Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: pén. jún. 07, 2024 2:59



A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 39234 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 692, 693, 694, 695, 696, 697, 698 ... 785  Következő
OFF TOPICOK GYŰJTEMÉNYE 
Szerző Üzenet
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
Silver írta:
(megjegyzem, a nem romák gyerekei tapasztalatom szerint sokkal ordenárébb módon képesek viselkedni, erőt kapva szüleik vélt társadalmi felülemelkedettségén...).


:?

Azt nem vitatom, hogy a "nem romák gyerekei" ordenárébb módon viselkednek-e, vagy sem mint a roma gyerekek, nincs róla felméresi adatom, viszont azt szerintem Te sem gondolod komolyan, hogy egy gyerek azért viselkedik ordenáré módon, mert érzi a "szüleik vélt társadalmi felülemelkedettségét" ??

Vegyünk egy példát: ha egy roma bedob kővel egy ablakot, akkor ezt azért teszi mert roma, ha pedig egy nem roma dobja be, akkor azért teszi, mert érzi, hogy ő nem roma ???

(lehet hogy csak rosszul értelmezem amit írtál, akkor sorry, de nekem ez jött le)


vas. nov. 28, 2004 16:42
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Hozzászólás 
Persze hogy minden kisgyerek 'hülye'. Lehet hogy a magyarok szerinted kezelhetetlenebbek, végülis ezt mindenki maga dönti el. De azt mivel támasztod alá, hogy a fiatal korúak börtönében több a cigány mint a magyar? És akkor még a társadalmi 7-3 -as vagy 8-2 -es arányt nem is vettük figyelembe!
Szóval valahogy mégis miért belőlük lesz a több bűnüző?
Amúgy ha azt vesszük, pár hete volt a Naplóban, egyik Heves megyei településen volt/van/lesz időközi választás. és ott jelölt a Fekete Laci és a Gárpár győzike faterja is. Nah, az ő hozzáállásuk a cigányokhoz érdekes, egészen normális. Valahogy ők is segíteni akarnak, de nem azzal, hogy segélyért mennek. Dolgozzanak a büdös cigók is és a Boráros téren árulják a 'két csokit egy százasé...'


vas. nov. 28, 2004 16:19
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 241
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Silver írta:
Ne haragudj, te beteg vagy.


Nekem is ez volt az első gondolatom....


vas. nov. 28, 2004 16:01
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
Jól elviccelődtök ezzel, de ilyen helyzetben miért utólag okos az ember? Én szóltam már rá kisgyerekre, a szülőjére is, cigányra is és nem cigányra is (megjegyzem, a nem romák gyerekei tapasztalatom szerint sokkal ordenárébb módon képesek viselkedni, erőt kapva szüleik vélt társadalmi felülemelkedettségén...).


vas. nov. 28, 2004 15:50
Hozzászólás 
skynet írta:
A múltkor vásároltam a spárban, és a pénztárnál egy c kat. és egy fehér kisgyerek állt mögöttem a sorban. A c. kat. elkezdte b.sztatni a bevásárlókocsim "fogantyúját" (amivel tolni kell), én ránéztem, megcsóváltam a fejem, erre nem hagyta abba (rászólni nem akartam, hiszen akkor rasszista lennék). Miért nem lehet megnevelni ezeket? Vagy legyek toleráns a rossz körülményeik miatt? De meddig?


lettél volna apja helyett apja (jó, inkább ne :)), és adni kellett volna neki egy olyan pofont, hogy a foggantyú adja a másikat :D
Akkor csak leszokik róla...


vas. nov. 28, 2004 15:43
Hozzászólás 
bár a politikai vita előzményét nem ismerem (úgy értem, hogy itt esetleg volt-e valami előzménye a dolognak), de ha már itt tartunk, én is beleüvöltök a nagyvilágba:

a mostani népszavazás kampányai elég érdekesek. Mit ért a Fidesz az alatt, hogy az egészség nem üzlet? Az aztán nagyon király dolog, hogy a kórházak többségében 15-16°C van télen, mert egyszerűen nincs pénz a fűtésre (vajon hova a piklibe megy az a sor adó, kérdezem én!). A betegek egészségével játszik úgymond a fidesz azzal, hogy továbbra is államilkag akarják finanszírozni a kórházakat.
és a másik kérdés, a kedvencem... ugyan mégis mi alapon akar majd az erdélyi ember szavazni a Fideszre? mégis mi köze van hozzá? kinek fizet adót? akkor szavazzon ott és ne más **** verje a csalánt! komolyan mondom, egyszerűen nem is tudom honnan jutott eszébe az ilyen a fidesznek...

Ezek mellett a 'szőnyeglá söprésnek' sem látom sok értelmét. Az esélyegyenlőséges reklám meg nevetséges és undorító. Előbb ők változtassanak tömegesen, és csak utána gondolkodom el azon, hogy megkülönböztessek egy cingányt egy magyartól! Amikor másodszor láttam azt a felsőoktatásos reklámot, hogy a cignynak 50* kisebb az esélye... hát akkor csak annyit tudtam mondani a reklám végén, hogy ez így van rendjén... Őszintén szólva, Ti hány cigányt ismertek akinek ez akár csak megfordult volna az eszében? nos én egyet sem... Akkor meg?

a rosszcsontos reklám miatt meg én is csak azt tudom mondani, hogy a statisztikák nem véletlenűl vannak, néha a cigányoknak el kéne olvasni és gondolkodni rajta... jah, hogy olvasni nem tudnak? hát bizony, iskolába kellett volna járni...

Most lehet sokan csalódtak bennem, ez van...


vas. nov. 28, 2004 15:27
Hozzászólás 
Chevanton írta:
Nézd, nem mondtam, hogy egyet kell velem értened, észrevételeidet kulturáltabban is megmondhattad volna. Arról nem tehetek, hogy nem látsz tovább a mobiltelefonoknál és érvek helyett csak ennyire futotta.


Nagyon tetszik - és egy markáns politikai irány képviselőire jellemző - az az eljárás, hogy egy hétköznapi szituációban teszünk egy apró, kikacsintós megjegyzést, azzal felkavarjuk az állóvizet, bölcs mondásokat idézgetünk, aztán ha valaki vitatkozni mer, akkor jól elmondjuk mindenféle korlátoltnak meg komcsinak.
Sokmindennel foglalkozom (mobiltelefonokkal szinte egyáltalán nem...), rengeteg emberrel találkozom, de még soha, egyetlen alkalommal sem találkoztam azzal a jelenséggel, amit leírtál. Egyetlen könyvem vagy írásom sem cenzúrázta senki, tartottam előadást egyes népcsoportok (többek között a romák) informatikához való viszonyáról, mégsem várt SZDSZ-es autó a konferenciaközpont előtt.
Amit leírtál, az nem más, mint egy beteg, az életben semmi tartalmat nem találó, belterjes, paranoid politikai réteg véleménye.


vas. nov. 28, 2004 15:04
arany tag

Csatlakozott: hétf. jún. 21, 2004 22:51
Hozzászólások: 124
Hozzászólás 
skynet írta:
Nincs igazad, ezt nemcsak a SzaDeSz erőlteti a közre. a FiDeSz idején is tabu volt a "cigány" szó, akkor se a cigányok, hanem a romák mentek Strasbourgba.

A végén az a latin idézet azt jelenti, hogy az okosak hallgatnak?

Igen, a Fidesz is álszent ebben a kérdésben, de ez a gondolkodás azért alapvetően az szdsz-es körökre jellemző.

Tényleg van benne bölcs, azt jelenti, hogy a bölcsnek (ennyi is) elég, azaz már ennyiből is tudja, miről van szó.


vas. nov. 28, 2004 14:43
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: hétf. jún. 21, 2004 22:51
Hozzászólások: 124
Hozzászólás 
Silver írta:
Ne haragudj, te beteg vagy.


Nézd, nem mondtam, hogy egyet kell velem értened, észrevételeidet kulturáltabban is megmondhattad volna. Arról nem tehetek, hogy nem látsz tovább a mobiltelefonoknál és érvek helyett csak ennyire futotta.


vas. nov. 28, 2004 14:37
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
Ne haragudj, te beteg vagy.


vas. nov. 28, 2004 14:33
arany tag

Csatlakozott: hétf. jún. 21, 2004 22:51
Hozzászólások: 124
Hozzászólás 
Silver,
most vagyok ismét a neten, röviden ismertetem, mire gondoltam avéleményterror kapcsán. Arra, hogy ma az SZDSZ-szellemiségű körök bizonyos témákat tabuvá akarnak tenni, holott a problémák szőnyeg alá söprése és erőszakos elhallgattatása még nem fog megoldani semmit. Ennek mélyebb összefüggései vannak, én most csak a felszínről említenék néhány témát:
- Trianonról és következményeiről nem lehet beszélni, mert ez szerintük úgymond "szalonképtelen" (ezért nem is értik sokan, miért szavazunk most a kettős állampolgárságról...) ill. minden nemzeti sorskérdésről lehetőleg hallgassunk pl. népességcsökkenés, ehelyett támogatni kellene szerintük a buzik házassagkötését (ami önmagában is jogi nonszensz ill. államcéllal ellentétes)
- vannak szent tehenek, ilyenek pl. a zsidósággal kapcsolatos kijelentések: csak pozitívan összefüggésben lehet nyilatkozni, egyéb esetben rögtön antiszemita lesz az illető. Ennek szerintem a legnevetségesebb és egyben legmegdöbbentőbb megnyilvánulása pl. egyes országokban (Németország, Ausztria) büntetetendő a holokauszttagadás, egyesek már itt is bűncselekménnyé kívánják nyilvánítani. Mielőtt valaki félreértene, szerintem is volt holokauszt, de történelmi események másként értékelését börtönbüntetéssel fenyegetni az egyik legfontosabb liberális alapelv, a szólásszabadság megcsúfolása.
- a "cigány" szót el akarják tüntetni a magyar nyelvből, holott ennek nincs negatív jelentéstartalma, több cigányszervezet is nevében használja. Most azt erőszakolják az emberekre, hogy hátrányból indulnak, az egyik plakát szerint felnőttkorban bűnözőknek tartja őket ez a "gonosz", "kirekesztő" társadalom. Valamilyen furcsa okból azt elfelejtette az Esélyegyenlőségi Minisztérium a plakát alá írni, hogy a cigányok aránya a bűnelkövetők között sokszorosa a lakosságszámhoz viszonyítva. De mivel ez egy bonyolultabb szociológiai probléma is, ezt most nem fejtem ki.
Ukránokat, kínaiakat, oroszokat lehet szidni, az nem érdekli ezeket az erőszakos véleményformálókat... Kettős mérce és nem csak ebben!

Röviden és felszínesen ennyi, erről az egész mai helyzetről egy több száz oldalas tanulmányt lehetni írni, de: sapienti sat.


vas. nov. 28, 2004 14:27
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
@ írta:
nálam a lista redukálódik a két evőeszközre! rágót ha egyszer kiveszem a számból, kiköpöm... :D


Én is, ezért nem azt írtam, hogy beveszem-kiveszem-beveszem-kiveszem...
Csak beveszem, kiveszem. :)


vas. nov. 28, 2004 14:09
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Hozzászólás 
nálam a lista redukálódik a két evőeszközre! rágót ha egyszer kiveszem a számból, kiköpöm... :D


vas. nov. 28, 2004 14:04
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Naja, az amit én beveszek a számba és vissza: rágó, kanál, villa.
:)


vas. nov. 28, 2004 13:53
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Hozzászólás 
Nem is gondoltam volna, hogy egy kontaktlencse ennyi vesződéssel jár :S

én mondjuk most per pill el sem tudom képzelni hogy valami kiesik a szememből, majd beveszem a számba és vissza. Igaz, sose voltam rákényszerűlve...


vas. nov. 28, 2004 13:49
Hozzászólás 
simico írta:
Az orális szexről nem is beszélve :wink: :D


ez nekem is eszembe jutott, igaz csak smárolást akartam írni példának... :D


vas. nov. 28, 2004 13:34
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Nála mindig van egy kis adag ápoló (és egy tárolótok), gyógyszertárban lehet kapni steril szemcseppentő fiolát, abba belefér egy tisztításhoz és még egy tároláshoz elégséges adag is. Én egyszer melóhelyen dörzsöltem ki a szememből, mivel tiszta törülköző arrafelé nem nagyon van, így lemostam az ujjamat ápolóval, aztán a lencsét is jól átöblítettem, és úgy ment vissza. A táskámban meg mindig ott van a szemüveg is. Biztosra megyek :)

Üdv!


vas. nov. 28, 2004 11:31
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 983
Tartózkodási hely: Pest
Hozzászólás 
Pár éve van lencsém, és nekem is nagyon gyorsan megy a ki-be, de mivel a fürdőszobában csinálom leggyakrabban, hozzászoktam, hogy legalább egy picit lessem magam.

Kiesés téma:

egyzser a metróban **** a szemem, ki is esett, le a kőre. Mi mást tehettem volna, hogy a számban tisztítom meg? (ha mindneképpen be kell raknom)

Semmi bajom nem lett, pedig már többször eljátszottam ezt a szopogatós dolgot.


vas. nov. 28, 2004 11:21
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3846
Tartózkodási hely: warezlinks.eu -> McDuma fórum -> OFF topic
Hozzászólás 
@ írta:
IS-t elgépeltem, az is IT akart lenni.

PEBKAC:=Problem Exists Between Keyboard and Chair

remélem így már érthető :)
PEBKAC:=IAREVTANGH syndroma :lol:


vas. nov. 28, 2004 10:42
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Hozzászólás 
Chevanton, mi is a baj?


vas. nov. 28, 2004 10:27
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Eszem ágában sincs megnyálazott ujjal kipiszkálni! :D
Ott van rá a könny, kijön az úgy is, ha meg a lencse is a szememben van, akkor vagy észre sem veszem, csak este a pucolásakor, hogy milyen jó, hogy nem a szemembe ment, hanem megállt a lencsén (volt ilyen, szabályosan belefúródott a lencsébe!) vagy ha olyan helyre megy, hogy érzem és zavar, akkor kis lencseápolóval ki lehet mosni. Egyébként a **** nagyon durva és veszélyes dolog, nehezen gyógyítható és a látás elvesztéséhez vezethet! Na ez lehet a lencsenyálazásból. Egyébként a védő baktériumflóra rendben van, csak van mellette más is. Olyan, ami a fogadban lévő kalciumot és foszfort is képes elég hamar feloldani. Képzeld, mit csinálhat a szemeddel! No és ott van még az a misztikus nevű kórokozó (nem jut eszembe a neve), ami 3 nap alatt gyakorlatilag megsemmisíti a szemet! Igaz, nagyon ritka, a **** viszont nagyon érzékeny. És ha átültetésre várnék, főleg nem játszanék ilyenekkel, meg amúgy sem.

Üdv!


vas. nov. 28, 2004 10:17
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1975
Tartózkodási hely: "NEC ARTE NEC MARTE"
Hozzászólás 
McLaca írta:
Nem normális... A szájunk egy nagy baktériumtanya. ...


Na, azért nem véletlenül van egy csomó elég agresszív baktérium a szánkban: azok ugyanis minket védenek. Mivel szánkon át a legkönnyebb bejutni és elég sok minden megfordul benne, ezért értelemszerűen ott a legerősebb a védelem a külső hívatlan vendégek ellen. Saját magunkra nem jelentenek veszélyt, különben eléggé gondban lennénk :) Persze ennek ellenére is bejuthatnak és megmaradhatnak csúnya dolgok, de akkor már beteg vagy. A nyílt seb pedig más tészta, mert ott az immunrendszer más "katonái" harcolnak a betolokadók ellen (és nekik ott, abban a helyzetben a száj védelmezői is betolakodók).

Gondolj bele, ha valami belemegy az utcán a szemedbe, akkor ugye megnyálazott ujjal próbálod kipiszkálni? Az orális szexről nem is beszélve :wink: :D


vas. nov. 28, 2004 9:39
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1975
Tartózkodási hely: "NEC ARTE NEC MARTE"
Hozzászólás 
Brrrr... Nagyon örülök, hogy nincs semmi baj a szememmel. A szememre és a torkomra nagyon érzékeny vagyok, nem vagyok képes semmit elviselni a közelükben. Én tuti, hogy a kontaktlencsét nem bírnám berakni magamnak (másnak meg nem hagynám), de a szemműtét se menne (asszem leugranék az asztalról és elszaladnék). Már a "másfél másodperc alatt berakom magamnak" szövegektől is kirázott a hideg...


vas. nov. 28, 2004 9:16
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2878
Tartózkodási hely: Riverside
Hozzászólás 
@ írta:
én ezt a megválaszottam a fegyevereket nem értem :(


"Megválasztottam a fegyvereket: láncfűrész, pörkölő, géppisztoly. Oké! Elindulok balra."

http://www.vodafone.hu/images/rovidfilmek/07_java.mpg


vas. nov. 28, 2004 7:07
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
Épp most töltök ki egy netpanel.hu-s kérdőívet,amiben netről kérdezgetnek.A matáv rendelte meg,az url-jéből látszódik :)
Vannak az általános dolgok,hogy milyen gyors,hogy tetszik,etc.. és vannak nagyon átlátszóak is,mint hogy mit szeretnél kapni,ha adott szolgáltatóhoz szerződsz(digit gép,asztali dvd,dvdrw gépbe,optikai rágcsáló),szóval várhatóan vmi ilyesmi lesz a köv. fanatisztikus akcióban :)
Van egy ilyen kérdés,ami nem lenne hülyeség:
Olyan internetes csomag, amely lehetővé teszi, hogy ne csak otthonról használhassa az internetet.
(Például: az otthoni internetes jelszóval a szolgáltató által vezeték nélküli internettel lefedett területeken külön díj nélkül, az otthon használt csomag terhére internetezhetne.)

Persze most,amikor még csak csírázik a wlan,sok helyen még ingyen adják a hozzáférést a hotspotokkal.


vas. nov. 28, 2004 1:19
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
én ezt a megválaszottam a fegyevereket nem értem :(


vas. nov. 28, 2004 0:32
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2878
Tartózkodási hely: Riverside
Hozzászólás 
Senkinek nincs "jobb" dolga, mint fórumozni szombat éjjel? :D :D Vagy már utána vagytok? Más elszív egy cigit......... :twisted: :twisted:
Nekem lehet kifogásom, mert a feleségem ma utazott haza a szüleihez. Még nem tudom, hogy sírjak vagy nevessek! :D / :cry:

Szóval go back to the bed! :twisted:


szomb. nov. 27, 2004 23:45
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2878
Tartózkodási hely: Riverside
Hozzászólás 
McLaca írta:
Másodszorra nem moderálta ki a ****ártyát :D

...

szerk: ez a fórum de hülye! Az előbb már a kimoderált ****ártyát is visszarakta. Valyon mit csinál az ****állítóval, az á****űvel, a ****ával... :lol:

Üdv!


nem rakta vissza én szerkesztettem át. Pl. ha teszel tag-eket a betűk közé. Nézd meg a hsz-emet, mintha akarnád idézni.


szomb. nov. 27, 2004 23:41
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Másodszorra nem moderálta ki a **** :D
Amúgy ha átültetésre vár, akkor meg főleg vigyáznia kellene, mert bármilyen kicsi fertőződés van a szemében, nem fogják megcsinálni neki... Egy főnöknek meg már csak telik egy 100ml-s kis flakonra, amit mindig cuccolhat magával, nem? Amúgy én már elterveztem: amint beállnak a szemeim, megműttetem őket. 3 év kontaktlencsézés ára a műtét (ami 3 hét "tortúra", de megéri).

szerk: ez a fórum de hülye! Az előbb már a kimoderált **** is visszarakta. Valyon mit csinál az ****, az áfaszerűvel, a ****... :lol:

Üdv!


szomb. nov. 27, 2004 23:08
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2878
Tartózkodási hely: Riverside
Hozzászólás 
McLaca írta:
kerelyfe írta:
Főnöknek ha kiesik, kicsit szopogatja, mint a cukorkát és tükör nélkül visszarakja. :D :D
Anyám... tényleg szopogatja??? Nem normális... A szájunk egy nagy baktériumtanya. Ha kutya harap meg, összevarrják, ha ember harap meg (van ilyen :D ), akkor nem varrják, mert annyi baktérium van az ember szájában, hogy félő, nem tudják rendesen kifertőtleníteni, és ha összezárnák, balhé lenne. Amúgy, ha kiesik a főnököd szeméből, akkor is balhé van, nem fekszik rendesen, nem jó a méret vagy a görbület. Sztem menjen el egy rendes kontaktológushoz (ne Ofotértbe és főleg NE VisionExpressbe!!)
Üdv!


Vmi speckós van neki (**** vár), külön mászkál érte Bpre, hogy honnan? A Keleti végekről. :wink: Biztos nem Ofotért/VisionExpress.


B+ :D a **** kimoderálta! :mrgreen:


szomb. nov. 27, 2004 22:57
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
kerelyfe írta:
Főnöknek ha kiesik, kicsit szopogatja, mint a cukorkát és tükör nélkül visszarakja. :D :D
Anyám... tényleg szopogatja??? Nem normális... A szájunk egy nagy baktériumtanya. Ha kutya harap meg, összevarrják, ha ember harap meg (van ilyen :D ), akkor nem varrják, mert annyi baktérium van az ember szájában, hogy félő, nem tudják rendesen kifertőtleníteni, és ha összezárnák, balhé lenne. Amúgy, ha kiesik a főnököd szeméből, akkor is balhé van, nem fekszik rendesen, nem jó a méret vagy a görbület. Sztem menjen el egy rendes kontaktológushoz (ne Ofotértbe és főleg NE VisionExpressbe!!)
Rozso: háát... én elsőre olyan profi voltam, hogy a kontaktológus is meglepődött. Mondjuk nagyon elszánt voltam. A berakás annyira rutinszámba megy nálam, hogy tényleg nincs fél másodperc az egész. Szemhéj széthúz, lencse bedob, ennyi. Nem tart addig, ameddig olvastad! A kivétel meg: szemhéj széthúz, lencse megfog, kint van. Az sincs fél másodperc. Tükör bélkül is ki-be...

Üdv!


szomb. nov. 27, 2004 22:53
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2934
Tartózkodási hely: Kecskemét/Budapest
Hozzászólás 
Kb 5 éve van kontaktlencsém, de csak kivenni tudom tükör nélkül.
Bár lehet, hogy sikerülne berakni is.
Majd megpróbálom és megírom az eredményt! :)


szomb. nov. 27, 2004 22:30
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2878
Tartózkodási hely: Riverside
Hozzászólás 
McLaca írta:
De hogy mennyi kontaktlencsés van itt :)) Én is berakom/kiveszem tükör nélkül (elvégre látom, mit csinálok :D ) (sőt, másodikra már anélkül csináltam ) de tükör közelében tartom, így már csak belenézek arra a másfél másodpercre...

Üdv!


Főnöknek ha kiesik, kicsit szopogatja, mint a cukorkát és tükör nélkül visszarakja. :D :D


szomb. nov. 27, 2004 22:30
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Ez elég durva...
De hogy mennyi kontaktlencsés van itt :)) Én is berakom/kiveszem tükör nélkül (elvégre látom, mit csinálok :D ) (sőt, másodikra már anélkül csináltam ) de tükör közelében tartom, így már csak belenézek arra a másfél másodpercre...

Üdv!


szomb. nov. 27, 2004 22:22
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 211
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
:lol:
http://www.sg.hu/galeria/10450809781087643125.gif


szomb. nov. 27, 2004 21:28
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1975
Tartózkodási hely: "NEC ARTE NEC MARTE"
Hozzászólás 
Hehe. Nekem a feledékenységem, szórakozottságom szokott "problémákat megoldani". Ugyanis felhív a lúzer lázas tevékenység közben vagy véletlenül elkap a folyosón, elmondja a bánatát, aztán kb másfél perc múlva úgy elfelejtem, mint a pinty. Csak néhány ember szokott később érdeklődni, hogy mi van már, egy-kettő megköszöni a segítséget (ilyenkor vagy eszembe jut a dolog vagy gőzöm nincs, hogy miről beszél :) ), a többiről meg sose hallok (vagy megoldódott magától a probléma, vagy jól bemószeroltak a hátam mögött amiért nem csináltam semmit) :)


szomb. nov. 27, 2004 21:24
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
igen, közben megtaláltam :D

http://www.sg.hu/cikk.php?cid=31917


szomb. nov. 27, 2004 21:15
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 998
Tartózkodási hely: Székesfehérvár - Budapest
Hozzászólás 
Az lesz az!(IT)


szomb. nov. 27, 2004 21:03
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Információs Technológia?


szomb. nov. 27, 2004 20:40
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Hozzászólás 
Nah, most jól megfogtál :D

Bevallom, az IT pontos fogalmát nem tudom, és keresgéltem is a guglin...
Pár érdekes dolgot találtam :D

Szóval, a lényeg hogy valami olyasmi ami minden informatikai eszközt tartalmaz a fénymásoló tonertől a superserverig :D


szomb. nov. 27, 2004 20:30
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2934
Tartózkodási hely: Kecskemét/Budapest
Hozzászólás 
@ írta:
IS-t elgépeltem, az is IT akart lenni.

PEBKAC:=Problem Exists Between Keyboard and Chair

remélem így már érthető :)


Az IT után is volt egy kérdőjel. Mostanában sokszor használják a szót. Sejtem is hogy kb mit jelent, de pontosan nem tudom. Leírnád? Magyarul.

PEBKAC: Az angol szavakat értem külön-külön, de valahogy nem akar összeállni, hogy mit akar jelentemni magyarul. (Ja! Mire leírtam már szerintem megértettem :) De az IT-t még mindig nem tudom.)


szomb. nov. 27, 2004 19:36
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
Hozzászólás 
IS-t elgépeltem, az is IT akart lenni.

PEBKAC:=Problem Exists Between Keyboard and Chair

remélem így már érthető :)


szomb. nov. 27, 2004 19:30
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2934
Tartózkodási hely: Kecskemét/Budapest
Hozzászólás 
@ írta:
...


IT?
IS?
PEBKAC?
Mi van?


szomb. nov. 27, 2004 19:25
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
Hozzászólás 
@cycy:

Ez a IT dolog eléggé érdekes dolog. Nos amikor hívják az embert hogy "gond" van, mindig kell számolni a PEBKAC-kal, és ezt azért így nem mondhatjuk nekik, hogy hülye vagy.... Ezért félretesszük a dolgot és ha később amikor hívjuk őket még mindig gond van, ott a lehetőség hogy még mindig kimenj...
Szóval nekem is ez volt a véleményem mint neked, mígnem pár nap IS-s meló után rájöttem, hogy először mindig ott van a PEBKAC!


szomb. nov. 27, 2004 19:21
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 998
Tartózkodási hely: Székesfehérvár - Budapest
Hozzászólás Re: nők és az informatika
vally írta:
Én a kontaktlencsémet gyakran teszem be így :)

nekem ehhez nem szükséges semmilyen tükröző felület...


szomb. nov. 27, 2004 15:12
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 983
Tartózkodási hely: Pest
Hozzászólás Re: nők és az informatika
simico írta:
Cycy írta:
skynet írta:
http://smskuldes.fw.hu/women.jpg


:lol: végülis csak nőből vannak :)


Ezzel mi a baj? Én is így szoktam csinálni.


Én a kontaktlencsémet gyakran teszem be így :)


szomb. nov. 27, 2004 13:07
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 998
Tartózkodási hely: Székesfehérvár - Budapest
Hozzászólás 
.Nokia. írta:
Okok.. Csak nem esett volna jól ha megsértelek akaratomon kívül.


köszi, hogy ilyen figyelmes vagy:)
nem olyan könnyű ám megsérteni...

Üdv!cycy


szomb. nov. 27, 2004 11:28
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 241
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Cycy írta:
.Nokia. írta:
Bocsánat, de félreértés van. Arra akartam utalni, hogy az általad felsorolt parfümöket, nyugodtan tarthatnák.


ezért van a végén a ":)" jel (meg ezen azért nem veszünk össze - tényleg nem luxus darabok, ebben igazad van!)

cycy


Okok.. Csak nem esett volna jól ha megsértelek akaratomon kívül.


szomb. nov. 27, 2004 11:20
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 998
Tartózkodási hely: Székesfehérvár - Budapest
Hozzászólás 
.Nokia. írta:
Bocsánat, de félreértés van. Arra akartam utalni, hogy az általad felsorolt parfümöket, nyugodtan tarthatnák.


ezért van a végén a ":)" jel (meg ezen azért nem veszünk össze - tényleg nem luxus darabok, ebben igazad van!)

cycy


szomb. nov. 27, 2004 10:58
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 241
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Cycy írta:
.Nokia. írta:
Na igen, pedig semelyik sem egy extra luxus darab ám.


hát nekem csak ilyen mezeire telik :lol:

cycy


Bocsánat, de félreértés van. Arra akartam utalni, hogy az általad felsorolt parfümöket, nyugodtan tarthatnák.


szomb. nov. 27, 2004 10:43
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.   [ 39234 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 692, 693, 694, 695, 696, 697, 698 ... 785  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség