Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: szer. máj. 08, 2024 10:38



A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 3774 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 76  Következő
Apró kérdések topicja 
Szerző Üzenet
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1546
Hozzászólás Re: Apró kérdések topicja
Nokia c5, hivas kozben elszallt, ujrabekapcs utan memoria megtelt uzenet (csak telefonalnak vele, nincs telerakva semmi ***ral, tehat teves uzenet lehet). Ujra bekapcskor neha felall, majd elakad, vagy sokadjara elindul (kijelzo vilagit, elsotetul, vilagit, elsotetul, vilagit, elsotetul), aztan vagy memoria tele, vagy contact service, vagy fel sem all, de mukodni nem akar. Sim nelkul ugyanez. Erdemes hard resettel probalkozni, vagy szerviz?


csüt. ápr. 07, 2011 21:15
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás Re: Apró kérdések topicja
Még egy szó személyeskedés és a topik törlődik vissza az első értelmes hsz-ig.

Szóltam.


szer. ápr. 06, 2011 16:46
Profil ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd aug. 15, 2006 17:50
Hozzászólások: 2060
Tartózkodási hely: tartózkodom tehát vagyok
Hozzászólás Re: Apró kérdések topicja
Macika írta:
Ne sajnáld.

A topictárs nem tudja, hogy aug. óta van GalaxyS-em, mellette 1 héttel ezelőttig volt ZTE Blade-m, 2 napja meg Galaxy ACE-m is van a nagytesó mellett.
Ahogy nem tudja azt sem, hogy nem szokásom a vakvilágba beszélni.

Te ismersz, személyesen.

Pedig de.Az ace-ről nem tudtam de írtad is hogy csak két napja van meg,viszont a másik kettőről tudtam de az nem jogosít fel a buta viselkedésre és én is ismerlek,nem személyesen csak úgy mint a mondásban a rossz pénzzel.Abban biztos vagyok hogy te az életben soha nem láttad be ha bármiben tévedtél volna és maradjon is így,jól áll neked.
Erre a postra válaszoltam mert ebben kevesebb volt a hülyeség,a másikat meg tudjuk le az öreg korodnak,jó?


szer. ápr. 06, 2011 16:33
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: Apró kérdések topicja
rittinger zoltán írta:
Bocs de nem hiszek neked,le is írom hogy mért gondolom ezt.
Már látom lelki szemeimmel hogy hogyan képzelem azt hogy vitatkozni merek veled. :) De akkor sincs igazad.Lehet hogy a Nokiával és a symbiannal nagy barátságba kerültél az évek során de ez nem az.Hogy magabiztos vagyok?Legyen,ródd fel ezt hibának.Az eddig tapasztaltak alapján megengedhetem magamnak.Az elmúlt ~fél év során többet cseréltem romot a galaxysomon mint ahányszor zoknit cseréltem volna.Azt honnan veszed hogy nincs hivatalos GB?a Vodafone milyen rendszerrel árulja a nexus-s-t?Én is használtam már,igaz nem sokáig,csak kellett egy clean install egy másik rom miatt és gondoltam akkor már kipróbálom,és határozottan nem béta állapotban van.Galaxy S-re már a második release jött ki.A szerinted hivatalos majd akkor lesz ha megjelenik a kiesben.
Az a nyilatkozat,amit említesz(én is olvastam)egy vicc és az átlag gipsz jakabnak szól.Ez olyan mint ha volna egy nokiád és ott a gépen a pc suite,az nsu-ban ott a legújabb hivatalosan elérhető fw de ne frissíts mert elveszted a garanciát hanem vidd be a legközelebbi szervizbe.A samsung szervizben szerinted kiest használnak?Ezt te sem gondolhatod komolyan.Mért bíbelődnének egy olyan elcseszett,"bonyolult" programmal amikor ott van házon belül a samsung saját szoftverfeltöltő programja az odin.
Amúgy te tudsz arra élő példát mondani hogy valakit akinek ugyan gyári rom volt a telefonján de nem az amivel vette és a szervizben megtagadták a szervizt emiatt és a garancia elvesztésével ijesztgették az illetőt?

Fogok tudni aludni attól, hogy nem hiszel nekem.

Finom csúsztatásokkal operálsz mindvégig.
Ki a mókusfarkát érdekli, hogy a VODA a Nexus S-t mivel árulja, ill. mivel jött ki az???
GalaxyS2-ről van szó, bizonyára elkerülte a figyelmedet.

Az eddig tapasztaltak alapján megengedhetem magamnak.

Ez már nem magabiztosság, ez már beképzeltség. És kerülendő lenne.

Azért, mert egy lassan 1 éves modellt szénné flasheltél, akkor már írogathatsz pontatlanságokat?
Szerintem több szerénységgel szavahihetőbb lennél.
Az pedig, hogy hányszor cserélsz zoknit, az nem a topic témája.

Én is használtam már,igaz nem sokáig,csak kellett egy clean install egy másik rom miatt és gondoltam akkor már kipróbálom,és határozottan nem béta állapotban van.Galaxy S-re már a második release jött ki.A szerinted hivatalos majd akkor lesz ha megjelenik a kiesben.

Még egyszer leírom, ERŐSEN beta állapotban van a GB GalaxyS-en még. De az egésznek HÓTT SEMMI köze nincs ahhoz, hogy az SGS2-vel mi LESZ a jövőben.
Nyilvánvaló, hogy ha azzal jelenik meg az SGS2, akkor stabil, végleges lesz a GB rajta.
A sima SGS-en egyelőre használhatatlan a GB, folyamatosan beállnak, FC-znek a programok, az akksi pedig nem bírja 12-15 óránál tovább.
Nálam nem 'nem sokáig' volt fent a készüléken a GB, teszteltem. Aztán a beszélgetésrögzítés lehetőségének hiánya, a kritikán aluli készenléti idő, a kernelek szűk köre (azáta már van Damian rá két verzió is) stb-stb volt az oka, hogy mégis ment vissza a hivatalos JS8.
Hivatalos, végleges akkor lesz a GB, ha hibátlan lesz a ROM és a KIES-sel elérhetővé teszik.
Előtte a szervizekben már valószínűleg hozzáférhető lesz pár nappal, 1-2 héttel hamarabb.

Ne mírtam sehol, hogy KIES-sel **** a Samsungnál.
Ez a plebsnek van csinálva.
Bent természetesen ODIN-nal flashelnek, mellesleg a *.tar PDA-fájl teljesen kompatibilis a két rendszer között.


Amúgy te tudsz arra élő példát mondani hogy valakit akinek ugyan gyári rom volt a telefonján de nem az amivel vette és a szervizben megtagadták a szervizt emiatt és a garancia elvesztésével ijesztgették az illetőt?

Nem tudok rá élő példát mondani, de ha belegondolnál (ez maradt ki részedről!) itt valakinek az anyagi eszközeivel játszol, ha hamisat, bizonytalant állítgatsz nagy hangon.
Ugyanis ha az övé lesz az első, akinek valamiért/bármiért visszautasítják a garanciáját, akkor úgy fogsz innen eltűnni, mintha itt sem lettél volna, nem fogsz előállni azzal, hogy a rossz ötletedért vállalod az anyagi felelősséget és TE FIZETED a javítást. Ugye???

Amit én kijelentek, azért kemény gerinccel vállalom az anyagi felelősséget (is).

Szerintem zárjuk le azzal, hogy kicsit heves vérmérsékletűen reagáltad le ezt a dolgot, tudjuk be ezt a fiatal korodnak...


kedd ápr. 05, 2011 22:58
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: Apró kérdések topicja
.Tian. írta:
Köszönöm a válaszokat!
Sajnálom, hogy emiatt nézeteltérésetek lett egymással:s

Ha meglesz majd, ismét jelentkezem a kérdéseimmel:)
Üdv

Ne sajnáld.

A topictárs nem tudja, hogy aug. óta van GalaxyS-em, mellette 1 héttel ezelőttig volt ZTE Blade-m, 2 napja meg Galaxy ACE-m is van a nagytesó mellett.
Ahogy nem tudja azt sem, hogy nem szokásom a vakvilágba beszélni.

Te ismersz, személyesen.


kedd ápr. 05, 2011 22:35
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 110
Tartózkodási hely: Magyarország
Hozzászólás Re: Apró kérdések topicja
Köszönöm a válaszokat!
Sajnálom, hogy emiatt nézeteltérésetek lett egymással:s

Ha meglesz majd, ismét jelentkezem a kérdéseimmel:)
Üdv


kedd ápr. 05, 2011 22:02
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1546
Hozzászólás Re: Apró kérdések topicja
Usb adatkapcsolathoz kell tap es eleg a data+ es a data- lab neki? Mocskosul unom,hogy amikor neha madzaggal dugom gepre, akkor elkezd toltogetni, aztan gondoltam hackelek egy ilyen kabelt. A forditottja (tap marad, data+ data- levag) letezo dolog, kapcsolos kabel apple cuccokra, az anyjanak szinkronizaljon amikor en csak tolteni akarok esetre.


kedd ápr. 05, 2011 20:23
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1546
Hozzászólás Re: Apró kérdések topicja
Macika írta:
Főleg, miután a Samsung szerviz (az itthoni) hivatalosan is (írásban) bejelentette, hogy a KIES-sel frissített készülékekre (olyan, mint az OVI-Suite a Nokiáknál, tehát ennél hivatalosabb nem is lehetne) nem feltétlenül marad meg a garancia (válaszul ezt arra, hogy feltörték a KIES-t), csak akkor, ha azt saját Samsung szervizben végezték.

Ez az iras elerheto valahol? (igen, valoszinuleg csak mosolyogni fogok rajta, de erdekel :) ).


kedd ápr. 05, 2011 20:09
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd aug. 15, 2006 17:50
Hozzászólások: 2060
Tartózkodási hely: tartózkodom tehát vagyok
Hozzászólás Re: Apró kérdések topicja
Macika írta:
Nézd, magabiztos vagy nagyon, de abba nem gondolsz bele, hogy egyáltalán nem biztos, hogy hozzá tudsz férni ahhoz a ROM-verzióhoz (hogy visszatedd, ha baj van), amivel kiadták a készüléket. Amennyiben a kezdeti időszakban hibásodik meg neadjisten a készülék, MÁR nincs rajta az eredeti ROM de MÉG nincs hozzá HIVATALOS ROM, akkor bizony a gari ugrott.
Ezen kívül fogalmad sincs, milyen lesz a 2.3-as GB ROM, ha hivatalos és nem pre-Béta lesz (nekem sincs, senkinek sincs).
A Samsung a biztonságon akar javítani, ezt nyilatkozta is.

Szóval az a semmiképpen garivesztés az azért átgondolást igényelne, higgy nekem! ;)
Főleg, miután a Samsung szerviz (az itthoni) hivatalosan is (írásban) bejelentette, hogy a KIES-sel frissített készülékekre (olyan, mint az OVI-Suite a Nokiáknál, tehát ennél hivatalosabb nem is lehetne) nem feltétlenül marad meg a garancia (válaszul ezt arra, hogy feltörték a KIES-t), csak akkor, ha azt saját Samsung szervizben végezték.


Bocs de nem hiszek neked,le is írom hogy mért gondolom ezt.
Már látom lelki szemeimmel hogy hogyan képzelem azt hogy vitatkozni merek veled. :) De akkor sincs igazad.Lehet hogy a Nokiával és a symbiannal nagy barátságba kerültél az évek során de ez nem az.Hogy magabiztos vagyok?Legyen,ródd fel ezt hibának.Az eddig tapasztaltak alapján megengedhetem magamnak.Az elmúlt ~fél év során többet cseréltem romot a galaxysomon mint ahányszor zoknit cseréltem volna.Azt honnan veszed hogy nincs hivatalos GB?a Vodafone milyen rendszerrel árulja a nexus-s-t?Én is használtam már,igaz nem sokáig,csak kellett egy clean install egy másik rom miatt és gondoltam akkor már kipróbálom,és határozottan nem béta állapotban van.Galaxy S-re már a második release jött ki.A szerinted hivatalos majd akkor lesz ha megjelenik a kiesben.
Az a nyilatkozat,amit említesz(én is olvastam)egy vicc és az átlag gipsz jakabnak szól.Ez olyan mint ha volna egy nokiád és ott a gépen a pc suite,az nsu-ban ott a legújabb hivatalosan elérhető fw de ne frissíts mert elveszted a garanciát hanem vidd be a legközelebbi szervizbe.A samsung szervizben szerinted kiest használnak?Ezt te sem gondolhatod komolyan.Mért bíbelődnének egy olyan elcseszett,"bonyolult" programmal amikor ott van házon belül a samsung saját szoftverfeltöltő programja az odin.
Amúgy te tudsz arra élő példát mondani hogy valakit akinek ugyan gyári rom volt a telefonján de nem az amivel vette és a szervizben megtagadták a szervizt emiatt és a garancia elvesztésével ijesztgették az illetőt?


kedd ápr. 05, 2011 18:01
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: Apró kérdések topicja
rittinger zoltán írta:
Macika írta:
A magyarítás úgy 98%, hogy megoldható.
A függetlenítés is kb. ugyanennyi esélyű.

Viszont a gari ugrik mindkét esetben...

Én inkább azt mondtam volna hogy 100% esély van a magyarításra,a rablánc mentesítésre is biztos lesznek próbálkozások.
Az utóbbi igen de a magyarítás semmiféleképpen nem okoz garanciavesztést.

Nézd, magabiztos vagy nagyon, de abba nem gondolsz bele, hogy egyáltalán nem biztos, hogy hozzá tudsz férni ahhoz a ROM-verzióhoz (hogy visszatedd, ha baj van), amivel kiadták a készüléket. Amennyiben a kezdeti időszakban hibásodik meg neadjisten a készülék, MÁR nincs rajta az eredeti ROM de MÉG nincs hozzá HIVATALOS ROM, akkor bizony a gari ugrott.
Ezen kívül fogalmad sincs, milyen lesz a 2.3-as GB ROM, ha hivatalos és nem pre-Béta lesz (nekem sincs, senkinek sincs).
A Samsung a biztonságon akar javítani, ezt nyilatkozta is.

Szóval az a semmiképpen garivesztés az azért átgondolást igényelne, higgy nekem! ;)
Főleg, miután a Samsung szerviz (az itthoni) hivatalosan is (írásban) bejelentette, hogy a KIES-sel frissített készülékekre (olyan, mint az OVI-Suite a Nokiáknál, tehát ennél hivatalosabb nem is lehetne) nem feltétlenül marad meg a garancia (válaszul ezt arra, hogy feltörték a KIES-t), csak akkor, ha azt saját Samsung szervizben végezték.


kedd ápr. 05, 2011 8:38
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd aug. 15, 2006 17:50
Hozzászólások: 2060
Tartózkodási hely: tartózkodom tehát vagyok
Hozzászólás Re: Apró kérdések topicja
Macika írta:
.Tian. írta:
Évek óta lelkes Symbian felhasználó voltam, mostanra azonban vágyom valami újra:) Az Androidra esett a választásom. Telefont tekintve a Samsung Galaxy S2-t várom. Június elejétől kezdve hosszabbíthatom meg a szerződésem, addigra talán az ára sem lesz túl borsos.
Két dologban szeretném a segítségeteket kérni:
- külföldi szolgáltatónál (T-Mobile Austria) mi az esélye annak, hogy lesz magyar nyelv a készülékben?
- megoldható a függetlenítés?

Az Android 2.3-ról azt olvastam vhol, hogy lesz benne magyar nyelv. Ha mégsem lenne benne, megoldható a magyarosítás?

Köszönöm a segítséget!

A magyarítás úgy 98%, hogy megoldható.
A függetlenítés is kb. ugyanennyi esélyű.

Viszont a gari ugrik mindkét esetben...

Én inkább azt mondtam volna hogy 100% esély van a magyarításra,a rablánc mentesítésre is biztos lesznek próbálkozások.
Az utóbbi igen de a magyarítás semmiféleképpen nem okoz garanciavesztést.


kedd ápr. 05, 2011 4:22
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: Apró kérdések topicja
.Tian. írta:
Évek óta lelkes Symbian felhasználó voltam, mostanra azonban vágyom valami újra:) Az Androidra esett a választásom. Telefont tekintve a Samsung Galaxy S2-t várom. Június elejétől kezdve hosszabbíthatom meg a szerződésem, addigra talán az ára sem lesz túl borsos.
Két dologban szeretném a segítségeteket kérni:
- külföldi szolgáltatónál (T-Mobile Austria) mi az esélye annak, hogy lesz magyar nyelv a készülékben?
- megoldható a függetlenítés?

Az Android 2.3-ról azt olvastam vhol, hogy lesz benne magyar nyelv. Ha mégsem lenne benne, megoldható a magyarosítás?

Köszönöm a segítséget!

A magyarítás úgy 98%, hogy megoldható.
A függetlenítés is kb. ugyanennyi esélyű.

Viszont a gari ugrik mindkét esetben...


hétf. ápr. 04, 2011 22:42
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 110
Tartózkodási hely: Magyarország
Hozzászólás Re: Apró kérdések topicja
Évek óta lelkes Symbian felhasználó voltam, mostanra azonban vágyom valami újra:) Az Androidra esett a választásom. Telefont tekintve a Samsung Galaxy S2-t várom. Június elejétől kezdve hosszabbíthatom meg a szerződésem, addigra talán az ára sem lesz túl borsos.
Két dologban szeretném a segítségeteket kérni:
- külföldi szolgáltatónál (T-Mobile Austria) mi az esélye annak, hogy lesz magyar nyelv a készülékben?
- megoldható a függetlenítés?

Az Android 2.3-ról azt olvastam vhol, hogy lesz benne magyar nyelv. Ha mégsem lenne benne, megoldható a magyarosítás?

Köszönöm a segítséget!


hétf. ápr. 04, 2011 21:56
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. okt. 31, 2005 6:19
Hozzászólások: 13
Hozzászólás Re: Apró kérdések topicja
Mephysto írta:
Sziasztok!

Van nekem egy pannon-os E51-em... nincs rajta hűség már, semmi rabság... viszont szeretnék benne vodás kártyát használni. Mennyire illegális ilyen esetben a függetlenítés szerintetek? Lehet gáz? Esetleg valaki, aki tud segíteni egy priv-ben, örömmel venném... kösziiiii! :roll:



ment PÜ


vas. ápr. 03, 2011 8:06
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 238
Hozzászólás Re: Apró kérdések topicja
Sziasztok!

Van nekem egy pannon-os E51-em... nincs rajta hűség már, semmi rabság... viszont szeretnék benne vodás kártyát használni. Mennyire illegális ilyen esetben a függetlenítés szerintetek? Lehet gáz? Esetleg valaki, aki tud segíteni egy priv-ben, örömmel venném... kösziiiii! :roll:


szomb. ápr. 02, 2011 22:01
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 558
Tartózkodási hely: Szeged
Hozzászólás Re: Apró kérdések topicja
Elérkezett az idő, hogy a jó öreg Pannonos feltöltőkártyás számomat kicsit update-eljem, ebben kérném a segítségeteket:
Mi lenne az a Telenoros előfizetés, amire megérné váltanom?

A havi telefonálási szokásaim:
- kb 60-120 perc telefon
- kb napi 3-4 SMS
- az új csomagot pedig internetre is használnám [Nokia N8]. Ott pedig email olvasás [napi 40-60 db, ötöde csatolmánnyal [max 1 mega / db], levelezés, RSS, esetleg némi közösségi média, OVI, aGPS.

Hogy miért Telenor? Az egész család ott van, és végre én is csatlakoznék a családi csomaghoz :)

A számom természetesen szeretném megtartani, ennek hál' Istennek már egy jó ideje semmi akadálya.

Mit ajánlotok nekem?
Köszi előre is mindenkinek!


szomb. márc. 12, 2011 22:30
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 526
Tartózkodási hely: Hogyhogy hol?ITT!!
Hozzászólás Re: Apró kérdések topicja
Pl a bluetooth-on, meg MMS-ben kapott file-okat.....nekem be volt állítva, hogy rákérdezzen a mentés helyére, de a t-mobile-osban nem találom....


szer. márc. 09, 2011 20:29
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: Apró kérdések topicja
darthsith írta:
Nokia 5230-ban hol lehet beállítani, hogy hova mentse a file-okat automatikusan? :hm:

Milyen fájlokat?


szer. márc. 09, 2011 20:25
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 526
Tartózkodási hely: Hogyhogy hol?ITT!!
Hozzászólás Re: Apró kérdések topicja
Nokia 5230-ban hol lehet beállítani, hogy hova mentse a file-okat automatikusan? :hm:


szer. márc. 09, 2011 9:10
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: Apró kérdések topicja
pal1230 írta:
helló sziasztok tudnátok e segíteni egy olyanban,hogy vettem egy nokia x 6-ott és nem tudom az internetet használni sem az e-mailokat sem a youtube csak a facebookot mit tudok vele csinálni köszi előre is a segítséget
pal1230

Ez így nagyon karcsú. Milyen előfizetésed van, internetcsomagod van-e, WLAN-t próbáltad-e?


csüt. márc. 03, 2011 16:59
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: csüt. márc. 03, 2011 15:35
Hozzászólások: 1
Hozzászólás Re: Apró kérdések topicja
helló sziasztok tudnátok e segíteni egy olyanban,hogy vettem egy nokia x 6-ott és nem tudom az internetet használni sem az e-mailokat sem a youtube csak a facebookot mit tudok vele csinálni köszi előre is a segítséget
pal1230


csüt. márc. 03, 2011 16:02
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: vas. jan. 07, 2007 15:50
Hozzászólások: 452
Hozzászólás Re: Apró kérdések topicja
Sziasztok! Most kaptam egy Optimus 7 telcsit. Megadom a Live ID-t, de amikor a Marketplacere megyek fel újra kéri az azonosítót, de ott inaktív az email cím rész, és a something@example.com van benne. Van ötletetek, hogy mi lehet a gond?


szomb. feb. 26, 2011 18:43
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: hétf. nov. 29, 2004 19:58
Hozzászólások: 1104
Hozzászólás Re: Apró kérdések topicja
skynet írta:
joc_ írta:

ipv6-ot be lehet csomagolni ipv4-be, ezért az nem szükségszerű hogy végig és folyamatos ipv6 láncolat legyen, de a folyamat elején és végén azonos protokollt "beszélő" gépek kell legyenek.


ha ez így van, akkor a routernek sem kell tudnia feltétlenül az ipv6-ot, csak a windowsnak, nem?
Igen, de két feltétel teljesülésével:
1. Ha te becsomagolod az ipv6-ot ipv4-be, akkor kell lennie egy partnerednek valahol aki ezeket kicsomagolja, és onnan már ipv6 megy tovább
2. a köztes hálózat nem szabad eldobálja a becsomagolt csomagokat (ezek egyértelműen meg vannak jelölve hogy mi utazik bennük).
Nem egyértelműen találtam róla infót, de talán mintha ez utóbbi NAT-os esetben nem nagyon menne.


csüt. feb. 10, 2011 2:46
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: hétf. nov. 29, 2004 19:58
Hozzászólások: 1104
Hozzászólás Re: Apró kérdések topicja
asdf_ írta:
En abbol indulok ki, hogy a megvasarolt ip cimek szama != a hasznalatban levo ip cimek szamaval (ergo az isp-knel meg egyeb szerveknel meg szabadon all egy tekintelyes mennyiseg, kereskedni meg el sem kezdtek vele) masreszt meg a homejuzereknek siman lehet natolni a fenebe, browse-olashoz nem kell sajat ip (ez persze bizonyos szazalekot kellemetlenul erintene).
Nem értetted meg amit írtam. Ha bárhol a világon lesz egy olyan szerver ami csak ipv6-on működik, akkor azt csak akkor tudod elérni, ha a te géped is képes ipv6-ra. Márpedig ha eddig nem nagyon volt, akkor is nemsokára biztosan lesz ilyen szerver.

ipv6/ipv4 átjáró nincs, és nem is várható hogy lesz. A kettő között a NAT sem segít.

ipv6-ot be lehet csomagolni ipv4-be, ezért az nem szükségszerű hogy végig és folyamatos ipv6 láncolat legyen, de a folyamat elején és végén azonos protokollt "beszélő" gépek kell legyenek.


szer. feb. 09, 2011 0:32
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1546
Hozzászólás Re: Apró kérdések topicja
En abbol indulok ki, hogy a megvasarolt ip cimek szama != a hasznalatban levo ip cimek szamaval (ergo az isp-knel meg egyeb szerveknel meg szabadon all egy tekintelyes mennyiseg, kereskedni meg el sem kezdtek vele) masreszt meg a homejuzereknek siman lehet natolni a fenebe, browse-olashoz nem kell sajat ip (ez persze bizonyos szazalekot kellemetlenul erintene).


kedd feb. 08, 2011 19:50
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: hétf. nov. 29, 2004 19:58
Hozzászólások: 1104
Hozzászólás Re: Apró kérdések topicja
asdf_ írta:
Eros tippem, hogy ebben az orszagban ez a problema minket meg 2-3 evig nem fog erinteni.
Ez ennyire nem egyszerű. Ugyanis olyan gépeket amin nincs ipv4 (pl. mert már nem jutott nekik cím), nem tudod elérni ha nálad meg nincs ipv6. És fordítva is. Ha nálad (pl. kliensoldalon) valamelyik nincs, akkor az azzal üzemelő szervereket nem tudod elérni. E két világ között gyakorlatilag nincsenek átjárók amik többé-kevésbé transzparensen üzemelnének.

Sajnos sok oka van hogy az ipv6 - bár sok éve kitalált dolog - miért nem akar terjedni. Mindenesetre az otthon használatos routerek szerintem túlnyomó többsége nem ipv6 képes.


kedd feb. 08, 2011 12:56
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás Re: Apró kérdések topicja
Én ezt anno nem FuBu-val csináltam, hanem rátoltam a 6250 fw-t és egy megfelelő eepromot.

Amúgy miért nem tudod beleírni, mi a baja? Vmi üzenetet kiír?

Továbbá: milyen hardverrel piszkálod és milyen programmal?


hétf. feb. 07, 2011 18:34
Profil ICQ
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1546
Hozzászólás Re: Apró kérdések topicja
Eros tippem, hogy ebben az orszagban ez a problema minket meg 2-3 evig nem fog erinteni.


hétf. feb. 07, 2011 11:40
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. máj. 27, 2004 4:34
Hozzászólások: 2329
Tartózkodási hely: Budapest XVIII.
Hozzászólás Re: Apró kérdések topicja
Elfogyott az ipv4.

Vajon a telefonok tudják -e az ipv6 -ot?
Olvastam egy cikket, hogy 2004-ben a Nokia bemutatta az ipv6 protokollal kompatibilis telefonját, ebből feltételezem, hogy a mostani telók tudják, de vajon mi lesz a gyakorlat? Alkalmazások, torrent kliensek vajon működnek -e az új protokollal? Bár azt is olvastam, hogy ez az átállás nem lesz még esedéses fél évig...

Mit tudtok errő?


hétf. feb. 07, 2011 9:16
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: Apró kérdések topicja
szabo írta:
Egyre több helyen jelenik meg ez a hirdetés :
http://www.mobillight.hu/
Mi lehet ez ? Flotta ? Felirtakozás spamra , vagy csak valami sima átverés ?

Ennyit találtam, nem túl sok...
Beszédes, hogy SEHOL sincs semmi a neten róluk az egyetlen honlap kivételével.


csüt. feb. 03, 2011 23:12
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szomb. júl. 09, 2005 14:52
Hozzászólások: 91
Hozzászólás Re: Apró kérdések topicja
Egyre több helyen jelenik meg ez a hirdetés :
http://www.mobillight.hu/
Mi lehet ez ? Flotta ? Felirtakozás spamra , vagy csak valami sima átverés ?


csüt. feb. 03, 2011 10:42
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1975
Tartózkodási hely: "NEC ARTE NEC MARTE"
Hozzászólás Re: Apró kérdések topicja
Macika írta:
Vedd meg nyugodtan, biztos, hogy elégedett leszel vele!


Két hét használat után elmondhatom, hogy elégedett vagyok vele. Szuper kis telefon, főleg ezért az árért. Pár dolgot meg kell(ett) szokni a P990i után, legfőképp a virtuális billentyűzést a fizikai gombok helyett, ettől eltekintve nagyon szuper. Azt hiszem ez volt eddig a legjobb telefonvásárlásom, pedig 96 óta használtam már jó párat :)


szer. feb. 02, 2011 16:11
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. jan. 19, 2011 21:21
Hozzászólások: 1
Hozzászólás HTC Magic SMS
HEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEELP!

Sziasztok!

Androidos HTC Magicem van, és nem tudok róla SMS-t küldeni. :( A fogadással semmi gond, de a küldés nem megy.
Nem tudom, hol kell beállítani rajta az üzenetközpont számát, de lehet, hogy máson kellene változtatni.
Elvittem egy Vodafone boltba is, de ott sem tudtak vele mit kezdeni.
Akinek bármilyen ötlete vagy javaslata van, kérem segítsen!
Előre is nagyon köszönöm.


szer. jan. 19, 2011 21:29
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1975
Tartózkodási hely: "NEC ARTE NEC MARTE"
Hozzászólás Re: Apró kérdések topicja
Macika írta:
November 20-a körül vettem meg, IMÁDOM! :)

Vedd meg nyugodtan, biztos, hogy elégedett leszel vele!


Szuper! :) Akkor amint beadja a kulcsot a mostani telefon, veszek egy ilyet. Köszi!


csüt. jan. 13, 2011 13:14
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: Apró kérdések topicja
simico írta:
Hosszabb kihagyás után ismét benéztem ide (ez az új dizájn broááf...), mindjárt lenne is egy apró kérdésem. ZTE Blade telefont használ valaki? Gyakorlati tapasztalat?

Elolvastam pár tesztet, szimpatikusnak tűnik. Tetszik az ára és a nagy felbontású kijelző. A gyengébb proci engem nem zavar, a jó öreg P990-ben is csak a névjegyzék, üzenetek, határidőnapló, jegyzetek és pár hasznos progi amit használok - ezekre a feladatokra a Blade is megfelelőnek látszik. Jútubozás, komolyabb netezés, videónézegetés meg fényképezés nálam nem játszik. Korábban Galaxy Spica-n gondolkoztam, illetve mostanában Galaxy 3 (mivel a Spica már nem igazán kapható) mielőtt olvastam volna a Blade-ről. 40-50 ezernél többet én már ki nem adok telefonra, elmúltak azok az idők :) És persze hűséget sem írok alá sehol.

November 20-a körül vettem meg, IMÁDOM! :)

Vedd meg nyugodtan, biztos, hogy elégedett leszel vele!


szer. jan. 12, 2011 18:58
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1975
Tartózkodási hely: "NEC ARTE NEC MARTE"
Hozzászólás Re: Apró kérdések topicja
Hosszabb kihagyás után ismét benéztem ide (ez az új dizájn broááf...), mindjárt lenne is egy apró kérdésem. ZTE Blade telefont használ valaki? Gyakorlati tapasztalat?

Elolvastam pár tesztet, szimpatikusnak tűnik. Tetszik az ára és a nagy felbontású kijelző. A gyengébb proci engem nem zavar, a jó öreg P990-ben is csak a névjegyzék, üzenetek, határidőnapló, jegyzetek és pár hasznos progi amit használok - ezekre a feladatokra a Blade is megfelelőnek látszik. Jútubozás, komolyabb netezés, videónézegetés meg fényképezés nálam nem játszik. Korábban Galaxy Spica-n gondolkoztam, illetve mostanában Galaxy 3 (mivel a Spica már nem igazán kapható) mielőtt olvastam volna a Blade-ről. 40-50 ezernél többet én már ki nem adok telefonra, elmúltak azok az idők :) És persze hűséget sem írok alá sehol.


szer. jan. 12, 2011 15:59
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: vas. aug. 15, 2004 15:17
Hozzászólások: 1273
Tartózkodási hely: Otthon
Hozzászólás Re: Apró kérdések topicja
nbela írta:
Akoska írta:
Olyan témát, képernyővédőt esetleg felrakhatsz, ami flashben órát tesz ki, de a háttérvilágítás megszűntével az is olvashatatlanná válik.
topeti ! Például ez:
http://www.onsmartphone.com/download-nokia-indicator-53764

szia,

köszönöm szépen, ez megfelel a célnak. ( elég megnyomni egy gombot és láthatom nagyban az időt )
Másik megoldásnak azt találtam, hogy analóg órára kell kapcsolni a kijelzővédőt és akkor egy nagy analóg órát látni folyamatosan.
Hátha ezzel segítek vkinek aki szintén olyan helyzetben lesz, mint én voltam. :)
üdv, Péter


hétf. jan. 10, 2011 22:15
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 323
Hozzászólás Re: Apró kérdések topicja
asdf_ írta:
. Ez ugye OS nelkul megy. Na kb. hasonlo kanyar lett volna egy OS nelkuli ebresztoorat is csinalni ;)


Pontosan!


hétf. jan. 10, 2011 16:03
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1546
Hozzászólás Re: Apró kérdések topicja
Egy pillanatra visszakanyarodva ehhez a kikapcsolva nem ebreszt dologhoz. Erdekes modon azt, hogy amikor kikapcsolva tolti a telefont az ember, a home gombot megnyomja az ember, egy elem ikon, a toltesi szinttel megegyezoen kitoltve, meg animalt bogyok, anyamkinja. Ez ugye OS nelkul megy. Na kb. hasonlo kanyar lett volna egy OS nelkuli ebresztoorat is csinalni ;)


hétf. jan. 10, 2011 15:56
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: pén. aug. 06, 2004 22:20
Hozzászólások: 3535
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás Re: Apró kérdések topicja
Akoska írta:
Olyan témát, képernyővédőt esetleg felrakhatsz, ami flashben órát tesz ki, de a háttérvilágítás megszűntével az is olvashatatlanná válik.
topeti ! Például ez:
http://www.onsmartphone.com/download-nokia-indicator-53764


vas. jan. 09, 2011 18:28
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás Re: Apró kérdések topicja
Péter,

a 6300 egy zárt rendszerű telefon. Rendszerközeli programok nem telepíthetők, csak java.
Az meg nem bír úgy háttérben futni, hogy készenléti módba kapcsoljon, illetőleg az ottani dolgokba tevőlegesen (pl. nagyítással) beleszóljon.

Olyan témát, képernyővédőt esetleg felrakhatsz, ami flashben órát tesz ki, de a háttérvilágítás megszűntével az is olvashatatlanná válik.


vas. jan. 09, 2011 16:39
Profil ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: vas. aug. 15, 2004 15:17
Hozzászólások: 1273
Tartózkodási hely: Otthon
Hozzászólás Re: Apró kérdések topicja
Sziasztok

Nokia 6300-hoz keresek olyan progit, amivel a készenléti üzemmódban lévő óra nagy méretben jelenik meg.

üdv, Péter


vas. jan. 09, 2011 14:54
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 115
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott... Sokszor net, még többször GSM közelben... :)
Hozzászólás Re: Apró kérdések topicja
Macika írta:
daysleeper írta:
En is rendeltem mar ebayrol 1$os lampat, meg egyeb ilyen design kellekeket es mindent rendben megkaptam postakoltseg nelkul.

Én mindent megértek, meg elhiszek (tényleg) csak azt nem értem, hogy ebben NEKIK mi az üzlet...


UPDATE:

A december 21-én megrendelt fólia + tok pénteken megjött rendben. Úgyhogy részemről a karácsonynak most lett vége: párom mostmár ezeket is megkapta az új telefonjához :)

(a fenti (költői) kérdésre válaszolva: ...nemtom én se... :) )


szomb. jan. 08, 2011 17:05
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1546
Hozzászólás Re: Apró kérdések topicja
OFF
TargeT írta:
OFF:
Igen, az újabb alaplapoknál már több figyelmet fordítanak a gyors indulásra, minél kevesebb felesleges várakozásra, a hosszú POST elkerülésére.

Hat, a mostani alaplapom POST-ja talan a leghosszabb, amivel valaha talalkoztam. Ugy ketszer annyi, mint egy 10 eves gepe, komolyan, nem is tudom, hogy az az ido hosszabb, mire vegre eljut odaig, hogy elkezdjen betoltodni a win, vagy amig betoltodik :D
ON


hétf. jan. 03, 2011 23:42
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6674
Hozzászólás Re: Apró kérdések topicja
OFF:
Igen, az újabb alaplapoknál már több figyelmet fordítanak a gyors indulásra, minél kevesebb felesleges várakozásra, a hosszú POST elkerülésére.
Az EFI BIOS is gyorsabb indítást ígér majd. Tényleg felesleges lesz az ExpressGate. Amúgy sem hiszem, hogy olyan sokan használnák.
Hozzátenném, hogy a ReadyBoost csak nagyon minimálisat, alig észrevehetően gyorsít saját tapasztalatom szerint is.
Régebbi alaplapon és procival SSD mellett is kell azért 15-20 másodperc a Win7-nek, hogy teljesen betöltődjön.


hétf. jan. 03, 2011 23:12
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1546
Hozzászólás Re: Apró kérdések topicja
OFF
A 15 masodperces boothoz hozzatennem meg, hogy xp, tehat nem win7 (igy readyboost-os pendrive sincs), es hdd-rol, nem ssd-rol. Win7 ssd-vel plane teljesen ertelmetlenne teszi ezt az expressgate-et.
ON


hétf. jan. 03, 2011 23:02
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6674
Hozzászólás Re: Apró kérdések topicja
handras írta:
És ebben sincs igazatok! Barátomnak raktam össze tavaly egy PC-t ahol az ASUS alaplap kínál olyan szolgáltatást (bár nem próbáltam ki), hogy BIOS szintről tudsz MSN,-t Skype-t és még ki tudja mit indítani! (ASUS Express Gate)


adsf_ már írta, hogy ebben tévedsz. Attól, hogy BIOS szinten tartalmaz butított Linuxot vagy ennek elindítását, még el kell indulnia az op. rendszernek.
Te döntöd el, melyiket indítod, az Express Gate-et, vagy a normál op. rendszert a vinyóról. Az indulási sebességben van különbség az Expres Gate javára.
HP laptopon is van hasonló megoldás a QuickWeb. Netezni vagy azonnali üzenetet küldeni, képeket nézegetni, zenét hallgatni.
A 15 másodperces indítás is igaz, SSD-ről különösen. Az MS extra gyors bootot ígér következő op. rendszerében.

A lényeg az, hogy valaminek el kell indulni, hogy működjön. A suspend vagy hibernált állapot sem elég, a működéshez abból is el kell indulni, fel kell éledni.

asdf_ írta:
Igen, de mibe tartana ugy megcsinalni az ora aramkort...

Egyetértek, vagy én is szeretném, hogy ezt megcsinálják egy ilyen kategóriás okostelefonnál. Ha nagyon akarnák, nyilván meg lehetne oldani. Valószínűleg máshol és másképp tárolják a beállított időpontokat.
Szerintem is alapvető lenne, hogy kikapcsolt állapotban is jelezzen, illetve az automatikus ki- vagy bekapcsolás is hasznos. Ez utóbbit sem minden telefon tudta, de volt amelyikbe bele lehetett hekkelni.


hétf. jan. 03, 2011 22:43
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1546
Hozzászólás Re: Apró kérdések topicja
TargeT írta:
A problémát az okozza, amit Macika írt fentebb. Ez nem telefon, hanem PDA, egy kvázi PC.
Egy PC sosem fog addig semmi normális dolgot csinálni, míg az op. rendszere be nem tölt.
A mobiltelefonok nem ilyenek, ott ez az időzítés, ébresztés dolog meg van oldva. Akadt ugyan néhány régebben, amelyik ott sem tudta.


Igen, de mibe tartana ugy megcsinalni az ora aramkort, hogy el van benne tarolva, hogy mikor kell ebreszteni, mondjuk a kovetkezo 10 darab ebresztes datummal, idovel, meg egy allapotjelzo bittel, hogy megvalosult-e mar az ebresztes. Amennyiben az datum es az ido megfelel a kovetkezo ebresztesnek, az aramkor megnyomja helyetted a powergombot hosszan, felbootol a telefon, es az OS ellenorzi, hogy az ebresztoaramkor keltette-e fel a telefont, amennyiben igen, elkezd visitani, hogy ebresztes van, valamint az aktualis ebresztes mellol kitorli a bitet, hogy az teljesult. Amennyiben nem ismetlodo az ebresztes, az elsot a listaban torli, a maradek 9 feljebb ugrik a listaban, es a felszabadult 10. ebresztesi helyre betolti a kovetkezo aktualisat, es keszen vagyunk. Ennyire k***a egyszeru :) Meg bele kene feccolni fel ora gondolkodast, hogy az osszes lehetseges esetet vegigjatszani, nem csesztunk-e el valamit, ugy mint az apple, akiknel a teli-nyari valtas utan most az ujev bekoszontevel ismet elfekudtek az ebresztoorak az iphone-on ;), aztan mehet gyartasba.
Halkan megjegyzem, egy pc minimum 10-20 eve tudja ezt, hogy ha beallitod, hogy holnap reggel 6:45-kor kapcsoljon be a gep, akkor az 6:45-kor bekapcsol, tehat talan megsem akkora nagy varazslat ez ;)


hétf. jan. 03, 2011 22:25
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1546
Hozzászólás Re: Apró kérdések topicja
OFF
handras írta:
TargeT: "Egy PC sosem fog addig semmi normális dolgot csinálni, míg az op. rendszere be nem tölt."

És ebben sincs igazatok! Barátomnak raktam össze tavaly egy PC-t ahol az ASUS alaplap kínál olyan szolgáltatást (bár nem próbáltam ki), hogy BIOS szintről tudsz MSN,-t Skype-t és még ki tudja mit indítani! (ASUS Express Gate)


Az a bios szintrol nyujt ilyen szolgaltatast az azert inkabb ugy van, hogy egy ide rendszeru hdd-re felpakol egy fel-egy gigas particiot, amirol elindul egy fullra butitott linux (tehat egy oprendszer :)), tudsz rajta webezni, skype-olni meg talan messengerezni, es semmi tobbet.

Ezzel csak ket apro problema van:
-ide-s hdd nem nagyon van mar, sata-s hdd-t meg buta dolog ide-re allitani ahci helyett
-egy mostani zsiruj konfig a legolcsobb i3 procival a bekapcs utani selftestet kovetoen 15 (tizenot!) masodperc mulva mukodokepes (virusirtoval, tuzfallal minden szirszarral egyutt felall a gep es elotted az asztal) Felbootol, nem pedig hibernalasbol all fel, ami meg rovidebb. Emiatt ez az expressgate szerintem totalisan folosleges dolog :)

ON


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára asdf_ hétf. jan. 03, 2011 22:31-kor.



hétf. jan. 03, 2011 22:15
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd aug. 15, 2006 17:50
Hozzászólások: 2060
Tartózkodási hely: tartózkodom tehát vagyok
Hozzászólás Re: Apró kérdések topicja
Hogy én?Ne viccelj!Igen,láttam hogy a fiadnak vetted de azt is látom hogy problémád mégis neked van vele és nem a fiadnak,legalább is én nem láttam tőle egy kommentet sem.
Lehet az lenne a megoldás ha odaengednéd a fiadat a gép elé hogy a mi az az android és hogyan működik témakörökben megfelelő weboldalak látogatásával okosodjon. :wink:


hétf. jan. 03, 2011 21:47
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.   [ 3774 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 76  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 61 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség