Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: pén. jún. 07, 2024 2:15



Hozzászólás a témához  [ 1470 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 30  Következő
Nokia 5800 XpressMusic (Tube) 
Szerző Üzenet
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. júl. 14, 2004 20:01
Hozzászólások: 380
Tartózkodási hely: Somogy
Hozzászólás 
insania írta:
...

Szia!

Nem !! akarok !! beszólni !!, de !! kissé !! idegesítő !! hogy !! minden !! mondatodat !! két !! felkiáltójellel !! zárod !! le !!

Nehezen olvashatóvá teszi, amit írsz. A vessző karakter az M betűtől jobbra, a pont pedig ettől még eggyel jobbra van.

Remélem, segítettem! :wink:


kedd dec. 29, 2009 19:08
Profil Privát üzenet küldése Honlap
vas-tag

Csatlakozott: pén. dec. 25, 2009 1:48
Hozzászólások: 9
Tartózkodási hely: BUDAPEST
Hozzászólás 
Na akkor lenne két kérdésem,az egyik hogy a híváslistákból csak az összeset vagy egyenként lehet törölni a hívásokat !!??
Olyan funkció nincs hogy csak pl:3-4et kijelölök és azokat törlöm,eddig az összes telómba így volt ??
A másik hogy egy gombnyomással hogy lehet aktiválni a rezgést, mert nem találtuk ??

Elég félve írtam le ezeket !! :lol:


hétf. dec. 28, 2009 23:50
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: pén. dec. 25, 2009 1:48
Hozzászólások: 9
Tartózkodási hely: BUDAPEST
Hozzászólás 
Akoska írta:
Már bocsáss meg, de úgy érzed, hogy nem kaptál semmi segítséget?


Semmi gond !!
Aranyosak voltatok és volt segítség is ,remélem még kérdezhetek !!?? :D


hétf. dec. 28, 2009 22:32
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. máj. 14, 2004 17:03
Hozzászólások: 133
Tartózkodási hely: Kecskemét
Hozzászólás Nokia 5800-ra
Sziasztok! Nokia 5800-ra kellene nekem olyan progi, ami kezeli az arj kiterjesztsű fileokat. Zip-est találtam.
Előre is köszönöm.
Üdv.: Ppeetike


hétf. dec. 28, 2009 20:22
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 164
Hozzászólás 
insania írta:
DE ha véletlen helyesírási hiba van Ákoska úgy is kijavítja !!
Mondjuk én azt hittem ez a fórum azért van hogy esetleg segítenek annak is akinek nem az élete a telefon és a számítógép csak egyszerű felhasználó !!
üdv


Azért is van, persze. Ákoska, csak ironizált, ahogy a hozzászólásom elején és végén én is.
Nehogy "besértődj" rajta. A lényeg, hogy megoldódott.

Üdv: L


hétf. dec. 28, 2009 18:14
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Már bocsáss meg, de úgy érzed, hogy nem kaptál semmi segítséget?


hétf. dec. 28, 2009 12:39
Profil ICQ
vas-tag

Csatlakozott: pén. dec. 25, 2009 1:48
Hozzászólások: 9
Tartózkodási hely: BUDAPEST
Hozzászólás 
Lator írta:
Akoska írta:
Hát akárhogy számolok, a 3play mint szó nálam 5 betű...


Jájjj, de gonosz vagy Ákoska. :lol: Ő csak a betűket számolta.....

Egyébként a 3play a T-Home álltal adott "nemtommilyentipusú" routerek jelszava.
Javaslom, hogy számítógépről lépj be a router felhasználói webes felületére és adj neki egy jelszót. Tárold és utána azt pötyögd be a telefonba. (Ne felejsd el a sz.gépen is átállítani, mert akkor meg az nem fog működni)
Egyszer konfiguráltam már ilyen routert és nem nagy ördöngősség, főleg úgy, hogy nem értek hozzá.

Nekem Linksys van és 9 karakter a jelszó (kétszer is átszámoltam Ákoska miatt :) ), amit begépeltem a telefonba és rögtön működött.


Üdv !
Köszönöm a válaszod,de már megoldottam és minden rendben van csak tegnap-nem írtam ide !!
Beírtam az router ip címét 192.156...stb és a security pont alatt ott volt a jelszó 9 karakterből állt egyből beugrott mi az !!:)
Remélem mindent jól írtam,nehogy gond legyen !!
DE ha véletlen helyesírási hiba van Ákoska úgy is kijavítja !!

Mondjuk én azt hittem ez a fórum azért van hogy esetleg segítenek annak is akinek nem az élete a telefon és a számítógép csak egyszerű felhasználó !!

üdv


hétf. dec. 28, 2009 12:08
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: pén. dec. 25, 2009 1:48
Hozzászólások: 9
Tartózkodási hely: BUDAPEST
Hozzászólás 
Akoska írta:
Hát akárhogy számolok, a 3play mint szó nálam 5 betű...


Kedves ember vagy !!


hétf. dec. 28, 2009 11:57
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 164
Hozzászólás 
Akoska írta:
Hát akárhogy számolok, a 3play mint szó nálam 5 betű...


Jájjj, de gonosz vagy Ákoska. :lol: Ő csak a betűket számolta.....

Egyébként a 3play a T-Home álltal adott "nemtommilyentipusú" routerek jelszava.
Javaslom, hogy számítógépről lépj be a router felhasználói webes felületére és adj neki egy jelszót. Tárold és utána azt pötyögd be a telefonba. (Ne felejsd el a sz.gépen is átállítani, mert akkor meg az nem fog működni)
Egyszer konfiguráltam már ilyen routert és nem nagy ördöngősség, főleg úgy, hogy nem értek hozzá.

Nekem Linksys van és 9 karakter a jelszó (kétszer is átszámoltam Ákoska miatt :) ), amit begépeltem a telefonba és rögtön működött.


hétf. dec. 28, 2009 7:14
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Hát akárhogy számolok, a 3play mint szó nálam 5 betű...


hétf. dec. 28, 2009 0:03
Profil ICQ
vas-tag

Csatlakozott: pén. dec. 25, 2009 1:48
Hozzászólások: 9
Tartózkodási hely: BUDAPEST
Hozzászólás 
Akoska írta:
Átöltöztél?? Szmokingot a vacsorához?

De minek? ;)

Ezt a részt nem is nagyon értem, de majd elmagyarázod.

WLAN (=WIFI) csatlakozáshoz annak a routernek a jelszavát kell beírnod, amire épp csatlakoznál.
Az nem, még egyszer mondom: NEM a PIN kódod, nem a biztonsági kód, nem az email fiókjaid jelszava, hanem annak a routernek a saját jelszava.

Ezt azonban csak akkor tudhatod, ha 1, Tiéd a router, azaz a saját netedre kapcsolódnál, vagy 2, elkéred/megadják a jelszót (éttermekben, bárokban, kávézóban lehet ilyen).
Vagy: a hálózat nem jelszavas, ekkor sima a csatlakozás.

DE: még ha be is jutottál egy routerre (mert pl. nem kér jelszót), akkor sem biztosított tutira, hogy a router a netre van kötve, azaz nem biztos, hogy tudsz rajta netezni.

"Ugyanolyan (csak jobb) program" kifejezésen mit is kell értenünk?


Szia !!
:D Ezt elírtam az idegtől !!! helyesen--áttöltöttem !! :lol: Szmokingot vacsorához !!Ez olyan mint Daciaban a fakormány !!
Na most az a baj hogy mindenki mond mindent én meg egy helyben állok
és dobogok !!/Én vagyok a csapat szíve !/
:D
A router az enyém mivel itthonról nettezek !!
amikor kézzel csatlakoztam a Wifire a laptoppal akkor a jelszó a: 3play !!
Ez van beírva a könyvébe is !!
Na most evvel az a gond hogy 4 betűs és a teló 8 betűset kér !!
Én felhívtam a szolgáltatót ők azt mondták hogy Router hátulján van 3 fajta számsor az egyik biztos az ,hát nem igazán természetesen !!
Szóval totál kivagyok az egésztől !!
:(
Jobb programra azt értem ha van egy gyorsabb szebb jobb program mondjuk képnézegetés 3D,levelezés stb !!
De lehet hogy hülyeséget írtam,vagy csak félreértettem amiket írnak a fórumokon a programokról hogy ami a telon van az gyenge és ez vagy az
progi sokkal jobb !!
Persze most ezt általánosságban írtam !!
Azért is kérdeztem ha fel akarok tenni egy újat akkor annak mi a módja !!??
Ja és köszönöm hogy válaszoltál !! :lol: :)


vas. dec. 27, 2009 2:01
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Átöltöztél?? Szmokingot a vacsorához?

De minek? ;)

Ezt a részt nem is nagyon értem, de majd elmagyarázod.

WLAN (=WIFI) csatlakozáshoz annak a routernek a jelszavát kell beírnod, amire épp csatlakoznál.
Az nem, még egyszer mondom: NEM a PIN kódod, nem a biztonsági kód, nem az email fiókjaid jelszava, hanem annak a routernek a saját jelszava.

Ezt azonban csak akkor tudhatod, ha 1, Tiéd a router, azaz a saját netedre kapcsolódnál, vagy 2, elkéred/megadják a jelszót (éttermekben, bárokban, kávézóban lehet ilyen).
Vagy: a hálózat nem jelszavas, ekkor sima a csatlakozás.

DE: még ha be is jutottál egy routerre (mert pl. nem kér jelszót), akkor sem biztosított tutira, hogy a router a netre van kötve, azaz nem biztos, hogy tudsz rajta netezni.

"Ugyanolyan (csak jobb) program" kifejezésen mit is kell értenünk?


szomb. dec. 26, 2009 20:17
Profil ICQ
vas-tag

Csatlakozott: pén. dec. 25, 2009 1:48
Hozzászólások: 9
Tartózkodási hely: BUDAPEST
Hozzászólás 
Elnézést hogy kérdezgetek de valahogy nem igazán sikerül ezt a telefont
használni az alap beállításokon kívül !!
Pl:Blu-val átöltöztem Youtube-ról zenéket, lejátssza a telefon de mást nem enged /csengőhang/ mert azt írja ki védett fájl !!??
Az internetre /Wifi/ való csatlakozás továbbra se sikerül, pedig a szolgáltatót is felhívtam és az összes jelszót beírtam, lehet rossz a telefon ?? :(
Egy másik kérdés ha majd valaha eljutok oda hogy letöltök egy ugyanolyan programot /csak jobbat/ mint ami a telon van akkor a régit hogy lehet törölni,vagy mindkettő fent marad ??
Tényleg elnézést a sok kérdésért de még nem volt ilyen telóm amire lehet tölteni progikat !!

üdv


szomb. dec. 26, 2009 17:23
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: pén. dec. 25, 2009 1:48
Hozzászólások: 9
Tartózkodási hely: BUDAPEST
Hozzászólás 
insania írta:
Üdv Mi
képtelen csatlakozni az internethez, mert valami megosztó jelszót kér én már beírtam minden jelszavam,ami létezik az internet szolgáltatómnál de akkor se akarja az igazságot !!:(
Ráadásul 8 karaktert kér míg az én jelszavaim max 5-ből állnak ??
Esetleg ha tudna valaki segíteni megköszönném !!!!


Kérlek, olvasd el a készülékhez kapott Felhasználói kézikönyvet. Abban minden kérdésedre választ találsz.[/quote]

Köszi !! :cry:
Azért még kérdezek hátha valaki többet segít,ha blu-val áttöltött zenéket
csengőhangként akarom hozzárendelni személyekhez akkor azt írja ki hogy védett fájl és nem engedi hozzárendelni !
a nethez továbbra se tudok kapcsolodni !!


pén. dec. 25, 2009 14:23
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 506
Tartózkodási hely: Győr-Tatabánya
Hozzászólás 
insania írta:
Üdv Mindenkinek !!
Én most kaptam egy ilyen telefont, hát van gondom rendesen a legkisebbtől
PL:hogy lehet csengőhangot változtatni az ébresztéshez ??
Vagy a legnagyobb hogy képtelen csatlakozni az internethez, mert valami megosztó jelszót kér én már beírtam minden jelszavam,ami létezik az internet szolgáltatómnál de akkor se akarja az igazságot !!:(
Ráadásul 8 karaktert kér míg az én jelszavaim max 5-ből állnak ??
Esetleg ha tudna valaki segíteni megköszönném !!!!


Kérlek, olvasd el a készülékhez kapott Felhasználói kézikönyvet. Abban minden kérdésedre választ találsz.


pén. dec. 25, 2009 9:41
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: pén. dec. 25, 2009 1:48
Hozzászólások: 9
Tartózkodási hely: BUDAPEST
Hozzászólás 
Üdv Mindenkinek !!
Én most kaptam egy ilyen telefont, hát van gondom rendesen a legkisebbtől
PL:hogy lehet csengőhangot változtatni az ébresztéshez ??
Vagy a legnagyobb hogy képtelen csatlakozni az internethez, mert valami megosztó jelszót kér én már beírtam minden jelszavam,ami létezik az internet szolgáltatómnál de akkor se akarja az igazságot !!:(
Ráadásul 8 karaktert kér míg az én jelszavaim max 5-ből állnak ??
Esetleg ha tudna valaki segíteni megköszönném !!!!


pén. dec. 25, 2009 2:18
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: kedd júl. 14, 2009 9:33
Hozzászólások: 20
Hozzászólás 
Kellemes karácsonyi ünnepeket minden kedves 5800 tulajnak!


csüt. dec. 24, 2009 21:33
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
Ha csak nem kaptál hozzá nokiás garilevelet az arab országból, akkor nincs milyen garit elvesztened a PC átírással. Esetleg, ha a gsm bolt adott vmi garit, az jöhet szóba, ott meg ki tudja, mennyire néznek ilyesmit, ha esetleg vissza kell vinned.


csüt. dec. 24, 2009 0:25
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 17
Hozzászólás 
Sziasztok!

Köszönöm az előző, részletes válaszokat, végülis meglett a telefon :)

Egy gondom van csak vele, hogy láthatóan arab országba szánták, és bár tud magyarul és a legújabbnak tűnő szoft van rajta (31.0.101), a saját beépített térképe az első indításnál inkompatibilisnek találta magát a telefonnal, és kérdezte hogy törölje-e a térképeket. Mondtam hogy tegye, így most a térképek helyett fehérség van, csak kizoomolva látszik az olasz csizma, homályosan... Ja és tele van szörnyű arab zenékkel a telefon...

A kérdésem, hogy tegyek-e fel emiatt új szoftvert (azaz ugyanezt a verziót magyarul)? Abból kiindulva hogy minden arab a telefonhoz, még a doksik is, gondolom a procuct code-ja alapján is ugyanezt az arab szoftvert tenné fel, aminek nincs értelme. Átírni egy másikra, magyarra a product code-ot nem merem, mert olvastam itt hogy gari vesztéshez vezethet. Mi tanácsoltok?

Köszönet előre is!


szer. dec. 23, 2009 18:58
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1538
Tartózkodási hely: A jelenben...
Hozzászólás Re: 5800
Gab33gab írta:
szaisztok.
nekem 5800-om van, és az lenne a kérdeésem hogy GPS navigálás, vagy WIFI-s netezés közben miért lép ki a menübe?
alatta ugyanúgy fut a GPS vagy a net csak kilép. MIÉRT ???????
előre is köszi


Kevesebb kérdőjellel és kiabálás nélkül is feltehetted volna a kérdésed...

Néha szokott ilyet csinálni, általában a régebbi szoft miatt. A 31-esben már sokkal-sokkal ritkábban csinálta, mint az előtte lévővel. Javaslom, hogy frissítsd fel a szoftvered, ha még nincsen.


hétf. dec. 21, 2009 16:06
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: hétf. nov. 09, 2009 14:39
Hozzászólások: 9
Hozzászólás 5800
szaisztok.
nekem 5800-om van, és az lenne a kérdeésem hogy GPS navigálás, vagy WIFI-s netezés közben miért lép ki a menübe?
alatta ugyanúgy fut a GPS vagy a net csak kilép. MIÉRT ???????
előre is köszi


hétf. dec. 21, 2009 15:39
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás 
Imici1972 írta:
Ha mégis kell navi a telefonon, akkor meg szoktam venni, mert nem lopom el mások szellemi munkáját.

Végre valaki, akinek nem ingyen kell minden. Respect!


szomb. dec. 19, 2009 9:24
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1795
Tartózkodási hely: Budapest, XVII.
Hozzászólás 
Tradd írta:
Sziasztok!

Jelenleg E65 tulaj vagyok, és gondolkodom 5800-ra váltáson. Ha tudnátok segíteni pár támpontot megválaszolni, nagyon megköszönném.

1. Eddig kétszer nyomogattam a telót, és elsőre nehezen kezelhetőnek tűnt, többször mellément a nyomogatásom, vagy nem érzékelte. Pár héttel később egy másik telefon szépen észrevett mindent, és kifejezetten jó volt nyomogatni. Van valami beállítási lehetőség az érintőképernyőre, vagy csak nekem tűnt nagyon másnak a két telefon?

2. Navigálni is használom az E65-öt, és azt olvastam tesztekben, hogy az 5800 viszonylag gyorsan és stabilan megtalálja a műholdakat. Ez tényleg igaz? Ki tud váltani teljeskörűen egy stabil bluetooth gps-t?

3. A saját térkép progija ha jól tudom csak akkor navigál ha előfizet rá az ember. Erre van esetleg valami trükk, vagy másik progit javasolt feltenni?

4. Olvastam olyat is hogy szépen fut rajta a Garmin, meg itt olyat is, hogy kilépeget. Ez mitől függhet? Tel. sw verzió, Garmin verzió? Mennyire gyors a Garmin 3D nézetben? E65-ön csak 2D-ben volt élvezhető.

5. Gondolkodom azon, hogy használt telót veszek, olcsóbbság miatt. Mennyire strapabíró a telefon? Túlél fél/1 évet úgy hogy még hosszabb távon lehessen használni?

6. Jó lenne hozzá olyan program amivel "szabad kézzel" rajzolgatni, jegyzetelni lehet a teljes kijelzőn. Alapból nem találtam ilyet a telefonon, létezik amit utólag rá lehet tenni?

7. Úgy általában az E65-höz (és hasonszőrű telókhoz) képest mi a különbség, azon kívül hogy jó nagy a kijelző és érintőképernyő van?

Köszönet előre is!



1. Igen, van. Be lehet kalibrálni az érintőkijelzőt.

2. Elég stabil, bár pl. az N82-höz képest hamarabb elveszti a jelet. Átlagos körülmények között kiváltja a BT GPS-t.

3. A saját navi fizetős. Létezik feltört verziója, valamint pl. a Garmin, Tom-Tom és sokan mások.

4. Nem tudom, mert én a gyárit használom, többnyire csak megnézem rajta hol van az adott hely és odamegyek. Vagyis főleg elektronikus térképként használom. Navigálni inkább egy Mio-val szoktam, iGo-n. Ha mégis kell navi a telefonon, akkor meg szoktam venni, mert nem lopom el mások szellemi munkáját.

5. Nekem február óta van meg, tökéletes állapotban van most is, külsőleg és belsőleg is. A beépített stylus retesze szokott csak kitörni-elkopni, ettől a pálcika kicsúszhat magától. Hátlap cserével orvosolható. A kijelző aránylag karcálló, legalábbis jobban, mint az N97-en.

6. Van ilyen, Mobile Paint a neve.

7. SOKKAL gyorsabb, funkciógazdagabb, a zenelejátszó, Net, navigáció, multimédia képességei mérföldekkel jobbak, úgy általában szerintem mindenben magasan veri az E65-öt. Szvsz az a teló már a múlt... :wink:


pén. dec. 18, 2009 22:59
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 17
Hozzászólás 
Sziasztok!

Jelenleg E65 tulaj vagyok, és gondolkodom 5800-ra váltáson. Ha tudnátok segíteni pár támpontot megválaszolni, nagyon megköszönném.

1. Eddig kétszer nyomogattam a telót, és elsőre nehezen kezelhetőnek tűnt, többször mellément a nyomogatásom, vagy nem érzékelte. Pár héttel később egy másik telefon szépen észrevett mindent, és kifejezetten jó volt nyomogatni. Van valami beállítási lehetőség az érintőképernyőre, vagy csak nekem tűnt nagyon másnak a két telefon?

2. Navigálni is használom az E65-öt, és azt olvastam tesztekben, hogy az 5800 viszonylag gyorsan és stabilan megtalálja a műholdakat. Ez tényleg igaz? Ki tud váltani teljeskörűen egy stabil bluetooth gps-t?

3. A saját térkép progija ha jól tudom csak akkor navigál ha előfizet rá az ember. Erre van esetleg valami trükk, vagy másik progit javasolt feltenni?

4. Olvastam olyat is hogy szépen fut rajta a Garmin, meg itt olyat is, hogy kilépeget. Ez mitől függhet? Tel. sw verzió, Garmin verzió? Mennyire gyors a Garmin 3D nézetben? E65-ön csak 2D-ben volt élvezhető.

5. Gondolkodom azon, hogy használt telót veszek, olcsóbbság miatt. Mennyire strapabíró a telefon? Túlél fél/1 évet úgy hogy még hosszabb távon lehessen használni?

6. Jó lenne hozzá olyan program amivel "szabad kézzel" rajzolgatni, jegyzetelni lehet a teljes kijelzőn. Alapból nem találtam ilyet a telefonon, létezik amit utólag rá lehet tenni?

7. Úgy általában az E65-höz (és hasonszőrű telókhoz) képest mi a különbség, azon kívül hogy jó nagy a kijelző és érintőképernyő van?

Köszönet előre is!


pén. dec. 18, 2009 21:48
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. júl. 24, 2008 22:15
Hozzászólások: 104
Hozzászólás 
atesszan írta:
charlie856 írta:
atesszan írta:
Akit érdekel a 6 készenléti ikon a főképernyőre, annak ide töltöttem fel:

http://addat.hu/48786693/6-ikon-patch-by-atesszan.rar.html



Felraktam , de a tárcsázózót nem találom amúgy jó lenne ....


Igen, ez hiba!


Helyesbítek. Be kell lépni a menübe, majd zöld gomb és máris ott van a tárcsázó! :D


csüt. dec. 10, 2009 15:47
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 323
Hozzászólás 
Köszönöm.


csüt. dec. 10, 2009 14:53
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1538
Tartózkodási hely: A jelenben...
Hozzászólás 
handras írta:
Tanácsotokat szeretném kérni.

Kollégámnak kellene vegyek (jó főnök vagyok :D ) egy 5800-as telefont.
Nem szeretnék lukra futni, ezért kérdezem, hogy van-e lényeges különbség (színen kívül) a kék, piros stb. változatok között, illetve a navigation edition az csak szoftveresen több-e vagy a többiben nincs is GPS?

üdv.

handras


A Navi Edition annyiban más, hogy kapsz navigálási licenszet és mászkálhatsz kedvedre akárhova. Kinézetre is van egy kis különbség, mert van rajta egy krómkeret, amit embere válogatja, hogy kinek jön be. Én nem fizetnék annyival többet (függetlenül közel 20k a különbség), viszont pannonnál a sima és a Navi között 5k van, annyit megér.

Természetesen a sima 5800-ban is van gps, nekem anno a Garmin 5.0.50 hibátlanul ment vele, meg persze gyalogosan ment az ovi maps is.


csüt. dec. 10, 2009 8:39
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 323
Hozzászólás 
Tanácsotokat szeretném kérni.

Kollégámnak kellene vegyek (jó főnök vagyok :D ) egy 5800-as telefont.
Nem szeretnék lukra futni, ezért kérdezem, hogy van-e lényeges különbség (színen kívül) a kék, piros stb. változatok között, illetve a navigation edition az csak szoftveresen több-e vagy a többiben nincs is GPS?

üdv.

handras


csüt. dec. 10, 2009 8:19
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: kedd júl. 14, 2009 9:33
Hozzászólások: 20
Hozzászólás Re: 5800
Viking666 írta:
golan7 írta:
Viking666 írta:
Sziasztok!

Valaki tudna egy használható navigációs progit, ami működik is, mert a garminnal próbálkoztam, de egyszer sem sikerült felraknom.........sőőőőőt az egyik próbálkozásom alkalmával még az SD kártyát is tönkretettem vele. Sikerült olyan garmint feltennem, hogy az egész telefont majdnem kivégezte. Mindent újra kellett rakni, de még így sem látja a SIM számokat.
A kártyaolvasó meg errort ír ki.
Várom a jó ötleteket és tanácsokat. Köszönöm.


Nálam megy a Garmin, de állandóan kilépegetett azóta felraktam egy újabb verziót, de azt még nem nagyon használtam hosszabb távon! Ezen kívül még jól működik az Ndrive és a Sygic is!


Esetleg valami linket is tudnál mellékelni, hogy honnan tudnék egy jól működö navigációs progit beszerezni?
Köszönöm


Itt nézz körül:


http://www.nokiaprogramok.hu/forum/viewtopic.php?f=92&t=525


http://www.nokiaprogramok.hu/forum/viewtopic.php?f=92&t=127

http://www.nokiaprogramok.hu/forum/viewtopic.php?f=92&t=45


hétf. dec. 07, 2009 19:32
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 122
Hozzászólás 
igen !5.00.60


hétf. dec. 07, 2009 10:28
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 415
Hozzászólás 
charlie856 írta:
pont a sajátomon nem fut :evil:

Használj Sygic-et.
Bár nekem elég stabilan futotta a garmin.
Legújabbal próbálod?


hétf. dec. 07, 2009 10:15
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 122
Hozzászólás 
pont a sajátomon nem fut :evil:


hétf. dec. 07, 2009 9:34
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 122
Hozzászólás 
Nálam is kilépeget a garmin. Raktam már fel vagy ezerszer, most még a telefont is frissítettem , de bekapcsolásnál kilép . Most következik a 4.20 as verzió , még az volt a legstabilabb .... Valami ötlet esetleg?


hétf. dec. 07, 2009 6:44
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: vas. dec. 06, 2009 19:50
Hozzászólások: 2
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás Re: 5800
golan7 írta:
Viking666 írta:
Sziasztok!

Valaki tudna egy használható navigációs progit, ami működik is, mert a garminnal próbálkoztam, de egyszer sem sikerült felraknom.........sőőőőőt az egyik próbálkozásom alkalmával még az SD kártyát is tönkretettem vele. Sikerült olyan garmint feltennem, hogy az egész telefont majdnem kivégezte. Mindent újra kellett rakni, de még így sem látja a SIM számokat.
A kártyaolvasó meg errort ír ki.
Várom a jó ötleteket és tanácsokat. Köszönöm.


Nálam megy a Garmin, de állandóan kilépegetett azóta felraktam egy újabb verziót, de azt még nem nagyon használtam hosszabb távon! Ezen kívül még jól működik az Ndrive és a Sygic is!


Esetleg valami linket is tudnál mellékelni, hogy honnan tudnék egy jól működö navigációs progit beszerezni?
Köszönöm


vas. dec. 06, 2009 21:10
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: kedd júl. 14, 2009 9:33
Hozzászólások: 20
Hozzászólás Re: 5800
Viking666 írta:
Sziasztok!

Valaki tudna egy használható navigációs progit, ami működik is, mert a garminnal próbálkoztam, de egyszer sem sikerült felraknom.........sőőőőőt az egyik próbálkozásom alkalmával még az SD kártyát is tönkretettem vele. Sikerült olyan garmint feltennem, hogy az egész telefont majdnem kivégezte. Mindent újra kellett rakni, de még így sem látja a SIM számokat.
A kártyaolvasó meg errort ír ki.
Várom a jó ötleteket és tanácsokat. Köszönöm.


Nálam megy a Garmin, de állandóan kilépegetett azóta felraktam egy újabb verziót, de azt még nem nagyon használtam hosszabb távon! Ezen kívül még jól működik az Ndrive és a Sygic is!


vas. dec. 06, 2009 20:32
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: vas. dec. 06, 2009 19:50
Hozzászólások: 2
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 5800
Sziasztok!

Valaki tudna egy használható navigációs progit, ami működik is, mert a garminnal próbálkoztam, de egyszer sem sikerült felraknom.........sőőőőőt az egyik próbálkozásom alkalmával még az SD kártyát is tönkretettem vele. Sikerült olyan garmint feltennem, hogy az egész telefont majdnem kivégezte. Mindent újra kellett rakni, de még így sem látja a SIM számokat.
A kártyaolvasó meg errort ír ki.
Várom a jó ötleteket és tanácsokat. Köszönöm.


vas. dec. 06, 2009 19:56
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 415
Hozzászólás Re: hy
cerpix írta:
Hy nekem az a problémám,hogy ahol szabad wifi pontok vannak tökéletesen megy a net.De itthon is van wifim de jelszóval védet,be írtam a kódot tökéletes.Aztán ha netezek be jön az oldal,és utána már nem megy továb.MSN en is rá csatlakozik,tökéletes és utána szét kapcsol.Ot a wifi jel hogy rajta van de a net meg szakat.

Akkor nem otthon van a gond? Mármint a router-el?


pén. dec. 04, 2009 20:09
Profil Privát üzenet küldése ICQ
ezüst tag

Csatlakozott: szer. ápr. 12, 2006 14:20
Hozzászólások: 52
Hozzászólás hy
Hy nekem az a problémám,hogy ahol szabad wifi pontok vannak tökéletesen megy a net.De itthon is van wifim de jelszóval védet,be írtam a kódot tökéletes.Aztán ha netezek be jön az oldal,és utána már nem megy továb.MSN en is rá csatlakozik,tökéletes és utána szét kapcsol.Ot a wifi jel hogy rajta van de a net meg szakat.


pén. dec. 04, 2009 18:04
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: kedd júl. 14, 2009 9:33
Hozzászólások: 20
Hozzászólás 
Attila86 írta:
És tényleg! Az e-mailjeimet akarta mindig letölteni az e-mail kliens. :roll: Most már lelőttem.

Köszönöm a segítséget!

Még egy kérdés: Nálatok mennyi idő alatt talál GPS pozíciót a telefon? Nekem kb 5-10 perc. Ez normális? Ha felengedem a netre, akkor elvileg sokkal hamarabb meg kellene találnia a műholdakat. Felengedtem, 33k adatforgalmat csinált de utána sem nagyon akarta megtalálni a műholdakat.


Ezt teljesen változó! Függ attól, hogy hol vagy , milyen az idő, mikor volt utoljára használva a GPS, stb.
Ráadásul teljesen telefon függő is, valakinek pikk-pakk megtalálja valakinél hosszú percek alatt sem mindig!


pén. dec. 04, 2009 12:53
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 415
Hozzászólás 
Attila86 írta:
És tényleg! Az e-mailjeimet akarta mindig letölteni az e-mail kliens. :roll: Most már lelőttem.

Köszönöm a segítséget!

Még egy kérdés: Nálatok mennyi idő alatt talál GPS pozíciót a telefon? Nekem kb 5-10 perc. Ez normális? Ha felengedem a netre, akkor elvileg sokkal hamarabb meg kellene találnia a műholdakat. Felengedtem, 33k adatforgalmat csinált de utána sem nagyon akarta megtalálni a műholdakat.

Ez elég érdekes! Mert nagyon változó volt.
Most nem az 5800-át használom, hanem egy Android-os telót. Pár hete iszonyat gyorsan talált holdat, 10 másodperc körül! Persze A-GPS-el.
Aztán most 1 hete nagyon lassan! Ki érti ezt?!?!
Mintha nem működne az A-GPS...


pén. dec. 04, 2009 11:05
Profil Privát üzenet küldése ICQ
ezüst tag

Csatlakozott: kedd jan. 09, 2007 15:24
Hozzászólások: 61
Hozzászólás 
Attila86 írta:
Még egy kérdés: Nálatok mennyi idő alatt talál GPS pozíciót a telefon? Nekem kb 5-10 perc.


Üdv,

én Garmint használok, tehát arról tudok eredményt mondani: 2, max. 3 perc. Szerintem az az 5-10 elég sok, de majd a nálam hozzáértőbbek megmondják.

Ide kapcsolódva: az Ovi Suite-on keresztül sikerült már valakinek gyári térképeket letölteni/áttölteni a telefonra? Ki akartam próbálni, de egy ideig gondolkodik a program, majd kiírja, hogy a térképek most nem elérhetők, próbáljam később. De később is ez van... :D


pén. dec. 04, 2009 10:13
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd szept. 27, 2005 17:13
Hozzászólások: 2193
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
És tényleg! Az e-mailjeimet akarta mindig letölteni az e-mail kliens. :roll: Most már lelőttem.

Köszönöm a segítséget!

Még egy kérdés: Nálatok mennyi idő alatt talál GPS pozíciót a telefon? Nekem kb 5-10 perc. Ez normális? Ha felengedem a netre, akkor elvileg sokkal hamarabb meg kellene találnia a műholdakat. Felengedtem, 33k adatforgalmat csinált de utána sem nagyon akarta megtalálni a műholdakat.


csüt. dec. 03, 2009 21:01
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Attila86 írta:
csab2 írta:
Attila86 írta:
...

Az, hogy valamelyik program automatikusan kapcsolódni akar a netre és keresne szegényke egy wifi hozzáférést. Nézd át a progikat, hogy melyik akar felmászni a netre. Pl. email kliens akarja letölteni a leveleket, vagy időjárás progi akarja frissíteni az adatokat.

Ui.: Mackó testvér beelőzött


Köszönöm a válaszokat!
De nem fut a háttérben semmilyen program! Legalábbis ha a menü gombot hosszan megnyomom akkor ott nincs semmi csak a symbian-gomb meg a házikó.
Az összes system minősítésű progi hidden módban fut.
Nem látható alapból.
Jó ötlet a tast manager feltelepítése, fogsz csodálkozni, ha átnézed a futó processeket! ;)


szer. dec. 02, 2009 2:18
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. ápr. 23, 2009 13:11
Hozzászólások: 23
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
golan7 írta:
A belinkelt fórumban keresgélj! Rémlik, hogy valakinek hasonló problémája volt és lehet, hogy volt rá megoldás is! (Itt van külön a hack-nek is fóruma, lehet, hogy ott tudnak segíteni!)


Köszi. Igazából olvasgattam már. Az egyetlen "megoldás" amit láttam: akkor már meg tudta az illető hack-elni a telefonját miután hard resetet csinált. Ördögi kör. Azt hiszem, elkerülhetetlen lesz. :)


kedd dec. 01, 2009 23:24
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: kedd júl. 14, 2009 9:33
Hozzászólások: 20
Hozzászólás 
IoannesPaulus írta:
golan7 írta:
Amalna írta:
Egy kis segítség kellene.
A 6. hónapos nokia5800-ámnál a az aktív készenlét nem működik.
A főképernyő beállítások közül az alap és a névjegysáv megy, de a parancsikonsor nem.
Hiába állítom az ikonokat, a képernyőn csak a keretet jeleníti meg.


Mit tegyek? előre is köszii.



Sziasztok!

És volt valakinek 5800-n sikerélménye ezzel kapcs.?
Nekem a naptárbejegyzések/teendők tűntek el másfél hónapja a főképernyőről (a bepipálhatóság lehetőségével együtt).
Megpróbáltam hack-elni a telefont. A HelloOX összes verziója ugyanazt csinálja. Telepítéskor az "Installing rootCerts..." örökké tart. Leállítva és manuálisan próbálkozva az E:\ROMPatcher.sisx-szel tanusítványhibát kapok. Ha pedig azt kis szignózom külön, akkor "a szükséges alkalmazáshozzáférés nincs megadva". Mindig felcsillan a remény, de úgy érzem, az életben nem fogom elérni a C:\Private mappa tartalmát. Valszeg hard reset lesz a dologból, pedig szerettem volna elkerülni.


A belinkelt fórumban keresgélj! Rémlik, hogy valakinek hasonló problémája volt és lehet, hogy volt rá megoldás is! (Itt van külön a hack-nek is fóruma, lehet, hogy ott tudnak segíteni!)


kedd dec. 01, 2009 22:34
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: kedd júl. 14, 2009 9:33
Hozzászólások: 20
Hozzászólás 
Attila86 írta:
csab2 írta:
Attila86 írta:
...

Az, hogy valamelyik program automatikusan kapcsolódni akar a netre és keresne szegényke egy wifi hozzáférést. Nézd át a progikat, hogy melyik akar felmászni a netre. Pl. email kliens akarja letölteni a leveleket, vagy időjárás progi akarja frissíteni az adatokat.

Ui.: Mackó testvér beelőzött


Köszönöm a válaszokat!
De nem fut a háttérben semmilyen program! Legalábbis ha a menü gombot hosszan megnyomom akkor ott nincs semmi csak a symbian-gomb meg a házikó.


Tegyél fel valamilyen Task Manager progit azzal meg tudod nézni milyen progik futnak! (Akár a rejtve futókat is!) Pl.:http://www.nokiaprogramok.hu/modules.php?name=letoltesek&op=show&id=28138


kedd dec. 01, 2009 22:30
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd szept. 27, 2005 17:13
Hozzászólások: 2193
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
csab2 írta:
Attila86 írta:
...

Az, hogy valamelyik program automatikusan kapcsolódni akar a netre és keresne szegényke egy wifi hozzáférést. Nézd át a progikat, hogy melyik akar felmászni a netre. Pl. email kliens akarja letölteni a leveleket, vagy időjárás progi akarja frissíteni az adatokat.

Ui.: Mackó testvér beelőzött


Köszönöm a válaszokat!
De nem fut a háttérben semmilyen program! Legalábbis ha a menü gombot hosszan megnyomom akkor ott nincs semmi csak a symbian-gomb meg a házikó.


kedd dec. 01, 2009 21:50
Profil Privát üzenet küldése Honlap
vas-tag

Csatlakozott: hétf. nov. 09, 2009 14:39
Hozzászólások: 9
Hozzászólás 
nem feltétlenűl op. rendszert
office vagy ehez hasonló dolgokat


kedd dec. 01, 2009 13:42
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 122
Hozzászólás 
Xp? Op. rendszert az op .rendszerre? miért?


kedd dec. 01, 2009 13:38
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: hétf. nov. 09, 2009 14:39
Hozzászólások: 9
Hozzászólás 5800 és Xp
Hali, valaki próbált már Xp-t vagy Xp-vel kapcsolatos programot tenni nokia 5800-ra tenni vagy a memoriakártyára?
gondolok itt office vagy bármilyen microsoft termékre


kedd dec. 01, 2009 12:26
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 1470 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 30  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 8 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség