Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: vas. máj. 12, 2024 19:45



Hozzászólás a témához  [ 1874 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 38  Következő
Nokia 6630 
Szerző Üzenet
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 212
Tartózkodási hely: Álom világ
Hozzászólás 
Bdavis írta:
Macika írta:
Bdavis írta:
Akkor most érdemes a GSMDEPO-nál telót venni Nokia garral vagy sem?
Tehát.
A gyártástól számított 15 hónapig IMEI alapján van rá garancia.
Ám ez (amennyiben nem magyar nyelvű eredetileg) nem vonatkozik a szoftverfrissítésre, ill. csak az eredeti nyelvre érvényes.


Nahát ugye a soft frissítés...
Sajnos nekem az a tapasztalatom, hogy ha beviszem az egyébként nem symbianos 3300-ámat szervizbe, mert kisebb-nagyobb bajai vannak néha, a szervizesek mindössze annyit csinálnak, hogy softfrissítés azt csá. Amióta kijött a legújabb soft, 4-szer rakták rá, és semi mást nem csináltak. Azt meg se vizsgálták, hogy hatott-e vagy sem az ügyködésük. És volt, amikor visszakaptam a telómat hibásan.

Na mindegy, ebből csak annyi a lényeg, hogy a szervizben sokszor azt hiszik, hogy a soft frissítés úgyis segít. És így akkor könnyen beszophatja az ember, mert lehet, hogy nem softwaret kéne cserélni, csak esetleg az is segíthet, de így még az se lesz.
Úgyhogy szerintem, ha Macikának igaza van, mégsem érdemes ilyen Gsmdepo-féle boltokban Nokia garival vásárolni.
Vagy nem jól gondolom?



Azt írta hogy van rá 15 hónap Nokia garancia. Akkor nem értem a kérdésedet?


szer. nov. 30, 2005 19:22
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szomb. máj. 08, 2004 15:17
Hozzászólások: 32
Hozzászólás 
A 0522003 melyik országból származik?


szer. nov. 30, 2005 19:19
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 212
Tartózkodási hely: Álom világ
Hozzászólás 
De ha jól tudom akkor egy ilyen telefonban 4db nyelv van alapban,és azok közül nem lehet a Magyarnyelv is benne?


szer. nov. 30, 2005 19:11
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. nov. 28, 2005 19:33
Hozzászólások: 38
Tartózkodási hely: Grand Fotel
Hozzászólás 
Macika írta:
Bdavis írta:
Akkor most érdemes a GSMDEPO-nál telót venni Nokia garral vagy sem?
Tehát.
A gyártástól számított 15 hónapig IMEI alapján van rá garancia.
Ám ez (amennyiben nem magyar nyelvű eredetileg) nem vonatkozik a szoftverfrissítésre, ill. csak az eredeti nyelvre érvényes.


Nahát ugye a soft frissítés...
Sajnos nekem az a tapasztalatom, hogy ha beviszem az egyébként nem symbianos 3300-ámat szervizbe, mert kisebb-nagyobb bajai vannak néha, a szervizesek mindössze annyit csinálnak, hogy softfrissítés azt csá. Amióta kijött a legújabb soft, 4-szer rakták rá, és semi mást nem csináltak. Azt meg se vizsgálták, hogy hatott-e vagy sem az ügyködésük. És volt, amikor visszakaptam a telómat hibásan.

Na mindegy, ebből csak annyi a lényeg, hogy a szervizben sokszor azt hiszik, hogy a soft frissítés úgyis segít. És így akkor könnyen beszophatja az ember, mert lehet, hogy nem softwaret kéne cserélni, csak esetleg az is segíthet, de így még az se lesz.
Úgyhogy szerintem, ha Macikának igaza van, mégsem érdemes ilyen Gsmdepo-féle boltokban Nokia garival vásárolni.
Vagy nem jól gondolom?


szer. nov. 30, 2005 18:49
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Bdavis írta:
Akkor most érdemes a GSMDEPO-nál telót venni Nokia garral vagy sem?
Tehát.
A gyártástól számított 15 hónapig IMEI alapján van rá garancia.
Ám ez (amennyiben nem magyar nyelvű eredetileg) nem vonatkozik a szoftverfrissítésre, ill. csak az eredeti nyelvre érvényes.


szer. nov. 30, 2005 18:38
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. nov. 28, 2005 19:33
Hozzászólások: 38
Tartózkodási hely: Grand Fotel
Hozzászólás 
Akkor most érdemes a GSMDEPO-nál telót venni Nokia garral vagy sem?


szer. nov. 30, 2005 18:31
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
germinator írta:
Egyébként alapból volt rajta magyar nyelv.De ha jól tudom, van rá letölthető magyar nyelvio csomag.Igaz?
Tehát, ide is beírom, hogy a privátban nekem elküldött kódod Ger_Tur, azaz Németországban forgalomba hozott török nyelvű telefon, gyárilag kártyafüggetlen.
Évek óta erről a piacról szerzi be a GSMDEPO a készülékeit.
Mindig változtak a szabályok, eleinte csak használtként lehetett értékesíteni a nem hivatalosan az országba került készülékeiket, pedig zsírújak voltak. Aztán már lehetett újként adni, de a Nokia nem vállalt rá garit, csak sajátot adott a bolt.
Most már nem kell garijegy sem, mióta EU-sok vagyunk megy az IMEI-ből, viszont csak az adott nyelvre érvényes a gari, amivel kiadták, tehát itt a törökre/németre.
Ha magyar nyelvűre akarod frissíteni, azért külön pénzt kell fizetni, nem is keveset (nálunk olcsóbb :)).

Ja, és a szoftfrissítéshez/magyarításhoz JAF box kell, anélkül nem megy semmi. Otthoni szoftverbuherában az SE/Siemens kicsit előrébb van.


szer. nov. 30, 2005 17:31
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Attól, hogy a boltban magyar nyelvvel vetted, még messze nem következtethető 100%-ig, hogy a telefonon születése óta az van.

Ezt egyértelműen csak a CODE alapján lehet megmondani, amit egyébként nyugodtan be lehet írni ide a fórumba is, mivel ez minden, azonos területen forgalmazott telefonnál ugyanaz, nem egyedi, mint az IMEI.

Egyébként az én 6630-am is boltból van, és 0518131 a CODE, azaz Hungary, vagyis ez tényleg magyarként kezdte...

Amúgy mit értesz "letölthető magyar nyelvi csomag" alatt?
Akinek nincs mivel felraknia, annak nincs ilyesmi letölthetőség, mert tök felesleges, akinek meg van, az rég letöltötte...


szer. nov. 30, 2005 16:53
Profil ICQ
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. feb. 17, 2005 21:50
Hozzászólások: 242
Hozzászólás 
Egyébként alapból volt rajta magyar nyelv.De ha jól tudom, van rá letölthető magyar nyelvio csomag.Igaz?


szer. nov. 30, 2005 16:36
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. feb. 17, 2005 21:50
Hozzászólások: 242
Hozzászólás 
Macika írta:
germinator írta:
Nos összehasonlítottam a gari-papíromat egy gyári nokia-boltból vett, 6230i-hez kapottal, és tök ugyanaz.A napokba viszem frissíteni, úgyhogy így majd talán elhiszitek hogy gyári :twisted:
Ja, és hogy megértsd, miért kérdeztem, mi a Code: XXXXXX az IMEI-matricán.

A MobilASK IMEI szám alapján BÁRMILYEN Nokiát ingyenesen szoftfrissít (azért pontosítva: nem mindegyik üzletük, én a nagy elefánt-kinézetű üzletben ismerem őket, rájuk helytálló az infó!) ARRA a szoftverzióra, ami a Code: XXXXXX alaján kijön nekik (tehát ha Németországban került forgalomba a teló, akkor a B csomagot, ami tartalmazza a németet, de magyart nem!). Teszik ezt 15 hónapig a gyártástól számítva (az IMEI-ből ezt is tudják).

Tehát ha nem magyar piacra készült az Általad vásárolt készülék, akkor nem fogsz ingyen szoftfrissítést kapni.

Emiatt akartam megkérdezni a Code-ot. De megértem, hogy nem akarod elárulni, mert rosszindulatot feltételezel a háttérben.
Szíved joga.

Nemfeltételezek semmit, csak nem volt kedven szétszedni, meg időm se.De most küldöm!


szer. nov. 30, 2005 16:34
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
germinator írta:
Nos összehasonlítottam a gari-papíromat egy gyári nokia-boltból vett, 6230i-hez kapottal, és tök ugyanaz.A napokba viszem frissíteni, úgyhogy így majd talán elhiszitek hogy gyári :twisted:
Ja, és hogy megértsd, miért kérdeztem, mi a Code: XXXXXX az IMEI-matricán.

A MobilASK IMEI szám alapján BÁRMILYEN Nokiát ingyenesen szoftfrissít (azért pontosítva: nem mindegyik üzletük, én a nagy elefánt-kinézetű üzletben ismerem őket, rájuk helytálló az infó!) ARRA a szoftverzióra, ami a Code: XXXXXX alaján kijön nekik (tehát ha Németországban került forgalomba a teló, akkor a B csomagot, ami tartalmazza a németet, de magyart nem!). Teszik ezt 15 hónapig a gyártástól számítva (az IMEI-ből ezt is tudják).

Tehát ha nem magyar piacra készült az Általad vásárolt készülék, akkor nem fogsz ingyen szoftfrissítést kapni.

Emiatt akartam megkérdezni a Code-ot. De megértem, hogy nem akarod elárulni, mert rosszindulatot feltételezel a háttérben.
Szíved joga.


szer. nov. 30, 2005 15:48
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
germinator írta:
Nos összehasonlítottam a gari-papíromat egy gyári nokia-boltból vett, 6230i-hez kapottal, és tök ugyanaz.A napokba viszem frissíteni, úgyhogy így majd talán elhiszitek hogy gyári :twisted:
Félre ne érts, nekem attól nem lesz jobb se, rosszabb se, ha olcsón jutottál egy tényleg jó telóhoz. Csak annyian csalódtak már az olcsónak hitt vásárlásoknál, annyian fizettek rá mások feneketlen, arcátlan harácsolására, hogy nehezen hihető, ha van egy valóban becsületes, megbízható és olcsó cég.
Én csak örülök neki.


szer. nov. 30, 2005 15:39
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. feb. 17, 2005 21:50
Hozzászólások: 242
Hozzászólás 
Nos összehasonlítottam a gari-papíromat egy gyári nokia-boltból vett, 6230i-hez kapottal, és tök ugyanaz.A napokba viszem frissíteni, úgyhogy így majd talán elhiszitek hogy gyári :twisted:


szer. nov. 30, 2005 15:19
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. szept. 01, 2005 19:03
Hozzászólások: 63
Tartózkodási hely: a számítógép előtt
Hozzászólás 
Gyorsboltban márcsak 11990 az 512 MB DV-RS-MMC! Mindkét fajta! Valaki tapasztalt nem tudja, hogy az itt szereplő gyártók közül melyiktől érdemes venni?
Mikor lesz már 1gigás?


kedd nov. 29, 2005 15:41
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
A régebbi releasékhoz van egy installer a Blizzard csapattól, újabbaknál egyszerűen a komplett könyvtárszerkezetet a kártyára kell másolni.


hétf. nov. 28, 2005 20:03
Profil ICQ
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. nov. 28, 2005 19:33
Hozzászólások: 38
Tartózkodási hely: Grand Fotel
Hozzászólás 
Sziasztok!
Gondolkodok egy ilyen telcsi beszerzésén, az érdekelne, hogy hogyan tudok feltenni Ngage játékokat telre. Az már tudom, hogy miket lehet feltenni, mert visszaolvastam, de sehol nem írják, hogy hogyan lehet feltelepíteni, pedig nem .sis a fájl.

Néhol megemlítettetek bizonyos progiknál crackelést. Még sosem volt okostelcsim, és még csak PC-n crackeltem. Ez symbiannál hogy néz ki?

Előre is köszi a válaszokat!


hétf. nov. 28, 2005 19:43
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
germinator írta:
Az mitől van, hogy a gyári böngészőt nem nyitja meg???(felraktam valami lejátszót is, és az sem indult el, de már tettem fel mást is, és az fut)
Még mindig várom a Code: XXXXXXX számértékét.


pén. nov. 25, 2005 12:30
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 212
Tartózkodási hely: Álom világ
Hozzászólás 
Ez igaz lehet de én csak 3hónapot kaptam egy ilyen telefonra ezért mondtam a 3hónapot.


pén. nov. 25, 2005 6:38
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
drkuhl írta:
Bocsánat rosszul fogalmaztam. Én úgy tudom mondom én úgy tudom hogy az Union belül gyártott készülékekre 12 hónap garancia van. A Magyarországon forgalomba helyezett készülékekre 24 hónap garancia van.
A mondat második felével egyetértek, én is így tudom, az első fele (a 12 hónap EU-ban vásárolt esetén) nem világos számomra, de utánanézek.

Engem a 3 hónap gari ütött szíven igazán, hiszen a kínai gyárból származó teló igazán csak használtként adható el, és ez esetben az üzlet mérlegelése, hogy mennyi garit ad.


csüt. nov. 24, 2005 21:37
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. feb. 17, 2005 21:50
Hozzászólások: 242
Hozzászólás 
Az mitől van, hogy a gyári böngészőt nem nyitja meg???(felraktam valami lejátszót is, és az sem indult el, de már tettem fel mást is, és az fut)


csüt. nov. 24, 2005 21:25
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 212
Tartózkodási hely: Álom világ
Hozzászólás 
Bocsánat rosszul fogalmaztam. Én úgy tudom mondom én úgy tudom hogy az Union belül gyártott készülékekre 12 hónap garancia van. A Magyarországon forgalomba helyezett készülékekre 24 hónap garancia van.


csüt. nov. 24, 2005 21:16
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
drkuhl írta:
Amúgy már én is vettem náluk telefont N6680-st és nem volt vele gondom. De ahogy ti is írtátok ezeket nem lehet nyitni, és én úgy tudom hogy az Union belüli termékekre 12hónap garancia van legyen az Nokia, Motorola, samsung, stb. Nézd meg hogy hol lett gyártva ha Finland, Hungary, Germany akkor jár az egy év! Ha Made In Nokia van rajta akkor cseszheted mert az Ázsiai készülék és arra csak 3 hónap gari van.
Megkérdezhetem, honnan vannak a (hamis) infóid?


csüt. nov. 24, 2005 21:03
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 212
Tartózkodási hely: Álom világ
Hozzászólás 
Amúgy már én is vettem náluk telefont N6680-st és nem volt vele gondom. De ahogy ti is írtátok ezeket nem lehet nyitni, és én úgy tudom hogy az Union belüli termékekre 12hónap garancia van legyen az Nokia, Motorola, samsung, stb. Nézd meg hogy hol lett gyártva ha Finland, Hungary, Germany akkor jár az egy év! Ha Made In Nokia van rajta akkor cseszheted mert az Ázsiai készülék és arra csak 3 hónap gari van.


csüt. nov. 24, 2005 21:02
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
germinator írta:
imei-t hogy is lehet megnézni?
Nekem ne az IMEI-t add meg, mert abból úgyis csak a Nokiánál tudnak valamit.

Engem a Code: XXXXXX érdekel! (Hátul az IMEI-matricán található).


csüt. nov. 24, 2005 21:00
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 212
Tartózkodási hely: Álom világ
Hozzászólás 
*#06#


csüt. nov. 24, 2005 20:56
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. feb. 17, 2005 21:50
Hozzászólások: 242
Hozzászólás 
imei-t hogy is lehet megnézni?


csüt. nov. 24, 2005 20:35
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. feb. 17, 2005 21:50
Hozzászólások: 242
Hozzászólás 
magyar a garijegy


csüt. nov. 24, 2005 20:34
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. ápr. 06, 2005 15:21
Hozzászólások: 997
Hozzászólás 
Macika írta:
germinator írta:
GYÁRI NOKIA HOLOGRAMMOS GARANCIA

Ha nincs hozzá magyar nyelvű leírás, akkor az eredeti garanciajegye sem lehet magyar nyelvű


ő nem írta hogy a garanciajegye magyar lehet hogy az is német attól még lehet eredeti vagy tévedek? :roll:

annyiban mindenképpen igazad van hogy valami gány van a dologban mert a honlapjukon az van hogy "magyar garanciával ami 12 - 24 hónap a készülék gyártója (Nokia, Motorola, stb) által nyújtott teljeskörű garancia"

tehát mégis hazudnak? :(


csüt. nov. 24, 2005 19:20
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. szept. 01, 2005 19:03
Hozzászólások: 63
Tartózkodási hely: a számítógép előtt
Hozzászólás 
Macika írta:
germinator írta:
(hiszen gondolkozzunk már, miért lenne 2 garijegy egy készülékhez???).


Nem lehet, hogy azért van 2 garijegy, mert a bolt olyan szolgáltatást nyújt, hogy ha akarod, a Nokiához is beviheted, ha akarod hozzájuk is beviheted szervizre?
Ez egy plusz lehetőség, hogy a náluk vásárolt telefon akár ők is megjavíták, ha kéred. Vagy nem? Lehet, hogy nem így van...


csüt. nov. 24, 2005 18:51
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
germinator írta:
Nos megvan a teló a gsmdepo-bó!!!Jelentem nagyon korrektek!GYÁRI NOKIA HOLOGRAMMOS GARANCIA+ Aa bolté!!Minden becsomagolva!!!Annyi hogy a használati útmutatú német, de ez már tényleg elnézhető (szerintem)!!Szal nyugodtan vegyétek meg innen!!
Ha nincs hozzá magyar nyelvű leírás, akkor az eredeti garanciajegye sem lehet magyar nyelvű, onnantól kezdve az egyetlen hivatalos garanciajegye Magyarországon a bolt által kiadott (hiszen gondolkozzunk már, miért lenne 2 garijegy egy készülékhez???).

Meg kell próbálni, hogy bevállalják-e ingyen a sdzoftfrisst a MobilAsk-nál, ill mit mondanak rá.

De ha berakod ide a IMEI-címkéről a Code-ot (vagy PÜ-ben, bár ebből semmi mást nem lehet megtudni), akkor megmondom Neked, honnan származik a teló, hová született.


csüt. nov. 24, 2005 18:25
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. szept. 12, 2005 20:44
Hozzászólások: 58
Hozzászólás 
Nem, a megvilágítás sokkal erősebb. ahogy a képen kivettem az LCD háttérvilágítása is lekapcsolt "felesbe", szóval 2x olyan erős mint a képen.

Én azt a boltot tudom ajánlani ahol én is vettem, most 64000, új 1év gari:
www.nextel.co.hu


csüt. nov. 24, 2005 16:31
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. ápr. 06, 2005 15:21
Hozzászólások: 997
Hozzászólás 
Most itt az lenne a legfontosabb hogy imei szám alapján "tiszta"-e a telefon.
Mert ha igen akkor - asszem ahogy Macika írta - mindenki oda fog járni vásárolni mert nagyon jó árak vannak.

Amúgy tényleg ilyen gyenge a megvilágítás?

Kép


csüt. nov. 24, 2005 15:52
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
BB5 telók esetén egyelőre könnyen kitalálható, mire volt lezárva eredetileg - mert még mindig arra van zárva ;)

Soft nyelven és verzión pedig könnyen lehet segíteni...


csüt. nov. 24, 2005 15:41
Profil ICQ
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. ápr. 06, 2005 15:21
Hozzászólások: 997
Hozzászólás 
germinator írta:
...


gratulálok hozzá!
bárcsak én is megvehetném már! (de hát nem tudom eladni a 6230 telcsim)
tényleg bruttó 66 ezer? van benne magyar nyelvű menü? a bolt hol van? melyik utca? számlát is adnak?
(((puszta kíváncsiságból nem akarod megnézetni a telcsi imei számát egy nokia márkaboltban? marhára érdekelne hogy mit mondanak rá! egyszer bevittem egy régi külföldi 6210 telót szoftvercserére és mindent megmondtak róla. hol vették mikor vették milyen függő tiszta-e stb.)))


csüt. nov. 24, 2005 15:28
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. feb. 17, 2005 21:50
Hozzászólások: 242
Hozzászólás 
Nos megvan a teló a gsmdepo-bó!!!Jelentem nagyon korrektek!GYÁRI NOKIA HOLOGRAMMOS GARANCIA+ Aa bolté!!Minden becsomagolva!!!Annyi hogy a használati útmutatú német, de ez már tényleg elnézhető (szerintem)!!Szal nyugodtan vegyétek meg innen!!


csüt. nov. 24, 2005 15:12
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: hétf. feb. 07, 2005 15:31
Hozzászólások: 4
Hozzászólás 
Szerintem a gombjai az eddigi nokiákhoz képest is jobbak. Nekem pozitív élmény volt mikor megvettem és kipróbáltam. Mindenképpen csak ajánlani tudom. Szerintem király


szer. nov. 23, 2005 20:18
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. szept. 01, 2005 19:03
Hozzászólások: 63
Tartózkodási hely: a számítógép előtt
Hozzászólás 
Az lenne a kérdésem, hogy mennyire jók a teló gombjai?
Mert sikerült egy 6630 modellhez eljutnom az itteni Nokia boltban, de ott elég vacak volt, fordultak ki a gombok a helyéről. Persze nem fogom erre alapozni a tapasztalatomat, mert tudom, hogy az ilyen modellek általában elég fosok, pláne, ha már 100000-szer kipróbálták.
És ha már a gomboknál tartunk: Elegendő nagyságúak a telefon kényelmes kezeléséhez?


szer. nov. 23, 2005 20:08
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: hétf. feb. 07, 2005 15:31
Hozzászólások: 4
Hozzászólás 
Köszönöm!


hétf. nov. 21, 2005 12:09
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
BB5 telefonoknál van a Nokia részéről egy kis kavarás, nem csodálom, hogy valaki összekeveredik benne.

A verziószámba ugyanis a pont után közvetlenül egy 05 van beírva, ami *#0000# beírására nem íródik ki, de a datapakk file nevében benne van és hát miután mi ezeket kapjuk, ezt is írjuk ide ki.

Összesítve tehát vigyázni kell, hogy ne tekintsük külön verziónak az 5.05.0308-at és az 5.0308-at, mert ezek azonosak.

Ahogyan egy N90-eshez is a RM-42_dp_v_3.0_SW3.0535.4.3_EURO.exe nevű file dukál, a tényleges verzió viszont 3.3542.

Aki a pont után 05-öt lát itt a fórumon megadva, hasonlítsa össze a verziószámát 05 nélkül is, BB5 teló esetén.


vas. nov. 20, 2005 19:49
Profil ICQ
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
hetfield írta:
Valaki meg tudná mondani nekem, hogy melyik a legújabb szoftver a 6630hoz?Nekem az 5.03.08as van fent.Köszönöm
Te is hamarabb tanultál meg írni, mint olvasni!

Folyamatosan írjuk a topicban, hogy mik a fejlemények szoftver-ügyben. Isten bizony, csak 1-2 oldalt kell visszaolvasni.
Persze belátom, új postot írni kényelmesebb és gyorsabb.

A legfrissebb FW 6630-hoz az 5.05.0308-as a 9.02-es datapackkal. Megjelent 2005. nov. 10-én.
Azért naponta nem röpködnek az új FirmWare-k...


vas. nov. 20, 2005 14:47
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: hétf. feb. 07, 2005 15:31
Hozzászólások: 4
Hozzászólás 
Valaki meg tudná mondani nekem, hogy melyik a legújabb szoftver a 6630hoz?Nekem az 5.03.08as van fent.Köszönöm


vas. nov. 20, 2005 12:24
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. feb. 17, 2005 21:50
Hozzászólások: 242
Hozzászólás 
fölmenni biztos nem fognak.marad minen a régi.


vas. nov. 20, 2005 9:57
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd máj. 17, 2005 10:26
Hozzászólások: 2046
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
Macika írta:
Zuhan lefelé az ára. Ez lesz az összes BB5-ös sorsa.

És ha majd valamikor majd lehet nyitni őket, akkor mi lesz az árukkal?


vas. nov. 20, 2005 0:47
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Nargoth írta:
Ezt nem értem, ha független BB5-ös akkor az miért olcsó? Azt már nem kell függetleníteni...
Nem.
De a függetleníthetetlenség miatt a függő telók ára igencsak alacsony. És ez viszi magával a független telókat is. Sajnos.
Próbálj meg eladni egy függő 6630/6680-at maffiaGSM boltban!
Jó ha beveszik egyáltalán, nem hogy jó árat kapj érte.


vas. nov. 20, 2005 0:36
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 293
Hozzászólás 
Ezt nem értem, ha független BB5-ös akkor az miért olcsó? Azt már nem kell függetleníteni...


szomb. nov. 19, 2005 22:57
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 739
Tartózkodási hely: La Hongrie
Hozzászólás 
Akoska írta:
Nekem volt egy gyors tapogatásra időm. Szerintem nem gyorsabb. Ugyanaz a 220-as proci van benne, az N70 sokkal jobban hasonlít a 6630-ra mint az N90, amiben mindenből egy kicsit extrémebbet raktak...

Kedves Ákoska!
Arra szeretnélek kérni, hogy Te mint rutinos 6630-használó, pár mondatban foglald légyszíves össze a tapasztalataidat a telefonnal kapcsolatban nekem! (Főleg a sebesség, a szoftver stabilitása, és a programok kompatibilitása érdekelne.)
Előre is köszönöm!

(by Darth Smoke)


szomb. nov. 19, 2005 22:48
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
germinator írta:
Nézzetek be az oldal forumjába. Ott írja a srác, hogy gyári nokia garit ad hozzá, és én is megkérdeztem, aztmondta hogy gyári. Aminél ottvan hogy 'X év magyar garancia', az a gyárira vonatkozik. De egy szó, mint száz, én itt veszem a 6630-at, így ha minden igaz, jövőhéten leírom tapasztalataimat.
Na, az lesz korrtekt. És akkor bemész a garijeggyel a MobilASK-hoz, hogy frissítsák a sszoftját. Ha frissítik minden további nélkül, ingyen, akkor leszünk még páran, akik onnan fogunk vásárolni.


szomb. nov. 19, 2005 22:41
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. feb. 17, 2005 21:50
Hozzászólások: 242
Hozzászólás 
Nézzetek be az oldal forumjába. Ott írja a srác, hogy gyári nokia garit ad hozzá, és én is megkérdeztem, aztmondta hogy gyári. Aminél ottvan hogy 'X év magyar garancia', az a gyárira vonatkozik. De egy szó, mint száz, én itt veszem a 6630-at, így ha minden igaz, jövőhéten leírom tapasztalataimat.


szomb. nov. 19, 2005 22:34
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
6230 írta:
hát ez az. puding próbája az evés.
de az a bruttó 66 ezer nagyon csábító egy új és garanciás független 6630-ért.
Ez van, ha egy készülék nem nyitható. Zuhan lefelé az ára.
Ez lesz az összes BB5-ös sorsa.


szomb. nov. 19, 2005 22:26
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. ápr. 06, 2005 15:21
Hozzászólások: 997
Hozzászólás 
hát ez az. puding próbája az evés.
de az a bruttó 66 ezer nagyon csábító egy új és garanciás független 6630-ért.


szomb. nov. 19, 2005 22:25
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 1874 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 38  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 41 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség