Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: szer. jún. 05, 2024 19:03



Hozzászólás a témához  [ 818 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 17  Következő
Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3 
Szerző Üzenet
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 355
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
Re: Nokia N8-00

HozzászólásSzerző: csoliver » 2011-07-18 hétf. 20:47:19
Lehet Pr 2.0-ról sima phoenix-szel downgradelni!!!!

A beta PR 1.0-át simán vissza lehet tenni, majd utána bármelyik pr-t!!!

A lényeg, hogy dead phone módban kell flashelni és be kell jelölni a software downgrade pipát.

Itt a Pre beta 1.0:

http://www.4shared.com/file/9Y2rNKIb/No ... kiet_.html


hétf. júl. 18, 2011 20:48
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1795
Tartózkodási hely: Budapest, XVII.
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
Egy (szerintem) kihagyhatatlanul jó Facebook kliens Symbian^3 telókra:
fMobi http://networkedblogs.com/k5YtS

Nekem nagyon bejött.... :lol:


csüt. júl. 07, 2011 22:57
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
kakuk100 írta:
Sziasztok!
Szerintem nem is rózsaszín hanem Pink a Nokia N8. A Pink pedig a Lila ( sötétlila) egy árnyalata, és mivel fém, szerintem jól néz ki. Igaz, hogy színe miatt inkább női telefon, de ma már ez sem biztos. Láttam férfit pink színű ingben nemrégen. A narancs és a kék sem kifejezetten fiús inkább uniszex.
Üdv.

ŐSZINTÉN!!!
Te felvennél olyat???

Na ugye...


szer. jún. 22, 2011 19:25
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: vas. szept. 05, 2004 13:39
Hozzászólások: 587
Tartózkodási hely: Budapest / Mauritius
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
Sziasztok!
Szerintem nem is rózsaszín hanem Pink a Nokia N8. A Pink pedig a Lila ( sötétlila) egy árnyalata, és mivel fém, szerintem jól néz ki. Igaz, hogy színe miatt inkább női telefon, de ma már ez sem biztos. Láttam férfit pink színű ingben nemrégen. A narancs és a kék sem kifejezetten fiús inkább uniszex.
Üdv.


szer. jún. 22, 2011 18:26
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
Akoska írta:
Na végre, így kerek a világ: N8 végre rózsaszínben is!

http://mobilarena.hu/hir/nokia_n8_pink_ ... agbol.html

Kifejezetten női telefon, mint tudjuk az N8.

Ezzel a reklámmal méltó követője a Nokia a gumikacsás/fűrdőkádas reklámspotjuknak. Lehet, hogy kiengedték a börtönből azoknak az alkotóit? :)


szer. jún. 22, 2011 11:50
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
Na végre, így kerek a világ: N8 végre rózsaszínben is!

http://mobilarena.hu/hir/nokia_n8_pink_ ... agbol.html


szer. jún. 22, 2011 10:57
Profil ICQ
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 610
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
http://mobilarena.hu/hir/symbian_anna_korabbi_modellekre_is.html

Bosszantó, de mit lehet tenni. Azonban nem nagyon értem, hiszen ha júliustól már lehet Annás N8-akat kapni, akkor miért kell várni augusztusig?

És persze a T-Mobile mikor teszi lehetővé? Lesz ez október is. :-(


szer. jún. 22, 2011 9:42
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
siofok00 írta:
Egész jó a Galaxy SII is, de azért látható, hogy az n8 sokkal jobb, főleg ahol világos fehér fal van.

Fene tudja, nem vagyok egyik mellett sem elfogult, mert nem nagyon használom fotózásra, huszadrangú szempont volt az ilyen jellegű tudása, de nekem sok helyen rózsaszínes néhány szürkés rész az N8 képein.
A márványtömb, a fal, egyebek.
Az ég kiégését belátom, de megjegyzem, hogy bizonyos beállításoknál (szándékos beállításoknál) a Canon 40D is pont ilyen képeket csinál... :)

Mindegy, mindkét készülék remek kamerával felszerelt, a Nokia HW-sen ezerszer komolyabbal, a Samsungtól igen szép teljesítmény, hogy fel tudja a versenyt venni a Nokiával.

És ugye ezek után jön a TELEFON-rész, mert hát valahol mégiscsak telefon lenne mindkettő :)


csüt. jún. 16, 2011 22:57
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 355
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
Egész jó a Galaxy SII is, de azért látható, hogy az n8 sokkal jobb, főleg ahol világos fehér fal van.


csüt. jún. 16, 2011 18:15
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1795
Tartózkodási hely: Budapest, XVII.
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
Ha minden igaz, a PR 2.0 már alapból 30fps-re frissíti a videórögzítést:
http://n8geeks.com/nokia-n8-to-get-30fps-video-recording/



Ahogy ígértem, elkészült az SGSII vs. Nokia N8 tesztfotó album.

https://picasaweb.google.com/imre.keresztes/Samsung_Galaxy_SII_vs_Nokia_N800?feat=directlink

A fotó párok közül az első mindig a SGSII-vel, a második az N8-al készült.


kedd jún. 14, 2011 16:11
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1795
Tartózkodási hely: Budapest, XVII.
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
Én most párhuzamosan használok két N8-at és egy Galaxy SII-t. A héten kezdtem el összehasonlító fotókat készíteni. Jónéhány fotó van már és még szeretnék párat.
Ezek alapján egyértelmű az N8 fölénye. Azon kívül, hogy belenagyítva a képekbe az N8 sokkal részletgazdagabb, az SGSII nagyon sok helyen produkál "kiégett égbolt" effektust, illetve előszeretettel exponálja túl a képet. Sokszor még expozíció korrekcióval sem tudtam normális képet csinálni az SII-vel ott, ahol az N8 automata beállítással is remekelt.
Nagyon érződik az N8 - szükség szerint a lencse elé forduló - polárszűrőjének, a nagyobb méretű kameraszenzornak, a mechanikus zárnak és a Zeiss optikának az előnye.
Ezzel együtt a SII képei is nagyon szépek, átlag usernek (akinek nem a mobilfotó a hobbija, mint pl. nekem) tökéletesen megfelelnek.
A videókat még nem komparáltam, de a SGSII videói nagyon korrekt minőségűnek tűnnek, legalábbis a saját kijelzőjén ill. monitoron.
Az N8-ra is létezik már olyan kamera mod sw, amellyel folyamatos autofókuszos, 30fps mpeg4 videókat lehet lőni.
Egy valamiben JELENLEG biztosan verhetetlen az N8, a kamera minőségében. Erről kár is vitatkozni, egyszerűen sokkal komolyabb kamera hardware-e van, mint a piacon jelenleg kapható többi cuccnak. Az N8 képei még úgy is szebbek, hogy sajnos sokkal erősebben tömöríti a képeket, mint az SII. Ugyanaz a kép, ami az SII-nél kb. 3MB, az N8-nál 2MB, vagy kisebb, pedig az N8-ban 12MP-es kamera van, az SII-ben meg 8 megás...
No de erre is van már cucc, ami akár tömörítetlen képekre is ráveszi az N8-at... :D 8)

A design-ról lehet vitatkozni, az N8 szerintem is gyönyörű teló, igényes anyaghasználattal. A szifonok soha nem tetszettek igazán, a SGSII, pedig a maga egyszerűen gyönyörű stílusával hódított meg. Tulajdonképpen semmi extra nincs benne, egy vékony fekete lap az egész, de mégis elegáns. A kijelző minősége, pedig elképesztően jó.


szomb. jún. 11, 2011 22:54
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 355
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
Nemrég volt a kezemben Galaxy SII. Nagyon komoly kis gép, csak hatalmas méretre és mivel nálam a fényképezés nagyon kiemelt szempont, egyenlőre marad az n8. Mivel volt I4-em, ezért a fotókban nagyon gyenge, ha nem szikrázik a napfény és pl a vízparton készített képek olyanok, mintha festették volna őket. Az I4 videók viszont tényleg nagyon jó minőségűek, ezt aláírom, csak a mov kitejesztésű fájlokat konvertálgatni kell mindig. Az IOS is nagyon jól megírt szoftver, de a sok buta dolog, hogy pl csak másik IOS eszközzel van bluetooth fájlcsere 2011-ben a vicc kategória vagy, hogy csak ilyen 20-25 ezer forintos headsetekkel működik együtt a blutooth audio része, abból is csak néhány típussal.

Mindenki odavan másik oldalt az i4 design-ért. Nekem 10-ből 9 hölgyismerősöm külsőleg is a white-silver N8ra szavazott. :D Vagy lehet erre a jövőben, de valahogy ezt én mégsem venném meg: :D :D

http://www.youtube.com/watch?v=0jfP-vTr ... ded#at=197


az elmúlt évek mobilos képeim mindenfajta mobillal:

http://www.flickr.com/photos/csizmaziaoliver

Volt pár típus nálam... :D (Samsung Pixon 12 (M8910), SE Satio, N82, N86 8 MP, N95 és Samsung S8500)


szomb. jún. 11, 2011 19:24
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
siofok00 írta:
Mostanában mindenki temeti a Nokiat. Én Iphone4-ről váltottam vissza az N8-ra. Igazi univerzális készülék. Iphone4 siralmas fényképminősége után nem egy kategória. A videókat is végre simán kiírom dvd-re és minden készülék lejátssza, nem kell a vacak mov fájlkokat konvertálgatni. Operával a böngésző is teljesen rendben van és ami a legfontosabb a hangminőség egy telefonban, kíváló!!! Az Iphone hangszorója szó szerint recseg. Több darabot megnéztem és mindegyik olyan volt. Ha női hanggal beszéltem, lehetett hallani, hogy berezeg a hangszoró. Lehet szídni a symbiant, de teszi a dolgát, ha vki nem barmolja szét a telefonját, az sem fagy le. Igaz lassabb, meg nem olyan hatalmas felbontású a kijelző, de összességében nagy jó kis rendszer. Ha Nokia az eszét használta volna, egy erősebb hardveren a Symbian is pörögne, írtak volna rá egy kellemesebb kezelőfelületet és nem lenne itt semmi probléma.

Az igazság része persze az is, hogy egy android-os N8 egy kicsit nagyobb felbontású kijelzővel lenne az igazi, de a Symbian sem rossz, csak a sok marketinges most ezt találta ki.

Ejj de jó írás.

Itt nem fog senki a torkodnak esni, de ha egy iPhone-os topicban írnál le ilyet, már folyna a vére kifelé az ajtó alatt...
Pedig nagyon komoly igazságot írtál le.

Persze, attól függ, hogy mi a fő preferenciád. A leírásodból látszik, hogy a fotózás/videozás igen komoly helyen van.
Mondjuk ami videot én láttam iPhone4-től (nekem nincs, nem volt és nem is lesz, szóval elfogult nem tudok lenni sem ellene, sem irányába), az legalább olyan jó volt, mint az N8-cal készült mozgókép és a fotók sem voltak rosszabbak. Sőt, ugye a video közben is működő AF vastagon az iP4 felé billenti nálam a mérleg serpenyőjét.
Ezért jó a Samsung Galaxy S Camera Firmware update után, az SGS2 meg alapból, mert ezek a modellek is tudják a video közben AF-et.
Nekem fura szóhasználat a HD videofelvétel, ha egy fixfókuszú kamerával érik el, ami igazán sehol sem ad éles képet. A HD-nek épp a képélesség lenne a legnagyobb lényege.


szomb. jún. 11, 2011 9:42
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 355
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
Mostanában mindenki temeti a Nokiat. Én Iphone4-ről váltottam vissza az N8-ra. Igazi univerzális készülék. Iphone4 siralmas fényképminősége után nem egy kategória. A videókat is végre simán kiírom dvd-re és minden készülék lejátssza, nem kell a vacak mov fájlkokat konvertálgatni. Operával a böngésző is teljesen rendben van és ami a legfontosabb a hangminőség egy telefonban, kíváló!!! Az Iphone hangszorója szó szerint recseg. Több darabot megnéztem és mindegyik olyan volt. Ha női hanggal beszéltem, lehetett hallani, hogy berezeg a hangszoró. Lehet szídni a symbiant, de teszi a dolgát, ha vki nem barmolja szét a telefonját, az sem fagy le. Igaz lassabb, meg nem olyan hatalmas felbontású a kijelző, de összességében nagy jó kis rendszer. Ha Nokia az eszét használta volna, egy erősebb hardveren a Symbian is pörögne, írtak volna rá egy kellemesebb kezelőfelületet és nem lenne itt semmi probléma.

Az igazság része persze az is, hogy egy android-os N8 egy kicsit nagyobb felbontású kijelzővel lenne az igazi, de a Symbian sem rossz, csak a sok marketinges most ezt találta ki.


szomb. jún. 11, 2011 8:48
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 610
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
Kicsit ül a topic, ezért lendítek rajta:

http://www.mobilport.hu/jonnek-az-elso-symbian-annas-telefonok.html

Szóval nemsokára jön Annuska. Csak arra vagyok kíváncsi, hogy trés telefont mikor lehet frissíteni.

Az enyémen még az 1.2 sem jelent meg...


kedd máj. 31, 2011 12:26
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1795
Tartózkodási hely: Budapest, XVII.
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
levike7 írta:
csak hogy egy mondat erejéig visszatérjünk az N8 témához:
Végre hazahoztam a kék színűt! :)
Itthon van, nyomkodom... Teccik :rulez: :rulez:


Gratula hozzá! 8)
Szerintem nem fogsz benne csalódni. :wink:


szomb. máj. 21, 2011 22:36
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 558
Tartózkodási hely: Szeged
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
csak hogy egy mondat erejéig visszatérjünk az N8 témához:
Végre hazahoztam a kék színűt! :)
Itthon van, nyomkodom... Teccik :rulez: :rulez:


szomb. máj. 21, 2011 14:41
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1795
Tartózkodási hely: Budapest, XVII.
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
Trabi TM írta:
Macika írta:
Tehát etalont sikerült teremteniük munkapistáéknak.


Lehet, hogy Billi fiú is erre készül: http://index.hu/tech/cellanaplo/2011/05 ... _a_nokiat/


Ezt a hírt én pár napja olvastam először Eldartól a Twitteren.
Addig nem akarom terjeszteni, amíg nem bizonyosodik be, hogy igaz. Remélem nem, mert ha mégis, az a Nokia brand végét jelentheti, szerintem.
Eldar írt már sok marhaságot, de a komolyabb témákban indított kiszivárogtatásai sajnos eddig mind igaznak bizonyultak.
Adja Isten, hogy most tévedjen...


kedd máj. 17, 2011 22:14
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
Trabi TM írta:
Macika írta:
Tehát etalont sikerült teremteniük munkapistáéknak.
Lehet, hogy Billi fiú is erre készül: http://index.hu/tech/cellanaplo/2011/05 ... _a_nokiat/

EZ BRUTÁLIS HÍR!!!!

Délután a Nokia kommentálta a pletykát, noha általában nem foglalkozik az ilyen megerősítetlen hírekkel. A finn cég szóvivője csak annyit írt, hogy "Eldar pletykái nyílvánvalóan egyre pontatlanabbak".

(Közben a Nokia D kategóriás, harmadíziglen-szintű átvilágítást rendelt el azok között, akik tudnak a dologról, hogy kinek járt el a szája Eldarnak...) :D


kedd máj. 17, 2011 14:03
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
Macika írta:
Tehát etalont sikerült teremteniük munkapistáéknak.


Lehet, hogy Billi fiú is erre készül: http://index.hu/tech/cellanaplo/2011/05 ... _a_nokiat/


kedd máj. 17, 2011 13:45
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
Dannyboy írta:
Akoska írta:
A WP7-es telefonok ma átlagban 8GB memóriával érkeznek, ami a "másik" gyártónál 3 éve volt jellemző és kevésnek tűnik.

Mindig más, ha egy "trendsetter" hoz buta megkötéseket (de még így is tud trendet settelni :)), mint ha egy, már telített piacra frissen érkező, feltörekvő újonc szórakozik.
Utóbbitól nem veszik jó néven, akármekkora cég áll is mögötte...

Ja és a másik gyártó mindig is ilyen volt, illetve mára nagyon is jó lett a készülékek szoftvere.
A picipuha pedig a megkötéseket most vezette be, a korábbi WM verziók nyitottak és szimpatikusan rugalmasak voltak, még ha korszerűtlenek is sok szempontból.
Na ez a rugalmasság látszik most megszűnni.


Pontosan erről van szó! Éva "gyümölcse" 5 évvel ezelőtt biztosított akkora tárhelyet, mint az aprócska ma. Ez már önmagában is öngyilkosság, de még átvenni a korlátozásokat is 2011-ben, na az már inkább pofátlanság! Nem hiszem, hogy a wp7 rendszer olyan übertuti lenne, hogy saját trendet tudna alakítani, körömszakadtáig való rajongást sikerülne elérnie a táborában. Ezért számomra nagy botorság volt az ilyen korlátokat átvenni.

Nos igen, legyünk őszinték, az Apple (annak ellenére, hogy nem a szívem csücske, de a tudását elismerem maximálisan!) mesterien tudja azt, amit ígér. MINDENKI őt másolja a mobilpiacon, mindent ahhoz mérnek (a már gyorsabb HW-s androidokat is(!) :)).
Tehát etalont sikerült teremteniük munkapistáéknak.

Meglehetős magabiztosságra (hogy ne mondjam beképzeltségre) utal az, ha valaki azt mondja, hogy ő jobbat tud alkotni/joibbat alkotott az almánál.
Ha meg nem jobb, akkor mit keres a piacon?
Ha nem olcsóbb annyival (márpedig nem), ha nem jobb semmivel (márpedig nem), ha nem szabadabb semmivel (márpedig nem), akkor mi a piaci jogosultsága???

Persze, ki vagyok én, hogy pálcát törjek olyan pénzemberek feje felett, akik szeretnek dollármilliárdokat beáldozni egy előre láthatóan döglött projectbe...


kedd máj. 17, 2011 12:42
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1538
Tartózkodási hely: A jelenben...
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
Akoska írta:
A WP7-es telefonok ma átlagban 8GB memóriával érkeznek, ami a "másik" gyártónál 3 éve volt jellemző és kevésnek tűnik.

Mindig más, ha egy "trendsetter" hoz buta megkötéseket (de még így is tud trendet settelni :)), mint ha egy, már telített piacra frissen érkező, feltörekvő újonc szórakozik.
Utóbbitól nem veszik jó néven, akármekkora cég áll is mögötte...

Ja és a másik gyártó mindig is ilyen volt, illetve mára nagyon is jó lett a készülékek szoftvere.
A picipuha pedig a megkötéseket most vezette be, a korábbi WM verziók nyitottak és szimpatikusan rugalmasak voltak, még ha korszerűtlenek is sok szempontból.
Na ez a rugalmasság látszik most megszűnni.


Pontosan erről van szó! Éva "gyümölcse" 5 évvel ezelőtt biztosított akkora tárhelyet, mint az aprócska ma. Ez már önmagában is öngyilkosság, de még átvenni a korlátozásokat is 2011-ben, na az már inkább pofátlanság! Nem hiszem, hogy a wp7 rendszer olyan übertuti lenne, hogy saját trendet tudna alakítani, körömszakadtáig való rajongást sikerülne elérnie a táborában. Ezért számomra nagy botorság volt az ilyen korlátokat átvenni.


kedd máj. 17, 2011 12:29
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
Dannyboy írta:
Nem hogy nem lehet bővíteni, de úgy tudom, hogy a bt is korlátozott. Nem akarok vitát gerjeszteni, de ismerek egy másik készülékgyártót, akinek kísértetiesen hasonló opciói vannak... :)


A WP7-es telefonok ma átlagban 8GB memóriával érkeznek, ami a "másik" gyártónál 3 éve volt jellemző és kevésnek tűnik.

Mindig más, ha egy "trendsetter" hoz buta megkötéseket (de még így is tud trendet settelni :)), mint ha egy, már telített piacra frissen érkező, feltörekvő újonc szórakozik.
Utóbbitól nem veszik jó néven, akármekkora cég áll is mögötte...

Ja és a másik gyártó mindig is ilyen volt, illetve mára nagyon is jó lett a készülékek szoftvere.
A picipuha pedig a megkötéseket most vezette be, a korábbi WM verziók nyitottak és szimpatikusan rugalmasak voltak, még ha korszerűtlenek is sok szempontból.
Na ez a rugalmasság látszik most megszűnni.


kedd máj. 17, 2011 8:02
Profil ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
Hát igen, néhány havonta új Android verziót kapunk amiben mindig megfelelnek a hardverek fejlődésének (ami persze a HW rész fejlesztését igencsak ösztönzi, ami látható is, ahol ma a csúcs-Androidok vannak).

Symbianból néhány évente...


kedd máj. 17, 2011 7:57
Profil ICQ
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1538
Tartózkodási hely: A jelenben...
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
Macika írta:
Gondolod, hogy a Symbian fogja valamikor is támogatni a DualCore-t, ha >3 éve nem tud elszakadni a maximális 360x640-es felbontástól? :)

Az SGS2 nagyot üt és nem drága(!), a WP7 meg nem igazán bejövős. Nem a puritán csepme-stílus miatt (ami számomra visszataszító), hanem egy kétmagos, árban nagyjából azonos Android szolgáltatásaival összehasonlítva. Hiszen még csak memóriabővítésre sincs lehetőség.


Nem hogy nem lehet bővíteni, de úgy tudom, hogy a bt is korlátozott. Nem akarok vitát gerjeszteni, de ismerek egy másik készülékgyártót, akinek kísértetiesen hasonló opciói vannak... :)


kedd máj. 17, 2011 7:54
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
Mephysto írta:
Akoska írta:
Nem tudom, mennyire köztudott, de a MM-ban (az Árkádban biztosan) az N8 most 99.900 és minden szín van dögivel.

Így sem olcsó persze, de a többi hivatalos beszerzési forrás 10-20ezerrel drágább és nem biztos, hogy a teljes színválaszték raktáron van.


illetve az elektormos digitálisnál most ugyan 109e, de 15 hóra havi ~7-ért vihető 0%-kkal, 0 indulóval, de lehet úgy is, hogy van önrész és ennek megfelelően csökken a havi, a futamidő változatlan. bár ilyen akció mindig van, akár mm, akár s...

én is nagyon filózom, de még várok... jönnek a dual core-os telók... nem tudom érdemes e várni rájuk. vajon a nokának lesz? vagy ha lesz az már csak wm7-tel? a sgs2 nagyon vonzana, de a wm7 is bejön... esküszöm, ha a n8-nak nem lenne ilyen "maradi" a menüje, percet nem gondolkodnék...

egy biztos... telefont sosem lehet jókor venni... nincs megfelelő pillanat :)

Gondolod, hogy a Symbian fogja valamikor is támogatni a DualCore-t, ha >3 éve nem tud elszakadni a maximális 360x640-es felbontástól? :)

Az SGS2 nagyot üt és nem drága(!), a WP7 meg nem igazán bejövős. Nem a puritán csepme-stílus miatt (ami számomra visszataszító), hanem egy kétmagos, árban nagyjából azonos Android szolgáltatásaival összehasonlítva. Hiszen még csak memóriabővítésre sincs lehetőség.


hétf. máj. 16, 2011 23:50
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 238
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
Akoska írta:
Nem tudom, mennyire köztudott, de a MM-ban (az Árkádban biztosan) az N8 most 99.900 és minden szín van dögivel.

Így sem olcsó persze, de a többi hivatalos beszerzési forrás 10-20ezerrel drágább és nem biztos, hogy a teljes színválaszték raktáron van.


illetve az elektormos digitálisnál most ugyan 109e, de 15 hóra havi ~7-ért vihető 0%-kkal, 0 indulóval, de lehet úgy is, hogy van önrész és ennek megfelelően csökken a havi, a futamidő változatlan. bár ilyen akció mindig van, akár mm, akár s...

én is nagyon filózom, de még várok... jönnek a dual core-os telók... nem tudom érdemes e várni rájuk. vajon a nokának lesz? vagy ha lesz az már csak wm7-tel? a sgs2 nagyon vonzana, de a wm7 is bejön... esküszöm, ha a n8-nak nem lenne ilyen "maradi" a menüje, percet nem gondolkodnék...

egy biztos... telefont sosem lehet jókor venni... nincs megfelelő pillanat :)


hétf. máj. 16, 2011 18:58
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
Nem tudom, mennyire köztudott, de a MM-ban (az Árkádban biztosan) az N8 most 99.900 és minden szín van dögivel.

Így sem olcsó persze, de a többi hivatalos beszerzési forrás 10-20ezerrel drágább és nem biztos, hogy a teljes színválaszték raktáron van.


hétf. máj. 16, 2011 15:30
Profil ICQ
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 238
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
Imici1972 írta:
YLi írta:
Sziasztok!
Tesóm beújított egy N8-al. Gyári független magyar Nokia-tól. Előtte N86-al nyomult. Az lenne a kérdése, hogy van-e mód videót beállítani a híváshoz és a videózás közben milyen programmal lehetne bekapcsolni a LED-et?


nekem ugyan E52-őm van, de ott amikor a RealPlayer elkezdi lejátszani a videót, ott opciók -> videó használata és itt hozzá lehet rendelni névjegyhez, illetve beállítani csengőhangként.

Ha nem is így, de csak van erre megoldás az N8-nál is... ciki lenne, ha nem lenne :)


hétf. máj. 16, 2011 11:29
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1795
Tartózkodási hely: Budapest, XVII.
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
YLi írta:
Sziasztok!
Tesóm beújított egy N8-al. Gyári független magyar Nokia-tól. Előtte N86-al nyomult. Az lenne a kérdése, hogy van-e mód videót beállítani a híváshoz és a videózás közben milyen programmal lehetne bekapcsolni a LED-et?


1. Tudomásom szerint videót nem lehet beállítani a híváshoz, csak csengőhangot lehet rendelni a csoportokhoz.
2. Mivel az N8 Xenon vakus és nem LED-es, ezért videó segédfény bekapcsolása nem lehetséges.


csüt. máj. 12, 2011 21:29
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 222
Tartózkodási hely: A tejút szélén.
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
Sziasztok!
Tesóm beújított egy N8-al. Gyári független magyar Nokia-tól. Előtte N86-al nyomult. Az lenne a kérdése, hogy van-e mód videót beállítani a híváshoz és a videózás közben milyen programmal lehetne bekapcsolni a LED-et?


csüt. máj. 12, 2011 20:51
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
Imici1972 írta:
k_chris írta:
én elfordultam az Androidtól. Szuper meg minden, de HADD synceljek úgy hogy nem kell a fullos címlistámat feltölteni a gúglira hogy onnan átmenjen az outlookba (ok, van HTC Sync de maga az Android ezt nem támogatja), illetve olvastam valami jó kis statot hogy mennyi ártalmatlannak tűnő progik töltögetnek mindenfelé mindenféle statisztikát, esetleg címeket-telefonszámokat.. Úgy döntöttem nekem telefonálni, PUTTY-olni, navigálni megteszi egy duálkóros procis droidos gép helyett egy "csupán" ~600MHzes E7-es... azért írok ide mert ez jobban pörög... amiben a Nokia verhetetlen az a hardver, ez az E7 ÖSSZE VAN RAKVA rendesen. nem lötyög, satöbbi.


Arról már nem is beszélve, hogy nemrégiben bejelentették, hogy az összes Androidos telóról távolról uninstallálják azokat a progikat, amelyekről utólag kiderült, hogy kártékonyak.
http://index.hu/tech/cellanaplo/2011/03/07/tavolrol_torli_a_virusokat_a_google_az_androidos_mobilokrol/

Ez elsőre tök jól hangzik, de gondolkodjunk el egy kicsit: Ha a mobilunkra a mi kezdeményezésünk nélkül rá tudnak lépni és ott alkalmazásokat törölni, akkor innentől kezdve - ismerve a Google mentalitását és törekvéseit - szerintem bármit megtehetnek. Pl. ugyanezzel a módszerrel telepíthetnek is alkalmazásokat, adatokat szerezhetnek meg a telefonról.
Nekem sem tetszik az, hogy minden névjegyemet fel kell töltenem a Google szerverére, ha szinkronizálni szeretném...

Gondolom, akkor G-mailt sem használsz, ill. törlöd az összes leveledet elolvasás után.
Egyébként mondd, miben másabb a Google, mint mondjuk a Freemail vagy a Yahoo???
Adatot kezelnek, erre megvannak a szabályok, világméretű összeesküvésekbe pedig nem kéne belemenni.
Akit érdekel a telefonkönyvem, megmutatom neki. :D

Symbianra is SIMÁN lehet írni olyan programot, ami átnézi a telefonodon lévő adatokat, de a progi egy időjárásprogramnak van álcázva (amit meg is tesz, jelzi az időjárást), Te engedélyezed neki telepítéskor a hozzáférést az adataidhoz, a memóriába írást, a kimenő és bejövő netforgalmat.
Kell ennél ideálisabb helyzet egy kémprogramnak???
Ha valaki rosszindulattal akar közelíteni a készülékedhez, be akar jutni bele, akkor megtalálja a módját.
Hidd el. Ez nem függ oprendszertől!

Az androidon terjedő vírusok is olyanok, mint a fehér holló, ÁLLÍTÓLAG vannak, csak még senki nem találkozott olyannal.
Augusztus óta használok androidot, a mostani az ötödik androidos készülékem (SGS, ZTE Blade, Galaxy3, Galaxy Ace és most LG Optimus 2x), eddig soha nem vettem észre, hogy vírust kaptam volna be.

Ha valaki aggódik, hogy micsoda felháborító dolgok vannak az androidnál, tegye már ugyan fel a Malwarebytes' Anti-Malware megvett (vagy okosított) verzióját a PC-jére, aztán 1-2 óra böngészés után majd jöjjön vissza ide, hány behatolást akadályozott meg csak annyi idő alatt a program!


kedd ápr. 12, 2011 0:45
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
cooler21 írta:
nem cáfolva Macika szavait a recsegős Nokiákról, le kel szögezni az N8 NAGYON egyben van. el tudom képzelni ugyanezt az E7ről is...

a szoftveres kérdés már más tészta.az ízlések ls pofonok..
nekem a symbi a szimpi.. :D

Az N8-ban egyetértek, ami az összerakás minőségét illeti.
A baj, hogy ebben is benne van a 'nehogy tökéleteset alkossunk, mert akkor a következő, minimálisat változtatott modellt nem tudjuk majd eladni' felfogás.
Rossz helyen van (csak két kézzel fogva biztonságos) az egyetlen HW-s gomb és rettenetesen csúszós a fémház felülete.
Tucatnyi esetet olvastam, hogy kicsúszott a tulajdonosok kezéből az N8 emiatt.

A Nokia arra rendezkedett be az évek során, hogy nem évente hoz ki egy modellt (ahogyan korábban tette, pl. a 6110/6150, 6210, 6310 korában), hanem évente 15-öt, mely tulajdonképpen csak 3, de az egyikből ez maradt ki, a másikból más, ami viszont az egyikben van benne.
Ezzel jelentősen vissza tudja fogni a fejlesztésre fordított pénzeket, ugyanakkor fenn tudja tartani (eddig legalábbis tudta) az érdeklődést a márka iránt, mert mindig bíztak az emberek abban, hogy ezúttal tökéletes lesz a modell, amire kifizetnek egy kisebb vagyont.
A Nokiának egy óriási (de tényleg zseniális) húzása van a kezdetektől fogva, és az a menürendszer.
Aminél ésszerűbbet, felhasználóbarátabbat nem sikerült egyik gyártónak sem kitalálni. Talán az iPhone volt képes felzárkózni még mellé. Meg hát az Android, ami viszont közel 80%-ban iOS koppintás.


kedd ápr. 12, 2011 0:34
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1795
Tartózkodási hely: Budapest, XVII.
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
k_chris írta:
én elfordultam az Androidtól. Szuper meg minden, de HADD synceljek úgy hogy nem kell a fullos címlistámat feltölteni a gúglira hogy onnan átmenjen az outlookba (ok, van HTC Sync de maga az Android ezt nem támogatja), illetve olvastam valami jó kis statot hogy mennyi ártalmatlannak tűnő progik töltögetnek mindenfelé mindenféle statisztikát, esetleg címeket-telefonszámokat.. Úgy döntöttem nekem telefonálni, PUTTY-olni, navigálni megteszi egy duálkóros procis droidos gép helyett egy "csupán" ~600MHzes E7-es... azért írok ide mert ez jobban pörög... amiben a Nokia verhetetlen az a hardver, ez az E7 ÖSSZE VAN RAKVA rendesen. nem lötyög, satöbbi.


Arról már nem is beszélve, hogy nemrégiben bejelentették, hogy az összes Androidos telóról távolról uninstallálják azokat a progikat, amelyekről utólag kiderült, hogy kártékonyak.
http://index.hu/tech/cellanaplo/2011/03/07/tavolrol_torli_a_virusokat_a_google_az_androidos_mobilokrol/

Ez elsőre tök jól hangzik, de gondolkodjunk el egy kicsit: Ha a mobilunkra a mi kezdeményezésünk nélkül rá tudnak lépni és ott alkalmazásokat törölni, akkor innentől kezdve - ismerve a Google mentalitását és törekvéseit - szerintem bármit megtehetnek. Pl. ugyanezzel a módszerrel telepíthetnek is alkalmazásokat, adatokat szerezhetnek meg a telefonról.
Nekem sem tetszik az, hogy minden névjegyemet fel kell töltenem a Google szerverére, ha szinkronizálni szeretném...

Amúgy miért nem inkább N8-at veszel? Akkor ugyan kisebb kijelzőt kapsz és no HW QWERTY, viszont cserébe egy sokkal jobb kamera, memóriakártya bővíthetőség és FM transzmitter is jár, amelyeket az E7 sajna nélkülöz... :?
Ráadásul az N8 olcsóbb is.


hétf. ápr. 11, 2011 21:27
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 543
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
nem cáfolva Macika szavait a recsegős Nokiákról, le kel szögezni az N8 NAGYON egyben van. el tudom képzelni ugyanezt az E7ről is...

a szoftveres kérdés már más tészta.az ízlések ls pofonok..
nekem a symbi a szimpi.. :D


hétf. ápr. 11, 2011 21:16
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
k_chris írta:
én elfordultam az Androidtól. Szuper meg minden, de HADD synceljek úgy hogy nem kell a fullos címlistámat feltölteni a gúglira hogy onnan átmenjen az outlookba (ok, van HTC Sync de maga az Android ezt nem támogatja), illetve olvastam valami jó kis statot hogy mennyi ártalmatlannak tűnő progik töltögetnek mindenfelé mindenféle statisztikát, esetleg címeket-telefonszámokat.. Úgy döntöttem nekem telefonálni, PUTTY-olni, navigálni megteszi egy duálkóros procis droidos gép helyett egy "csupán" ~600MHzes E7-es... azért írok ide mert ez jobban pörög... amiben a Nokia verhetetlen az a hardver, ez az E7 ÖSSZE VAN RAKVA rendesen. nem lötyög, satöbbi.

Tudod, PONT nem a Nokia az, amelyik jól össze van rakva évek óta. Nem is tudok olyan modellt mondani a történelem során, ami ne nyekergett-recsegett volna. Talán a 6210, 6310i, az még masszívan össze volt rakva. De már ott is ott volt az akksi alá GYÁRILAG beragasztott rugalmas lap, amivel először tette nevetségessé magát a cég.
A Samsung, az LG felső kategóriás (árban vastagon az E7 alatt lévő) készülékei, de még az olcsóbbak is recsegésmentesen össze vannak rakva. Még a ZTE Blade sem recseg, pedig tényleg FILLÉRES készülék.
Fél A4-es lapot tele tudnék írni a Nokia recsegő modelljeivel. Sajnos.
De továbbra is a legnagyobb cég a Nokia, fáj látni, ahogy a saját ostobaságuk miatt veszítik el az első helyüket. Nagyon szerettem, még most is van kb. 1,5 tucat Nokiám a kis múzeumomban.

Sajnos ahogy már nem tudnak diktálni, igényt gerjeszteni, amikor meg kéne hajoljanak a vásárlói igények előtt, akkor már bajban vannak.
Az ázsiai kistigrisek pedig mindenütt lesik a vásárlók óhajait, azonnal ugranak rá, ha valami igényt tapasztalnak.

Természetes dolog, hogy akinek nincs igénye egy Anddroid vagy iPhone által biztosított felhasználói élményre, aki sokkal kevesebbel is beéri, annak teljesen fölösleges androidos/iOS készüléket beszereznie.


hétf. ápr. 11, 2011 20:55
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 941
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
én elfordultam az Androidtól. Szuper meg minden, de HADD synceljek úgy hogy nem kell a fullos címlistámat feltölteni a gúglira hogy onnan átmenjen az outlookba (ok, van HTC Sync de maga az Android ezt nem támogatja), illetve olvastam valami jó kis statot hogy mennyi ártalmatlannak tűnő progik töltögetnek mindenfelé mindenféle statisztikát, esetleg címeket-telefonszámokat.. Úgy döntöttem nekem telefonálni, PUTTY-olni, navigálni megteszi egy duálkóros procis droidos gép helyett egy "csupán" ~600MHzes E7-es... azért írok ide mert ez jobban pörög... amiben a Nokia verhetetlen az a hardver, ez az E7 ÖSSZE VAN RAKVA rendesen. nem lötyög, satöbbi.


hétf. ápr. 11, 2011 11:01
Profil Privát üzenet küldése ICQ
vas-tag

Csatlakozott: szomb. ápr. 09, 2011 20:39
Hozzászólások: 2
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
de nem találom sehol ennek a nevét!:) végig néztem már a telóba mindent még a keresőbe is beírtam a nevét de nem dobta ki. ha esetleg tudnál mondani valami részleteset h hol keressem megköszönném.


szomb. ápr. 09, 2011 21:05
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
reed90 írta:
Üdv léci segítsen valaki!
letöltöttem n8amra "Voyager Home Screen"-t aki nem ismerné annak itt egy link http://mobilit.hu/index.php?akod=2829
na szóval letöltöttem, de nagyon nem tetszik, és szeretném vissza állítani az alap menüt, de sehogy se jövök rá h ezt hogy lehetne h ne vesszen el semmim:S:D aki tudja pls segítsen
előre is köszi by

Mi van, ha a programok közül eltávolítod?


szomb. ápr. 09, 2011 20:48
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szomb. ápr. 09, 2011 20:39
Hozzászólások: 2
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
Üdv léci segítsen valaki!
letöltöttem n8amra "Voyager Home Screen"-t aki nem ismerné annak itt egy link http://mobilit.hu/index.php?akod=2829
na szóval letöltöttem, de nagyon nem tetszik, és szeretném vissza állítani az alap menüt, de sehogy se jövök rá h ezt hogy lehetne h ne vesszen el semmim:S:D aki tudja pls segítsen
előre is köszi by


szomb. ápr. 09, 2011 20:43
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1795
Tartózkodási hely: Budapest, XVII.
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
Anark írta:
Nagyon remélem, hogy már nem kell sokáig "örülnöm" az 1.1-nek!


És már itt is van a PR 1.2! Most frissítettem NSU-val, 014.002
Érdekes, mert a fekete N8-ra már felajánlotta a frissítést, a narancsra még nem. :hm: Úgy látszik még nem az összes magyar PC-re jött ki. Mondjuk ez a PR1.1-nél is így volt.
Eddig funkcionalitásban nem találtam újat, kicsit mint ha gyorsabb és pattogósabb lenne, különösen a kinetikus görgetés. A changelog szerint új Maps verziót is tartalmaz, én eddig is a legfrissebb bétát használtam.


kedd márc. 29, 2011 22:18
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: pén. nov. 26, 2010 23:34
Hozzászólások: 19
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
Szenya írta:
Anark írta:
Juhéjjj....
Na végre megjött!
És az én telómra is simán felment a levegőből a cucc.


Hogy ne sokáig örülj, nem olyan sokára itt az 1.2 ... és utána rövidesen jön a várva várt 2.0...

:-)


Nagyon remélem, hogy már nem kell sokáig "örülnöm" az 1.1-nek!


kedd márc. 29, 2011 19:20
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: csüt. dec. 28, 2006 15:27
Hozzászólások: 235
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
Anark írta:
Juhéjjj....
Na végre megjött!
És az én telómra is simán felment a levegőből a cucc.


Hogy ne sokáig örülj, nem olyan sokára itt az 1.2 ... és utána rövidesen jön a várva várt 2.0...

:-)


hétf. márc. 28, 2011 19:47
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: pén. nov. 26, 2010 23:34
Hozzászólások: 19
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
Juhéjjj....
Na végre megjött!
És az én telómra is simán felment a levegőből a cucc.


csüt. márc. 17, 2011 16:12
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1330
Tartózkodási hely: Itt vagyok
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
Az N97-ez képest fejlődik a T-Mobile, hogy már működik a levegőn keresztül történő szoftverfrissítés? Amúgy N8-on mennyire nyúltak bele a szoftverbe?


csüt. márc. 17, 2011 1:37
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 610
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
Sziasztok!

Megjött az 1.1 (013.016) a té-s telefonokra, legalábbis az enyémre. Kicsit csalódott vagyok, azt reméltem, hogy átugorják az 1.1-et és rögtön a 2.0-át teszik elérhetővé.Na mind1, ha már ott volt, feltelepítettem a telefon frissítőjével. Elég korrekt módon működött az egész telepítés, tettszett, mert eddig csak pc-ről frissítettem teló sw-t.

Gondolom nem lesz sok bajom vele.


szer. márc. 16, 2011 22:11
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 610
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
Szenya írta:
Alexfux írta:

Erről van valami konkrét infod? Mert a "kb. 1 hét" már kb. letelt! :)


Elvileg az sw rendben van, de kb. 2 hét mire NSU-n is megjelenik. ( Isten malmai...)


Mostantól? :-)

Egyébként köszi az infot...


kedd márc. 08, 2011 18:29
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: csüt. dec. 28, 2006 15:27
Hozzászólások: 235
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
Alexfux írta:
Szenya írta:
Anark!

Várj még kb. 1 hetet....


Erről van valami konkrét infod? Mert a "kb. 1 hét" már kb. letelt! :)


Elvileg az sw rendben van, de kb. 2 hét mire NSU-n is megjelenik. ( Isten malmai...)


kedd márc. 08, 2011 14:51
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 610
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
Szenya írta:
Anark!

Várj még kb. 1 hetet....


Erről van valami konkrét infod? Mert a "kb. 1 hét" már kb. letelt! :)


hétf. márc. 07, 2011 16:20
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 610
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
Imici1972 írta:
Alexfux írta:
Ma újraindult a telefon...

Navigálás és BT-headset (BH-217) használata közben. Jött egy hívás, és a teló fogta magát és újraindult. Először a headsetet dobta le, majd jött a restart. :(

Ilyen jelenséget az N97 gyakran produkált, más headsettel, de mindig navigálás és bejövő hívás közben...


Melyik FW van rajta? PR 1.0 vagy 1.1?


1.0. T-mobile-s a telefon, ehhez még nincs az 1.1, ha jól tudom, bár egyik Kollégánk mintha azt jelezte volna, hogy ezen a héten frissíthető lesz a T-s N8 is.


szer. márc. 02, 2011 23:57
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 818 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 17  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 6 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség