgáltató alakulásának évszámát, akkor 1666-ot kapunk, ami a londoni tűzvész időpontja, valamint ha hozzáadjuk a 3ik szolgáltató itthoni megjelenését, és elosztjuk a kapott számot a az első szolgáltatók, és az utolsó megjelnése közti évek számával, akkor pont 1414-et kapunk, ami amellett, hogy pont 101*14, még ráadásul a kontanzi zsinat kezdetének ideje.

hogy ennek mi köze bármihez? :)


szomb. okt. 29, 2005 20:50
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 337
Tartózkodási hely: Észak-Magyarország
Hozzászólás 
Most már rajtatok tartom a szemem...


szomb. okt. 29, 2005 20:40
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Szerintem meg 3659 = még 36 forint az 59. másodpercben :D

Üdv!


szomb. okt. 29, 2005 20:34
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd máj. 17, 2005 10:26
Hozzászólások: 2046
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
VonBraun írta:
Nem is tudtam, hogy ennyire rajta vagytok a számmisztikán. Pl a 3659-ből mit hoznátok ki?
:wink:


Hm. Hát, az egy olyan szám, ami pontosan 6297-ből 2638 és a számjegyeinek összege 23. :lol:


szomb. okt. 29, 2005 20:29
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 337
Tartózkodási hely: Észak-Magyarország
Hozzászólás 
Nem is tudtam, hogy ennyire rajta vagytok a számmisztikán. Pl a 3659-ből mit hoznátok ki?
:wink:


szomb. okt. 29, 2005 20:13
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
nyuszy írta:
McLaca írta:
ami 4-gyel szorozva csak 40Ft-tal kevesebb, mint 3600...

Sőt, a 36-nak egész pontosan 18,5-szerese a 666, szóval a Pannon sátátnista-gyanús is :twisted: :lol:
Jó'vanna! :D

Londelmor! Egyetértek :)

Üdv!


szomb. okt. 29, 2005 19:41
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2934
Tartózkodási hely: Kecskemét/Budapest
Hozzászólás 
vizsla1 írta:
S minden készüléktájékoztatón a telefonok kijelzője - ha jelzi az időt - 06:20-at mutat.
36:00-át vagy 03:60-at mégse mutathat.


szomb. okt. 29, 2005 19:35
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 03, 2004 11:10
Hozzászólások: 3635
Tartózkodási hely: Shanghai, Pudong negyed
Hozzászólás 
vizsla1 írta:
Miért nem ragaszkodik a 62-höz :lol: ? Hiszen 0620 a pannonos telefonszámok kezdete. S minden készüléktájékoztatón a telefonok kijelzője - ha jelzi az időt - 06:20-at mutat.

ja, nem lenne felháborodás ha a legkisebb feltöltő 6200ft lenne, bár ez is jól elfogyna, ha 62ft lenne a percdíj... :D
viszont ha már 0620, akkor ragaszkodhatnának inkább a 06 (ft csúcsidőn kívül), és 20 (ft csúcsidőben) számokhoz ;) (ha nem is minden hálózatba, de legalább sajátba)

(1000!)


szomb. okt. 29, 2005 19:25
Profil Privát üzenet küldése ICQ
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Londelmor írta:
mert Magyarország nemzetközi hívószáma 36 ugye ;) (és nem a 3600 és többszöröseihez ragaszkodik, ahnem a 36 és többszöröseihez)

Miért nem ragaszkodik a 62-höz :lol: ? Hiszen 0620 a pannonos telefonszámok kezdete. S minden készüléktájékoztatón a telefonok kijelzője - ha jelzi az időt - 06:20-at mutat.


szomb. okt. 29, 2005 19:17
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Azért jól elvagytok! :)


szomb. okt. 29, 2005 19:17
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 03, 2004 11:10
Hozzászólások: 3635
Tartózkodási hely: Shanghai, Pudong negyed
Hozzászólás 
McLaca írta:
Csak kicsit túlidealizált tökéletes világképet sugallnak, de ez hozzátartozik.

túlidealizált, de legalább szép. :) ez rengeteget számít egy olyan közvetítő csatornánál, ami nagyrészt a képre támaszkodik.

Idézet:
Viszont ki tudja, miért ragaszkodik a Pannon a 3600 forinthoz többszöröseihez és osztóihoz? :D

mert Magyarország nemzetközi hívószáma 36 ugye ;) (és nem a 3600 és többszöröseihez ragaszkodik, ahnem a 36 és többszöröseihez)


szomb. okt. 29, 2005 19:13
Profil Privát üzenet küldése ICQ
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: pén. márc. 26, 2004 7:18
Hozzászólások: 1591
Hozzászólás 
McLaca írta:
ami 4-gyel szorozva csak 40Ft-tal kevesebb, mint 3600...

Sőt, a 36-nak egész pontosan 18,5-szerese a 666, szóval a Pannon sátátnista-gyanús is :twisted: :lol:


szomb. okt. 29, 2005 18:56
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Al Bundy írta:
McLaca írta:
ami 4-gyel szorozva csak 40Ft-tal kevesebb, mint 3600...

:lol:

A 890 azért mégsem 900 :), bár én ilyenkor úgyis mindig felfelé kerekítek, az átlagnép meg összeveti a 800-at az 1000-rel és így viszonyít - rosszul.
A 4 pedig az átlagos magyar családi létszám :)

Üdv!


szomb. okt. 29, 2005 18:45
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd máj. 17, 2005 10:26
Hozzászólások: 2046
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
McLaca írta:
ami 4-gyel szorozva csak 40Ft-tal kevesebb, mint 3600...

:lol:


szomb. okt. 29, 2005 18:40
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Csak kicsit túlidealizált tökéletes világképet sugallnak, de ez hozzátartozik.
Viszont ki tudja, miért ragaszkodik a Pannon a 3600 forinthoz többszöröseihez és osztóihoz? :D
36Ft-os percdíj, 900, 1800, 3600, 7200, 14400-as feltöltőkártyák, 890Ft-os családi csomag, ami 4-gyel szorozva csak 40Ft-tal kevesebb, mint 3600...

Üdv!


szomb. okt. 29, 2005 18:38
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
Így van, nekem is ezek a reklámok tetszenek jobban. Aranyos volt az Így teljes az élet, a Legtisztább hang, a Csók, az Osztálytalálkozó, és ez a Családi csomag reklám. az ilyenek valahogy tényleg az emberhez szólnak, nem a másik fikázásával akarja az embereket meggyőzni hogy őket válasszák.


szomb. okt. 29, 2005 16:06
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 03, 2004 11:10
Hozzászólások: 3635
Tartózkodási hely: Shanghai, Pudong negyed
Hozzászólás 
nem olyan hatalmas dícséret, de nemrégen láttam annak a családi ingyendumás opciónak a reklámját, és nagyon megörültem neki, mert ezt hiányoltam már régóta tőlük: utoljára még a páratlan szám reklámja volt talán ehhez hasonló (nem a másik fikázására meg ki, nem az 60 alatti iq-val rendelkezőket célozza meg színvonalban, stb stb), azóta nem nagyon.
nekem legalábbis sokkal szimpatikusabbak az ilyen jellegű reklámok.


szomb. okt. 29, 2005 16:00
Profil Privát üzenet küldése ICQ
ezüst tag

Csatlakozott: szomb. júl. 09, 2005 14:52
Hozzászólások: 91
Hozzászólás 
Miskolc_Ómassa vs. Bánkút között (sárga kereszten végig) csak PGSM térerő. Az viszont 4-5 ös térerővel. Kifogástalan hívásfelépülés , tiszta hang. ( T-mobil, Vodka , feljebb foszlányokban)


szomb. okt. 29, 2005 15:21
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
scrollingrock írta:
Inkább azt a pénzt adná vissza amit ellop a Mobile Data 500-as csomagot használóktól jelenleg is. Bővebben a PannonGyalázóban.


Visszafogod kapni, nyugi.


kedd okt. 25, 2005 21:12
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
pgsm írta:
úgynevezett egyetemes szolgáltatási kompenzáció (USO) miatt. Az egyetemes szolgáltatás az állam által garantált, meghatározott minőségű, közcélú szolgáltatás, amely minden felhasználó számára, földrajzi elhelyezkedésétől függetlenül, díj ellenében hozzáférhető.

Tdtommal mobilban nincs olyan, hogy egyetemes szolgáltatás. Akkor ez mi?
Vagy ilyet csak a Pannonnak kellett fizetnie, s meg is valósította? Mert a voda meg a westel elég ramaty az otthonomban, a panni meg hasít :).


kedd okt. 25, 2005 20:30
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. júl. 10, 2005 12:53
Hozzászólások: 34
Hozzászólás 
Inkább azt a pénzt adná vissza amit ellop a Mobile Data 500-as csomagot használóktól jelenleg is. Bővebben a PannonGyalázóban.


kedd okt. 25, 2005 20:27
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
McLaca írta:
Az ügyfélvesztés miatti bevételkiesést talán nem így kéne kompenzálni...


Miért, mit vártál a pannontól ??


kedd okt. 25, 2005 15:46
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Az ügyfélvesztés miatti bevételkiesést talán nem így kéne kompenzálni...
Szerintem ez nem a dícsérőbe való, főleg, hogy ha állambácsinak fizetni kell, akkor közvetve én fizetek - rá.

Üdv!


kedd okt. 25, 2005 15:42
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. márc. 26, 2004 11:12
Hozzászólások: 220
Hozzászólás 
Beperelte a magyar államot a Telenor

A norvég Telenor beperelte a magyar államot egy New York-i válaszott bíróság előtt. A Pannon GSM tulajdonosa befektetésvédelmi eljárást kezdeményezett.


A New York-i választott bíróság előtt beperelte a magyar államot a Pannon GSM Távközlési Rt. tulajdonosa, a norvég Telenor. Az MTI értesülései szerint a magyar állam ellen a Telenor befektetésvédelmi eljárást kezdeményezett a 2002-ben kiszabott, úgynevezett egyetemes szolgáltatási kompenzáció (USO) miatt. Az egyetemes szolgáltatás az állam által garantált, meghatározott minőségű, közcélú szolgáltatás, amely minden felhasználó számára, földrajzi elhelyezkedésétől függetlenül, díj ellenében hozzáférhető.

A Pannon GSM az üggyel kapcsolatban közölte, hogy amíg az eljárás nem fejeződik be, ennél részletesebb információt nem kíván e tárgyban adni. Az MTI úgy értesült, hogy a Telenor 30 milliárd forintra pereli az államot. Ezt a Pannon GSM cáfolta, ugyanakkor nem közölte, hogy milyen összegről van szó.

Az Informatikai és Hírközlési Minisztérium (IHM) az MTI kérdésére elismerte, hogy tud a perről, ám bővebb információkat nem közölt arra hivatkozva, hogy a per még folyamatban van.


MTI
2005. október 25., kedd 16:21


kedd okt. 25, 2005 15:37
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
Mobilkészülékekkel segít a pakisztáni földrengés károsultjainak a Pannon GSM


A Pannon GSM a Magyar Vöröskereszt és a pakisztáni Vörös Félhold segítségével 625 mobilkészüléket juttat el a természeti katasztrófa rászoruló áldozataihoz. A segítségnyújtást összehangolják a Pannon GSM tulajdonosa, a Telenor helyi leányvállalata erőfeszítéseivel.

A Telenor Pakistan a Telenor Csoport segítségével 65 millió rúpiával* járul hozzá a pakisztáni Vörös Félhold és a pakisztáni államelnök segélyalapjához, emellett ingyenes kommunikációs lehetőséget biztosít mind a katasztrófavédelmi szervezetek, mind a károsultak részére. Ehhez az erőfeszítéshez járul hozzá a Pannon GSM azzal, hogy mobilkészülékeket adományoz a rászorulóknak.

„Szomorú, hogy az idei évben itthon, Magyarországon, Erdélyben, illetve távoli vidékeken is számos természeti csapást éltünk meg. A Pannon GSM kötelességének tartja, hogy ilyenkor az érintettek segítségére siessen, pénzadományokkal, segélyvonal működtetésével, eszközökkel segítsen. Meggyőződésünk, hogy a magyar gazdaság meghatározó társaságaként, egyúttal egy globális vállalatcsoport tagjaként felelősséggel tartozunk a bajbajutottakért” - jelentette ki Ove Fredheim, a Pannon GSM vezérigazgatója.


kedd okt. 25, 2005 15:20
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 739
Tartózkodási hely: La Hongrie
Hozzászólás 
vizsla1 írta:
Rozso írta:
Hogy egy ügyfélszámon kell lennie?

Azt nem mondta el, hogy csak január 31-ig érvényes, s hogy a hívásátirányítás meg a díjcsökkentő nem vehető igénybe.

Nem január 31-ig érvényes, hanem addig rendelhető meg!!! Aki megrendelte, annak marad utána is. Legalábbis nekünk ezt mondták.

(by Darth Smoke)


vas. okt. 23, 2005 20:33
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
Landsmann írta:
Partnerprogram és számhordozás is intézhető a viszonteladóknál.


Az elhordozás még mindig nem... :wink:


vas. okt. 23, 2005 20:28
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 348
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
én mikor vettem még 1 előfizetést a többihez, akkor az volt, hogy lekértem partner egyenlegemet ott volt, hogy -5000 Ft, erre mikor adja a nöci a telót, mondja, hogy nincs kedvezmény, merthogy az utcsó számla nem éri el az X összegetet, namondom vmit csináljak mert ennyiérakarom megvenni a készüléket, mondja, de sajnos nem lehet nem engedi a rendszer, na erre eleresztettem, na jo ha nem lehet, akkor viszem az összes számomat a vodához :))) erre mondja, pillanat :) azt 5 perc várakozás után, hopp ott volt a -5000 ft :)
szóval érdekes dolgok ezek, mindig csak 'fenyegetőzni kell', és úgyis engedik, ha nem akarnak elvesziteni..


vas. okt. 23, 2005 13:03
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
Hozzászólás 
:oops: Aha. Na, mindegy. Mostmár mindegyiket lehet.


vas. okt. 23, 2005 12:54
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Landsmann írta:
Partnerprogram és számhordozás is intézhető a viszonteladóknál.

1. Azt írtam, korábban nem volt erre lehetőség.
2. Migráció != számhordozás. Migráció: áttérés prepaidről postpaidre, és viszont :wink: .


vas. okt. 23, 2005 12:50
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Rozso írta:
Hogy egy ügyfélszámon kell lennie?

:oops: ezt elmondta, meg írni is akartam.

Azt nem mondta el, hogy csak január 31-ig érvényes, s hogy a hívásátirányítás meg a díjcsökkentő nem vehető igénybe.


vas. okt. 23, 2005 12:41
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
Partnerprogram és számhordozás is intézhető a viszonteladóknál. A Partenrprogram már több mint egy éve. Én is ott akartam intézni, de technikai hiba miatt nem tudtak kártyásról számlásra váltani. És nem is tudták neki megmondani hogy miért. Kiderült, hogy ahhoz hogy kártyásról számlásra lehessenváltani, a Mobilposta szolgáltatást le kell mondani. Területi képviseleten egyből tudták mi volt a gond, de ezet miért nem mondják a viszonteladóknak? Minden esetre én elmondtam a viszonteladó hölgynek, hogy legközelebb ne legyen ilyen akadálya az üzletkötésnek. A K700-ast félre is tette nekem, de sajnos mivel nem tudta átváltani számlásra, így nem tudta ideadni. Békéscsabán történt meg a váltás, de ott meg nem volt készülék. Másnap mentem Pestre, a Pólus Centerbeli képviseleten vettem meg a készüléket. Azt is tudtam hogy a kedvezményt nem jól számolták ki. SMS-ben is meg a Pólusban is 20000 Ft-al akarták olcsóbban ideadni mint amennyi jogos lett volna. Szóltam nekik, hogy az nem annyi. Jobban utána nézett a hölgyemény, és azt mondja, ja, mostmár látja miért lett eltévesztve. Nekem nem mondta, de úgy voltam vele, úgyis rájönnek, ne utólag küldjék ki a számlát.


vas. okt. 23, 2005 12:39
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2934
Tartózkodási hely: Kecskemét/Budapest
Hozzászólás 
Hogy egy ügyfélszámon kell lennie?


vas. okt. 23, 2005 12:35
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
nyuszy írta:
Hááát... Szerintem ez inkább a gyalázóba illik...
Engem a Vodával kapcsolatban anno az zavart a leginkább, hogy ami boltba be tudok menni, az nem maga a Voda, hanem csak egy viszonteladó, kvázi ha nem megyek Pestre, esélyem sincs magával a céggel kommunikálni, csak egy viszonteladóval, akinek általában sem az információ nem naprakészek, sem nem kompetens a legtöbb kérdésben :?

Elég sok dolog van, ami a pannos viszonteladóknál nem intézhető. Gondolj pl. a Partnerprogramra. Korábban nem lehetett ám akárhol igénybevenni. Tudtommal a migráció sem intézhető akárhol.

Kíváncsi lennék rá, mi késztette a Pannont erre. Kicsi az ARPU, sokba kerül a teljes üzlethálózat fenntartása?

Leginkább azon döbbentem meg, hogy lesz 5 db márkabolt, a korábbiak meg magukra vannak utalva. Értelemszerűen a forgalmas üzletet tartja meg magának, a többi meg megy az üzletvezető kezébe. Mit fog eredményezni? Az eladó igyekszik mindent eladni, hogy meglegyen a forgalom, a jutalék, minek következtében a szerződéskötésnél ferdítések lehetnek: 1-2 dolgot elhallgatunk, vagy olyan köntösben tálaljuk, hogy ne vegye észre az Ügyfél.

A Családi Csomag bevezetésének napján jártam a Westend melletti váci úti Pannon márkaüzletben, s kértem róla tájékoztatót. Nem tudtak adni. Elmondta szóban. Rékérdezetem:
- Szóval ez nem egy magas havidíjú tarifacsomag, ami mellé opcióként rendelhető a 890 Ft-os ingyenbeszélgetés, az egy ügyfélszámon lévő ilyen tarifacsomagú előfizetésekhez?
- Nem, ez egy önálló szolgáltatás, ami bármelyik tarifához kérhető, ami egy ügyfélszámon van.
- Olyan, mint a PannonTOP3, PannonTeam?
- Igen, de a Pannon Team nem kérhető hozzá.
- Mennyi előfizetés vásárolható egyszerre?
- 3 havonta 1 db készülékes csomag. Ha többet szeretnék, 37500 Ft díjelőleg befizetése kötelező. SIM-kártyás esetben nincs határ.

Az üzetből vígan jöttem ki, érzetem, hogy korrekt tájékoztatást kaptam, kezemben az akciós árlistával (rajta a CSI 400-zal :lol:).

Hazajövök, felmegyek a netre.

Na ki találja ki, mit nem mondott el?


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vizsla vas. okt. 23, 2005 12:43-kor.



vas. okt. 23, 2005 12:28
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: pén. márc. 26, 2004 7:18
Hozzászólások: 1591
Hozzászólás 
Hááát... Szerintem ez inkább a gyalázóba illik...
Engem a Vodával kapcsolatban anno az zavart a leginkább, hogy ami boltba be tudok menni, az nem maga a Voda, hanem csak egy viszonteladó, kvázi ha nem megyek Pestre, esélyem sincs magával a céggel kommunikálni, csak egy viszonteladóval, akinek általában sem az információ nem naprakészek, sem nem kompetens a legtöbb kérdésben :?


vas. okt. 23, 2005 12:03
Profil Privát üzenet küldése Honlap
írásjog megvonva
Avatar

Csatlakozott: szer. júl. 06, 2005 8:06
Hozzászólások: 2248
Tartózkodási hely: Medve, Mákoska és Sy mentes övezet
Hozzászólás 
...és mi lesz a program?

Best of Rasmussen? :lol: :lol:


szomb. okt. 22, 2005 9:54
Profil Privát üzenet küldése YIM Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. ápr. 28, 2004 9:35
Hozzászólások: 1266
Hozzászólás 
"Kvázi-franchise" bolthálózat
Televíziós adást indít a Pannon GSM

A Pannon GSM átalakítja a Pannon shopok működését: a boltok üzemeltetését folyamatosan átveszik jelenlegi vezetőik, és a továbbiakban közvetlen érdekeltségen alapuló, franchise-elemeket is tartalmazó partneri megállapodások keretében, önállóan működtetik majd azokat. A cég zártláncú tévéadást is indít.


Az átalakítás nem az egyik pillanatról a másikra zajlik majd, a teljes folyamat várhatóan 2006 végéig zárul le. Az új üzemeltetőkkel a Pannon GSM minden esetben olyan megállapodást köt majd, amely biztosítja, hogy a bolt dolgozóinak munkaszerződése, a munkáltatói pozícióban történő jogutódlás útján folyamatosan, változatlan feltételek mellett fennmaradjon.

„A magyar mobilpiac érett szakaszba lépett, ehhez alkalmazkodnunk kell az értékesítési hálózat működésével is, ezért vezetjük be a közvetlen motivációra, a valódi üzleti kockázatvállalásra alapuló modellt” - mondta Ove Fredheim, a Pannon GSM vezérigazgatója.

Öt, "flagship” kategóriájú nagy üzletet - Budapesten két, Debrecenben, Győrött és Pécsett egy-egy boltot - saját tulajdonban működtet tovább a Pannon GSM.

Év végén jön a Pannon TV
A mobiltársaságok közül elsőként a Pannon GSM indít plazmaképernyőkön futó zártláncú televíziós adást, melynek műsorai egyaránt szolgálják majd az ügyfelek tájékoztatását és szórakoztatását.

Pannon TV már ez év végén debütál a legnagyobb forgalmú bevásárlóközpontokban üzemelő Pannon üzletekben.


szomb. okt. 22, 2005 8:46
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Eressz meg egy 1220-at, az a tuti (vagy nem :) )

Üdv!


szomb. okt. 22, 2005 8:27
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. júl. 10, 2005 12:53
Hozzászólások: 34
Hozzászólás 
Akkor jó, mert már az emelt díjat 6990 Ft-ot számlázta ki a PannOnline szerint. Viszont számlázott napközben is.

Remélem tényleg korrigálják a hibát.


szomb. okt. 22, 2005 7:19
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 148
Hozzászólás 
Kártyásoknál valóban változatlanul megy a ciklus végéig a dolog, számlásoknál viszont 18-ától már vonatkoznak rá az új feltételek, "elvileg". A gyakorlat azt mutatja, hogy számlázza a rendszer a díjakat, ha napközben használod, viszont már tudnak róla, és korrigálják...

Üdv,
C.


pén. okt. 21, 2005 22:14
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Ha 17-én rendelted meg, akkor elméletileg a 17-én érvényes díjszabás fog rá vonatkozni egy hónapig. Ráadásul a Pannon - a Vodával ellentétben - nem teszi lehetővé a hóközi lemondást, illetve megrendelést, így bár lemondhatod most is, de csak a számla fordulónapján fogják a szolgáltatást megszüntetni.
Ez volt az elméleti része a dolognak.
A gyakorlati rész érdekében tényleg fel kéne hívni az ügyifogyit, mert lehetséges, hogy a mérési feltételek 18-i változásával neked is lehetővé válik a csomag csúcsidőben való használata is, talán ebben rugalmasabb a Pannon, mint a megrendelés-lemondás lekezelésében.
A közleményben ugyanis a GPRS Start és 500 esetén egyszerűen csak a változás van feltüntetve, a megrendelt szolgáltatással rendelkezőkre nincsenek feltételek szabva, így inkább az a valószínű, hogy 18-a óta mehet neked is csúcsidőben.

Üdv!


pén. okt. 21, 2005 22:09
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
Hát nagyon úgy néz ki. De miért nem hívod fel a 1220-at?


pén. okt. 21, 2005 20:43
ezüst tag

Csatlakozott: vas. júl. 10, 2005 12:53
Hozzászólások: 34
Hozzászólás 
És akkor merjem nappal is használni a netet vele?

A számlazárás 16.-án volt. De ha én 17.-én rendelem meg akkor az októberi számlazáráskor érvényes díjszabás lesz érvényes?


pén. okt. 21, 2005 20:41
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
Számlásnál a számlazárás időpontja a választóvonal.


pén. okt. 21, 2005 20:15
ezüst tag

Csatlakozott: vas. júl. 10, 2005 12:53
Hozzászólások: 34
Hozzászólás 
17.-én megrendeltem a GPRS 500-as csomagot. Akkor még a felhasználható keret 21.00 - 6.00 között volt elhasználható. Namost 18.-tól elvileg már báőrmikor felhasználható, de kártyásnál az számít hogy mikor levonta a pénzt még milyen feltételekkel volt elérhető a csomag.

Tehát ekkor ha pl. 17.-én megrendelte, akkor egy hónapig még a régi feltételekkel megy a csomag.

VISZONT arról nem szól a tájékoztató hogy előfizetéses csomagoknál mint amit én is használok szintén így van-e?

Esetleg tud erről valaki bővebb információt?


pén. okt. 21, 2005 20:13
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 739
Tartózkodási hely: La Hongrie
Hozzászólás 
thomas77 írta:
Tudom, még csak most indult a dolog, de aki már megrendelte, az megoszthatná a tapasztalatát! :D
THX...

Mi átraktunk 3 Praktikum kártyát Pannon 50-be, és megrendeltük a Családi Csomagot. Nekünk azt mondták, hogy megrendelni csak január 31-ig lehet, de a szolgáltatás utána is kell hogy éljen! Szép is lenne, ha megszűnne...

(by Darth Smoke)


pén. okt. 21, 2005 20:05
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1598
Tartózkodási hely: Budapest City
Hozzászólás 
Crick írta:
Mától magánszemélyek részére elérhető a Pannon Családi Csomag...

1-2 kérdés:
Magánszemélyek részére? Itt szó nincs magánszemélyről!
Fölhívtam a 1220-at, és ott is azt mondta a "kellemes női hang", hogy cégek is igényelhetek, ha nem uzleti díjcsomagban vannak. Aztán azt is, hogy "jaj! mégse!" Szóval nem! :(
A másik kérdés, hogy 2006 január 31-ig rendelhető meg a szolgáltatás, vagy addig tart az akció, és utána már a megrendelt szolgáltatás sem működik?
Erre azt mondta az ügyifogyi, hogy elvileg csak addig él a szolgáltatás, utána nem. De nem biztos! Erről ő sem tud többet! :nemar:
Valakinek valami tapasztalat? Tudom, még csak most indult a dolog, de aki már megrendelte, az megoszthatná a tapasztalatát! :D
THX...


pén. okt. 21, 2005 19:25
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
Az utóbbit számolják.


szer. okt. 19, 2005 18:51
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Engem mindig is az érdekelt, hogy ha az I.expressz tömörít, akkor a Pannon a kiindulási méretet fogja számolni nekem, vagy a tömörítettet, ami a valóságban terheli a hálózatot...?
Bízom benne, hogy az utóbbit.

Üdv!


szer. okt. 19, 2005 18:21
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 1623 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 33  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 7 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség