Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: csüt. jún. 06, 2024 16:21



Hozzászólás a témához  [ 1874 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 38  Következő
Nokia 6630 
Szerző Üzenet
ezüst tag

Csatlakozott: pén. jún. 24, 2005 16:15
Hozzászólások: 87
Hozzászólás 
De azert neha beszaggat az mp3, ha valami komolyabb dolgot csinalsz kozben...


kedd dec. 20, 2005 14:08
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Igen, a 6600-hoz képesti fejlődésekre gondoltam, pl. 3G hálózat kezelése.


kedd dec. 20, 2005 13:51
Profil ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1319
Tartózkodási hely: Éppen itt :)
Hozzászólás 
Ez tudtam, csak nem szándékoztam hülyeséget mondani. Egyik barátomnak van 6630-as Nokijája és mintha mondta volna, hogy zenehallgatás közben szokott egyéb tevékenységeket is végezni a telefonon, azonban erre pontosan nem emlékeztem, így hülyeséget nem akartam írni. De logikusan hangzik számomra, hogy lehet többmindent is csinálni különösebb rendszerlassulás nélkül. Több teendő alatt mit értessz? Symbian 8.0-ra tudok csak tippelni :wink:


kedd dec. 20, 2005 13:46
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
6600 - 104 MHz
6630 - 220 MHz

Mindössze kétszer olyan gyors a 6630-as procija. Talán kevésbé akad össze. Igaz, valamivel több a tennivalója is.


kedd dec. 20, 2005 13:43
Profil ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1319
Tartózkodási hely: Éppen itt :)
Hozzászólás 
Tudom, hogy multitaskos oprendszer a Symbian. Egy percig sem állítottam ennek az ellenkezőjét. Azonban az volt a kérdés, hogy esetleg zenehallgatás közben belassulhat-e a telefon. Az én 6600-ám belassul, mikor zene mellett mondjuk sms-t akarok írni, illetve megakad, amikor valamilyen tevékenységbe bonyolódom.


kedd dec. 20, 2005 13:40
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Miert nem lehetne mast is csinalni?
A Symbian egy multitasking oprendszer.

Az egy dolog, h. milyen sebesseggel futnak a parhuzamos szalak, de ennek a proci/ram szab csak hatart, az oprendszer nem


kedd dec. 20, 2005 9:33
Profil ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1319
Tartózkodási hely: Éppen itt :)
Hozzászólás 
Bdavis: Az általad említett oldalakról biztos lehetsz benne, hogy nem kapsz be vírust. A rajta lévő tartalom teljesen mentes vírusoktól és hasonló szennyektől.

A Symbian operációs rendszert futtató telefonok akkor szoktak belassulni, ha kevés a szabad hely, illetve a bonyolult fájlrendszer miatt. Ezalatt értsd azt, hogy van rajta ezernyi fájl, illetve könyvtár. 6630 esetében nem tudom, hogy zenehallgatás közben lehet-e egyéb más tevékenységeket folytatni, mivel nincs ilyen készülékem, így nem tudok érdemben nyilatkozni, viszont mivel, hogy nagyobb processzor került bele, mint pl. a 6600-ba, elképzelhetőnek tartom, hogy zenehallgatás mellett is lehet egyéb dolgokat csinálni.


hétf. dec. 19, 2005 23:59
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 293
Hozzászólás 
Valószinülg a crackerek vagy maga a gyártó - mert ilyen is volt- által beépitett ajándék program v. programrészekre gondol. Mint pl. az emelt díjas SMS küldés vagy az, amelyik elállitotta a menűt.
Gondolom, ha elöfordul ilyen, akkor leszedik. Elöbb-utóbb :)


hétf. dec. 19, 2005 22:43
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
Nem, a vírus az egy külön program, amit neked kell feltelepíteni. Ergo nem valószínű, hogy egy ilyen nagy és látogatott oldalról bekapsz egyet.


hétf. dec. 19, 2005 22:19
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. nov. 28, 2005 19:33
Hozzászólások: 38
Tartózkodási hely: Grand Fotel
Hozzászólás 
Sziasztok!

Lenne két kérdésem a symbiannal kapcsolatban:
1.: Vannak ugye ezek a mobilvírusok, amit egyes "illegális" alkalmazások hordozHATnak magukban. És a feltelepítünk ilyen alkalmazást, akkor kész a baj. A kérdés a következő: Mennyi az esély arra, hogy a nokiaprogramok.hu-ról és a 6600sectorról leszedett progik és játékok hordoznak magukban ilyen vírust?
2.: Ha 200 megányi mp3-at felnyomatok a memkarira, és mp3-lejátszás közben akarom használni a telefont valamire, akkor nagyon belassul(hat)??


hétf. dec. 19, 2005 20:57
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1075
Hozzászólás 
Macika/Ákoska!

Egy laza szerda kora délutáni szoftver update 6630hoz (gyárilag független, nem magyar garos) megoldható lenne Pesten vhol?

thx,

OPi,


hétf. dec. 19, 2005 14:46
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. máj. 05, 2004 12:39
Hozzászólások: 45
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Sziasztok!

Szerettem volna .mid fájlt küldeni mms-ben anyám 6030-as telefonjára.
Azt írja a 6630-as telefonom, hogy nem támogatott formátum, ezért nem csatolható az mms-hez.
El lehet valamilyen megoldással mégis küldeni, mert a 6030-ason nincs sem infra, sem bluetooth és kábelem sincs hozzá.?

Köszönettel: droetker


vas. dec. 18, 2005 9:45
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Piwi, Piwi...

Nem mondtam, hogy szólni fogok, ha itt az ideje??

Attól, hogy türelmetlenül kérdezgeted, nem lesz meg hamarabb!


pén. dec. 16, 2005 22:56
Profil ICQ
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. aug. 18, 2005 17:23
Hozzászólások: 146
Tartózkodási hely: Baranya
Hozzászólás 
hali. 6630 unlock megoldásra tud valaki megoldást? emailben jöhetne válasz mert nem leszek net közelben.thx


pén. dec. 16, 2005 11:02
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1056
Hozzászólás 
Amikor elkezdtek készülékeket forgalmazni, rákérdeztem, és azt mondták igazi, Nokia garanciát adnak 2 évre.

Ha valaki lelkes megkeresheti a beírásomat.


csüt. dec. 15, 2005 16:59
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. nov. 28, 2005 19:33
Hozzászólások: 38
Tartózkodási hely: Grand Fotel
Hozzászólás 
Darth Smoke írta:
Szerintem a legegyszerűbb, ha napközben felhívod őket és megkérdezed.
(Ez engem is érdekelne, ha megtudod, írd ide légyszi... 8) )

(by Darth Smoke)


Mégsem annyira egyszerű az a felhívás. Ugyanis mindig foglaltat jelez mindkét számuk. Próbáltam tegnap előtt, tegnap, és ma is, de mindig foglalt. :cry:


csüt. dec. 15, 2005 16:05
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. nov. 28, 2005 19:33
Hozzászólások: 38
Tartózkodási hely: Grand Fotel
Hozzászólás 
Darth Smoke írta:
Bdavis írta:
Ez nem hangzik rosszul!
Csak egy a kérdés: Hivatalos Nokia garit adnak, vagy sem? Tudom, hogy ez már nem sufni, csak nem szeretnék Bp-re felrohangálni, ha valami problémája van a telnek...
Szóval a telefonhoz jár Nokia gari??? Megnéztem az infókók/garanciánál, de ott csak általánosan írnak a cuccaikról, hogy adnak 12 hó garit.

Szerintem a legegyszerűbb, ha napközben felhívod őket és megkérdezed.
(Ez engem is érdekelne, ha megtudod, írd ide légyszi... 8) )

(by Darth Smoke)


Ok, majd holnap délután betelefonálok.


hétf. dec. 12, 2005 22:10
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 739
Tartózkodási hely: La Hongrie
Hozzászólás 
Bdavis írta:
Ez nem hangzik rosszul!
Csak egy a kérdés: Hivatalos Nokia garit adnak, vagy sem? Tudom, hogy ez már nem sufni, csak nem szeretnék Bp-re felrohangálni, ha valami problémája van a telnek...
Szóval a telefonhoz jár Nokia gari??? Megnéztem az infókók/garanciánál, de ott csak általánosan írnak a cuccaikról, hogy adnak 12 hó garit.

Szerintem a legegyszerűbb, ha napközben felhívod őket és megkérdezed.
(Ez engem is érdekelne, ha megtudod, írd ide légyszi... 8) )

(by Darth Smoke)


hétf. dec. 12, 2005 22:06
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. nov. 28, 2005 19:33
Hozzászólások: 38
Tartózkodási hely: Grand Fotel
Hozzászólás 
Darth Smoke írta:
germinator írta:
A Nokiában br. 94.900Ft.

Mondok jobbat... 8)
Az Edigital-nál 79.900 Ft :!:

(by Darth Smoke)

u.i.: Most én is vacilálok, úgy néz ki, lassan megszabadulok a 7710-esemtől, és most őrlődöm: vajon vegyek-e egy 6630-ast és ezzel maradjak a Symbian mellett vagy vállaljak be egy 6270-est és ezzel pártoljak át a Series 40 3rd Editionhöz. Szerintetek?


Ez nem hangzik rosszul!
Csak egy a kérdés: Hivatalos Nokia garit adnak, vagy sem? Tudom, hogy ez már nem sufni, csak nem szeretnék Bp-re felrohangálni, ha valami problémája van a telnek...
Szóval a telefonhoz jár Nokia gari??? Megnéztem az infókók/garanciánál, de ott csak általánosan írnak a cuccaikról, hogy adnak 12 hó garit.


hétf. dec. 12, 2005 22:03
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1075
Hozzászólás 
Darth Smoke írta:
és egyre inkább rájövök, hogy nem használom ki az oprendszer lehetőségeit...

Ha nem használod ki, akkor tényleg felesleges szvsz.


hétf. dec. 12, 2005 21:48
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 739
Tartózkodási hely: La Hongrie
Hozzászólás 
GazVezir írta:
Ha rám hallgatsz, akkor Symbian és érveket sem kell, hogy nagyon mondjak, hiszen Symbian-os telefonnal rendelkezel még most is. A döntés végett vegyél 1-2 napra a kezedbe egy S40-est csak az összehasonlítás végett. Utánna már nem lesz kérdéses a választás. Remélem nem vagyok túlságosan elvakult :) .

Hidd el, nem ez az első Symbianos telefonom és rengeteg mindent szeretek a Series 60-ban, de a lassúságát nem bírom megszokni és elegem van belőle (persze nekem eddig csak 1xx MHz-es procis telóim voltak, a 6630 sokkal gyorsabb, azt tudom). Viszont az új S40, ami a 6270-ben is van, fényévekkel jobb a réginél és a 320*240-es kijelző is vonzóbbnak tűnik, mint a 176*208. Persze, tudom, programokat lehet rárakni, de nekem egyik Symbianos telcsimen (3650, 3660, 6670, 7710) sem tengtek túl a felrakott programok, és egyre inkább rájövök, hogy nem használom ki az oprendszer lehetőségeit... De nem tudok dönteni... :wink:

(by Darth Smoke)


hétf. dec. 12, 2005 21:30
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1319
Tartózkodási hely: Éppen itt :)
Hozzászólás 
Ha rám hallgatsz, akkor Symbian és érveket sem kell, hogy nagyon mondjak, hiszen Symbian-os telefonnal rendelkezel még most is. A döntés végett vegyél 1-2 napra a kezedbe egy S40-est csak az összehasonlítás végett. Utánna már nem lesz kérdéses a választás. Remélem nem vagyok túlságosan elvakult :) .


hétf. dec. 12, 2005 21:23
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 739
Tartózkodási hely: La Hongrie
Hozzászólás 
germinator írta:
A Nokiában br. 94.900Ft.

Mondok jobbat... 8)
Az Edigital-nál 79.900 Ft :!:

(by Darth Smoke)

u.i.: Most én is vacilálok, úgy néz ki, lassan megszabadulok a 7710-esemtől, és most őrlődöm: vajon vegyek-e egy 6630-ast és ezzel maradjak a Symbian mellett vagy vállaljak be egy 6270-est és ezzel pártoljak át a Series 40 3rd Editionhöz. Szerintetek?


hétf. dec. 12, 2005 21:13
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. nov. 28, 2005 19:33
Hozzászólások: 38
Tartózkodási hely: Grand Fotel
Hozzászólás 
Macika írta:
Bdavis írta:
Hol? Hol? Hol?

It 99 bruttó.
Lehetnek eltérések a MobilASK-s üzletek között is, csak ajánlott, nem kötelező árak vannak (ill. helyileg el lehet térni).


Tudom, azért is kérdeztem, hogy hol? A Mammutban, vagy hol?


hétf. dec. 12, 2005 17:09
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Bdavis írta:
Hol? Hol? Hol?

It 99 bruttó.
Lehetnek eltérések a MobilASK-s üzletek között is, csak ajánlott, nem kötelező árak vannak (ill. helyileg el lehet térni).


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Macika hétf. dec. 12, 2005 18:51-kor.



hétf. dec. 12, 2005 17:00
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. nov. 28, 2005 19:33
Hozzászólások: 38
Tartózkodási hely: Grand Fotel
Hozzászólás 
germinator írta:
A Nokiában br. 94.900Ft.


Hol? Hol? Hol?

It 99 bruttó.


hétf. dec. 12, 2005 16:58
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Meggondolandó a dolog típusonként is.

6630-on elérte a cég az 5.x verziót, nagyon furcsállnám, ha erre még 3x értelmes, major soft frissítés jönne ki.
Alig van olyan Nokia, ami 5.x fölé menne, Symbianosok között különösen.
Mire azt elérik, tessék megvenni a következő modellt.

6630 esetében tehát szerintem olcsóbb lehet itt valamelyikünkkel megcsináltatni, és esetleg megállapodni egy esetleges későbbi frissítés feltételeiben, mert az még mindig jóval olcsóbb lehet, mint 6250 Ft.

Egy N70 esetében ez még nem feltétlen volna igaz, bár a Nokiás ár annyira magas, hogy talán még így is gazdaságosabb "házilag".
Gyorsabbnak biztosan gyorsabb és hamarabb is lehet hozzájutni a frissítéshez az esetek nagy részében...


hétf. dec. 12, 2005 16:13
Profil ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
drkuhl írta:
Darth Smoke írta:
(by Darth Smoke)

De a 6250-et csak egyazer kell kifizetned utána mindig ingyen szoftozzák.


Igy van!

Guni


hétf. dec. 12, 2005 14:22
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. feb. 17, 2005 21:50
Hozzászólások: 242
Hozzászólás 
A Nokiában br. 94.900Ft.


hétf. dec. 12, 2005 13:58
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. nov. 28, 2005 19:33
Hozzászólások: 38
Tartózkodási hely: Grand Fotel
Hozzászólás 
Jaj, tényleg, bocs Darth Smoke, téged is beleakartalak írni a listába, csak valamiért kifelejtettelek. De tényleg tőled is csak jó, és megbízható infókat kaptunk mindig.
De ez a lista nem mindenkit tartalmaz még így se, aki ért hozzá, csak akikkel sokat találkozunk ebbe a topicba.
Amúgy szivesen várok bárkitől bármilyen javaslatot.
Csak mondom, hogy nekem az áfa nem számít, mivel céges vétel lenne.

Lehet, hogy jó a phonezone, de nekem azért kéne Nokia gari, mert Szegeden lakom, és ritkán megyek fel Pestre. Sokkal jobb lenne az itteni márkaboltba bevinni.


hétf. dec. 12, 2005 13:56
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 212
Tartózkodási hely: Álom világ
Hozzászólás 
Darth Smoke írta:
guni. írta:
És ezzel mitől jobb, mint a gsmedopo? Guni

Csak egy ötlet volt. Amúgy ha egy telefonon háromszor kell szoftvert frissíteni, akkor nem mindegy, hogy 3*0 Ft vagy 3*6250. A PhoneZone-t azért ajánlottam, mert az egyik barátomnak van vele jó tapasztalata. Meg lehet azt is nézni.

(by Darth Smoke)


De a 6250-et csak egyazer kell kifizetned utána mindig ingyen szoftozzák.


hétf. dec. 12, 2005 7:42
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 739
Tartózkodási hely: La Hongrie
Hozzászólás 
guni. írta:
És ezzel mitől jobb, mint a gsmedopo? Guni

Csak egy ötlet volt. Amúgy ha egy telefonon háromszor kell szoftvert frissíteni, akkor nem mindegy, hogy 3*0 Ft vagy 3*6250. A PhoneZone-t azért ajánlottam, mert az egyik barátomnak van vele jó tapasztalata. Meg lehet azt is nézni.

(by Darth Smoke)


vas. dec. 11, 2005 22:52
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
És ezzel mitől jobb, mint a gsmedopo? Igaz, hogy a swup-ért így nem kell fizetni, de gondolom a gari nem Nokiás és csak 2ezer Forinttal olcsóbb, mint a gsmdepo+swup.

Guni


vas. dec. 11, 2005 22:42
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 739
Tartózkodási hely: La Hongrie
Hozzászólás 
Bdavis írta:
Szóval kíváncsian várom a válaszokat!

Szeretnék belepofázni... 8)
Ugyan nem említetted a nevem, de azért elmondanék egy másik javaslatot. Nézd meg ezt:
http://www.phonezone.hu
Az egyik barátom vett ott egy 6230i-t, és azt mondta, hogy rendkívül korrekt és tisztességes a cég. A telefonra 1 év a garancia, de 2 évig ingyen frissítenek rajta szoftvert helyben. A honlapon szereplő ár nettó, de ha nem kell számla, akkor a nettó és a bruttó átlagát kell fizetned.
Ez jelen pillanatban a Nokia 6630 esetében számításaim szerint: 70762,5 Ft.

(by Darth Smoke)


vas. dec. 11, 2005 22:22
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. nov. 28, 2005 19:33
Hozzászólások: 38
Tartózkodási hely: Grand Fotel
Hozzászólás 
Na jó, Macika, akkor rád hagyatkozok.
Szerinted érdemes a Gsmdepo-nál 6630-at venni, vagy sem?

Azt még csak úgy hozzáfűzném, hogy amíg olvasgattam vissza a fórumba, jó sok hozzászólást elolvastam, és nekem úgy tűnik, hogy akik igazán vágják a témát azok Macika, Al Bundy, Ákoska, Nokya, (és esetleg Johny3650, bár a nyelvjárását nem mindig lehet érteni)

Bennük ebben a témában maximálisan meg lehet bízni. Ezért kérdezem Macikát, meg még esetleg az előbb felsorolt pár embert a Gsmdepo-ról.
Szóval kíváncsian várom a válaszokat!


vas. dec. 11, 2005 21:56
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 212
Tartózkodási hely: Álom világ
Hozzászólás 
Macika írta:
guni. írta:
Most nem értem mi a problémád! Megveszed a gsmdepo-nál, 65 rugóért kifizeted a 6 rugót a Nokiának és nem egész 73ezer foruntból megvan a magyar nyelvű Noikia garis telefonod. De ha jól értem a Macikáékat, akkor ha nincs szükséged új sw-re, vagy jó ha nincs rajta magyar nyelv, akkor még ki sem kell fizetni.

Guni
Igen, teljes körü garancia van a készülékekre, ha az EU piacára gyártották. Kivételt egyedül csak a szoftver képez, amennyiben nem a kívánt nyelvi csomaggal adták ki, akkor annak a feltétele nem képez garanciális kötelezettséget. Magyarul egy német piacra gyártott Nokia HW-s javítása ingyenes itthon, de a szoftvercseréje nem az, csak ha megelégszik a tulaja a német/angol nyelvvel magyar helyett.



Na akkor holnap felhívom öket és ha azt mondják hogy a teló EU-s akkor veszek egyet magamnak.


vas. dec. 11, 2005 20:41
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
guni. írta:
Most nem értem mi a problémád! Megveszed a gsmdepo-nál, 65 rugóért kifizeted a 6 rugót a Nokiának és nem egész 73ezer foruntból megvan a magyar nyelvű Noikia garis telefonod. De ha jól értem a Macikáékat, akkor ha nincs szükséged új sw-re, vagy jó ha nincs rajta magyar nyelv, akkor még ki sem kell fizetni.

Guni
Igen, teljes körü garancia van a készülékekre, ha az EU piacára gyártották. Kivételt egyedül csak a szoftver képez, amennyiben nem a kívánt nyelvi csomaggal adták ki, akkor annak a feltétele nem képez garanciális kötelezettséget. Magyarul egy német piacra gyártott Nokia HW-s javítása ingyenes itthon, de a szoftvercseréje nem az, csak ha megelégszik a tulaja a német/angol nyelvvel magyar helyett.


vas. dec. 11, 2005 18:42
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
Bdavis írta:
Ha valaki tud olyan helyet, ahol maximum 75e-ért lehet ilyen telefont venni nokia garival úgy, hogy a telefont Mo-ra tervezte a Nokia, az feltétlenül jelezze nekem ide a fórumba! (nem baj, ha az a 75e nettó!, tehát lehet az bruttó 94e is lehet az áfával)
Előre is köszönöm!


Most nem értem mi a problémád! Megveszed a gsmdepo-nál 66 rugóért, kifizeted a 6 rugót a Nokiának és nem egész 73ezer Forintból megvan a magyar nyelvű Nokia garis telefonod. De ha jól értem a Macikáékat, akkor ha nincs szükséged új sw-re, vagy jó ha nincs rajta magyar nyelv, akkor még ki sem kell fizetni.

Guni


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára guni. vas. dec. 11, 2005 20:45-kor.



vas. dec. 11, 2005 18:28
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
mammut-nokia írta:
germinator írta:
A garijegy az gyári nokia, az a szervizen múlt, hogy elfogadja-e.Ez van.Valakinek meg kéne próbálni a mammutban.
Ha a telefon Magyarországra lett gyártva és garis, akkor ingyen frissítünk. De ha eredetileg külföldi, akkor 6250 Ft nálunk is.
(legalábbis ha magyar nyelvet szeretnétek rá)
Na, ha már ketten is mondjuk, akkor csak elhiszik a hitetlenek. :)


vas. dec. 11, 2005 17:03
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Bungee írta:
Nokiákon nem lehet szoftvert meg nyelvcsomagot adatkábellel frissíteni, mint siemenseknél :?:
Nem.

SŐT!

Igen bonyolultan lehet csak. Valamiért nem célja a Nokiának, hogy otthon frissíthető legyenek a készülékei.
Az SE is szív a SEUS-szal. De legalább akik értenek hozzá, azok meg tudják otthon csinálni különösebb befektetés nélkül.

A Nokiához minimum 50-60e Ft-os befektetés kell (és ez még csak az alap) ahhoz, hogy házilag lehessen szoftot frissíteni. Ráadásul pillanatok alatt el lehet sz.rni a telót vele, ha nem tudja pontosan az ember, hogy mit csinál.


vas. dec. 11, 2005 16:58
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. nov. 28, 2005 19:33
Hozzászólások: 38
Tartózkodási hely: Grand Fotel
Hozzászólás 
Ha valaki tud olyan helyet, ahol maximum 75e-ért lehet ilyen telefont venni nokia garival úgy, hogy a telefont Mo-ra tervezte a Nokia, az feltétlenül jelezze nekem ide a fórumba! (nem baj, ha az a 75e nettó!, tehát lehet az bruttó 94e is lehet az áfával)
Előre is köszönöm!


vas. dec. 11, 2005 16:43
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 249
Hozzászólás 
Ezt szomorúan hallom! ÉS csak úgy lehet, hogy a szervizbe rohangál vele az ember?


vas. dec. 11, 2005 16:39
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: kedd szept. 20, 2005 19:34
Hozzászólások: 19
Hozzászólás 
Nokiákon nem lehet "egyszerűen" SW-t frissíteni. Tehát mint a siemenseknél legalábbis úgy nem lehet.


vas. dec. 11, 2005 15:59
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 249
Hozzászólás 
Nokiákon nem lehet szoftvert meg nyelvcsomagot adatkábellel frissíteni, mint siemenseknél :?: Mert ha igen, akkor miért nem vesztek egy kábelt, azt csókolom?
Egyébként én is gondolkodok egy ilyen tellán, de ez a gsmsufnis dolog nekem se jön be nagyon...


vas. dec. 11, 2005 15:34
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. nov. 28, 2005 19:33
Hozzászólások: 38
Tartózkodási hely: Grand Fotel
Hozzászólás 
mammut-nokia írta:
germinator írta:
A garijegy az gyári nokia, az a szervizen múlt, hogy elfogadja-e.Ez van.Valakinek meg kéne próbálni a mammutban.


Ha a telefon Magyarországra lett gyártva és garis, akkor ingyen frissítünk. De ha eredetileg külföldi, akkor 6250 Ft nálunk is.
(legalábbis ha magyar nyelvet szeretnétek rá)


Erről beszéltem... Gsmdepo kilőve. :(


vas. dec. 11, 2005 14:21
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10
Tartózkodási hely: mammut
Hozzászólás 
germinator írta:
A garijegy az gyári nokia, az a szervizen múlt, hogy elfogadja-e.Ez van.Valakinek meg kéne próbálni a mammutban.


Ha a telefon Magyarországra lett gyártva és garis, akkor ingyen frissítünk. De ha eredetileg külföldi, akkor 6250 Ft nálunk is.
(legalábbis ha magyar nyelvet szeretnétek rá)


vas. dec. 11, 2005 13:43
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. feb. 17, 2005 21:50
Hozzászólások: 242
Hozzászólás 
Honnan lehet letölteni SZÁMÍTÓGÉPRE WAP böngészőt, amivel lehet letölteni is?


vas. dec. 11, 2005 13:22
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. feb. 17, 2005 21:50
Hozzászólások: 242
Hozzászólás 
A garijegy az gyári nokia, az a szervizen múlt, hogy elfogadja-e.Ez van.Valakinek meg kéne próbálni a mammutban.


vas. dec. 11, 2005 13:19
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. nov. 28, 2005 19:33
Hozzászólások: 38
Tartózkodási hely: Grand Fotel
Hozzászólás 
germinator írta:
Hát mivel hogy már megcsinálták, ezért nem viszem el mégegyszer, így is 4*-szer kellet visszamennem.Mitől függ hogy ilyet veszel-e?Miközül választas?


Azt már eldöntöttem, hogy 6630-at veszek. Mindenféleképpen Nokia gar.-osat szeretnék, nem sufnigsm-es garosat. És mivel eddig csak a Gsmdepo-t tudtam, mint Nokia gar.-t adó gsm boltot, ezért abban reménykedtem, hogy ott talán megéri megvenni. De ha sehol nem fogadják el Mo.-n a garit plusz fizetés nélkül, akkor nem ott fogom megvenni. Ezért lenne fontos azt tudnom, hogy lesz-e hozzá normális garancia, vagy sem.


vas. dec. 11, 2005 12:51
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 212
Tartózkodási hely: Álom világ
Hozzászólás 
germinator írta:
Nos megcsináltattam.6250 Ft volt.De legközelebb biztos a Mammutba megyek.Ez vicc ami itt van...Már bánom hogy nem próbáltam meg ott.


Én szóltam:)


vas. dec. 11, 2005 12:20
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 1874 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 38  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 17 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség