Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: csüt. jún. 06, 2024 2:01



Hozzászólás a témához  [ 264 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő
Alcatel 701 a Westelnél !!! 
Szerző Üzenet

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Bocs. 80=8!


szer. márc. 07, 2001 14:48
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Sziasztok!
Még valami eszembe jutott! Mintha valahol a NET-en azt olvastam volna,hogy a 701-el meg lehet azt csinálni, hogy az egész SMS-t ( 160 karakter ) egyszerre lássam a kijelzőn. Elvileg ráfér ( 80x20 ). Igaz ez?
Üdv:Bubba


szer. márc. 07, 2001 14:46
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Sziasztok!
Még valami eszembe jutott! Mintha valahol a NET-en azt olvastam volna,hogy a 701-el meg lehet azt csinálni, hogy az egész SMS-t ( 160 karakter ) egyszerre lássam a kijelzőn. Elvileg ráfér ( 80x20 ). Igaz ez?
Üdv:Bubba


szer. márc. 07, 2001 14:46
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Aspirin!
Kösz a válaszokat, most már minden világos. Ha csak fele olyan jó, mint ahogy írtad, én már elégedett leszek. A közeljövőben veszek egyet! Pár hetet még várok, hátha valamivel olcsóbb lesz.
Üdv és mégegyszer kösz: Bubba


szer. márc. 07, 2001 14:35
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Dredd63!

Kösz a kimerítő választ!
Dehogynem érdekel! A beszélgetési, készenléti idő, aksi OK! Meggyőztél. Azonban vannak kétségeim pár dolgot illetően. Nincs útban SMS írás közben a flip? Nincsenek túl közel a gombok? Magyar szavakkal lehet bővíteni a szótárat? A karakterek a kijelzőn ugyanakkorák mint a 302-esen? A naptár része mennyire használható? pl. Ha azt akarom, hogy ápr.1-én 15.00-kor figyelmeztessen valamire, akkor megteszi? Napi több figyelmeztető is beírható? Lehet választani, hogy milyen módon figyelmeztessen? Az ébresztés maradt a régi? Lehet a WAP-ban bookmarkolni? A kihangosítás full duplex? 20 db számhoz van hangtárcsázás? Hát egyenlőre ennyi. Ha még valami eszembe jut, jelentkezem. Kösz.
Üdv:Bubba


szer. márc. 07, 2001 13:04
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 162
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Csabesz, Bubba:
mar nem erdekel a tema?


szer. márc. 07, 2001 12:09
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 162
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
No ma mar nem irok tobbet, de osszeirtam a legutobbi feltoltes ota a beszelgetest:

szoval tegnap reggel 7 ora ota 152! perc beszelgetes (ez csak a listazott, nem olyan profi a listaja, mint a Nokiaknak, ez csak egyszer listaz egy szamot, a legutobbi hivast jegyzi meg, nem tudja kiirni, ha egy szamot tobbszor hivtam), nemi WAP (20 perc minimum) es nem volt kikapcsolva a telefon! Most all 23%-on!

No comment...

Udv
Dredd


kedd márc. 06, 2001 22:05
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 162
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Meg valami...

Ma beszeltem egy Alcatelessel, azt mondta, hogy az 501-est tervezik meg kedvezobb aron behozni valamikor aprilisban. Szinte ugyanazt tudja, mint a 701, vegul is szerintem a legfobb difi az aksi lesz (no meg a flip), az 501-es NiMH aksival jon.

Ja, eddig ugy tudtam, hogy a 701-es 10 db hangtarcsazast tud, de az emlitett Alcateles pasi eskudott, hogy 20-at tud a gep. Ki kell probalni.

Udv
Dredd


kedd márc. 06, 2001 20:09
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 162
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Sziasztok!

Hat igen, eleg nagy a csend, de azert en hasznalom a telcsit nap mint nap.

Li-Polymer: tegnap reggel vettem le a toltorol a telcsit. Tegnap volt egy 46 perces csevej, es meg valamennyi, szoval szerintem kijott lazan az egy ora beszed! Plusz legalabb 10-20 perc WAP (este meg szoktam nezni a hireket, aztan ellenorzom a kesoi hiradot a teveben:-)))Ma csak nehany perc beszed volt, meg nemi WAP, osszesen ugy 10-15 perc. Most all az aksi 55%-on ugy, hogy nekem 24 oran at be van kapcsolva a telefon (ejjel is ugy hagyom es reggel arra ebredek) SZVSZ nagyon jol birja, ha valaki takarekosan hasznalja (nehany topicban napi 10 perc beszedet, meg 10-20 SMS-t emlegetnek ejszakai kikapcsolassal), hat kino a szakalla, amire lemerul.

Csabesz: a csengohangokat inkabb hagyjuk, borzalom, ugyanaz az Alcateles kaputelefon csengohang keszlet van benne, mint a 301 vagy a regebbi tipusokban, szoval en a ring-ringet hasznalom, meg a rezgest (nem is a csengohangja miatt vettem meg!)

WAP stabilan hasit, csak a bookmarkot nem sikerult meg kideriteni, hogy hogyan is mukodik. Meg egy zavaro teny (ha valaki tud, konyorgom segitsen!!!): nem tudom, hogy hogyan lehet lenemitani a telefont. Nem vibra uzemmodra gondolok, hanem arra, hogy SEMMIT ne csinaljon. Ezt meg nem sikerult kitalalni (egyszer bejott egy masodik hivas, valamit rosszul nyomtam meg es kiirta, hogy osszes hang elnemitva, de sajnos nem emlekszem, mit nyomtam meg)

Sajat csengohang nincs benne es jatek sem, ugyhogy ez a telefon hasznalatra lett tervezve (bocsi mindenkitol, aki csengohang es logomanias meg jatekszenvedelyes, nem rosszindulatbol mondom), szoval tenyleg nem foglal helyet a memoriabol a sallang. Apropo memoria: a keszulek telefonkonyve mellett letrehozhatsz egyeb (csalad, biliardklub, focicsapat, stb.) telefonkonyveket. A keszulek telkonyveben az osszes egyeb telszam (adatokkal egyutt) szerepelni fog, DE: ha pl. Feri bacsi a csaladi es a biliardklub telkonyvben is szerepel, a memoriat csak egyszer foglalja. (bocsi, nem tudtam erthetobben leirni)

Hangmemo rulez, bar a 10mp neha keves, de van belole 6 db es ugy mar ki lehet birni! Hanghivas muxik, lehetoleg ugyanugy kell bemondani a nevet, ahogy felvetted.

SMS-bol (ahogy mar irtam) 10db nem olvasottat tarol, de mihelyt elolvastad, bekerul a memoriaba es ott mar 32MB a limit. (en 28db-ig probaltam, aztan elfogyott a turelmem es utana meg ki is kellett torolni a sok baromsagot basszuskulcs:-((()

Ha valakit erdekel, eredeti(nek tuno), profi bortok van a 701-eshez az M5-osnel levo Auchan aruhazban levo Bravotel boltban (hetvegen meg volt vagy 5-6 db, ha jol lattam) 1300 penzert, ha ilyen telcsid van, megeri!!

Mikozben ezt irtam, volt egy ujabb 29 perces beszelgetesem, es most van az aksi 50%-on!!!

Flip eleg tartosnak nez ki (elnezest a T28 tulajoktol, de a flip zarja biztosan nem fog annyi ido alatt elkopni, nagyobb feluleten zar), kulon jo, hogy aktiv, de a menubol nem lep ki, csak a hivast fogadja-bontja, illetve a billentyuzarat deaktivalja es vissza. Alapbol lotyog, de ez a lotyoges oda lett tervezve (tenyleg!), nem gyari hiba.

Hangszoro OK, bar nem hifi, ahogyan azt a weblapon irjak, de nem is zenet hallgatok vele:-)). Esemenynaplot korabban emlitettem, szerintem jo dolog!

A telcsi merete es sulya szuper, a gombok kis odafigyelessel jol nyomhatok, egyik kis telefon sem kezelheto jobban, mint ez. A sarga vilagitasrol meg csak annyit, hogy nagyon sokan lehurrogtak, valoban szokatlan, de az egyik Siemens SL-45 topicban az SL-45 ugyanscak sarga vilagitasarol meg azt mondta valaki, hogy milyen gyonyoru. Hajra eloitelet...

SZVSZ az Alcatel 701 tovabbra is francia telefon, az vegye meg, akiben van kompromisszumkeszseg, hogy a piacvezeto gyartok telefonjaiban meglevo plusz (reszben nagyon hasznos) csecsebecsek hianyat tudja toleralni. Ha azok a szolgaltatasok kellenek, amikkel a 701 rendelkezik, akkor ezen az aron lopas megvenni.

Keretik ezt a leirast nem fikazni, ugyan szubjektiv, de igaz.

Udv
Dredd


kedd márc. 06, 2001 18:59
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Én is nagyon tétovázom, hogy mit vegyek...
701-et vagy 6210-et. Ugyebár az ÁR-ban a 701 sokkal
kedvezőbb és kisebb+könnyebb. Engem eléggé zavarna
viszont, hogy nem tudnék saját csengődallamot tölteni
bele...
A 6210-ben pedig az nem tetszik, hogy felsőkategóriás
telefonhoz képest NAGY. A 3310-esem is kisebb...
Szóval KÉREK minden 701-es tulajt, hogy írjon
TAPASZTALATOKAT !!!
PL.: Milyen az a 32 csengőhang ami benne van ?
A Pana. GD52-ben pl. nagyon tetszik a kakukkos csengetés.
Abban nem is használnék mást... :) A 701-ben is vannak
ilyen poénos csengetések ?
Köszi!


kedd márc. 06, 2001 16:37
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Sziasztok 701-fun-ok!

Nagy a csend! Ennyire rossz -vagy annyire jó- a telefon, hogy senki nem ír róla? Akinek van tapasztalata, ne fogja vissza magát. A 701 tulajdonosoktól kérdezem, mennyire elégedettek / csalódottak? Megéri-e beruházni a 701-esre?

Üdv:Bubba


kedd márc. 06, 2001 11:13
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3846
Tartózkodási hely: warezlinks.eu -> McDuma fórum -> OFF topic
Hozzászólás 
Csabesz: Itt találsz róla infót:

http://www.alcatel.com/consumer/mobilep ... _ot700.htm

még 3D-s interaktív bemutató is van. 1ébként 7fő óta én is
nyúzok egyet, már készül az ismertető, majd közzéteszem.


pén. márc. 02, 2001 7:14
Profil Privát üzenet küldése Honlap

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Már megvan...
Nem rossz ez a kis telcsi...


csüt. márc. 01, 2001 16:29
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
dredd63:
Hol van a Westel oldalán leírás a 701-ről.
Nem találom sehol... (biztos lámer vagyok)
Akinek van még tapasztalata (JÓ, rossz) a telefonnal
kapcsolatban, az írjon, mert lehet, hogy én is ilyet
veszek...


csüt. márc. 01, 2001 15:40
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 162
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Fred:!!!

Legyszi ird meg (fontos!!!), hogy milyen uzletben vetted az
501-est Frankfurtban!!! Nehany nap mulva en is megyek
Nemetorszagba (igaz, hogy Munchen), de ott is talan van
olyan uzlet!!! Ennyiert en is veszek egyet:-)))

A 000000* menu leirasat a regebbi Alcatel velemeny, vagy
Alcatel 300-as sorozat topicokban talalod meg! A 701-ben
egy kicsit mas a menu, de tulajdonkeppen ugyanazok az infok
olvashatok ki. Nekem az egyetlen hasznos info az akku
toltottsege (ICH)

Amugy en nem tudok rola, hogy a 701 tudna a hangvezerelt
fogadast, csak a hanghivas mukodik.

A kicsit fentebb emlitett fenymasolt leiras (ahol a
telefonkonyv torlese is van), mar fenn van a Westel
weboldalan, a keszulekleirasok kozott.

Udv
Dredd


csüt. márc. 01, 2001 14:06
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
90 márkáért vettem egy hete Frankfurtban Alcatel ONE 501-est kódolatlanul. Azt hiszem megérte. Mellette a céges telefonom 6210, ez csak arra kell, hogy dumáljak, sms ezzek, és nagyon sokáig kibírja.
Hát arra tökéletes. Hála isten ezen nincs flip.

Mellesleg a 000000*
menuben levo dolgok leirasat honnan lehetne megszerezni???


csüt. márc. 01, 2001 11:49
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Sziasztok!
A Mobilvilág egyik írásában olvastam, hogy a 701-es képes hanggal való hívás fogadásra, elutasításra. Igaz ez?
Üdv:Bubba


csüt. márc. 01, 2001 11:43
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Sziasztok!

Ma voltam az Alcateleseknél (vittem vissza a tesztelésre kapott telót), és azt mondták lehetséges, hogy bevezetik itthon az 501-est, de nem biztos. Az 502-es, ami GPRS-képes, várhatóan június tájékán, nyár körül lesz kapható. Nekem amúgy tetszett a 701, a hangjával sem volt semmi bajom. Talán túl kicsik a gombjai, de cserébe kapsz egy kisméretű telefont jó akksival, aránylag jó áron.


szer. feb. 28, 2001 19:51
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4
Hozzászólás 
Köszi a kristálytiszta (pardon! kristálymentes ;)) felhomályositást LiPo ügyben, nekem is gyanús volt, hogy a telefon tudja, mi van a hátán. Viszont akkor a videóknál nem szerencsés az azonos töltő a NiCd és a NiMH akkukhoz. :( Na mindegy, ezzel főzünk... Kicsit kirúgtam a topic oldalát, bocs!


szer. feb. 28, 2001 18:56
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 115
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott... Sokszor net, még többször GSM közelben... :)
Hozzászólás 
Toltes szint: 000000*, majd a menubol Load control (Eddig Control (Ctrl) charge volt)
4. sor (ICH) az akku toltes %-ban, a 12. sor (VM) V-ban.

squiddy:
Passz, az informaciok eleg zavarosak a temaban. Fizikust ismerek nehanyat (sot: szilardtest fizikaval foglalkoznak), es ok erre tippeltek. Hmmm... Ugy tudom, a kristalyosodas miatt kell a formazas, meg a tornaztatas is, es ilyen a Li-ion, es LiPo akkuknal nincs.
Ha megis kell formazas, akkor van egy elcseszett akkum.... :)) Nagy gond nem lehet, mert a 302-es telefonom akkujat marha jol sikerult megformazni (az asszem 700 mAh-s), es az (szinte orara) 1 hetig birta, ha nem beszeltem sokat(~ 30 perc). Ez meg 780 mAh-s, es eddig kb ugyanugy birja, figyelembe veve a joval tobb nyomkodast (hatarido naplot eleg sokat kell birizgalnom), meg most a heten eddig eleg sok kimeno-bejovo hivasom volt. MOST eppen 50%, 3,73 V vasarnap reggel ota az akku toltottsegem (mar csak 2 palcika)

Bat!
Megvalami az akku toltorol: HA jol tudom, az akku toltest vegzo elektronika a telefonban van, nem a toltoben magaban. Igy akar hasonlithat is a tolto a tobbiehez, ez csak a 220 V-ot transzformalja (asszem) 12 V-ra. Pl. Li-ion akkuk nagyon meleged(het)nek toltes kozben, es ennek megfeleloen kell valtoztatni, toltes kozben akar, a "toltoaramot". Ld. pl a Nokiaknal, a Netmonitorban nem veletelnul lehet megnezni az akku homersekletet (meri ugyanis), igy uj tipusu akkuval nem kell uj toltot is venned, a telefon lerendezi a dolgot.


szer. feb. 28, 2001 11:37
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 135
Hozzászólás 
Én úgy tudom, hogy nagyon is számit a Li-ion akkunak a formázás. Azzal lehet egy "életre" megalapozni a végleges teljesítményét. Ni-mh-nél utólag is tudod még formázni (sőt,havonta nem is árt neki),de Li-ionnál már nem megy. Gondolom ez vonatkozik a polimerre is. Javítsatok ki,ha tévedtem.


szer. feb. 28, 2001 8:22
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
az akku töltöttségi szintjét hol nézitek meg, mert nekem 000000* menuben, már nincs a 701-en (a Pocket-nál van)


kedd feb. 27, 2001 23:22
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 162
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Bat:
20%-nal nem fog meg kikapcsolni, az enyem 9%-nal is mukodik meg, akkor mar eltunik mindharom szegmens a kis akkujelzorol!

Udv
Dredd


kedd feb. 27, 2001 17:46
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4
Hozzászólás 
Aspirin, kösz a tk. törlési útmutatót!
Az akku most van 50%-on (3,73V) ez két nap volt... Sok
telefonkönyv birizgálással, világítás félárbócon, egy-két
SMS-sel, kevés hívással. (Talán egy perc sem volt összesen,
de az "Esemény/hívás/időtart. infó" csak percalapú
számlálást ismer. Jól látom?) Nos, az 50% azért érdekes,
mert ekkor kopik le a kis telep ikonról egy szegmens.
(Hmmm, ez is csak gusztus kérdése, de nekem az Easy
telep/hálózat ikonjai is jobban tetszettek, a Siemenséről
mondjuk nem is beszélve. ;) A Nokia/Ericsson-féle
kevésbé...) Tehát a szimbóleumról el is tűnt az első
szegmens - ahogy "reméltem" -, ha jól sejtem 30%-nál fog a
második, aztán már meg vannak számlálva a percei: talán 20%-
nál ki is kapcsol? Többet ne várjam meg? Árt az aksi
lelkiállapotának...?


kedd feb. 27, 2001 17:35
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Ez a leírás engem is érdekelne, melyik Westel irodában kaptad?


kedd feb. 27, 2001 14:38
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Ez a leírás engem is érdekelne, melyik Westel irodában kaptad?


kedd feb. 27, 2001 14:38
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 115
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott... Sokszor net, még többször GSM közelben... :)
Hozzászólás 
Bat!
Csak az akkurol (a tobbi szubjektiv...): EN ugy tudom, hogy a Li-ion es LiPo akkukat nem kell formazni. Nem is tettem meg, mindjart a megvasarlas utan (mult het szerda) 3 napig csak ratoltogettem. Szombat ejszaka vegre rendesen feltoltottem, es azota is eleg jol birja a kicsike. Azota kb 50 percet HIVTAM (nemtom mennyit fogadtam, de ugy kb 30 perc volt az is), es az akku 3,75 V-on, 60%-n van (4,21-en volt 100%-on, ha jol emlexek). Az "elem" meg meg mindig full-t mutat. Vilagitas megy legnagyobbon (eleg sokat eg a hataridonaplo+sms miatt), vibra is, ugyhogy nem kimelem.
A 300 ora telleg tulzas lesz, de igy se rossz, foleg, hogy akkor toltesz rajta, es annyit, amennyit es amikor akarsz.

Ja, tel. k. torles: a W-nel kaptam egy 3 oldalas nyomtatott anyagot a telorol, es abban benne van (a haszn ut.-ban NINCS!!)
Tehat: a tel. konyvet ki kell uriteni ( amit torolni akarsz), azutan (mondjuk az alt. tl.k-bol) egy teccoleges bejegyzesre mesz, <OK>, besorolas. Ezutan kivalasztod a torolni kivant tel. k-t, nyomsz meg 1 OK-t, es a 4. menupont a torles.

Ennyi


kedd feb. 27, 2001 12:12
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3846
Tartózkodási hely: warezlinks.eu -> McDuma fórum -> OFF topic
Hozzászólás 
Na 7főn +kóstolok 1 701-est... Majd írok róla, hogy milyen
a telefon "nokiás" szemmel... :o)) Aprópopó! Nincs infó
arról, hogy a 701-est meg le7 szabadítani láncaitól? :o))


vas. feb. 25, 2001 18:58
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 168
Hozzászólás 
Ja és én nem tapasztaltam legalábbis a C35i mellett, hogy sokol-os lenne a hangja. Mivel a páromnak C35i-je van nekem meg 302 van mihez hasonlítani szóval nem ocska bóvli készülék nyugogtan be lehet sorolni a favorizáltabb tipúsok mellé. Ok nem tud op. logókat küldeni meg képeket de mindent tud amit egy telefonnak tudni kell.


pén. feb. 23, 2001 21:42
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 168
Hozzászólás 
A viszhang nem az Alcatel telefonok generálják mert nálam a Siemens is viszhangzik. A hiba nem az ön készülékében van.


pén. feb. 23, 2001 21:35
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
<A 30x mennyire visszhangos?>
Sajnos néha eléggé...


pén. feb. 23, 2001 14:25
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Ma végre volt időm, egy üzletben megfogdostam egy kicsit.
Hááát, nekem képen meg a leírások alapján szimpi volt, de most hogy fogtam, vannak kétségeim.
A flip rész kicsit olyan gyerekjátékosra sikeredett.
A navipöcök meg olyan ezüstfújt, hogy szerintem nagyon hamar lekopik, vagy lepattan a műanyag pöcökröl.
Amúgy nem sokkal kisebb, mint a 30x sorozat, na jó könnyünek könnyebb.
Kérdés: a muki a boltban azt mondta, lehet csengőhangot rendelni a beírt számokhoz, de valahol mintha azt írta volna valaki, hogy nem? Mi az igazság?
Ez a visszhang dolog engem is érdekel, bár lehet, hogy ez rendszerfüggő is.
A 30x mennyire visszhangos?


pén. feb. 23, 2001 13:28
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Sziasztok!
A 700/701-es szerianal is tapasztalhato a visszhang, vagy ezekben a keszulekekben mar kijavitottak a hibat?
Üdv:Bubba


pén. feb. 23, 2001 9:58
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Sziasztok!
A 700/701-es szerianal is tapasztalhato a visszhang, vagy ezekben a keszulekekben mar kijavitottak a hibat?
Üdv:Bubba


pén. feb. 23, 2001 9:58
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Az 501-es 713 DEM, a 701-es 832 DEM. Csak osszehasonlitas keppen az 500-as 594 DEM.

Persze lehet, hogy meglepnek majd a szolgaltatok (westel?!) egy kedvezobb arral majd valamilyen csomagban

Peace: TT


szer. feb. 21, 2001 17:03
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Sziasztok!
Kiadták az Alcatel első GPRS készülékét az 502-őt. A GPRS mellett van még benne 3 játék - ua. mint a 302-ben - dallamszerkesztő, és 10 szabad bejegyzés a WAP bookmark-ba.
Kíváncsi vagyok mikor ér ide, és mibe fog kerülni.

http://www.alcatel.com/vpr/?body=/latestnews/20022001uk

Üdv:Bubba


szer. feb. 21, 2001 14:42
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Magyar menu? Hány db. csengohang kozul lehet valasztani? Wap? A kihangositas itt is csak hallgatasra hasznalhato?


hétf. feb. 19, 2001 14:22
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Visszatérve az SMS-re. Az egyik német mobilos lap tesztje szerint a készülékben 80 SMS tárolható.

E-mail: csak WAP-on keresztül tud e-mailt kezelni, esetleg SMS/e-mail lehetőség adott. Olyan funkció, mint ami a Sony készülékekben van, nem található.


hétf. feb. 19, 2001 11:10
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Na ez engem is erdekelne, hogy tud-e e-mailt letolteni mondjuk POP3-rol, vagy egyeb "kulturalt" modon.
Egyebkent orom, hogy kezdenek ilyen tudasu telefonokat gyartani. Nem sporoljak ki belole a memoriat.


hétf. feb. 19, 2001 9:37
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 485
Hozzászólás 
dredd63: "Az osszes orszag elohivoszama benne van!!!"
Nem akarlak elkeseríteni de ez már a One Touch Club-ban is benne volt (folyamatosan nyomva tartod a 0 gombot, amíg átvált + -ra, és akkor lenyomod az egyik oldalbillentyűt).
Szóval nem ez az első Alca telcsi ami ezt tudja!
Csak a rend kedvéért...


hétf. feb. 19, 2001 8:20
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Gábor E-mail-t fogad? Lehet E-mail-t fogadni vele?(nem WAP-on)


szomb. feb. 17, 2001 20:21
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 162
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
...jelentkezem.

6 db, egyenkent max. 10 mp-es hangmemot lehet felvenni, amiknek nevet is lehet adni. A 10 mp-en belul a gomb elengedesevel megall a felvetel es a reset idon belul (ezt maskepp nem tudom megfogalmazni, az az ido, amig a telefon magatol visszaall alaphelyzetbe) folytatni lehet a felvetelt.
SMS: nem olvasottbol max. 10 db amit fogadni kepes (szerintem ez van a SIM kartyan), de mihelyt elolvasod, beteszi a memoriaba. Tegnap probaltam, 24 db-ig volt turelmem, de szerintem a 32 MB a limit.

Udv
Dredd


szomb. feb. 17, 2001 10:37
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 162
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Hali!

Az osszes orszag elohivoszama benne van!!! (nem kell tobbe a tudakozot hivni, hogy mi az elohivoja Elefantcsontpartnak:-)))
Beleirhatsz prefixeket (pl. egy ceg telszamanak utolso harom szamjegye a mellekallomasokat hatarozza meg. Betaplalod a fix elotagot, es utana mindig mar csak a melleket kell beirnod)
Viszont!!! Tudja valaki, hogy hogyan lehet nemauzemmodba kapcsolni??? (nem vibra!) Erre meg nem sikerult rajonnom.
A 10-nel tobb SMS jo hir, kiprobalom talan meg ma:-))

Esemenynaplo: egy haromoras ertekezlet alatt 8-an hivtak, 5 SMS jott es volt egy riasztas is. A telcsi mindezt osszeszedi egy menupontba es onnan is elerheted oket.

Szoval kiraly!

Udv
Dredd


pén. feb. 16, 2001 18:52
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
A telefonkönyvben 15 saját mappát lehet létrehozni.

SMS: úgy tűnik, hogy a memória itt is bővebb. 25 biztosan tárolható és nem úgy tűnt, hogy nem engedne többet.

Nagyon praktikus a személyre szabható gomb. Gyorsan elérhető a legfontosabb 2 funkció.

Ami a forgalmazást illeti, úgy tudom, hogy a Westel erre az évre is kizárólagos szerződést kötött az Alcatellel.


pén. feb. 16, 2001 12:04
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 14
Hozzászólás 
Nagyon jó kis cucc ez a 700-as széria. Valóban az alcatel is kezd végre telefonokat gyártani, eddig nem ez volt rájuk a jellemző....!

Gyanítom a pannon nem fogja ezt a telefont forgalmazni......!
Cáfoljon meg valaki.......(jó lenne)!!! :-)

Üdv:
-D@bo-


pén. feb. 16, 2001 11:12
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 162
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Hali!

Oz:
tegnap este 120 karakterig probaltam a naptari bejegyzest, utana elcs****tem, szoval 120-ig biztosan lehet irni. (a tegnapi az nem az en napom volt:-((()

Udv
Dredd


pén. feb. 16, 2001 6:50
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Dredd!
Köszi szépen a beszámolót!

Stefy


csüt. feb. 15, 2001 23:54
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 162
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Sziasztok!

Igertem egy kis beszamolot a 701-esrol, 10 perce elkezdtem irni, csomo minden mar megvolt, erre nem lenyomtam veletlenul a keyboardon a Power gombot? Odaveszett fel oldal anyag, most meg mar 11 ora van.

Csak nehany kerdesre valasz:
Stefy:

-A vibrája ua. mint a 300-asé?
GYENGEBB, DE GYORSABB, LAZA INGBEN NEM JO.
-Tényleg narancssárga a háttérvilágítás?
IGEN, NEKEM NEM VISSZATASZITO, BAR FURCSA KICSIT.
-Mennyi dallam szerkeszthető bele?
HALA ISTENNEK EZ A FAJTA SZORAKOZAS KIMARADT BELOLE, BAR A DALLAMAI... SZOVAL NINCS SZERKESZTHETO CSENGOHANG. JATEK SE!
-Lehet-e csoportokat létrehozni,vagy névhez csengődallamot
rendelni?
NEM. A TELKONYVBEN LEHET TOBB CSOPORTOT LETREHOZNI, MEG ASSZEM AZ SMS-NEL, DE ANNAK NINCS KOZE A CSENGESHEZ. NINCS BENNE NOKIA FELE HANG A NEVHEZ (MONDJUK JO LENNE...)
-A csengőhangja maradt a 300-as széria "kismüanyagdoboz"
hangja?(Volt 302-esem,de csak a csengőhangja nem tetszett...a
többi tuti volt!)
IGEN, UGYANAZ A DOBOZHANG, SZORNYU, EN A SIMA CSENGEST HASZNALOM.
-A flippje gombbal nyitható?
IGEN, SZERINTEM KULTURALT, AKTIV FLIP, OLDJA A BILLENTYUZARAT IS. A FLIP NEM LEP KI A MENUBOL, HA BECSUKOD, DE A HIVAST BONTJA.
-Asztali töltője van mint a 300-asnak?
IGEN ES SAJNOS UGYANOLYAN KONNYEN ELMOZDUL BENNE.

Oz:

az SMS tarolast nem probaltam, nem tudom hol tarolja es mennyit, en kitorolgetem rogton a felesleget.

Csoport dallamot lasd feljebb...

Naptar bejegyzest csak probalgattam, a hosszat nem teszteltem. Jo sok fer bele, bar a 32 MB-ot dinamikusan hasznalja.


Hat eddig csak szinte negativumot irtam, mivel a kerdesekre valaszoltam, ha tudtam. A telefon az emlitett tulajdonsagai ellenere is nagyon ott van, ennyi penzert lopas.

Sok aprosag van benne, megprobalom majd valahogy osszefoglalni.

Udv
Dredd


csüt. feb. 15, 2001 23:14
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Néhány kérdésem lenne a készülékkel kapcsolatban.

Mennyi SMS-t bír tárolni? A memóriáját is használja, vagy csak a SIM-ét?

Lehet csoporthoz, vagy nevhez kulon dallamot rendelni?

A naptár bejegyzéseihez hány karakteres mezőt lehet felhasználni?


csüt. feb. 15, 2001 18:49
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
noa:
Valószinüleg nem kerül vissza több, mint a csodálatos 3210-ből, a fantasztikus T10-ből, a király T28-ból
a csodás 7110-ből stb., stb....


szer. feb. 14, 2001 22:24
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 264 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 13 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség