Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: szer. jún. 05, 2024 10:43



Hozzászólás a témához  [ 823 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 17  Következő
Nokia N82 
Szerző Üzenet
ezüst tag

Csatlakozott: szer. dec. 14, 2005 8:21
Hozzászólások: 94
Hozzászólás Re: WiFi hálózat
Ne keress rá, hanem kézzel írd be a hálózat nevét és a jelszót.


luser2000 írta:
Segítsetek pls!

Hogy kell rejtett WiFi hálózatot felvenni???
Mert ahogy le van írva a HELP-ben, úgy nekem nem megy.
Egyszerűen a WLAN varázsló megnyitása után nincs olyan opció, hogy Új hozzáadása.

Ha a hálózat sugározza az SSID jelet, akkor no problem. A gond csak akkor van, a rejtett hálózatot szeretnék felvenni.

Valakinek sikerült már???
Vagy rejtett hálóval még nem próbálkozott senki???

Köszi,
Balázs


hétf. ápr. 07, 2008 16:29
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. máj. 27, 2004 9:29
Hozzászólások: 378
Hozzászólás WiFi hálózat
Segítsetek pls!

Hogy kell rejtett WiFi hálózatot felvenni???
Mert ahogy le van írva a HELP-ben, úgy nekem nem megy.
Egyszerűen a WLAN varázsló megnyitása után nincs olyan opció, hogy Új hozzáadása.

Ha a hálózat sugározza az SSID jelet, akkor no problem. A gond csak akkor van, a rejtett hálózatot szeretnék felvenni.

Valakinek sikerült már???
Vagy rejtett hálóval még nem próbálkozott senki???

Köszi,
Balázs


hétf. ápr. 07, 2008 8:20
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 293
Hozzászólás 
scorpeeon írta:
sztem a user agent-ről beszéltek :)
az alapján azonosít egy oldal egy böngészőt.


Nekem az origo.hu-nál az n73 mindig az eredeti oldalt töltötte be, és nem a mobilos tartalmat, akármit csináltam. Az n95-nél már jó.
Úgyanígy a foxmarks.com-ra nem lehetett n73-ról belépni, mindig visszadobott a bejelentkező képernyőre, az N95-nél szintén jó. (Valószínű ez az N73 böngészőlyének hibája volt.)

Vannak ilyen hülyeségek.


vas. ápr. 06, 2008 16:43
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1795
Tartózkodási hely: Budapest, XVII.
Hozzászólás 
h@mEd írta:
... ha adatkábellal csatlakoztatnam a telot és az adatátvitelre megyek, akkor azt írja ki hogy nem tudja így csatlakoztatni a telot mert vlmi mas hasznalja a memoria kartyat...


Ma nekem is elkezdte ezt a játékot. :evil:
Nem telepítettem előtte semmit, több hónapja ugyanaz a konfig fut rajta, változtatás nélkül, eddig hibátlanul. De most még újraindítás és kártya ki-be helyezés után sem javult meg, folyamatosan ugyanezt az üzit kaptam én is és nem csatlakozott. Erre berágtam, kivettem a kártyát az "eltávolítás" funkció nélkül csak úgy hirtelen, ettől úgy megsértődött, hogy újraindult magától és most jó... :?


szomb. ápr. 05, 2008 23:25
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 355
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás 
Arról, igen. Jó lenne, ha valaki symbian guru találna megoldást a kérdésre.


szomb. ápr. 05, 2008 22:17
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: vas. máj. 01, 2005 17:13
Hozzászólások: 475
Hozzászólás 
sztem a user agent-ről beszéltek :)
az alapján azonosít egy oldal egy böngészőt.


szomb. ápr. 05, 2008 17:07
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 355
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás 
E51-et tudtommal árulja a T. Van egy adatbázis, ami a telefon neve alapján küldi le a megfelelő wap tartalmat. Amelyik típus nincs belerakva, annak a legegyszerűbb verziót küldi le.
Biztosan van az S60-okban is egy rendszerfájl, ami a telefon nevét tartalmazza. Értelemszerűen ezt kéne átírni, pl. N95-re.


szomb. ápr. 05, 2008 14:35
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
siofok00 írta:
Mondjuk fura, hogy az n95-höz kiadtak már 2 frissítést, ehhez meg gyakorlatilag semmit, mivel a 11.00 nem igazán volt az.
A másik dolog ami bosszantó, ezek a dinamikus wap oldalak: Mivel pl. a T. nem árulja, ezért gyakorlatilag kapom a "klassz" kis monokrom wapot, mint anno a 7110-en. Egy ilyen kategóriás mobilnál pedig ez nem túl jó dolog.
Anno a Motorolánál lehetett úgy trükközni, hogy egy kis programmal át lehetett nevezni a telefont, így egyből színes lett a wap, mivel másnak ismerte fel a szolgáltató szervere. (pl. v3xv - v3x)
N82-nél nincs erre valami ismert eljárás?
Érdekes, E51-nél Pannon kártyával is felismeri a T WAP-ja a telót és szép, színes, ikonos WAP-ot ad...


szomb. ápr. 05, 2008 12:23
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 355
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás 
Mondjuk fura, hogy az n95-höz kiadtak már 2 frissítést, ehhez meg gyakorlatilag semmit, mivel a 11.00 nem igazán volt az.
A másik dolog ami bosszantó, ezek a dinamikus wap oldalak: Mivel pl. a T. nem árulja, ezért gyakorlatilag kapom a "klassz" kis monokrom wapot, mint anno a 7110-en. Egy ilyen kategóriás mobilnál pedig ez nem túl jó dolog.
Anno a Motorolánál lehetett úgy trükközni, hogy egy kis programmal át lehetett nevezni a telefont, így egyből színes lett a wap, mivel másnak ismerte fel a szolgáltató szervere. (pl. v3xv - v3x)
N82-nél nincs erre valami ismert eljárás?


szomb. ápr. 05, 2008 10:34
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Várjál, most az N95-8gb softot csiszolgatják.

Ehhez majd azután látnak hozzá :)


szer. ápr. 02, 2008 15:28
Profil ICQ
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 544
Tartózkodási hely: Csatlakozott: 2001.07.23., Hétfő, 08:27
Hozzászólás 
jöhetne ki rá már új sw :roll: ... vagy nem? :lol:


szer. ápr. 02, 2008 14:40
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: pén. okt. 22, 2004 16:10
Hozzászólások: 14
Hozzászólás 
Macika írta:
Az E51-ben is van fényérzékelő, remekül működik is.
Sem abban, sem az N82-ben nem tűnt kevésnek a háttérfény...


Nekem sem. :-) Csak a bekapcsolási képernyőhöz képest mutatkozó fényhiány magyarázataként írtam le.


kedd ápr. 01, 2008 16:08
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
fa írta:
Tudtommal az automatikus fényerősség-állítás miatt van így (az előlapon van az érzékelője), és az újabb szoftok sem csinálják másképp.

Üdv: A_
Az E51-ben is van fényérzékelő, remekül működik is.
Sem abban, sem az N82-ben nem tűnt kevésnek a háttérfény...


kedd ápr. 01, 2008 13:49
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: pén. okt. 22, 2004 16:10
Hozzászólások: 14
Hozzászólás 
gn983 írta:
Sziasztok!

Én szombaton vettem es nagyon tetszik.Egy hibajat erzekelem ami valoszinuleg, remelem orvosolhato. Nekem a fenyero maximumra van allitva de a HTC TYTN2 rol atalva ugy erzem hogy meg igy is keves a fenyero.

Latszik hogy a kijelzo tudna szebben "egni", mert mikor bekapcsolom latom, hogy sokaig erosen eg a billentyuzet hattervilagitas is, majd a kesdzulek automatikusan leveszi. Valaki irta hogy egyszoftverfrissites ezt megoldana.


Tudtommal az automatikus fényerősség-állítás miatt van így (az előlapon van az érzékelője), és az újabb szoftok sem csinálják másképp.

Üdv: A_


kedd ápr. 01, 2008 7:37
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
h@mEd írta:
Nekem is előjött pár bibi. Mégpedig a teló magátol újra indult már párszor. 2xer mikor Garminnal navigáltam pesten, autos sima passziv tartoba volt, se bú se bá csak rebootolt. Egyszer telefonálás közbe volt hogy kaptam 1 smst, aztán hívtak, nem tudtam felvenni, lett 1 nemf.hivas aztan hivtak megint es kb 10mp utan eszrevettem h a telo ujraindult...!
Aztán nemrég felraktam a taskmant ugyanis előjött egy oan hiba mi szerint, ha adatkábellal csatlakoztatnam a telot és az adatátvitelre megyek, akkor azt írja ki hogy nem tudja így csatlakoztatni a telot mert vlmi mas hasznalja a memoria kartyat. Elvileg semmi nem futott de taskman szerint futott a galeria meg a zenelejatszo is, ami történt, kilőttem mind2 progit, és még mindig nem volt jó, csak egy újraindítás után.
Az adatkábeles csatlakoztatásokról pedig annyit, hogy van amikor a teló bolond és 2percenként lecsatlakozik majd megkérdi megint hogy milyen kapcsolatot szeretnék létrehozni. Ez is sántít egy kicsit.
Szóval szerintem igenis van mit javítani, a multimédia meg a galéria részen legalábbis.
Véleményem szerint a hibáid egy része a (törött) programok miatt van, egy része pedig valóban hiba lehet.
Ilyenkor mindig azt szoktam mondani, hogy ki kell próbálni szűzre resetelt telóval, ha azzal is csinálja, akkor FW-hiba.
Ha ne mcsinálja, akkor valami a rápakolt szoftok közül akadozik össze egymással. Láttunk már ilyet szép számmal...


hétf. márc. 31, 2008 23:57
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 17, 2004 21:13
Hozzászólások: 116
Hozzászólás 
Nekem is előjött pár bibi. Mégpedig a teló magátol újra indult már párszor. 2xer mikor Garminnal navigáltam pesten, autos sima passziv tartoba volt, se bú se bá csak rebootolt. Egyszer telefonálás közbe volt hogy kaptam 1 smst, aztán hívtak, nem tudtam felvenni, lett 1 nemf.hivas aztan hivtak megint es kb 10mp utan eszrevettem h a telo ujraindult...!
Aztán nemrég felraktam a taskmant ugyanis előjött egy oan hiba mi szerint, ha adatkábellal csatlakoztatnam a telot és az adatátvitelre megyek, akkor azt írja ki hogy nem tudja így csatlakoztatni a telot mert vlmi mas hasznalja a memoria kartyat. Elvileg semmi nem futott de taskman szerint futott a galeria meg a zenelejatszo is, ami történt, kilőttem mind2 progit, és még mindig nem volt jó, csak egy újraindítás után.
Az adatkábeles csatlakoztatásokról pedig annyit, hogy van amikor a teló bolond és 2percenként lecsatlakozik majd megkérdi megint hogy milyen kapcsolatot szeretnék létrehozni. Ez is sántít egy kicsit.
Szóval szerintem igenis van mit javítani, a multimédia meg a galéria részen legalábbis.


hétf. márc. 31, 2008 23:18
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
gn983 írta:
Köszi, és a szoftfrissites szerinted segit a probleman?

Az internet tele van azzal hogy keves a fenyereje a telefon kijelzőjének... :(
Stúdiót bevilágítani valószínűleg valóban kevés.

Épp tegnap volt nálam egy ilyen, engem sokkal inkább a gombjai parányi mérete zavart (nem is kicsit), mint a kijelző vagy bármi más. Amúgy sem szokás teljes fényerőn használni a készüléket, mert úgy akár 1/3-dal is többet fogyaszthat.


hétf. márc. 31, 2008 14:30
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: hétf. márc. 31, 2008 9:02
Hozzászólások: 2
Hozzászólás 
Köszi, és a szoftfrissites szerinted segit a probleman?

Az internet tele van azzal hogy keves a fenyereje a telefon kijelzőjének... :(


hétf. márc. 31, 2008 14:07
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 485
Hozzászólás 
gn983 írta:
Van ennel ujabb szoft? ....
v 10.0.046
24-10-07
RM-313


Van, mégpedig:

V 11.0.117
10-12-07
RM-313


hétf. márc. 31, 2008 12:35
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: hétf. márc. 31, 2008 9:02
Hozzászólások: 2
Hozzászólás 
Sziasztok!

Én szombaton vettem es nagyon tetszik.Egy hibajat erzekelem ami valoszinuleg, remelem orvosolhato. Nekem a fenyero maximumra van allitva de a HTC TYTN2 rol atalva ugy erzem hogy meg igy is keves a fenyero.

Latszik hogy a kijelzo tudna szebben "egni", mert mikor bekapcsolom latom, hogy sokaig erosen eg a billentyuzet hattervilagitas is, majd a kesdzulek automatikusan leveszi. Valaki irta hogy egyszoftverfrissites ezt megoldana.
Van ennel ujabb szoft?nekem ez van:
v 10.0.046
24-10-07
RM-313
Nokia n82 (06.01)

Van ennel ujabb soft vagy rakjam ra ujra ugyanazt es az majd segit?

Ha tudtok segitsetek nekem minel hamarabb, mert ez engem annyira zavar hogy megfontolom hogy visszacserelem, meg benne vagyok a 3 napban.

Köszönöm
Üdv
G


hétf. márc. 31, 2008 9:50
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. máj. 27, 2004 9:29
Hozzászólások: 378
Hozzászólás 
Macika írta:
foki írta:
jöhetne ki rá már új sw... :roll: vagy nem? :lol:
Mert mik a hibák, amiket ki kell javítsanak benne?

Ha nincs ilyen, ha csak unatkozol, akkor erre van sokkal jobb elfoglaltság is... ;)


- Nekem pl. BT kihangosító (SE, HBC100) csatlakoztatásakor rendszeresen újraindul a készülék.
- Valami hibát produkál a Mobitubia legfrissebb verziója is (nem játssza le a jutúb videókat a webről, kilép a program) - bár ez nem biztos, hogy a fw hibája
- Sok esetben elveszti a Wifi kapcsolatot (amely jelerőssége kifogástalan, az antennától kb. 2 méterre használom)


hétf. márc. 31, 2008 7:45
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 798
Tartózkodási hely: Lincolnshire, England, United-Kingdom
Hozzászólás 
Nekem az V11.x.x-es szofttal semmifele hibaja, semmilyen gondja-baja nincs az N82-omnek, nem hianyzik uj szoftver. Nem fagy, betonstabil, piszok gyors, egyszeruen mar ezzel a 2. szofttal majdhogynem maximumon van a telo. De nyilvan jonni fog az uj szoft hamarosan, ami tamogatja a flashlite3-at vagy mit, amivel lehetlessz a bongeszoben youtube videokat is nezni. Nekem mondjuk nem hianyzik, ugyhogy lehet, hogy frissiteni sem fogok, ha kijon.


szomb. márc. 29, 2008 21:55
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
foki írta:
jöhetne ki rá már új sw... :roll: vagy nem? :lol:
Mert mik a hibák, amiket ki kell javítsanak benne?

Ha nincs ilyen, ha csak unatkozol, akkor erre van sokkal jobb elfoglaltság is... ;)


szomb. márc. 29, 2008 15:15
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 544
Tartózkodási hely: Csatlakozott: 2001.07.23., Hétfő, 08:27
Hozzászólás 
jöhetne ki rá már új sw... :roll: vagy nem? :lol:


szomb. márc. 29, 2008 15:00
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: vas. szept. 05, 2004 13:39
Hozzászólások: 587
Tartózkodási hely: Budapest / Mauritius
Hozzászólás 
Nekem nagyon tetszik feketébe. Vajon mikor lehet itthon is kapni? Gondolom legalább még két hónap.
Nem tudom lecserélem e vagy nem, mert nagyon meg vagyok elégedve a telómmal. Talán lehet majd kapni külön fekete házat hozzá. Remélem.


szomb. márc. 29, 2008 6:40
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1795
Tartózkodási hely: Budapest, XVII.
Hozzászólás 
Hivatalosan is bejelentették a fekete N82-est:
http://europe.nokia.com/link?cid=PLAIN_TEXT_652055

Katt a fekete színre


pén. márc. 28, 2008 22:56
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: vas. szept. 05, 2004 13:39
Hozzászólások: 587
Tartózkodási hely: Budapest / Mauritius
Hozzászólás 
polarx írta:
Szóval akkor nyugodtan megvehetem, minden rendben lesz vele? A gyártó oldalán nem szerepel a kompatibilis készülékek között azért nemtudom.


Mit akarsz megvenni? Remélem nem a Garmint? Mert azt letöltheted a Nokiparogramok-ról.


vas. márc. 23, 2008 17:35
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 17, 2004 21:13
Hozzászólások: 116
Hozzászólás 
Megvenni??? Ja hogy ha akarod megveheted... :) bár én nem áldoznék pénzt rá, de ahogy érzed. Van neten legujabb egyszerűen törhető verzió gond és probléma mentes. De NEM lebeszélni akarlak, félre ne érts!


szomb. márc. 22, 2008 14:06
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd márc. 18, 2008 17:53
Hozzászólások: 5
Hozzászólás 
kakuk100 írta:
polarx írta:
Milyen GPS szoftvert lehet rá telepíteni? a Garmin XT elvileg csak a 6110 meg N95el kompatibilis.




Rosszul tudod. Az N82-ön nagyon jól megy a Garmin. Én is ezt használom.
Amelyik telefonba van beépített GPS azon mindegyiken működik.


Szóval akkor nyugodtan megvehetem, minden rendben lesz vele? A gyártó oldalán nem szerepel a kompatibilis készülékek között azért nemtudom.


szomb. márc. 22, 2008 13:25
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 17, 2004 21:13
Hozzászólások: 116
Hozzászólás 
polarx írta:
Milyen GPS szoftvert lehet rá telepíteni? a Garmin XT elvileg csak a 6110 meg N95el kompatibilis.


ez elég nagy buta kijelentés volt előbb olvass utánna :) aztán rájössz hogy miért mondtam. A google lesz a spanod!


szomb. márc. 22, 2008 13:11
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: vas. szept. 05, 2004 13:39
Hozzászólások: 587
Tartózkodási hely: Budapest / Mauritius
Hozzászólás 
polarx írta:
Milyen GPS szoftvert lehet rá telepíteni? a Garmin XT elvileg csak a 6110 meg N95el kompatibilis.




Rosszul tudod. Az N82-ön nagyon jól megy a Garmin. Én is ezt használom.
Amelyik telefonba van beépített GPS azon mindegyiken működik.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kakuk100 szomb. márc. 22, 2008 13:13-kor.



szomb. márc. 22, 2008 13:10
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd márc. 18, 2008 17:53
Hozzászólások: 5
Hozzászólás 
Milyen GPS szoftvert lehet rá telepíteni? a Garmin XT elvileg csak a 6110 meg N95el kompatibilis.


szomb. márc. 22, 2008 12:50
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 17, 2004 21:13
Hozzászólások: 116
Hozzászólás 
Van esetleg vlkinek tapasztalata a Nokia CA-300 FM transmitterrel, milyen a minősége? élvezhető vagy rossz?


pén. márc. 21, 2008 17:02
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 17, 2004 21:13
Hozzászólások: 116
Hozzászólás 
a döntés csak rajtad múlik, ha jó gsm boltból veszed akkor nincs gond! Ráadásul normális helyen adnak csere készüléket. Ha szolgáltatónál veszed akkor is fenn áll a lehetősége annak hogy ha komoly gond van perkálni kell hogy csináljanak vele vlmit, a cserekészülék pedig itt se száz!


csüt. márc. 20, 2008 11:40
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 40
Tartózkodási hely: vhol
Hozzászólás 
Ha olcsóbb lenne mint függetlenbe és tuti nincs szükséged hogy idegen simmel akarod használni akkor szerintem jobban megéri a szolgáltatós. Szerintem egyrészt biztos forrásból van, másrészt ha valami baj van vele akkor jobb eséllyel fogják megcsinálni, mert nekik érdekük hogy telefonálj. Még cseretelefont is biztosítanak. Bár már lehet nem így működik, vagy legalábbis nem magyarországon. Engem elhajtottak a Nokia szervizbe a pannontól legutóbb.


szer. márc. 19, 2008 17:13
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Szeretnéd, hogy függjön (egyelőre nem oldható fel másképp, csak a szolg. kódjával) vagy nem szeretnéd.

Ez itt a kérdés...


szer. márc. 19, 2008 16:09
Profil ICQ
vas-tag

Csatlakozott: kedd márc. 18, 2008 17:53
Hozzászólások: 5
Hozzászólás 
GSM-boltból 97 körül vagy Pannonból bónusszal 105-ért?
Szerintetek?


szer. márc. 19, 2008 15:36
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 17, 2004 21:13
Hozzászólások: 116
Hozzászólás 
enyém 98volt made in finland nokia garival, a partnerobol.


kedd márc. 18, 2008 22:40
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Ma este egy 7610-ről pakoltam át sima DKU-2-vel (ill az N82-höz adott kábellel) a teljes tartalmat egy N82-re.
Ami nem ment át, az az SMS-gyűjtemény, de ezt az átjárhatóságot egyik gyártó sem biztosítja egyik típusról a másikra.

Azon kívül MINDEN.


kedd márc. 18, 2008 22:06
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szomb. márc. 01, 2008 18:17
Hozzászólások: 11
Hozzászólás 
polarx írta:
Barnee1981 írta:
Kipecáztam az XXL-es tengerből, 95 hernyóért, 2 év halász garanciával. :D

Reméljük minden oké lesz vele..



Eredeti Nokia garival?
És milyen piacra szánt? Made In Finland vagy import keleti:?:


Finland-os, és Nokia garipapírral.


kedd márc. 18, 2008 21:57
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd márc. 18, 2008 17:53
Hozzászólások: 5
Hozzászólás 
Barnee1981 írta:
Kipecáztam az XXL-es tengerből, 95 hernyóért, 2 év halász garanciával. :D

Reméljük minden oké lesz vele..



Eredeti Nokia garival?
És milyen piacra szánt? Made In Finland vagy import keleti:?:


kedd márc. 18, 2008 17:56
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1795
Tartózkodási hely: Budapest, XVII.
Hozzászólás 
bepe79 írta:
Imici1972 írta:
SilentKiller írta:
Én úgy tudom, hogy valamiféle környezeti fényviszonyokat mérő egység van a telefonba, amely az aktuális fényviszonyoknak megfelelően világosítja, sötétíti a kijelzőt


Az N82 felirat fölött ott figyel a szenzor... :wink:


En ugy tudtam, hogy nem az a fenyszenzor ami az N82 felirat felett van, hanem ami tole jobbra (szembol nezve), az a hosszukas kis vekony csik. Szerintem az N82 felirat feletti kis negyzet alaku bigyo az az elolapi (masodlagos) kamera segedfenye vagy nem tom.


A hosszú csík középen a hallgató
Balról jobbra haladva: fényszenzor, front kamera, hallgató (hangszóró)

Az első kamerának nincs segédfénye.


kedd márc. 18, 2008 10:10
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 798
Tartózkodási hely: Lincolnshire, England, United-Kingdom
Hozzászólás 
Imici1972 írta:
SilentKiller írta:
Én úgy tudom, hogy valamiféle környezeti fényviszonyokat mérő egység van a telefonba, amely az aktuális fényviszonyoknak megfelelően világosítja, sötétíti a kijelzőt


Az N82 felirat fölött ott figyel a szenzor... :wink:


En ugy tudtam, hogy nem az a fenyszenzor ami az N82 felirat felett van, hanem ami tole jobbra (szembol nezve), az a hosszukas kis vekony csik. Szerintem az N82 felirat feletti kis negyzet alaku bigyo az az elolapi (masodlagos) kamera segedfenye vagy nem tom.


kedd márc. 18, 2008 9:51
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1795
Tartózkodási hely: Budapest, XVII.
Hozzászólás 
SilentKiller írta:
Én úgy tudom, hogy valamiféle környezeti fényviszonyokat mérő egység van a telefonba, amely az aktuális fényviszonyoknak megfelelően világosítja, sötétíti a kijelzőt


Az N82 felirat fölött ott figyel a szenzor... :wink:


hétf. márc. 17, 2008 22:56
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szomb. márc. 01, 2008 18:17
Hozzászólások: 11
Hozzászólás 
Kipecáztam az XXL-es tengerből, 95 hernyóért, 2 év halász garanciával. :D

Reméljük minden oké lesz vele..


hétf. márc. 17, 2008 13:44
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 802
Hozzászólás 
Ha maximumra teszed a fényerőt, akkor is - sok felhasználónak - nem eléggé világosnak látszik. Egyszerű példa, mielőtt beírod az PIN kódodat, látod, hogy teljesen maximálisan milyen világos a kijelző, utána leveszi a rendszer a háttérvilágítást. Én úgy tudom, hogy valamiféle környezeti fényviszonyokat mérő egység van a telefonba, amely az aktuális fényviszonyoknak megfelelően világosítja, sötétíti a kijelzőt. Én ezt a valóságban is többször tapasztaltam, főleg az irodában (tehát összetett fényviszonyok), úgy hogy maximumom van a háttérvilágítás még így is sokkal világosabb volt a K810i :idea:

Plusz infó, nemtudom hol olvastam, de állítólag egy firmware frissítés sokat segít ezen a hibán. Én így is tettem (1.11) és azóta nem panaszkodom erre.


hétf. márc. 17, 2008 7:42
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 17, 2004 21:13
Hozzászólások: 116
Hozzászólás 
Még annyit hogy Ngage játékokat nem találtam sehol amit fel is tudtam volna rakni. A sima javas es symbianos 240x320 jatekok jol mennek és hála istennek a SlovoEd szótár is nagyon jól működik.

GPS, Nokia Maps-el Dublin. Elöljáróban annyit hogy gyors, van hang navi, viszont nem a legrövidebb utakon visz, szeret elvinni körbe, a 3-4.ik alternativ utválasztásnál mikor már rég nem arra megyünk amit ő mond akkor megmutatja azt ami a jó :) (leteszteltem többször több irányba is). Ami viszont nagyon nagyon zavaró nekem, hogy hangos navi egyszerűen nemtudja mi az hogy jobb meg bal. Balra kanyarnál is "JOBB"-at meg jobbra kanyarnál is "JOBB"-at mond. Ismétlem a térképet nézve balra kanyar következik és ő bemondja neked zukszó nélkül hogy akkor most itt menj el jobbra, mer az neked jó, a térképen meg oan balos van hogy kifordulsz a térképről is.
Mellesleg elég jó a progi de van még mit javítani, az adatbázisa elég jó, sok éttermet benzinkutat és ilyeneket könnyű vele megtalálni.
EZ még az 1.2es Nokia Maps, asszem most nekiállok felrakom a 2.0betat, azt mondjak az mar jobb.


hétf. márc. 17, 2008 3:51
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 17, 2004 21:13
Hozzászólások: 116
Hozzászólás 
Macika írta:
Barnee1981 írta:
Macika írta:
Barnee1981 írta:
Nem lehet valami spéci módon feljebb húzni a fényerejét a telónak?
Nekem nagyon gyenge, ezért nem is vettem eddig.
Nem tűnt fel, hogy kevés lenne a fényerő. Más készüléknek sincs nagyobb fénye, no meg nem zseblámpának használandó általában...


Persze, igaz, de ha pl.: melléraksz egy N95-öt, látni a különbséget.

Lehet befektetek egybe.
A gombok gondolom megszokhatóak?
Nézd, voltak akik a 3650-es gombjait is képesek voltak megszokni. ;)


3660ról nem is beszélve :)

SiletKiller, Köszi a linket!


hétf. márc. 17, 2008 3:42
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Barnee1981 írta:
Macika írta:
Barnee1981 írta:
Nem lehet valami spéci módon feljebb húzni a fényerejét a telónak?
Nekem nagyon gyenge, ezért nem is vettem eddig.
Nem tűnt fel, hogy kevés lenne a fényerő. Más készüléknek sincs nagyobb fénye, no meg nem zseblámpának használandó általában...


Persze, igaz, de ha pl.: melléraksz egy N95-öt, látni a különbséget.

Lehet befektetek egybe.
A gombok gondolom megszokhatóak?
Nézd, voltak akik a 3650-es gombjait is képesek voltak megszokni. ;)


hétf. márc. 17, 2008 1:49
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. nov. 04, 2004 1:29
Hozzászólások: 1147
Hozzászólás 
Itt lehet állítani a fényerőt:
Beállítások/Általános/Testreszabás/Kijelző/Fényérzékelő


vas. márc. 16, 2008 22:35
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 823 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 17  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 13 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség