Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: szer. jún. 05, 2024 12:14



Hozzászólás a témához  [ 823 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 17  Következő
Nokia N82 
Szerző Üzenet
platina tag

Csatlakozott: vas. szept. 05, 2004 13:39
Hozzászólások: 587
Tartózkodási hely: Budapest / Mauritius
Hozzászólás 
migabi24 írta:
Kint van az NSU-n az új Firmware :D



Én is hallottam. A száma:11.0.117 Aki már feltette légyszi írja meg hogy mi változott, és hogy érdemes e feltenni
Köszi.


szer. jan. 23, 2008 18:49
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: hétf. márc. 26, 2007 15:35
Hozzászólások: 128
Tartózkodási hely: Szeged
Hozzászólás 
Kint van az NSU-n az új Firmware :D


szer. jan. 23, 2008 18:33
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: vas. szept. 05, 2004 13:39
Hozzászólások: 587
Tartózkodási hely: Budapest / Mauritius
Hozzászólás 
SilentKiller írta:
A 7végén szerintem lekaszálom a Garmin XT a szerkezetről...


Ha feltetted légyszi írd le a véleményed, hogy melyik szerinted a jobb.
Köszi


szer. jan. 23, 2008 16:45
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 802
Hozzászólás 
ááá... még semmi hír. Ez most két dolgot jelenthet - szeritnem - vagy gőzerővel fejlesztik vagy megvárják amíg több belső GPS-es, symbian-os telefon lesz a piacon. A 7végén szerintem lekaszálom a Garmin XT a szerkezetről...


szer. jan. 23, 2008 9:58
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: vas. szept. 05, 2004 13:39
Hozzászólások: 587
Tartózkodási hely: Budapest / Mauritius
Hozzászólás 
SilentKiller írta:
:twisted:
Persze már nagyon várom a TomTom 6.03-at (amely kezelheti a belső GPS-t), azzal biztos le fogom cserélni a Garmin-t mert itt Budapesten ez az XT nem muzsikál valami szépen (ergo xarul, olyan hülyeségeket tervez, hogy manapság csak címeket és helyeket nézek meg vele)...


Nem hallottál, olvastál infót, hogy mikor jön ki a TomTom 6.03 ?


kedd jan. 22, 2008 16:48
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 169
Hozzászólás 
kakuk100 írta:
...Szerintetek mi a megoldás? Töröljem a Garmint? Annyit kínlódtam mire feltettem.
Üdv.

Döntsd el mi a fontosabb! Egy mindig kéznél levő navigációs progi, vagy hogy íráskor tudjál szöveget kijelölni? Számomra nem lenne kérdés...
Az S40-es nokiákkal is mindenki el van kijelölés nélkül. :D


kedd jan. 22, 2008 11:05
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 802
Hozzászólás 
:twisted: nos, a garmin telepítési "játékát" szerintem mindenki "végigjátszotta". Én pont a napokban filóztam azon, hogy ledarálom a Garmin-t mert a PDA-mon az IGO fut.

Persze már nagyon várom a TomTom 6.03-at (amely kezelheti a belső GPS-t), azzal biztos le fogom cserélni a Garmin-t mert itt Budapesten ez az XT nem muzsikál valami szépen (ergo xarul, olyan hülyeségeket tervez, hogy manapság csak címeket és helyeket nézek meg vele)...


kedd jan. 22, 2008 9:02
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: vas. szept. 05, 2004 13:39
Hozzászólások: 587
Tartózkodási hely: Budapest / Mauritius
Hozzászólás 
Köszönöm a válaszotokat és a felvilágosítást. Ki fogom probálni, hogy nálam mi a helyzet sms írásakor.Én a naptári bejegyzéseknél vettem észre ilyen problémát, de nem is gondoltam, hogy a garmin miatt van. Szerintetek mi a megoldás? Töröljem a Garmint? Annyit kínlódtam mire feltettem.
Üdv.


kedd jan. 22, 2008 7:54
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 169
Hozzászólás 
Állítólag az sem segit sokat, ha TaskManager-rel kilövöd a TSAutoStart processzt, mert profliváltásnál, vagy bejövő sms után magától újra elindul. Nagyfokú többletfogyasztást E50-es telefonokon figyeltek meg. Nálam 6120-on nem tűnt fel, hogy csökkent volna az üzemidő.


hétf. jan. 21, 2008 21:51
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 802
Hozzászólás 
Sziasztok,


nos, azért cseréltem le mert az egyém (tehát az első) vietnámi volt, mindeféle papírja vietkong volt, arról nem is beszélve, hogy ha sejtésem nem csal, lehet, hogy frissíteni sem lehet itthon olyan egyszerűen. Hallottam, több GPS problémáról, a keleti szériából de nem volt vele semmi bajom. Nekem egyszerűen azért kellett magyar mert így szeretem. Tudom, lehet, hogy nem éri meg annyival többet érte kiadni de azért még hiszek a lokalizált eszközökben. Nagyon útolsó, de a symbian telefonoknál fontos tényező, "reális" netes árban sufni gsm-es telefont nem fogsz tudni eladni... bár manapság már ez az állítás sem biztos, hogy igaz... ki tudja, nem eladásra veszem a mobiltelefont de ha valami nagy csalódás akkor inkább bukjak rajta kevesebbet...

Visszatérve, a Garmin XT feltelepítése után a telefonon állandóan működik egy TSRAuto.exe file, amit csak TaskManager-el lehet igazán időszakosan kiirtani. Ez épül be, emiatt is többet fogyaszthat. El kell távolítani és minden bekapcsoláskor újraindul. Kicsit macerás de meg kell csinálni ha normálisan akarsz sms-t írni. Miért is? Probáld ki a garmin telepítése után, hogy egy mondatban a # gombbal válts nagybetűre, utána egy kicsit később próbálj meg visszamenni a navigációs gombbal 1-2 sort. Hoppá, a szöveg kijelölődik és nem fogsz tudni semmit csinálni vele (max. másolni) úgyhogy időszakos megoldás, ha a symbian gombbal kilépsz és újra vissza vagy még sikerül megnyomnod az opciók gombot... Akkor újra tudsz majd lépkedni a sorok között...


hétf. jan. 21, 2008 21:41
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 169
Hozzászólás 
kakuk100 írta:
...Én is felraktam a garmint. Ezért kérdezem, hogy mi az a probléma ami felmerült az üzentek írásánál? Én erről nem hallottam semmit...


A Garmin elindít egy TSAutoStart.exe nevű fájlt, ami a háttérben állandóan fut. Akkor is, amikor a Garmin ki van kapcsolva. Emiatt SMS írásnál, ha megnyomod a kijelölő billentyűt (# gomb), az beragad addig, míg ki nem lépsz az üzenetekből.


hétf. jan. 21, 2008 21:40
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1795
Tartózkodási hely: Budapest, XVII.
Hozzászólás 
kakuk100 írta:
SilentKiller írta:
Én karácsonykor kaptam egy sufni gsm-est, amit inkább lecseréltem egy magyar nokiásra. Ha felmerül kérdés, szívesen válaszolok rá, én is egyfolytában bújom a speckó fórumokat, így leltem rá a gramin által feltelepített "problémára" is, amikor üzenetet írsz, egy picit megkergül az írás, de mostmár rendben van.


Szia!
Miért cserélted le magyar Nokiásra a telefonod? Volt valami gondod vele? Most, hogy lecserélted észrevettél valamilyen különbséget a kettő között?
Én is felraktam a garmint. Ezért kérdezem, hogy mi az a probléma ami felmerült az üzentek írásánál? Én erről nem hallottam semmit.
Talán annyit vettem észre, hogy mintha gyorsabban merülne az akksi mióta a garmint feltelepítettem.
Üdv.



Kakuk100-al úgy látszik telepatikus kapcsolatban állunk, mert pont ezeket akartam kérdezni én is. :lol:
Úgyhogy csatlakozom az előttem kérdezőhöz... :P


hétf. jan. 21, 2008 21:28
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: vas. szept. 05, 2004 13:39
Hozzászólások: 587
Tartózkodási hely: Budapest / Mauritius
Hozzászólás 
SilentKiller írta:
Én karácsonykor kaptam egy sufni gsm-est, amit inkább lecseréltem egy magyar nokiásra. Ha felmerül kérdés, szívesen válaszolok rá, én is egyfolytában bújom a speckó fórumokat, így leltem rá a gramin által feltelepített "problémára" is, amikor üzenetet írsz, egy picit megkergül az írás, de mostmár rendben van.


Szia!
Miért cserélted le magyar Nokiásra a telefonod? Volt valami gondod vele? Most, hogy lecserélted észrevettél valamilyen különbséget a kettő között?
Én is felraktam a garmint. Ezért kérdezem, hogy mi az a probléma ami felmerült az üzentek írásánál? Én erről nem hallottam semmit.
Talán annyit vettem észre, hogy mintha gyorsabban merülne az akksi mióta a garmint feltelepítettem.
Üdv.


hétf. jan. 21, 2008 20:16
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 802
Hozzászólás 
Én karácsonykor kaptam egy sufni gsm-est, amit inkább lecseréltem egy magyar nokiásra. Ha felmerül kérdés, szívesen válaszolok rá, én is egyfolytában bújom a speckó fórumokat, így leltem rá a gramin által feltelepített "problémára" is, amikor üzenetet írsz, egy picit megkergül az írás, de mostmár rendben van.

Amit viszont nem értek, miért kell állandóan összehasonlítani a N95 8GB-al? Az is egy jó telefon, van itt a cégnél több darab is, kipróbáltam őket, de a nyitó mechanizmus és az elcsúszó technológia nem győzött meg. Én kifejezetten örülök, hogy nincs az N82-ben mozgó alkatrész (tehát nem slide-os) és ki van hegyezve a fotózásra, illetve a tervezők gondolkodtak, amikor a telefon hátoldalát megtervezték és nem követték el azokat a bakikat, amelyeket az általam annyira imádott SE K szériákon elkövettek a tervezők. Nyugodtan mondhatom, 4 évig hardcore SE fan voltam de ez a N82 "megvett" engem, amikor kipróbáltam és megláttam a telefonnal készített tesztfotókat. Addig azt hittem, hogy a K810-imnél jobb telefonom nem lehet... Nos, nem így alakult, "instant get" volt az N82 számomra.


hétf. jan. 21, 2008 10:12
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1795
Tartózkodási hely: Budapest, XVII.
Hozzászólás 
siofok00 írta:
Jön az új firmware. Napok kérdése a dolog.

Állítólag már nem kell mentést csinálni a flash előtt, mivel nem törli ki az adatokat.

http://symbianwebblog.wordpress.com/200 ... re-update/


A "gyári" firmware újrahúzásánál sem kellett, tapasztalatból tudom.
De azért ajánlott, biztos ami biztos. Új még ez a technológia... :)


vas. jan. 20, 2008 22:02
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 355
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás 
Jön az új firmware. Napok kérdése a dolog.

Állítólag már nem kell mentést csinálni a flash előtt, mivel nem törli ki az adatokat.

http://symbianwebblog.wordpress.com/200 ... re-update/


vas. jan. 20, 2008 19:07
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1538
Tartózkodási hely: A jelenben...
Hozzászólás 
kakuk100 írta:
Szerintem is nagy jó telefon. Jobb mint az N95. Nem bántam meg, hogy lecseréltem. Én a házat nem tartom gagyinak. Elöször sokan azt hitték, hogy fém, pedig fém hatású müanyag.Jól néz ki a sötétebb kék témával. Szerintem az N95 háza se jobb sőt még rosszabb. Talán az N95 8gb háza jobb meg fekete. Mindegy nekem tetszik. Jól megvagyok vele. A belső gps is gyorsabb mint a két N95 gps-e.


Valamiben jobbnak kellett lennie, mint az N95, hiszen későbbi kiadás, fejlesztettek nyilván rajta. Számomra az N95 gps-es elég gyors, ha az N82-é még gyorsabb, akkor az már igen jó lehet. :D Elsőre nekem az N82 billentyűi voltak kissé furcsák, de hamar megszokható, nincs a W880-nál lévő már-már penge vékonyság. Amúgy a két teló között már nem a tudás dönt, hanem a kinézet. :)


szomb. jan. 19, 2008 17:10
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: vas. szept. 05, 2004 13:39
Hozzászólások: 587
Tartózkodási hely: Budapest / Mauritius
Hozzászólás 
Szerintem is nagy jó telefon. Jobb mint az N95. Nem bántam meg, hogy lecseréltem. Én a házat nem tartom gagyinak. Elöször sokan azt hitték, hogy fém, pedig fém hatású müanyag.Jól néz ki a sötétebb kék témával. Szerintem az N95 háza se jobb sőt még rosszabb. Talán az N95 8gb háza jobb meg fekete. Mindegy nekem tetszik. Jól megvagyok vele. A belső gps is gyorsabb mint a két N95 gps-e.


szomb. jan. 19, 2008 16:59
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: hétf. márc. 26, 2007 15:35
Hozzászólások: 128
Tartózkodási hely: Szeged
Hozzászólás 
Én személy szerint azért nem írok mert már sokan leírták a véleményüket, nem tudok mit hozzá fűzni, de ha van kérdés szívesen válaszolok rá, egyébként sztem jó teló, csak kár hogy ebbe a gagyi kaszniba rakták, ettől sokkal többet érdemelne, nekem sok telóm volt eddig, de tudásra ez a legjobban sikerült nokia sztem, az is hihetetlen számomra, hogy nem kell szoft frissítésre várni, stabil, gyors, és a kamera is hibátlan, sztem a nokia még nem adot ki ilyen jó szoftal telót :)


szomb. jan. 19, 2008 13:31
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1538
Tartózkodási hely: A jelenben...
Hozzászólás 
Nekem tetszik az N82, de nem tud többet, mint az N95, így aztán felesleges N82-re cserélni, ha már megvan. Sőt, a 8GB-os verzióra sem cserélném le a nagyobb memória miatt, nem akarok komplett jogtárat vinni magammal. :)

Úgyhogy marad az N95 sima, viszont szívesen olvasom az N82-es tapasztalatokat.


szomb. jan. 19, 2008 10:36
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: vas. szept. 05, 2004 13:39
Hozzászólások: 587
Tartózkodási hely: Budapest / Mauritius
Hozzászólás 
Én elég sok tulajról tudok. Sokan megvették még karácsony előtt. Tényleg jó lenne ha jelentkeznének, mert sok érdekes dolgot meg lehetne beszélni.
Talán inkább az lehet, hogy ez a fórum valamiért nem megy, mert a többi telefonnal kapcsolatban se nagyon ír senki. Nem tudom mi lehet a probléma. Ti hogy gondoljátok?
Üdv.


szomb. jan. 19, 2008 10:00
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1795
Tartózkodási hely: Budapest, XVII.
Hozzászólás 
Atombalu írta:
nem ertem miert nem pereg ez a topic, ha ez a legjobb telefon :roll:


Talán kevés még az N82 tulaj, azok a kevesek pedig egyfolytában a telóval vannak elfoglalva, nincs idejük fórumozni :lol:


pén. jan. 18, 2008 21:49
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 194
Hozzászólás 
Atombalu írta:
nem ertem miert nem pereg ez a topic, ha ez a legjobb telefon :roll:


Talán mert nem vettek az emberek tömegesen ilyen telefont.
Aki telefon+GPS-re+elfogadható mobil kamerára pályázott, az megvette az N95-öt, mert akkor még szó se volt N82-ről. Ez pedig ahhoz képest csak az esti fotózásnál jobb. Szóval a burzsuly :) réteg bevásárolt N95-el, és most nem cserél. Karácsonyt is lecsúszta az N82.
Most telefon helyett mindenki a karácsonyra felvett hitelt fizeti inkább.


pén. jan. 18, 2008 21:48
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 16, 2005 17:04
Hozzászólások: 672
Hozzászólás 
nem ertem miert nem pereg ez a topic, ha ez a legjobb telefon :roll:


pén. jan. 18, 2008 20:42
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 172
Hozzászólás 
Macika írta:
viraxo írta:
Ahelyett, hogy felvennék a kínálatukba és tarolnának egy nagyot vele... Ezt sose fogom megérteni... A T-Mobile jelenlegi kínálata amúgy is egy nagy rakás .... Nokia fronton... Nyomják a alacsony kategóriát ezerrel... bár ha ez kell a népnek... na de ez már tényleg OFF elnézést, csak el vagyok keseredve, mert így nem lesz N82-es telóm, pedig nagyon szerettem volna! :cry:
Miért, ameddig voltak felső kategóriás telók, addig alig kaptál rá kedvezményt, SOKKAL többe került utólag a teló, mintha megvetted volna az elején kp-ben. Hacsak nem voltál flottás, vagy egyéb kedvezmény birtokosa.


Persze ebben tökéletesen igazad van, de az én esetem a T-Mobile-nál eléggé speciális. És sajnos szükségem van rá, hogy a T-s tartalmak pontosan úgy jelenjenek meg, ahogy egy 3G-s telefonon kell kinézniük. Egyébként a 8G-s N95 hamarosan várható a kínálatban - feltéve, hogy jók az infóim - , valószínűleg ezért is megy a WAP tartalom helyesen! Vagy az is lehet, hogy a régi N95 miatt... passz, nem értek annyira hozzá, hülyeséget meg nem akarok írni.
Ma egyébként volt alkalmam egy kicsit jobban megnézegetni egy N95 8G-t. Hát mit mondjak... az is piszkosul tetszik! De a szívem inkább az N82 felé húz... :(


szer. jan. 16, 2008 21:45
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1795
Tartózkodási hely: Budapest, XVII.
Hozzászólás 
Akoska írta:
Szinte teljesen kizártnak tartom, hogy a WAP oldalakon a beazonosítás IMEI alapján történjen.

Túlontúl bonyolult volna és egy ilyen adatbázisba fel kellene venni az összes külföldi T-s telefon adatát is, mert a szolgáltatásból őket sem lehet kizárni. Ez viszont agyonbonyolítaná az egészet.

Nem: egyszerűen típusszám, vagy WAP böngésző verziószám (vagy vmi ehhez hasonló, nem egyedi, hanem típushoz kötött azonosító) alapján ad vagy nem ad a T hozzáférést a dolgokhoz. És mivel szinte azonos alapokon nyugszanak, a sokféle N95-nek (N95-1/2/3) lehet ugyanaz az azonosítója WAP szinten.


Nem kel a teljes IMEI-t tárolni, csak az első néhány digitet, amely a teló gyártót/tipusát azonositja.
Olvastam róla anno és a T ügyfélszolgálaton is beszéltem technikai emberkével, Ő is megerősitette, hogy IMEI alapján azonosit.

Pl. az N82 teljesen ugyanazt a böngészőt használja, mint az N95, az egyikkel mégsem jelenik meg a GUI...


szer. jan. 16, 2008 12:37
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1795
Tartózkodási hely: Budapest, XVII.
Hozzászólás 
http://www.terminal.hu/cikk.php?article_id=108987

Én már a gyakorlatban is próbáltam, mert kedvem szottyant újrahúzni a fw-t.
Az első ami feltünt, hogy nem jelent meg a kis checkbox az NSU-ban, miszerint elfogadom, hogy minden adatom törlődni fog.

Ezt követően, újrahúzás után gyakorlatilag az összes addigi beállitás megmaradt, egy pillanatra meg is keverte a fejem, hogy egyáltalán frissitett-e valamit? :P
Szóval tényleg egyedi ez a feature, jelenleg csak az N82 tudja. :lol: 8) Persze kérdés, hogy ha majd nem újrahúzom hanem frissitem a fw-t, akkor is ilyen flottul megy-e majd minden? :? :D

Mondjuk személy szerint én szeretem, ha teljesen legyalul mindent a frissités, mert akkor biztos lehetek benne, hogy az esetleg problémát okozó alkalmazások is törlődtek.
No meg nem utolsó sorban mindig újraélem az "új teló" feelinget... :P :D :lol: 8)


szer. jan. 16, 2008 12:31
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Szinte teljesen kizártnak tartom, hogy a WAP oldalakon a beazonosítás IMEI alapján történjen.

Túlontúl bonyolult volna és egy ilyen adatbázisba fel kellene venni az összes külföldi T-s telefon adatát is, mert a szolgáltatásból őket sem lehet kizárni. Ez viszont agyonbonyolítaná az egészet.

Nem: egyszerűen típusszám, vagy WAP böngésző verziószám (vagy vmi ehhez hasonló, nem egyedi, hanem típushoz kötött azonosító) alapján ad vagy nem ad a T hozzáférést a dolgokhoz. És mivel szinte azonos alapokon nyugszanak, a sokféle N95-nek (N95-1/2/3) lehet ugyanaz az azonosítója WAP szinten.


szer. jan. 16, 2008 10:24
Profil ICQ
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
viraxo írta:
Ahelyett, hogy felvennék a kínálatukba és tarolnának egy nagyot vele... Ezt sose fogom megérteni... A T-Mobile jelenlegi kínálata amúgy is egy nagy rakás .... Nokia fronton... Nyomják a alacsony kategóriát ezerrel... bár ha ez kell a népnek... na de ez már tényleg OFF elnézést, csak el vagyok keseredve, mert így nem lesz N82-es telóm, pedig nagyon szerettem volna! :cry:
Miért, ameddig voltak felső kategóriás telók, addig alig kaptál rá kedvezményt, SOKKAL többe került utólag a teló, mintha megvetted volna az elején kp-ben. Hacsak nem voltál flottás, vagy egyéb kedvezmény birtokosa.


szer. jan. 16, 2008 0:02
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1795
Tartózkodási hely: Budapest, XVII.
Hozzászólás 
viraxo írta:
Ahelyett, hogy felvennék a kínálatukba és tarolnának egy nagyot vele... Ezt sose fogom megérteni... A T-Mobile jelenlegi kínálata amúgy is egy nagy rakás .... Nokia fronton... Nyomják a alacsony kategóriát ezerrel... bár ha ez kell a népnek... na de ez már tényleg OFF elnézést, csak el vagyok keseredve, mert így nem lesz N82-es telóm, pedig nagyon szerettem volna! :cry:


Halkan mondom, mert ez N82 topik, hogy az N95 8GB-vel viszont naggyon cool minden T-s szolgáltatás, különösen a mobil TV! :lol: 8)

Ez az eset pl. kakukktojás, mert a 8GB-t sem forgalmazzák, mégis felismeri.
Valószínűleg ez azért van, mert a 8GB IMEI számának azon digitjei amelyek a készüléktípust azonosítják, beleesnek abba a tartományba, amit a T az N95-re definiált, tehát a rendszer sima N95-nek látja. :idea:


kedd jan. 15, 2008 23:06
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 172
Hozzászólás 
Ahelyett, hogy felvennék a kínálatukba és tarolnának egy nagyot vele... Ezt sose fogom megérteni... A T-Mobile jelenlegi kínálata amúgy is egy nagy rakás .... Nokia fronton... Nyomják a alacsony kategóriát ezerrel... bár ha ez kell a népnek... na de ez már tényleg OFF elnézést, csak el vagyok keseredve, mert így nem lesz N82-es telóm, pedig nagyon szerettem volna! :cry:


kedd jan. 15, 2008 21:15
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: kedd ápr. 04, 2006 20:55
Hozzászólások: 312
Tartózkodási hely: Tartózkodom a kérdéstől!
Hozzászólás 
Befosás!
De igazad van, ami nincs a kínálatukban, azok alkalmatlanok a wapra.

Köszi! :)


kedd jan. 15, 2008 15:26
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1795
Tartózkodási hely: Budapest, XVII.
Hozzászólás 
bebar írta:
Ha valakinek van wap előfizetése, megnézné, hogy a t-zones ikonosan jön-e be?


Nem ikonosan, alfanumerikusan jelenik meg. :shock:
Emellett egy sor más szolgáltatást (pl. streaming) sem tudsz használni, mert a linkre kattintva "a szolgáltatás igénybevételére az ön készüléke nem alkalmas" (vagy vmi hasonló) tartalmú üzi jelenik meg.
Köszönhetően a dinamikus wap-nak, ha a rendszer nem tudja azonositani a teló tipusát az IMEI száma alapján (mert a T még nem vette fel az adatbázisába) akkor "biztos ami biztos" alapon a legbutább wap tartalmat küldi el, amit minden wap-os teló kezelni tud.

Sajnos a T-nél nem ez az egyetlen N sorozatú Nokia, amit nem ismer fel.
Pl. az N76-ot annak ellenére, hogy lassan egy éve piacon van, a T wap még mindig nem ismeri fel.
Szerintem ez szándékos, amit ők nem forgalmaznak, azzal nem is nagyon törődnek.... :evil: De innentől ez már egy másik topic témája. 8) :lol:


kedd jan. 15, 2008 13:48
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: kedd ápr. 04, 2006 20:55
Hozzászólások: 312
Tartózkodási hely: Tartózkodom a kérdéstől!
Hozzászólás 
Ha valakinek van wap előfizetése, megnézné, hogy a t-zones ikonosan jön-e be?


kedd jan. 15, 2008 10:55
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: hétf. márc. 26, 2007 15:35
Hozzászólások: 128
Tartózkodási hely: Szeged
Hozzászólás 
gabesszzg írta:
Zoltanfi írta:
Vegyél s40 telót, azok kezelik a teljes kijelzős mozgó háttereket, sőt van diavetítős-képernyőkímélő és nagy hívókép is..

ja de ez a "mindenttudó" :D :lol: (vmi programmal se lehet?)
De lehet a program neve AnimSprite a nokiaprogramokon megtalálod, signózni kell 8)


kedd jan. 15, 2008 7:12
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 802
Hozzászólás 
Viszont, ha majd Garmin XT-t fogtok használni, akkor szokjatok hozzá, hogy le kell lőni a TSRAstart.exe-t mert az sms írást kicsit megkavarja... de ezen kívül tényleg semmi baj sincs vele. Nem nyiszog - mint az SE - :evil: és a kamera is hozza azt a magas minőséget, amit egy hardcore SE fan elvárhat a telefonjától (... és az SE manapság ezt az igényt nem tudja kielégíteni).


kedd jan. 15, 2008 6:50
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 802
Hozzászólás 
Lesz fekete is de az nem így fog kinézni, legalábbis szerintem nem teljesen így. A bepe által belinkelt kép síma fake, elég csak ránézni a felvevő/letevő gombokra.

Ezek egyszerűen, negatívba áttett PS munkák:
Kép

Mellesleg én a lóherés GSM boltba vettem, 2 év hivatalos Nokia garanciával (állítólag az enyém az első az országban, mármint "hivatalosan" vásárolt) :-) Előtte kipróbáltam néhány napig egy nem hivatalosan nokiától, tehát távol-keleti gsm boltosat és nagyon megszerettem. Minden működött, nem úgy mint néhány szerencsétlen szürkeimportot vásárlóval, akiknek már alapból nem működött a GPS... :?


kedd jan. 15, 2008 6:47
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: csüt. jún. 24, 2004 17:17
Hozzászólások: 879
Hozzászólás 
Zoltanfi írta:
Vegyél s40 telót, azok kezelik a teljes kijelzős mozgó háttereket, sőt van diavetítős-képernyőkímélő és nagy hívókép is..

ja de ez a "mindenttudó" :D :lol: (vmi programmal se lehet?)


kedd jan. 15, 2008 2:34
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. nov. 04, 2004 1:29
Hozzászólások: 1147
Hozzászólás 
Vegyél s40 telót, azok kezelik a teljes kijelzős mozgó háttereket, sőt van diavetítős-képernyőkímélő és nagy hívókép is..


kedd jan. 15, 2008 1:16
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: csüt. jún. 24, 2004 17:17
Hozzászólások: 879
Hozzászólás 
Továbbra is az lenne a kérdésem, hogy hogyan lehetne megoldani, hogy a gif animáció mozogjon mint
"háttér"?(Vagy csak ez a samsungoknak megy? :shock: :x :? )


hétf. jan. 14, 2008 23:19
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 798
Tartózkodási hely: Lincolnshire, England, United-Kingdom
Hozzászólás 
Mar elo lehet rendelni a fekete szinu N82-ot, amely ezek szerint februar 15-en erkezik hivatalosan: http://www.mobilecityonline.com/wireless/store/productdetail.asp?productid=23007

http://www.mobilecityonline.com/wireles ... ctid=23007

A 800 dollaros retail ar az kicsit huzosnak mondhato szerintem, hat nagyon kivancsi vagyok.
Meg arra is, hogy csak szinben fog-e kulonbozni az ezust valtozattol.


hétf. jan. 14, 2008 22:00
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: vas. szept. 05, 2004 13:39
Hozzászólások: 587
Tartózkodási hely: Budapest / Mauritius
Hozzászólás 
Írtam pü. üzeneteket, de valamiért nem megy el. Reggel óta bent van elküldendőbe. Mi lehet a gond? Régen pár perc alatt elment
Üdv.


szer. jan. 09, 2008 20:02
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 194
Hozzászólás 
60 ezer az már jó ár. :) Kár hogy nem boltban lenne ennyi......


szer. jan. 09, 2008 15:31
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2878
Tartózkodási hely: Riverside
Hozzászólás 
cooler21 írta:
ez a csávó már többször hirdetett ennyiért telót, n95-öt is ha jól emlékszem....

meg ugye debreceni..
valami román ügy lehet?

Esetleg ukrán.


szer. jan. 09, 2008 11:30
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 739
Tartózkodási hely: La Hongrie
Hozzászólás 
Atombalu írta:
nekem is megirhatnád priviben, de a koyosbe is irhatnád hogz mások is tudják (nem minosul reklamnak)

Igen, igen! Kééérjük az infót!!! 8)

(Smoke)


szer. jan. 09, 2008 11:04
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 543
Hozzászólás 
ez a csávó már többször hirdetett ennyiért telót, n95-öt is ha jól emlékszem....

meg ugye debreceni..
valami román ügy lehet?


szer. jan. 09, 2008 9:23
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Talán "vodafonos", azaz letiltott. Csak ezt elfelejtette odaírni.
De bármi az ok, nem szerepel...


szer. jan. 09, 2008 9:06
Profil ICQ
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 543
Hozzászólás 
ehhez mit szóltok? van erre valami racionális magyarázat, vagy semmi csoda és kamu az egész?lopott? vagy mi lehet?


Nokia n82 új kártyafüggetlen 2 év garanciával minden gyári tartozékával eladó érd: 06303957336 vagy humma@citromail.hu

Ár: 60.000 Ft
Feladó: humma
Telefon: 06303957336
Referencia szám: 6756049
Hely: Debrecen
Üzenet a feladónak
Feladás dátuma: 2008-01-08
Lejárat dátuma: 2008-02-22


szer. jan. 09, 2008 9:04
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 16, 2005 17:04
Hozzászólások: 672
Hozzászólás 
nekem is megirhatnád priviben, de a koyosbe is irhatnád hogz mások is tudják (nem minosul reklamnak)


kedd jan. 08, 2008 23:02
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1795
Tartózkodási hely: Budapest, XVII.
Hozzászólás 
kakuk100 írta:
cooler21 írta:
ára mennyi violt? hol vetted? made in micsoda? :shock:




120 e. vettem. Made in Finnland. Azt hogy hol azt nem merem kiírni, mert az lehet, hogy reklámnak számit.


Mi is leírtuk mindig. Ez nem kereskedelmi rádió :)
Szóval? Légyszilégyszi! :) Legalább priviben! :lol:


kedd jan. 08, 2008 21:53
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 823 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 17  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 12 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség