Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: kedd jún. 04, 2024 8:49



Hozzászólás a témához  [ 613 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Következő
DJUICE, avagy megint valami mobilos okosság? 
Szerző Üzenet
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás Re: DJUICE, avagy megint valami mobilos okosság?
Hát nem. Illetve szerintem minket jobban érdekelnek a telefonokkal/tarifákkal/szolgáltatásokkal kapcsolatos újdonságok. (Azért nem olyan rossz dolog ez a MyLife program.)


szomb. okt. 02, 2010 18:01
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1520
Hozzászólás Re: DJUICE, avagy megint valami mobilos okosság?
csab2 írta:
Bejelentették/bővítették a MyLife programot. Ennyi.


Ez nem egy nagy szám! :oops:


pén. okt. 01, 2010 17:23
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás Re: DJUICE, avagy megint valami mobilos okosság?
Bejelentették/bővítették a MyLife programot. Ennyi.


szer. szept. 29, 2010 19:27
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1520
Hozzászólás Re: DJUICE, avagy megint valami mobilos okosság?
Na mi volt ez a nagy reklámfelhajtás? Mert lényegi változás nem történt. De még említésre méltó sem. Vagy tudtok valami ilyenről?
Vártam, hogy lesz valami frappáns, valami új, valami csábos. De semmi.


szer. szept. 29, 2010 18:53
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: vas. aug. 15, 2004 12:09
Hozzászólások: 170
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza
Hozzászólás Re: DJUICE, avagy megint valami mobilos okosság?
Te szegény! ;)


szer. jún. 23, 2010 18:01
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: DJUICE, avagy megint valami mobilos okosság?
Zolien írta:
Idézet:
Nyárra néztem ki egy ilyet magamnak, mert olcsóbb nicns a piacon.
Talán jövő héten el is megyek megvenni...


Nagyon kevés az 1Giga. Mondjuk én EDGE-vel használom, így kicsivel jobban kordában lehet tartani a felhasznált killabyteokat. Ha rendeled megkérlek téged kérdezd már meg ezt az adatforgalom lekérdezés-témát, mert nekem csak habogtak. Azt sem tudták megmondani mennyivel lehet lemenni minuszba. Merthogy le lehet. Ami következő feltöltéskor levonódik természetesen. Volt hogy 2ft-on múlott a dolog és nem tudtam rendelni. Feltöltés után közvetlen ne SMS-ezz, mert akkor zajlik az épp megrendelt csomag aktiválása. Nekem volt, hogy kiléptem az üzletből, megjött az sms, hogy aktiválva az 1Gb csomag, mondom oké, izenek egyet. Az egyenlegem minuszba ment, a csomagot végül nem tudtam használni, "beragadt", a negatív egyenleg miatt, időbelileg a valóság és az sms között volt egy kis gikszer. Tölthettem fel megin a kártyám, ha netezni akartam. Márpedig akartam. Szóval erre ügyelj.

Nem vagyok képben, de T-nél nem úgy van, hogy társkártyásként 3Gigát 3ezerért kapsz? Ki vehet maga alá társkártyást? Bárki lehet ez? Pannonnál - bocsánat, DJuice-nál - van efféle jobbítási lehetőség a pre-paideseknek?

Nekem az 1Giga maga a felüdülés lesz, hiszen tavaly-tavalyelőtt nyáron 200 MB/hónapból tengődtem.
Igaz, ez az adatmennyiség KIZÁRÓLAG a nyaraláskor kell, az pedig sajna ritkán több, mint 10-14 nap, itthon meg vár a 60/6 Mbites FiberPower.


szer. jún. 23, 2010 14:55
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: vas. aug. 15, 2004 12:09
Hozzászólások: 170
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza
Hozzászólás Re: DJUICE, avagy megint valami mobilos okosság?
Idézet:
Nyárra néztem ki egy ilyet magamnak, mert olcsóbb nicns a piacon.
Talán jövő héten el is megyek megvenni...


Nagyon kevés az 1Giga. Mondjuk én EDGE-vel használom, így kicsivel jobban kordában lehet tartani a felhasznált killabyteokat. Ha rendeled megkérlek téged kérdezd már meg ezt az adatforgalom lekérdezés-témát, mert nekem csak habogtak. Azt sem tudták megmondani mennyivel lehet lemenni minuszba. Merthogy le lehet. Ami következő feltöltéskor levonódik természetesen. Volt hogy 2ft-on múlott a dolog és nem tudtam rendelni. Feltöltés után közvetlen ne SMS-ezz, mert akkor zajlik az épp megrendelt csomag aktiválása. Nekem volt, hogy kiléptem az üzletből, megjött az sms, hogy aktiválva az 1Gb csomag, mondom oké, izenek egyet. Az egyenlegem minuszba ment, a csomagot végül nem tudtam használni, "beragadt", a negatív egyenleg miatt, időbelileg a valóság és az sms között volt egy kis gikszer. Tölthettem fel megin a kártyám, ha netezni akartam. Márpedig akartam. Szóval erre ügyelj.

Nem vagyok képben, de T-nél nem úgy van, hogy társkártyásként 3Gigát 3ezerért kapsz? Ki vehet maga alá társkártyást? Bárki lehet ez? Pannonnál - bocsánat, DJuice-nál - van efféle jobbítási lehetőség a pre-paideseknek?


szer. jún. 23, 2010 9:18
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: DJUICE, avagy megint valami mobilos okosság?
Zolien írta:
Hali, itt kérdezem meg, remélem jó a topik. Djuice Reload 1Gb nethozzáférésem van (egyébként ha tudtok akár fikarcnyival, de leginkább sokkal kedvezőbb csomagot ajánlani, ne fogjátok vissza magatok). Anno, még tavaly nyáron is meg lehetett nézni a Djuice oldalán az akutális adatforgalmat. Ennek lehetősége eltűnt a siterol. A kérdésem az, hogy semmiféle úton módon nem tudom szolgáltatói oldalról megtudakolni hol is járok éppen?? Magamnak meg hiába méregetem, úgy se az van ami, ami, hanem ami szerintük. Használ rajtam kívül valaki egyáltalán ilyen csomagot?:D

Nyárra néztem ki egy ilyet magamnak, mert olcsóbb nicns a piacon.
Talán jövő héten el is megyek megvenni...


hétf. jún. 21, 2010 22:33
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: vas. aug. 15, 2004 12:09
Hozzászólások: 170
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza
Hozzászólás Re: DJUICE, avagy megint valami mobilos okosság?
Hali, itt kérdezem meg, remélem jó a topik. Djuice Reload 1Gb nethozzáférésem van (egyébként ha tudtok akár fikarcnyival, de leginkább sokkal kedvezőbb csomagot ajánlani, ne fogjátok vissza magatok). Anno, még tavaly nyáron is meg lehetett nézni a Djuice oldalán az akutális adatforgalmat. Ennek lehetősége eltűnt a siterol. A kérdésem az, hogy semmiféle úton módon nem tudom szolgáltatói oldalról megtudakolni hol is járok éppen?? Magamnak meg hiába méregetem, úgy se az van ami, ami, hanem ami szerintük. Használ rajtam kívül valaki egyáltalán ilyen csomagot?:D


hétf. jún. 21, 2010 12:41
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás 
cocka írta:
Aki tudja, hogy ez az opció a telenor online szolgáltatásoknál mit takar, az mesélje már el legyen olyan kedves! :) (csomag: kártyás 29)

Kép

Milyen limit és milyen forgalom? :?

Köszike! :)

Nézz be a Pannonline topicba! Pont ma írtam.


csüt. máj. 20, 2010 18:12
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4374
Tartózkodási hely: c:\windows
Hozzászólás 
cocka írta:
Aki tudja, hogy ez az opció a telenor online szolgáltatásoknál mit takar, az mesélje már el legyen olyan kedves! :) (csomag: kártyás 29)

Kép

Milyen limit és milyen forgalom? :?

Köszike! :)


Állítólag értesítenek, ha eléred lebeszélhető csomag esetén a bennefoglalt keretet. Azért írom, hogy állítólag, mert senki nem tud semmit (ld. gyalázó topik), ill. nem tudom, mit keres ez az opció nálad, mivel a tied azt hiszem prepaid csomag.


csüt. máj. 20, 2010 12:59
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. júl. 18, 2007 15:19
Hozzászólások: 89
Hozzászólás 
Aki tudja, hogy ez az opció a telenor online szolgáltatásoknál mit takar, az mesélje már el legyen olyan kedves! :) (csomag: kártyás 29)

Kép

Milyen limit és milyen forgalom? :?

Köszike! :)


csüt. máj. 20, 2010 11:56
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás 
Nálam is ez van. Van egy nem használt prepaid kártyám Praktikummal amit a Telenor Online szerint átválthatnék djuice reload basic-re, pedig nem vagyok 26 alatti, sőt akkor sem voltam, amikor ezt a kártyát kaptam.

Sőt, most nézem, hogy a postpaid kártyámra is felajánlja a djuice complete basic-et a Telenor Online. Nem igazán értem.

Szerk.: megkérdeztem az ügyfélszolgálatot és arról informáltak, hogy ezekre azért lehet váltani, mert ezek azok a csomagok, amikre nem érvényes a 26 éves határ. Emlékezhettem volna, mert djuice complete basic-em volt korábban. :)


csüt. máj. 20, 2010 11:03
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1520
Hozzászólás 
A Pannonline-on egyébként a tarifacsomagváltásnál fel van tüntetve választható csomagként a 2500 Ft havidíjú (20Ft/perc) csomag, holott nem vagyok 26 év alatti.
Ha bejelölöm és erre váltanék a jelenlegi prepaidről erre a postpaidre, mi történik? Küldik az új SIM-et és új szerződést kell kötni, amiben fel kell tüntetnem a születési évemet, amiből aztán kiderülne, hogy nem vagyok jogosult a csomagra? Ha végül nem engednek erre a csomagra váltani, akkor joggal érezhezme magamat átvertnek, nemde? Hiszen ott a választható csomagként feltüntették.


szomb. máj. 15, 2010 19:14
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1520
Hozzászólás 
Rian írta:
Valaki világosítson fel!

Mi is ez a Djuice?
Ha én most Djuicés vagyok, de kinőttem a 26-ból, akkor mi lesz velem :D?
Néztem a reklámfilmet, de nem esett let, hogy ezzel miért van 4 mobilszolgáltató... szerintem csak 3 van. Vagy tévedek? 1440-et most nem hívnám fel ezért :)

Üdv!


Maradhatsz a tarifacsomagban. Én legalábbis ezt hámoztam ki a leírásból. De lehet hogy rossul emlékszem, még annak idején olvastam.

Ha tényleg így van és nem zavarnak ki a tarifacsomagból, akkor emiatt se logikus egyébként. Mert akkor mi értelme annak hogy a pillanatnyilag 26 év alatti az ügyfél? Csak a felhajtás.


szomb. máj. 15, 2010 19:06
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1520
Hozzászólás 
TargeT írta:
Most akkor a feltöltőkártya is különválik valamikor, vagy marad így a régiben?
Vagy már most is csak az U26 vagy caféban váltott kártyával tölthető fel?
Mellesleg az egyenlegfeltöltési automata SMS még mindig pannon aláírással jön. :P :lol:


Nincs külön djuice-os feltöltőkártya. Eddig legalábbis nincs.
Amúgy jogos az utalásod, azaz ha külön brand akar lenni, akkor miért a Pannon feltöltőkártya való hozzá és miért nem djuice-os feltöltőkártya van helyette a djuice előfizetéshez? (Ez kb olyan lenne, mintha a Skoda prospektusában VW alkatrészeket, kiegészítőket tüntetnek fel.)
Persze ez is hülyeség lenne, mint ahogy hülyeség az egész djuice leválasztására való törekvés. Arra jó ez az egész hercehurca és diszkrimináció, hogy a márketing mánágernek és szűk csapatának így kiutalható évvégén fejenként a pármilliós pluszjutalom.


szomb. máj. 15, 2010 18:57
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1546
Hozzászólás 
Biztos, hogy a voda. De hogy mi meg hogy, arra en is kivancsi vagyok :)


szer. ápr. 28, 2010 19:25
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 199
Hozzászólás 
Zsombe írta:
csab2 írta:
Erről egy picit többet!?

Május 3-n minden kiderül, sajnos egyelőre többet én sem tudok. :( Azért nem rendeltem még T-nél Domino SIM-et, mert várok hétfőig, mi lesz az okosság - amit vélhetően a Vodafone fog elkövetni.


http://bocsfiuk.com/

Valószínű, hogy Voda, és valószínű, hogy nagy dobás lesz, legalábbis egy ilyen teaser* film erre szokott utalni.

*A teaser kampány olyan eljárás, amely során a reklámkampány két időszakra oszlik: az első fázisban felcsigázzuk a fogyasztó érdeklődését (Mi ez? Milyen terméket reklámoz?), majd néhány nap múlva, egy második fázisban leleplezzük a márkát, és a fogyasztó megfejtheti a rejtélyt.


szer. ápr. 28, 2010 18:42
Profil
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 587
Hozzászólás 
csab2 írta:
Erről egy picit többet!?

Május 3-n minden kiderül, sajnos egyelőre többet én sem tudok. :( Azért nem rendeltem még T-nél Domino SIM-et, mert várok hétfőig, mi lesz az okosság - amit vélhetően a Vodafone fog elkövetni.


szer. ápr. 28, 2010 18:37
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás 
Zsombe írta:
+ talán lesz egy 6. brand is, de erre majd a következő héten derül fény. :)

Erről egy picit többet!?


szer. ápr. 28, 2010 2:35
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
joc_ írta:
Macika írta:
Rian írta:
Valaki világosítson fel!

Mi is ez a Djuice?
Ha én most Djuicés vagyok, de kinőttem a 26-ból, akkor mi lesz velem :D?
Néztem a reklámfilmet, de nem esett let, hogy ezzel miért van 4 mobilszolgáltató... szerintem csak 3 van. Vagy tévedek? 1440-et most nem hívnám fel ezért :)

Üdv!
Nincs 4 mobilszolgáltató.
Brand van 4.
A 20-as körzetszámon belül van 2.

Ennyi az egész.
+ a postafonnal együtt 5 (brand).
Igaz, jogos!


szer. ápr. 28, 2010 0:08
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 587
Hozzászólás 
+ talán lesz egy 6. brand is, de erre majd a következő héten derül fény. :)


kedd ápr. 27, 2010 22:07
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: hétf. nov. 29, 2004 19:58
Hozzászólások: 1104
Hozzászólás 
Macika írta:
Rian írta:
Valaki világosítson fel!

Mi is ez a Djuice?
Ha én most Djuicés vagyok, de kinőttem a 26-ból, akkor mi lesz velem :D?
Néztem a reklámfilmet, de nem esett let, hogy ezzel miért van 4 mobilszolgáltató... szerintem csak 3 van. Vagy tévedek? 1440-et most nem hívnám fel ezért :)

Üdv!
Nincs 4 mobilszolgáltató.
Brand van 4.
A 20-as körzetszámon belül van 2.

Ennyi az egész.
+ a postafonnal együtt 5 (brand).


kedd ápr. 27, 2010 14:41
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Rian írta:
Valaki világosítson fel!

Mi is ez a Djuice?
Ha én most Djuicés vagyok, de kinőttem a 26-ból, akkor mi lesz velem :D?
Néztem a reklámfilmet, de nem esett let, hogy ezzel miért van 4 mobilszolgáltató... szerintem csak 3 van. Vagy tévedek? 1440-et most nem hívnám fel ezért :)

Üdv!
Nincs 4 mobilszolgáltató.
Brand van 4.
A 20-as körzetszámon belül van 2.

Ennyi az egész.


kedd ápr. 27, 2010 12:15
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. máj. 27, 2004 4:34
Hozzászólások: 2329
Tartózkodási hely: Budapest XVIII.
Hozzászólás 
Valaki világosítson fel!

Mi is ez a Djuice?
Ha én most Djuicés vagyok, de kinőttem a 26-ból, akkor mi lesz velem :D?
Néztem a reklámfilmet, de nem esett let, hogy ezzel miért van 4 mobilszolgáltató... szerintem csak 3 van. Vagy tévedek? 1440-et most nem hívnám fel ezért :)

Üdv!


kedd ápr. 27, 2010 11:47
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
integral írta:
A te hozzáállásod - ha jól értelek - meg olyan, mint aki elfogadja a milliós lenyúlásokat. Korábban nem ilyen jellemûnek ismertelek meg, nem ilyen kép jött lett rólad. Úgy látszik, hogy ilyen adakozó hajlamú lettél.


Nem arról van szó, hogy elfogadja a milliós lenyúlásokat, hanem arról, hogy a duplagondol (http://hu.wikipedia.org/wiki/Duplagondol) hathatós alkalmazásával tudja csak feloldani azt az ellentmondást, hogy a jogszabályok és a szolgáltatók cselekedetei egymással ellentétben vannak. Ugyanis, ha elismerné, hogy a szolgáltatók sorozatosan jogellenesen cselekednek, akkor el kéne ismerni, hogy a felettes hatóságok sem végzik a munkájukat, stb. Tehát ki kéne mondani, hogy a rendszer rossz. Viszont ez szükségszerûen politizáláshoz vezetne, ami kerülendõ. De egyébként sem kíván felvállalni teljes szembenállás mindennel.
Így - a legtöbb ember viselkedéséhez hasonlóan - könnyebb arra az álláspontra helyezkedni, hogy a problémák felvetõi tévednek, a szolgáltatók jogkövetõek. Ha esetleg, néha-néha mégis kiderül ez, az és azon változtatnak, akkor pedig rögtön kész a válasz: lám, ez is kiderült, ezt is elintéztük, nemhiába az államapparát értünk tevékenykedik, és most tökéletes lett rendszerünk, etc.


szomb. ápr. 17, 2010 19:28
Profil Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1520
Hozzászólás 
Macika írta:
Többség fizeti a kisebbség jólétét???

Azt hiszem, én ezzel a felfogással nem ójhajtok vitatkozni. Az alap élet-felfogásod más, mint akiket én vitapartnernek tekintek.

Ne haragudj meg ezért...


Hát akkor fizesd mosolyogva az indokolatlanul előnyöket élvezők előnyeit. Én is fizetem, mert nem tehetek mást, de én ezt rossz szájízzel teszem.
A te hozzáállásod - ha jól értelek - meg olyan, mint aki elfogadja a milliós lenyúlásokat. Korábban nem ilyen jelleműnek ismertelek meg, nem ilyen kép jött lett rólad. Úgy látszik, hogy ilyen adakozó hajlamú lettél.


szomb. ápr. 17, 2010 19:02
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Teljesen igaza van simico-nak.

Ha valaki nem érti még, az másolja be azt a jogszabályt, ami alapján AZT HITTE, hogy törvényt sért a Pannon ezzel.

A politizálást pedig kéretik mellőzni, kaptam szép új, csillogó DEL-billentyűt és még nem próbáltam ki.
Hadd ne most kelljen...


csüt. ápr. 15, 2010 15:34
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. feb. 15, 2010 11:40
Hozzászólások: 10
Hozzászólás 
Hát igen. Ha már egy elhagyott vessző más értelmet ad a mondatnak, akkor milyen bonyolult lehet egy szándékosan csavarosra fogalmazott mondatot félreérteni. Én kiszállok a vitából a bölcsödés hasonlat miatt.


csüt. ápr. 15, 2010 6:45
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
Csodálkozom, hogy az IT-ben dolgozol, mert ilyen szövegértelmezési készséggel, értsd szemellenzõvel bármely pártban szívesen látnak téged. Fenti jogszabályok kifejezetten tiltják a megkülönböztetést, de a gyengébbek kedvéért ezt az Ebktv-ben - melynek neve is: Az egyenlõ bánásmódról - szájbarágósan le is írják azt.

Tudod az egyenlõ az nem azt jelenti, hogy ide-oda kedvezményt adunk, vagy felárat számolunk.

Megjegyzem, helyesen: hülye vagy, mint mindig!


kedd ápr. 13, 2010 11:16
Profil Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1975
Tartózkodási hely: "NEC ARTE NEC MARTE"
Hozzászólás 
T68m írta:
Kérlek szépen nem tellik jogtárra? Akkor használd a magyarorszag.hu-t, ha már belekerült vagy 5mrd-ba! És hogy ne reklamálj, hogy csak a levegőbe beszélek: http://www.origo.hu/itthon/20100302-kor ... enyei.html

Továbbá: Alkotmány 70/A§, Ebktv 4§/f, 5§/a,b, 7§, 8§/o, Eht 109§(1)/c

Jó olvasgatást kívánok neked, és az itt lévő fizetett mobilcégek alkalmazottainak egyaránt. Mottó: bíróságon találkozunk! :wink:


Úgy látszik nem csak gondolkozni nem tudsz, de olvasni sem. Egyik fenti paragrafus sem tiltja meg üzletpolitikai kedvezmény nyújtását kor alapján.
Még mindig kevered a szezont a fazonnal. Igénybe tudod venni a Pannon által nyújtott szolgáltatást (közcélú, nyílvános mobiltelefon-hálózathoz való hozzáférés és használat) korra való tekintet nélkül? Igen! Adhat a szolgáltatás díjából engedményt a szolgáltató kor alapján? Igen! Lásd egyéb szolgáltatók (szórakoztató, kultúrális, rekreációs, stb, létesítmények bizonyos életkor alatti vagy feletti személyeknek nyújtott kedvezményes díjait ("gyerekjegy", "X év alatti kisgyermek díjmentessége", "nyugdíjas jegy", stb) vagy akár egyéb szempont alapján nyújtott más jellegű üzletpolitikai kedvezményt ("katonák vagy egyéb fegyveres testület tagjainak kedvezménye", "fogyatékkal élő személyek kedvezménye", stb). Ha összekeveritek a szolgáltatást annak ellenértékével, az a ti bajotok. Ha a szolgáltatásból zárna ki 26 év felettieket, na akkor már megalapozott lenne a jogsértó hátrányos megkülönböztetés gyanúja (mivel a Pannon által nyújtott szolgáltatás nem olyan speciális szolgáltatás ami egyértelműen és életszerűen csak bizonyos korcsoportok számára nyújtható).

Mottó: hülye vagy mint mindig!


kedd ápr. 13, 2010 10:26
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
simico írta:
T68m írta:
Maradjunk annyiban, hogy (kor szerinti megkülönböztetés) alkotmány, ebktv és eht szerint tilos.


Akkor idéznéd azokat a paragrafusokat amik megtiltják üzletpolitikai kedvezmény nyújtását bizonyos korcsoportoknak? Ugyanis itt üzletpolitikai kedvezményrõl van szó. Sehol nem látom, hogy a Pannon szolgáltatásait nem vehetnék igénybe 26 év felettiek, tehát sehol sincs jogszabályba ütközõ hátrányos megkülönböztetés.

Jó magyar szokás szerint mindenki ért mindenhez, miközben rendesen keveritek a szezont a f...ommal.

Ui: a magánbölcsödét mikor jelentitek fel amiért 20 évesen nem lehet beiratkozni? :lol:


Kérlek szépen nem tellik jogtárra? Akkor használd a magyarorszag.hu-t, ha már belekerült vagy 5mrd-ba! És hogy ne reklamálj, hogy csak a levegõbe beszélek: http://www.origo.hu/itthon/20100302-kor ... enyei.html

Továbbá: Alkotmány 70/A§, Ebktv 4§/f, 5§/a,b, 7§, 8§/o, Eht 109§(1)/c

Jó olvasgatást kívánok neked, és az itt lévõ fizetett mobilcégek alkalmazottainak egyaránt. Mottó: bíróságon találkozunk! :wink:


hétf. ápr. 12, 2010 16:02
Profil Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6675
Hozzászólás 
Most akkor a feltöltőkártya is különválik valamikor, vagy marad így a régiben?
Vagy már most is csak az U26 vagy caféban váltott kártyával tölthető fel?
Mellesleg az egyenlegfeltöltési automata SMS még mindig pannon aláírással jön. :P :lol:


hétf. ápr. 12, 2010 14:38
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1975
Tartózkodási hely: "NEC ARTE NEC MARTE"
Hozzászólás 
T68m írta:
Maradjunk annyiban, hogy (kor szerinti megkülönböztetés) alkotmány, ebktv és eht szerint tilos.


Akkor idéznéd azokat a paragrafusokat amik megtiltják üzletpolitikai kedvezmény nyújtását bizonyos korcsoportoknak? Ugyanis itt üzletpolitikai kedvezményről van szó. Sehol nem látom, hogy a Pannon szolgáltatásait nem vehetnék igénybe 26 év felettiek, tehát sehol sincs jogszabályba ütköző hátrányos megkülönböztetés.

Jó magyar szokás szerint mindenki ért mindenhez, miközben rendesen keveritek a szezont a f...ommal.

Ui: a magánbölcsödét mikor jelentitek fel amiért 20 évesen nem lehet beiratkozni? :lol:


hétf. ápr. 12, 2010 14:21
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás 
Érdekes, szerintem meg te szoktál legtöbbször a politikánál kikötni. Mint ahogyan most is. :wink: De nem akarok vitatkozni sem politizálni.


vas. ápr. 11, 2010 13:39
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
Miután nem akarok politizálni - szemben az elõttem szólókkal -, csak arra hívnám fel a figyelmet (megideológizálástól függetlenül), hogy jogszabály(ok sora) tiltja a mobilszolgáltatók számára a kor szerinti megkülönböztetést. Ennyi. Betartják? Nem. Ezt sem, ahogy a Tpvt-t és az Eht-t sem. Aztán, az ilyenek miatt lehet csodálkozni a választások eredményén.


vas. ápr. 11, 2010 13:03
Profil Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. feb. 15, 2010 11:40
Hozzászólások: 10
Hozzászólás 
Szerintem a diákigazolványnak nem én voltam a haszonélvezője Macika. Hanem a szüleim. Hiszen én nem dolgoztam és nem volt zsebpénzem se. Ha valahová el kellett mennem, akkor pitiztem a szüleimnek utiköltségért. Ugyanakkor a mobiltelefon szerintem szórakoztató elektronika. Mert ugye ha csak a szülőnek kellene, hogy a gyermekével tartani tudja a kapcsolatot, akkor az a hívás a szülő terhe és lényegtelen, hogy a gyerek milyen tarifacsomagban van. Viszont ez a jóárasított tarifacsomag a kimenő hívásra megy amit nem minden esetben a szülő áll. Vagy ha igen, akkor se az egészet. És a 26 éves kor az nem mindenkinél iskolás már. Vagyis dolgozó ember is igénybe veheti, én meg nem. Ez itt a probléma. Akkor lenne valamilyen szinten igazad, ha mondjuk 17 év lenne a korhatár. Érdekes dolog továbbá, hogy bármilyen korban lehet igényelni különféle smart kártyákat a kutakon. Igazából a fiatalságnak csak annyi a hátránya, hogy nem ülhetsz fel a gokartra a vidám parkban, ha nincsen személyid. A te érvlésed kb ugyanaz mint anno volt az a törvény, hogy aki 3 gyermeket nevel, az ilyen-olyan kedvezményt kap. A két gyerek már nem gyerek? Szóval érdekes és értem is én, hogy mit akarsz kihozni a dologból, mert szerinted így vagy úgy mindenki kap valamikor és valamilyen kedvezményt. Csak nem mindig mindenki kapja meg. Vannak szerencsés csillag alatt születettek, az biztos. Ugye az én koromban mobiltelefon se volt. Így nem is kaphattam ilyen kedvezményt. Most viszont abban a kedvezményben részesülök, hogy a kedvezményes kajajegyemet is megadóztatják :).


vas. ápr. 11, 2010 9:35
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 337
Tartózkodási hely: Észak-Magyarország
Hozzászólás 
Nem tudom, ki hogy van vele, de ezek az új djuice tarifák engem is gondolkodásra késztettek. A percdíjak jónak tűnnek, viszont hadd ne örüljek már annak, hogy én publikus Praktikum vagy djuice tarifával 41 és 43 forintért telefonálhatok, mert érettebb vagyok, mint a 26tól fiatalabbak. Az OK, hogy talán megengedhetem magamnak, az önálló keresetem miatt, csak felmerül bennem az, hogy ha egy szolgáltatónak van erre potenciálja, akkor miért zár ki belőle bemondásra? Nem célcsoport vagyok, ennek a tudatában vagyok, de pontosan úgy tudnám díjazni ezeket az új percdíjakat, mint az ifjak, de hát ki nem? És nem látom az igyekezetet évek óta, hogy meg szeretnék tartani az előfizetőiket valami normális tarifával. A Pannonnál is egyértelmű a törekvés, mint nyilván bármelyik más szolgáltatónál erre, de itt mintha ki lenne írva a képükre: az aktív dolgozók tarifáival támogatjuk a bonus csomagokat. Kicsit arcátlanul csinálják, még az sincs meg, hogy üveggyöngyöt szórjanak a nép közé.
Úgy indult a Pannon nálam, hogy: előfizetés, előfizetésx2, előfizetés szülőknek, feleség szüleinek, összesen 4 előfizetés és 4 feltöltőkártyás csomag. Aztán erre alakult: két feltöltőkártyás Pannon, négy T feltöltőkártya. Most újra változni fog 2 T előfizetés és +2 T feltöltőkártyára és összesen 0 pannonos kártyára, kb. örökre.
Hogy ez miért jó a Pannonnak, vagy akárhogy hívják most már [mindegy]?
Ahogy mondják: ki milyet szakít, olyat szagol.


vas. ápr. 11, 2010 9:14
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Rég lehettél huszonévei elején járó fiatal. Mert elfeljtetted, hogy nem az ifjú veszi magának a csicsa telefont, hanem a szülei. Ők engedhetik meg maguknak. Gondolom, ifjú korodban Te is így voltál, nem volt saját kereseted.

Mivel foglalkozom - ki ne tudná - telefonszervizeléssel, tudnék mesélni, milyen telefonokkal jönnek hozzám (pro is, kontra is) a mai tizen-huszonévesek. Nemrég volt egy 17 éves srác egy hófehér N97-tel (~120e Ft).
Azután meg két hasonló korú srác is 6303-mal (4e a Pannonnál) nálam...

Manapság az üres csillogás, a külsőségek a fontosak egy fiatalnak, ezt önti szerencsétlenek nyakába a média, a belsőség teljesen mindegy, hiszen az nem látszik.
Az én ifjúkoromban olyanra is adtunk ki pénzt (nem is keveset) ami csak belsőleg hatott. Kultúra, múzeum, könyvek.

Ma ott tartunk (saját szememmel/fülemmel érzékeltem), hogy egy 18 éves srác 27e Ft-ot hagyott ott 'kulturális tevékenység' végzése közben a diszkóban a mintegy 3 liter Jim Beam Whiskey-ért, amit fizetett a haveroknak.

Változott a világ, észre kellene venned.
A fiatalság körében is éppúgy széthúzódott a tehetős és a szegény rétegek közötti távolság, mint a felnőttek között.

Egy tehetős fiatal nem fog DJUICE-t használni, mert snassz neki, hogy olyan csomagot használjon, amit a csórók. Az olyanoknak az kell, hogy vagizni lehessen azzal, mennyit költ, mennyit engedhet meg magának.

Jut eszembe, a dikáigazolvány is egy olyan dolog, amit irigyelsz egyébként?
Van belőle nemzetközi is, nemzetközi kedvezményekkel!
Az nem alkotmányellenes?
Hiszen csak a fiataloknak lehet, míg tanulnak.

talby írta:
Amikor én olcsóbban utaztam mint diák, hát kicsit másabbak voltak az arányok a fizetésben és a jegyekben.


Már vártam egyébként, hogy ki fog előjönni azzal a hamis érveléssel, hogy a mi időnkben is volt ilyen, de akkor az egészen más volt.

Valóban más volt, amennyiben azt nézzük, hogy az árak és a bekerülés költsége köszönőviszonyban sem voltak egymással.

Éltünk a kommunizmus hazugságai hatása alatt, nem is sejtvén, hogy nem a termelésből, hanem a kölcsönökből megy így...

Csak gondolj bele!!!

Heti 200 Ft zsebpénzt kaptam 1980-1984 között, ebből reggeliztem-vacsoráztam 5 napig (az ebéd külön be volt fizetve), dohányoztam (nem is a legolcsóbb cigit, rendszerint a méregdrága, 40 Ft-ba kerülő barna, vékony, 120's St. Moritz volt a kedvencem, 2hetente 1 dobozzal megengedtem magamnak). Akkoriban volt 3 zsömle 20 deka sajtos párizsival és egy fél liter kakaóval 5 Ft 10 fillér.

Ekkor kellett 8 Ft-ot fizetnem a vonaton, ha haza akartam utazni a szüleimhez hét végén. Első osztályon 12 Ft volt. Néha az is belefért.

Teljes áron ez pont a duplája volt.
Akkor az átlagfizetés olyan 2800-3200 Ft körül volt. Ma országos átlagban valahol netto 126.000 Ft körül van, ha jól tudom. Ez a 25 évvel ezelőttinek a 42-szerese.
Az én 8 Ft-om most 336 Ft lenne. Ehelyett 550 Ft ugyanaz a távolság másodosztályon. 690 Ft pedig elsőn (504 Ft helyett).

A kedvezmény azonban akkor is kedvezmény volt.
Ha nem voltál sem közalkalmazott, sem tanuló, sem nyugdíjas, akkor csak teljesáron vonatozhattál.

Az nem volt igazságtalan???

Jaaa, tudom, az más volt, mert annak Te voltál a haszonélvezője...


vas. ápr. 11, 2010 7:30
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6675
Hozzászólás 
integral írta:
Értelme meg végképp nincs a bosszantásomon kívül, hogy arról tájékoztatnak, hogy 195 nap múlva lejár.

És akkor még azt kihagytam, hogy 275 nappal előtte is küldenek. :lol:

integral írta:
- Mit akarnak kezdeni a 3 bolttal? Miért jó az nekik, hogy a a djuice-os boltban nem lehet pannonos (telenoros) csomagokat (és viszont) venni?.

Most akkor nyilván külön feltöltőkártya is lesz. :roll:


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára TargeT vas. ápr. 11, 2010 7:31-kor.



vas. ápr. 11, 2010 7:28
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
Macika írta:
Nem csak Neked, másoknak is, akik úgy gondolják, hogy rossz és igazságtalan, ha a fiatalokat/idõseket támogatják...


Sokáig lehetne azon vitatkozni, hogy mi az igazságos, mi nem. Maradjunk annyiban, hogy (kor szerinti megkülönböztetés) alkotmány, ebktv és eht szerint tilos. Hogy megtehetik? Nálunk a jogszabályok csak gyenge ajánlásoknak minõsülnek a multik számára.


szomb. ápr. 10, 2010 23:28
Profil Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. feb. 15, 2010 11:40
Hozzászólások: 10
Hozzászólás 
csab2 írta:
Integral:

Ne haragudj, de amikor diák voltál akkor diákjegyet sem vettél a vonaton/buszon? Miért zavar ennyire ez a csomag? A fiataloknak adnak kedvezményt, mert nekik szánják ezt az egész márkát. Pont. Ezen a téren teljesen egyetértek Macikával.


Ezzel az a baj, hogy anno, amikor az a bizonyos szegfűs párt kitalálta, hogy kérem szépen mától ingyen utaznak a nyugdíjasok a malévon, meg a mávon, meg mindenhol, akkor elfelejtették hozzá adni a megfelelő tőkét. Vagyis más f.szával verték a csalánt. Na akkor minden nyugdíjas rögtön utazgatni akart ide-oda és akkor a szegfűsök belátták, hogy ez mégse olyan jó ötlet. A belföldi járatokon viszont ezt a rendelkezést nem vonták vissza. Érdekes, hogy már, hogy az én szüleim is utazhatnának ingyen, elkezdték bevezetni a regisztrációs jegyet, hogy felmérjék, hogy mennyit is bukik ezen a kafa kampányfogáson a máv. És nekem az a sanda gyanúm, hogy mire én leszek nyugdíjas, addigra már sajnos nem lesz ingyen az utazás, mert a csöcs végleg kiapad. Amikor én olcsóbban utaztam mint diák, hát kicsit másabbak voltak az arányok a fizetésben és a jegyekben. És mások a lakáshitelben és mások a fizetésben. Persze mondhatjuk azt, hoyg miért születtem rosszkor, rossz időben. Én meg azt mondom, hogy amikor látok egy tinédzsert, hogy olyan telefonja van, amit én mint dolgozó nem engedhetek meg magamnak, akkor azt mondom, fene a jó dolgát. De amikor már 15 tinédzsert látok így, akkor már nagyon nem értem, hogy ő miért fizet kevesebbet mint én. de egyébként nagyon nem érdekel, ha nagyon akarik Djuice előfizetést, majd veszek valamelyik gyerek nevére aztán hali. vagy veszek a neten simkártyát. Itt igazából az elv a lényeg úgyhiszem. És bocsánat az Offért :).


szomb. ápr. 10, 2010 23:10
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. feb. 15, 2010 11:40
Hozzászólások: 10
Hozzászólás 
Macika írta:
Lator írta:
talby írta:
integral írta:
Ami visszaba$z, hogy csak 26 év alattiak igényelhetik :shock: :shock: . Ezért kijár egy nagy FUCK! :x


Ezért nem lehet őket perelni "hátrányos megkülönböztetés a korra való tekintetre" címen?


De igen és remélem lesz aki megteszi. Aki 26 elmúlt az köteles 41Ft/percért telefonálni?
Tudom persze nem kötelező pannonosnak lenni, de nálam kiverte a biztosítkot.
Ezért is léptem le tőlük 3 éve.
Lehetne még az okosoknak perelni a Magyar Államot a diákigazolványért is, mekkora ge.iség, hogy csak annak jár az a rengeteg kedvezmény, aki még tanul.
Aztán a BKV-t/MÁV-ot/Volán-t a diákbérletért.
Na meg micsoda fasság már, hogy a nyugdíjasok, akik tele vannak lével, azok ingyen utazhassanak 65 felett mindenhová!!!
Hát ki hallott már ilyet!!!

Hogy a p.csába van, hogy nekem, 44 évesen teljes árat kell fizetnem a vonaton, ők meg ingyen utazhatnak...
Hát nem???

Sajnos nem egyformák az emberek, van aki tud gondolkozni és van aki nem...


Ebben igazad van. tényleg nehezen megy nekem a gondolkodás. Nem fér a fejembe, hogy a romák miért panaszkodnak, ha nem mehetnek be egy szórakozóhelyre, vagy nem veszik fel őket valahová dolgozni? Hiszen vannak fehér emberek és vannak nem fehérek. Miért nem fogadják el?


szomb. ápr. 10, 2010 21:13
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
integral írta:
Az egészben az bosszant, hogy a többség fizeti a kevesek jólétét. Ez ugyanígy van a MOL flotta 8 Ft-jával is. Ezt a djuice-os relatíve olcsóságot, új brandet, új boltokat, arculatváltást is a pannon termelte ki ügyfelei által a 70 millárdos éves adózás utáni nyereségével. De nem osztják vissza mindenkinek, hanem csinálnak nagy hírverést és kevesek (26 év alattiak) részesülhetnek belőle kevezőbb tarifák által.

Ha olvassák a pannon nagyokosai az itteni sorokat, akkor szeretném velük tudatni (mivelhogy ügyfelük vagyok), hogy az elba$zott tarifakoncepcióik miatt a mobiltelefonálásra szánt pénzem felét a T-nek fizetem. Ha észbekapnának akkor ezt a másik felét is megkapnák. Oszt jónapot.
Többség fizeti a kisebbség jólétét???

Azt hiszem, én ezzel a felfogással nem ójhajtok vitatkozni. Az alap élet-felfogásod más, mint akiket én vitapartnernek tekintek.

Ne haragudj meg ezért...


szomb. ápr. 10, 2010 19:05
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1520
Hozzászólás 
Macika írta:
Vagy nem vagy tisztában a csúsztatás szó jelentésével, vagy még az ide való első beírásod előtt eldöntötted, hogy legyen bármilyen érv, azt lemosod valahogyan.

Továbbra is azt mondom, támogassák a fiatalokat. Mert majd egyszer ők fognak eltartani bennünket.
Ha vigyázol magadra és nem mész tönkre idegileg idő előtt, Téged is! ;)

Nem tudom, miért kell mindig magam(d)hoz hasonlítgatni másokat.
Ha 1 Ft-tal olcsóbb valakinek valami, akkor azonnal palotaforradalmat kell csinálni???
Tényleg nem értem.

A MOL tarifa 8 Ft brutto minden irányba, minden időszakban, mp alapon.
Nem akarod ezt is kikiáltani diszkriminációnak?
Mert csak azok kaphatják meg, akik MOL dolgozók, meg a családtagok?


Azért írtam a csúsztatást, mert állami feladatköröket soroltál fel.

Az egészben az bosszant, hogy a többség fizeti a kevesek jólétét. Ez ugyanígy van a MOL flotta 8 Ft-jával is. Ezt a djuice-os relatíve olcsóságot, új brandet, új boltokat, arculatváltást is a pannon termelte ki ügyfelei által a 70 millárdos éves adózás utáni nyereségével. De nem osztják vissza mindenkinek, hanem csinálnak nagy hírverést és kevesek (26 év alattiak) részesülhetnek belőle kevezőbb tarifák által.

Ha olvassák a pannon nagyokosai az itteni sorokat, akkor szeretném velük tudatni (mivelhogy ügyfelük vagyok), hogy az elba$zott tarifakoncepcióik miatt a mobiltelefonálásra szánt pénzem felét a T-nek fizetem. Ha észbekapnának akkor ezt a másik felét is megkapnák. Oszt jónapot.


szomb. ápr. 10, 2010 19:02
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás 
Integral:

Ne haragudj, de amikor diák voltál akkor diákjegyet sem vettél a vonaton/buszon? Miért zavar ennyire ez a csomag? A fiataloknak adnak kedvezményt, mert nekik szánják ezt az egész márkát. Pont. Ezen a téren teljesen egyetértek Macikával.

Nem 3 boltjuk lesz. A térképen láthatod, hogy csomó nagyobb városban hamarosan nyílik djuice cafe. Mellesleg ezek is tök jó helyek lehetnek majd a fiataloknak.

Arra valóban nincs garancia, hogy ezek a tarifák sokáig megmaradnak. Ez azonban az összes mobil tarifára igaz.

Szerintem nem egy rossz elképzelés, hogy teljesen leválik a djuice a Pannonról. Ezzel is azt akarják érzékeltetni a célközönséggel, hogy ez egy teljesen más tészta.

Miért ne lenne konkurenciája a Pannonnak? Hiszen eddig is az volt. Az igaz, hogy végső soron a Pannon mint cég csak nyer az egésszel.

Ui.: a két cikket köszi, de már olvastam. :wink:


szomb. ápr. 10, 2010 18:58
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
integral írta:
Általában nincs jó vége, amikor egy marketinges okoskodik. Na de kíváncsian várom a fejleményeket. Egy kis csapat megmondja az anyacégnek.... farok csóválja a kutyát vazze.
Meglátjuk.
Vagy őket igazolja a dolog, vagy belebuknak.
Nagyjából 50-50% az esély mindkettőre.

Az biztos, hogy eléggé ütősek a percdíjak, van esély, hogy bejön nekik.

Azért az a pármilliárd Ft, amit 1 hét alatt el fognak költeni TV-reklámra, az - szerintem - többre utal, mint üres, háttér nélküli magabiztosságra.

Vagy blöffölnek, jó nagyot.

De a számlát akkor is kell állnia valakinek...


szomb. ápr. 10, 2010 18:56
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1520
Hozzászólás 
[quote="integral
Index cikk friss

[/quote]


"Egy kis csapat - élén Biró Balázs marketingvezetővel - elhatározta, hogy markáns, fiatalos, pörgős márkát csinálnak a djuice-ból. Ezt pedig úgy próbálják megvalósítani, hogy a Pannon (nemsokára Telenor) világvégén lévő székházából beköltöznek Budapest közepére, a Nyugati mellé, és bevezetnek egy új üzleti modellt, amilyent Magyarországon még senki sem látott."

Általában nincs jó vége, amikor egy marketinges okoskodik. Na de kíváncsian várom a fejleményeket. Egy kis csapat megmondja az anyacégnek.... farok csóválja a kutyát vazze.


szomb. ápr. 10, 2010 18:45
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
integral írta:
Csúsztatás izű az írásod.
A 26 év alattinak is meg van a lehetősége a kedvezményes beszélgetésre, pl családi csomag, djuice Folks, Te + Én, páratlanszám, Domino Friends stb... Aki havi 2500 Ft-ot el akar beszélni, az már nem tartozik a szegények közé (az előtte felsoroltak kevesebből is kijönnek).
Továbbra sem értem, hogy miért tesz ilyen különbséget a szolgáltató és miért pont 26 év a vízválasztó?? Ez egy szabad ország (majdnem), a cég (majdnem) azt csinál amit akar. Csak ezzel a pozitív diszkriminációval több ellenszenvet válthat ki mint ahány szimpatizánst. Láttunk már erre példát az élet más területén.
Vagy nem vagy tisztában a csúsztatás szó jelentésével, vagy még az ide való első beírásod előtt eldöntötted, hogy legyen bármilyen érv, azt lemosod valahogyan.

Továbbra is azt mondom, támogassák a fiatalokat. Mert majd egyszer ők fognak eltartani bennünket.
Ha vigyázol magadra és nem mész tönkre idegileg idő előtt, Téged is! ;)

Nem tudom, miért kell mindig magam(d)hoz hasonlítgatni másokat.
Ha 1 Ft-tal olcsóbb valakinek valami, akkor azonnal palotaforradalmat kell csinálni???
Tényleg nem értem.

A MOL tarifa 8 Ft brutto minden irányba, minden időszakban, mp alapon.
Nem akarod ezt is kikiáltani diszkriminációnak?
Mert csak azok kaphatják meg, akik MOL dolgozók, meg a családtagok?


szomb. ápr. 10, 2010 18:41
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1520
Hozzászólás 
Macika írta:
integral írta:
Macika írta:
Lehetne még az okosoknak perelni a Magyar Államot a diákigazolványért is, mekkora ge.iség, hogy csak annak jár az a rengeteg kedvezmény, aki még tanul.
Aztán a BKV-t/MÁV-ot/Volán-t a diákbérletért.
Na meg micsoda fasság már, hogy a nyugdíjasok, akik tele vannak lével, azok ingyen utazhassanak 65 felett mindenhová!!!
Hát ki hallott már ilyet!!!

Hogy a p.csába van, hogy nekem, 44 évesen teljes árat kell fizetnem a vonaton, ők meg ingyen utazhatnak...
Hát nem???

Sajnos nem egyformák az emberek, van aki tud gondolkozni és van aki nem...


Ezzel most mit akartál mondani? Ez irónia volt részedről vagy tényleg?
Igen, irónia.
Nem csak Neked, másoknak is, akik úgy gondolják, hogy rossz és igazságtalan, ha a fiatalokat/időseket támogatják...


Csúsztatás izű az írásod.
A 26 év alattinak is meg van a lehetősége a kedvezményes beszélgetésre, pl családi csomag, djuice Folks, Te + Én, páratlanszám, Domino Friends stb... Aki havi 2500 Ft-ot el akar beszélni, az már nem tartozik a szegények közé (az előtte felsoroltak kevesebből is kijönnek).
Továbbra sem értem, hogy miért tesz ilyen különbséget a szolgáltató és miért pont 26 év a vízválasztó?? Ez egy szabad ország (majdnem), a cég (majdnem) azt csinál amit akar. Csak ezzel a pozitív diszkriminációval több ellenszenvet válthat ki mint ahány szimpatizánst. Láttunk már erre példát az élet más területén.


szomb. ápr. 10, 2010 18:28
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 613 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 6 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség