Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: szer. jún. 05, 2024 23:06



Hozzászólás a témához  [ 823 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 17  Következő
Nokia N82 
Szerző Üzenet
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 544
Tartózkodási hely: Csatlakozott: 2001.07.23., Hétfő, 08:27
Hozzászólás 
láttam feketét a "lóherés" boltban 90.000-ért


hétf. máj. 05, 2008 17:47
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
266442 írta:
Ha Mo.-on veszed meg használt készülékként, akkor valóban jogos (sztem) a fél év, vagy 0 perces garancia. De ha Külföldön veszed meg (az EU-n belül!), akkor az EU-s törvények szerint az első évben biztosan érvényes rá a garancia Mo.-i márkaszervízben is. Hiába nem Mo-ra szánt készülékről van szó.
Na, fussuk újra a köröket... :)

Ha Te veszed meg külföldön, akkor birtokodban van az EREDETI számla. Ezzel az EGÉSZ EU-ban érvényes a 24 hónap garanciád (12 hónap garancia + 12 hónap jótállás).
Fizetni csak akkor kell a szervizben, ha pl. más nyelvet kérsz rá, mint ami gyárilag jár rá.

Amennyiben innen-onnan külföldről szerzik be a sufniGSM-ben, akkor:
1. nincs róla külföldi számla (általában SEMMILYEN számla sincs róla)
2. ha lenne is, akkor sem adnák oda neked.

Segítettem?


csüt. máj. 01, 2008 22:05
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: csüt. máj. 01, 2008 19:52
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
Ha Mo.-on veszed meg használt készülékként, akkor valóban jogos (sztem) a fél év, vagy 0 perces garancia. De ha Külföldön veszed meg (az EU-n belül!), akkor az EU-s törvények szerint az első évben biztosan érvényes rá a garancia Mo.-i márkaszervízben is. Hiába nem Mo-ra szánt készülékről van szó.


csüt. máj. 01, 2008 19:56
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
viraxo írta:
Ja, tényleg van nekik, bár 6 hónap bolt garanciát és 1 év software garanciát vállalnak rá...
Na most hiába van jó ára, azért a 2 év gyártói garancia megéri a többletet szerintem...
Egyátalán lehet ilyet, hogy csak fél év garit adnak egy vatta új termékre? Nem ismerem az ide vonatkozó törvényeket pontosan...
Na akkor - csak hogy nehogy keresned kelljen - leírom neked is, sokadszorra.

A 6 hónap bolti garancia az 99%-ban külföldi származású telefonokra van, melyekre itthon semmiféle garanciát nem tudsz érvényesíteni a boltin kívül. Ezek hivatalos minősítése 0 perces, használt készülék.

A 24 hónapos garanciás készülék az ugyanúgy új, csak az Magyarországra lett eleve szánva. Ezáltal a garancia nem csak az üzletbe, hanem bármelyik Nokia márkaszervizbe is jó. És 24 hónapig tart.


szer. ápr. 30, 2008 17:09
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. jún. 09, 2006 15:05
Hozzászólások: 119
Hozzászólás 
scorpeeon írta:
Akoska írta:
Egyelőre sehogy. A régi rendszerhez ennek az újnak semmi köze...

lehet h ngage 2.0-ra gondol (n-gage szolgáltatás), nem?


már meg is vettem az egyik játékot (pecás). gyönyörű játék.


szer. ápr. 30, 2008 14:54
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 172
Hozzászólás 
Ja, tényleg van nekik, bár 6 hónap bolt garanciát és 1 év software garanciát vállalnak rá...
Na most hiába van jó ára, azért a 2 év gyártói garancia megéri a többletet szerintem...
Egyátalán lehet ilyet, hogy csak fél év garit adnak egy vatta új termékre? Nem ismerem az ide vonatkozó törvényeket pontosan...


szer. ápr. 30, 2008 14:21
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. jún. 09, 2006 15:05
Hozzászólások: 119
Hozzászólás 
Nem tudom, érdekel-e valakit, de már lehet kapni feketében 88.000 pénz a partnero gsm-nél.


szer. ápr. 30, 2008 12:16
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. jún. 09, 2006 15:05
Hozzászólások: 119
Hozzászólás 
Azért, ha jobban megnézzük a dolgokat: vesz az ember egy kb.majdnem 135 ezres telefont, és ugye elvárná tőle, hogy minimum a headset-et kezelje normálisan. De ugye nem. Nekem is N82-m van meg egy N73. Azért a Nokia is végre kiadhatna egy olyan jó minőségű cuccot aminél nem kell kéztördelve várni az új szoftverre, hogy a hibákat kijavíthassuk pl. otthonról. Az üzlet fontosabb és a versenyszellem, mint a tökéletes tudás. Azért nem értem, hogy miért nem várnak fél évet inkább a kiadással és az már szinte tökéletesen tudná azt, amire csinálva lett, hibamentesen.
Amúgy imádom a telefont, okos, és jó, tehát nem ledegradálok, csak megjegyzem. :)


szer. ápr. 30, 2008 12:15
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 17, 2004 21:13
Hozzászólások: 116
Hozzászólás 
Nekem megy rendesen a BT, és gyors, telóval meg géppel is jól kommunikál hiba nélkül. Amit én észrevettem frissítés után az hogy lassabban frissíti be a zenéket a médialejátszó.


hétf. ápr. 28, 2008 16:24
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 355
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás 
Hard Reset flash előtt és után is. Amikor a bluetooth részt frissítette a rendszer, lehetet a gáz.
Már a nokia fórumoldalán is írtak a hibáról.

http://discussions.europe.nokia.com/dis ... d.id=31641


szomb. ápr. 26, 2008 19:19
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: vas. szept. 05, 2004 13:39
Hozzászólások: 587
Tartózkodási hely: Budapest / Mauritius
Hozzászólás 
siofok00 írta:
Megvan a 20-as firmware legnagyobb hibája, aminek sajnos az én n82-öm is szenvedője.
Néhány készüléken az új firmware felrakása után nem megy a bluetooth, nem lehet bekapcsolni, még hard reset után sem.
Sajna én is így jártam....
A Nokia fórumon is írtak már a problémáról.


Szerintem ez nem lehet a szoftver hibája ,mert nálunk a családba három N82 van és mindegyiken megy a bluetooth rendesen a frissítés után is, és az ismerőseimnek is.Valami más probléma lehet. Kikapcs- bekapcs próbáltad vagy gyári beállítások visszaállítása?


szomb. ápr. 26, 2008 18:05
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 355
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás 
Megvan a 20-as firmware legnagyobb hibája, aminek sajnos az én n82-öm is szenvedője.
Néhány készüléken az új firmware felrakása után nem megy a bluetooth, nem lehet bekapcsolni, még hard reset után sem.
Sajna én is így jártam....
A Nokia fórumon is írtak már a problémáról.


pén. ápr. 25, 2008 7:56
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1538
Tartózkodási hely: A jelenben...
Hozzászólás 
266177 írta:
Azt hallottam, hogy az N82-n működik az IP telefonálás, de a gyártó honlapján ellentmondásos infok találhatók. Tudna valaki segíteni?


Biztos, hogy működik. Nézz be az E51 topikba, éppen a voip kivesézése zajlik. A két rendszer egyforma.


kedd ápr. 15, 2008 11:04
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd ápr. 15, 2008 8:32
Hozzászólások: 1
Tartózkodási hely: Bp
Hozzászólás 
Azt hallottam, hogy az N82-n működik az IP telefonálás, de a gyártó honlapján ellentmondásos infok találhatók. Tudna valaki segíteni?


kedd ápr. 15, 2008 10:57
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
De, biztosan. Csak az a szolgáltatás egyelőre nem indult el, a két demón kívül még semmi...


hétf. ápr. 14, 2008 17:16
Profil ICQ
arany tag

Csatlakozott: vas. máj. 01, 2005 17:13
Hozzászólások: 475
Hozzászólás 
Akoska írta:
Egyelőre sehogy. A régi rendszerhez ennek az újnak semmi köze...

lehet h ngage 2.0-ra gondol (n-gage szolgáltatás), nem?


hétf. ápr. 14, 2008 13:06
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Egyelőre sehogy. A régi rendszerhez ennek az újnak semmi köze...


vas. ápr. 13, 2008 19:07
Profil ICQ
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 17, 2004 21:13
Hozzászólások: 116
Hozzászólás 
vlki tudna abba segíteni hogy n-gage játékokat hogy lehet felrakni?


vas. ápr. 13, 2008 18:46
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Speciel a P990-el az a baj (mint több, korábbi Symbian Nokiával is), hogy a gyártók nem vettek tudomást a "normális" működéshez elengedhetetlen mennyiségű memóriáról.

Kijöttek telefonok úgy, hogy 10-15 mega szabad helyet hagytak bekapcsolás után, ami normális multitaskingra, de még egy, memóriazabáló programra sem elég.

Ez olyan, mintha XP-t telepítenének egy 512 mega RAMmal szerelt PCre és letiltanák a virtuális memóriát.

Legkésőbb az N82/N95-8gb óta ez azonban nem probléma.


vas. ápr. 13, 2008 9:02
Profil ICQ
arany tag

Csatlakozott: hétf. máj. 07, 2007 13:04
Hozzászólások: 380
Hozzászólás 
Namost nem azzal van a baj, hogy fagy mert szerintem "természetes". Hanem hogy azt állítják a fanok, hogy nem fagy. Értem, hogy működik ha olyanja van, az én telóm is ilyen a P990i és ezt is árulták anno 140 ezerért most meg használtan nem lehet eladni 30 ezerért pedig mindent tudó telefon. Kivéve a Hsdpa, de mint hallom az még gyengébb lefedettségű mint a 3G szóval valójában értelmetlen mint az úszni nemtudónak az úszószemüveg. Tehát ha én beismerem, hogy az én telóm igenis csinál hülyeséget, akkor más ezt miért nem tudja? Kicsit már a fórum is megvezetősnek tűnik mint a sok teszt. Természetesen tesztek alapján ma már nem mernék telefont venni.


vas. ápr. 13, 2008 8:53
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
kuncsaku írta:
Értem. Elnézést kérek, kicsit elszaladt velem a ló. Mert a saját írásaitokat tagadjátok meg amiket mégcsak nem is 3 oldallal visszábról, hanem innen másoltam be.
....


Ha nem ez az első symbianos telefonod, akkor tudod, hogy olyan versenybe kergették bele idióta módon a mobilgyártók egymást, hogy fizikailag nem lehet győzni a FW-k kitesztelését.
Én emlékszem 80-100e Ft-os SE-nél is hibásan működő BT-re az első FW-verziókkal. Aztán kijavították.

Az E51-es Nokia ezért egyedülálló a piacon, mert eddig nem lehetett olvasni használatot akadályozó FW-problémáról és az első és egyetlen FW van rajta.

Az N82-höz most érkezett meg a harmadik verzió, nekem még nem volt alkalmam kipróbálni, az N82-vel bíró barátom Afrikában dolgozik, május végén jön haza, majd akkor.
Egyébként az első verzióval próbáltam belőni a WLAN-on keresztüli telefonálást, egyszer nem fagyott a teló, kb. 3 perc múlva már működött is, SIM kártya nélkül is, szépen.
BT-fülessel (Plantronics 640-es) is csont nélkül ment, igaz, nem BT-kihangosító hanem BT-headset-profillal.


szomb. ápr. 12, 2008 21:24
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1538
Tartózkodási hely: A jelenben...
Hozzászólás 
kuncsaku írta:
Értem. Elnézést kérek, kicsit elszaladt velem a ló.


Eddig ok, a többiért kár volt a billentyűzetet koptatnod. Nem szállok veled vitába, mert felesleges. Te azt mondod, hogy citromsárga, én azt, hogy piros és úgy érzem, sosem lesz narancssárga*. Ezért inkább off OFF. :)

* mindenféle politikai belehallást nélkülözve kéretik olvasni!


szomb. ápr. 12, 2008 20:06
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: hétf. máj. 07, 2007 13:04
Hozzászólások: 380
Hozzászólás 
Értem. Elnézést kérek, kicsit elszaladt velem a ló. Mert a saját írásaitokat tagadjátok meg amiket mégcsak nem is 3 oldallal visszábról, hanem innen másoltam be.
Jelenleg is symbianos telefont használok. Az enyémmel /IS/ vannak gondok, persze harmad annyi pénzért /SE P990i/. De akkor ezek szerint csak kitalálták azok akik írták az álalam bemásolt szövegeket. És kicsit megnyugodtam mert mégis igaz volt a hír, miszerint feltalálták a fagyásmentes telefont.
Ahogy elnéztem azokat a hozzászólásokat amiket bemásoltam, csöppet se idegen progiról van szó, mindössze egy blue kihangosítóról. Mit mondjak, az egy alap tudás, már egy 10 ezres SE is tudja. Ezek szerint a 100 ezres N82-n még kell picit csiszolni a blue összeköttetésen /természetesen a jelenlévő fórumtársak telefonja kifogástalanul működik, most egy másik ország telótulajdonosairól írok/. A telefonhívás közbeni sms érkezésnél újraindulás is biztosan valami bonyolult és igen csak megbízhatatlan forrásból származó szoftver miatt volt. Mindegy nem akarok belemenni, mert egyszerugyanígy vitába szálltam azokkal akik azt állították, hogy a T-mobilos SE telókra 2 év garancia jár. Én azt állítottam, hogy csak egy év és be is linkeltem a garancialevelem másolatát de a saját szemüknek nem hittek. Pont úgy mint itt egy páran. Vakoknak színekről nehéz mesélni. viszont vannak akik vásárlás előtt olvasgatnak. Azoknak hasznos lehet az én írásom is).


szomb. ápr. 12, 2008 17:54
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. dec. 14, 2005 8:21
Hozzászólások: 94
Hozzászólás 
Megnyugodtam. Köszi. :)

Imici1972 írta:
Petyuszka írta:
Nektek szoftver frissítés után működik a videoközpont frissítése és az új szolg. hozzáadása? Mert nekem nem. "The service is not available for this terminal."


Nekem sem, de nem a soft a hibás. Kipróbáltam az N95-el és az N95 8GB-vel is, ugyanez az üzenet. Pedig pár napja még töltöttem le videókat ugyanezen firmware-ekkel.
Szerintem szünetel a szolgáltatás vmiért... :? :shock:


csüt. ápr. 10, 2008 15:55
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
kuncsaku írta:
Ti meg vagytok az okoskaták, hogy megmagyarázzátok, hogy miért jó szagolni a trágyát?
Szépen kérlek, fogd vissza magad.
Ha nem megy a kulturált postolás, akkor inkább ne erőltesd.

Nem lesz több figyelmeztetés.


csüt. ápr. 10, 2008 11:16
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 17, 2004 21:13
Hozzászólások: 116
Hozzászólás 
Respect Dannyboy! My man... :)

Lehet vissza kene terni a topic temahoz, nem szet OFF-olni!
Okos enged, szamar szenved, ezer van ennyi hulye az utcan, de hagyjuk menni a sracot.
Szep Napot Mindenkinek!


csüt. ápr. 10, 2008 10:25
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1538
Tartózkodási hely: A jelenben...
Hozzászólás 
kuncsaku írta:
Ti meg vagytok az okoskaták, hogy megmagyarázzátok, hogy miért jó szagolni a trágyát?


Ez már túllépett a személyeskedés határán. Fogd vissza magad!

Érintett csak részlegesen vagyok, mert N95-öm van, de lefagyást, újraindulást egyszer sem tapasztaltam. Az idegen programok telepítése mindig is veszélyekkel jár, ezért érdemes előtte tájékozódni, mielőtt mindenféle "kitudjamitrejt" progit felrak(sz) a telefonra.

Tudni kell, hogy ezek a telefonok már normális hardverrel és memóriával rendelkeznek, ezért gyorsak és sokkal megbízhatóbbak, mint régen. Persze te még sosem használtál symbiant, de fikázni azt tudod csuklóból. Nem értem a hsz-d én sem, hiszen bejössz, beírsz egy olyat, hogy nem veszel, meg inogsz. Mit gondolsz, ki a búbánatot érdekel a nyomorod? Akkor ne vegyél, szerezz be mást. (Én sem írok be a Siemens S55 topikba, hogy meginogtam, de trágya, úgyhogy nem veszek. Tudod miért? Mert semmi értelme.) Aztán meg jössz újra és kiosztod a hozzászólókat, és még neked áll feljebb? Hihetetlen mekkora arcod van, csak a kérdés, hogy mire?

Senkinek sincs szüksége önjelölt megmondóemberekre, vagy esetleg láttál olyan hsz-t, hogy "MEGMONDÓ EMBERT AKARUNK"?


csüt. ápr. 10, 2008 8:39
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: hétf. máj. 07, 2007 13:04
Hozzászólások: 380
Hozzászólás 
Azért mert egy ismerősöm igen dicsérte. Utána néztem és a paraméterei megfelelnének az elképzelésemnek. Az S60-at meg régóta kiakartam már próbálni. Gondoltam utána olvasok. És már az utolsó oldalon /azaz miután kijött pár frisssítés mit olvasok?:

1,
"luser2000:
- Nekem pl. BT kihangosító (SE, HBC100) csatlakoztatásakor rendszeresen újraindul a készülék.
- Valami hibát produkál a Mobitubia legfrissebb verziója is (nem játssza le a jutúb videókat a webről, kilép a program) - bár ez nem biztos, hogy a fw hibája
- Sok esetben elveszti a Wifi kapcsolatot (amely jelerőssége kifogástalan, az antennától kb. 2 méterre használom)"

2,
"gn983: Én szombaton vettem es nagyon tetszik.Egy hibajat erzekelem ami valoszinuleg, remelem orvosolhato. Nekem a fenyero maximumra van allitva de a HTC TYTN2 rol atalva ugy erzem hogy meg igy is keves a fenyero. " - érdekes magyarázattal, hogy "Stúdiót bevilágítani valószínűleg valóban kevés. "...

3.
"h@mEd: Nekem is előjött pár bibi. Mégpedig a teló magátol újra indult már párszor. 2xer mikor Garminnal navigáltam pesten, autos sima passziv tartoba volt, se bú se bá csak rebootolt. Egyszer telefonálás közbe volt hogy kaptam 1 smst, aztán hívtak, nem tudtam felvenni, lett 1 nemf.hivas aztan hivtak megint es kb 10mp utan eszrevettem h a telo ujraindult...!"

Namost ezek ugyanazok a gondok amik miatt valaha is megutáltam a nokiát kivétel a wlan mert akkor még nem volt. Semmit se változott tehát. Sőt bármit tesznek bele -wlan- nem működik. Akkor most mi is a bajotok? Hogy megmondta valaki az igazságot a "Drágaszág"-otokról? És én lennék a hülye, amiiért nem rohanok el megvenni egy fostalicskát mert épp kidobták a mobilpiacra és rá van írva, hogy N akárhány? Ti meg vagytok az okoskaták, hogy megmagyarázzátok, hogy miért jó szagolni a trágyát?


csüt. ápr. 10, 2008 7:08
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 17, 2004 21:13
Hozzászólások: 116
Hozzászólás 
kuncsaku írta:
Aztán miért? mert leírtam amit ti írtatok korábban? Hogy fagy?


add 1: nekem még sose fagyott nemtom melyik fórumot olvasod, de disney.com szivesen vár :)
add 2: lehet hogy piszok drága, ez a baj? ombre te csak irigykedsz...

és hogy rendes kommentem is legyen, nekem a videóközpontba a lista frissítésénél azt írja hogy "Érvénytelen adatok fogadva!" na most akkor mi?


csüt. ápr. 10, 2008 1:07
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1795
Tartózkodási hely: Budapest, XVII.
Hozzászólás 
kuncsaku írta:
Aztán miért? mert leírtam amit ti írtatok korábban? Hogy fagy?


Ez bizony érdekes, mert pont az N82-re nem jellemző a fagyás. Sőt, az N95 és N95 8GB sem erről híres. Különösen az új fw-ekkel.

Egyébként nem nagyon értem épületes hozzászólásaid célját. Idejössz, lesavazod az N82-t és a Nokiát úgy, hogy nem is tudod miről beszélsz és nincs is ilyen telód.
De Te tudod a frankót, mert elcsíptél itt-ott pár panaszt és ebből neked mindjárt az jön le, hogy az összes Nokia fagy, az N82 is.
Te vagy az komám, akinek savanyú a szőlő és azt hiszi attól nagyon trendi, hogy szidja a Nokia telókat. Mert ez most olyan divatos.
Szíved joga, mint ahogy az is, hogy az ilyen beszólásokkal nevetségessé tedd magad... :wink:


szer. ápr. 09, 2008 22:52
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1795
Tartózkodási hely: Budapest, XVII.
Hozzászólás 
Petyuszka írta:
Nektek szoftver frissítés után működik a videoközpont frissítése és az új szolg. hozzáadása? Mert nekem nem. "The service is not available for this terminal."


Nekem sem, de nem a soft a hibás. Kipróbáltam az N95-el és az N95 8GB-vel is, ugyanez az üzenet. Pedig pár napja még töltöttem le videókat ugyanezen firmware-ekkel.
Szerintem szünetel a szolgáltatás vmiért... :? :shock:


szer. ápr. 09, 2008 22:45
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: hétf. máj. 07, 2007 13:04
Hozzászólások: 380
Hozzászólás 
Aztán miért? mert leírtam amit ti írtatok korábban? Hogy fagy?


szer. ápr. 09, 2008 21:19
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 17, 2004 21:13
Hozzászólások: 116
Hozzászólás 
kuncsaku írta:
Már már majdnem meginogtam, olyan ódákat zengenek erről a telefonról. De meggyőztetek, nem veszek továbbra se nokiát. Ugyanúgy tele van hibákkal a -saját írásaitok alapján írom ezt- mint bármelyik más telefon és ehhez képest viszont piszok drága. Akkor érné meg az árát ha valóban működne is. A kijelzője amúgy is kicsi a navihoz. Pedig szívesen kipróbálnám már az S60-at.


Na ilyenre adnék bannt! :twisted: 8)
amúgy meg NC.


szer. ápr. 09, 2008 19:14
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. dec. 14, 2005 8:21
Hozzászólások: 94
Hozzászólás 
Nektek szoftver frissítés után működik a videoközpont frissítése és az új szolg. hozzáadása? Mert nekem nem. "The service is not available for this terminal."


szer. ápr. 09, 2008 16:31
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 544
Tartózkodási hely: Csatlakozott: 2001.07.23., Hétfő, 08:27
Hozzászólás 
kuncsaku írta:
Már már majdnem meginogtam, olyan ódákat zengenek erről a telefonról. De meggyőztetek, nem veszek továbbra se nokiát. Ugyanúgy tele van hibákkal a -saját írásaitok alapján írom ezt- mint bármelyik más telefon és ehhez képest viszont piszok drága. Akkor érné meg az árát ha valóban működne is. A kijelzője amúgy is kicsi a navihoz. Pedig szívesen kipróbálnám már az S60-at.


:?: :?: :?: miről beszélsz? eltévesztetted a topicot


szer. ápr. 09, 2008 9:11
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: hétf. máj. 07, 2007 13:04
Hozzászólások: 380
Hozzászólás 
Már már majdnem meginogtam, olyan ódákat zengenek erről a telefonról. De meggyőztetek, nem veszek továbbra se nokiát. Ugyanúgy tele van hibákkal a -saját írásaitok alapján írom ezt- mint bármelyik más telefon és ehhez képest viszont piszok drága. Akkor érné meg az árát ha valóban működne is. A kijelzője amúgy is kicsi a navihoz. Pedig szívesen kipróbálnám már az S60-at.


szer. ápr. 09, 2008 6:44
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 17, 2004 21:13
Hozzászólások: 116
Hozzászólás 
Imici1972 írta:
Kint van az új fw az NSU-n! 8) :lol:
20.0.062
Most frissítem a kicsikét... :D


Nekem felment simán, viszont változást még nem észleltem. Lesz esetleg vlmi észrevehető változás is? :)
holnap kipróbálom hogy megy a youtube normálisan vagy sem... FL3 elvileg ebbe a frissítésbe van nemde?


szer. ápr. 09, 2008 1:12
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1795
Tartózkodási hely: Budapest, XVII.
Hozzászólás 
Kint van az új fw az NSU-n! 8) :lol:
20.0.062
Most frissítem a kicsikét... :D


kedd ápr. 08, 2008 11:31
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Ez jelentősebb upgrade az új N95/8gb-éhoz képest.

kakuk100 írta:
Sziasztok!

Ezek szerint megjelent az új szoftver?


Igen, mi mást jelenthetne... még nem NSUn, de majd ott is.


hétf. ápr. 07, 2008 20:44
Profil ICQ
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 355
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás 
És az új firmware változásai (egyenlőre angolul):
http://www.symbian-freak.com/quides/fir ... ge_log.htm


hétf. ápr. 07, 2008 20:38
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 355
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás 
Csak ez baromira bosszantó, hogy pl. 500 megás file esetében hiába rakom töltőre a telefont letöltés közben, egy idő után kikapcsol és mondjuk 300 mega után kezdhetem újra a letöltést, mert pl. a szerver nem támogatja a letöltés folytatását.


hétf. ápr. 07, 2008 20:33
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 355
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás 
Sikerült megtalálnom egy hatalmas hibát: Folyamatos hsdpa netkapcsolaton képtelen olyan ütemben tölteni a töltő a telefont, hogy az ne kapcsoljon ki bizonyos idő után, mivel teljesen lemerül.
Eddig sima firmware fagyásra gondoltam, de tegnap formáztam a telefont és ugyanúgy lemerül és kikapcsol tartós netkapcsolat mellett.

Swisscom pc-re se ad új szoftvert:
0559074 Swisscom
0559079 Swisscom

és Black PC sem jó hozzá:
0558752


hétf. ápr. 07, 2008 20:18
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: vas. szept. 05, 2004 13:39
Hozzászólások: 587
Tartózkodási hely: Budapest / Mauritius
Hozzászólás 
Sziasztok!

Ezek szerint megjelent az új szoftver?


hétf. ápr. 07, 2008 20:07
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Nem tom. Soft van, teló nincs.


hétf. ápr. 07, 2008 18:47
Profil ICQ
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 544
Tartózkodási hely: Csatlakozott: 2001.07.23., Hétfő, 08:27
Hozzászólás 
Akoska írta:
Nekem már van egy olyan magyar softom, hogy 20.0.062

Szóval soon on NSU too...


és jó?


hétf. ápr. 07, 2008 17:55
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Nekem már van egy olyan magyar softom, hogy 20.0.062

Szóval soon on NSU too...


hétf. ápr. 07, 2008 17:45
Profil ICQ
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
foki írta:
Macika írta:
foki írta:
http://www.symbian-freak.com/news/008/04/nokia_n82_blue_edition_unofficialy.htm

nekem tetszik
Háááááát, feltűnni fel lehet vele...
Én inkább maradnék a Black Editionnál...


már van Black -ed :?: :lol:
MaradNÉK.


hétf. ápr. 07, 2008 17:40
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 544
Tartózkodási hely: Csatlakozott: 2001.07.23., Hétfő, 08:27
Hozzászólás 
Macika írta:
foki írta:
http://www.symbian-freak.com/news/008/04/nokia_n82_blue_edition_unofficialy.htm

nekem tetszik
Háááááát, feltűnni fel lehet vele...
Én inkább maradnék a Black Editionnál...


már van Black -ed :?: :lol:


hétf. ápr. 07, 2008 17:11
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
foki írta:
http://www.symbian-freak.com/news/008/04/nokia_n82_blue_edition_unofficialy.htm

nekem tetszik
Háááááát, feltűnni fel lehet vele...
Én inkább maradnék a Black Editionnál...


hétf. ápr. 07, 2008 17:07
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 544
Tartózkodási hely: Csatlakozott: 2001.07.23., Hétfő, 08:27
Hozzászólás 
http://www.symbian-freak.com/news/008/0 ... icialy.htm

nekem tetszik


hétf. ápr. 07, 2008 16:36
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 823 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 17  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 12 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség