Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: csüt. márc. 28, 2024 20:28



A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 39234 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 781, 782, 783, 784, 785  Következő
OFF TOPICOK GYŰJTEMÉNYE 
Szerző Üzenet
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
Trabi TM írta:
Ezek szerint van értelmes feladata is a microsoft update-nek 8) .


Igen,legalább így néha beismeri a microfo$,hogy mennyire jo is a windows :twisted:
A win update-tel is ésszel kell bánni,és ez főleg érvényes a Win Media Playerhez tartozó frissítésekhez,mer ott tudnak olyan dolgokat művelni,hogy a Media playerhez szedsz le vmit,de nem csak abba piszkál bele...
Szóval kell egy kis egészséges paranoia :lol:


szer. máj. 19, 2004 22:58
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
pampika írta:
Az oldal felméri,hogy mennyire "régi" a rendszered,tehát miket tudsz rá frissíteni.És aztán ebből a listából el is tudod távolítani a nem kell elemeket,hogy tényleg csak a szükségest frissítse :)


THX. Sikerült :D .

Igaz nem 13 Mb volt, hanem 110, de legalább működik :)
Ezek szerint van értelmes feladata is a microsoft update-nek 8) .


szer. máj. 19, 2004 22:47
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
pampika írta:
Az oldal felméri,hogy mennyire "régi" a rendszered,tehát miket tudsz rá frissíteni.És aztán ebből a listából el is tudod távolítani a nem kell elemeket,hogy tényleg csak a szükségest frissítse :)


Na asszem kipróbálom, mert semmi értelmeset nem találtam a microsoft oldalán :? , meg egyébként is csak 13 Mb 8) .


szer. máj. 19, 2004 21:54
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
Az oldal felméri,hogy mennyire "régi" a rendszered,tehát miket tudsz rá frissíteni.És aztán ebből a listából el is tudod távolítani a nem kell elemeket,hogy tényleg csak a szükségest frissítse :)


szer. máj. 19, 2004 21:42
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
pampika írta:
Sztem a legegyszerűbb,ha elmész a windows update-re.(csak explorerrel megy...) És ott automatice felméri az oldal,hogy milyen frissítést elérhető az adott windowsodhoz.És akkor egy kisebb listát kell csak végig böngészned.És egyúttal érdemes a biztonsági frissítéseket is telepíteni.


A biztonsági frissítés a Norton Internet Security mellé nem nagyon hiányzik.
A régi vinyómon volt egy file, amit fel kellett telepíteni ilyenkor, de pont az a része sérült meg (hála az MSS-nek :evil: ).
De lehet, hogy megpróbálom, ha nem lesz más.


szer. máj. 19, 2004 21:32
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
Trabi TM írta:
ON 8)

Win 98-SE-n mit kell frissíteni, hogy kezelje rendesen az USB eszközöket?
Még amihez van driver azt se nagyon akarja kezelni, látszik, hogy frissen van telepítve :P .
Ha tudna valaki segíteni megköszönném, akkor nem kéne az egész éjszakámat a microsoft.com-on töltsem

THX.

OFF



Sztem a legegyszerűbb,ha elmész a windows update-re.(csak explorerrel megy...) És ott automatice felméri az oldal,hogy milyen frissítést elérhető az adott windowsodhoz.És akkor egy kisebb listát kell csak végig böngészned.És egyúttal érdemes a biztonsági frissítéseket is telepíteni.


szer. máj. 19, 2004 21:29
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
ON 8)

Win 98-SE-n mit kell frissíteni, hogy kezelje rendesen az USB eszközöket?
Még amihez van driver azt se nagyon akarja kezelni, látszik, hogy frissen van telepítve :P .
Ha tudna valaki segíteni megköszönném, akkor nem kéne az egész éjszakámat a microsoft.com-on töltsem

THX.

OFF


szer. máj. 19, 2004 21:26
Profil Privát üzenet küldése Honlap
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2
Hozzászólás 
Üdvözlet!

Alcatel 715-höz keresek service manualt. Koszos a billentyűzete, a szétszedéséhez kellene leírás. Ha valaki el tudja mondani, hogy kell szétszedni, azt is megköszönném, de az igazi a hivatalos manual lenne (BF5). Írtam a "Jön az Alcatel 715!!" topicba is, te nem valószínű, hogy mostanában valaki elolvassa :-(

Ha valaki tud segíteni, írjon a "Jön az Alcatel 715!!" topicba, hátha másnak is van ilyen problémája.

Előre is köszönöm.

sheet


szer. máj. 19, 2004 21:19
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1341
Tartózkodási hely: Inzell
Hozzászólás 
http://www.gsmarena.com/index.php3?sRed ... 00-327.php

:))


szer. máj. 19, 2004 21:07
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2659
Tartózkodási hely: Budapest / Kecskemét
Hozzászólás 
http://prohardver.hu/rios3_content.php?mod=10&id=6636

"A Matáv 40 milliárd forint összegű hitelt vesz fel 2004. május 20-án a Deutsche Telekomtól. A hitelt a Matáv arra fogja használni, hogy refinanszírozzon egy 40 milliárd forintos részt az augusztusban lejáró, 126,6 milliárd forintos, Deutsche Telekom által nyújtott hitelből. A hitel fix kamatozású, 10,945 százalékos kamat mellett egy éves lejáratú."

Mit jelent a "refinanszírozás"?


szer. máj. 19, 2004 18:46
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 725
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
Fontos dologhoz kérném a segítségeteket. Be kéne mutatnom a periszkóp működését meg még ilyesmiket fizika órán. Kerestem origo-n, google-n, de semmi használható. Akinek van vmi információ anyaga az kérem egy PÜvel dobjon meg!
Nagyon köszönöm!!


szer. máj. 19, 2004 16:46
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 418
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Más OFF

Csak kicsit nézelődtem a régi hszeim között, és ezt találtam... :lol:

Elküldve: 14 Szept. 2002 16:19 Téma: SonyEricsson T300


"Kurt Hellström, az Ericsson elnök-vezérigazgatója visszautasítja azokat a spekulációkat, melyek szerint az Ericsson ki akarna szállni a Sony-val közösen alapított cégből." (terminal)



Kurt Hellström igazat beszélt, nem szálltak ki :D


szer. máj. 19, 2004 7:34
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 418
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Macika írta:

Vagy egyesek csak a pirosra képesek gerjedni?

A Pannonban is van piros!!!!



:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


szer. máj. 19, 2004 7:25
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1373
Hozzászólás 
www.mobilvilag.hu/newsread.php?id=18203405042916


Djuice: a legdinamikusabban növekvő márka - már kétszázezren használják
Franczy, 2004.05.18. 16:07

Fél évvel a bevezetése után május derekán álomhatárt lépett át a Pannon GSM fiataloknak szóló mobilszolgáltatása, a djuice. A kétszázezredik vásárlót ajándékcsomaggal lepte meg a mobiltársaság.

A viharos gyorsasággal fejlődő magyarországi mobil piacon egyre nehezebb forradalmian újat nyújtani, a djuice-nak mégis sikerült. A tavaly késő ősszel bevezetett márka újszerű szemléletével, a modern fiatalok életmódjához és igényeihez igazodó szolgáltatásaival egycsapásra a telefonjukat aktívan és sokoldalúan használó, színes és mozgalmas életet élő, a technológia nyújtotta lehetőségeket kiaknázni vágyó mobilosok kedvencévé vált.

Ezt bizonyítja, hogy a kártyás és számlás formában egyaránt kínált, a hagyományos távközlési szolgáltatásokon túl az élet számos területén élményeket és kedvezményeket biztosító djuice május 18-án üdvözölte kétszázezredik ügyfelét. Hasonló ütemű növekedést eredményező termékbevezetésre az utóbbi két évben nem volt példa.

˝Az, hogy mindössze fél év alatt ilyen sokan választották a djuice-t, fényesen igazolja, hogy annak idején valós igényekre alapozva vezettük be az Európa több országában már slágerré vált márkát˝ - mondta Somlyai Dóra, a Pannon GSM kommunikációs igazgatója. ˝A djuice azokhoz szól, akik szinte összenőttek mobiljukkal: a Pannon GSM hálózatában ők beszélgetnek a legtöbbet, és ők használják leggyakrabban a különféle nem hang alapú szolgáltatásokat, az SMS-t, az MMS-t és a WAP-ot˝.


Na, ez nagyon izzadtságszagú.
Jóhogy ezt választották az emberek, mert a Perfekten és a Djuice-on kívül nincs egyetlen értelmes pre-paid csomagja sem a PGSM-nek...


kedd máj. 18, 2004 15:47
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
xterm7 írta:
Ha mar xelibri 6...


Már van róla képregényecske is... :c))))

A rózsaszín jövő...


kedd máj. 18, 2004 14:47
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1341
Tartózkodási hely: Inzell
Hozzászólás 
Ha mar xelibri 6...

Kép


kedd máj. 18, 2004 14:34
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1341
Tartózkodási hely: Inzell
Hozzászólás 
http://test.kaos2k.hu/why/

Nem mondok semmit, tessek megnezni 8)


kedd máj. 18, 2004 14:09
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2934
Tartózkodási hely: Kecskemét/Budapest
Hozzászólás 
http://www.gps.hu/index.php?id=468

Egy 6600ért én is írok egy torpedójátékot :)


kedd máj. 18, 2004 12:35
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2934
Tartózkodási hely: Kecskemét/Budapest
Hozzászólás 
Ha minden jól megy, akkor a következő félévben felveszem ezt a tárgyat itt az egyetemen (BME):

Szoftverfejlesztés mobil eszközökre

Fél év múlva remélem nagyon okos leszek és sokat tudok majd segíteni!

A gyakorlatok az új Nokia laborban lesznek a legjobb eredeti cuccokkal.

Itt egy kis ízelítő:
7. A tantárgy célkitűzése:

A tárgy keretében a hallgatók megismerkednek a mobil eszközökre történő szoftverfejlesztés különféle aspektusaival. Főleg olyan problémákkal foglalkozunk, amelyek a mobil eszközök jellegéből fakadnak és megoldásuk erősen függ a operációs rendszer nyújtotta lehetőségektől. Az anyag egyrészről a Symbian operációs rendszerre, másrészről a PocketPC operációs rendszerre épül – mindkét esetben C++ nyelven –, ezek ismerete azonban nem követelmény. A tárgy ezen felül J2ME alapismereteket is nyújt. Az órák keretében a hallgatók számára lehetőség nyílik az előadás anyagának gyakorlati alkalmazására valódi mobil eszközök segítségével.

8. A tantárgy részletes tematikája:

A Symbian operációs rendszer architektúrája. Biztonság, kommunikáció. Bevezetés a Symbian programozásába. Soros kommunikáció, Infra, Socketek, TCP/IP, Bluetooth, üzenetmechanizmus. A mobil szoftvertervezés sajátosságai. Programozás C++ nyelven Symbian API segítségével. Nokia Series 60 telefonok architektúrája. A PocketPC operációs rendszer felépítse, hasonlóságok és különbségek a Windows-hoz. Tervezési minták alkalmazása mobil fejlesztésre. Fejlesztés J2ME felhasználásával. .NET Compact Framework programozása.


kedd máj. 18, 2004 12:28
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
Hozzászólás 
csab2 írta:
Próba képpen kimenő szervernek beállítottam a Pannon smtp szerverét. Így elmennek a levelek. Ebből nem lesz valami probléma? Normálisan fog így működni?


Egész pontosan csak így fog működni. pop3 az e-mail szolgáltatóé (freemail), az smtp a kapcsolatszolgáltatóé (pgsm).
Természetesen nem lesz belőle gond.


kedd máj. 18, 2004 11:42
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
Dannyboy írta:
Pannon megint alkot telefonleírás terén:

6230: Max. 4096 szín támogatása, 128 x 128 képpont felbontású

http://www.pgsm.hu/keszulekek/nokia6230.php

Jobban is odafigyelhetnének, hogy miket írnak le. Elég csak elszörfözniük a nokia.hu-ra.

:D [/i]


Ahogy nézem már javították :)


kedd máj. 18, 2004 10:20
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás 
Próba képpen kimenő szervernek beállítottam a Pannon smtp szerverét. Így elmennek a levelek. Ebből nem lesz valami probléma? Normálisan fog így működni?


kedd máj. 18, 2004 8:59
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás 
A segítségeteket szeretném kérni.

A telefonom (3650) e-mail kliensén beállítottam a freemailes postafiókomat. GPRS NET-tel használom. Be tudok jelentkezni, el tudom olvasni ill. le tudom tölteni a leveleimet, azonban küldeni nem tudok. Kimenő szervernek a freemail.hu-t adtam meg.

Másnak volt-e ilyen problémája?


kedd máj. 18, 2004 8:47
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1538
Tartózkodási hely: A jelenben...
Hozzászólás 
Pannon megint alkot telefonleírás terén:

6230: Max. 4096 szín támogatása, 128 x 128 képpont felbontású

http://www.pgsm.hu/keszulekek/nokia6230.php

Jobban is odafigyelhetnének, hogy miket írnak le. Elég csak elszörfözniük a nokia.hu-ra.

:D [/i]


kedd máj. 18, 2004 8:11
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás 
Macika írta:
kukacwap írta:
Fiúk, ez még nem is lenne akkora baj - mert mégiscsak az egyetlen S60 mobil amiben nincs kamera - de az már sokkal nagyobb baj, hogy egy csomó ember váltott zárolt előfizuról djuice-ra, mert az első ÁSZF-ben az volt, hogy másodperc alapú lesz a 60sec és egy hét múlva meg félperces lett... Ez nagy szemétség volt tőlük, itt meg ha megnézi az ember és kézbefogja, csak-csak feltűnik neki. Ha nem, akkor is kihúzzák magukat egy változás jogát fenntartjuk lábjegyzettel, vagy a hibás adatokért felelősséget nem vállalunk dumával...


Nocsak-nocsak. A Pannon is él ezzel - a szerintem is kevésbé etikus - eszközzel???
Hol a Vodafikázó topicnak megfelelő Pannonosban???

Vagy egyesek csak a pirosra képesek gerjedni?

A Pannonban is van piros!!!!

Több Pannon fikázó topic is van. Év végén aktív volt vagy 3 db. Ki is voltam akadva, hogy miért nem lehet egybe írni.


kedd máj. 18, 2004 8:01
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
Macika írta:
kukacwap írta:
Fiúk, ez még nem is lenne akkora baj - mert mégiscsak az egyetlen S60 mobil amiben nincs kamera - de az már sokkal nagyobb baj, hogy egy csomó ember váltott zárolt előfizuról djuice-ra, mert az első ÁSZF-ben az volt, hogy másodperc alapú lesz a 60sec és egy hét múlva meg félperces lett... Ez nagy szemétség volt tőlük, itt meg ha megnézi az ember és kézbefogja, csak-csak feltűnik neki. Ha nem, akkor is kihúzzák magukat egy változás jogát fenntartjuk lábjegyzettel, vagy a hibás adatokért felelősséget nem vállalunk dumával...


Nocsak-nocsak. A Pannon is él ezzel - a szerintem is kevésbé etikus - eszközzel???
Hol a Vodafikázó topicnak megfelelő Pannonosban???

Vagy egyesek csak a pirosra képesek gerjedni?

A Pannonban is van piros!!!!


Volt minda háromnak gyalázó topicja, és ez már ott is és a djuice topicban is ki lett tárgyalva. Ettől függetlenűl nem etikus amit csináltak!


hétf. máj. 17, 2004 14:05
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
kukacwap írta:
Fiúk, ez még nem is lenne akkora baj - mert mégiscsak az egyetlen S60 mobil amiben nincs kamera - de az már sokkal nagyobb baj, hogy egy csomó ember váltott zárolt előfizuról djuice-ra, mert az első ÁSZF-ben az volt, hogy másodperc alapú lesz a 60sec és egy hét múlva meg félperces lett... Ez nagy szemétség volt tőlük, itt meg ha megnézi az ember és kézbefogja, csak-csak feltűnik neki. Ha nem, akkor is kihúzzák magukat egy változás jogát fenntartjuk lábjegyzettel, vagy a hibás adatokért felelősséget nem vállalunk dumával...


Nocsak-nocsak. A Pannon is él ezzel - a szerintem is kevésbé etikus - eszközzel???
Hol a Vodafikázó topicnak megfelelő Pannonosban???

Vagy egyesek csak a pirosra képesek gerjedni?

A Pannonban is van piros!!!!


hétf. máj. 17, 2004 12:38
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
Fiúk, ez még nem is lenne akkora baj - mert mégiscsak az egyetlen S60 mobil amiben nincs kamera - de az már sokkal nagyobb baj, hogy egy csomó ember váltott zárolt előfizuról djuice-ra, mert az első ÁSZF-ben az volt, hogy másodperc alapú lesz a 60sec és egy hét múlva meg félperces lett... Ez nagy szemétség volt tőlük, itt meg ha megnézi az ember és kézbefogja, csak-csak feltűnik neki. Ha nem, akkor is kihúzzák magukat egy változás jogát fenntartjuk lábjegyzettel, vagy a hibás adatokért felelősséget nem vállalunk dumával...


hétf. máj. 17, 2004 12:18
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1538
Tartózkodási hely: A jelenben...
Hozzászólás 
Macika írta:
Na ja, de arról legalább azt írták, hogy lesz benne!!! :D


A Pgsm megelőlegezi a feature-öket. :lol:

Ezt csinálja utána bármelyik szolgáltató.


vas. máj. 16, 2004 22:21
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Dannyboy írta:
Lehet, hogy suttyomban a Pgsm már a QD adja, amiben ugyancsak nincsen kamera. :lol:


Na ja, de arról legalább azt írták, hogy lesz benne!!! :D


vas. máj. 16, 2004 22:07
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1538
Tartózkodási hely: A jelenben...
Hozzászólás 
Azt vettem észre, hogy a motor össze-vissza számolja a hozzászólásokat. Macikának már jóval 500 fölött kéne járnia, míg nekem nemrég érte el a 60-at. Most meg ott állok, ahol.
Nem, mintha bármit is számítana, csak úgy érdekességképpen mondom.

Macika:

Lehet, hogy suttyomban a Pgsm már a QD adja, amiben ugyancsak nincsen kamera. :lol:


vas. máj. 16, 2004 21:54
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Dannyboy írta:
Ezt láttátok már?
Szerintem elég nagy baki a Pannon részéről.

http://www.dunakanyar.net/~daniceg/ngagekamera.JPG

:lol:


Nem lehet, hogy az új N-GAGE-t adják 19.900-ért???? :D


vas. máj. 16, 2004 21:50
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1538
Tartózkodási hely: A jelenben...
Hozzászólás 
Ezt láttátok már?
Szerintem elég nagy baki a Pannon részéről.

http://www.dunakanyar.net/~daniceg/ngagekamera.JPG

:lol:


vas. máj. 16, 2004 21:48
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
partycsoka írta:
vizsla1 írta:

Én 8-a óta próbálom megszerezni, szintén Net-Rendelőn a VitaMAX Online PIN-t. Szerdán mondta az egyik Ügyfélszolga, hogy máris küldi. Még mindig nem jött. A probléma a HIF és az FVF postafiókjában hever. A VODAFONEGYALÁZÓ-ban írt GPRS problémám pedig e kettőn kívül el lett küldve annak a híres Vodafone Ügyfélszolgálatnak is a 0680-as faxszámra is.

M-I-É-R-T N-E-M L-E-H-E-T AUTOMATIKUS SZOLGÁLTATÁS-MEGRENDELŐ ÉS LEMONDÓ VONALAT CSINÁLNI, ÉS/VAGY FELFEJLESZTENI A 1754-ET??????????????? :evil: :evil:


A Vitamax Online PIN nálam is macerás volt. 2-szer netrendelőn kértem, nem küdték. 1270, reklamáltam, azt mondta, mindjárt küldi. Eltelt 3 nap, ismét 1270, egy nő vette fel , ő is mindjárt küldte, de azt legalább meg is kaptam.

Tényleg jó lenne egy szolgáltatás megrendelő vonal, mert ez ahogy most áll, egy rakás sz..t sem ér.


Nagyszerű. Ma végre elküldték a VitaMAX Online PIN-t. Gratulálok. Ha ennyi "felszólítás"(=Net-Rendelő kitöltés) után voltak csak képesek erre, mi lenne, ha Én is ezt csinálnám a számlák befizetésével? Az a baj, hogy Én húznám a rövidebbet....


vas. máj. 16, 2004 20:38
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2934
Tartózkodási hely: Kecskemét/Budapest
Hozzászólás 
A többit sikerült megoldani már csak egy kérdésem van?

Hogyan állíthatom be rendszergazdaként, hogy egy programot ne lehesse bezárni (ICQ) és bejelentkezéskor ne lehessen Cancelt nyomni a login screenen?


vas. máj. 16, 2004 20:22
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Nyilván nem DVD lejátszót kell nézni, ami itthon is OCCSÓÓÓ, hanem olyat, ahol az árkülönbség 50-100eFt körüli.

Meg ez inkább azért lett ide beírva, hogy lássunk egy kis uniós árat.
Nyilván Ausztriából olcsóbban menne a szállítás.
Tud valaki ilyen osztrák címet?


vas. máj. 16, 2004 20:08
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
vizsla1 írta:
Meggylé írta:
www.nomatica.com
van magyar nyelvű menüje, küld ide is, telefonok, és digitgépek.


Nem piti: próbaképp kiválasztottam egy DVD-lejátszót. Ára: 25 ezer. Szállítási díj: 26 ezer. Teljes ár: 51 ezer.

Akkor inkább köszönöm, nem kérek :-).


Egy jó ideig ez még így lesz, jó darabig mi leszünk a keleti vég.


vas. máj. 16, 2004 19:38
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Meggylé írta:
www.nomatica.com
van magyar nyelvű menüje, küld ide is, telefonok, és digitgépek.


Nem piti: próbaképp kiválasztottam egy DVD-lejátszót. Ára: 25 ezer. Szállítási díj: 26 ezer. Teljes ár: 51 ezer.

Akkor inkább köszönöm, nem kérek :-).


vas. máj. 16, 2004 19:30
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
www.nomatica.com
van magyar nyelvű menüje, küld ide is, telefonok, és digitgépek.


vas. máj. 16, 2004 17:18
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
partycsoka írta:
Köszi a segítséget, de nem hiszem, hogy azzal lehetett baj, mert eddig is mail.freeweb.hu volt beállítva és bármilyen e-mail címre elküldte a leveleket, nem Freemail függő a dolog.

Írtam mailt a Freeweb teamnek. Nem tudom, hogy most ennek volt-e köze hozzá, de jelenleg 2 hét után újra megy a küldés. :D
Végre újra küldhetek Outlookból, a francnak volt kedve folyton belépkedni a Freemailbe és onnan küldeni.
Ugyanis az Outlookba az e-mail címhez a Freemailes címem írtam, így küldtem a leveleket a Freeweb SMTP-n keresztül, holott a Freemail közelében sem jártam. Csak látszólag tűnt úgy, hogy a Freemailből küldtem. Viszont Vodafone GPRS nettel nem lehet ezt a trükköt megcsinálni, hogy az Outlookba pl. Axeleros vagy más címet írok be, mert az nem küldi el, csak a @vodafone.hu végződésű címet szereti.


Én csak a pop3-as írásodat javítottam ki. Alá pedig azt írtam, hogy minek kell szerepelnie az SMTP-beállításnál.

A Freeweb Team pedig elég köcsög módon válaszol a levelekre. Azért sok szerencsét. Nekem nem sikerült kiszednem belőlük, h. szolgáltatnak -e a 26-os körzetben, 26-os előhívóval, nem pedig 51-essel. Ebben a témában nem vagyok jártas, és lehet, hogy hülyeséget is kérdeztem, de a hangnem nem tetszett.

Meg erősködött Nekem, hogy csak freeweb-es mailcímhez lehet SMTP-nek használni a mail.freeweb.hu-t, máshoz nem. Én meg leírtam neki többször is, hogy márpedig nekem sikerült máshoz is használni.

A vodafone elküld mident!!! Én például azt használom, mert a freewebes-re éveket kell várni, amíg beazonosítja.


vas. máj. 16, 2004 16:09
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2934
Tartózkodási hely: Kecskemét/Budapest
Hozzászólás 
Kicsit lecsúszott (pontosabban itt az új fórumban: felcsúszott), de ne felejtsétek el a kérdésem:

Rozso2 írta:
Sziasztok!

Koliban van a gépem és jópáran használják.
Azt szeretném megcsinálni, hogy én, mint rendszergazda beállíhassam a dolgokat (pl.Internetbeállítások,Coociek engedélyezése stb...),de más ne.
És ezt úgy akarom megtenni, hogy a gép bekapcsolásakor ne legyen semmilyen bejelentkező képernyő, hanem mondjuk a belépés után lehetne csak átváltani rendszergazda módra.
Értitek.
Biztos meg lehet valahogy oldani, mert például a suliban a számítógépes termekben is valahogy így van.
Válaszoljatok! Fontos!
Köszi!


vas. máj. 16, 2004 16:02
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1341
Tartózkodási hely: Inzell
Hozzászólás 
A kerdest ugy oldottam meg, hogy csinaltam egy masik cimet, de a freemail-ost is majdnem mindennap nezem. Ha eppen nem megy, akkor nem gond, mert mar csak masodik cim, ami levlistakhoz es hasonlokhoz meg mindig jo.


vas. máj. 16, 2004 15:53
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 305
Tartózkodási hely: Kecskemét
Hozzászólás 
BrOnZ írta:
freunder írta:
De már rohadtul elegem van ezekből, persze átlagban 5-6 kapok 1 nap, de van amikor 20-at...
Valamit csak kéne ellene tenni, nem lehet?

:x :x :x

Nemáááá.... Ne pánikolj, hanem használj jó levelezőt! Ha csak eleged van, az még nem oldja meg a problémát. A Mozilla legújabb verzióját pl. remekül meg lehet tanítani, hogy mit minősítsen levélszemétnek és egyből a kukába küldi. Nekem napi 300-500 db.-os E-Mail forgalmam van, és ennek jelentős része, kb. fele spam illetve virnyákot hordozó levél. A forgalmat egy D-Link broadband router tűzfala, és a NAV állandóan frissített példánya szűri.

Hosszú évek óta nem ismerem a gépemen a "vírus" jelenséget. Simán el lehet kerülni.




Nem olyan könnyű váltani, mindenki ezt ismeri, stb........ :)


vas. máj. 16, 2004 15:49
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1373
Hozzászólás 
Köszi a segítséget, de nem hiszem, hogy azzal lehetett baj, mert eddig is mail.freeweb.hu volt beállítva és bármilyen e-mail címre elküldte a leveleket, nem Freemail függő a dolog.

Írtam mailt a Freeweb teamnek. Nem tudom, hogy most ennek volt-e köze hozzá, de jelenleg 2 hét után újra megy a küldés. :D
Végre újra küldhetek Outlookból, a francnak volt kedve folyton belépkedni a Freemailbe és onnan küldeni.
Ugyanis az Outlookba az e-mail címhez a Freemailes címem írtam, így küldtem a leveleket a Freeweb SMTP-n keresztül, holott a Freemail közelében sem jártam. Csak látszólag tűnt úgy, hogy a Freemailből küldtem. Viszont Vodafone GPRS nettel nem lehet ezt a trükköt megcsinálni, hogy az Outlookba pl. Axeleros vagy más címet írok be, mert az nem küldi el, csak a @vodafone.hu végződésű címet szereti.


vas. máj. 16, 2004 15:23
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
vizsla1 írta:
A jelölt helyen van a baj! A mail.freeweb.hu freewebes mailcímhez van pop3-nak, nem freemaileshez!

A kiszolgáló hitelesítést igényel: felh.név: a fel.h.nevem, @ és freeweb.hu NÉLKÜL, a jelszavam pedig a regisztrációkor megadott jelszó.


A pop3 pedig: freemail.hu :wink:


vas. máj. 16, 2004 14:12
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
partycsoka írta:
vizsla1 írta:
1. Lehet, ha a freewebbel csatlakozol fel.
2. Türelem, türelem. Kb 15 sec, amíg beazonosít a küldés előtt.


1. Freewebbel csatlakozom.
2. Tudom, hogy szórakozik az elején egy kicsit. Látszólag el is kezdi küldeni a leveleket az Outlook Express, végig ér a kék csík, majd bejön egy hibaüzi:


Az üzenet nem küldhető el, mert a kiszolgáló visszautasította az egyik címzettet. A visszautasított e-mail cím a következő volt: "********@freemail.hu”. Tárgy '', Fiók: 'mail.freeweb.hu', Kiszolgáló: 'mail.freeweb.hu', Protokoll: SMTP, Kiszolgáló válasza: '550 Unable to verify sender or postmaster@', Port: 25, Biztonságos (SSL): Nem, Kiszolgálóhiba: 550, ****ám: 0x800CCC79

A címet én csillagoztam ki. :)

mail.freeweb.hu-t kell beállítani pop3-hoz és smtp-hez és be kell kapcsolni a hitelesítést. Minden be van állítva, aminek be kell lennie és vmiért mégsem megy cirka 2 hete. :shock: Egyik napról a másikra tojt be és még mindig nem jó.



Másik OFF:
A Freemail jelenleg ismét sz.rakodik, nem lehet e-mailt küldeni néhány órája. Még pár nap és azt hiszem, hogy az összes levelezésem a tvn-es címemre fog menni. Elegem van már, hogy hetente pár alkalommal képtelenség elérni a leveleket, mert valami probléma mindig van náluk.


A jelölt helyen van a baj! A mail.freeweb.hu freewebes mailcímhez van pop3-nak, nem freemaileshez!

A kiszolgáló hitelesítést igényel: felh.név: a fel.h.nevem, @ és freeweb.hu NÉLKÜL, a jelszavam pedig a regisztrációkor megadott jelszó.


vas. máj. 16, 2004 12:56
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2934
Tartózkodási hely: Kecskemét/Budapest
Hozzászólás 
Sziasztok!

Koliban van a gépem és jópáran használják.
Azt szeretném megcsinálni, hogy én, mint rendszergazda beállíhassam a dolgokat (pl.Internetbeállítások,Coociek engedélyezése stb...),de más ne.
És ezt úgy akarom megtenni, hogy a gép bekapcsolásakor ne legyen semmilyen bejelentkező képernyő, hanem mondjuk a belépés után lehetne csak átváltani rendszergazda módra.
Értitek.
Biztos meg lehet valahogy oldani, mert például a suliban a számítógépes termekben is valahogy így van.
Válaszoljatok! Fontos!
Köszi!


vas. máj. 16, 2004 12:37
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1373
Hozzászólás 
vizsla1 írta:
1. Lehet, ha a freewebbel csatlakozol fel.
2. Türelem, türelem. Kb 15 sec, amíg beazonosít a küldés előtt.


1. Freewebbel csatlakozom.
2. Tudom, hogy szórakozik az elején egy kicsit. Látszólag el is kezdi küldeni a leveleket az Outlook Express, végig ér a kék csík, majd bejön egy hibaüzi:


Az üzenet nem küldhető el, mert a kiszolgáló visszautasította az egyik címzettet. A visszautasított e-mail cím a következő volt: "********@freemail.hu”. Tárgy '', Fiók: 'mail.freeweb.hu', Kiszolgáló: 'mail.freeweb.hu', Protokoll: SMTP, Kiszolgáló válasza: '550 Unable to verify sender or postmaster@', Port: 25, Biztonságos (SSL): Nem, Kiszolgálóhiba: 550, ****: 0x800CCC79

A címet én csillagoztam ki. :)

mail.freeweb.hu-t kell beállítani pop3-hoz és smtp-hez és be kell kapcsolni a hitelesítést. Minden be van állítva, aminek be kell lennie és vmiért mégsem megy cirka 2 hete. :shock: Egyik napról a másikra tojt be és még mindig nem jó.



Másik OFF:
A Freemail jelenleg ismét sz.rakodik, nem lehet e-mailt küldeni néhány órája. Még pár nap és azt hiszem, hogy az összes levelezésem a tvn-es címemre fog menni. Elegem van már, hogy hetente pár alkalommal képtelenség elérni a leveleket, mert valami probléma mindig van náluk.


vas. máj. 16, 2004 12:22
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
partycsoka írta:
Megy valakinek a Freeweb SMTP?
Mert nálam kb. 2 hete nem. Azóta újra is lett telepítve a gépen a Windows (múlt hétvégén), minden be van állítva, de mégsem lehet rajta e-mailt küldeni. Mi lehet a gond? :roll:


1. Lehet, ha a freewebbel csatlakozol fel.
2. Türelem, türelem. Kb 15 sec, amíg beazonosít a küldés előtt.


vas. máj. 16, 2004 11:58
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1373
Hozzászólás 
Megy valakinek a Freeweb SMTP?
Mert nálam kb. 2 hete nem. Azóta újra is lett telepítve a gépen a Windows (múlt hétvégén), minden be van állítva, de mégsem lehet rajta e-mailt küldeni. Mi lehet a gond? :roll:


vas. máj. 16, 2004 11:32
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.   [ 39234 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 781, 782, 783, 784, 785  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 23 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség