Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: szomb. jún. 15, 2024 4:00



Hozzászólás a témához  [ 1017 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 21  Következő
Nokia E52 
Szerző Üzenet
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás 
payskin írta:
Sziasztok!
A másik: állítólag a telefonban benne van a Mail for Exchange, és annak a segítségével lehetne beállítani a Google Calendaros szinkronizációt, de ezt a lehetőséget sem találom sehol.

Szégyenlem, de fogalmam sincs, hogy mire valo a Mail for Exchange, de csak egy helyen találkoztam eddig vele a telefonban: névjegyzék-opciók-beállítások-táv.keresés szervere.


szer. jan. 06, 2010 13:34
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd feb. 14, 2006 2:19
Hozzászólások: 6
Hozzászólás 
Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni. Új E52, a legújabb firmware van benne (októberi nokiás / novemberi vodás - 0587601-es kódú a készülék). Bármilyen próbálkozásom gmailes e-mail cím beállításához végeláthatatlan Validating-ben végződik (WiFi kapcsolat az otthoni routeren keresztül, kipróbáltam, biztosan működik).

A másik: állítólag a telefonban benne van a Mail for Exchange, és annak a segítségével lehetne beállítani a Google Calendaros szinkronizációt, de ezt a lehetőséget sem találom sehol.


kedd jan. 05, 2010 7:29
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 238
Hozzászólás 
no, nekem meg időközben újra rákerült az sw, így a biztonsági kód ismét a gyári (volt egy darabig :D ).

mennyire jó az e52...

mióta megvan írkálok ide, eleinte elég sokat... szívtam vele én is de pl. se doboz hangja nem volt, a másik fél is mindig jól érett... ami gond volt, az mind sw-es problémára vezethető vissza... az új sw-vel - nem túlzok - teljesen jó... nem fagy, nem indulgat újra, nincs benne rossz szellem... stabil... én augusztusban vettem... de igazából úgy érzem, hogy csak a második (vagy első - mert amivel jött az nulladik volt szerintem) sw segítségéve kaptam meg azt, amire vártam. jelenleg nem bántam meg... ja és előtte nekem is e51-em volt... azt is szerettem, de ez szvsz már jobb...


vas. jan. 03, 2010 13:36
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1538
Tartózkodási hely: A jelenben...
Hozzászólás 
Köszönöm a válaszokat!

Kissé bonyolult, de a nimbuzzban pl. van sima sip klien beállítása is, úgyhogy a progin keresztül (ami kezeli a teló telefonkönyvét) simán lehet voipon telózni. Ettől függetlenül bánt, hogy kivették ezt a lehetőséget...

Szóval köszi mégegyszer!


szomb. jan. 02, 2010 20:19
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 615
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Dannyboy írta:
Eddig még nem mertem belevágni, de a használóktóé kérdezném, hogy érdemes már megvenni az E52-est?


Én nem vagyok használója, de 24 órát volt a birtokomban.
Elötte és utána is E51.
Elmondom a saját tapasztalataimat, márcsak a vélemények ütköztetése kedvéért :P :
- dobozhangja van
- ráspoly az akkufedél (legalábbis a fehér kivitelé)
- letiltották benne a voip hívás lehetőségét. (Mint kiderült, minden újabb Nokiában.)
- böngésző idegesítő (T-Mobilos változat)
- vibráló kijelző
- tojáshéj ház
- navigációs gombok nehezen szokhatók
Ennyi negatívum űbereli a sok pozitív dolgot, amit az E51-hez képest tud.


szomb. jan. 02, 2010 18:39
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. jan. 20, 2006 11:17
Hozzászólások: 137
Tartózkodási hely: Bp. Nokia E52 RM-469 033.002 Kingmax 4GB microSD Class 6. 2009.09.15
Hozzászólás 
Dannyboy írta:
Eddig még nem mertem belevágni, de a használóktóé kérdezném, hogy érdemes már megvenni az E52-est?


Nekem is szeptembet ota megvan.... semmi gondom nincs vele... :)
es csak csodalkozva olvasom a forumokon a temerdek hibat... amit meg nem tapsztaltam egyszer sem....


szomb. jan. 02, 2010 13:14
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás 
Dannyboy írta:
Eddig még nem mertem belevágni, de a használóktóé kérdezném, hogy érdemes már megvenni az E52-est?


Nekem 2,5 hónapja van meg. Nincs vele semmi baj, illetve nem több mint az eddigi Szimbis telefonjaimmal.


szomb. jan. 02, 2010 11:29
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1538
Tartózkodási hely: A jelenben...
Hozzászólás 
Eddig még nem mertem belevágni, de a használóktóé kérdezném, hogy érdemes már megvenni az E52-est?


szomb. jan. 02, 2010 2:33
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 238
Hozzászólás 
ehh..

zöld + kamera + *

"bejutotam" a telóra, de semmilyen kódot nem fogad el.. ha meg akarm változtatni, először bekérné az aktuálist - a vicc az, hogy itt bármit elfogad - majd amikor bekéri az újat, majd újra, akkor közli, hogy nem jó a kód... ja és most megy rajta a restore az ovi-val... ez milyen már?

vissza ment a mentés... ha ki-be kapcsolom a telót, kéri a kódot... ha zöld + kamera + * -ot noymok neki, bekapcsol és nem kér kódot... viszont nem tudom megváltoztatni, mert egyből azt írja ki, hogy már 5x próbáltam, most 5 percig pihi...

a teló egyébként használható...


pén. jan. 01, 2010 23:09
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 238
Hozzászólás 
jurzsolt írta:
Itt van valami leírás róla.
Kód:
http://www.smartnews.hu/2008/07/elfelejtett-biztonsagi-kod-megfejtese/


köszönöm, már próbáltam... volt egy restart, beadtam a pin-t és kéri a kódot... nyomtam egy 3 + * + zöld + bekapcs-ot, de annyit értem el, hogy átváltott angol nyelvre és ugyan úgy kéri a kódot... 12345 sem jó, kvázi nem állt vissza... az NSS nem látja a telót...

remélem holnap lesz szerviz basszus... :( sík ideg vagyok, most egy 1208-az vettem elő :shock:


pén. jan. 01, 2010 22:54
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. okt. 11, 2004 18:12
Hozzászólások: 193
Tartózkodási hely: Óbuda
Hozzászólás 
Itt van valami leírás róla.
Kód:
http://www.smartnews.hu/2008/07/elfelejtett-biztonsagi-kod-megfejtese/


pén. jan. 01, 2010 22:34
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 238
Hozzászólás 
sziasztok! van egy kis gondom... elfelejtett biztonsági kód esetén mi a teendő? csak szerviz? :(


pén. jan. 01, 2010 22:17
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. nov. 26, 2008 11:12
Hozzászólások: 283
Tartózkodási hely: 618-as italbolt
Hozzászólás 
ööö Reddors, nem négy gombos az a 3 gombos reset?


csüt. dec. 31, 2009 14:47
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 238
Hozzászólás 
Akoska írta:
A 3 gombosnak felel meg a flasherboxoknál a "set full factory defaults".

Én már kifejtettem a dolog szükségességéről a véleményemet, de súlyos ellenvéleményekbe ütköztem.


érezd akkor most magad elismerve :)


szer. dec. 30, 2009 15:42
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
A 3 gombosnak felel meg a flasherboxoknál a "set full factory defaults".

Én már kifejtettem a dolog szükségességéről a véleményemet, de súlyos ellenvéleményekbe ütköztem.


szer. dec. 30, 2009 15:13
Profil ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Mephysto írta:
Ez öröm ez boldogság :)

Mióta a nokiánál rendesen újrarakták a legutolsó fw-t, azóta meg van táltosodva a teló. Minden megy rajta, ahogy kell... annó írtam, hogy az ovi update úgy tette fel a fw-t, hogy semmi nem veszettel. akkor többen írták, hogy az igazi fw frissítés az, amikor gyalu és úgy. na akkor ezt nem fogadtam meg, azóta lett egy két hülyesége a telónak (rakok rá mindig minden xart) és mondom elviszem, csinálják meg hivatalosan, garis úgy is... azóta öröm használni a telót :)

ja... ovi.com-ot és az ovi-s dolgokat használja valaki? szerintem nagyon jóóóóóó... :)


Hát szerintem nincs rendesen, meg rendetlenül felrakott szoftver.
Már a kezdetek óta arany szabály függetlenül attól , hogy milyen az aktuális frissítés (meghagyja vagy sem az előzőleg telepített programjainkat ) resetelni kell a telefont. Mégpedig a háromgombos HARD resettel.
Ez a típusú reset mindent töröl a C:-ről és újrarakja azt, a FLASH memóriából, így "otthoni" frissítéskor kizárhatjuk az esetleges zavarokat amit egy előzőleg telepített alkalmazás esetleg okozhat.
A *#7370# is töröl mindent de ez csak az általad telepített alkalmazásokra vonatkozik , a C:-t nem törli.

Csak egy példa ami most hirtelen eszembe jutott. :) N79 készülék tartalmaz egy N-GAGE menüpontot amivel előtelepített Demó játékokat próbálhatsz ki. Ezt az alkalmazást, menüpontot, csak a telefonban látod, alkalmazáskezelőben nem jelentkezi. Ez gyárilag telepítették de csak a C:-re, a FLASH már nem tartalmazza.
Ha soft resetet csinálsz *#7370# megmarad a menüpont mivel a C:-nem kerül teljes egészében törlésre, viszont a háromgombos resetnél eltűnik ez a menüpont. Ebben az esetben a C: a FLASH-ből újra lesz rakva és ugye a FLASH nem tartalmazza ezt az alkalmazást. Talán érthető amit írtam:).


szer. dec. 30, 2009 9:26
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 238
Hozzászólás 
Ez öröm ez boldogság :)

Mióta a nokiánál rendesen újrarakták a legutolsó fw-t, azóta meg van táltosodva a teló. Minden megy rajta, ahogy kell... annó írtam, hogy az ovi update úgy tette fel a fw-t, hogy semmi nem veszettel. akkor többen írták, hogy az igazi fw frissítés az, amikor gyalu és úgy. na akkor ezt nem fogadtam meg, azóta lett egy két hülyesége a telónak (rakok rá mindig minden xart) és mondom elviszem, csinálják meg hivatalosan, garis úgy is... azóta öröm használni a telót :)

ja... ovi.com-ot és az ovi-s dolgokat használja valaki? szerintem nagyon jóóóóóó... :)


szer. dec. 30, 2009 8:42
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. nov. 26, 2008 11:12
Hozzászólások: 283
Tartózkodási hely: 618-as italbolt
Hozzászólás 
pampika írta:
A symbianos névjegyzék ilyen. De én pl. nagyon szeretem, mert ha pl. hirtelen nem ugrik be a vezetékneve valakinek, akkor elég a keresztnév alapján keresni és úgy is megtalálja (99%-ban teljes névvel tárolom az embereket + pár becenév).


csak logikusabb lett volna előre a "rendes" találatokat rakni, a végére az egyéb, pl. keresztneves találatot - szerintem.


kedd dec. 29, 2009 12:09
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: vas. dec. 27, 2009 21:03
Hozzászólások: 3
Hozzászólás 
Dannyboy írta:
Oceansss írta:
Köszi a tippet, de még kérném a segítségedet, azt hol tudom megnézni? Én eddig a névjegyeken kívül nem tudtam mélyebben hozzáférni a sim kártyámhoz.


Üzenetek/opciók/SIM-üzenetek


Köszi szépen, mitiszó? :)


hétf. dec. 28, 2009 12:10
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
zoli100 írta:
Átmásoltam a régi 6230 tel adatait...


A symbianos névjegyzék ilyen. De én pl. nagyon szeretem, mert ha pl. hirtelen nem ugrik be a vezetékneve valakinek, akkor elég a keresztnév alapján keresni és úgy is megtalálja (99%-ban teljes névvel tárolom az embereket + pár becenév).


hétf. dec. 28, 2009 11:05
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1538
Tartózkodási hely: A jelenben...
Hozzászólás 
Oceansss írta:
Köszi a tippet, de még kérném a segítségedet, azt hol tudom megnézni? Én eddig a névjegyeken kívül nem tudtam mélyebben hozzáférni a sim kártyámhoz.


Üzenetek/opciók/SIM-üzenetek


hétf. dec. 28, 2009 8:27
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: vas. dec. 27, 2009 21:03
Hozzászólások: 3
Hozzászólás 
Dannyboy írta:
Oceansss írta:
Van egy másik problémám, valaki hátha tudja a megoldást. Mikor először bekapcsoltam a telefont, azóta be van ragadva egy villogó sms boríték jel a jobb felső sarokba, már végigolvastam a kezelési utasítást, meg a telefon súgóját, az üzenetek beállításait is többször ellenőriztem, de nem tudom eltüntetni. Találkozott valaki hasonlóval?
Köszi előre is


Nézd meg, hogy a sim kártya sms memóriája nincs-e tele! Olyankor szokott így villogni!


Köszi a tippet, de még kérném a segítségedet, azt hol tudom megnézni? Én eddig a névjegyeken kívül nem tudtam mélyebben hozzáférni a sim kártyámhoz.


hétf. dec. 28, 2009 0:12
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1538
Tartózkodási hely: A jelenben...
Hozzászólás 
Oceansss írta:
Van egy másik problémám, valaki hátha tudja a megoldást. Mikor először bekapcsoltam a telefont, azóta be van ragadva egy villogó sms boríték jel a jobb felső sarokba, már végigolvastam a kezelési utasítást, meg a telefon súgóját, az üzenetek beállításait is többször ellenőriztem, de nem tudom eltüntetni. Találkozott valaki hasonlóval?
Köszi előre is


Nézd meg, hogy a sim kártya sms memóriája nincs-e tele! Olyankor szokott így villogni!


vas. dec. 27, 2009 21:23
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: vas. dec. 27, 2009 21:03
Hozzászólások: 3
Hozzászólás 
Sziasztok!

A hét elején vettem egy E52-őt, hang probléma nálam is fennáll, én remekül hallok mindenkit, ők pedig nem, van, amikor csendes környezetben is panaszkodnak, hogy egy szót sem értenek, néha már ordítok a telefonba, kicsit idegesítő. Erre akkor végleges megoldás még nincs? Vigyem vissza a pannonhoz, és üljenek rajta pár hétig? :)

Van egy másik problémám, valaki hátha tudja a megoldást. Mikor először bekapcsoltam a telefont, azóta be van ragadva egy villogó sms boríték jel a jobb felső sarokba, már végigolvastam a kezelési utasítást, meg a telefon súgóját, az üzenetek beállításait is többször ellenőriztem, de nem tudom eltüntetni. Találkozott valaki hasonlóval?
Köszi előre is


vas. dec. 27, 2009 21:12
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: vas. dec. 27, 2009 14:38
Hozzászólások: 2
Hozzászólás 
szaki74 írta:
A főképernyőn kezd el beírni a nevet, akit hívni akarsz. Szépen elkezdi szűrni a készülék a találatokat. Ez az egyik legjobb dolog benne szvsz.


Köszönöm a BT gyorsbill, ha jobban megnéztem volna, rajta van a készülék bill-en (bocs a tudatlanságom miatt). Tehát más alkalmazást nem lehet kiválasztani csak azt a 14-et.

A vezetéknév kezdőbetűre való keresés pl. az autóban van jelentősége, amikor egy bill. lenyomásával a megfelelő helyre ugrik, ezt a 6230-as tudta.

üdv, Z.


vas. dec. 27, 2009 18:37
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 506
Tartózkodási hely: Győr-Tatabánya
Hozzászólás 
A főképernyőn kezd el beírni a nevet, akit hívni akarsz. Szépen elkezdi szűrni a készülék a találatokat. Ez az egyik legjobb dolog benne szvsz.


vas. dec. 27, 2009 16:55
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. jan. 20, 2006 11:17
Hozzászólások: 137
Tartózkodási hely: Bp. Nokia E52 RM-469 033.002 Kingmax 4GB microSD Class 6. 2009.09.15
Hozzászólás 
csillag gomb hosszan:) de ez mar eleg regi dolog:)


vas. dec. 27, 2009 16:27
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: vas. dec. 27, 2009 14:38
Hozzászólások: 2
Hozzászólás 
Átmásoltam a régi 6230 tel adatait,
többek között a névjegyzéket is az új E52-re.
Ami nagyon zavar, hogy az E52 névjegyzék keresőben
nem kezdőbetűre keres, azaz, ha pl. beírom a K kezdőbetűt,
akkor az összes Kati utónevű bejegyzéssel kezdi, míg nekem
a K kezdőbetűs nevekre (pl. Kiss Emil) van szükségem elsősorban.

A másik kérdésem, hogy a főképernyőn megjelenő alkalmazások csak az a 14 lehet, vagy lehet szerkeszteni; nekem pl. a blutooth bekapcsolása és az autós kihangosítóhoz (CK7W) való gyors kapcsolódás hasznos lenne.

Köszönöm,
Z.


vas. dec. 27, 2009 15:05
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. okt. 19, 2009 18:39
Hozzászólások: 12
Hozzászólás fénykép-hangok / update / nokia email + gmail
letakargatással csinálom most a fotóimat...
nem néztem meg még a hack-et, de én arra gondoltam, hogy megkeresem a mappát a 4 csengöhanggal majd lecserélem amelyiket használom egy üresre... persze ez sem egyszerü, még nem is kötöttem rá usb-vel a gépre.
viszont egy másik kérdés:
felajánlja a telefon, hogy magát updateli, azt mennyire lehet használni?
illetve:
pár napja nem megy a gmail-om a nokia email kliensével. egy pillanatra csatlakozik, majd lecsatlakozik. valaki tud valami tippel szolgálni?


kedd dec. 15, 2009 20:24
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 238
Hozzászólás Re: fénykép-hangok
therodolfo írta:
nem lehet valahogy lekapcsolni a hangot, amikor a fényképezö exponál? nálam 4 lehetöség van, de nem ajánlja fel, hogy nincs hang.
erre valaki tud megoldást? elöre is köszi!


én ezt úgy hidalom át, hogy az ujjam begyét :D a vaku melletti "hangsugárzóra" teszem... gyakorlatilag semmit nem lehet ilyenkor hallani, próbáld ki...


kedd dec. 15, 2009 10:18
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Nem, újabban már a figyelmeztető hangok lekapcsolása sem segít ezen.

A telefonodmárkájaprogramok.hu oldalon van egy hack fotóhang ellen, ha vállalkozó szellemű vagy.


kedd dec. 15, 2009 0:20
Profil ICQ
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. okt. 19, 2009 18:39
Hozzászólások: 12
Hozzászólás fénykép-hangok
nem lehet valahogy lekapcsolni a hangot, amikor a fényképezö exponál? nálam 4 lehetöség van, de nem ajánlja fel, hogy nincs hang.
erre valaki tud megoldást? elöre is köszi!


hétf. dec. 14, 2009 18:34
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 42
Hozzászólás Uj szoftver Nokia boltban
Szerintem meg igen.

Sajnos mar masodszor volt szervizben, mert kiszakadt a jobb oldali torles-leve'l gomb. (Tehat abszolut hardver hiba, semmi szoftver panasz) Es mindketszer felraktak az uj szoftvert a pannon-fuggo telefonra.
Masodszor kulon kertem, hogy ne tegyek, mert az elso javitas utan 1 hettel vittem vissza es mondtam, hogy azota biztos nincs is ujabb. Az elado azt mondta, hogy ha nincs uj, akkor valoszinuleg nem fogjak, de a kollegaja odaszolt, hogy mindig ratoltik a kozpontban az aktualis firmware-t, barmit is csinalnak vele. Ja, es rakerdeztek, hogy fuggo-e, tehat nem veletlen volt a dolog. (Persze az a pc-bol ugyis kiderul)


csüt. dec. 03, 2009 13:31
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 615
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Egyenlőre úgy tünik, hogy visszaküldöm.
Az E51 uán nem nyujt annyival többet, mint amennyi hátránya van.


csüt. dec. 03, 2009 11:15
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás 
vocsok írta:
...

Bocs, azt hittem, hogy arról van szó, hogy nem találod a funkciót a telefonban!


csüt. dec. 03, 2009 8:47
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: csüt. dec. 28, 2006 15:27
Hozzászólások: 235
Hozzászólás 
Macika írta:
Mephysto írta:
Szenya írta:
Mephysto írta:
Nokia szervizben garanciálisan frissítik, attól függetlenül, hogy T-s vagy sem... a gyári nem brandelt sw-t teszik rá, ami nem biztos hogy baj, hacsak nem hiányzik a magenta :D


Ha hivatalos Nokia szerviz ilyet tesz, nem sokáig lesz a Noki logo a bolt fölött!


fejtsd ki kérlek... mert nekem T-s telefonom volt és frissítettek és végre eltüntek a T-s hülyeségek róla (web'n'walk ikon, magenta téma) hál Istennek....


Az operátorral kötött szerződés szerint kell a gyártónak eljárnia. Ők pedig nem engedélyezik a műveletet. Az, hogy pár szerviz megcsinálja, annyit jelent, hogy nem ellenőrzik őket rendesen. Ha azonban egy ilyen kiderül , jó esetben csak a szervizes repül, rossz esetben a szerződésükkel gyújthatnak rá este a tulajdonosok.


csüt. dec. 03, 2009 7:06
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 615
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
csab2 írta:
vocsok írta:
Ma megkaptam én is a T-zől fehér változatban :)

Ami gond, és ez eddig itt senkinek sem tünt fel, hogy nincs benne voip hívás lehetőség. A kézikönyv szerint lenne benne. Más fórumok szerint is fennál ez a "feuture". :oops:

Telepíteni kell előbb. Vezérlőpult - Módok - Alkalmazások a főképernyőn. Itt pipa a "Csevegés és internet telefon telepítése" elé. Ezután a főképernyőn megjelenik a beállítás. Katt és láss csodát!

Ettől nem lesz csoda :(
Felmegy a netre és mindenféle alkalmazásokat telepítene...

Amitől megjön a kívánt funkció, az a Nokiafórumról letölthető:
"SIP_VoIP_3_x_Settings..." akármi. Viszont valódi telefonálás lehetetlen, mert nem csöng ki a túloldalon a telefon. Ráadásul nem lehet bontani a WiFi kapcsolatot többé.
Nem tudok olyanról, akinek sikerült volna sip telefonálni úgy, mint az E51-el lehet.
Úgyhogy egyenlőre full reset :(
Meg kell várni, amíg a Nokia befejezi ennek a telefonnak a fejlesztését.
(Egyenlőre a böngészővel a banki műveletek sem működnek...)


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vocsok csüt. dec. 03, 2009 7:11-kor.



csüt. dec. 03, 2009 6:55
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás 
vocsok írta:
Ma megkaptam én is a T-zől fehér változatban :)

Ami gond, és ez eddig itt senkinek sem tünt fel, hogy nincs benne voip hívás lehetőség. A kézikönyv szerint lenne benne. Más fórumok szerint is fennál ez a "feuture". :oops:

Telepíteni kell előbb. Vezérlőpult - Módok - Alkalmazások a főképernyőn. Itt pipa a "Csevegés és internet telefon telepítése" elé. Ezután a főképernyőn megjelenik a beállítás. Katt és láss csodát!


csüt. dec. 03, 2009 2:50
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Mephysto írta:
Szenya írta:
Mephysto írta:
Nokia szervizben garanciálisan frissítik, attól függetlenül, hogy T-s vagy sem... a gyári nem brandelt sw-t teszik rá, ami nem biztos hogy baj, hacsak nem hiányzik a magenta :D


Ha hivatalos Nokia szerviz ilyet tesz, nem sokáig lesz a Noki logo a bolt fölött!


fejtsd ki kérlek... mert nekem T-s telefonom volt és frissítettek és végre eltüntek a T-s hülyeségek róla (web'n'walk ikon, magenta téma) hál Istennek...
Nekem nem hittétek el.
Szenya pedig igazán közel van a "tűzhöz".
Ha már ketten is mondjuk, akkor csak lehet benne valami, nem?

Egyébként nem mindegy, hogy mikor csinálták meg Neked.


csüt. dec. 03, 2009 0:49
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 238
Hozzászólás 
Szenya írta:
Mephysto írta:
Nokia szervizben garanciálisan frissítik, attól függetlenül, hogy T-s vagy sem... a gyári nem brandelt sw-t teszik rá, ami nem biztos hogy baj, hacsak nem hiányzik a magenta :D


Ha hivatalos Nokia szerviz ilyet tesz, nem sokáig lesz a Noki logo a bolt fölött!


fejtsd ki kérlek... mert nekem T-s telefonom volt és frissítettek és végre eltüntek a T-s hülyeségek róla (web'n'walk ikon, magenta téma) hál Istennek...


szer. dec. 02, 2009 23:59
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: csüt. dec. 28, 2006 15:27
Hozzászólások: 235
Hozzászólás 
WD írta:
Amúgy van valakinek képe róla, hogyan néz ki belülről az E52? Kifújni és is ki tudom csak nem tudom, hogy hol van benne a második mikrofon, ami a noise cannelcation miatt került bele. Gondolom azzal lehet a baj.


Nem tisztítani kell, hanem eltávolítani a második mikrofont és frissíteni a szoftvert. Ezt bízd szakszervízre!

Lesz egy tisztán szoftveres megoldás is.....egyszer....


szer. dec. 02, 2009 20:44
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: csüt. dec. 28, 2006 15:27
Hozzászólások: 235
Hozzászólás 
Mephysto írta:
Nokia szervizben garanciálisan frissítik, attól függetlenül, hogy T-s vagy sem... a gyári nem brandelt sw-t teszik rá, ami nem biztos hogy baj, hacsak nem hiányzik a magenta :D


Ha hivatalos Nokia szerviz ilyet tesz, nem sokáig lesz a Noki logo a bolt fölött!


szer. dec. 02, 2009 20:39
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 615
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
szaki74 írta:
Az SIP-hívás nem ua. mint a Voip? Mert az van benne...

Ugyanaz, de nekem akkor sincs benne.
Sip beállítás van, de internet hívási lehetőség nincs.


szer. dec. 02, 2009 18:05
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 506
Tartózkodási hely: Győr-Tatabánya
Hozzászólás 
Az SIP-hívás nem ua. mint a Voip? Mert az van benne...


szer. dec. 02, 2009 17:57
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 615
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Ma megkaptam én is a T-zől fehér változatban :)

Ami gond, és ez eddig itt senkinek sem tünt fel, hogy nincs benne voip hívás lehetőség. A kézikönyv szerint lenne benne. Más fórumok szerint is fennál ez a "feuture". :oops:


szer. dec. 02, 2009 17:34
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Vismajor írta:
Nálunk nyílott pár használt mobil/PDA bolt, akik megvárható javítást ígérnek. Képzelem egy E52 főpanel cseréhez hány váltás ruhát kéne vinnem magammal?! De már átmentem OFF-ba.....
Nem gyári Nokia szerviz nem tud főpanelt cserélni. Sok idő alatt sem.
Illetve de, bontottra.
Újhoz azonban kizárólag a Nokia gyári szervizei juthatnak...


vas. nov. 29, 2009 4:41
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: vas. jan. 07, 2007 15:50
Hozzászólások: 452
Hozzászólás 
Amíg garis, én addig Nokiához, vagy a T-hez vinném.


szomb. nov. 28, 2009 20:16
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 182
Hozzászólás 
Na ezt mondom, mivel nem tudják megjavítani, csinálnak valami alibimunkát: tisztítás, sw csere ugyanarra a verzióra, stb, mivel a valós hibákat nem tudják kijavítani. Persze tisztelet a szakértõ, jól dolgozó szervízeknek! Nálunk nyílott pár használt mobil/PDA bolt, akik megvárható javítást ígérnek. Képzelem egy E52 fõpanel cseréhez hány váltás ruhát kéne vinnem magammal?! De már átmentem OFF-ba.....


szomb. nov. 28, 2009 20:03
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: csüt. nov. 26, 2009 12:34
Hozzászólások: 3
Hozzászólás 
t-mobile szervizben kitisztították a mikrofont, ugyanolyan ****...


szomb. nov. 28, 2009 17:53
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. nov. 25, 2004 21:45
Hozzászólások: 101
Hozzászólás 
WD írta:
Vismajor írta:
Szoftvert frissítenek a cserélt mikrofonon=kifújják sűrített levegővel :twisted:


Azt nem értem hogy hova frissítenek szoftvert, mikor elvileg a legújabb van rajta.
Amúgy van valakinek képe róla, hogyan néz ki belülről az E52? Kifújni és is ki tudom csak nem tudom, hogy hol van benne a második mikrofon, ami a noise cannelcation miatt került bele. Gondolom azzal lehet a baj.
Ja, és ha kifújod, akkor mégjobban fog működni, tehát mégjobban kiszűr mindent, mégkevésbé hallanak... Nem logikus?


pén. nov. 27, 2009 23:24
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 1017 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 21  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség