Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: vas. ápr. 28, 2024 1:59



Hozzászólás a témához  [ 5 hozzászólás ] 
c45 kijelző vs. v38? 
Szerző Üzenet

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Hát látom itt nagy szakértők vannak, úgyhogy nem pont a témába vágó, de c45-el kapcsolatos kérdés. A telefonon **** 3x a telefon kódot és zárolta azt. A kérdésem, hogy mivel lehetne ezt megszüntetni???!!?!!

A válaszokat előre is köszönöm!!!


csüt. máj. 01, 2003 14:19
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Ja. gondoltam rá, begyűjtöttem a "siemens contrast tool by Skylord, 2003" nevű progit, mely szerint a kontraszt 18-on áll. Elmozgattam 40-re, majd "write contrast", teló bekapcs (pity) de továbbra sincs kép. Majd visszatettem 18-ra. semmi. Mellesleg, mivel szervizbe akarom visszavinni (garanciális) visszaraktam rá a legutóbbi szerviz utáni eepromot, softot (uisiemens mentés), de semmi válozás. :-((
A c45-öt is olyan nehéz szétszedni, mint a 35-ös sorozatot?
Jól látom, hogy szalagkábel jelenti a kapcsolatot a kijelző és a panel között? Mert ebben az esetben lehet egy meglazult konnektor is, nem?
AndrySoft, lehet szó arról, hogy megosztod velem a c45 szervízkönyvet?

Oaks


csüt. máj. 01, 2003 10:06
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1387
Tartózkodási hely: Szabolcs-Szatmár-Bereg Megye
Hozzászólás 
Vanni van, de nem biztos hogy hardver hiba. Lehet, hogy a
display kontrasztot elkurtátok az EEPROM-ban...


szer. ápr. 30, 2003 18:51
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
senki? Naaaaaaaaaa... plííííz!!!

Oaks


kedd ápr. 29, 2003 17:08
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Hi all,

Az történt, hogy a néhány hete feltettem egy c45 v35-re a swup380309-el a v38at, majd unisiemenssel beleflasheltem a t9-et a v35ből. Erről írtam is itt a fórumon. Meg arról is, hogy azóta rosszalkodik a teló. Mivel nem a sajátom, ezért ma visszakaptam, teljesen tetszhalott állapotban. Lendületből visszaraktam rá a v35-öt swuppal, de semmi változás. Bekapcs, világítás fel, pitty, majd semmi. Aztán kipróbáltam egy simkártyával, és érdekes módon egy kis idő után felhangzott a jól ismert három pity, a hálóra állás jelzése. De még mindig semmi kijelzés, csak világítás. És telefonálni is tudok vele, tehát az sw ok. Innét ugye hw hibára gyanakszunk. a kérdés a következő: a telefon még garis, tehát elvileg a gyári sw visszaállítása után mehetne szervizbe. Lehetséges, hogy a v38 valahogy kinyírta a kijelző vezérlését? nem akarom elhinni.
Illetve tapasztalt már más is ilyen hibát?
Persze pont rosszkor jött, május 1 meg ilyenek, ha viszem a hungária krt-re, akkor legalább még két hét (május 1-et is belevéve).
Szóval, elqrhatta a v38 a telót? Vagy csak a véletlenek furcsa játékáról van szó? Lehet ezt házilag javítani? Van valakinek egy service manualja c45 höz?

Kösz,
Oaks


hétf. ápr. 28, 2003 19:51
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 5 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 25 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség