Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: pén. máj. 10, 2024 8:46



A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 3774 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 76  Következő
Apró kérdések topicja 
Szerző Üzenet
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. márc. 05, 2009 11:02
Hozzászólások: 62
Hozzászólás 
Egyszerűbb ha a gépeden felveszed az egész napos anyagot és másnap ráteszed a telefonra. Egy nappal le leszel maradva a hírekkel, de ennyi belefér :d


kedd okt. 13, 2009 12:32
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. okt. 16, 2008 16:22
Hozzászólások: 109
Hozzászólás 
Szerencsére én nem vonatozom, úgyhogy ez a fajta gond nem érint :)
Viszont a kedvenc rádióm csak balaton környékén fogható, és azért jó lenne azt is hallgatni akárhol :(


kedd okt. 13, 2009 11:56
Profil Privát üzenet küldése YIM
ezüst tag

Csatlakozott: kedd dec. 02, 2008 11:49
Hozzászólások: 41
Hozzászólás 
az FM rádió, ami pl. egy vonatúton zseniálisan megbízható, véletlenül sem kezd el minden második dallamnál recsegni, megakadni, behalni.


kedd okt. 13, 2009 11:22
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. okt. 16, 2008 16:22
Hozzászólások: 109
Hozzászólás 
Hát igen, az benne van a pakliban :D
Akkor marad a gépről feltöltés, meg az FM rádió :)


kedd okt. 13, 2009 10:30
Profil Privát üzenet küldése YIM
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. márc. 05, 2009 11:02
Hozzászólások: 62
Hozzászólás 
De lehet, hogyha mondjuk olyan helyen laksz ahol nincs lefedettsége akkor téged nem fog érdekelni, hogy milyen nagy az elérhetőség, ( te akkor csak szívsz ) :D


kedd okt. 13, 2009 8:53
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. okt. 16, 2008 16:22
Hozzászólások: 109
Hozzászólás 
Ubulka írta:
csipkerongy írta:
...



Igen, én is úgy tudom hogy a T-mobile-nak van a legnagyobb lefedettsége. Anno volt is egy cikk erről az indexen, és főlényesen győzött, sebességben, és lefedettségben is.


kedd okt. 13, 2009 8:35
Profil Privát üzenet küldése YIM
ezüst tag

Csatlakozott: kedd dec. 02, 2008 11:49
Hozzászólások: 41
Hozzászólás 
csipkerongy írta:
Hát, egy okos telefon akkor előnyös, ha bele akarsz rakni valamit, ami nincs benne...
...de ugye ha ezt a mondtatot ízlelgeted egy kicsit, rájössz, hogy a symbián elveszteni minden jelentőségét, ha minden benne lenne a telefonban, amire a user-nek szüksége van, VAGY lenne hozzá olyan interface, amin keresztül online el tud érni ilyen szolgáltatásokat.
Persze lehet, hogy én gondolkozok rossszul...


na, az interfész nekem tökéletes lenne, feltéve, ha az online cuccok értelmes árban vannak. onnan majd én eldöntöm, mit akarok belerakni a telefonba, ami nincs benne :)


kedd okt. 13, 2009 8:32
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. márc. 05, 2009 11:02
Hozzászólások: 62
Hozzászólás 
Az egy dolog hogyha bele akarom rakni akkor beletudom, de használhatatlanul lassú lesz a telefon akkor lehet, hogy inkább nem fogom használni.
A sony-nál tényleg nem lehet mindent beállítani , de amit belehet azt mindig megtalálod, nem fogsz elveszni a menüben.


kedd okt. 13, 2009 8:22
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: kedd jan. 27, 2009 15:21
Hozzászólások: 22
Hozzászólás 
rubik11 írta:
igen, csak az én tapasztalataim szerint kevesebb a beállítási lehetőség. eccerűen kevésbé okos. mondom ezt úgy, hogy a symbiant én sem szeretem.


Hát, egy okos telefon akkor előnyös, ha bele akarsz rakni valamit, ami nincs benne...
...de ugye ha ezt a mondtatot ízlelgeted egy kicsit, rájössz, hogy a symbián elveszteni minden jelentőségét, ha minden benne lenne a telefonban, amire a user-nek szüksége van, VAGY lenne hozzá olyan interface, amin keresztül online el tud érni ilyen szolgáltatásokat.
Persze lehet, hogy én gondolkozok rossszul...


hétf. okt. 12, 2009 14:51
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: kedd dec. 02, 2008 11:49
Hozzászólások: 41
Hozzászólás 
Ubulka írta:
nekem is volt symbianos telóm, de nem jött be, Igaz, hogy sok mindent be lehet állítani, de nagyon lelassítják a telót a különböző programok.
A sony-nál ezért jó a mutitasking egyszerű rendszere , amikor nem eszik a programok a ramot feleslegesen.


igen, csak az én tapasztalataim szerint kevesebb a beállítási lehetőség. eccerűen kevésbé okos. mondom ezt úgy, hogy a symbiant én sem szeretem.


hétf. okt. 12, 2009 12:17
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. márc. 05, 2009 11:02
Hozzászólások: 62
Hozzászólás 
nekem is volt symbianos telóm, de nem jött be, Igaz, hogy sok mindent be lehet állítani, de nagyon lelassítják a telót a különböző programok.
A sony-nál ezért jó a mutitasking egyszerű rendszere , amikor nem eszik a programok a ramot feleslegesen.


hétf. okt. 12, 2009 10:57
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: kedd dec. 02, 2008 11:33
Hozzászólások: 33
Hozzászólás 
Én gyűlölöm a symbiant már 3 telóm volt ilyen de mindig csalódtam benne.


hétf. okt. 12, 2009 10:41
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. dec. 11, 2008 12:17
Hozzászólások: 27
Hozzászólás 
McLaca írta:
Symbianra szintén van jópár ilyen alkalmazás.
Normális mobilnet kell hozzá mindenképp, óránként 60MB-tal érdemes számolni adatforgalomra.

Üdv!

Itt a baj! Melyik szolgáltatónál van normális mobilnet elérhető áron, nagy adatforgalommal? A symbian tényleg jó, de én is rengeteget szenvedtem vele.


hétf. okt. 12, 2009 10:12
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: kedd jan. 27, 2009 15:21
Hozzászólások: 22
Hozzászólás 
McLaca írta:
Symbianra szintén van jópár ilyen alkalmazás.
Normális mobilnet kell hozzá mindenképp, óránként 60MB-tal érdemes számolni adatforgalomra.

Üdv!


Jah, csak a symbiannal annyi a szívás. Volt nekem anno 3650-esem, SX1-es Siemensem, 6600-ám, és emlékszem, mekkora poén volt pl. a távirányító program, amivel kapcsolgattam a Tesóban a legfelső polcon a TV-ket, szegény eladók meg nem tudták, mi történik...
Szóval jópofa, csak amennyi szívás van vele :?
Amúgy melyik programot ajánlod? Ha már mobilnet, akkor melyik szolgáltató, melyik csomag, stb.?
Napi 2-3 óra zenei anyaggal már úgy meg tudnék békélni... :roll:


hétf. okt. 12, 2009 9:48
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. márc. 05, 2009 11:02
Hozzászólások: 62
Hozzászólás 
csipkerongy írta:
Hello népek!

Melyik szolgáltató válasszam, ha online rádiókat szeretnék streamelni a mobillal? És milyen készüléket vegyek? Már két hete ezen töröm a fejemet, de úgy tűnik egyedül nem fogok előbbre jutni a kérdés megválaszolásában...

Várom az ajánlatokat, pro és kontra véleményekkel!
Kösssz


készülj fel, hogy nem lesz mindenhol ugyanolyan a vétel. ezért "néha "megszakad ami zenehallgatásnál elég idegesítő. Egy idő után megfogod unni.
De úgy tudom, hogy a T-mobile-nak van a legnagyobb lefedett 3g hálózata( persze nem tökéletes)


hétf. okt. 12, 2009 9:43
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Symbianra szintén van jópár ilyen alkalmazás.
Normális mobilnet kell hozzá mindenképp, óránként 60MB-tal érdemes számolni adatforgalomra.

Üdv!


szomb. okt. 10, 2009 10:47
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás 
csipkerongy írta:
Hello népek!

Melyik szolgáltató válasszam, ha online rádiókat szeretnék streamelni a mobillal? És milyen készüléket vegyek? Már két hete ezen töröm a fejemet, de úgy tűnik egyedül nem fogok előbbre jutni a kérdés megválaszolásában...

Várom az ajánlatokat, pro és kontra véleményekkel!
Kösssz

Nem vagyok a téma szakértője, de úgy tudom iPhone-ra vannak olyan programok, amelyekkel online rádiókat lehet hallgatni.


szomb. okt. 10, 2009 10:43
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. márc. 05, 2009 11:02
Hozzászólások: 62
Hozzászólás 
Amerika az Amerika, ott mindent lehet! viszont mivel majmoljuk őket, várhatóan a nagy kasza-bizniszek hozzánk is beköszöntenek majd. Biztos a liszensz a sok vagy ilyesmi.. én optimista vagyok


pén. okt. 09, 2009 15:00
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. dec. 11, 2008 12:17
Hozzászólások: 27
Hozzászólás 
csipkerongy írta:
Tsillaxx írta:
Nem tudom, hogy ez szolgáltató függő e egyáltalán. Nekem nem ment mobilról az online rádió hallgatás, már próbáltam, de vagy rossz minőségű volt nagyon vagy drága az adatforgalom miatt vagy nem is szólt. :(


Jó, ez csak egy felvetés volt. Jobb nem jutott eszembe...
Mondjuk lehet, hogy nem is nekem kellene kitalálnom. Amerikában miért megy minden olyan könnyen? iTunes, aztán hello... F*ck it :evil:


Mert van pénzük, ezért van rá kereslet is, a kettő közük a pénz az ami itthon meg nincs az embereknek az amerikaiakhoz képest.


pén. okt. 09, 2009 14:45
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: kedd jan. 27, 2009 15:21
Hozzászólások: 22
Hozzászólás 
Tsillaxx írta:
Nem tudom, hogy ez szolgáltató függő e egyáltalán. Nekem nem ment mobilról az online rádió hallgatás, már próbáltam, de vagy rossz minőségű volt nagyon vagy drága az adatforgalom miatt vagy nem is szólt. :(


Jó, ez csak egy felvetés volt. Jobb nem jutott eszembe...
Mondjuk lehet, hogy nem is nekem kellene kitalálnom. Amerikában miért megy minden olyan könnyen? iTunes, aztán hello... F*ck it :evil:


pén. okt. 09, 2009 13:55
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. márc. 05, 2009 11:02
Hozzászólások: 62
Hozzászólás 
igazából a nem online rádióhallgatás is ilyen :shock: besírok tőle..
a hangzásnál a jó fülhallgató is számít..


pén. okt. 09, 2009 10:25
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. dec. 11, 2008 12:17
Hozzászólások: 27
Hozzászólás 
csipkerongy írta:
Hello népek!

Melyik szolgáltató válasszam, ha online rádiókat szeretnék streamelni a mobillal? És milyen készüléket vegyek? Már két hete ezen töröm a fejemet, de úgy tűnik egyedül nem fogok előbbre jutni a kérdés megválaszolásában...

Várom az ajánlatokat, pro és kontra véleményekkel!
Kösssz


Nem tudom, hogy ez szolgáltató függő e egyáltalán. Nekem nem ment mobilról az online rádió hallgatás, már próbáltam, de vagy rossz minőségű volt nagyon vagy drága az adatforgalom miatt vagy nem is szólt. :(


pén. okt. 09, 2009 10:00
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: kedd jan. 27, 2009 15:21
Hozzászólások: 22
Hozzászólás 
Hello népek!

Melyik szolgáltató válasszam, ha online rádiókat szeretnék streamelni a mobillal? És milyen készüléket vegyek? Már két hete ezen töröm a fejemet, de úgy tűnik egyedül nem fogok előbbre jutni a kérdés megválaszolásában...

Várom az ajánlatokat, pro és kontra véleményekkel!
Kösssz


pén. okt. 09, 2009 8:32
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás 
Sziasztok!

06-90-es számoknak hol lehet utánanézni, hogy mi vagy ki áll mögötte?


szomb. okt. 03, 2009 18:52
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1975
Tartózkodási hely: "NEC ARTE NEC MARTE"
Hozzászólás 
Trabi TM írta:
Samsung B2100, B2700.


Ez az, köszi! :)


szer. szept. 30, 2009 12:56
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
simico írta:
Mi most az aktuális csepp-, por- és ütésálló telefon? Mintha néhány héttel ezelőtt láttam volna egynek a reklámját, de a gyártóra sem emlékszem, nemhogy a konkrét modellre...


Samsung B2100, B2700.


kedd szept. 29, 2009 14:28
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás 
simico írta:
Mi most az aktuális csepp-, por- és ütésálló telefon? Mintha néhány héttel ezelőtt láttam volna egynek a reklámját, de a gyártóra sem emlékszem, nemhogy a konkrét modellre...

Úgy rémlik, van a Nokiának is és a Samunak is. De majd mások megmondják. Esetleg gugli?

Szerk.: Nokia 3720 classic


kedd szept. 29, 2009 14:01
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1975
Tartózkodási hely: "NEC ARTE NEC MARTE"
Hozzászólás 
Mi most az aktuális csepp-, por- és ütésálló telefon? Mintha néhány héttel ezelőtt láttam volna egynek a reklámját, de a gyártóra sem emlékszem, nemhogy a konkrét modellre...


kedd szept. 29, 2009 8:49
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 128
Tartózkodási hely: 'zugGSMbót'
Hozzászólás 
Akoska írta:
MEB írta:
Amíg használható a 900/1800, addig nem kell a menüben átkapcsolni az 1900-re?
Vagy érdemesebb mindjárt az utóbbin használni csak?

( Amelyik telefon menüjében nincs külön pont, ahol lehet választani a sávok között, az automatikusan mindig megtalálja azt, ahol működni tud?)


Ahol 900/1800 van, ott nincs 850/1900.

Utoljára amúgy GSM módváltó menüpontot egy legalább 6-7 éves Samsungban láttam utoljára. Az egyik legelső 3 sávosban, a Motorola P7389-ben is így volt.

Azoknál újabbakban úgy van ahogy mondod: megkeresi magának azt a sávot, amin működni tud.


Köszönöm még 1x a hasznos infókat!


pén. szept. 25, 2009 16:36
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
MEB írta:
Amíg használható a 900/1800, addig nem kell a menüben átkapcsolni az 1900-re?
Vagy érdemesebb mindjárt az utóbbin használni csak?

( Amelyik telefon menüjében nincs külön pont, ahol lehet választani a sávok között, az automatikusan mindig megtalálja azt, ahol működni tud?)


Ahol 900/1800 van, ott nincs 850/1900.

Utoljára amúgy GSM módváltó menüpontot egy legalább 6-7 éves Samsungban láttam utoljára. Az egyik legelső 3 sávosban, a Motorola P7389-ben is így volt.

Azoknál újabbakban úgy van ahogy mondod: megkeresi magának azt a sávot, amin működni tud.


csüt. szept. 24, 2009 16:57
Profil ICQ
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
balha írta:
Csak bosszant, hogy hülyének néztek, nekem meg hirtelen nem voltak hiteles bizonyítékaim, hogy ők tudják rosszul :(
Nem érdekes, a bosszantó az, hogy a téjékozatlanokat (akik nem tudják máshogy, jól, hanem sehogy ;)) rohadtul megvezetik ezzel...


csüt. szept. 24, 2009 11:19
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 128
Tartózkodási hely: 'zugGSMbót'
Hozzászólás 
Akoska írta:
Az 1900 a fontos. A 4. GSM sáv (850) megléte semmivel nem biztosított jobb vételt odakint, mint a 3 sávos telefonokon volt.

Amikor kint utaztunk vagy 6000 mérföldet, sokszor lejöttünk a GSM térképről, azaz semmilyen lefedettség nem volt.

Olyan viszont sehol nem volt, hogy a 4 sávos teló (GX30) térerőt látott volna, ahol egy 3 sávos (M65) nem.


Köszönöm a választ!
Amíg használható a 900/1800, addig nem kell a menüben átkapcsolni az 1900-re?
Vagy érdemesebb mindjárt az utóbbin használni csak?

( Amelyik telefon menüjében nincs külön pont, ahol lehet választani a sávok között, az automatikusan mindig megtalálja azt, ahol működni tud?)


csüt. szept. 24, 2009 10:30
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 111
Hozzászólás 
Csak bosszant, hogy hülyének néztek, nekem meg hirtelen nem voltak hiteles bizonyítékaim, hogy ők tudják rosszul :(


csüt. szept. 24, 2009 10:01
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
balha írta:
Tegnap a T-nél egybehangzóan állították, hogy a mobil netezéshez nem kell 3g-re állítani a telót, hiszen az csak a videó telefonáláshoz kell. A telefon magától a leggyorsabb kapcsolatot választja, ha netezni akarsz rajta, hiába csak gsm-en használod.

Én ezt eddig másképp sejtettem :shock:
Hagyd rájuk, ők kereskedők ;)
Ahhez nem értenek!


csüt. szept. 24, 2009 9:37
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 111
Hozzászólás 
Tegnap a T-nél egybehangzóan állították, hogy a mobil netezéshez nem kell 3g-re állítani a telót, hiszen az csak a videó telefonáláshoz kell. A telefon magától a leggyorsabb kapcsolatot választja, ha netezni akarsz rajta, hiába csak gsm-en használod.

Én ezt eddig másképp sejtettem :shock:


csüt. szept. 24, 2009 9:13
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Az 1900 a fontos. A 4. GSM sáv (850) megléte semmivel nem biztosított jobb vételt odakint, mint a 3 sávos telefonokon volt.

Amikor kint utaztunk vagy 6000 mérföldet, sokszor lejöttünk a GSM térképről, azaz semmilyen lefedettség nem volt.

Olyan viszont sehol nem volt, hogy a 4 sávos teló (GX30) térerőt látott volna, ahol egy 3 sávos (M65) nem.


szer. szept. 23, 2009 15:27
Profil ICQ
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 128
Tartózkodási hely: 'zugGSMbót'
Hozzászólás 
Roaming kérdésem volna:

egy háromsávos, jelen esetben Samsung E720-nak, elviekben minden probléma nélkül működnie kellene amerikai 1900-as hálózatokon?

Mi a tapasztalat? Milyen telefont lehet odakint használni? 3 v. 4 sávos?

A kártya Vitamax.


szer. szept. 23, 2009 12:55
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 238
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás Samsung I8000
Helló!

Két kérdésem lenne: az egyik, hogy mi a véleményetek a Brando-féle Ani-Glare képernyővédő fóliáról? Az Omnia II-re szeretnék, de nem tudom hogy mennyire lenne jó az Ultra Clear-el szemben... :roll:

A másik, hogy tudtok e valamilyen leírást ahhoz, hogy az Omnia II-n a *#0002... -vel előhívott hangbeállítás menüben mit hogyan kell állítani? Az I900-on elég érthető volt, de most nem vágom ami ott van, viszont szeretnék hangosítani a gyárilag beállított hangerőn.


hétf. szept. 21, 2009 22:39
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 127
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
McLaca írta:
Adnvaced Call magager helyett én erre egyszerűen a Handy profiles-t használnám. Felteszed, telefonkönyvben csinálsz egy csoportot, amiben az éjjel engedélyezett számok vannak, ehhez csinálsz egy éjszakai üzemmódot, amiben a hívásjelzést csak a kiemelt csoportnak engeded, majd a handy profiles-ban ezt a profilt beidőzíted 21 és 7 óra közé.

Üdv!


Köszönöm, már fel is tettem!


kedd szept. 15, 2009 19:01
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
BndsFr írta:
Sziasztok!

Biztos vagyok benne, hogy tudtok segíteni.
Az Advanced Call Managert szeretném beállítani úgy, hogy mindennap 21 órától reggel 7 óráig csak bizonyos számokról fogadjon hívást, reggel hétkor meg minden hívást fogadjon.

Segítenétek, hogy milyen listákat/profilokat kell létrehoznom, és ezeket hogyan kell ütemeznem?
Adnvaced Call magager helyett én erre egyszerűen a Handy profiles-t használnám. Felteszed, telefonkönyvben csinálsz egy csoportot, amiben az éjjel engedélyezett számok vannak, ehhez csinálsz egy éjszakai üzemmódot, amiben a hívásjelzést csak a kiemelt csoportnak engeded, majd a handy profiles-ban ezt a profilt beidőzíted 21 és 7 óra közé.

Üdv!


hétf. szept. 14, 2009 21:32
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Árpy írta:
Macika írta:
Milyen készülékről? Ismert számról?
SE F305 és a feladót látni lehetett. Vodafone.
Sérült a telefon memóriája vagy valami oknál fogva rosszul jött át az üzenet?
A napokban láttam SE-ről küldött névjegykártyát hibás üzenetnek érzékelni egy Nokia 2320-ason. Ott előttem... :)


vas. szept. 13, 2009 22:16
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: hétf. okt. 25, 2004 10:08
Hozzászólások: 7575
Hozzászólás 
Macika írta:
Milyen készülékről? Ismert számról?
SE F305 és a feladót látni lehetett. Vodafone.
Sérült a telefon memóriája vagy valami oknál fogva rosszul jött át az üzenet?


vas. szept. 13, 2009 22:01
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 127
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Sziasztok!

Biztos vagyok benne, hogy tudtok segíteni.
Az Advanced Call Managert szeretném beállítani úgy, hogy mindennap 21 órától reggel 7 óráig csak bizonyos számokról fogadjon hívást, reggel hétkor meg minden hívást fogadjon.

Segítenétek, hogy milyen listákat/profilokat kell létrehoznom, és ezeket hogyan kell ütemeznem?


vas. szept. 13, 2009 18:15
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Árpy írta:
Kaptam egy SMS-t, amit nem tudtam +nézni. A telefon folyamatosan jelezte, hogy az üzenet sérült. Szerencsére törölni sikerült.
Mi lehetett a baj?
Milyen készülékről? Ismert számról?


vas. szept. 13, 2009 13:52
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: hétf. okt. 25, 2004 10:08
Hozzászólások: 7575
Hozzászólás 
Kaptam egy SMS-t, amit nem tudtam +nézni. A telefon folyamatosan jelezte, hogy az üzenet sérült. Szerencsére törölni sikerült.
Mi lehetett a baj?


vas. szept. 13, 2009 8:29
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Hát erre próbáltam célozni még az ottani topikban, de ez a megoldás valamiért nem tetszik az érintettnek.


csüt. szept. 03, 2009 9:43
Profil ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1975
Tartózkodási hely: "NEC ARTE NEC MARTE"
Hozzászólás Re: Nokia PC Suite szinkronizációs adatvisszatöltés
dreameli írta:
Az adatvesztés előtti napon, a Nokia PC Suite programmal össze lett szinkronizálva a gép és a telefon.


Nem lenne egyszerűbb ismét szinkronizálni egyet, persze csak pc -> telefon irányban?


csüt. szept. 03, 2009 9:02
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: kedd feb. 03, 2009 11:50
Hozzászólások: 45
Hozzászólás Re: Nokia PC Suite szinkronizációs adatvisszatöltés
Szia! A te baratod a hello carbide+x-plore+caps on/off kombo. Ahogy láttam az e70 s60 3rd symbianon fut,mint az e61i-m. Egyszerű és bármire képes.
dreameli írta:
Sziasztok!
Egy hiba folytán az E70-es telefonomról törlődött minden adat.


szer. szept. 02, 2009 17:03
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Hackelni kell hozzá a telefont, sajnos azt nem tudom megmondani, hogy E70-re mi való (talán ahhoz is HelloOx), és egy olyan fájlkezelő kell (pl. X-plore), amivel meg lehet jeleníteni a rejtett fájlokat és mappákat.

Üdv!


kedd szept. 01, 2009 18:19
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2
Hozzászólás Nokia PC Suite szinkronizációs adatvisszatöltés
Sziasztok!
Egy hiba folytán az E70-es telefonomról törlődött minden adat.
Volt egy januári biztonsági mentésem, azt sikeresen visszatöltöttem a telefonra, viszont a naprakész címjegyzék még nagyon hiányzik...
Az adatvesztés előtti napon, a Nokia PC Suite programmal össze lett szinkronizálva a gép és a telefon. Ez a szinkronizáció létrehozott egy könyvtárat a "Document and Settings\felhasználónév\Application Data\PC Suite\XXXXXXX010768XX" néven, és ebben a könyvtárban megtalálható az összes hiányzó adat: Contatcts.dat, calendar.dat, sms.dat, stb. file-okban. A Contatcts.dat file-ba belenézve, még a kontaktok képei is benne vannak!
Winston_Wolf-tól kaptam egy olyan tanácsot, hogy nevezzem át a Contacts.dat file-t Contacts.cdb-nek, és és másoljam át a telefon C:\System\Data könyvtárába. Az ötlet jónak tűnik, viszont sem a PC Suite programmal, sem a telefon saját file kezelőjével nem látom ezt a System\Data könyvtárat!?
Milyen program látja ezeket a rendszer könyvtárakat?


kedd szept. 01, 2009 11:14
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.   [ 3774 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 76  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 28 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség