Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: vas. ápr. 28, 2024 19:39



Hozzászólás a témához  [ 258 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6
RetroPhone 
Szerző Üzenet
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 882
Hozzászólás 
egeristi írta:
392MHz írta:
+ jelzi a kijelzõn ha roamingolsz! (kis háromszög az ikonok között) Ezt mostanában miért nem rakják bele a telókba? :?

miért? ki az a hülye, aki nem tudja, hogy otthon van -e vagy külföldön?


Naaa!!! Én pl Sopronban lakom és rendszeresen átáll A1re a teló. Ilyenkor azért télleg nem lenne rossz h átállt......


-> manuális hálózatválasztás.
-> prioritáslistában előre teszed a magyar hálót.
-> ránézel a kijelzőre. tökmindegy hogy háromszög vagy A1 van kirva szerintem. ugyanakkora erőfeszités ránézni.


szomb. júl. 16, 2005 9:26
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 36
Tartózkodási hely: Sopron-home/Győr-school
Hozzászólás 
392MHz írta:
+ jelzi a kijelzőn ha roamingolsz! (kis háromszög az ikonok között) Ezt mostanában miért nem rakják bele a telókba? :?

miért? ki az a hülye, aki nem tudja, hogy otthon van -e vagy külföldön?


Naaa!!! Én pl Sopronban lakom és rendszeresen átáll A1re a teló. Ilyenkor azért télleg nem lenne rossz h átállt......


szomb. júl. 16, 2005 9:00
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 882
Hozzászólás 
+ jelzi a kijelzõn ha roamingolsz! (kis háromszög az ikonok között) Ezt mostanában miért nem rakják bele a telókba? :?

miért? ki az a hülye, aki nem tudja, hogy otthon van -e vagy külföldön?


szomb. júl. 16, 2005 8:33
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1598
Tartózkodási hely: Budapest City
Hozzászólás 
Nokia 1611 szinte makulátlan állapotban. (nem a gyári előlappal volt használva) Néha eldobja a hálót 2-3 másodpercre, az akku le tud merülni töltés közben is, :lol: de egyébként működik!
Ja... a 2x 8 karakteres kijelzőjén ha nem fér ki a cellainfó, akkor görgeti! 8) Azért ez akkoriban nem volt piti! + jelzi a kijelzőn ha roamingolsz! (kis háromszög az ikonok között) Ezt mostanában miért nem rakják bele a telókba? :?
Van még egy Ericsson A1018s szintén makulátlan állapotban! Még csak 2 éves! Az EW-ben vettem. Utolsó utáni darab volt! :D


szomb. júl. 16, 2005 8:04
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
Hát ami tényleg oldschoool:

Nokia 3110 - antenna tőböl letörött, de még így is simán talál hálózatot. Meglepődve tapasztaltam, hogy már annak idején is Li-ion akkuval szállították.

Siemens C25 - kettő is van, de az egyik hiányos és teljesen sz.rrá van törve. A másik működik, csak be van törve a kijelzője.

Siemens S25 - Sajna már kimúlt, hugom nagy szerelme volt, ő használta sokáig, aztán a gombok elkezdtek kinyuvadni. Végül szétszedtem, de azt sajna már nem élte túl... :cry:

Panasonic G450 - Egy igazi klasszikus, annak idején elég sok volt belőle. Sajna nincs hozzá akku, próbáltam tápegységről életre bírni, de folyton kikapcsolgat. Egyébként olyan állapotban van, mintha most vették volna ki a dobozból.

Motorola T180 - ez már nem annyira oldscool, de nagyon gyönyörű állapotban van. Sajna kikapocsolgat. Viszont az összeszerelés minősége az valami megdöbbentően precíz. Nem egy mai teló lehetne ilyen...

Guni


szomb. júl. 16, 2005 3:07
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. aug. 26, 2004 17:12
Hozzászólások: 130
Tartózkodási hely: Nyíregyháza
Hozzászólás 
Én egy 8850-el rendelkezem, de gondolom nem nehéz kitalálni. Amúgy én azt vettem észre, hogy a régi, monokrómos telók sokkal többet bírtak mint a mai csodák.


pén. júl. 15, 2005 22:07
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. máj. 27, 2004 4:34
Hozzászólások: 2329
Tartózkodási hely: Budapest XVIII.
Hozzászólás 
Nekem nagyon tetszett a Nokia 3210-es, simán el tudnám képzelni most is:) egy szép gyári színes előlappal. Egy cián kékkel.
Régen gyűjtögettem hozzá a dupla sms ből álló hyper BPM-es ccsengőket:) http://rian.uw.hu/nokiart.wav így ni:) hallgassátok meg tiis.


pén. júl. 15, 2005 21:57
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1448
Tartózkodási hely: Brüsszel, Belgium
Hozzászólás RetroPhone
Az a hülye kérdés fogalmazódott meg elgázosodott agyamban, hogy
ki milyen retro telefont birtokol, vagy milyen régi típus után vágyakozik...

Nekem van egy Ericsson 197-es csodám működőképes állapotban karcmentesen :) Hihetetlen, de karcmentes (nemrég ennek tiszteletése kapott fóliát is, hogy megóvjuk az utókornak).

Neked mid van vagy mit szeretnél?


pén. júl. 15, 2005 21:42
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 258 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Google [Bot] valamint 8 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség