Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: csüt. ápr. 18, 2024 4:35



Hozzászólás a témához  [ 338 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő
Milyen telefont vegyek??? 
Szerző Üzenet
ezüst tag

Csatlakozott: vas. feb. 11, 2007 2:59
Hozzászólások: 65
Hozzászólás Re: Milyen telefont vegyek???
Macika írta:
Őszintén szólva egy 4"-os átmérőjű pingpongütő/csempelap nem nagyon lehet más formájú, más dizájnú.
Lehet rajta gombokat máshová tenni (de nincs értelme, az összes készüléken középen alul van a fő kezelőgomb, mellette két oldalt pedig a másik két legtöbbet használt billentyű), lehet a hátlapját gömbölyűvé (iPhone 2-3), lehet szögletessé (iPhone 4) tenni, mindegyik mellett is, ellen is lehet érveket felsorakoztatni.

De erről a 'design nem tetszik' dologról eszembe jutott egy vicc, ha szabad.

A rendőr bemegy a játékboltba, az eladónak mondja, hogy ő rózsaszín párducot szeretne venni a csemetéjének.
Az eladó készségesen kezdi el kihordani a raktárból a rózsaszín párducokat.
A rendőr csak hümmög.
5 perc múlva már a létező összes rózsaszín párduc kint van az eladótérben, a 10 centistől az embermagasságúig. Az eladónak gyöngyözik a homloka.
Erre a rendőr megadja a kegyelemdöfést:
- Ezek mind olyan szépek, ön pedig olyan kedves, hogy kihozta mindet, de mondja már, esetleg más színben nincs???



Ertem amit mondasz, a viccet Tompika-val ismertem.. :)
Es persze tudom, hogy az N82 sem epp csucsdesign, de amik elotte voltak, sok esetben a design-juknak koszonhettek h hasznaltam oket.
Ezzel termeszestesen nem allok be a menozo/fittizo kis hulyegyerekek koze, akiknel design>tudas, de megis azt szeretnem hha beruhazok egy uj keszulekbe, akkor ne kelljen kompromisszumot kotnom.
A Nokia X6 pl tetszett, de ennyiben ki is merult :)
De gondolom izlesrol egyikonk sem kivanja meggyozni a masikat, a segitseget ismetelten koszonom.


pén. okt. 08, 2010 0:16
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11867
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: Milyen telefont vegyek???
:gigalol:


szer. okt. 06, 2010 17:19
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: Milyen telefont vegyek???
daysleeper írta:
Macika írta:
Nem vagyok Samsung ügynök, de azért megkérdezem, hogy próbáltad?
Tehát tisztában vagy a tudásával?
Mert 1994 óta kizárólag Nokiám volt nekem is, aztán most meg... :)



Igen. Az egyik kollegamnak van, s miutan jott a javaslat, elkertem tole par ora nyomkodasra.
Minden teljesen ok vele, legalabbis amit ennyi ido alatt tapasztalhat az ember.
Nekem maga a design nem tetszik.

Őszintén szólva egy 4"-os átmérőjű pingpongütő/csempelap nem nagyon lehet más formájú, más dizájnú.
Lehet rajta gombokat máshová tenni (de nincs értelme, az összes készüléken középen alul van a fő kezelőgomb, mellette két oldalt pedig a másik két legtöbbet használt billentyű), lehet a hátlapját gömbölyűvé (iPhone 2-3), lehet szögletessé (iPhone 4) tenni, mindegyik mellett is, ellen is lehet érveket felsorakoztatni.

De erről a 'design nem tetszik' dologról eszembe jutott egy vicc, ha szabad.

A rendőr bemegy a játékboltba, az eladónak mondja, hogy ő rózsaszín párducot szeretne venni a csemetéjének.
Az eladó készségesen kezdi el kihordani a raktárból a rózsaszín párducokat.
A rendőr csak hümmög.
5 perc múlva már a létező összes rózsaszín párduc kint van az eladótérben, a 10 centistől az embermagasságúig. Az eladónak gyöngyözik a homloka.
Erre a rendőr megadja a kegyelemdöfést:
- Ezek mind olyan szépek, ön pedig olyan kedves, hogy kihozta mindet, de mondja már, esetleg más színben nincs???


szer. okt. 06, 2010 10:35
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. feb. 11, 2007 2:59
Hozzászólások: 65
Hozzászólás Re: Milyen telefont vegyek???
Macika írta:
daysleeper írta:
Koszonom szepen, lehet h varok akkor egy kicsit, mondjuk a karacsonyi akciokig..
Szeretem a Samsungot, de ez a Galaxy S nem tetszik.

Nem vagyok Samsung ügynök, de azért megkérdezem, hogy próbáltad?
Tehát tisztában vagy a tudásával?
Mert 1994 óta kizárólag Nokiám volt nekem is, aztán most meg... :)



Igen. Az egyik kollegamnak van, s miutan jott a javaslat, elkertem tole par ora nyomkodasra.
Minden teljesen ok vele, legalabbis amit ennyi ido alatt tapasztalhat az ember.
Nekem maga a design nem tetszik.


kedd okt. 05, 2010 12:40
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: Milyen telefont vegyek???
skynet írta:
hardveres qwertyvel és nagy felbontással (pl. 800 x 480) bíró telefon kéne nekem, amin elfut az igo (nem az amigo, hanem a rendes).

milyen lehetőségeim vannak?

Szerintem egyelőre semmi...
Az Android sajnos alapból kiesett, mert akkora felbontáson nem megy az igo, csak a Motonav, ami viszont erősen elmotorolásított iGo. Feltettem a GalaxyS-emre és azzal a lendülettel uninstalláltam is...
WinMo alatt menne az iGo8, de ott meg nem nagyon tudok HW-billentyűs nagyfelbontású készülékről.
Symbian alatt pedig nincs (eddig) 800x480-as felbontás. Az új N8-as is csak a már az 5800-nál megszokott 640x360-at kapta.
Az iPhone4 majdnem mindenben jó lenne, megvan a felbontás is, meg az iGo is, de ott meg HW-billentyűzet hiányzik. Na meg az ára az, ami némi érzéstelenítés után elfogadható csak...


kedd okt. 05, 2010 2:44
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: Milyen telefont vegyek???
daysleeper írta:
Koszonom szepen, lehet h varok akkor egy kicsit, mondjuk a karacsonyi akciokig..
Szeretem a Samsungot, de ez a Galaxy S nem tetszik.

Nem vagyok Samsung ügynök, de azért megkérdezem, hogy próbáltad?
Tehát tisztában vagy a tudásával?
Mert 1994 óta kizárólag Nokiám volt nekem is, aztán most meg... :)


hétf. okt. 04, 2010 1:16
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. feb. 11, 2007 2:59
Hozzászólások: 65
Hozzászólás Re: Milyen telefont vegyek???
Macika írta:
daysleeper írta:
90-100k, kicsivel lehet tobb, ha annyira jo vetel.

Ákoska jól leírta.

Ennyi pénzből (na jó, +22% kell rá) kapsz egy új, gyári garis Samsung Galaxy S-t, ami most non plus ultra.
Ha ez nem megoldható, akkor Wave. Ez picivel 100e alatt megvan szintén gyári garival.

Nokiában most nincs olyan, ami igazán ajánlható lenne, sajna a nagy durranás, az N8/E7 az várhatóan NAGYON a fájdalomküszöb feletti áron lesz csak kapható egy jó ideig még.

TALÁN a régebbiek közül az N86 az, ami még szóba jöhet, remek a a kamerája, kiváló a hanglejátszója és kitűnő a kijelzője. Az ára ennek a legbarátibb, remélhetőleg még lehet újonnan beszerezni 24 havi Nokia garival olyan 65-70e körül.



Koszonom szepen, lehet h varok akkor egy kicsit, mondjuk a karacsonyi akciokig..
Szeretem a Samsungot, de ez a Galaxy S nem tetszik.


vas. okt. 03, 2010 17:37
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: Milyen telefont vegyek???
daysleeper írta:
90-100k, kicsivel lehet tobb, ha annyira jo vetel.

Ákoska jól leírta.

Ennyi pénzből (na jó, +22% kell rá) kapsz egy új, gyári garis Samsung Galaxy S-t, ami most non plus ultra.
Ha ez nem megoldható, akkor Wave. Ez picivel 100e alatt megvan szintén gyári garival.

Nokiában most nincs olyan, ami igazán ajánlható lenne, sajna a nagy durranás, az N8/E7 az várhatóan NAGYON a fájdalomküszöb feletti áron lesz csak kapható egy jó ideig még.

TALÁN a régebbiek közül az N86 az, ami még szóba jöhet, remek a a kamerája, kiváló a hanglejátszója és kitűnő a kijelzője. Az ára ennek a legbarátibb, remélhetőleg még lehet újonnan beszerezni 24 havi Nokia garival olyan 65-70e körül.


csüt. szept. 30, 2010 22:50
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. feb. 11, 2007 2:59
Hozzászólások: 65
Hozzászólás Re: Milyen telefont vegyek???
Macika írta:
daysleeper írta:
Sziasztok, keszulekcsere elott allok s ehhez kernem a segitsegeteket.

Jelenleg egy N82-t hasznalok, vmi hasonlo tudasu telefont szeretnek.
A telefonnal maximalisan meg vagyok elegedve mar tobb eve, de asszonypajtinak is kellene uj, igy O fogja ezt orokolni.

Amit szeretnek: hasonloan jo kamera, keszenleti ido, kezelhetoseg, wlan, memoriakartya, gps.
Ezelott: Samsung v200, e700 es Omniam is volt, tehat mondjuk h a Samsung es a Nokia keszulekeit preferalnam.

Lehetoleg T-s v fuggetlen, termeszetesen ujonnan.

Javaslatok?

Koszonom.

Mekkora anyagi kárral tudsz toleráns lenni?


90-100k, kicsivel lehet tobb, ha annyira jo vetel.


csüt. szept. 30, 2010 21:51
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: Milyen telefont vegyek???
daysleeper írta:
Sziasztok, keszulekcsere elott allok s ehhez kernem a segitsegeteket.

Jelenleg egy N82-t hasznalok, vmi hasonlo tudasu telefont szeretnek.
A telefonnal maximalisan meg vagyok elegedve mar tobb eve, de asszonypajtinak is kellene uj, igy O fogja ezt orokolni.

Amit szeretnek: hasonloan jo kamera, keszenleti ido, kezelhetoseg, wlan, memoriakartya, gps.
Ezelott: Samsung v200, e700 es Omniam is volt, tehat mondjuk h a Samsung es a Nokia keszulekeit preferalnam.

Lehetoleg T-s v fuggetlen, termeszetesen ujonnan.

Javaslatok?

Koszonom.

Mekkora anyagi kárral tudsz toleráns lenni?


vas. szept. 26, 2010 0:36
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás Re: Milyen telefont vegyek???
Javaslataim: Samsung Galaxy S vagy S8500 Wave, esetleg várd meg az N8-at, ha a kamera kiemelkedően fontos


szomb. szept. 25, 2010 9:09
Profil ICQ
ezüst tag

Csatlakozott: vas. feb. 11, 2007 2:59
Hozzászólások: 65
Hozzászólás Re: Milyen telefont vegyek???
up!up!


szomb. szept. 25, 2010 1:37
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. feb. 11, 2007 2:59
Hozzászólások: 65
Hozzászólás Re: Milyen telefont vegyek???
Sziasztok, keszulekcsere elott allok s ehhez kernem a segitsegeteket.

Jelenleg egy N82-t hasznalok, vmi hasonlo tudasu telefont szeretnek.
A telefonnal maximalisan meg vagyok elegedve mar tobb eve, de asszonypajtinak is kellene uj, igy O fogja ezt orokolni.

Amit szeretnek: hasonloan jo kamera, keszenleti ido, kezelhetoseg, wlan, memoriakartya, gps.
Ezelott: Samsung v200, e700 es Omniam is volt, tehat mondjuk h a Samsung es a Nokia keszulekeit preferalnam.

Lehetoleg T-s v fuggetlen, termeszetesen ujonnan.

Javaslatok?

Koszonom.


vas. szept. 19, 2010 16:04
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd jún. 08, 2010 13:12
Hozzászólások: 6
Hozzászólás Re: Milyen telefont vegyek???
Macika írta:
club írta:
Nekem - gyakorló fotósként - az a véleményem, hogy a mobiltelefonok fényképezői (akármilyen éles/kontrasztos/színhelyes képet is lehet velük mostanság készíteni) nem tudják (nem is tudhatják egy ilyen apró objektívvel és érzékelővel) azt, amit egy 30-40 ezer Ft-os digitális fényképező tud. Az autóban lévő GPS kompromisszumokkal pl. kiváltható egy telefonban lévő GPS-el (elsősorban persze akkor, ha az autóban és a telefonban van bluetooth kihangosításra lehetőség), de egy rendes digitális fényképezőgépet nem lehet helyettesíteni a mobilokba épített fényképező funkcióval. Ezek a fényképeket készítő modulok arra jók, ha az embernek nincs a kezében éppen egy fontos eseménykor (pl. baleset) fényképezőgép, akkor dokumentálni lehessen velük (a balesetet pl. a biztosító számára). De pl. egy - feledhetetlennek ígérkező - nyaralásra nem szabad normális fényképezőgép nélkül (csak a mobil képalkotásában bízva) elmenni.

100%-osan igazad van.

Vannak azonban, akiknek az igénye nem jutott még el arra szintre. A múltkor láttam valakit, aki egy fotokidolgozó automatával csináltatta papírra a nyaraláson készült képeit, BT-n keresztül átküldve azokat és a fél család ott állt körülette és ujjongtak, minden egyes újabb kép kibukkanásakor...


Eljutottam arra a szintre. Csak a telefon mindig nálam van a fényképező gép meg nem.


vas. aug. 08, 2010 12:54
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: Milyen telefont vegyek???
club írta:
Napocska írta:
Fő szempont a fényképező és aksi.


Nekem - gyakorló fotósként - az a véleményem, hogy a mobiltelefonok fényképezői (akármilyen éles/kontrasztos/színhelyes képet is lehet velük mostanság készíteni) nem tudják (nem is tudhatják egy ilyen apró objektívvel és érzékelővel) azt, amit egy 30-40 ezer Ft-os digitális fényképező tud. Az autóban lévő GPS kompromisszumokkal pl. kiváltható egy telefonban lévő GPS-el (elsősorban persze akkor, ha az autóban és a telefonban van bluetooth kihangosításra lehetőség), de egy rendes digitális fényképezőgépet nem lehet helyettesíteni a mobilokba épített fényképező funkcióval. Ezek a fényképeket készítő modulok arra jók, ha az embernek nincs a kezében éppen egy fontos eseménykor (pl. baleset) fényképezőgép, akkor dokumentálni lehessen velük (a balesetet pl. a biztosító számára). De pl. egy - feledhetetlennek ígérkező - nyaralásra nem szabad normális fényképezőgép nélkül (csak a mobil képalkotásában bízva) elmenni.

100%-osan igazad van.

Vannak azonban, akiknek az igénye nem jutott még el arra szintre. A múltkor láttam valakit, aki egy fotokidolgozó automatával csináltatta papírra a nyaraláson készült képeit, BT-n keresztül átküldve azokat és a fél család ott állt körülette és ujjongtak, minden egyes újabb kép kibukkanásakor...


vas. aug. 08, 2010 12:33
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: pén. máj. 21, 2004 18:35
Hozzászólások: 584
Tartózkodási hely: Starigrad
Hozzászólás Re: Milyen telefont vegyek???
Napocska írta:
Fő szempont a fényképező és aksi.


Nekem - gyakorló fotósként - az a véleményem, hogy a mobiltelefonok fényképezői (akármilyen éles/kontrasztos/színhelyes képet is lehet velük mostanság készíteni) nem tudják (nem is tudhatják egy ilyen apró objektívvel és érzékelővel) azt, amit egy 30-40 ezer Ft-os digitális fényképező tud. Az autóban lévő GPS kompromisszumokkal pl. kiváltható egy telefonban lévő GPS-el (elsősorban persze akkor, ha az autóban és a telefonban van bluetooth kihangosításra lehetőség), de egy rendes digitális fényképezőgépet nem lehet helyettesíteni a mobilokba épített fényképező funkcióval. Ezek a fényképeket készítő modulok arra jók, ha az embernek nincs a kezében éppen egy fontos eseménykor (pl. baleset) fényképezőgép, akkor dokumentálni lehessen velük (a balesetet pl. a biztosító számára). De pl. egy - feledhetetlennek ígérkező - nyaralásra nem szabad normális fényképezőgép nélkül (csak a mobil képalkotásában bízva) elmenni.


vas. aug. 08, 2010 7:47
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd jún. 08, 2010 13:12
Hozzászólások: 6
Hozzászólás Re: Milyen telefont vegyek???
Sziasztok!

Régóta tervezem a telefonvásárlást és valószínű októberig várat is magára, de szeretném a véleményetek kérni (tudom már kértem egy kedves embertől, aki sokat is segített, de közben lettek újabb kiszemeltek is).
Több fajta mobilon gondolkodok. Fő szempont a fényképező és aksi.
N86; X10 mini pro, W995, 6260 slide. Melyiket javasolnátok?
Köszi


szomb. aug. 07, 2010 15:41
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 140
Hozzászólás Re: Milyen telefont vegyek???
Dizájör. Nem kérdés.
2.2es android!


pén. jún. 11, 2010 19:09
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. ápr. 20, 2009 11:30
Hozzászólások: 70
Tartózkodási hely: Szlovákia
Hozzászólás Re: Milyen telefont vegyek???
sziasztok...énis telefon (pda :P ) vásárlás előtt állok...a döntőben a htc desire és omnia II maradt benn...hardveres és árbeli különbséggel tisztában vagyok...egy csomó tesztet is elolvastam mindkettőről, de dönteni nem tudok mivel egyik oprendszert sem ismerem...winmo-val csak futólag volt kapcsolatom, androidot még nemis láttam...ezért kérem a segítségetek, tanácsotokat...főleg azokét akik már mindkét oprendszert használták :roll:

köszi


pén. jún. 11, 2010 11:08
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6486
Tartózkodási hely: Bonyhád - BP
Hozzászólás Re: Milyen telefont vegyek???
Sziasztok!

Anyum szeretné lecserélni a 3310-esét (akksija már nagyon vacak). Kellene egy kis segítség, hogy mire lenne érdemes cserélni.
A követlemények:
* Voda vagy független
* hagyományos elrendezésű vagy szétcsúsztatható esetleg kinyitható
* hosszú üzemidő (főként a készenlétre koncentrálva)
* stabil szoftver, ne fagyjon, ne kelljen bogarászni, frissítgetni
* valami épkézláb fényképező
* hosszú időre lesz tervezve (3-4 év legalább), tehát ne pusztuljon meg gari lejárta után.

Árban olyan 20K környékére gondolt.
Márkában mindenre nyitottak vagyunk :)

Minden segítséget köszönök!

Hannibal.


csüt. jún. 10, 2010 12:52
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. júl. 14, 2004 20:01
Hozzászólások: 380
Tartózkodási hely: Somogy
Hozzászólás 
Sziasztok!

Kb. két és fél éve van Nokia N95ösöm, és nagyon szeretem. Mostanában azonban egyre inkább kezd leharcolódni, úgyhogy elkezdtem gondolkodni az utódján.

A jelöltek:
- N97: olcsóbb és szebb is, mint az N900, viszont butább, és nem annyira flexibilis. Meg a Symbian-en ez az egész szignózós balhé kissé zavar.
- N900: ez tűnik a legjobb választásnak, kicsit drága, viszont a rajta levő operációs rendszer igencsak jó, és csak jobb lesz, úgy tűnik. Ráadásul akár még fejleszthetnék is rá, ha megjönne a kedvem foglalkozni a témával.
- Omnia II: A barátnőmnek egy ilyenje lesz, és nekem is tetszik. A WM-mel nincs bajom, bár nem a szívem csücske, viszont a Samsunk UI nekem nem annyira jön be, és lassú is. Abban pedig biztos vagyok, hogy nem fut majd rajta a WM 7.

Nekem nagyon az az érzésem most, hogy ár-érték arányra a mostani best buy egy 1-2 hónapos használt N900 lenne, nem túl drágán.

Kíváncsi lennék mindenki véleményére, tanácsára! :wink:

(Fontos megemlítenem, hogy egy ilyen árú terméket minimum 2-2,5 évig szeretnék használni, ennél gyakrabban nincs kedvem ekkora összegtől megszabadítani magamat.)


szer. feb. 24, 2010 19:44
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
MVD írta:
Kollégám venne telefont.Lejár a hűségideje két héten belül a T-nél. Főleg beszél rajta, smst ír, reggelente és néha napközben wapozik vele. Net/wifi nem kell. Ennyi.
Elvárásai a jó akksi kapacitás, és jó hangminőség. Egykezes telefont szeretne, tehát csak slide és candybar telefon jöhetnek szóba (nem tudom, hogy flip típusú van-e a T kínálatában). Akkumulátor teljesítmény miatt az e52 tűnik befutónak, de a hangminőségről rosszakat olvasott.
Tippek, javaslatok?
Jómúltkor befogtam a régen nem használt 7110-es Nokiámat újra dolgozni. És majdnem kiesett a kezemből.
Kérem szépen, az a telefon HiFi hangon szólalt meg!!!
Végigpróbáltam mellette az ÖSSZES mostani, modern Nokiámat, mindnél szánalmas zörgés volt csak a hangminőség a 7110-hez képest.

Hiába no, a 12 mm-es átmérőjű membrán KÉPES olyan minőségű hangot kiadni, ami élvezhető.
Ugyanezt 4-5 mm-en vagy még kisebb felületen egyelőre lehetetlen megcsinálni, úgy látszik.
Lehet aztán, hogy tesztgépre kötve elfogadhatóak a paraméterek, de az emberi fül nem gép.


kedd jan. 19, 2010 9:02
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2878
Tartózkodási hely: Riverside
Hozzászólás 
Kollégám venne telefont.Lejár a hűségideje két héten belül a T-nél. Főleg beszél rajta, smst ír, reggelente és néha napközben wapozik vele. Net/wifi nem kell. Ennyi.
Elvárásai a jó akksi kapacitás, és jó hangminőség. Egykezes telefont szeretne, tehát csak slide és candybar telefon jöhetnek szóba (nem tudom, hogy flip típusú van-e a T kínálatában). Akkumulátor teljesítmény miatt az e52 tűnik befutónak, de a hangminőségről rosszakat olvasott.
Tippek, javaslatok?


kedd jan. 19, 2010 8:17
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 320
Hozzászólás 
Ahh, a 1208-ról olvastam pár tesztet, szerintem ő lesz a befutó.

Köszi a tippeket!


hétf. dec. 14, 2009 10:56
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
chx írta:
Tiszteletem!

Low-end telefont keresek az alábbi kívánalmakkal:
- lehetőleg Nokia,
- rezgő
- ébresztés szundival
- emlékeztető
- nagy (>1 hét) készenléti idő úgy, hogy közben azért beszélek is vele.

A többi paraméter nem lényeg, keresni én is tudok a neten, saját tapasztalat érdekelne, az többet jelent a marketing szövegnél.

Köszi!
Összeghatár?

Mert pl. az 5310 XM nagyon állat, kevés dumával hozza a közel 1 hetet készenlétben.
Február óta hajtok egyet (a közel tucatnyi más készülékem mellett), nekem kifogástalan.
Persze ez nem igazi low-end teló.

Egy sima 1208 tudja az elvárásokat, 6e Ft körül lehet kapni a METRO-kban mostanság gyári függetlenül. Az igazán LOW-End teló, és elmegy 7-8 napot simán.


pén. dec. 11, 2009 17:21
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 320
Hozzászólás 
Köszi, rákeresek. Azért jobb lenne a csizmagyártótól egy, a szokás nagy úr :oops:


pén. dec. 11, 2009 16:04
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szomb. nov. 29, 2008 11:08
Hozzászólások: 106
Tartózkodási hely: Bolyaiak városa
Hozzászólás 
Ha megsem Nokia, akkor en a Samsung SGH-M150 -et ajanlom.
Tobb mint fel eve megvan mar, es NAGYON meg vagyok vele elegedve.
Sokkal tobbet tud annal amit felsoroltal, viszont nem tudom, hogy Mo-n lehet e kapni?
Nekem 2 eves hosszabitasert ingyen volt.
Udv.


pén. dec. 11, 2009 11:44
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 320
Hozzászólás 
Tiszteletem!

Low-end telefont keresek az alábbi kívánalmakkal:
- lehetőleg Nokia,
- rezgő
- ébresztés szundival
- emlékeztető
- nagy (>1 hét) készenléti idő úgy, hogy közben azért beszélek is vele.

A többi paraméter nem lényeg, keresni én is tudok a neten, saját tapasztalat érdekelne, az többet jelent a marketing szövegnél.

Köszi!


pén. dec. 11, 2009 9:52
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1975
Tartózkodási hely: "NEC ARTE NEC MARTE"
Hozzászólás 
club írta:
Egy darabig a két GPS-t egymás mellett használtam, de rá kellett jönnöm, hogy szinte semmi különbség nincs a navigáció tekintetében
...
teljesen nyílt terepen 1-2 percen beül van műholdam (hasonlóan a Garminhoz), erdőben előfordul az 5-10 perc is (főleg mozgás közben).


Ez leginkább a garmin gps-edet minősíti, magyarul ugyanolyan ócska mint a mobilodba épített vevő. Nyílt terepen 1-2 másodpercen, magas házak között 10-20 másodpercen belül megvan a 3D fix normális gps vevővel.


szer. okt. 28, 2009 8:52
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: pén. máj. 21, 2004 18:35
Hozzászólások: 584
Tartózkodási hely: Starigrad
Hozzászólás 
Macika írta:
vas tag írta:
Szeretnék egy olcsó symbianos Nokia telcsit vásárolni.
Olyan érdekelne amelyikben korrekt és érzékeny GPS vevő.
Nem feltétlenül szeretnék újat vásásrolni, de max. egy éves korú használtat gondoltam.
Szerintetek milyen típusszámúakat vegyek számításba? Köszi.
A kiemelt résszel van bajom.
Ha annyira fontos a navigáció, 30e körül korrekt navigátort kapsz.


Látom Macika nincs megelégedve az okostelefonok GPS moduljával. Az én esetem lenne az ellenpélda:
Tavalyelőttig Garmin eTrex Legend készüléket használtam gyalog- és autóstúráimhoz. A www.turistautak.hu-n elég jó túristatérképek elérhetőek, ezen kívül a Naviguide Hungary 4.0-át vettem meg. Tavalyelőtt aztán vettem egy N78-at, arra is feltoltam a már említett térképeket. Egy darabig a két GPS-t egymás mellett használtam, de rá kellett jönnöm, hogy szinte semmi különbség nincs a navigáció tekintetében (ha elveszítették, akkor nagyjából ugyanott veszítették el a műholdakat, a pontosság 10m-re azonos volt), így ma már csak a telefonom viszem kirándulni. A műholdak megtalálásának sebessége is szinte teljesen azonos volt, a Garmin esetében is előfordult akár 10 perces keresés rossz körülmények között (pl. szurdokerdő). A-GPS funkciót nem használok, így teljesen nyílt terepen 1-2 percen beül van műholdam (hasonlóan a Garminhoz), erdőben előfordul az 5-10 perc is (főleg mozgás közben). Egy zavaró dolog van csak a mobilos GPS-ben a Garminhoz viszonyítva, az a forgás, ami tipikusan megálláskor jelentkezik.
Mivel az autómban van egy olcsó Bluetooth kihangosító (CKW1 vagy valami hasonló típusa van), abszolút kényelmesen tudok a telefonommal navigálni akár városban, akár azon kívül. A kis képernyő sem igazán zavar, mivel viszonylag jó szemem van, a telefontartó közel van a fejemhez, meg ott van a BT-on kihangosított navigáció is.


hétf. okt. 26, 2009 8:22
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. feb. 05, 2005 23:44
Hozzászólások: 85
Tartózkodási hely: ócskavastelep
Hozzászólás 
Macika írta:
vas tag írta:
Szeretnék egy olcsó symbianos Nokia telcsit vásárolni.
Olyan érdekelne amelyikben korrekt és érzékeny GPS vevő.
Nem feltétlenül szeretnék újat vásásrolni, de max. egy éves korú használtat gondoltam.
Szerintetek milyen típusszámúakat vegyek számításba? Köszi.
A kiemelt résszel van bajom.
Ha annyira fontos a navigáció, 30e körül korrekt navigátort kapsz.
:zavarodott: :zzz:


vas. okt. 25, 2009 22:28
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
vas tag írta:
Szeretnék egy olcsó symbianos Nokia telcsit vásárolni.
Olyan érdekelne amelyikben korrekt és érzékeny GPS vevő.
Nem feltétlenül szeretnék újat vásásrolni, de max. egy éves korú használtat gondoltam.
Szerintetek milyen típusszámúakat vegyek számításba? Köszi.
A kiemelt résszel van bajom.
Ha annyira fontos a navigáció, 30e körül korrekt navigátort kapsz.


vas. okt. 25, 2009 21:22
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. feb. 05, 2005 23:44
Hozzászólások: 85
Tartózkodási hely: ócskavastelep
Hozzászólás 
Szeretnék egy olcsó symbianos Nokia telcsit vásárolni.
Olyan érdekelne amelyikben korrekt és érzékeny GPS vevő.
Nem feltétlenül szeretnék újat vásásrolni, de max. egy éves korú használtat gondoltam.
Szerintetek milyen típusszámúakat vegyek számításba? Köszi.


vas. okt. 25, 2009 19:47
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3127
Tartózkodási hely: A véka segge alatt.
Hozzászólás 
Most több mint 1.5 éves még semmi baja.
Ha 5e-nél többet kérnének egy joy tisztításért vagy javításért,
lehet kapni 5e-ért egy másik ugyanilyet csak fiatalabbat garral. :lol:
Nagyon klassz teló, csak ajánlani tudom. Pont az van benne amit valóban
mindennap használok,naptár,ébresztő,tel,sms,rádió,mp3 .
Mindez jó minőségben és pici. BT-s headset miatt valóban kár lehet a BT hiánya.


hétf. aug. 17, 2009 14:14
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
Lossfer írta:
Szia,
nem győzöm isteníteni a SE W200i készülékét....


Majd 1 év múlva, amikor behal a joy, nem fogod ennyire szeretni, de egyébként a BT hiányától eltekintve tényleg jó teló...


hétf. aug. 17, 2009 11:54
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3127
Tartózkodási hely: A véka segge alatt.
Hozzászólás 
Szia,
nem győzöm isteníteni a SE W200i készülékét. Volt már k800i-m,
N73-am és én sem használtam szinte soha a fotó részét stb...

Fél éve van w200i-m, imádom. Eddigi legkissebb méretű telóm,
kényelmes hordani, hihetetlen milyen pici az eddigi telókhoz képest.
5e-ért kapni használtan, én is így vettem egy jó állapotú Tmobil-ost.
Szoftveresen tudod otthon is függetleníteni, van leírás a neten.

Teljesértékű walkman mobil, bővíthető M2 memoslottal. Nagyon jó
vételű rádióval. Nekem 4-5 nap az akkuidő, 1éves korában. Pici , szép,
praktikus, ennyi pénzért ilyen telót. :shock:

http://www.mobilport.hu/mobiltelefon_te ... b_walkman/


szomb. aug. 15, 2009 12:49
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: pén. júl. 31, 2009 19:18
Hozzászólások: 48
Hozzászólás 
LG KG130-as telefonom kedves meglepetésekkel szolgált: én hallom a hívót, hívottat, de ő néha nem hall engem. Nincs hangja, amikor elvileg csörög. A hangerő beállító képernyőn egyszeruen lefagy. Ezek mind időszakos hibák, néha előjönnek, többször nem. Érdemes megcsináltatni? Vagy dobjam ki és vegyek újat? Éljen a fogyasztói társadalom.

Mi most a tuti független, vagy függetleníthető egyszerű, strapabíró, megbízható kis készülék a legjobb menüvel? Nokia, Motorola, Sony, Samsung, esetleg LG, csak ezzel az egy darabbal nem volt szerencsém? Csak telefonálni es SMS-re kell, még életemben nem jutott eszembe MMS-t fénykepet, vagy videót eszközölni. Új, vagy hasznalt modell (akár Apronet, Vatera) is szóba jöhet.


kedd aug. 11, 2009 11:46
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: pén. dec. 05, 2008 13:44
Hozzászólások: 3
Hozzászólás 
pg írta:
QNKORI írta:
6-8 hónapig le a kalappal elôttük, gyorsak voltak, megbízhatóak, szép a kijelzô, eléggé jó a kezelhetôség. Aztán szinte egyszerre "hülyültek meg": a kijelzô csatlakozójánál kontakt hibák, olyan szintû fagyások, hogy csak szakszerviz tudta feléleszteni, pl. lenyomtad a telefonkönyv gombot, erre az SMS írás jött be, ahonnan nem tudtál kilépni, vagy olyan, hogy videót vettél fel vele, betelt a memória és akkor törölte a teljes telefonkönyv tartalmat... stb.
Szóval a eldzsíí tipikusan a "késôn kedtünk" tipikus mobilgyártó, aki a csicsával és jó kijelzôvel (mert ebben erôs) próbálja eladni a telefonjait. Olyan, mint a francia autók: szépnek tûnik, a hozzá nem értô képes megvenni, de miután elkezded használni, rájössz, hogy mibe is nyúltál bele....


Nekem van egy G7020-as LG-m, most lesz négy éves. (Igaz, jó másfél éve nem használom aktívan.) Semmi hasonló baja nincs. Kifogtam egy hibátlant?

Vagy ennek még egyszerű a szoftvere, így kevesebb a hibalehetőség?


Ilyen alapon a japán autók is xarok... Ők is elég későn kezdték, eleinte ők is elég mókás dolgokat alkottak, mostanra viszont a japán autók a legmegbízhatóbbak és legtartósabbak :lol:

Jó, lehet hogy régebben nem voltak túl jók, mostanra viszont simán felzárkóztak. Nekem Lg kf 750esem van, teljesen meg vagyok vele elégedve. Lehet akár ütni-vágni is, nem fagy, szép képet csinál, vannak extrái (ez a giroszkópos cucc), és nem utolsó sorban baromi jól néz ki :lol:


pén. dec. 05, 2008 13:51
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 828
Tartózkodási hely: Szeged
Hozzászólás 
QNKORI írta:
6-8 hónapig le a kalappal elôttük, gyorsak voltak, megbízhatóak, szép a kijelzô, eléggé jó a kezelhetôség. Aztán szinte egyszerre "hülyültek meg": a kijelzô csatlakozójánál kontakt hibák, olyan szintû fagyások, hogy csak szakszerviz tudta feléleszteni, pl. lenyomtad a telefonkönyv gombot, erre az SMS írás jött be, ahonnan nem tudtál kilépni, vagy olyan, hogy videót vettél fel vele, betelt a memória és akkor törölte a teljes telefonkönyv tartalmat... stb.
Szóval a eldzsíí tipikusan a "késôn kedtünk" tipikus mobilgyártó, aki a csicsával és jó kijelzôvel (mert ebben erôs) próbálja eladni a telefonjait. Olyan, mint a francia autók: szépnek tûnik, a hozzá nem értô képes megvenni, de miután elkezded használni, rájössz, hogy mibe is nyúltál bele....


Nekem van egy G7020-as LG-m, most lesz négy éves. (Igaz, jó másfél éve nem használom aktívan.) Semmi hasonló baja nincs. Kifogtam egy hibátlant?

Vagy ennek még egyszerű a szoftvere, így kevesebb a hibalehetőség?


pén. nov. 28, 2008 22:27
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 03, 2004 11:10
Hozzászólások: 3635
Tartózkodási hely: Shanghai, Pudong negyed
Hozzászólás 
nembaj, majd a Meizu M8 megmutatja ;) bár mondjuk ezeket konrétan nem tudom hogy oldották meg, mert ilyemire nem nagyon térnek ki a tesztekben. de majd meglátjuk élőben.


pén. nov. 28, 2008 22:08
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Hiába tudunk meg bármi ilyet az amerikai csodáról, ezek nem derülnek ki, amíg a haverodét nyomkodod és halálosan beleszeretsz.

Aztán ha már megvetted, az almát k.ra nem érdekli, hogy mit csinálsz vele, eladod-e, megtartod-e :)


pén. nov. 28, 2008 19:31
Profil ICQ
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
nord írta:
Ma én is megnézegettem egy haveromét. Azért első fogdosásra szimpatikus kis darab.

A hívásinfót illetően viszont van még egy érdekes fícsör... a bejövő hívás számát nem lehet szerkeszteni, sms-t küldeni a hívónak, vagy csak egyszerűen elmenteni a telefonkönyvbe. Csak a régi módszer működik: szám cetlire felír, hívásinfóból kilép, majd cetliről újként bepötyög a telefonkönyvbe. :D
(Ha már más is írta, bocsi. :))
Alakul az...
Lassan kiderül az igazság...


pén. nov. 28, 2008 18:43
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: hétf. aug. 28, 2006 23:54
Hozzászólások: 826
Hozzászólás 
Csak a régi módszer működik: szám cetlire felír, hívásinfóból kilép, majd cetliről újként bepötyög a telefonkönyvbe.

XXI. század... júeszéj lodzsik.....


pén. nov. 28, 2008 18:41
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1770
Tartózkodási hely: Az ország egyetlen, diadalíves városa
Hozzászólás 
Ma én is megnézegettem egy haveromét. Azért első fogdosásra szimpatikus kis darab.

A hívásinfót illetően viszont van még egy érdekes fícsör... a bejövő hívás számát nem lehet szerkeszteni, sms-t küldeni a hívónak, vagy csak egyszerűen elmenteni a telefonkönyvbe. Csak a régi módszer működik: szám cetlire felír, hívásinfóból kilép, majd cetliről újként bepötyög a telefonkönyvbe. :D
(Ha már más is írta, bocsi. :))


pén. nov. 28, 2008 18:21
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1304
Tartózkodási hely: Buda-neha Gyorskocsis utca
Hozzászólás 
es utana jobbik esetben eladod rosszabbik esetben ha felidegesit falhoz ****... nekem volt es van. nem a szivem csucske.

Macika írta:
ami zavaró, ha már a cukormázt lenyaltad róla...


pén. nov. 28, 2008 15:49
Profil Privát üzenet küldése ICQ
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Soockit írta:
Most volt egy iPhone egy kis időre a kezembe, és hááát. Pl a hívásinfo nagyon gyenge. Nem lehetett megkülönböztetni pl a bejövő kimenő hívásokat és csak az utolsó hívás dátumát és időpontját jegyezte meg.
korábban elfelejtettem írni, hogy fontos, hogy legyen részletes jó hívásinfó. Van olyan, hogy emlékszem, hogy mikor hívott az illető, de nem tudom a számát, de időpont alapján ki tudom keresni. Vagy érdekel az is, hogy ha mondjuk hívott valaki kétszer, de nem tudtam fogadni, akkor mikor volt az első hívás.
Látod-látod, ha én mondom, akkor fröcsögök az iPhone ellen. :)

És hidd el, ez nem az egyetlen, ami zavaró, ha már a cukormázt lenyaltad róla...


pén. nov. 28, 2008 15:32
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 495
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Most volt egy iPhone egy kis időre a kezembe, és hááát. Pl a hívásinfo nagyon gyenge. Nem lehetett megkülönböztetni pl a bejövő kimenő hívásokat és csak az utolsó hívás dátumát és időpontját jegyezte meg.
korábban elfelejtettem írni, hogy fontos, hogy legyen részletes jó hívásinfó. Van olyan, hogy emlékszem, hogy mikor hívott az illető, de nem tudom a számát, de időpont alapján ki tudom keresni. Vagy érdekel az is, hogy ha mondjuk hívott valaki kétszer, de nem tudtam fogadni, akkor mikor volt az első hívás.


pén. nov. 28, 2008 15:24
Profil Privát üzenet küldése ICQ
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Reaper írta:
Nokia E71 és mellé egy navigáció. Szerintem ez az ésszerű.

És ezt én úgy mondom, hogy a szívem erősen az iphone felé húz..
Az iPhone olyan, mint a szép, szőke nő. Megszólalásig szép.
Aztán már buta...


pén. nov. 28, 2008 2:00
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 118
Tartózkodási hely: ~Vác~Acsa~Gödöllő
Hozzászólás 
Soockit írta:
A következő készülékeken gondolkodom:

Apple iPhone 3G 16 GB
Nokia E71
Samsung OMNIA




Nokia E71 és mellé egy navigáció. Szerintem ez az ésszerű.

És ezt én úgy mondom, hogy a szívem erősen az iphone felé húz..


csüt. nov. 27, 2008 21:05
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. nov. 19, 2008 14:54
Hozzászólások: 91
Hozzászólás 
Soockit írta:
A következő készülékeken gondolkodom:

Apple iPhone 3G 16 GB
Nokia E71
Samsung OMNIA


Amire használom használnám a telefonom és amik nekem nagyon fontosak

Névjegyzék: Legyen fényképes, minél több adatot lehessen bevinni, jól lehessen szinkronizálni az Outlook-kal. Lehessen a név bármely részére keresni
Naptár: ez nagyon fontos, lehessen részletes bejegyzéseket bevinni, könnyen tudjak návvel együtt telefonszámot a névjegyzékből beszúrni, ha riaszt akkor fel is tudjam egyből hívni az illetőt
E-mail: legyen benne, könnyen tudjam olvasni az e-mailjeim, támogassa az IMAP protokolt
WIFI legyen benne
Bluetooth is kell
Wap könyvjelzőkkel...
Symbianos telefonom van, de csak egy naptár program van benne és egy program, hogy a hívó arcképe teljes kijelzőn megjelennyen.
Használnám még a készüléket zenehalgatásra is, sportolás közben
Skype mennyen rajta, MSN ezeket WIFI-n használnám, de néha 3G-n is
3G, HSDPA, természetesen legyen
GPS-t nem tudom eldönteni, hogy kell vagy sem.
Hogy melyik a jobb, egy ilyen készülékkel megoldnai a navigációt vagy venni külön egy navigációt.
Elsőre ennyi.
Fényképezőgép nem érdekel, nagyon, de nagyon ritkán fotózok le vele valamit is.


Szerintem E71. Az iPhone nem bluetothos. Vagyis az, de nem használható. Navigációra jobb az omnia, mert igo-s.


csüt. nov. 27, 2008 16:05
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 338 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 20 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség