Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: csüt. márc. 28, 2024 20:51



Hozzászólás a témához  [ 7570 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 148, 149, 150, 151, 152
VODAFONEGYALÁZÓ 
Szerző Üzenet

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
mi a bajod az autószerelőkkel?


szomb. máj. 17, 2003 10:17
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Te jó ég, úgy rémlik, mintha ezt a topicot én nyitottam volna anno 99-ben! :)))


szomb. máj. 17, 2003 10:05
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
gabesz: hümm 7650, várj akkor mondom mik voltak a hibák. Ha azonnal nem lett kocka a G betünél hanem villogot eggy ideig akkor max 5 perc de átlag 1 perc alatt megszakadt a vonal, lelassultál, és pin timeouttal kiestél mindenhonnan. SÖt még a kapcsolatot se birtad könnyen bontani. Valamint jopárszor teljessen megált stb... Érdekességképp mondom hogy nekem is N7650 volt. És ugyanazeke voltak a hibák, bár t65 meg társainál azért ez sokkal jobb volt. Amin most meglepödök hogy P800 azonnnal (!) felcsatlakozik ! és mondom 8 ora után szakad ! Ez amugy érdekes....


szomb. máj. 17, 2003 10:00
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Én a vodafone honapokig tartó:
"nemsokár a jobb lesz", "már dolgozunk rajta" ,"Ez csak a tesztidőszak", "Érdekes arról a környékről nem jeleztek hibát", "Biztos önnél van a hiba, a rendszer tökéletes"



Na ezzel egyetértek! Tegyük még hozzá a "terhelt a háló", és "az indítsd újra a telód" dolgot is.

Ezek a kötelező vodasztenderdek.


szomb. máj. 17, 2003 9:14
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Tartózkodási hely: Itt ülök, szemben Veled!
Hozzászólás 
Nézd gabesz, ez az írásod egy dologra mindenképpen kiváló volt.
Hogy eltegyelek abba a skatulyába, ahová való vagy.
Eddig nem ismertelek.


Mégis mit gondoltál?

Ad egy szolgáltató egy INGYENES tesztszolgáltatást x ideig.
Te komolyan arra számítottál, elhitted, hogy technikailag
kivitelezhető, hogy az összes "ingyenélő"/"ingyen" élni
kivánó (akinek nem inge vegyen pólót) attól a pillanattól
megelégedéssel használja a Vodafone net-szolgáltatását?
Mintha azt írtad volna, hogy konyítasz "valamicskét" a
számítástechnikához, gondolom csak érdekel kicsit a
mobiltechnika is, esetlegesen a GPRS adatátvitel is
foglalkoztat. El nem tudom képezelni, hogy hogyan ülhetsz
fel egy olyan dolognak, amiről eleve tudnod kellene, hogy
fizikailag KÉPTELENSÉG!!!!
Annyi ügyfelet, amennyi akkoriban, a teszt időszakában
jelentkezett egyik honi mobilszolgáltató hálózata sem tudna
a beszélgetések mellett kiszolgálni, nemhogy a Vodafone
tökéletesenek és teljesnek korántsem nevezhető hálózata.

A véleményem az, hogy vedd észre, Magyarországon vagyunk!!!
Az emberek megvadulnak, ha valami ingyen, vagy nagyon olcsón
van (pl. ElectroWorld megnyitás, hogy több példát ne mondjak).
Rengetegszer leírtam már, de megteszem még egyszer: ha
mindenki CSAK ARRA használta volna a Voda Net-jét, amire
való lett volna, akkor jutott volna (ha nem is mindenkinek),
de majd mindenkinek használható minőség, ha többre nem is, a
böngészésre. Ehhez azonban az a fajta mások iránti empátia
kellett volna, ami kihalt az emberekből manapság.
Csak az ego számít, a reklámok is ezt mosság az agyunkba,
így aztán nem lehet csodálkozni, ha már az óvodások ezt
szívják magukba, ezt tekintik etalonnak.


szomb. máj. 17, 2003 0:01
Profil Privát üzenet küldése ICQ
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11
Tartózkodási hely: Csorvás
Hozzászólás 
gabesz.. se egy igazi programozó, se egy normális ember nem kérkedik azzal, amivel te.. másik.. láttam én 3 diplomás embert aki még köszönni se tudott, nemhogy beszélni.. programozó.. hmm.. figy.. ha egy autószerelő elmegy egy programozóbandába és fel is veszik.. akkor asszem nincs hozzá kérdésem.. ha pedig ennyire vastag(ok) vagy(tok) akkor vegyél mikrohullámot, azzal maaaaaaad jól elnettezel..

evvan: bodzafa


pén. máj. 16, 2003 23:36
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Ha ilyen vastag vagy bazzeg vegyél egy adsl-t, sőt egy megás bérelt vonalat! Sokaknak megy! Igaz sokan panaszkodnak is, hogy nem megy, mert nem szívja elég gyorsan az mp3-akat le. Erről ennyit. Nem kell itt vitázni. Amúgy előfizetést vettél hűséggel, és ez egy + szolgáltatás. Az hogy most végzel a sulival, az még nem jelent semmit... Már bocs! És nekem is volt 7650-em 2 is. Sőt elég sok másom. Idáig az alcatel 715-ös szopatott meg Me-vel, de már az is megy!


pén. máj. 16, 2003 21:17
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Bocsánat, ha vkinek a leki világába gázoltam, de a vodafone nálam itthon tabú és tuti, hogy soha többé nem állok velük szóba!


pén. máj. 16, 2003 20:12
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Killadog:kb 6 fajtata telefonom volt!!!

1) 10 forintos telefon:))) Most is egy N7650 est használok és nem akkor vettem amikor olcsó volt!
többieknek:
2)Csak anyit mondok akik a beállításokra hivatkoznak:
Ime 13091 hozzászolás, bele kell lapozni és kiderül miről beszéltem.
Ja mellesleg akkor volt már N7650esem amikor még a Vodafonnál nem volt, és én voltam aki a technikusoknak elmondta miután pár óra után rájöttem,hogy mik a beállítások.(megvan a hangfelvétel,( nagyon sokat eltettem, az igérgetéseiket is meg,egy olyant amiben felvilágosítanak hogy én nem rögztihetem öket csak ŐK engem!))

3)Nos ha hitelrontás: Ugyan:) Ez az én véleményem szerintetek (CSAK) az szemszögemből, hát ha igy van akkor sem én tehetek róla hogy nálam NEM müködik és most fizethetem a pénzt nekik a semmiért, ha egy kicsit is értékelék azt a több 100(talán 1000ret is eléri) a 1270nel folytatott beszélgetésemet akkor miért nem ajánlották fel azt nekem,hogy kiléphessek idő elött??? Hiszen nem müködik, másra meg nem használom!
Ja a beállításokról annyít még, hogy rendszergazda vagyok és alig egy hete adtam le a szakdogámat, remélhetőleg programozó leszek 1 honapon belül, ugye nem vonjátok ezekután kétségbe azt, hogy be tudom-e állítani a telefonomat és felépíteni egy tisztességes kapcsolatatot?
(ezt csak azért irtam, hogy nem vagyok LÁMA!)
Még Linux alatt is probáltam(majd 100.000 forintot költöttem különféle telefonokra,hogy müködjön)

A válaszom csak ennyi:
Csak tudom mit beszéltem és szóról szóra igaz, hogy engem átvert a vodafone(konkrét igéreteket rögzitettem,hogy okt15 majd dec6. dátummal müködni fog csak addig birjam(uk) ki.

Ezért csupán csak annyit csinálhatok amit valamikor honapokkal korábban kitaláltunk sorstáraimmal, hogy lebeszélünk mindenkit a vodafonról(Ha vakinek nem tetszik ne vegye magára! AZ IGAZAT MONDOM EL AMI VELEM TÖRTÉNT)
Ime párezer hozzászolás a témában:

http://forum.index.hu/forum.cgi?a=t&t=9072073&uq=13091

ha vkinél müködik az nem érzi át miről beszéltem, De nem tudom mit szólál hozzá plKilladog,h a ma estétől kezdve 3 hétig még csak nem is tudnál konnektálni!? (Persze elötte tökéletes volt)akkor most hol a hiaba? Arról nem is beszélve ha majd fél évig ismétlödne a totális müködésképtelen állapot és a max 1K sebeség között!

Egyébként amikor megvettem akkor még müködött kb 1 hétig utánna viszont olyane telített lett, hogy lassanként müködésképtelenségig amortizálodott Stb..Stb

Témát befejeztem!


pén. máj. 16, 2003 20:08
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Azt én is alátámaszthatom, hogy a beállítás nagyon fontos! Sokszor volt olyan, hogy nem akart menni a net. Megkérdeztem, hogy van e valami gond ezen a környéken. És ha nincs, akkor nincs! Akkor a beállításban van a hiba. Nagyon sokszor szívtam én is, és rá kellett jönnöm, hogy én voltam a ****. De mindegyik szolgáltatónak vannak +, - tulajdonságai! És gabesz amit te csinálsz, az hitelrontás!!! Nincs jogod hozzá, hogy megronts a Voda hírnevét. Én elég tisztességesnek tartom. Pl.: ha lejár az előfizu, felajánlák hogy nem lesz havidíj 1 évig? Az nem olyan rossz. De mind 1 fikázódjunk csak. Egyre rosszabb lesz ez a forum!


pén. máj. 16, 2003 19:05
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2696
Hozzászólás 
bocsi ez kicsit erős lett...
na lényeg nem az alázás a megoldás, azzal inkább saját magad minősíted! (és nem a vodát akartam védeni, senkit sem akartam)


pén. máj. 16, 2003 18:04
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Tartózkodási hely: Itt ülök, szemben Veled!
Hozzászólás 
Nem akarok neveket mondani, de az ilyen elkapatott, nagyarcú ügyfeleket kizavarnám Mémetországba, vagy Ausztriába.

Ott megtanulná, mi mibe kerül!

Ugyan tessék már elfáradni egy osztrák vagy egy német mobil szolgáltató honlapjára, aztán rákéredzkedni az árlistára, és megpróbálni értelmezni, hogy a bánatban van az, hogy 3-5x annyiba kerül kint a GPRS, mint itthon (ráadásul SOKKAL GYENGÉBB lefedettségű (saját, 2003. januári tapasztalat)).

Ha nem sikerül megérteni az oldalt, sebaj, mert alpári stílusban attól itt még lehet anyázni, az öröm ugyanaz!!!


pén. máj. 16, 2003 18:03
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2696
Hozzászólás 
igen ezaz! Anyázzunk mindenkit, mert ez a megoldás!... ezt komolyan így gondolod ezt gabesz? Ne égesd magad ennyire! ilyenért még az ovis gyerekekre is rá szoktak szólni.
Csak megjegyezném, hogy én azóta használom a GPRS netet amióta van és természetesen voltak "nehéz" időszakok, de szerintem ha arra használod amire való akkor egész korrekt ajánlat!
Nekem is volt hogy nem ment, de sosem 3 hétig. Általában a windóze volt a hunyó ha nagyon nem akart menni :)
szóval akkor taníts mester hogy kell? Rohadt szemét májkroszoft!!! :) jól csinálom? :)


pén. máj. 16, 2003 17:54
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
"Le a VODAFONEVAL!

Átcseszte a fejemet anno amikor a korlátlan GPRS netjét kínálta, de azt elfelejtte megemlíteni, hogy KORLÁTLANUL HASZNÁLHATALAN!!!

Örök harag vodafone, már sok embert sikerült lebeszélnem, és folytatom a misszios munkámat:))) "

NEm 10 forintos telefont kell hozzzá venni, és rájössz hogy nem szakad. Én mindig azt használom, és mindig elsöre felcsatlakozik. Pl ha vodára irok sms-t akkor meg hazsnálom SMSSEND progit, amivel ingyen bérmentve küldözgetek sms-t. (xp+epox bluetooth dongle + SE P800) Nekem átlag 8 orát megy folyamatossan. Gyorsan. IRC nem megy rajta, akkor meg bövitsd ismereteidet és nézz utánna egy BNC nek :D Azért irc et hoztam fel példának, mert az az ami a belsö hálojának köszönhetö, hogy nem enged fel. Ja meg a p*raszt rendszergazdáknak, akik nem tudják felfogni, hogy k-line *!*@gprs5.vodafone.net AZ NEM EGY USER, hanem pár ezer. Persze irtam én a rendszergazdáknak.... sokat törödtek vele. ilyen pl CZW (irc.extra.hu) aki elmebajos voltárol is tanubizonyságot tett.


pén. máj. 16, 2003 17:38
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4
Hozzászólás 
kabbevodafon

Szvsz kb. ennyit (vagy ennyit se) érdemes áldozni erre a topicra.


pén. máj. 16, 2003 16:20
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
"A viselkedésed és a hozzászólásod kritikán aluli! "

Én a vodafone honapokig tartó:
"nemsokár a jobb lesz", "már dolgozunk rajta" ,"Ez csak a tesztidőszak", "Érdekes arról a környékről nem jeleztek hibát", "Biztos önnél van a hiba, a rendszer tökéletes"

ÉN ezt a viszelkedését tartom kritikán alulinak egy szolgálatónál, miután árukapcsolásról is szó volt, és közben meg fizettem a 3125+3125 forintokat havonta/Volt,hogy 3(!!!)hétig nem tudtam még konnektálni sem/

És én hule még több telefont is vásároltam, hogy hátha valóban nálam van a hiba!
Aztán jött 1 levél amiben elnézést kérnek(pénzt persze vissza nem adtak)Én megnyugodtam majd újjabb 2 hónap, napi többszöri telefonálgatások.
És még mindig MI voltunk a hulék és kiszálni pedig nem engedtek bennünket, pedig dirtket ezért vettük(4-5 Fehérvári sorstársammal neten kerszetül találkoztam és hasonló szomorú tapasztalatokról számoltak be)
Akkor most ki viselkedik kritikán aluli módon?Ráadásul még be is ismerték(igaz csupán egyszer)

utobbi időben egyébként a "Az élőbeszéd elsőbséget élvez, probálkozzunk később" szöveggel...

De mind1 hagyjuk
Szerintem absz nekem van igazam
Emlészem mikor a Szüleim átjöttek és bemutattam nekik a rendszert, (persze lap nem jött le) apám mgszólalt "és te ezér fizetsz?"
Igen én fizetek mert megbiztam egy-két reklámfogásban és beugrottam most pedig a Vodkafone kihúzza magát!

Hát igen is EZ A KRITIKÁN ALULI!
Én nem lopom a pénzt, de ŐK most igen!(és jopár sorstársam van)


pén. máj. 16, 2003 15:41
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 347
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
A viselkedésed és a hozzászólásod kritikán aluli!


pén. máj. 16, 2003 15:17
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Le a VODAFONEVAL!

Átcseszte a fejemet anno amikor a korlátlan GPRS netjét kínálta, de azt elfelejtte megemlíteni, hogy KORLÁTLANUL HASZNÁLHATALAN!!!

Örök harag vodafone, már sok embert sikerült lebeszélnem, és folytatom a misszios munkámat:)))

Ha már ugyis behajtod rajtam a havidjadat, mert csöbe húztál, én teszek róla, hogy minél kevesebb ember legyen az elöfizetőd!Rajtam nem fogsz meggazdagodni fogat fogért!
A múltkor a céges kártyáink egységesítésének idején is sikeressen lebeszéltem a céget:))) /pedig a céges számlán aztán szoktunk is beszélni//
Persze igy jobban járt a Vodka, most palira fizetem nekik az alapdíjat a kártyát meg **** a sufniba,nehogy vki egy fillért is telefonáljon róla, ha már GPRSre nem jó. A cég meg 8 - 10 telefonján szerintem havi 150E forintos forgalmat generál ÁLTALAM lebeszélt NEM A VODKAFONAK!

Szerintem aki igy járt mindenki válassza eme megoldást!
(mint ahogy sokan teszük megkárosítottak)

VODKA MEGÉRI EZ??? És te hogy vagy? Én lassan egész jól leszek, bepótolom amit elvettél tőlem csak 100 szor adja ezt a Ludaswwwgabesz vissza!
És ha döntéshelyzetbe kerülök,vagy bárki mindig eszembejutsz majd! :DDD


pén. máj. 16, 2003 15:13
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
A Vodafone-nak sok negatívuma van, de gyalázni nem kellene. A gyalázkodás sosem vezet eredményre, jobb lenne, ha a fórum az értelmes és átgondolt érvekről-ellenérvekről szólna inkább.


pén. máj. 16, 2003 15:12
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4374
Tartózkodási hely: c:\windows
Hozzászólás 
Fikázzuk már kicsit a Vodafone-t is...
A havidíjas csomagjai most már nem is olyan jók, figyelembe véve a hálózaton belüli hívások arányát, illetve a többi szolgáltató félig lebeszélhető alapdíját.


pén. máj. 16, 2003 14:50
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 7570 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 148, 149, 150, 151, 152

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Google [Bot] valamint 16 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség