Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: pén. márc. 29, 2024 7:52



Hozzászólás a témához  [ 7570 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 148, 149, 150, 151, 152  Következő
VODAFONEGYALÁZÓ 
Szerző Üzenet
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 20
Hozzászólás 
Tényleg hülye a példád, mert a klímára van garancia... NET-re sehol sincs!!! :)) Gondolom olvasol... ha meg olyan "laza" vagy, hogy nem foglalkozol ilyesmivel, akkor ne takarózz utólag a saját hibád miatt!!

Javasolhatom, hogy mondd le a GPRS NET-et? És akkor nem kellene fizess 3125Ft-ot fölöslegesen! :)) Egyszerűbb, mint itt höbörögnöd...

A havi előfizetési díjat, amit a hang alapú szolgáltatásokért fizetsz, azt arra vállaltad!! Hogy enélkül nem adnak netet a Vodánál? Van ez így... de ezt tudtad előre könyörgöm!!!


kedd máj. 20, 2003 21:41
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Itt nem ez a gond. A gond az, hogy miért nem tudja még mindig ugyanazt a minőséget nyújtani gprs-ben a Vodafone az egész ország területén?
Más lenne, ha mindenhol **** lenne. De csak azért mert az ember éppen rossz helyen lakik, és ott pont nem megy a gprs net/wap valamiért, és ezt nem tudják megcsinálni, az nagyon **** ügy.


kedd máj. 20, 2003 21:35
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 78
Hozzászólás 
.Macika.:Maximalisan sot 120%osen ugyan azt gondolom mint te...igazad van.


kedd máj. 20, 2003 21:35
Profil Privát üzenet küldése Honlap

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Tartózkodási hely: Itt ülök, szemben Veled!
Hozzászólás 
Érdekes, ha egy egyetemista (nekem több ilyen barátom is volt) vett egy Trabantot (na jó, régen voltam már egyetemista :c))) ) mert nem volt többre pénze, akkor nem várt el tőle olyat, hogy MINDENBEN ugyanazt nyújtsa az a kis szerencsétlen műanyagdoboz, mint a "felnőtt" társai, csak persze jóval olcsóbban.

Manapság ez valahogy elfelejtődik.
Ha valakinek a Westelhez hasonló (TÉNYLEG KIVÁLÓ) minőségű net-elérés kell, akkor menjen a Westelhez, ott megkapja. Na jó, az ennek megfelelő (iszonyatosan komoly) áron (itt most nem a 2500Ft/10 MB-ra gondolok, hanem a rendszeres, Vodáéhoz hasonló mennyiségű adatforgalomra.).
Ha valakinek kevésbé strapapbíró net is megfelel, az menjen a Pannonhoz, megkapja 6400-ért az átalányost komoly korlátokkal, vagy ennél jóval többért a korlátlant.

Ha valakinek nincs semmi más lehetősége sem ADSL-re, sem drótos netre (ami egyébként általában drágább, mint a Voda-net), valamint anyagilag sem tud a másik két szolgáltatóhoz menni, az fogadja el, hogy ennyi pénzért ennyi jár.
Nem hiszem, hogy valaki a TESCO-nál 200 Ft-ért kapható tőkehalmájat ugyanolyan minőségűnek várja, mint a 690 Ft-osat. Mert aki ilyen, az hülye! (Bocs.)


kedd máj. 20, 2003 21:28
Profil Privát üzenet küldése ICQ

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Bemész a vodaközpontba, és rohadtul dühös képet vágva a
vezetőt kéred, de iziben, mert különben....
Na ez egy megoldás lehet.
Esetleg még a fogyasztóvédelem.


kedd máj. 20, 2003 21:28
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Aha szóval, ha mondjuk az ajándék klima , meg az általam
beszereltett(fizetett) ablakemelők beszarnak akkor az még
nem jelenti azt, hogy kötelelsségük megjavitani és vagy
visszaadni a pénzt?

Arról ne is beszéljünk, hogy azért választottam ezt a
típust, mert csak itt volt ingyenklima.

Ha esetleg mégsem jól gondolom, akkor mától
rettegjetek ,mert nyitok egy kereskedést ingyen adok minden
extrát, de semmi nem fog müködni belöle(persze egy belsős
leírásban szerepelni fog,hogy nincs rá gari)
ugy mint a GPRSnél az első idöszakban még rublika sem volt,
nemhogy leírás amit te is láthattál.

Akkor tehát klima helyett beteszek egy hüttőládát. Otthon
észreveszed, hogy már nem müködik, visszajössz, én meg
megmutatom neked, hol öntsed be a jeget :) vagy valami
hasonló...

(kérek mindenkit ne a példába kössön bele,hanem a lényegét
értse)


kedd máj. 20, 2003 21:24
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 495
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Megint csak a Westellel tudok előhozakodni, ott elvileg a panaszos e-mailekre 30 napon belül válaszolnak! Nekem a Webshop-nak küldött levelemre már válaszolnak vagy 45 napja :)


kedd máj. 20, 2003 21:18
Profil Privát üzenet küldése ICQ

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Én kb két hónapja írtam nekik az
ugyfelszolgalat@vodafone.hu címre. Megkapták, válaszoltak.


kedd máj. 20, 2003 21:14
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 495
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Ezt én sem értem, hogy saját e-mailről miért nem megy el,
akkor sem megy el ha a vodafone saját smtp szerverén
keresztül megy az e-mail? Mert a Westel úgy van megcsinálva,
hogy Westeles e-mailcímmel küldött e-mail csak akkor megy el
Westeles e-mailre ha a Westel SMTP szerverét használod!

by Soockit


kedd máj. 20, 2003 21:14
Profil Privát üzenet küldése ICQ

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
"Az internetes ügyfélszolgálat e-mail-je mennyire tekintendő extrának?"
:DDDD

Csak nem elfelejteted melyik szolgáltatóról beszélsz.:)

De kitalálom az első mondatból, is nem kell tovább olvasni sem ... Párszor bejelentettük már ezt a hibát is a 1270-en
(másik forumban is elojott a problema)
De hát azt hiszed számított valamit/Már min fél éve igy van/

Elárulom arra sem képesek, hogy ANNYIT MEGTEGYENEK,hogy kijavítsák, szerintem jogosan kérdeznéd meg mit várhatsz akkor még a Vodkától... de hagyjuk.


kedd máj. 20, 2003 21:08
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Az email cím stimmel.
Nem lehet hogy a te címed tiltó listára van rakva, és
visszadobja a rendszer? Esetleg nem ment/megy az email cím
valamiért?

Tény hogy mindenkinek igaza is van.
Sokat kell még a vodafonnak fejlődnie minden téren. :(


kedd máj. 20, 2003 21:07
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 20
Hozzászólás 
VonBraun:

Vodás ügyfélszolgálat emilcíme jó, csak nem a Vodamail-ről! Ez nekem is furi... saját helyről nem lehet írni nekik... ??? Én is más emilről írok nekik! :)


kedd máj. 20, 2003 21:04
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 20
Hozzászólás 
varkoo:

MI értjük, hogy nem az áráról van szó!!! TE nem fogod fel a lényeget!

Macika csak arra próbált meg rávilágítani, hogy a Vodafone nem internet szolgátató, hanem telefontársaság. Amikor előfizut kötsz náluk, akkor elsősorban (csak!!!) a beszédátvitelre kötsz szerződést!! A GPRS, WAP, NET... ezek mind plusz szolgáltatások!!!

Tehát a hűséget csak a beszélgetések miatt írtad alá! GPRS NETért nem! Betelefonálsz, hogy a NET-et le szeretnéd mondani és kész!!! Vagy Netrendelő... és lekapcsolják!

Hogy az előfizud megmarad? Hát így jártál... lemondási feltételeket gondolom már előre tudtad!!! Én is 100szor elolvasok mindent, mielőtt aláírnék egy papírt vagy beugranék valamilyen szolgáltatásba!!! Mi erre próbálunk téged rávilágítani...

Én is csak azután mentem Vodához, hogy elkértem egyik haverom kártyáját és kiprobáltam a Voda térerejét! Addig nem vettem SIM-et sem!!! Én Bp mellett lakom és volt időszak, mikor a térerő 1-esen volt... addig nekem sem kellett Voda. Aztán kb másfél éve hirtelen javulás lett, első utam egy city kari lett! Most meg Voda előfizus vagyok, csak a Net miatt, mert kellett a dipimhez! Nem azt mondom, hogy hibátlan, de nekem megfelel!

Ha nem lenne térerő környékeden, az más tészta... Bár erre is voltak Voda akciók: vedd meg a karit és ha nincs otthon térerőd, 1 héten belül visszaválthatod...

A jószándék mindenkiben benne van, de te aláírtál hűséget (nem tudom, vettél-e telót is mellé vagy sem)! Érted? Aláírtad!!! Azért mert akkor felelőtlen voltál, nem jelenti azt hogy a Voda hibázott!


kedd máj. 20, 2003 20:56
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Totttálissan egytértek veled, nekem is "csak" ennyi lenne a
problámám!

De hát a Vodafonenak még igyis megéri, mert bizonyos
esetekben nem előre gondolkodik.. szerintem.

Aki meg azt hiszi,azért léptem be mert egy R600-as
készülkre volt szükségem azon csak jót röhögni tudok,és
tájékoztetni arról, hogy nekem ez az akció már min100.000
pénzben van
(Havidíj+februárigGPRSdíj,belépésidíj,telefonváltoztatgatáso
k mint pl.: Majd a Siemens azzal ilyen jó meg olyan jó...
Rohanás és vettem 35.000Ft-ért egy semmire sem kellő Me45..
stb)

Rám aztán senki nem böködhet, hogy az én részemről nem
tettem meg mindent!Akár pénz akár hozzáállás, stb

Ha a Voda a saját keretein, lehetőségein bellül csak a
negyedét tette volna felém is, most nem ide irnék, hanem a
dicsőítő topikba

De én nem vettem észre,hogy mozgatnák a fülük botját is.

Egyébként velem még soha nem fordult elő, hogy egy ÜSZI
felírja az adataimat, majd megigéri, hogy utánnanéz majd
visszahiv, s közben SOHA nem hiv vissza!
ÉS ez már többször is előfordult(vagy 7-8 alkalommal) a
1270-nél,nem csak velem hanem másokkal is.

Ezek szerintem a fiókba dobják a hibabejelentéseket!Vagy
passzolok, de ez az ügyintézés az egy nagy NULLA!

Drága Vodarajóngok szerintettek milyen ügyfélszolgálat az,
ahol több alkalommal is elfelejtenek visszahivni?
(van, hogy több napot vártam)


kedd máj. 20, 2003 20:55
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 337
Tartózkodási hely: Észak-Magyarország
Hozzászólás 
Az internetes ügyfélszolgálat e-mail-je mennyire tekintendő extrának?

Ügyem lenne velük, május 10-én írtam a Vodafone Email boxomból egy ímélt. Később visszajött, hogy ilyen fiók nincsen, ismeretlen címzett.

Elküldtem megint másnap. Eredmény ugyanaz. ugyfelszolgalat@vodafone.hu -ra egyébként.

Elmentem a honlapra, megkerestem a form-ot, forrás megnéz: mailto:ugyfelszolgalat@vodafone.hu

Szóval az a helyzet, hogy egy nem létező címet tüntetnek fel, mint ügyfélszolgálati e-mail cím...

Végül innen is elküldtem 2x a kéréseimet, azaz a formon túlment, de két hét alatt nem kaptam választ. Bár ha azt vesszük, hogy az a postafiók ismeretlen, illetve nem létezik, akkor érthető...

Van valami előírás erre az ügyfélszolgálati dolgokra? Úgy emlékszem, hogy igen.


kedd máj. 20, 2003 20:49
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Szerintem ha a voda mint szolgáltató nem működne egyáltalán
ott ahol laksz (nincs térerő egy picit sem), visszavennék
tőled az előfizut. Az, hogy egy extra nem működik nálad,
még nem jelenti, hogy maga a vodafone nem megy nálad.


kedd máj. 20, 2003 20:36
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Macika és ha az az autó nem működik ugye talán visszavihetem esetleg nagy elnézések közepette, reménykedve, hogy nem köpnek szembe?

Csak, mert az én autóm nem müködik és a Vodánál nehogy azt mondják már: Ja kérem arról nem volt szó, hogy vezetni is akarja!


kedd máj. 20, 2003 20:32
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Hát nem igaz, NEM értitek meg, hogy a hangsúly nem az áron van? Elfogadtam, hogy ennyibe kerül, meg elfogadtam a sebességét is!
De nem fogadom el ha NEM müködik! Ezen van a hangsúly!
Neked,neki stb müködik nekem nekünk másoknak nem.

Ha nem müködik még 1000 ft sem ér!!!

Tudjátok mit azt irjátok ide, hogy
nektek mennyit érne, ha nem müködne?

Mert nekem 3125 ft-ot nem ér meg ha nem müködik!
Kiváncsian várom a válaszokat!

Mert itt nem müködik és sluspassz!(ahogy másoknak sem akik panaszkodnak és ennyi pénz nekik is sok a semmiért)
Tehát kiváncsi vagyok nektek mennyit ér a semmi!

Ui.:
Arról meg ne is beszéljünk, ha kisérletezni akarok egy egész hónapra aktívvá kell tenni a szolgáltatást az meg már 6250ft

Tehát még probálkozni is pénzbe kerül nemlehet 1 napra aktívvá tenni:(


kedd máj. 20, 2003 20:28
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Tartózkodási hely: Itt ülök, szemben Veled!
Hozzászólás 
Kedves smark26!

2002. júliusában az INGYENES tesztidőszak kezdődött el, és tartott 3 teljes hónapon át, egyetlen fillér kifizetése nélkül 90 napig tudtad használni, próbálgatni, eldönteni, hogy jó lesz-e Neked, októberben majd előfizetsz-e rá. Ráadásul akkor még simán lehetett csak R&R előfizetést venni {b}hűség nélkül{/b} br. 10e Ft-ért, akár csak a tesztidőszak idejére is.

Nem tudom, hogy hogyan jön ide, hogy szerepel-e az Általános Szerződési Feltételekben a GPRS szolgáltatás, de ha jól sejtem, ameddig nem kommerciális módon nyújtja a cég (tehát nem kér érte pénzt, mivel teszteli a hálózatot) a szolgáltatást, addig nem is kellene szerepeljen benne. Az, hog yszerepeltette benne, azt lehet értelmezni az októberi bevezetésnek is.
Egyébiránt nem tudom hány előfizető olvassa el előzetesen olyan tüzetességgel az ÁSZF-et, hogy kecsegető ajánlatot legyen képes kihámozni belőle.
Az kifejezetten érdekelne, hogy miféle kecsegtető ajánlatot véltél felfedezni benne. Ha megosztanád esetleg velünk.

Mindenesetre a 12/24 hónapos hűségszerződés része SOHA SEM VOLT a GPRS-NET/WAP, attól teljesen függetlenül, külön lehetett, a hűség időtartamától eltérően, akár 2 hétre is megrendelni. Ezért is van, hogy nem a hűség lejártáig tart a szerződéskötéskori konstrukció (mint pl. az ingyendumánál), hanem előre meghatározott időpontig, bő egy hónap múlva jár le.


Ha megengedsz egy példát:
Az egész országban elkezdenek ezerrel reklámozni egy eddig számodra ismeretlen autómárkát. Te épp szeretnél új autót venni, meg hát a régivel sem vagy már nagyon megelégedve, ráadásul - a reklámok szerint - sokkal olcsóbb az üzemeltetése is az új autónak. Óvatos duhaj lévén elmész először az autószalonba, körbekérdezed az autóértékesítőket, előzőleg pedig már beszélgettél olyanokkal, akiknek már ilyen autójuk van. A járművel eddig kapcsolatba került emberek nagy része elégedettségének ad hangot, minden gépjárműtípusnál jobbra tartja az ár/teljesítmény-arányt, kisebb részük fanyalogva mondja, hogy az Audi meg a BMW jobb, igaz sokkal drágább is.
Te megállapítod, hogy az anyagi lehetőségednek ez az autó pontosan megfelel, üzemeltetése, költségei olcsóbbak, mint más típusnak, így mellette döntesz, köszönhetően a márka külföldi hírnevének, no meg az itthoni agresszív reklámnak is.
Megveszed az autót, két év - havonta fizetendő - részletre, mivel nem tudtad a teljes vételárat kifizetni (bár tudod, hogy így apránként drágább lesz a 24. hónap végén).

Sajnos pár hónapon belül kiderül, hogy a reklámok kicsit túlfényezték a modellt, az autó Neked lassú, nem olyan kényelmes, mint hitted, és ráadásul sokat is fogyaszt, ha nyomod neki.
Te nem ilyenre számítottál a vásárlás előtt, de elfogadtad az összes feltételt, hogy hozzájuthass. Most szabadulnál tőle, mert beláttad, hogy elhamarkodottan döntöttél, de hát vagy egy összegben ki kellene hozzá fizetned a fennmaradó vételárat, vagy átvállaltatnod valakivel.

Mivel erre anyagi kereted nincsen és balekot sem nagyon találni, ezért elkezded mindenkinek szidni a modellt, ahogyan belefér. Igaz, hogy Neked ettől nem lesz jobb, de másnak se legyen!

:c))))

Utána egy db n.

{i}Híven szeretett és tisztelt "szolgáltatóm"{/i} csak a harmadik a sorban, mivel mindhárom cégnél van élő előfizetésem, de Westeles és Pannonos hamarabb volt úgy 6-7 évvel.


Továbbra is azt mondom, hogy ha valaki aláír egy szerződést, akkor tisztában kell lennie, hogy mit vállal benne, ha pedig nincs tisztában vele, akkor kötelessége vállalni a bennefoglalt dolgokat.
Értem, 2002. júliusában csatlakoztál a Vofához GPRS-ileg. Csalódtál.
Jó.
És?

Én is csalódtam már többször is a Pannonban, többször a Vodában, egyszer régen a Westelben is (az volt a legnagyobb). Mégis mindháromnál van (igaz nem hűségszerződéses) előfizetésem. A telefonokat én listaáron veszem, nem adom meg azt a lehetőséget többé egy szolgáltatónak sem, hogy pár tízezer Ft-ért magához láncoljon egy egyoldalúan csak az ő érdekeit képviselő szerződéssel.


kedd máj. 20, 2003 1:14
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 495
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Lehet, hogy csak én vagyok olyan szerencsés helyzetben. Használom a Vodafone GPRS-et március 17-e óta! Budapest XIV. kerület! Tökéletesen meg vagyok elégedve vele, mindig sikerül elsőre felcsatlakoznom! Sajnos itt nekem nincsen alternatívám, albérletben lakom. Van úgy, hogy egy nap fenn vagyok 12-14 órát is online és tökéletesen működik. (Siemens S45i-vel) Nem mondom, hogy nem volt olyan, hogy belassult, és akkor ki-bekapcsoltam a telefont és tökéletes vot! Volt olyan is egyszer-kétszer, hogy a telefon elkezdett búgni, de ez lehet a telefon hibája! Nekem tökéletsen megfelel, nem szoktam sűrűn letölteni, csak ami nagyon szükséges, de van úgy, hogy nekiállok egy nagyobb (12-20 MB-os) file letöltésének is! szerintem abszolúlt nem vészes az 1 GB korlát, jó, hogy bevezették! Annak ellenére, hogy ennyit fenn vagyok én nem nézem, hogy mennyi az adatforgalma (igaz hétvégén nem szoktam netezni)! Én mindkinek csak ajánlani tudom, és szoktam is!


kedd máj. 20, 2003 0:28
Profil Privát üzenet küldése ICQ

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Kedves Macika!

"Ha valaki úgy gondolta, hogy látatlanban, ismeretlenül,
próba nélkül megteszi és aláírja, az vessen magára."

Ebben egy kicsit tévedsz! Én 2002. júliusában elsökként
csatlakoztam a Voda GPRS rendszeréhez, bízva a
szolgáltatásba. De nagyot csalódtam!!!!
Medjegyzésedre csak annyit, a HIF elöször 2002. szeptember
6-án HBB-9205-5/2002. számú határozatával fogadta el a GPRS
solgáltatás ÁSZF-be iktatását. Előtte NEM volt a HIF által
elfogadott ÁSZF, de ennek ellenére a Voda ÁSZF-ben
szerepeltette azt, csak sokkal kecsegtetőbbb ajánlatokkal.
Én erre azt mondom egy gátlástalan átverés az ügyfelekkel
kapcsolatban.
Azért írtam konkrét határozatszámot, hogy ha kételkednél
Macika nézz utánna Híven szeretett és
tisztelt "szolgáltatód" miket nem művel!

Csaba


kedd máj. 20, 2003 0:18
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Kedves davlop!
En attol tartok, hogy - velemenyeddel ellentedben - a Voda
nem boviteni, hanem eroteljesen szukiteni fogja a GPRS
Internet eleresi lehetoseget juliustol - nezd csak meg a 2
masik mobil szolgaltato GPRS Internet arait es
felteteleit!!! - azaz vagy jelentos aremelest hajt vegre
(amit megtehet, hiszen a szerzodesben megadott idoszak
lejar), vagy ido- es adatforgalmi korlatozast fog eletbe
leptetni (ami tulkeppen mar most is muxik a marcius utani
belepok eseteben az 1 GB-os havi forgalmi korlatra
gondolok.) Ezzel a Voda ket legyet ut egy csapasra:
csokkenti halozatanak leterheltseget, ezzel kihuzza az
allandoan (jogosan) reklamalok "meregfogat", valamint +
bevetelekhez jut (ez a kb. 20.000 Net elofizeto eseten nem
jelentektelen osszeg!).
En nagyon tartok a Voda fent taglalt lepeseinek
bevezetesetol, mert itt, ahol lakom (del-baranyai kis falu,
vezetekes telefon helyett csak GSM RLL / 9600 bps,2 eve
kuzdok - teljesen kilatastalanul - a kicsereleserol a
MATAV-val, szelessavu Internetet - nagy valoszinuseggel - az
unokaim sem fogjak itt megerni) elfogadhato ar/minosegu Net
eleresre (nalam T65-ossel eleg gyengen, az R600-al viszont
egesz turhetoen - 20-50 Kbaud/s korul megy!) kizarolag a
Vodafone szolgaltatasa alkalmas jelenleg! Ha ebben valtozas
- korlatozas lesz, azt kenytelen leszek lenyelni - mas
lehetosegem nem leven...
Bocs, kicsit hosszu lett...


hétf. máj. 19, 2003 23:37
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Miért csak 2003. július 13-ig vehető igénybe a GPRS fix havidíjjal a vodánál?Pontosabban miért csak addig garantálja?(asszem volt már róla szó, de nem emléxem)
Az lenne szívás, ha most csak a net miatt előfizetnék és júliusban pedig a kártyás előfizetők is igénybe vehetnék a gprs internetet.Mondjuk ez sajnos nem túl valószínű:(

(arman:nekem pl nem zsákbamacska, mert van ismerősöm:)


hétf. máj. 19, 2003 21:42
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 26
Tartózkodási hely: Kazincbarcika
Hozzászólás 
EWz a baj... aki a vodához CSAK net ügyben megy, az valamiféle zsákbamacskát rendel, mert ha nincs az ismerettségi körében emnber, aki megmondja, hogy ott, ahol lakik megy-e vagy sem, akkor nem tudhatja, hogy neki fog-e menni vagy sem... esetleg először megpróbálkozhat egy pre-paid kártyával előfizetni a GPRSWapre, és az alapján ítélkezni, de jobb lenne, he lehetne mondjuk 1 hónapos tesztidőszakot kérni a sima hűségelőfiyetésre, még ha csak az értéknövelt szolgáltatás miatt kérjük, akkor is.


hétf. máj. 19, 2003 21:29
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Tartózkodási hely: Itt ülök, szemben Veled!
Hozzászólás 
Amit a Voda vállal a szerződésben, azt maradéktalanul be is
tartja.
A GPRS-ről nincs benne szó, lévén az értéknövelt
szolgáltatás (vagy hogy hívják), tehát külön, külön pénzért
megrendelhető.

SEMMI KÖZE A HŰSÉGHEZ.


hétf. máj. 19, 2003 21:24
Profil Privát üzenet küldése ICQ

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
A vodafone netet akár 8 napra is elő lehet fizetni, és a díj is arányosan kevesebb! Ha nem megy a net,le kell mondani! Ja,hogy van az alap havidíj? Naná! A vodánál 2év hűséget aláírtál? De azt nem a netre írtad alá!


hétf. máj. 19, 2003 21:16
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 26
Tartózkodási hely: Kazincbarcika
Hozzászólás 
Nem tudom a szerződést nem láttam, de gondolom volt ott valamiféle olyan rész is, amit a szolgáltató vállal fel, és nem árt, ha aztr teljesíti... na jó nem szállok bele a vitákba, sok értelmük nincs, mert a másik ember véleményét úgyse tudjuk megváltoztatni, mert itt mindenki makacs (ami sokszor azért jó tulajdonság :) ) de én special örülnék, ha a voda a GPRSnetet pre-paid kártyákra is kiterjesztené, így valaki LETESZTELHETNÉ olcsón, nagyobb kötelezettségvállalás nélkül, hogy működik-e egyáltalán az egész, és érdemes-e előfizetni rá hosszabb időre.


hétf. máj. 19, 2003 21:06
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Tartózkodási hely: Itt ülök, szemben Veled!
Hozzászólás 
Nézd, Arman.

Ha valaki aláírt 24 hónap hűséget, az valószínűleg tudta, mit csinál, remélhetőleg elolvasta a szerződést, mielőtt a végére odabiggyesztette a nevét.
Ha valaki úgy gondolta, hogy látatlanban, ismeretlenül, próba nélkül megteszi és aláírja, az vessen magára.
Ha bármilyen cég ráddumálja a termékét, Te bedőlsz nekik, kifizeted, akkor igen furcsán néz ki, ha utána elkezdesz reklamálni.
Ha meg szükséges a 24 hónapos hűségért törtáron vásárolt teló, akkor meg nem kéne reklamálni. A net (lévén plusz szolgáltatás) bármikor lemondható, lévén a 24 hónap hűség nem vonatkozik rá, az előfizetési csomagnak nem része.

Sajnos megint csak a saját példámat tudom előhozni. 2002. februárjában vettem CSAK előfizetést, hűség nélkül. Igaz, így nem ingyen volt, hanem 10e Ft-ba került, azonban akár másnap lemondhattam volna, ha nem lettem volna (és lennék azóta is) megelégedve velük. Novemberben kipróbáltam 2-3 hónapra a VodaNetet, nekem nagyon nem jött be, nehezen (vagy egyáltalán nem) lehetett csatlakozni vele, akadozott, de még csak a WAP sem ment úgy, ahogyan az azért (még ha képletes) árért is elvárható lett volna. Ennek mindannyian tudjuk az okait. Mondjuk én könnyen vagyok, nekem tényleg itt van bő 2 éve az 512/128 ADSL, csak a távollétemben használtam E-mail-olvasgatásra a Vodanetet.


hétf. máj. 19, 2003 20:52
Profil Privát üzenet küldése ICQ

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Nyíregyháza, bocs!


hétf. máj. 19, 2003 16:11
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4
Hozzászólás 
mati:
Melyik megyeszékhelyről van szó? Mert sajnos nagyon ismerős helyzet...


hétf. máj. 19, 2003 15:55
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Nem akarom védeni a vodafone-t, de sajnos gondolom sok helyen csak ő szolgáltat internetet. Én megyeszékhelyen lakom, ahol még vezetékes telfon sincs (ne röhögjetek!). A matáv is csak a seggét veri, azonban fejleszteni nem akar, mivel még nagyon sok helyen nincs hívószámkijelzés sem.

Nos itt se ADSL, se kábel, se Dial Up!. És jött a Voda és van netem, ingyenes dumám, elérhetőségem 2 telefonnal, stb. durván 10 eFt-ért. És ha elmegyek itthonról akkor viszem a laptopomat és az Ipaq-omat és van net útközben, mindenhol. Na ezt übereljétek akármi mással. Így köszönöm a vodafone-nak, hogy a 21. században mint értelmiségi középvezetőnek megoldotta az információs társadalomba való beilleszkedést. KÖSZÖNÖM!!!!


hétf. máj. 19, 2003 15:32
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 26
Tartózkodási hely: Kazincbarcika
Hozzászólás 
Ha valakinek megy, olyan helyen, ahol nincs más lehetőség (csak a dial-up) ÉS MEGY, akkor annak jó... de ha van olyan ember, akinek NEM MEGY, és tudna ADSL-t, vagy más szélessávú netet venni, és még egyszer: a GPRS szolgáltatása NEM MEGY, azzal tényleg ne fizettessék be a szolgáltatási díjat, ha már egyszer NEM MEGY. Ennyire ne szálljon el a voda, hogy nem-megy-nem-baj-attól-még-fizess-nekünk. Pénzért semmit nincs értelme, és itt hiába mondja mindenki, hogy nekem megy, meg ADSL, meg nincs ADSL a környéken, meg stb. ha nem megy ne kérjenek pénzt érte, és engedjék lemondani a szolgáltatást.

(u.i. nekem annyira nincs bajom a vodával)


hétf. máj. 19, 2003 14:28
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Tartózkodási hely: Itt ülök, szemben Veled!
Hozzászólás 
{i}volt aki 40 egeret huzott maga után stb...{/i}

Micsoda sikoltozás lett volna ott a csajok körében... :c)))


hétf. máj. 19, 2003 14:16
Profil Privát üzenet küldése ICQ

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
amugy emlékeztek a netfüggös reklámjukra ahol a netfuggö tegye le az egeret stb... :DDD EZ A MATAV NAK VOLT ÉRVÁGÁS ! Akinek ADSL e van az fizet 7 ezret, nem fog vodara valtani, hacsak mondom nem olyan teloja van. Ennyi.
Amugy akit utálni lehet az a matav :D Egyik barátom szervezte azt a tüntetést amit a köcsögök nem engedélyeztek. készült akkor pár jo kép :D volt aki 40 egeret huzott maga után stb.... :DDD


hétf. máj. 19, 2003 14:12
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
"Macika legyen elfogadom!

Viszont nem vennék vonalas telefont sem, ha nem müködne az internet

Akkor nézzük csak az alapárat
3125

bizonyos helyeken már 7-8000 forintért mar kaphatok ADSL intenetet!


De ez végül is mindegy a lényeg szerintem, hogy
egyik helyen 384K kapsz a másik helyen meg 20-40k közti átlagot kínálnak

Ez a tizszeres sebessége a vodás netnek, és nem tizszeres az árkülönbség
"

nem másolom be a teljesset.
Igen ? akkor mesélek neked valamit. Netes cuccokal foglalkozom, amihez kell a net, HTML + JPG + FXP + (chat,icq,msn) ! Ezek nem foglalnak sok vonalat, nem kell nagy sebesség de fontos a folyamatos összekötettés. Ameddig nem lett gprs telefonom 80 000 HUF os DIAL-UP számlám volt ! És akár még mostis 30 at is fizetnék egy rendes ADSL vonalért. CSAKHOGY NINCS ! Amiota van GPRS net em letöltök ISDN2 vel és ezzel meg netezek ! és fizetek max 12 ezret (dial up al) ! Tehát nem az ADSL eseknek szol a GPRS NET hanem ahol nincs adsl. Vagy ha szerncsés vagy és van egy komoly telod symbian 6-7 pl... akkor FOLYAMATOS net kapcsolatban van ! FOLYAMATOS ! és havi 2500+fa ért.
Itthon dokkoloba a telefon és a gép már "tárcsáz" is fel gprs re. Ennyi. Nem 192kbps online zeneadokat hallgatok. De chat elek levelezek weblapot szerkesztek, és 2,5megabájt/sec el másolok :D (FXP) .
Pl én ezért vagyok vodafonos. Westel platinakártyám hagytam ott !!!!!!!!!!!!!!!!!


hétf. máj. 19, 2003 14:09
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Macika legyen elfogadom!

Viszont nem vennék vonalas telefont sem, ha nem müködne az internet

Akkor nézzük csak az alapárat
3125

bizonyos helyeken már 7-8000 forintért mar kaphatok ADSL intenetet!


De ez végül is mindegy a lényeg szerintem, hogy
egyik helyen 384K kapsz a másik helyen meg 20-40k közti átlagot kínálnak

Ez a tizszeres sebessége a vodás netnek, és nem tizszeres az árkülönbség

De tegyük fel ez is mindegy
Mondhatnátok nem is igérte senki a 384-et

Én erre csak annyít mondanék, hogy 20-40-et igértek
nekem 10k is megfelelne ha átlagban meglenne
Hangsulyoznam ok nem 10k-t igertek!

Átlag szamomra 1 perc,egy ora,egy nap, egy honap alatti atlag lenne.
Mivel nalam nincs meg az 10k sem johogy merges vagyok.
Ha nem tudjak biztositani(atlagban) az 10k-t sem akkor vegyek vissza az egesz holebebancukat
Meg az idaig befuzetett penzt sem kerem vissza sem a belepesi dijat.
Csak ne nekem keljen fizetnem meg azert is ami nem az en hibam.


Ezen nem tudom mi nem ertheto meg.Azoknal ahol nem mukodik csinaljak meg vagy vegyek vissza!


hétf. máj. 19, 2003 8:20
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Tartózkodási hely: Itt ülök, szemben Veled!
Hozzászólás 
6.250 Ft csak a netért??

Akkor tessék csak hozzáadni a drótos előfizetést (minimum
3.210 Ft!) is az ADSL 9.000 Ft-hoz!!! Azt sem lehet telefon
előfizetés nélkül!

Így a 6.250 Ft áll szemben a 12.210 Ft-tal.

Nos?


vas. máj. 18, 2003 20:31
Profil Privát üzenet küldése ICQ

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Én is fehérvári vagyok! Nekem sem müködik ez a **arság!Nem értem miért nem lehet visszmondani a szerződést, ha egyszer nem müködik!
Ha valóban olyan sok az elégedett ember mint azt állítják miért nem engedik el azt a pár embert akiknél nem müködik?

Egyszerűen csak nem akarunk a semmiért fizetni.

Egyébként tényleg nagyon sok embernek nem müködik a GPRS mert sokezer hozzászolást lehet olvasni például az indexen.
Ott szinte senki nincs megelégedve!

Szolgáltatást vagy szabadságot!!!!


vas. máj. 18, 2003 20:23
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Lényeg a lényeg, a vodafone legalább próbálkozik megfizethető ajánlatokkal és szolgáltatásokkal a konkurens cégekkel szemben. Nekem és nagyon sok embernek bejön, és megy a net! De minden nem lehet tökéletes! Megértem a helyzeted, mert én is két helyen használom gyakran, Pesten megy, a másik hely egy falu, ott néha van gond, de a beltéri lefedettség is gyatra. Egyébként én + 10000-ért csak 1 évet vállaltam, mert nem ugrottam fejest a nagyvilágba, de asszem hosszabítás lesz!


vas. máj. 18, 2003 20:14
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
fisi!

Mi a garancia, hogyha 3 telefonnal nem müködik akkor majd a negyedikkel müködni fog?
Ha most megint telefont veszek azért,hogy müködjön, de utánna sem fog, mert a vodafone nem tud tisztességessen szolgáltatni akkor megint kidobok akárhányezer forintott az ablakon?

Hát akkor ha ilyen rossz akkor nekem ne ajánlják ezt!És tényleg nem értem, hogy egyszer müködik (akár 1-2 órán át)máskor nem (akkor most a telefon egyszer rossz egyszer nem?)
Mert másnap egész nap nem tudok fellépni!

4 hónap alatt 500 MB adatforgalmam volt,de én és a tesom felváltva probálgattuk majdnem egész napokat.

Éedekes módon a rokonuknál pedig ugynezzel a telefonnal csak egy másik településen folyamatosan ment egész hétvégén(kb 1 hónapja)
Itthon meg fel sem lehet lépni vele.
Egész egyszerűen túlterhelt a hálózat!
A vodafone előre kellett volna,hogy gondolkodjon és csak annyi előfizetést engedélyezni amennyit el is bír.
Elről nem mi tehetünk,de mégis fizetnünk kell

Szerintem a Gabesz is kiegyezne egy kilépéssel,ha küldenénk egy levelet, hogy nem tudnak teljesíteni ezért ha akarunk kiléphetünk.

Nekem ennyi lenne a kérésem, de ezt nem engedélyezik:(
Tehát csak annyít tehetek ,hogy fizetek ha pedig lejár akkor rögtön lemondom.


vas. máj. 18, 2003 20:03
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 30
Hozzászólás 
varkoo!

Már nem is tudom melyik topicban volt róla szó, de az ericcsonok nem valami faják gprs- re, bár nem tudom hogy általánosságban, vagy csak a vodánál! Havernak volt egy t65- je,egymás mellett volt a két teló (uolyan Citys kártyával), és még az MT50- es Siemensen már rég fent voltam az egyik oldalon a t65 meg mindenféle hibákat írt ki!!
Amióta s55 van még jobb a helyzet, és ez sem 200 ezer ft- os teló (ugye akcióban 30 volt).
De abban maximálisan igazad van, hogy tájékoztathattak volna arról hogy az r600- al nem fog olyan jól menni!!!

Nekem ott van a 5- 52K közt a dolog- a letöltési sebesség pedig download expressel 3,2- 5,8 között- de átlagban a 4,9 megvan.

Fisi


vas. máj. 18, 2003 12:05
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Ja egyébként a 3650esemmel sem müködött, bár én nem arra vettem!
Különben is nehogymár egy 200.000ft-os telefont kelljen a szekrény tetejére tennem!
Nekem az volt az r600al a célom, hogy mindig otthon lesz, akár a tesvérem is netezhetett volna rajta.


vas. máj. 18, 2003 11:26
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Egyetértek a Gabesszal, mert nálam se müködik ez gprses dolog és nekem annyi pénzem nincs, hogy most a kötelező két évet előbb lemondjam.Most ezért nem tudok venni egy ADSL előfizetést se mert a kettő együtt már nem fér bele a költségvetésbe:(
Nekem bőven elég lett volna ha müködene a vodafonos gprs, de nem müködik,csak fizetek 20-40k-t igértek,de nem lett belölle semmi

6250 ft a semmiért, vagy ha lemondom akkor is 3125 ft

Macika én szerintem 6250 ft nem kevés pénz amikor 9000 ft ért ADSL-t lehet venni!

Szerintetek R600 as készülék nem jó? És elröl mi tehetünk? Ezzel adták!
Ráadásul ök vállalták ,hogy ennyi pénzért szolgáltatnak nem mi.
Én fizetek én ezt vállaltam!
Ök meg nem szolgáltatnak pedig ök meg azt vállalták.
A készülékem nem hibás, Pannon jól müködik.

Igen is kabbe vodafon!


vas. máj. 18, 2003 11:21
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4374
Tartózkodási hely: c:\windows
Hozzászólás 
Ez a kis köcsög cég egyre jobban terjeszkedik. :-) Egy hónapja egy izlandi mobilcéget is elkezdett felvásárolni, ha jól értelmeztem. Na nem mintha arra járnék, csak úgy megemlítettem... www.vodafone.is


szomb. máj. 17, 2003 23:05
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Tartózkodási hely: Itt ülök, szemben Veled!
Hozzászólás 
Nézd mob900, megmondtam, hogy önuralmat gyakorlok.

Először úgy nézett ki, megértetted.
Most viszont továbbra is szítod a tüzet.

Biztos, hogy kell ez?


szomb. máj. 17, 2003 22:20
Profil Privát üzenet küldése ICQ

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
A csatákban edződünk. Soxor voltam én is célpont. ;)


szomb. máj. 17, 2003 21:05
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3
Hozzászólás 
Én is tudok olvasni,de itt most mindennek én vagyok az
okozója,így inkább szólok,mert holnap ezt is a fejemhez
vágjátok.
Tapasztalom mi megy most itt.


szomb. máj. 17, 2003 21:02
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Tartózkodási hely: Itt ülök, szemben Veled!
Hozzászólás 
Aki tud olvasni, az nem tesz ilyet.


szomb. máj. 17, 2003 20:49
Profil Privát üzenet küldése ICQ
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3
Hozzászólás 
Ezt a topicot nem én indítottam!
Csak azért,mert holnap már ezt is a fejemhez fogják itt vágni.


szomb. máj. 17, 2003 20:46
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Egyébként meg szvsz VODAFONE{b}-nal{/b}...


s_f


szomb. máj. 17, 2003 14:57
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 7570 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 148, 149, 150, 151, 152  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 20 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség