Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: csüt. máj. 23, 2024 14:01



Hozzászólás a témához  [ 818 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 17  Következő
Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3 
Szerző Üzenet
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1795
Tartózkodási hely: Budapest, XVII.
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
Alexfux írta:
Ma újraindult a telefon...

Navigálás és BT-headset (BH-217) használata közben. Jött egy hívás, és a teló fogta magát és újraindult. Először a headsetet dobta le, majd jött a restart. :(

Ilyen jelenséget az N97 gyakran produkált, más headsettel, de mindig navigálás és bejövő hívás közben...


Melyik FW van rajta? PR 1.0 vagy 1.1?


szer. márc. 02, 2011 22:45
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 610
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
Ma újraindult a telefon...

Navigálás és BT-headset (BH-217) használata közben. Jött egy hívás, és a teló fogta magát és újraindult. Először a headsetet dobta le, majd jött a restart. :(

Ilyen jelenséget az N97 gyakran produkált, más headsettel, de mindig navigálás és bejövő hívás közben...


szer. márc. 02, 2011 20:34
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
Imici1972 írta:
Az N8 jelenleg nekem azért is ideális, mert a hobbim a mobil fotózás, és ennél fogva ez a legfontosabb feature számomra. Annyira, hogy anno CSAK ezért vettem meg az N86-ot. Ebben jelenleg az N8 a legjobb a piacon.
A másik fontos feature a navigáció. Az ingyenes Ovi Maps ebben sem rossz alternatíva, különösen, ha kiegészítem a - most már forgalmi adatokat is mutató - Google Maps-al, ami már S^3-ra is elérhető.
Nos, ha a PR2.0 tényleg olyan jó lesz, mint mondják, akkor szerintem az N8 hosszú ideig esélyes lesz nálam.
Aztán majd ha kiöregszik és a Szimbi is tényleg kihal, majd elgondolkodom rajta, hogy Android, MeeGo, WP7, vagy ne adj' Isten iOS legyen. :P

Ezzel a véleménnyel (az utolsó fél mondat kivételével ;)) teljesen azonosulni tudok... :)


hétf. feb. 28, 2011 22:58
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1795
Tartózkodási hely: Budapest, XVII.
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
qkac111 írta:
Viszont így 3 hónap használat után azt kell mondjam ez a telefon tényleg képes kielégíteni az elvárásaimat.
Próbáltam közben az Androidot is, tetszett is, de most még kitartok a jó öreg Symbian mellet.
Reménykedek mint oly sokan, hogy a Nokia nem felejt el minket, és megkapjuk a (sokszor és sok helyen) beígért fejlesztéseket.
Addig meg próbálgatom a vasalást :hm:


Pont így vagyok vele én is. :wink:
Próbáltam én is az Androidot, igaz nem napokig volt nálam a teló, csak kb. fél órát, de ezek alapján nem nyűgözött le. Most már nem mondom, hogy soha nem váltanék, de egyelőre abszolút nem érzem a késztetést.
Macika biztos sokkal jobban meg tudná mutatni az erényeit, amelyeket nem is lehet elvitatni, de én azt mondom, talán most még nem behozhatatlan az Android előnye.
Azok a pozitívumok, amelyeket Macika is említett, számomra nem igazán vonzóak, én soha nem voltam "testre szabás mániás". Valószínűleg azért, mert a szimbi logikája nekem tökéletesen megfelel.
Amit viszont elvárok, hogy a teló legyen gyors és stabil. Sajnos ez az, amiben a Symbian csúnyán lemaradt és ami most erőteljesen pozitív irányba mozdult el a Symbian 3 által. Bár tény, hogy ennyi változás most már kevés a sikerhez. Két éve még elég lett volna, most már nem.
De ha igazak a híresztelések a PR 2.0-ról, akkor ez tovább fog javulni, méghozzá jelentős mértékban. Remélem így lesz....

Az N8 jelenleg nekem azért is ideális, mert a hobbim a mobil fotózás, és ennél fogva ez a legfontosabb feature számomra. Annyira, hogy anno CSAK ezért vettem meg az N86-ot. Ebben jelenleg az N8 a legjobb a piacon.
A másik fontos feature a navigáció. Az ingyenes Ovi Maps ebben sem rossz alternatíva, különösen, ha kiegészítem a - most már forgalmi adatokat is mutató - Google Maps-al, ami már S^3-ra is elérhető.
Nos, ha a PR2.0 tényleg olyan jó lesz, mint mondják, akkor szerintem az N8 hosszú ideig esélyes lesz nálam.
Aztán majd ha kiöregszik és a Szimbi is tényleg kihal, majd elgondolkodom rajta, hogy Android, MeeGo, WP7, vagy ne adj' Isten iOS legyen. :P


hétf. feb. 28, 2011 21:10
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag
Avatar

Csatlakozott: vas. feb. 27, 2011 12:51
Hozzászólások: 4
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
Imici1972 írta:
Viszont vasalni egész jól lehet vele, csak előtte indíts el egy prociizzasztó progit, hogy rendesen felmelegedjen. :gigalol:

Na azt még nem próbáltam !-F
Viszont így 3 hónap használat után azt kell mondjam ez a telefon tényleg képes kielégíteni az elvárásaimat.
Próbáltam közben az Androidot is, tetszett is, de most még kitartok a jó öreg Symbian mellet.
Reménykedek mint oly sokan, hogy a Nokia nem felejt el minket, és megkapjuk a (sokszor és sok helyen) beígért fejlesztéseket.
Addig meg próbálgatom a vasalást :hm:


hétf. feb. 28, 2011 18:13
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1795
Tartózkodási hely: Budapest, XVII.
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
qkac111 írta:
Imici1972 írta:
Pontosan így vagyok vele én is. Hirtelen nem tudok olyat mondani, amiben az N8 nekem ne lenne megfelelő. :lol:

Azért én találtam: Nem tud kávét főzni!! !-F


!-F
Viszont vasalni egész jól lehet vele, csak előtte indíts el egy prociizzasztó progit, hogy rendesen felmelegedjen. :gigalol:


hétf. feb. 28, 2011 16:50
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
Imici1972 írta:
Macika írta:
A Nokia már olyan mesze la van maradva már az Androidtól (úgy HW-sen, mint SW-sen), hogy már integetni sem tud utánuk. Sajnos.
Az iP-ről nem is beszélve, ami még az Android előtt is utcahosszal van...


Khmmm.... 8)
Én a Nokia iránt vagyok kissé elfogult, Macika pedig úgy látom egyre inkább az Android iránt. :mrgreen: Úgyhogy Nem vethetünk egymás szemére semmit. !-F

"Csak azon töprengtem, hogy miben kevés nekem az N8. Egyenlőre úgy tűnik, hogy elég, kielégíti az igényeimet."

Pontosan így vagyok vele én is. Hirtelen nem tudok olyat mondani, amiben az N8 nekem ne lenne megfelelő. :lol:

Ismersz, tudod, hogy 1994. óta nekem egyetlen márka létezett. Egészen 2010. augusztusáig.
Aztán kinyílt a szemem, rácsodálkoztam a fejlődésre.
Továbbra is elismerem a RÉGI Nokiát, a 6310i készüléket a mai napig minden idők legjobb mobilkészülékének tartom, van is belőle egy makulátlan példányom, amelyet 2002. májusában vettem a MM-ban 129e Ft-ért.
Azonban a fejlődést nem tudja egyetlen mégoly tőkeerős cég sem visszatartani.
A vásárlók pedig döntöttek.
10-ből 4,5 eladott új készülék Androidos.
Ez magáért beszél.

A Nolkiának akkor is fel kéne ismernie az elsőségének megőrzésének módját, ha csak üres hype lene az android rendszer.
De nagyon nem az.
Így pláne.

Az a nyilatkozat pedig, amit Barcelonában tettek úgy két hete, hogy azért nem fognak Androidos készüléket gyártani, mert nem akarják leigázni a piacot, az számomra (hithű Nokia-fanként is) undorító.

Na de offból elég volt ennyi... :)


hétf. feb. 28, 2011 16:48
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag
Avatar

Csatlakozott: vas. feb. 27, 2011 12:51
Hozzászólások: 4
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
Imici1972 írta:
Pontosan így vagyok vele én is. Hirtelen nem tudok olyat mondani, amiben az N8 nekem ne lenne megfelelő. :lol:

Azért én találtam: Nem tud kávét főzni!! !-F


hétf. feb. 28, 2011 16:29
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1795
Tartózkodási hely: Budapest, XVII.
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
Macika írta:
A Nokia már olyan mesze la van maradva már az Androidtól (úgy HW-sen, mint SW-sen), hogy már integetni sem tud utánuk. Sajnos.
Az iP-ről nem is beszélve, ami még az Android előtt is utcahosszal van...


Khmmm.... 8)
Én a Nokia iránt vagyok kissé elfogult, Macika pedig úgy látom egyre inkább az Android iránt. :mrgreen: Úgyhogy Nem vethetünk egymás szemére semmit. !-F

"Csak azon töprengtem, hogy miben kevés nekem az N8. Egyenlőre úgy tűnik, hogy elég, kielégíti az igényeimet."

Pontosan így vagyok vele én is. Hirtelen nem tudok olyat mondani, amiben az N8 nekem ne lenne megfelelő. :lol:


hétf. feb. 28, 2011 12:07
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 610
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
Macika biztos igazad van!

Csak azon töprengtem, hogy miben kevés nekem az N8. Egyenlőre úgy tűnik, hogy elég, kielégíti az igényeimet. Az elkövetkező két hétvégén össze leszek zárva HTC Desire tulajokkal, így lesz módom megtesztelni az 1G-s hw-t és az Android szabadságát. Törekedni is fogok rá és nem leszek elvhű nokiás, ezt megigérhetem... :)


hétf. feb. 28, 2011 11:32
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
Alexfux írta:
Sziasztok!

Ma a navigáció tesztje volt soron. Egy Navon N480 volt a referencia iGo primo-val a fedélzeten.

Örömmel jelentem ki, hogy a legfrissebb 3.06 hibátlanul tette a dolgát a két szpíker egyszerre mondta az okosat, egyszerre kezdtek újratervezésbe, ha én voltam az okosabb. Mind az N95, mind az N97 szivargyújtó töltője használható az autóban való töltéshez, csak egy CR-122 tartót kellett vennem drága pénzen. Szóval elégedett vagyok.

Az, hogy bekapcsolt BT headset-nél a navi szpíker nem beszél a BT headsetbe, hanem kihallatszik a telefonból, miközben a telefonhívások a headseten keresztül bonyolódnak az el kezdett tetszeni, remélem, hogy ez nem bug, hanem feature! :)

A telefon eddig kellemes sebességgel teszi a dolgát, nyoma sincs szegény N97-ben tapasztalható lassúságnak. Talán az érintésekre nem reagál úgy, ahogy szeretném, néha többször is meg kell nyomni a megfelelő ikont, hogy tegye, amire utasítottam.

Többeknek mutattam, mindenkinek tetszett a sebesség. Ezért nem nagyon értem ezt a windows-os összeborulást, hiszen ha csinálnak egy pofás, kicsit másmilyen UI-t, mint a többieké, miközben a Symbian erősségeit érintetlenül hagyják, akkor rövidesen utolérhették volna az Androidot, vagy az Iphone-t. Persze nyilván nem tudom, hogy mi folyik a Nokia-nál, nem ismerem a hátteret...

Az egész hsz-ed nagyon tetszett, egyetértettem vele maximálisan, kivéve az utolsó mondatot.

A Nokia már olyan mesze la van maradva már az Androidtól (úgy HW-sen, mint SW-sen), hogy már integetni sem tud utánuk. Sajnos.
Az iP-ről nem is beszélve, ami még az Android előtt is utcahosszal van...


hétf. feb. 28, 2011 1:27
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 610
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
Sziasztok!

Ma a navigáció tesztje volt soron. Egy Navon N480 volt a referencia iGo primo-val a fedélzeten.

Örömmel jelentem ki, hogy a legfrissebb 3.06 hibátlanul tette a dolgát a két szpíker egyszerre mondta az okosat, egyszerre kezdtek újratervezésbe, ha én voltam az okosabb. Mind az N95, mind az N97 szivargyújtó töltője használható az autóban való töltéshez, csak egy CR-122 tartót kellett vennem drága pénzen. Szóval elégedett vagyok.

Az, hogy bekapcsolt BT headset-nél a navi szpíker nem beszél a BT headsetbe, hanem kihallatszik a telefonból, miközben a telefonhívások a headseten keresztül bonyolódnak az el kezdett tetszeni, remélem, hogy ez nem bug, hanem feature! :)

A telefon eddig kellemes sebességgel teszi a dolgát, nyoma sincs szegény N97-ben tapasztalható lassúságnak. Talán az érintésekre nem reagál úgy, ahogy szeretném, néha többször is meg kell nyomni a megfelelő ikont, hogy tegye, amire utasítottam.

Többeknek mutattam, mindenkinek tetszett a sebesség. Ezért nem nagyon értem ezt a windows-os összeborulást, hiszen ha csinálnak egy pofás, kicsit másmilyen UI-t, mint a többieké, miközben a Symbian erősségeit érintetlenül hagyják, akkor rövidesen utolérhették volna az Androidot, vagy az Iphone-t. Persze nyilván nem tudom, hogy mi folyik a Nokia-nál, nem ismerem a hátteret...


vas. feb. 27, 2011 19:52
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 543
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
Macika írta:
cooler21 írta:
főnix után az ovi beállítható, a tv-k elvesztek...

Na igen, box-szal lehet úgy frissíteni, hogy megmaradjanak a TV-k is. Meg más dolgok is...

az enyémen biztonságit csináltam mindenről, visszaállítás után meglett a tv is. Barátomén a beállításokat és file-okat nem állítottam vissza, valszeg ezért tűnt el a tv.
Egyébként kétséged ne legyen, kéznél volt a a gondolat, hogy kit keressek, ha elszúrom:)

Csak nagyon kíváncsi vagyok, meg kellett csinálnom :mrgreen:


szomb. feb. 26, 2011 14:05
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
cooler21 írta:
főnix után az ovi beállítható, a tv-k elvesztek...

Na igen, box-szal lehet úgy frissíteni, hogy megmaradjanak a TV-k is. Meg más dolgok is...


pén. feb. 25, 2011 23:54
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 543
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
főnix után az ovi beállítható, a tv-k elvesztek...

mivel ez így tudom, hogy elnagyolt válasz, ugyanakkor többre nem telik tőlem,mivel annyira nem figyeltem meg, hogy 7370 ill a főnix után mi változott, ill max annyira, hogy nem care suitban frissítettem, további részletekkel nem szolgálhatok:)


pén. feb. 25, 2011 23:33
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1795
Tartózkodási hely: Budapest, XVII.
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
cooler21 írta:
majd kipróbáljam megint? :)

amúgy ha qt hiányzik, lehet, hogy elég a bubblelock alkalmazást feltenni, mert abban van qt is... :roll:


Igen, ezt én is hallottam.
Kíváncsian várom a fejleményeket! Végül is akkor sikerült feltenni az OVI-t? Megvan minden más is? (pl. TV-s app-ok) :lol:


pén. feb. 25, 2011 17:54
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 543
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
sokszor próbálta újra, aztán állítgattam, és feltettem főnixxel újra a 13.16ot és jó lett..
de az installig el sem jutott, a letöltést sem kezdte meg jó sok percig vártam pedig(4,73 Mb)

de főnix után sem ment első próbára, csak mikor mondtam ismételje meg.....

majd kipróbáljam megint? :)

amúgy ha qt hiányzik, lehet, hogy elég a bubblelock alkalmazást feltenni, mert abban van qt is... :roll:


pén. feb. 25, 2011 17:47
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1795
Tartózkodási hely: Budapest, XVII.
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
cooler21 írta:
megpróbáltam, a hard reset után ott virít az OVI, most próbálja magát frissíteni, 2.00.10025-re nem sok sikerrel egyelőre... :D


Igen, az ikon ott van, de az install szokott elhasalni a legvégén, mert a Qt környezet hiányzik.
Várom a beszámolód! 8) Köszi előre is!


pén. feb. 25, 2011 17:39
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 543
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
Imici1972 írta:
:wink: Köszönöm!

A böngészőben eddig is ment a multitouch.

Amit eddig tapasztaltam:

- A Quickoffice teljes verziója került fel, tehát SZERKESZTENI is lehet a .doc .ppt .xls fájlokat, nem csak olvasni.
- A browser is frissült, gyorsabb és zökkenőmentesebb a görgetés
- A tárcsázóból eltüntek a cirill betűk
- Általánosságban kicsit fürgébb a teló, pedig nem húztam újra, csak simán frissítettem.
- Az Ovi áruházat én már korábban frissítettem, de aki nem tette, állítólag az új fw-el az is automatikusan frissül. Rögtön észrevehető, mert megváltozott az indítókép. Egyébként az új Ovi Store is gördülékenyebb, jobb, mint az előző verzió.
Arról még vegyesek a hírek, hogy hard reset esetén vajon a PR 1.1-ből is "végleg" eltűnik-e az OVI Store, vagy itt már a fw része.

Az előző fw-ben még külön volt, ezért hard reset után nagyon nehézkesen lehetett csak visszatenni, többnyire szerviz téma volt.
A PR 1.1 állítólag már tartalmazza, de erre azért nem tenném le a nagy esküt... :D

Valaki tud erről biztosat? Macika? Ákoska? Esetleg? 8) :lol:


megpróbáltam, a hard reset után ott virít az OVI, most próbálja magát frissíteni, 2.00.10025-re nem sok sikerrel egyelőre... :D


pén. feb. 25, 2011 15:00
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1795
Tartózkodási hely: Budapest, XVII.
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
Gratula az új telóhoz! 8)
Remélem legalább olyan megelégedettséggel fogod használni, mint én. :lol:

"A Symbian^3-ra pedig igaz a megállapítás, hogy menet közben derülnek ki azok a különbségek, amelyek az S60 V5-höz képest jelentkeznek. Nemcsak a három részes főképernyőre gondolok, hanem pl. a lezártkijelzőkor látható órára. Apró, de hasznos és kinézetét tekintve szerintem még elegáns ficsör ez. Jópofa a naptár, de ezt az új tárcsázót még szoknom kell. Kicsit érzékeny az érintőképernyő, de néha lukat kell belebökni, hogy észrevegye, hogy akarok valamit. De egészében véve kezdek kicsit bizakodó lenni."

Ezzel én is pont így vagyok.
Egyébként a lezárt kijelzőn látható óra elsősorban nem a S3-nak, hanem az AMOLED kijelzőnek köszönhető, hiszen az LCD-nél ehhez folyamatos háttérvilágításra lenne szükség, ami ugye nem éppen akkubarát megoldás... :)
A tárcsázót nekem is szoknom kellett, de mostanra annyira megszoktam, hogy az N97-en lett furcsa és szokatlan. Ha megszokod, sokkal praktikusabb a használata, mint az N97-en.


pén. feb. 25, 2011 11:18
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 610
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
Most meg jó a Situations. A franc érti ezt...


pén. feb. 25, 2011 0:36
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 610
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
Sziasztok!

Nos meghozta a DHL a telefont kedden este. Nagyon korrekt volt a DHL-es ember, mert tudtunk a helyet és az időpontot illetően egyeztetni. Ez azért kiemelendő, mert volt már rossz tapasztalatom. Ja, és a T-mobile és a DHL mintha nem beszélne egymással. Míg a T-mobile oldalán lehet este hat után kiszállítást kérni, addig a DHL csak este hatig vállal kiszállítást. Na mind1 a telefon megjött.

Őszintén szólva csak szegény N97-em állapota lökött az N8 karjaiba, mert bár szerettem volna egy ilyen telót, de ez a Nokia-Microsoft összebútorozás kicsit elvette a kedvem a Nokia termékektől. De nem volt igazi alternatívája az N8-nak.

Szóval kidobozoltam és egy valóban csinos telefont tartottam a kezemben. Elegáns, minőségi, a külalakján a T-mobile felirat sem ront. :)

A különböző adatok mentése az N97-ről BT-n keresztül villámgyorsan megvolt, úgyhogy hamar elkezdődhetett a testreszabás. Az új 3.06-os Térképek sw. az elsők között települt, de előtte sikerült megijednem. Ugyanis összepárosítottam a telefont egy BH-217 típusú BT headsettel, és a kipróbálás közben a telefon egyszer csak újraindult. Na mondom jól kezdődik, de azóta a telefon teszi a dolgát a headsettel együttműködve. Érdekesség, hogy a navi nem szól a headsetben, hanem kihallatszik, de a telefonálás a headseten keresztül megy.
A telefon teljesen kellemes sebességgel teszi a dolgát, nem nagyon sikerült lassulást látnom. Természetesen kipróbáltam a HDMI kimenetet és az USB bemenetet is legnagyobb megelégedésemre.

A Symbian^3-ra pedig igaz a megállapítás, hogy menet közben derülnek ki azok a különbségek, amelyek az S60 V5-höz képest jelentkeznek. Nemcsak a három részes főképernyőre gondolok, hanem pl. a lezártkijelzőkor látható órára. Apró, de hasznos és kinézetét tekintve szerintem még elegáns ficsör ez. Jópofa a naptár, de ezt az új tárcsázót még szoknom kell. Kicsit érzékeny az érintőképernyő, de néha lukat kell belebökni, hogy észrevegye, hogy akarok valamit. De egészében véve kezdek kicsit bizakodó lenni.

Sikerült eddig minden kompjuterrer összelőni, sikerült beállítani mindenféle wi-fi hálózatokat és az első képek is csak azért lettek homályosak, mert nem szedtem le a védőfóliát az optikáról. Viszont hiányzik az N95-nél már mgszeretett kamera védő mechanika.

Eddig azon az újrainduláson kívül egy gondom van. Feltelepítettem a Nokia Situations segédprogit, amivel több profilt készíthetek szélesebb beállítási lehetőségekkel. Az N97-en a nagy összeomlás előtt csináltam pl. egy Vezetés nevű profilt, melynek bekapcsolásakor elindult a Térképek és bekapcsolt a BT.

Az N8-amon nem sikerül testreszabnom a profilt, nem reagál, ha megérintem a "Personalise" gombot!

Kicsit bosszantó!


csüt. feb. 24, 2011 17:34
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: csüt. dec. 28, 2006 15:27
Hozzászólások: 235
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
Anark!

Várj még kb. 1 hetet....


csüt. feb. 24, 2011 15:58
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: pén. nov. 26, 2010 23:34
Hozzászólások: 19
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
Hááát... csak nem jön ez a frissítés.
Bánatomba minnyá eret vágok valamelyik kollégámon. :lol:
"T"-sek közül valakinek jött már frissítés?


csüt. feb. 24, 2011 14:59
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
Imici1972 írta:
Újabb két érdekességeket fedeztem fel a PR1.1-ben:

- A menügomb készenlétben nem "lélegzik". Csak akkor, ha kikapcsolom a kijelzővédőt, vagyis tök sötét a kijelző. Az eseményeket természetesen ugyanúgy jelzi, mint eddig

- A kijelzővédő óra sokkal lassabban mozog a kijelzőn, percenként alig egy mm-t mozdul csak el.

- Szerintem jó is, hiszen más is jelzi, hogy él a teló. Kevesebb áram fogy.
De gondolom, ha esemény (nem fogadott hívás, SMS, E-mail) van, akkor villog a menügomb, nem?

- Igazán nincs sok magyarázata annak, miért kellene lóugrásban haladnia az órának a kijelzőn. Bár ezzel nem hiszem, hogy számottevő energiát spóroltak volna meg.


kedd feb. 22, 2011 11:50
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1795
Tartózkodási hely: Budapest, XVII.
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
Újabb két érdekességeket fedeztem fel a PR1.1-ben:

- A menügomb készenlétben nem "lélegzik". Csak akkor, ha kikapcsolom a kijelzővédőt, vagyis tök sötét a kijelző. Az eseményeket természetesen ugyanúgy jelzi, mint eddig

- A kijelzővédő óra sokkal lassabban mozog a kijelzőn, percenként alig egy mm-t mozdul csak el.


kedd feb. 22, 2011 9:22
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 610
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
Imici1972 írta:
Kiszivárgott S^3 PR 2.0 changelog infók:

http://symbian-freak.com/news/011/02/leaked_change_log_of_pr20_firmware_for_symbian3_devices.htm

Álítólag április körül érkezik.



És magyarul is...

http://www.mobilport.hu/nokia_blog/20110222/uj_eletre_kel_a_nokia_n8/

Ha minden jól megy, akkor holnap este hozza a futár!


hétf. feb. 21, 2011 14:34
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1795
Tartózkodási hely: Budapest, XVII.
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
Kiszivárgott S^3 PR 2.0 changelog infók:

http://symbian-freak.com/news/011/02/leaked_change_log_of_pr20_firmware_for_symbian3_devices.htm

Álítólag április körül érkezik.


vas. feb. 20, 2011 9:35
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1795
Tartózkodási hely: Budapest, XVII.
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
Még egy újdonság a PR 1.1-ben: Fekvő tájolással is működik a tárcsázó, szépen elforgatja, ahogy kell... 8)


pén. feb. 18, 2011 12:05
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
user01 írta:
Talán félreérthetően fogalmaztam.

Tehát... javítva lett a még felhasználható karakterek számának kijelzése.

Egyébként jól tudod... :D

Igen, félreérthető volt, így már mindjárt más ;)


csüt. feb. 17, 2011 23:35
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 169
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
Talán félreérthetően fogalmaztam.

Tehát... javítva lett a még felhasználható karakterek számának kijelzése.

Egyébként jól tudod... :D


csüt. feb. 17, 2011 19:27
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
user01 írta:
Még annyit hozzátennék, hogy üzenet írásánál javították a karakterkódolás csökkentett támogatását. Tehát egy "ő" betű esetén nem csökken le drasztikusan az egy üzenetben küldhető karakterek száma.

Azt hiszem, azt Te sem gondolod komolyan, hogy a Nokiának sikerül megváltoztatnia a GSM-szabványt egy modelljével. :D :D :D

Az Unicode karakterkódolás szabályai semmit sem változtak.

Te viszont előbb a csökentett karaktertámogatásról írsz, majd utána a teljesről. Mintha nem igazán lennél tisztába a dolog mikéntjével.

Tehát még egyszer.

Egy db csökkentett karaktertámogatású SMS 160 hasznos karaktert tartalmazhat, mely az izlandi ABC karaktereit használja, a magyarból csak az é, ö, ü, É, Ö, Ü fér bele, SEMMI több.

Az Unicode kódolásra átkapcsolva (akárcsak EGYETLEN, az előzőekben felsorolt 3 magánhangzótól eltérő hangzó használata esetén AZONNAL, automatikusan történik az átkapcsolás, ha engedélyezve van a teljes karaktertámogatás) 70 db karakter lehet az első SMS-ben és csökkenő számúak a további - láncolt, összefűzütt - SMS-ekben.

Ezen a Nokia nem tudhat változtatni, mert nem a végberendezésen (mobilkészüléken) múlik.
Lehetne, hogy beleépítene egy röptömörítő programot a készülékeibe, amellyel akár 3-400 teljes ékezetes karaktert is el lehetne küldeni kódolva - a túloldalon visszaalakítva - de ezáltal akkora biznisztől esnének el a szolgáltatók, hogy egészen biztosan perre vinnék a dolgot.

Mellesleg ilyen program most is megvásárolható, Symbianra is és Androidra is, egyetlen feltétel, hogy a címzett is kell rendelkezzen az üzenet dekódolásához való szoftverrel a készülékén.


csüt. feb. 17, 2011 18:07
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
user01 írta:
Tehát egy "ő" betű esetén nem csökken le drasztikusan az egy üzenetben küldhető karakterek száma.

Akkor azt el sem küldi, csak rövid ö-t, vagy o-t küld helyette...


csüt. feb. 17, 2011 13:59
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 543
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
Anark írta:
cooler21 írta:
hú, Imici nagyon up-to-date vagy!!

feltettem én is, 100 ról 30 %-ra esett a töltöttség 3 perc alatt:)

annyit vettem észre, hogy a böngésző már két újjal is nagyítható...
:lol:

mint ahogy eddig is az volt... :D



ez eddig nekem eddig nem tűnt fel... :lol: :lol: :lol:


csüt. feb. 17, 2011 11:11
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 169
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
Még annyit hozzátennék, hogy üzenet írásánál javították a karakterkódolás csökkentett támogatását. Tehát egy "ő" betű esetén nem csökken le drasztikusan az egy üzenetben küldhető karakterek száma.


csüt. feb. 17, 2011 10:49
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1795
Tartózkodási hely: Budapest, XVII.
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
:wink: Köszönöm!

A böngészőben eddig is ment a multitouch.

Amit eddig tapasztaltam:

- A Quickoffice teljes verziója került fel, tehát SZERKESZTENI is lehet a .doc .ppt .xls fájlokat, nem csak olvasni.
- A browser is frissült, gyorsabb és zökkenőmentesebb a görgetés
- A tárcsázóból eltüntek a cirill betűk
- Általánosságban kicsit fürgébb a teló, pedig nem húztam újra, csak simán frissítettem.
- Az Ovi áruházat én már korábban frissítettem, de aki nem tette, állítólag az új fw-el az is automatikusan frissül. Rögtön észrevehető, mert megváltozott az indítókép. Egyébként az új Ovi Store is gördülékenyebb, jobb, mint az előző verzió.
Arról még vegyesek a hírek, hogy hard reset esetén vajon a PR 1.1-ből is "végleg" eltűnik-e az OVI Store, vagy itt már a fw része.

Az előző fw-ben még külön volt, ezért hard reset után nagyon nehézkesen lehetett csak visszatenni, többnyire szerviz téma volt.
A PR 1.1 állítólag már tartalmazza, de erre azért nem tenném le a nagy esküt... :D

Valaki tud erről biztosat? Macika? Ákoska? Esetleg? 8) :lol:


csüt. feb. 17, 2011 10:33
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: pén. nov. 26, 2010 23:34
Hozzászólások: 19
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
cooler21 írta:
hú, Imici nagyon up-to-date vagy!!

feltettem én is, 100 ról 30 %-ra esett a töltöttség 3 perc alatt:)

annyit vettem észre, hogy a böngésző már két újjal is nagyítható...
:lol:

mint ahogy eddig is az volt... :D


csüt. feb. 17, 2011 8:05
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
cooler21 írta:
hú, Imici nagyon up-to-date vagy!!

feltettem én is, 100 ról 30 %-ra esett a töltöttség 3 perc alatt:)

annyit vettem észre, hogy a böngésző már két újjal is nagyítható...

Eddig hogyan lehetett nagyítani a böngészőben? Nem ment a multitouch???


csüt. feb. 17, 2011 0:39
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 543
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
hú, Imici nagyon up-to-date vagy!!

feltettem én is, 100 ról 30 %-ra esett a töltöttség 3 perc alatt:)

annyit vettem észre, hogy a böngésző már két újjal is nagyítható...


szer. feb. 16, 2011 17:55
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1795
Tartózkodási hely: Budapest, XVII.
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
Megérkezett a PR1.1 firmware a magyar független N8-akra is, NSU-n most frissítettem.
Sokat még nem próbáltam, de óriási nagy változásokat eddig nem tapasztaltam.


szer. feb. 16, 2011 14:58
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 115
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott... Sokszor net, még többször GSM közelben... :)
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
Imici1972 írta:
Az alábbi linken mindenki megnézheti, mikor érkezik az Ő product kódjára a PR1.1-es fw.
Töltsd le az xls fájlt, *#0000# -el le lehet kérdezni a PC-t is, és ha az excel fájlban "In ceation" szerepel a PC mellett, akkor a héten (week07), legkésőbb péntekig elérhető lesz a fw.
A "Published" azt jelenti, már most elérhető.

http://discussions.europe.nokia.com/t5/Software-Updates/Official-Nokia-N8-PR1-1-Software-Release-Schedule/td-p/923407

Nagyszerű info, köszi!! :D


hétf. feb. 14, 2011 15:18
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1795
Tartózkodási hely: Budapest, XVII.
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
Az alábbi linken mindenki megnézheti, mikor érkezik az Ő product kódjára a PR1.1-es fw.
Töltsd le az xls fájlt, *#0000# -el le lehet kérdezni a PC-t is, és ha az excel fájlban "In ceation" szerepel a PC mellett, akkor a héten (week07), legkésőbb péntekig elérhető lesz a fw.
A "Published" azt jelenti, már most elérhető.

http://discussions.europe.nokia.com/t5/Software-Updates/Official-Nokia-N8-PR1-1-Software-Release-Schedule/td-p/923407


hétf. feb. 14, 2011 14:34
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
Imici1972 írta:
...mert ha már 40k-ért hozzá lehet jutni egy Androidos kínai bóvlihoz...

Tudod, hogy a Nokia mennyire verné a seggét a földhöz, ha képes lett volna egy akkora példányszámban eladható 'bóvlit' előállítani, mint amivel a ZTE megelőzte eladásban az Apple-t az iPhone4-gyel együtt???

És tudod mi az Androidos bóvli?
Az SE 240x320-as kijelzőjű vackai (X10mini/pro), meg az LG androidosai hasonló felbontású kijelzőkkel.


vas. feb. 13, 2011 1:20
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
Imici1972 írta:
mert ha már 40k-ért hozzá lehet jutni egy Androidos kínai bóvlihoz, onnantól az a piac már nem hoz hasznot a gyártóknak

Nem igazán értem, hogy az árnak mi köza a piachoz, de jó ha tudod, hogy 35-ért már hozzá lehet jutni Symbian-os bóvlihoz is (5230), tehát akkor a Symbian piac meghalt? :roll:
Igaz nem kínai termék, sokkal rosszabb, komáromi...


szomb. feb. 12, 2011 15:40
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
pucok írta:
nn írta:
Ehhez mit szóltok?

Windows Phone 7 lesz a Nokiákon

http://index.hu/tech/cellanaplo/2011/02 ... _nokiakon/

Tipikus....
Megint a fafejuseg.
Melle allni a doglott lonak.

Gratula Nokia. Igy tovabb. Es innen szamolhatjatok vissza a napjaitokat :lol:

Épp ezt akartam én is írni.
Gondolom, feldobták a képzeletbeli pénzérmét, majd megállapították, hogy 5x egymás után rossz oldalára esett és ők tudják, hová akart, tehát a WM lesz a választott...

Ezek hülyék.
Még mindig azt hiszik, hogy ők mondják meg, mi tetszik az embereknek, ahogy azt megszokták az egyeduralmuk 10 évében...


pén. feb. 11, 2011 13:18
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1795
Tartózkodási hely: Budapest, XVII.
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
Nyitottam egy új topikot a témának, ott beszélgessünk erről inkább, ne offoljuk szét az N8 topikot. 8)

http://forum.terminal.hu/viewtopic.php?f=12&t=39726


pén. feb. 11, 2011 10:47
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1795
Tartózkodási hely: Budapest, XVII.
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
pucok írta:
nn írta:
Ehhez mit szóltok?

Windows Phone 7 lesz a Nokiákon

http://index.hu/tech/cellanaplo/2011/02 ... _nokiakon/

Tipikus....
Megint a fafejuseg.
Melle allni a doglott lonak.

Gratula Nokia. Igy tovabb. Es innen szamolhatjatok vissza a napjaitokat :lol:


Én helyeslem a lépést.
A t.köm kivan már ettől az Android körüli nyálveréstől. Miért kéne a Nokiának is beállni a majmolók közé?
Igy legalább színesebb lesz a paletta és ha hozzáadjuk, hogy lesz MeeGo és a Szimbi is megmarad, szerintem ez így együtt jó esélyeket tud teremteni a Nokiának.
Az egyetlen veszélyt én abban látom, hogy a MS esetleg a kelleténél jobban rá fog telepedni a Nokiára és nem hagyják majd eléggé kifejlődni a MeeGo-t. Remélem ez nem következik be és a Nokia nem a MS udvari mobilgyártója lesz.

Ha a Nokia most az Androidot választotta volna, akkor beállt volna a tucat gyártók közé, ráadásul olyanokkal kellene küzdenie, mint a ZTE Blade és társai. Az ilyen kínai szemeteknek köszönhetően a mobilgyártók szép csöndben megfojtják egymást az Android piacon, mert ha már 40k-ért hozzá lehet jutni egy Androidos kínai bóvlihoz, onnantól az a piac már nem hoz hasznot a gyártóknak, csak a marketshare harcról fog szólni a dolog, minimális nyereséggel. Ehhez kellett volna csatlakoznia a Nokiának? Ne viccelj... :wink:
Az Android maradjon csak meg tucat oprendszernek, verjék csak a nyálukat továbbra is a nagysága előtt... :))))


pén. feb. 11, 2011 10:37
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. aug. 24, 2007 20:29
Hozzászólások: 171
Tartózkodási hely: Brussels
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
nn írta:
Ehhez mit szóltok?

Windows Phone 7 lesz a Nokiákon

http://index.hu/tech/cellanaplo/2011/02 ... _nokiakon/

Tipikus....
Megint a fafejuseg.
Melle allni a doglott lonak.

Gratula Nokia. Igy tovabb. Es innen szamolhatjatok vissza a napjaitokat :lol:


pén. feb. 11, 2011 10:27
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1795
Tartózkodási hely: Budapest, XVII.
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
nn írta:
Ehhez mit szóltok?

Windows Phone 7 lesz a Nokiákon

http://index.hu/tech/cellanaplo/2011/02 ... _nokiakon/


Lehetett rá számítani, már hetek óta erről megy a pletyka, ez volt a leginkább valószínű lépés.
Szerintem egy WP7 MeeGo páros a felső kategóriában nem rossz.
A mobilszolgáltatók pár nappal az MWC előtt már kinyilvánították, nagyon nem örülnének, ha a Nokia az Android mellé állna, mert ez jelentősen erősítené azt a dipolarizálódást, ami ma a mobil világban zajlik, vagyis az Android - iOS egyeduralmat.

A WP7-ről nekem személyes tapasztalatom nincs, de olyanok is dicsérik, akik eddig szidták a Win mobilokat.

Majd meglátjuk mi lesz, azt viszont sajnálnám, ha a MeeGo-t emiatt esetleg háttérbe szorítanák.


pén. feb. 11, 2011 10:20
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 222
Hozzászólás Re: Nokia N8, 12MP, Xenon, Symbian^3
Ehhez mit szóltok?

Windows Phone 7 lesz a Nokiákon

http://index.hu/tech/cellanaplo/2011/02 ... _nokiakon/


pén. feb. 11, 2011 10:06
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 818 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 17  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség