Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: csüt. márc. 28, 2024 21:13



Hozzászólás a témához  [ 9 hozzászólás ] 
ADOK - VESZEK 
Szerző Üzenet
vas-tag

Csatlakozott: csüt. márc. 09, 2017 12:37
Hozzászólások: 4
Hozzászólás Re: ADOK - VESZEK
Sziasztok! Van pár bontatlan Screentec üvegfóliám iPhone 7-re, mert benéztem és azt hittem jó lesz a 6-osra is. Egy hónapja rendeltem, szóval a visszaküldésből már kimaradtam. Extra akciós áron eladó bárkinek akinek iPhone 7-ese van és kéne valami használható kijelzővédő. 1500-ért ajándék, ingyen postával meg végképp, csak ne porosodjon tovább a polcon. Dobjatok egy pm-et ha kell valakinek! Köszi!


pén. ápr. 28, 2017 13:26
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: csüt. márc. 09, 2017 12:37
Hozzászólások: 4
Hozzászólás Re: ADOK - VESZEK
Sziasztok!
Keresek iPhone 6s és iPhone 7-et megvételre. Ha valaki megválna tőlük, az dobjon már egy pm-et!
Köszi


csüt. márc. 09, 2017 14:27
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 122
Hozzászólás Re: ADOK - VESZEK
Eladó lett egy Iphone 4S , 1 éves, független . Ár : 115 ropi


szer. júl. 10, 2013 6:19
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: hétf. ápr. 08, 2013 16:37
Hozzászólások: 3
Hozzászólás Re: ADOK - VESZEK
Egy iphone 3g-t milyen árban lehetne elpasszolni?


szer. ápr. 17, 2013 15:22
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: vas. szept. 05, 2004 13:39
Hozzászólások: 587
Tartózkodási hely: Budapest / Mauritius
Hozzászólás Re: ADOK - VESZEK
Sony Xperia Z. 2 hetes fekete 2 éves Sony garanciával hibátlan állapotban bőrtokkal eladó.
160 ezer.
06 30 4133086


vas. márc. 17, 2013 17:56
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 58
Hozzászólás Re: ADOK - VESZEK
üdv!

eladó lenne egy ritka mobil.

Márka: Hitachi (erösen hasonlit a NOKIA nem tudom melyikre.
tipusa: Cr-d500
6000 ft

Kép


A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára tatu- csüt. ápr. 05, 2012 4:47-kor.



szer. márc. 07, 2012 8:03
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 1:38
Hozzászólások: 108
Tartózkodási hely: Itt ülök a gép elött...... :c)
Hozzászólás Re: ADOK - VESZEK
Huawei IDEOS S7 Slim 3G (201u) tablet ELADÓ ! Vadonat új (bontatlan, még a dobozából sem lett kivéve!), gyárilag kártyafüggetlen, 7" WVGA (800×480), magyar nyelvű Android 2.2.2 Froyo, 1GHz Qualcomm Snapdragon QSD8250 processor, 512 MB RAM, 8GB ROM, 3.2 megapixeles hátlapi és 0.3 megapixeles előlapi kamera, 3G, Wi-Fi, GPS, Bluetooth, micro HDMI, microUSB, microSD ! Ár: FIX!: 47.900 Ft ! Posta megoldható ! Műszaki cikkeket beszámítok ! Tel.: 06-70-385-0717 !
Kép


szer. feb. 29, 2012 8:28
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: hétf. máj. 07, 2007 13:04
Hozzászólások: 380
Hozzászólás Re: ADOK - VESZEK
Eladó BST-41 akku. Utángyártott termék.

1000.- Ft +posta

Nem vagyok kereskedő, csak ez az egy van belőle. 3 hete rendeltem és ma jött meg légipostán, de egy hete vettem másik telefont :mrgreen: . Ezért adom ilyen olcsón. Nem használt, plomba fólia van rajta, dobozos. Lásd a képen.

Kép
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

Kép
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

Kép
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

nyilhegy kukac gmail pont kom


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kuncsaku hétf. ápr. 02, 2012 17:51-kor.



kedd feb. 07, 2012 10:53
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás ADOK - VESZEK
ADOK-VESZEK topik tudnivalók:


Egy fórumban kivételesnek számít, de az ADOK-VESZEK topik NEM a párbeszéd helye!!
Kizárólag hirdetések elhelyezésére van lehetőség, kizárólag MOBILOS témában, minden egyéb, a hirdetésekre reagáló vagy túlzottan OFFtopik dolgot kiszedünk.
Kommentárokra, kérdésekre, problémákra minden eddiginél több lehetőség van magánúton, a PÜ, email, ICQ, stb-k által.




Ha valakinek elment a portékája, kérjük vegye a fáradságot, hogy megszerkeszti a hirdetését és tesz egy jelölést, hogy kiszedhessük! Köszönjük.

Amennyiben a forgalom indokolja, a 30 napnál régebbi hirdetéseket kiszedjük, nem valószínű, hogy ezen időn túl is aktuális maradna. Ha valakinek mégsem ment el ennyi idő alatt a cucca, megismétli a hirdetést elöl.

A topic nem a nagy tételben kereskedők ingyenes hirdetési helye, arra ott van az apronet. Ebből következik értelemszerűen, hogy leginkább az 1 db-os hirdetések paradicsoma ez és logikusan a használt, vagy (tévesen) magunknak vásárolt, esetleg ismerős által eladásra átadott új készülékek/tartozékok helye. A tízes-százas-ezres tételt hagyjuk meg a fizető hirdetéseknek.


Újabb általános jótanács.
Mivel a kéretlen levelek egyre nagyobb számban tömik el a postaládáinkat, ezért jó lenne, ha nem adnátok meg névleges formában E-mailcímet!
Tehát a valaki@valami.hu forma helyett használjátok a valaki|kukac|valami|pont|hu formátumot, vagy más, humanoid számára egyértelmű, ám gép számára nem értelmezhető mailcímet.

Ez azért jó, mert sok scannelőprogram olvasgatja naponta fórumok hozzászólásainak millióit, és ahol @ és . párosítást talál, azt kigyűjti adatbázisokba, később azokat használja fel spamek küldésére. Ezzel elkerülhető, hogy a frissen regisztrált, nem is használt postafiók megteljen kéretlen levelekkel.


A hozzászólást 18 alkalommal szerkesztették, utoljára Macika vas. máj. 31, 2009 20:07-kor.



csüt. márc. 25, 2004 18:41
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 9 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 25 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség