Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: pén. jún. 07, 2024 11:54



A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 418 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
OFF: Flame, avagy sz*r autó-e a Suzuki? 
Szerző Üzenet
arany tag
Avatar

Csatlakozott: kedd júl. 27, 2004 20:51
Hozzászólások: 357
Tartózkodási hely: bp
Hozzászólás 
Meggylé írta:
PÜ-ztem neked Dredd!


Visszapüztem :wink: :lol:

Üdv


vas. aug. 01, 2004 21:10
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Na, egyel kevesebb ok a nyálverésre.


vas. aug. 01, 2004 21:10
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
-Akoska- írta:
A nagyérdemű óhaja szerint...


Azért olyan sokan szerintem nem akarták. Utólag én is mondtam, hogy ez sem jó megoldás.


vas. aug. 01, 2004 21:09
Profil Privát üzenet küldése Honlap
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
A nagyérdemű óhaja szerint...


vas. aug. 01, 2004 21:07
Profil Privát üzenet küldése ICQ
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
.dredd. írta:
Te most melyik Macika vagy? :shock:


Többen szóvá tették, hogy egy moderátornak nem lehet saját véleménye, egy moderátor nem vitatkozhat, stb.

Ha jól látom ez a Macika nem moderátor.


vas. aug. 01, 2004 21:02
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
.dredd. írta:
Te most melyik Macika vagy? :shock:


Mint nem moderátor Macika.
PÜ-ztem neked Dredd!


vas. aug. 01, 2004 21:01
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: kedd júl. 27, 2004 20:51
Hozzászólások: 357
Tartózkodási hely: bp
Hozzászólás 
Te most melyik Macika vagy? :shock:


vas. aug. 01, 2004 20:59
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2
Hozzászólás 
Odo írta:
Ez nem sznob dolog, hanem biztonsági. Egy Swifttel biztosan nem élsz túl egy balesetet. Tényleg nagyon rossz, és nem azért nem venném meg MERT OLCSÓ. Számomra a biztonság első, és akkor inkább nem veszek autót.

OFF

Istenbizony nem akarom, de MUSZÁJ!!!

Volt már Suzukid, Okostóni??? Volt már baleseted vele?
Mert nekem igen!!!

Álltam a lámpánál utolsóként a sorban, hátulról fékezés nélkül (a rendőrségi vizsgálat szerint ~65-70-nel) robbant belém (16 hónapos Sedan) egy Peugeot olajkályha ócskavassal egy 52 éves pic.a, mellesleg atomrészegen. Végigtolta az autómmal a sort, eltűnt az autó hátulja, szintúgy el az eleje.
Az erőelnyelő terek a feladatuk szerint dolgoztak, megmentették a bukóteret. A 4 ajtó közül 3 pöccre nyitható-zárható maradt, SENKINEK SEMMI baja (az ijedségen kívül) nem lett. Őrületesen nagyot csattant, és olyan hirtelen történt a dolog, hogy bár én láttam a tükörben, de szólni már nem tudtam.

Ezek után kéretik saját nélkül nem osztani itt az élettapasztalatot, jó?
Kezd nagyon zavarni az állandó fanyalgásod mindenen, ami nem a Te elképzeléseidet testesíti meg!

A Suzuki igenis jó, és viszonylag (a kategóriájában) biztonságos autó, a magyar társadalomnak (bár ez szomorú nagyon) az egyetlen elérhető ÁLOMautó.
Akik becsületesen dolgoznak, családot nevelnek, azok választhatnak egy agyonhasznált ócskavas, vagy egy erőn felüli hitelkonstrukcióval megáldott Suzuki között.

Személy szerint szívesebben látom az utakon a Suzukikat, mint a Trabantokat.

Sajnos azonban vannak honfitársaink, akik a s.ggük alá kapva egy ilyen alap-autót már egyből a fellegekben érzik magukat. Látni agyonspoilerezett, ki-lila-neonozott Suzukikat is, sőt lehet látni a forgalomban olyanokat is, akik a régi autójukkal az eszüket is elhagyták, úgy közlekednek. A Suzuki nem arra való, hogy száguldozzunk vele, nem arra való, hogy a zöldben elinduló sort fel kelljen a következőig vezetni. És egyáltalán nem arra készült, hogy gyorsulási versenyen vegyen részt. Arra készült, hogy a büdös világunkban a Trabantokat egy normális, kulturált kisautóval váltsa fel, aminek következtében nem fulladunk bele a saját bűzünkbe.

Amiben viszont egyetértünk, hogy motorikusan hihetetlen, kiemelkedik kategóriájában, azt hiszem a Yaris-sal igencsak egyenrangúvá. Na persze csak alig több, mint féláron.

ON

Egyben elnézést kérek mindenkitől...


vas. aug. 01, 2004 20:44
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. ápr. 28, 2004 9:35
Hozzászólások: 1266
Hozzászólás 
Meggylé írta:
reklamhang írta:
Tudom, hogy nem ideillo a kérdésem, de ezek mit jelentenek? Arany, ezüst, platina tag? Asszem ezt a hármat láttam eddig... :roll:


Hozzászólások számától függ. Ezüst 10felett, arany 100felett, platina 500felett, gyémánt 1000felett.

Köszi szépen!
:wink:


vas. aug. 01, 2004 18:28
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
reklamhang írta:
Tudom, hogy nem ideillo a kérdésem, de ezek mit jelentenek? Arany, ezüst, platina tag? Asszem ezt a hármat láttam eddig... :roll:


Hozzászólások számától függ. Ezüst 10felett, arany 100felett, platina 500felett, gyémánt 1000felett.


vas. aug. 01, 2004 18:05
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. ápr. 28, 2004 9:35
Hozzászólások: 1266
Hozzászólás 
Tudom, hogy nem ideillo a kérdésem, de ezek mit jelentenek? Arany, ezüst, platina tag? Asszem ezt a hármat láttam eddig... :roll:


vas. aug. 01, 2004 18:03
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
nyuszy írta:

2. Az a helyzet, hogy nem igaz, hogy egy Swiftben mindenkeppen meg kell halni. Csupan a nagy szamok torvenye miatt jon ki ez a statisztika, mivel iszonyatosan sok a Suzuki az orszagban.


Nem erre gondoltam, hanem a megépítésre.

nyuszy írta:
Na de ez k@ra off, ugyhogy hagyjuk abba :)


Oké!


vas. aug. 01, 2004 13:01
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
OFF

Meggylé írta:
Hogy nem szakad le az ég!!!
ODÓ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ne írj már ennyire hülyeségeket!!

Elég jól értek az autókhoz, egyáltalán nem írtam hülyeséget.

Meggylé írta:
A Suzuki igenis jó autó

Egyedül a motorja elfogadható

Meggylé írta:
Túlélni egy balesetet? Milyet? Elég sok frankó nagy "biztonságos" autót látok a híradó baleseti beszámolójában, amiben sokszor nincsenek túlélők.

Valóban, ha akkora sebességgel száguldanak, vagy vasparipának mennek


vas. aug. 01, 2004 12:58
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: pén. márc. 26, 2004 7:18
Hozzászólások: 1591
Hozzászólás 
Odo írta:
Ez nem sznob dolog, hanem biztonsági. Egy Swifttel biztosan nem élsz túl egy balesetet. Tényleg nagyon rossz, és nem azért nem venném meg MERT OLCSÓ. Számomra a biztonság első, és akkor inkább nem veszek autót.


1. Ugyanez igaz az Octavis vs. Passat esetre is, pedig ott mar nincs ilyen szintu minosegi kulonbseg sem. Es siman lehetne meg mondani peldakat.
2. Az a helyzet, hogy nem igaz, hogy egy Swiftben mindenkeppen meg kell halni. Csupan a nagy szamok torvenye miatt jon ki ez a statisztika, mivel iszonyatosan sok a Suzuki az orszagban. Teny, hogy a Suzuki nem a biztonsagarol hires, de egy balesetben a szerencse a donto. Az alairasombol es a weboldalambol lathatod, hogy milyen tipusban nyomulok :) Namost jopar kollega elt tul karcolasokkal ilyen (egyebkent nem valami hudebiztonsagos) jarmuben olyan balesetet, amiben siman meg lehetett volna halni. Ha szerencsed van, egy Swifttel is elautokazol szazezer kilometereket baleset nelkul, ha meg nincs szerencsed, akarmilyen autoban meghalhatsz.

Na de ez k@ra off, ugyhogy hagyjuk abba :)


vas. aug. 01, 2004 12:57
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Hogy nem szakad le az ég!!!
ODÓ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ne írj már ennyire hülyeségeket!!

A Suzuki igenis jó autó, olcsó, és megbízható. Nekünk már 7 éve ugyanaz a Suzukink van. Ami már 10éves.

Túlélni egy balesetet? Milyet? Elég sok frankó nagy "biztonságos" autót látok a híradó baleseti beszámolójában, amiben sokszor nincsenek túlélők.

Nyilván akinek csak egymillkója van(vagy annyi se), az vesz egy kis autót, kis fogyasztásal, és olcsó legyen a szerviz meg az alkatrész.

Autó még a Maruti, és az egyéb kidoboz autók is.


vas. aug. 01, 2004 12:49
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
nyuszy írta:
Odo írta:
Azért egy Swiftet hasonlítani egy AUTÓHOZ.... :!: :D


Koszi, hogy figyelmbe vetted, hogy ezen ne vitazzunk... :x
De ezzel tokeletesen peldazod legalabb a sznob hozzaallast :evil:


Bocsánat, azt nem láttam hogy írtad.
Ez nem sznob dolog, hanem biztonsági. Egy Swifttel biztosan nem élsz túl egy balesetet. Tényleg nagyon rossz, és nem azért nem venném meg MERT OLCSÓ. Számomra a biztonság első, és akkor inkább nem veszek autót.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Odo vas. aug. 01, 2004 12:52-kor.



vas. aug. 01, 2004 12:30
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: pén. márc. 26, 2004 7:18
Hozzászólások: 1591
Hozzászólás 
Odo írta:
Azért egy Swiftet hasonlítani egy AUTÓHOZ.... :!: :D


Koszi, hogy figyelmbe vetted, hogy ezen ne vitazzunk... :x
De ezzel tokeletesen peldazod legalabb a sznob hozzaallast :evil:

Odo írta:
A fĂłrumon meg pont fordĂ­tva :twsted:


Ja, csak eppen a forumozo emberekbol nem lehet megelni...


vas. aug. 01, 2004 12:26
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
nyuszy írta:


Mas szemszogbol viszont nem is biztos, hogy igazunk van. Hiszen ha megnezed, hogy egy ketmillas Suzuki Swift es egy negymillas VW Golf (vagy barmilyen ket auto, ezen ne vitazzunk, lehetne akar Skoda Octavia es Opel Vectra vagy barmi) kozott alapvetoen sincs akkora kulonbseg szolgaltatasokban es minosegben, mint arban. Es megis, nagy mennyisegben fogy a Golf, mert az embereknek megeri a horribilis arkulonbozetet, hogy elmondhassak, hogy nekik egy Volkswagenjuk van, meger nekik ennyit az erzes, hogy VW-ben ulnek. Es valljuk be, kicsit mashogy is neznek egy ugyvezeto igazgatora, ha egy Swifttel jon, meg ha egy Golffal. Vagy ha egy TG/AG illetve egy Armani oltonyben jelenik meg. Pont ugynaez a helyzet a V es a T eseteben is.


Azért egy Swiftet hasonlítani egy AUTÓHOZ.... :!: :D


vas. aug. 01, 2004 12:15
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.   [ 418 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Google [Bot] valamint 9 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség