Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: vas. ápr. 28, 2024 6:00



Hozzászólás a témához  [ 12 hozzászólás ] 
Beépített, vagy csatlakoztatott? 
Szerző Üzenet
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1093
Hozzászólás 
LoopyLime írta:
Ahoj:)

Igazából lehet, hogy szubjektív véleményem nem lesz mérvadó (mivel csak a sajátomat próbáltam), de azért leírom.
Nekem egy SonyEricsson t230-as mobilom van, egy hozzávaló mca-25-ös kamerával, és nagyon meg vagyok vele elégedve. Maximálisan 640*480-as képeket tud készíteni 24bit-es (16 millió szín) színmélységgel. A baj csak az, hogy a telefon 4096 színű kijelzőjén ez annyira nem látszik. De gépre átküldve egész korrektnek mondható. A vaku hiányzik, az igaz, De van beépített "fehéregyensúly" is, ami sokat javít a dolgokon. Nos ennyi. Ja és az egész került 23+9 ezer pénzembe, ami olcsóbb, mint bármelyik beépítettkamerás telefon (természetesen töltőkártyás telefon árakról beszélek most).


Ugyanezt a kombinációt használom. PC-hez mivel használod (kábel, SW)?
Félig off: nyitottam egy t230 bug topicot. Nálad is fennáll az ott leírt jelenség?


szer. ápr. 07, 2004 19:32
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: vas. ápr. 04, 2004 0:27
Hozzászólások: 3
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Ahoj:)

Igazából lehet, hogy szubjektív véleményem nem lesz mérvadó (mivel csak a sajátomat próbáltam), de azért leírom.
Nekem egy SonyEricsson t230-as mobilom van, egy hozzávaló mca-25-ös kamerával, és nagyon meg vagyok vele elégedve. Maximálisan 640*480-as képeket tud készíteni 24bit-es (16 millió szín) színmélységgel. A baj csak az, hogy a telefon 4096 színű kijelzőjén ez annyira nem látszik. De gépre átküldve egész korrektnek mondható. A vaku hiányzik, az igaz, De van beépített "fehéregyensúly" is, ami sokat javít a dolgokon. Nos ennyi. Ja és az egész került 23+9 ezer pénzembe, ami olcsóbb, mint bármelyik beépítettkamerás telefon (természetesen töltőkártyás telefon árakról beszélek most).


vas. ápr. 04, 2004 0:38
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 636
Tartózkodási hely: 900/1800 Mhz
Hozzászólás 
:arrow: A topicnyitó sem beszélt zöldeket, mikor az MCA-25, MCA-30-as kamerát emlegette, mint esetlegesen megfelelő választást - legalábbis szerintem.
Emlékezzünk csak a megfelelő topicban közzétett képekre.
Az IQP-k előnye a SonyEricsson hasonló tartozékaihoz képest (esetleg) a vaku lehet.

GSM


kedd márc. 30, 2004 16:58
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
A következő MPixel kamerás teló megjelenéséig a Sharp GX30 a csúcs, aztán meglátjuk.

Élességre, nagyságra, képminőségre nézve is ver minden mai telót. Az S55 kameráját is.

De persze semmi nem tart örökké :)


kedd márc. 30, 2004 14:20
Profil ICQ
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 129
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Én most azért vettem fényképezős telefont(3650), hogy ha hirtelen valamiről kép kell akkor tudjak csinálni. Mindig kéznélvan, soha nem felejtem otthon. A minőségen nem egy profi, de a célnak tökéletessen megfelel. A memóriakártyát meg bedugom a media markt gépébe és párperc múlva a papírkép is a kezemben van. Nem olyan mint egy foto, de nagyon hasonlít rá :)
Eddig S55 telefonom volt, de a kamera soha nem volt a zsebemben mikor kellett volna...


kedd márc. 30, 2004 11:17
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás 
Többé-kevésbé egyetértek az előttem szólókkal, de azt azért ne felejtsük el, hogy egy jól sikerült VGA kép már nem olyan rossz. TV-n pl. nagyon jól néz ki. Ez is lehet szempont ma, amikor néhány ezer forintért lehet képnézegetésre is használható gagyi DVD-t kapni.


kedd márc. 30, 2004 8:46
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. márc. 29, 2004 16:52
Hozzászólások: 1102
Hozzászólás 
MMS-re minden telo kamereja tokeletesen megfelel, masra meg tulajdonkeppen egyik se. Gondolom az uj megapixeles csodakba se lesz valami minosegi optika meg szuper kepfeldolgozo szoft beleteve szoval meg egy jo ideig aki a kamera alapjan valaszt telefont az megerdemli...


kedd márc. 30, 2004 0:15
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2696
Hozzászólás 
ne fénykép miatt vegyél telefont! A beépített kamera inkább poénnak jó, mint használni!
Inkább vegyél valami gagyi digigépet, hidd el sokkal jobb képet tud még a legolcsóbb kacat is!


csüt. márc. 25, 2004 15:17
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: Beépített, vagy csatlakoztatott?
rognork írta:
...Meg egyáltalán melyik telefonnak van a legjobb kamerája?


Legjobb kamerája ma az S55-höz (is) csatlakoztathatónak van. De még ez is szégyenkezve elbújhat egy 15e Ft-os digitgép képe mellett.


csüt. márc. 25, 2004 15:06
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 364
Tartózkodási hely: Audi A4 TDI...majd egyszer :-)
Hozzászólás 
Szerintem, ha kamerát akarsz venni, akkor egyik se jó, vegyél inkább egy digitgépet.

Telefonnak a T610 sokkal jobb, de ha csak fényképezni akarsz, akkor a T230+ csatlakoztatható kamera a kevésbé rossz választás :!:


csüt. márc. 25, 2004 11:42
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: Beépített, vagy csatlakoztatott?
Idézet:
Sziasztok,

szerintetek mi a jobb:
A, megveszem drágáér a T610-et, beépített kamerával
B, megveszem kevésbé drágáér +20E-ér kamerával a T230-at.
Meg egyáltalán melyik telefonnak van a legjobb kamerája?


A T610 belső kamerája kisebb felbontású képet tud csinálni, mint a külső csatlakoztatható, ami teljes VGA-t bír. Már csak emiatt is jobb a minősége.


csüt. márc. 25, 2004 11:37
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás Beépített, vagy csatlakoztatott?
Sziasztok,

szerintetek mi a jobb:
A, megveszem drágáér a T610-et, beépített kamerával
B, megveszem kevésbé drágáér +20E-ér kamerával a T230-at.
Meg egyáltalán melyik telefonnak van a legjobb kamerája?


csüt. márc. 25, 2004 11:20
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 12 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 16 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség