Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: vas. máj. 05, 2024 22:57



Hozzászólás a témához  [ 97 hozzászólás ]  Oldal 1, 2  Következő
Nokia PC suite 
Szerző Üzenet
vas-tag

Csatlakozott: szer. máj. 12, 2010 11:16
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
Régebbi telefonom Nokia 3100 típusú volt. Ehhez egy adatkábelt (Connectivity Adapter Cable CA-42) vettem még tavaly, amit kapcsoltam a szg-re. Előtte sikeresen feltelepítettem a Nokia PC Suite programot. De kiderült, hogy nem lehetett kapcsolatot létesíteni a számítógépemen a telefonnal. Aztán nem is foglalkoztam ezzel többet. Ha nem, nem.

Most Nokia 6303 típusú telefonom van.
A múlt héten az új telefon adatkábellel (CA-101D) sikerült néhány adatot felvinni a telefonra.
A probléma most az, hogy tegnap megint össze akartam kapcsolni a telefont a számítógéppel, de nem érzékelte a telefont, és a PC Siut Program sem volt sehol. Én nem töröltem le.

A program újratelepítésekor azt üzeni, hogy:

Product: Nokia Connectivity Cable Driver -- Error 25010. The version of Nokia Connectivity Cable Driver already installed on this computer is newer than the one you are trying to install. Installation will not continue.

Product: Nokia Connectivity Cable Driver -- Error 1714. The older version of Nokia Connectivity Cable Driver cannot be removed. Contact your technical support group. System Error 1612.

És nem lehetett sem frissíteni, sem újratelepíteni.

Nem találom a Registryben sem a régi adatkábelre utaló nyomokat. Ellenőriztem már többféle programmal. De nem engedi telepíteni a PC Suit programot, a régi adatkábelre hivatkozással.

Mi a teendőm, hogy megint tudjam a gépre telepíteni a PC Suit programot és össze tudjam kapcsolni a telefont a számítógéppel?

Mi lehet a hiba és mi a megoldás?


szer. máj. 12, 2010 11:30
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 615
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Egy ideig a 7.1.26.0 volt letölthető a Nokia oldalairól. Egy ideje viszont csak a régebbi 7.1.18.0. Talán ezzel függ össze.


kedd máj. 05, 2009 13:31
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. júl. 18, 2004 8:31
Hozzászólások: 23
Hozzászólás nokia PC Suit 7.1.26.0 letöltése
Sziasztok!

Nekem az a gondom, hogy a Nokia PC Suite kiírja, hogy új program verzió érhető el. jelenleg a 7.1.18.0 verzió van telepítve. 7.1.26.0 verziót tölti le. Le is töltődik utána újra indulna PC Suit és a régi verzió marad fent és újra kijelzi a PC Suit, hogy új verzió érhető el, természetesen a 7.1.26.0-as verzió. Ez megy minden nap folyamatosan. Szerintetek mi a Magyar verzióm van fent, lehet, hogy nem tudja a magyar nyelvű verziót letölteni csak az angolt és ez okozza a telepítés sikertelenségét?

Üdv: Tamás

Tamás


kedd máj. 05, 2009 13:25
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 615
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Macika írta:
vocsok írta:
Nekem a következő gondom van:
Feleségem két telefonját rendszeresen összeszinkronizálom az Outlookkal. Most új gépet és telepítést kapott. Az Outlookban viszont felcserélődtek a vezeték és keresztnevek. A telefonokban jól van, előzőleg sokat kínlódtam, míg rendbe hoztam. A legújabb PCSuite van fenn. Eddig jó volt. Telefonok 6021 és 6233.
Az én gépemen és E51-el ugyanezen verziókkal nincs felcserélve, igaz csak vezetéknevek vannak.
A symbian és az S40 közötti különbségek, bizony...

De eddig jó volt a PC Suite egy előző verziójával :(

Közben rájöttem, hogy nem simán felcserélte a neveket, hanem szétbontotta. Csak vezetéknevek voltak és azokat szétszedte...


kedd ápr. 28, 2009 10:43
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
vocsok írta:
Nekem a következő gondom van:
Feleségem két telefonját rendszeresen összeszinkronizálom az Outlookkal. Most új gépet és telepítést kapott. Az Outlookban viszont felcserélődtek a vezeték és keresztnevek. A telefonokban jól van, előzőleg sokat kínlódtam, míg rendbe hoztam. A legújabb PCSuite van fenn. Eddig jó volt. Telefonok 6021 és 6233.
Az én gépemen és E51-el ugyanezen verziókkal nincs felcserélve, igaz csak vezetéknevek vannak.
A symbian és az S40 közötti különbségek, bizony...


kedd ápr. 28, 2009 9:30
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 615
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Nekem a következő gondom van:
Feleségem két telefonját rendszeresen összeszinkronizálom az Outlookkal. Most új gépet és telepítést kapott. Az Outlookban viszont felcserélődtek a vezeték és keresztnevek. A telefonokban jól van, előzőleg sokat kínlódtam, míg rendbe hoztam. A legújabb PCSuite van fenn. Eddig jó volt. Telefonok 6021 és 6233.
Az én gépemen és E51-el ugyanezen verziókkal nincs felcserélve, igaz csak vezetéknevek vannak.


kedd ápr. 28, 2009 9:28
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szomb. ápr. 25, 2009 9:10
Hozzászólások: 3
Tartózkodási hely: B.A.Z megye
Hozzászólás 
Köszi a felvilágosítást. Egyébként Pannonról lett ki kalkulálva gondolom ők sem jobbak az általad említettektől.Szerintem az infrának csak a vakdugója van a készülékben.De ha lenne benne infra akkor mennie kellene?


hétf. ápr. 27, 2009 12:57
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 222
Tartózkodási hely: A tejút szélén.
Hozzászólás 
Gondolom Vodárol lett kikalkulálva a rablánc elvágása. Akkor az a szitu, h az kevés ahoz, h adatkábellel kommunikálj, mivel a Voda nagy testvér volt olyan rendes és letiltotta eme funkciót a telódban. Ha, használni szeretnéd akkor muszáj lesz boxos emberkét keresned. Infra van benne, ott az oldalán ovális ablak formájában látható.


hétf. ápr. 27, 2009 12:14
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szomb. ápr. 25, 2009 9:10
Hozzászólások: 3
Tartózkodási hely: B.A.Z megye
Hozzászólás 
Nos azért mondtam, hogy nincs infra csatlakozó a NOKIA 6070 -en mert az infracsatlakozó helyén vakdugó van s CA - 42 adatkábelt adtak hozzá.
DKU - 5 ezt pedig így nem ismerem.


szomb. ápr. 25, 2009 21:11
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: NOKIA 6070 összekötése PC - vel
csosa47 írta:
Üdvözlök Mindenkit.
Az alábbi feladat megoldásához kérem segítségeteket.
Egy NOKIA 6070 - et szeretnék adatkábel segítségével PC - vel össze kötni, abból a célból ,hogy telefonnal készített képeket le tudjam tölteni a gépre. A PC -n Win XP sp2 op.fut.Telepítve van a NOKIA PC Suite 7.1.18.0 verziója. A telefon ki lett kódolva.A telefon Kapcsolatok menüjébe Infra port v Csomag alapú átv. lehetőség van,holott a telefonon nincs is infra port. Ha a telefont összekötöm a PC - vel adatkábel segítségével a gép ki irja , hogy ismeretlen eszközt talált.
Nem DKU-5 kell a 6070-hez? Az van?
Mert DKU-2-vel nem fogja látni.

Te, egyébként honnan vetted, hogy nincs infra a 6070-ben?


szomb. ápr. 25, 2009 18:22
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szomb. ápr. 25, 2009 9:10
Hozzászólások: 3
Tartózkodási hely: B.A.Z megye
Hozzászólás NOKIA 6070 összekötése PC - vel
Üdvözlök Mindenkit.
Az alábbi feladat megoldásához kérem segítségeteket.
Egy NOKIA 6070 - et szeretnék adatkábel segítségével PC - vel össze kötni, abból a célból ,hogy telefonnal készített képeket le tudjam tölteni a gépre. A PC -n Win XP sp2 op.fut.Telepítve van a NOKIA PC Suite 7.1.18.0 verziója. A telefon ki lett kódolva.A telefon Kapcsolatok menűjébe Infra port v Csomag alapú átv. lehetőség van,holott a telefonon nincs is infra port. Ha a telefont összekötöm a PC - vel adatkábel segítségével a gép ki irja , hogy ismeretlen eszközt talált.


szomb. ápr. 25, 2009 14:30
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 222
Tartózkodási hely: A tejút szélén.
Hozzászólás 
Igen, igen több, mint valószínű, h belefutott egy kínai Nokia-ba. Legalább az előlap ér valamit. :)


hétf. ápr. 20, 2009 14:11
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Gondolom ez egy platform a kínai csodatelefonoknak.

Így egy Nokia PC Suite topikban meglehetősek OFF.


vas. ápr. 19, 2009 9:39
Profil ICQ
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
zabi írta:
honnan tudok szerezni MT 6227 drivert?


A google éppen 256000 találatot ad az "MT 6227 driver" kifejezésre... :wink:

Tehát valószínüleg találsz köztük, de amíg nem tudjuk mi ez... :roll:


vas. ápr. 19, 2009 8:38
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Mi az az MT 6227?


szomb. ápr. 18, 2009 16:52
Profil ICQ
vas-tag

Csatlakozott: kedd szept. 25, 2007 20:50
Hozzászólások: 5
Hozzászólás 
Sziasztok!

Tudtok segíteni, hogy honnan tudok szerezni MT 6227 drivert?
nem akar csatlakozni a telefon a szgéppel.

Köszi


szomb. ápr. 18, 2009 14:10
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: hétf. nov. 29, 2004 19:58
Hozzászólások: 1104
Hozzászólás 
"PC Suite 1680 telefonnal" hozzászólásomhoz többen is kérdezték már hogy hogyan, egy "trükk" még van, ami az eddigiekben itt a fórumon nem lett leírva, most az utókor számára is ide írom:


PC suite Beállítások menü->Kapcsolatok kezelése ott a Soros kábel kell hogy kijelölve (villáskulcs lenyomásával megnézető hogy melyik virtuális COM portot kapta) legyen mert a Prolific tulajdonképen átfordítja a az USB t COM porttá ad egy számot is neki


szomb. ápr. 11, 2009 12:10
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás 
Mondjuk én speciel nem értem, hogy a PC Suite-tal miért nem lehet lementeni az üzeneteket simán valami txt-be. Közvetlen nyomtatást felajánlja, ezt meg nem. Szerintem logikus lenne.


szer. ápr. 08, 2009 9:11
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Marha jó lenne, ha egy kérdést egyszerre csak egy helyre írnál.

A másik topikban válaszoltam, keresd meg.


szer. ápr. 08, 2009 8:17
Profil ICQ
vas-tag

Csatlakozott: kedd ápr. 07, 2009 23:00
Hozzászólások: 2
Hozzászólás 
kis segitség kéne:
menteni akrom az üzeneteimet(e51), de a PC Suite nem látja a "Saját mappák"-at.
van megoldás?


kedd ápr. 07, 2009 23:12
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: vas. jan. 07, 2007 15:50
Hozzászólások: 452
Hozzászólás 
Ovi Suite lett a PC Suite helyett.


hétf. ápr. 06, 2009 8:16
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. júl. 14, 2004 20:01
Hozzászólások: 380
Tartózkodási hely: Somogy
Hozzászólás 
Nekem is lenne egy érdekes kérdésem. Ugye van a normál Nokia PC Suite. Aztán az N-szériához kiadtak egy olyat, hogy Nseries PC Suite, és ennek volt 2.0 verziója is. Most meg valami Ovi Suite nevűvel traktál a Nokia oldala. Akkor most tulajdonképpen melyiket érdemes használni? A design-on kívül semmi különbséget nem nagyon látok ezek között.


vas. ápr. 05, 2009 23:22
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Igen, lehetséges!

1, A bal felső ikont, a biztonsági mentést válaszd ki, miután a PC Suite összepárosodott a telefonnal.

2, Ezt követően a felső, telefonról személyi számítógépre mentés lehetőségét válasszad.
3, Majd válaszd ki, mely adataidat akarod menteni, az üzeneteket mindenképpen ki kell pipálni, ha az smseid kellenek!
4, Majd nyomsz egy továbbot és örülsz, milyen f.sza gyorsan mentődnek a cuccok.

Visszafelé, ha megvan a frissítés, ugyanezt kell csinálni, csak a 2. pontban az alsó ikont kell kiválasztani


pén. ápr. 03, 2009 21:07
Profil ICQ
vas-tag

Csatlakozott: pén. ápr. 03, 2009 19:19
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
Üdv!Lenne egy kérdésem...
Szoftverfrissítést szeretnék a telefonomon( Nokia 6300) csináltatni, a zgond az, h nem szeretném az sms-eimet elveszíteni. Letöltöttem a Pc Suite legújabb verzióját (7.1.18.0), de sajna nem tudom, h hogyan menthetem le az üzeneteket!
Lehetséges egyáltalán?

Köszi!


pén. ápr. 03, 2009 19:29
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 169
Hozzászólás 
Nem esel el... Outlook Express-szel is lehet szinkronizálni a névjegyzéket! Egy legördülő listából lehet kiválasztani a kívánt alkalmazást.


pén. márc. 27, 2009 18:28
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 238
Hozzászólás 
Sziasztok!

Mi a helyzet akkor, ha nincs outlook-om, csak express. lehetséges így a névjegyek szinkronizálása a számítógéppel, vagy elesek ettől a lehetőségtől?

Előre is köszi! :rulez:


pén. márc. 27, 2009 11:04
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás 
asdf_ írta:
PC suite, file menu, behivas inditaskor pipa ki?

Nagyon szépen köszönöm! Ég a pofám, hogy nem vettem észre. A beállításokban kerestem össze vissza. Megzavart, hogy a fájl menüben csak az alkalmazások vannak felsorolva és nem vettem észre az általad említett sort. Mennyit tököltem vele! Már úgy volt, hogy felhívom a Nokiat. Mégegyszer köszi!
Üdv!


szomb. márc. 21, 2009 10:29
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1546
Hozzászólás 
PC suite, file menu, behivas inditaskor pipa ki? (leven ha msconfig utan egyszer futtatod, akkor gondolom ismet beirja magat az autostartba, amig magaban a pc suite-ban benne van a pipa) Aki meg a forditast csinalta, ezuton is csokoltatjuk gondolom :D (reszemrol kulon csokok a kikapcsolhatatlan cleartype miatt, mint valami virus, ugy terjed ujabban ez a baromsag)


pén. márc. 20, 2009 8:56
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás 
Macika írta:
csab2 írta:
...hiába kapcsolom ki, hogy a számítógép indulásakor automatikusan elinduljon...
Start -> Futtatás -> msconfig -> Automatikus indítás fül -> pipa ki előle.

Köszönöm, de erre írtam a fentit. Bocs, nem fogalmaztam egyértelműen! Szóval kiveszem a pipát, de ha használom a PCS-ot ,akkor a gép következő indításakor már megint automatikusan elindul (újra ott a pipa). A programban viszont sehol sem találok olyan beállítást ahol ezt ki lehetne kapcsolni. Mi lehet a megoldás? Másnál nem így van?


pén. márc. 20, 2009 1:46
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
csab2 írta:
Megőrjít, hogy hiába kapcsolom ki, hogy a számítógép indulásakor automatikusan elinduljon a Nokia PC Suite amint manuálisan elindítom, utána megint elindul automatikusan bekapcsoláskor. Az agyamra megy! Van valakinek valami ötlete, hogy ezt hogyan lehetne elkerülni?
Start -> Futtatás -> msconfig -> Automatikus indítás fül -> pipa ki előle.


csüt. márc. 19, 2009 23:10
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás 
Megőrjít, hogy hiába kapcsolom ki, hogy a számítógép indulásakor automatikusan elinduljon a Nokia PC Suite amint manuálisan elindítom, utána megint elindul automatikusan bekapcsoláskor. Az agyamra megy! Van valakinek valami ötlete, hogy ezt hogyan lehetne elkerülni?


csüt. márc. 19, 2009 22:29
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1770
Tartózkodási hely: Az ország egyetlen, diadalíves városa
Hozzászólás 
Most én vagyok az az újszülött, akinek minden vicc új:
pár napja fedeztem csak fel (miután a telefonom állandóan párosodni akart BT-n keresztül a pc-vel), hogy ha hagyom, és kapcsolatban vannak, akkor:
1. ettől függetlenül él tovább a kapcsolat a BT headset és a telefon közt;
2. bármilyen esemény történik (akkumulátor merül, bejövő hívás vagy sms), egy felugró ablakban látom, hogy mi az ábra.
Bocsi, ha nagyon nyilvánvalót írtam le, de valakikkel meg kellett osztanom, hogy örülök ennek a fícsörnek. :D (Akkor tetszett igazán, amikor a telefon a szoba másik felében volt, és jött egy bejövő hívás: fel se kellett állnom a számítógép elől, láttam, hogy ki hív, és csak ki fogadnom kellett a hívást a bt headseten.)


szomb. jan. 31, 2009 15:02
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. jan. 28, 2009 8:16
Hozzászólások: 2
Hozzászólás 
Köszi!

Sikerült , de még mindig ledobálja a telót és folyamatosan párosítani akar.

Ugyanakkor a letöltés megy és a tálcán is élő kapcsolatot jelez az ikon.


szomb. jan. 31, 2009 14:35
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1304
Tartózkodási hely: Buda-neha Gyorskocsis utca
Hozzászólás 
System Preparation

- Uninstall Nokia PC Suite, Nokia Software Updater and any other Nokia Stuff.
- Uninstall Nokia Drivers like connectivity, flash cable, modem driver etc.
- Reboot PC.
- Clean temporary files and registry using your favourite software, if you dont have one get one-HERE
Code:

http://www.ccleaner.com/download/builds

Reboot PC :o


csüt. jan. 29, 2009 11:51
Profil Privát üzenet küldése ICQ
vas-tag

Csatlakozott: szer. jan. 28, 2009 8:16
Hozzászólások: 2
Hozzászólás 
Sziasztok!

A 6230i telóhoz kapott 6.5 pc suit progit folyamatosan frissítettem.

Egyre instabilabban kezdett működni,ezért kitöröltem(a programokból,nem uninstallal) és ismét feltöltöttem a régi 6.5-t.

Az sem működött már jól, ezét feltettem ismét a legújabb változatot.

Közben lelassult a gépem.

Nem tudott csatlakozni,szinkronizálni a teló mert nem tudtam kiválasztani a csatlakozás módját,eltűnt ez a lehetőség.

Jelenleg ott tart a dolog ,hogy LAUNCH APPLICATION EXE hibára hivatkozva el sem indul.

Eddig bluetooth-val használtam az jól működik.


Hogy tudom kijavítani a hibát?

Ez lehet-e a géplassulás oka?

Köszi: bibi


csüt. jan. 29, 2009 8:59
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
joc_ írta:
Nos.
Lehet hogy ELVILEG nem megy, de nekem elég ha GYAKORLATILAG megy, és megy is. :)
Úgyhogy, bár valóban nincs rajta a PC Suite kompatibilitási listáján, ezzel a kábellel mégiscsak megy.
Az én problémám valahol az USB/serial driverrel lehetett, azt kellett újra mégegyszer feltennem, és össze tudtam rakni a dolgot, a készített képeket le is tudtam szedni.

A teljesség kedvéért (meg ha már itt ismeretlenül emlegetve volt aszamos kolléga a másik fórumról) ő segített nagyon részletesen leírva dolgokat, amiből kiderült hogy merrefelé érdemes keresnem a bökkenőt magamnál.

Úgyhogy azért ne (nagyon) essetek nekem hogy ez milyen ostobaság.
Köszi, legalább tudjuk, hogy vannak publikálatlan, rejtett tartalékok a PC-Suite-ben! :)


szer. jan. 28, 2009 15:50
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: hétf. nov. 29, 2004 19:58
Hozzászólások: 1104
Hozzászólás 
Nos.
Lehet hogy ELVILEG nem megy, de nekem elég ha GYAKORLATILAG megy, és megy is. :)
Úgyhogy, bár valóban nincs rajta a PC Suite kompatibilitási listáján, ezzel a kábellel mégiscsak megy.
Az én problémám valahol az USB/serial driverrel lehetett, azt kellett újra mégegyszer feltennem, és össze tudtam rakni a dolgot, a készített képeket le is tudtam szedni.

A teljesség kedvéért (meg ha már itt ismeretlenül emlegetve volt aszamos kolléga a másik fórumról) ő segített nagyon részletesen leírva dolgokat, amiből kiderült hogy merrefelé érdemes keresnem a bökkenőt magamnál.

Úgyhogy azért ne (nagyon) essetek nekem hogy ez milyen ostobaság.


szer. jan. 28, 2009 12:43
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
joc_ írta:
Itt olvastam:
http://prohardver.hu/tema/re_nokia_1680 ... _1-50.html
Alul. És nem tételez(t)em fel hogy a képernyőkép fotoshop lenne.

Azért nem ott kérdeztem meg, mert ha valakinek elsőre ment, az keveset tud súgni hogy mi a probléma ott ha nem megy. Itt talán többen vannak ilyenek.
Jogos!

Akkor aszamos-t kell megkérdezned a részletekről!

ELVILEG Easy Flash II. kábelen keresztül nem mehet. De fene tudja, ha neki sikerült, akkor miért ne?


kedd jan. 27, 2009 18:51
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Ez esetben a driverrel lehet gond.

Azt azért kérdezd meg a sikeres próbálkozótól, honnan volt a driver.

A másik veszélyforrás az Easy II kábel. Annál rosszabb, bizonytalanabb dolog nem nagyon van, ezeket a szutykokat elvileg Easy kábellel is lehet szervizelni, a gyakorlatban alig konnektál.

Csak próbálkozással tudod kitalálni, hogy is fog menni...


kedd jan. 27, 2009 18:50
Profil ICQ
gyémánt tag

Csatlakozott: hétf. nov. 29, 2004 19:58
Hozzászólások: 1104
Hozzászólás 
Macika írta:
joc_ írta:
Neten keresgélve azt találtam, hogy a PC Suite megfelelő kábellel fogja látni.
Ne is menjünk tovább.

Hol olvastad ezt?

És ha ilyet olvastál, miért nem ott reklamálsz, kérdezősködsz, ahol ilyen ostobaságot állítottak?

Itt olvastam:
http://prohardver.hu/tema/re_nokia_1680 ... _1-50.html
Alul. És nem tételez(t)em fel hogy a képernyőkép fotoshop lenne.

Azért nem ott kérdeztem meg, mert ha valakinek elsőre ment, az keveset tud súgni hogy mi a probléma ott ha nem megy. Itt talán többen vannak ilyenek.


kedd jan. 27, 2009 18:41
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: vas. jan. 07, 2007 15:50
Hozzászólások: 452
Hozzászólás 
A N1680-at nem lehet hivatalosan kábellel összekötni a számítógéppel. Ami csatlakozó van rajta, pusztán szerviztevékenységhez szolgál.


kedd jan. 27, 2009 18:36
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
joc_ írta:
Neten keresgélve azt találtam, hogy a PC Suite megfelelő kábellel fogja látni.
Ne is menjünk tovább.

Hol olvastad ezt?

És ha ilyet olvastál, miért nem ott reklamálsz, kérdezősködsz, ahol ilyen ostobaságot állítottak?

Te látsz itt vagy itt olyat, hogy támogatná a PC-Suite a 1680c-t?


kedd jan. 27, 2009 16:17
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: hétf. nov. 29, 2004 19:58
Hozzászólások: 1104
Hozzászólás 
Nos, van egy Nokia 1680 Classic telefonom.
Neten keresgélve azt találtam, hogy a PC Suite megfelelő kábellel fogja látni.
Kábelt vettem (ilyet: http://s zarvasgsm.hu/php/wtermresz.php?tid=2088 ), PC Suitet felinstalláltam, meg azt is olvastam hogy kell neki még Prolific USB driver is, azt is felinstallátam, aztán összedugáskor semmi. A telefont nem találja.
Tudtok-e súgni, mit csináltam rosszul? (WinXPSP2)
Igazából csak annyit szeretnék, hogy a fényképezővel készített képeket le lehessen tölteni.
(a fenti linkben szereplő betűközt természetesen ki kell szedni, csak amiatt tettem bele, mert anélkül a fórummotor kimoderálja a domainnevet.)
Hátha fontos: A PC Suite verziója 7.1.18.0 magyar.


kedd jan. 27, 2009 16:00
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 312
Hozzászólás 
Van egy nokia 3120-as mobilom(40 hangszer egyszerre), és szeretnék midit konvertálni a pc suit-tal. A legújabb 7.1-essel nem tudtam, letöltöttem a 5.85-öt, abban már volt sound converter, viszont nem ismerte a telefonomat. Mivel tudnám akkor átkonvertálni akkor a midi fájlokat?


pén. jan. 23, 2009 21:53
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1546
Hozzászólás 
Naptarnezegeto pc suite-ban:
Oktober, November, Oktober, Januar. Gratulalok :P (a nagybetus honapnevekhez, es a honap moge rakott evszamhoz -pont nelkul- szinten)


pén. dec. 05, 2008 22:49
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 495
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Soockit írta:
Soockit írta:
Nah most vettem egy új BT-t. Cellink 2.0+EDR, remélem ezzel menni fog.


Ezzel elsőre tökéletsen működik.
Eddig Widcomm-mal és Toshiba BT-vel semmi gondom nem volt, elsőre ment, de ez a BlueSoleil egy rakás sz*r...

Soo


Sikerült megoldani. Amikor megnyitottam a NPS-ot, akkor ott a Kapcsolódás gombra ráklikkelve nem ment a kapcsolódás.
Hanem...
START/Beállítások/Vezérlőpult (Klasszikus Start menü)/Conection Manager
ott pipa csak a BlueSoleil előtt majd konfigurálás gomb klikk majd logikusan Tovább, tovább .... és készen is van. Mostmár szépen működik!


kedd szept. 04, 2007 10:09
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 495
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Eddig igaz nem sok küldső segítséget kaptam, de próbálkozom hátha.
Most arra kényszerültem, hogy le kellett cserélnem a Toshiba driver-t. BlueSoleil van fenn, mert ezzel megy a Motorola S9-es fülesem. Widcomm-ot nem próbáltam. Nem is nagyon akarom, ha már legálisan meg van BlueSoleil. mostmár szépen megy az S9, de a Nokia PC Suit nem. Felismeri a telefont ugyan úgy, mint anno, felismeri, hogy milyen csatornákon tud vele komunikálni, de a NPS, nem hajlandó semmire4

Ha valaki tud esetleg segíteni akkor azt nagyon megköszönném!

Üdv.: Soockit


kedd szept. 04, 2007 9:42
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 495
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Soockit írta:
Nah most vettem egy új BT-t. Cellink 2.0+EDR, remélem ezzel menni fog.


Ezzel elsőre tökéletsen működik.
Eddig Widcomm-mal és Toshiba BT-vel semmi gondom nem volt, elsőre ment, de ez a BlueSoleil egy rakás sz*r...

Soo


szer. júl. 18, 2007 8:34
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 495
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Nah most vettem egy új BT-t. Cellink 2.0+EDR, remélem ezzel menni fog.


kedd júl. 17, 2007 22:29
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 495
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Adottak a következők
Nokia 6233
Nokia PC Suite 6.84.10.3
ISSCBT Bluetooth Dongle
BlueSoleil 2.3.0.0

Ezek vannak fenna gépen. BlueSoleil látja a telefont, tudok file-t átvinni, tudom a könyvátárakat piszkálni. PC Suit viszont nem működik. Nem tud kapcsolódni a telefonhoz.
Mi lehet a probléma. Máshol is olvastam, hogy ez a felállás nem valami jó.
Tudnátok esetleg ajánlani egy Widcomm-os 2.0-as 100 m-es Bluetooth dongle-t?
Előre is köszönöm a hozzászólások!
Elég sürgős a dolog!

Üdv.: Soockit

Megoldódott, csak ki kellett hajítani a BlueSoleil dongle-t és venni helyette egy normálisat!


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Soockit szer. júl. 18, 2007 8:37-kor.



hétf. júl. 16, 2007 13:25
Profil Privát üzenet küldése ICQ
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 97 hozzászólás ]  Oldal 1, 2  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 45 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség