Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: vas. ápr. 28, 2024 1:35



Hozzászólás a témához  [ 1623 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33  Következő
Pannon dícsérő 
Szerző Üzenet
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás 
vizsla1 írta:
KÖZLEMÉNY

2005. március 16-tól Pannon 50-1000-rel is igénybevehető az SMS 80.
2005. március 17-től a djuice számlás tarifacsomag havi előfizetési díja bruttó 3600 Ft, mely teljes egészében felhasználható belföldi beszédhívásra (belföldi mobil, belföldi vezetékes és hangpostahívás), illetve belföldi hálózatba történő SMS, illetve MMS küldésre.


EZ TETSZIK!!!


szer. márc. 09, 2005 21:41
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
KÖZLEMÉNY

2005. március 16-tól Pannon 50-1000-rel is igénybevehető az SMS 80.
2005. március 17-től a djuice számlás tarifacsomag havi előfizetési díja bruttó 3600 Ft, mely teljes egészében felhasználható belföldi beszédhívásra (belföldi mobil, belföldi vezetékes és hangpostahívás), illetve belföldi hálózatba történő SMS, illetve MMS küldésre.


szer. márc. 09, 2005 20:17
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1520
Hozzászólás 
Együttműködés a Raiffeisen Bank és a Pannon GSM között



A Raiffeisen Bank az együttműködés keretében kedvezményeket biztosít a Pannon GSM üzleti előfizetéssel rendelkező ügyfelei közül azok számára, akik rendelkeznek Pannon Üzleti Klubkártyával.

A Raiffeisen Bank és a Pannon GSM együttműködési megállapodást írt alá. .A Pannon GSM - mintegy 90.000 (saját elbírálása szerint kis- és középvállalatnak vagy egyéni vállalkozónak minősülő) ügyfele számára - DM levél keretében tájékoztatást küld a Pannon Üzleti Klubkártya igénylés lehetőségéről, illetve az ennek birtokában igénybe vehető kedvezményekről. A DM leveleket több szakaszban, kéthavonta küldik ki. A Klubkártyákat azon ügyfeleknek postázzák ki, akik a DM levél kézhezvételét követően megigénylik a kártyát. A kártya az ügyfelek számára ingyenes.

A Raiffeisen Bank az együttműködés keretében kétféle kedvezményt biztosít:


1. a banknál újonnan számlavezetési csomagot igénybe vevő, Pannon Üzleti Klubkártyával rendelkező KKV ügyfeleknek elengedi a számlanyitás díját valamennyi csomag esetén, mely akár 9 900 Ft is lehet.
vagy


2. a hitelt igénylő, Pannon Üzleti Klubkártyával rendelkező KKV ügyfeleknek elengedi a teljes, minimum 50 000 Ft hitelbírálati díjat.
A Klubkártya tulajdonosok számára a Raiffeisen Bank mellett a HP Magyarország, a Cellect, valamint a Manager Magazin nyújt kedvezményeket.

Íme a kártya:

Kép


További információ:
Laincsek János
Vállalati főosztály, Raiffeisen Bank Rt.
Telefon: 484 4211


http://www.raiffeisen.hu


kedd márc. 08, 2005 12:32
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
Én is kaptam SMS-t tarifacsomag-váltás témakörben. A következőket írják: Válts díjmentesen Pannon Happy kártyás tarifacsomagra, hogy 19 Ft-ért küldhess SMS-t, és este 6 után belföldön 19 Ft-ért telefonálhass! Hívd a 1741-et! PGSM

A váltáson egy pillanatra elgondolkodtam. Igaz hogy SMS-t most is 19 Ft-ért küldök, mert az érintett SIM-en Privát tarifacsomag van. Igaz hogy csúcsidőben 160 Ft/perc félperc alapon, de mivel nem nagyon használom ezt a kártyát, így a beszédpercdíj mértéke nem lényeg. Viszont ott vannak az igénybe nem vehető szolgáltatások. Így egyelőre marad ez a kártya így, de örömmel fogadtam a felajánlott lehetőséget.


kedd márc. 01, 2005 22:16
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2934
Tartózkodási hely: Kecskemét/Budapest
Hozzászólás 
Landsmann írta:
...

Köszi.
Természetesen az ő telefonszámán gondoltam a váltást.


vas. feb. 20, 2005 13:02
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
Hozzászólás 
Rozso írta:
Tesóm kapott a héten egy SMS-t (már kitörölte) a Pannontól, hogy ingyen átválthat Bee Originalról Praktikumra. És hát ugye ez jó lenne, mert szegény Bee elég rossz, főleg mióta félperc alapú.
Szerintetek meddig érvényes ez az ingyenes váltás? PannOnlineon is free vagy csak ügyintézőnél?


Szerintem a váltás a telefonszámhoz kötött, nem pedig a váltás módjához. Hogy meddig, az már jó kérdés. Biztos hogy nem örökké tart ez a lehetőség. Szerintem ha akar váltani, minél hamarabb tegye meg. Ügyintézőn keresztül meg azért jobb, mert a beszélgetéseket rögzítik, ha valami gubanc van, vissza tudják hallgatni és korrigálni a dolgokat. Bátyámnak így írtak már jóvá tévedésből aktivált szolgáltatás (ügyintézőnél) díját.


vas. feb. 20, 2005 12:49
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2934
Tartózkodási hely: Kecskemét/Budapest
Hozzászólás 
Tesóm kapott a héten egy SMS-t (már kitörölte) a Pannontól, hogy ingyen átválthat Bee Originalról Praktikumra. És hát ugye ez jó lenne, mert szegény Bee elég rossz, főleg mióta félperc alapú.
Szerintetek meddig érvényes ez az ingyenes váltás? PannOnlineon is free vagy csak ügyintézőnél?


vas. feb. 20, 2005 12:38
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1056
Hozzászólás 
Landsmann írta:
Bagyu írta:
Valamiert nekem nem megy.

"Kapcsolodas a mediaszolgatatohoz sikertelen"

K500i, GPRS start

Gprs wapra van allitva, nettel semmi sem megy...


Kapcsolódás/Adásbeállítások-nál állítottad be a PannonW@p adatfiókot? Mert azt ott kell és annak úgy mennie kellene.


Megy, köszi, mondjuk a minősége nem dvd. :D


pén. feb. 18, 2005 12:36
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1975
Tartózkodási hely: "NEC ARTE NEC MARTE"
Hozzászólás 
Legalább a most futó részeket lehet nézni a Barátok köztből vagy az 5 évvel ezelöttieket? :)


pén. feb. 18, 2005 9:38
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. márc. 29, 2004 16:52
Hozzászólások: 1102
Hozzászólás 
viszont ingyen lehet a pannon és diiijusz reklámokat nézegetni:) WOW


pén. feb. 18, 2005 1:08
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. márc. 29, 2004 16:52
Hozzászólások: 1102
Hozzászólás 
nézegetem a m. video tarifáit... azért kiváncsi vagyok hányan fogják percenként 70ft-ért nézni a barátok köztet vagy néznek meg egyszer egy videoklipet 300ft-ért


pén. feb. 18, 2005 1:05
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 03, 2004 11:10
Hozzászólások: 3635
Tartózkodási hely: Shanghai, Pudong negyed
Hozzászólás 
nyuszy írta:
az indexen valamelyik hülye reklámból jön.

ha reklámszűrést használsz, akkor elő se jön ;) (pl firefox-hoz adblock plugin nagyon jól működik)


pén. feb. 18, 2005 0:18
Profil Privát üzenet küldése ICQ
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: pén. márc. 26, 2004 7:18
Hozzászólások: 1591
Hozzászólás 
Rozso írta:
Kb. 10 percenként megszólal a gépemen egy "whoooaaa" hang! Olyan, mint egy szellem!
Mitől lehet ez? Vírus? NOD nem talál semmit.


Én arra saccolok, hogy az indexen valamelyik hülye reklámból jön.
Merthogy nekem is megvan ;)
De ha x ideig nem kattintasz az indexes fórumok között, abbahagyja ;)


csüt. feb. 17, 2005 23:40
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Hozzászólás 
Bagyu írta:
Valamiert nekem nem megy.

"Kapcsolodas a mediaszolgatatohoz sikertelen"

K500i, GPRS start

Gprs wapra van allitva, nettel semmi sem megy...


Kapcsolódás/Adásbeállítások-nál állítottad be a PannonW@p adatfiókot? Mert azt ott kell és annak úgy mennie kellene.


csüt. feb. 17, 2005 22:00
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1373
Hozzászólás 
Akkor ez nem jott be.
Pannon specialitas,hogy a wap oldalai megtekintesenek elmenyet meghagyja a sajat ugyfeleinek. Igy vodarol, T-rol kar probalkozni.


csüt. feb. 17, 2005 20:51
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Landsmann írta:
http://csfportal.pgsm.hu/ptg/rm?PAsid=T7zcVRb4V6hUkxnR&PAckey=28!

http://csfportal.pgsm.hu/ptg/rm?PAsid=T ... PAckey=100!


vodawappal nem mükszik. Átjáró nem válaszol.


csüt. feb. 17, 2005 20:05
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1056
Hozzászólás 
Valamiert nekem nem megy.

"Kapcsolodas a mediaszolgatatohoz sikertelen"

K500i, GPRS start

Gprs wapra van allitva, nettel semmi sem megy...


csüt. feb. 17, 2005 16:27
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
http://csfportal.pgsm.hu/ptg/rm?PAsid=T ... &PAckey=28!

http://csfportal.pgsm.hu/ptg/rm?PAsid=T ... PAckey=100!


szer. feb. 16, 2005 22:55
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Én vodás vagyok. A Panni wap nem jön be. De hátha a videolink már igen.


szer. feb. 16, 2005 22:48
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Hozzászólás 
CineDOG írta:
Linket tudsz adni?


Milyen linket? Ha a videókra gondolsz, azok a PannonW@p oldalán van, legfelül.


szer. feb. 16, 2005 22:44
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Linket tudsz adni?


szer. feb. 16, 2005 22:39
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Hozzászólás 
csab2 írta:
Landsmann írta:
Mostmár nekem is megy a Mobil Video! :D

Gratula! Jó élvezkedést! Addig amíg ingyen van! :)
Egyébként élvezhető, van értelme?


Videómérettől függ. Például a Barátok közt kisebb méretű mint mondjuk a Praktikum reklám. Ez utóbbi beteríti a kijelzőt teljesen, (szélességre)
Változó a videók minősége, tömörítéstől függ. Van amelyik meglepően jó minőségű. Hogy élvezhető-e? Van akinek igen, van akinek nem. Ha valamiről lemaradt és másképp nem jut hozzá, akkor igen. Szerintem használható szolgáltatás, biztos fogom használni. Azt nem mondom hogy rendszeresen, de ha úgy alakul, akkor igen.


szer. feb. 16, 2005 21:56
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás 
Landsmann írta:
Mostmár nekem is megy a Mobil Video! :D

Gratula! Jó élvezkedést! Addig amíg ingyen van! :)
Egyébként élvezhető, van értelme?


szer. feb. 16, 2005 21:51
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
Adam_batyam írta:
Nem nagyon tudom máshova tenni, így ide írom.
Talán még nem volt téma

Mióta vannak a Pannonnak új kinézetű feltöltői ? Kb. egy hónapja tesóm vett egy 7200-ast, az a rendes piros műanyag volt. Múlt hétvégén vettem egy 14400-ast, és meglepődve láttam, hogy egész más kinézetű, sötétkék, és ami a legjobban meglepett az az, hogy papírból van !

Olcsóbb is gondolom, meg az újrahasznosítására is nagyobb az esély.
A többi is ilyen lett ?


Adam_batyam


Mióta bevezették a 900 és az 1800 Forintos kártyákat. Ha jól emlékszem december 8-tól.

Mostmár nekem is megy a Mobil Video! :D


szer. feb. 16, 2005 21:30
arany tag

Csatlakozott: vas. okt. 17, 2004 10:16
Hozzászólások: 134
Hozzászólás 
Rozso írta:
A Pannon a király!

Csak meg kell nézni az index.hu -t. A Vodát és a T-t is szidják, hogy átvernek mindenkit.


És te elhiszed, amit az indexen összeírkálnak? :)


szer. feb. 16, 2005 19:23
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 125
Hozzászólás 
Nem nagyon tudom máshova tenni, így ide írom.
Talán még nem volt téma

Mióta vannak a Pannonnak új kinézetű feltöltői ? Kb. egy hónapja tesóm vett egy 7200-ast, az a rendes piros műanyag volt. Múlt hétvégén vettem egy 14400-ast, és meglepődve láttam, hogy egész más kinézetű, sötétkék, és ami a legjobban meglepett az az, hogy papírból van !

Olcsóbb is gondolom, meg az újrahasznosítására is nagyobb az esély.
A többi is ilyen lett ?


Adam_batyam


szer. feb. 16, 2005 18:55
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
martinoc írta:
Nálam múködik Sony Ericsson K700i-vel, semmi extra nem kellett, ugyanazokat a beállításokat használom, ami a GPRS W@P -hoz kell.


Mikor kapcsolódik, mennyi idő múlva kezdi el lejátszani, mert én már pár perce várok. A vöröses háttérkép megjelenik, hang egy kicsit sistereg, de nem megy a lejátszás.


kedd feb. 15, 2005 23:31
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 36
Hozzászólás 
Nálam múködik Sony Ericsson K700i-vel, semmi extra nem kellett, ugyanazokat a beállításokat használom, ami a GPRS W@P -hoz kell.


kedd feb. 15, 2005 23:28
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
csab2 írta:
Próbálgattam ezt az új Mobil Videó szolgáltatást, de nem igazán megy. Wapon kétszer lefagyott a telefonom - 5 próbálkozásból! - amikor rámentem a Mobil Videó menüpontra. Kétszer pedig eljutottam a lejátszáshoz, de itt akár a normál változatra akár a szélessávú változatra azt a válszt kaptam, hogy az oldal nem létezik. Utána néztem és kiderült, hogy az én telefonom (Nokia 3650) nem támogatott készülék. A 7610 az. Hogy van ez?


A telefon leírásából kiderül hogy az adatfolyam fájlokat (vagy hogy is fordították magyarra) támogatja-e vagy nem.
Én meg egyszerűen képtelen vagyok annak a nyavajás adatfióknak a beállításait megszerezni, amivel működni a K700i. Ez a készülék ugyan nem szerepel a honlapon, de az 500-as igen, ami a 700-as kistestvére. Tudja is a 700-as, csak a Pannonnál nem lehet lekérni, meg el sem tudják küldeni a beállításokat, mivel a technikusok szerint még nem támogatottak, de folyamatban van. Viszont a Mobilfórumon írta egy K500-as, hogy neki működik, gyárilag benne volt a telefonban az az adatfiók. A Haveromében nem volt benne, pedig a múlthéten vette.


kedd feb. 15, 2005 22:46
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás 
Próbálgattam ezt az új Mobil Videó szolgáltatást, de nem igazán megy. Wapon kétszer lefagyott a telefonom - 5 próbálkozásból! - amikor rámentem a Mobil Videó menüpontra. Kétszer pedig eljutottam a lejátszáshoz, de itt akár a normál változatra akár a szélessávú változatra azt a válszt kaptam, hogy az oldal nem létezik. Utána néztem és kiderült, hogy az én telefonom (Nokia 3650) nem támogatott készülék. A 7610 az. Hogy van ez?


kedd feb. 15, 2005 22:34
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Landsmann írta:
Ma hívtak a Pannontól. Mivel "hűséges" előfizetőjük vagyok, van egy ajánlatuk számomra.
Azt hittem valamilyen készüléket akarnak ajánlani. Azt nem vettem volna igénybe, mert szeptemberben vettem új telefont.
Szóval mondja a hölgy, hogy felajánl 500 Ft feltöltést a kártyámra ha élek a lehetőséggel. Persze igent mondtam, de megkérdeztem melyik telefonszámra. (5 db van) Mondja a számot, mondom rendben van, csak nem tudtam melyikről van szó, mert a hívások átvannak irányítva egy másikra.
72 órán belül töltik fel az összeget. Kíváncsi leszek. :)
Apámat (akkor még nem volt 1 éves a panis Percfekt kártyája) 3 hónapja hívták ugyanezzel az ajánlattal, de neki akkor töltöttek, ha átmegy a Pannon Praktikumba. Átment, töltöttek. 3 hónapra rá meg megint :?:
:lol:

Eltévedt töltés vajon?
Mondjuk egyik ismerősömnek is írták már kétszer jóvá a 3600-as kártyát, és nekem is vot már ilyen sztorim: Még anno a 3310-est a 10.000 Ft-os lebeszélhetőséggel vettem, ami arról szólt, hogy a csomagban foglalt 3600 mellé kapok 2×3200-at, ha fél éven belül feltöltöm a kártyát 2×. Töltésenként egyszer 3200+. Na ez meg is történt, de a második töltés után 10 perc különbséggel 2× kaptam meg az SMS-t, és 2×is írták jóvá a 3200-at. Azaz: 13200 lebeszélhetőséggel vettem a 3310-et, így a teló maga annyiba került, mint amennyiért majd' egy év múlva kínálták :D

Üdv!


hétf. feb. 14, 2005 23:26
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
A Pannon elindította Mobil Video szolgáltatását. Filmeket, reklámokat, sporteseményeket stb nézhetünk online, arra alkalmas készülékkel. Máétól 1 héten keresztül díjmentesen lehet igénybe venni a szolgáltatást. :D
Sajnos a beállítások lekérése Sony Ericsson készülékekre délután óta egy hiba folytán nem megy. Ígéret van hogy még valószínűleg ma este elhárítják a hibát. :(
Kíváncsi leszek rá. Valaki próbálta már?


A szolgáltatás díjazása:

Az elérhető tartalmak az egy hetes promóciós időszak alatt díjmentesek!

A promóciós időszak után érvényes árazás:

Pannon GSM és djuice reklámfilmek letöltése díjmentes
A perc alapú letöltés díja: bruttó 69,00 Ft/perc. A forgalmi díjak mérése másodperc alapon történik.
Egyes tartalmak letöltésekor a Szolgáltató bruttó 149,00 illetve bruttó 299,00 Ft letöltési díjat számít fel. A felszámított díj mértékéről a Szolgáltató a letöltés megkezdése előtt tájékoztatja az Előfizetőt, illetve a díj levonásához az Előfizető hozzájárulását kéri.

A videók megtekintésekor generált WAP forgalom díjat nem számolunk fel, csak az előzetesen ismertett perc vagy hozzáférés alapú árat.

Az igénybevételhez valamely GPRS csomag megrendelése szükséges.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég hétf. feb. 14, 2005 23:30-kor.



hétf. feb. 14, 2005 21:46
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Elég jó módját találták annak, hogy ne menjenek a következő hónapokban mínuszba SIM-kártyaszám alapján. Mintha azért kapnátok, mert hűségesek vagytok... :lol: Mondjuk az öszeg nevetséges. A voda 1000-1500-2000-et szokott adni, viszont az csak 30-35 napig használható fel, ha 2500-zal töltöd fel (mivel csak akkor kapod meg a hűség-bónuszt, ha feltöltöd a kártyád, legalább 2500-zal).

Kíváncsi vagyok a februári gyorsjelentésre, hány ügyfelet szerez majd a voda a február 15-én bevezetendő Esti és hétvégi opcióval. Remélem nem ássa el magát a leendő ügyfelei előtt az óvadékosításokkal. És nem ártna hozzá egy kis SIM-kártya akció, hogy ajándékba adnak hozzá egy Uno+/Duos SIM-et.

Pannon is így tornássza fel magát: 10 ezer Ft-os teló a neppereknek, és minden Pannon 50-1000-es készülékes csomaghoz egy Happy SIM ajándékba....

Vajon mit lép a Pannon az Esti és hétvégi opcióra :-)?

platina tag: kit rejt a neved :lol:?


szomb. feb. 05, 2005 22:18
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
Katica1 írta:
Azt nem tudjátok, hogy ezt az 500 Ft-ot milyen szempont alapján osztogatják? Mert a menyasszonyomnak most lesz 3 éves a kártyája, és Ő is kapott 500 Ft-ot, viszont Apámnak már 4 éve van, és neki nem ajánlottak. Vagy ami késik nem múlik? Egyébként mindkettő 1x van feltöltve egy évben.


Nekem sem a legrégebbi kártyámra történt a feltöltés. Szerintem az alapján döntenek, hogy már nem sok idő van a kártya lejártáig, de azért jónéhány éve legyen meg, valamint ne, vegy minimális forgalom legyen rajta. Legalábbis nekem ezek jellemzők az érintett kártyára.


szomb. feb. 05, 2005 21:49
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 88
Tartózkodási hely: Gép előtt
Hozzászólás 
Azt nem tudjátok, hogy ezt az 500 Ft-ot milyen szempont alapján osztogatják? Mert a menyasszonyomnak most lesz 3 éves a kártyája, és Ő is kapott 500 Ft-ot, viszont Apámnak már 4 éve van, és neki nem ajánlottak. Vagy ami késik nem múlik? Egyébként mindkettő 1x van feltöltve egy évben.


szomb. feb. 05, 2005 21:44
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
platina tag írta:
vizsla1 írta:
Itt az volt a nagy gesztus, hogy 500 Ft-ra is megadták az 1 éves elérést.
Ennyit megér nekik a statisztika szempontjából, nem csökken az aktív karik száma. Sejtették, hogy a kuka felé kacsingatott a kari. :)


Melléfogtak, mert nem akartam megszüntetni. Már éppen a feltöltésen gondolkodtam. De így megelőztek. :D


szomb. feb. 05, 2005 21:15
vas-tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. feb. 05, 2005 18:32
Hozzászólások: 9
Hozzászólás 
vizsla1 írta:
Itt az volt a nagy gesztus, hogy 500 Ft-ra is megadták az 1 éves elérést.
Ennyit megér nekik a statisztika szempontjából, nem csökken az aktív karik száma. Sejtették, hogy a kuka felé kacsingatott a kari. :)


szomb. feb. 05, 2005 21:12
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Itt az volt a nagy gesztus, hogy 500 Ft-ra is megadták az 1 éves elérést.


szomb. feb. 05, 2005 20:20
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
Megkaptam az 500-as feltöltést. :D


szomb. feb. 05, 2005 20:09
Hozzászólás 
Mikor mondta a telefonszámot a hölgy, majdnem elröhögtem magam. 2001 szeptember 1-én vettem. Ez csak csomag volt, készülék nélkül. Hogy mennyit költök? Évente 1-2 db 3600-os feltöltés. Bár most legutóbb április 1-én töltöttem. Gyakorlati haszna már nincs, de egyelőre életben tartom egy másik társával együtt. Amaz egy igazi ritkaság. Praktikum Privát tarifával. Várom arra is az ajánlatot. Az augusztusban volt utóljára töltve. Ja, azt is mondta a hölgy, hogy a feltöltésükkel újabb 1 évig lesz elérhető a kártya.
Végülis kedves gesztus, de nem nekem kell felttölteni hogy ne haljon meg. Nem sok pénz volt rajta, valami 800 Ft.


pén. feb. 04, 2005 23:45
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2934
Tartózkodási hely: Kecskemét/Budapest
Hozzászólás 
Landsmann írta:
Ma hívtak a Pannontól. Mivel "hűséges" előfizetőjük vagyok, van egy ajánlatuk számomra.


Mennyire vagy "hűséges"? Tehát mióta van meg és mennyit költesz?
Nekem is igazán megtehetnék ezt.


pén. feb. 04, 2005 23:38
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
Hozzászólás 
Ma hívtak a Pannontól. Mivel "hűséges" előfizetőjük vagyok, van egy ajánlatuk számomra.
Azt hittem valamilyen készüléket akarnak ajánlani. Azt nem vettem volna igénybe, mert szeptemberben vettem új telefont.
Szóval mondja a hölgy, hogy felajánl 500 Ft feltöltést a kártyámra ha élek a lehetőséggel. Persze igent mondtam, de megkérdeztem melyik telefonszámra. (5 db van) Mondja a számot, mondom rendben van, csak nem tudtam melyikről van szó, mert a hívások átvannak irányítva egy másikra.
72 órán belül töltik fel az összeget. Kíváncsi leszek. :)


pén. feb. 04, 2005 22:45
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2934
Tartózkodási hely: Kecskemét/Budapest
Hozzászólás 
A Pannon a király!

Csak meg kell nézni az index.hu -t. A Vodát és a T-t is szidják, hogy átvernek mindenkit.


szer. jan. 26, 2005 15:05
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
CineDOG írta:
Azért a Tmobilnál is van jó céges csomag.... a Mizo tejipari cégé:
Havi 2000Ft, ledumálható másodperc alapon, mindenhova 20Ft/percért.
Havi 20sms ingyen, ingyen átirányítás, ingyen duma egymás közt.
Ilyen csomagot hány db karira adnak?


szer. jan. 26, 2005 12:58
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1975
Tartózkodási hely: "NEC ARTE NEC MARTE"
Hozzászólás 
CineDOG írta:
Azért a Tmobilnál is van jó céges csomag.... a Mizo tejipari cégé:
Havi 2000Ft, ledumálható másodperc alapon, mindenhova 20Ft/percért.
Havi 20sms ingyen, ingyen átirányítás, ingyen duma egymás közt.


Ennél van jobb csomag is :wink:


szer. jan. 26, 2005 12:53
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Azért a Tmobilnál is van jó céges csomag.... a Mizo tejipari cégé:
Havi 2000Ft, ledumálható másodperc alapon, mindenhova 20Ft/percért.
Havi 20sms ingyen, ingyen átirányítás, ingyen duma egymás közt.


kedd jan. 25, 2005 21:33
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 230
Hozzászólás 
Engem is felhívtak ma, 50 ingyen percet ajánlottak fel, szintén fél évig, minden kötelezettség nélkül. Viszont a társkártyára nem volt érvényes ez az ajánlat. Továbbá hasonlóan próbálták rám tukmálni az Ü.Sz-et. Kösz, de nem, mondtam.
Lehet esetleg ennek az ügyfélmegtartó akciónak köze a piros konkurencia hamarosan nyilvánosan is bevezetendő esti + hétvégi opciójához (+2.250 tallérért 2.000 perc hálón belül + vezetékesre)? :wink:


kedd jan. 25, 2005 21:12
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. júl. 23, 2004 1:37
Hozzászólások: 481
Tartózkodási hely: Eger
Hozzászólás 
Dannyboy írta:
Ma reggel hívtak a Pannontól, hogy mivel régi hűséges előfizetőjük vagyok (apám főkártyája 6 éve, az enyém társkártyaként 29 hónapja), mostantól fél évig havi 60 perc +kedvezményt kapok a forgalmi díjaimból, az egyéb kedvezményeken felül. Aztán még ajánlották az üzleti standardot, de azt megbeszéltük, hogy miért nem lenne igazán jó. :D

Ez egy szép gesztus volt, legalább fél évre még magukhoz láncoltak, nem mintha menni készültem volna tőlük. :lol:


Ilyet én is kérek! :)
Már jópár éve pannis vagyok, de nem akaródznak ilyennel bombázni. Talán kevés a havi 20e forgalom. :/


hétf. jan. 24, 2005 10:56
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1538
Tartózkodási hely: A jelenben...
Hozzászólás 
Ma reggel hívtak a Pannontól, hogy mivel régi hűséges előfizetőjük vagyok (apám főkártyája 6 éve, az enyém társkártyaként 29 hónapja), mostantól fél évig havi 60 perc +kedvezményt kapok a forgalmi díjaimból, az egyéb kedvezményeken felül. Aztán még ajánlották az üzleti standardot, de azt megbeszéltük, hogy miért nem lenne igazán jó. :D

Ez egy szép gesztus volt, legalább fél évre még magukhoz láncoltak, nem mintha menni készültem volna tőlük. :lol:


hétf. jan. 24, 2005 10:32
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Tájékoztatjuk továbbá tisztelt Elôfizetôinket, hogy 2005. március 31-ig a djuice kártyás, illetve djuice számlás tarifacsomaggal rendelkezô Elôfizetôinknek a SIM-kártya aktiválásától vagy az elsô djuice kártyás, illetve djuice számlás tarifacsomagra történô tarifacsomagváltástól, illetve a szolgáltatás megrendelésétôl számított elsô 20 MMS belföldön vagy roaming során történô küldése díjmentes.


szomb. jan. 08, 2005 13:38
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 1623 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 20 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség