Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: pén. márc. 29, 2024 7:13



A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 3774 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 72, 73, 74, 75, 76
Apró kérdések topicja 
Szerző Üzenet
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2659
Tartózkodási hely: Budapest / Kecskemét
Hozzászólás 
Kérdeztem már az OFF-ban, lehet, nem jó helyen tettem akkor, ezért most megint:
valamelyik topikban (már nem emlékszem, melyikben) említve volt egy program S60 alá, amivel memóriát lehet felszabadítani és install/uninstall után az esetlegesen ott felejtett, felesleges fájlokat törli. (gondolom, hasonló a szisztéma alapján működik a telepítés/eltávolítás, mint a PC-ken)

A www.nokiaprogramok.hu -n találtam ezt a három programot. Ezek közül melyik jó erre a célra? Van valakinek tapasztalata?
- System Tools v1.82
- SysMan 1.01
- DevMan 2.15

A Lopásgátló vagy SIMwatcher (symbian) programot használja valaki??


vas. márc. 26, 2006 13:28
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. júl. 21, 2005 11:42
Hozzászólások: 94
Hozzászólás 
Wap-ról vaok,És itt a kis É-t is nagy É-kÉnt jeleníti meg!!


kedd márc. 21, 2006 20:59
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 495
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
mefisto írta:
Kösz Guni!!Ha segítsÉg kell,rád mindig lehet számítani :)


Mefisto, magyarázd már el nekem a nagy é (É) betűhöz való vonzalmadat, mert nagyon idegesítő számomra.


kedd márc. 21, 2006 20:35
Profil Privát üzenet küldése ICQ
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. júl. 21, 2005 11:42
Hozzászólások: 94
Hozzászólás 
Kösz Guni!!Ha segítsÉg kell,rád mindig lehet számítani :)


kedd márc. 21, 2006 20:08
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
Nem feltétlenül, mert a veled egy háztartásban élők jövedelme is beleszámít. Én pl nem kaptam egyszer se, pedig többször is vettem. Én gy vettem észre, hogy szeretik a diákokat. /fősulisokat-egyetemistákat legalábbis/

Guni


kedd márc. 21, 2006 18:49
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. júl. 21, 2005 11:42
Hozzászólások: 94
Hozzászólás 
Kinek,milyen tapasztalatai vannak a Vodánál kaució terÉn?DiákkÉnt szerintem 1000 hogy számíthatok rá :/


kedd márc. 21, 2006 16:14
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. máj. 08, 2004 13:29
Hozzászólások: 425
Tartózkodási hely: Tolna megye
Hozzászólás 
Macika írta:
energoman írta:
Az EDGE mire jó! (bocs hogy nem nétem utánna, de hátha egy mondtban össze tudja valaki foglalni)
A GPRS kapcsolat sebességének a többszöröse, adatátvitelre.


Ha már itt tartunk: a Pannonnál ez hogy működik? Ha van egy GPRS/EDGE képes telóm, akkor alapból EDGE segítségével megy az adatforgalom? Vagy GPRS? Vagy választani lehet? Pl. Data 500/1000 csomagnál?


kedd márc. 21, 2006 11:21
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2659
Tartózkodási hely: Budapest / Kecskemét
Hozzászólás 
Nokia 6670 (Symbian OS):
Mi az a "proximity toolkit"?

Miért van két (az egyik 1.0.134, a másik 1.0.197 verziószámú) ilyen alkalmazás is telepítve a telefonon (ugye használtan vettem, akkor már rajta volt mindkettő)?

Melyik az a szoftver, amelyikkel a telefonról az alkalmazások telepítése/eltávolításe után ott felejtett fájlokat el tudom tüntetn? (valaki, valamelyik topikban már írt róla, de nem tudom, melyikben és mi volt az SW neve...)


kedd márc. 21, 2006 10:13
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. júl. 21, 2005 11:42
Hozzászólások: 94
Hozzászólás 
Kösz Guni!!


kedd márc. 21, 2006 6:50
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
Mindenképp a bt-t vedd! Alig kerül többe, és sokkal fejlettebb technika. Nem is összehasonlítható szinte. Minden usb-s cuccot telepíteni kell, de ha xp-t használsz és fenn van a 2. szervízcsomag /sp2/ akkor mindkettőt automatikusan felismeri és telepíti a szükséges drivereket.

Guni


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára guni. kedd márc. 21, 2006 11:00-kor.



kedd márc. 21, 2006 0:52
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. júl. 21, 2005 11:42
Hozzászólások: 94
Hozzászólás 
Sziasztok!Csak annyit szeretnÉk kÉrdezni,h szerintetek mit vegyek a K700i-m hez.Infrát,v kÉkfog adaptert?Igazából nem igazán vagyok tájÉkozott ezen a tÉren.Az infrát csak elÉg csatlakoztatni USBn,És már használható is,vagy külön telepíteni kell.Ezeket a telepítÉsek,ha lehet elkerülnÉm...Ja,És nem is mindig u.azon a PCn használnám.Kösz a segítsÉget!!


kedd márc. 21, 2006 0:33
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2659
Tartózkodási hely: Budapest / Kecskemét
Hozzászólás 
thiby írta:
Néhány napja láttam egy srác kezében egy telefont, amiről fogalmam nincs, hogy milyen típus lehetet.. van ötletetek? Nagyon-nagyon (!) lapos volt, talán aranyszínű vagy bézs, és sajnos csak a hátlapját láttam. A hátlapon nem volt semmi (sem felirat, sem kamera), és egy fehér színű töltő volt hozzá csatlakoztatva.

Sagem MYX300-ra vagy Moto L6/L7-re tippeltem, de a Motorolák hátlapját megnéztem képeken, és szerintem nem ezek lehettek. Ráadásul vékonyabbnak tűnt még az L6-nál is :-) A Sagem hátlapjáról nem találtam képeket.

Szerintetetek mi lehetett? Vagy lehet, hogy benéztem és nem is telefon volt? :-)


iPOD nano?!


kedd feb. 21, 2006 10:24
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 418
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Néhány napja láttam egy srác kezében egy telefont, amiről fogalmam nincs, hogy milyen típus lehetet.. van ötletetek? Nagyon-nagyon (!) lapos volt, talán aranyszínű vagy bézs, és sajnos csak a hátlapját láttam. A hátlapon nem volt semmi (sem felirat, sem kamera), és egy fehér színű töltő volt hozzá csatlakoztatva.

Sagem MYX300-ra vagy Moto L6/L7-re tippeltem, de a Motorolák hátlapját megnéztem képeken, és szerintem nem ezek lehettek. Ráadásul vékonyabbnak tűnt még az L6-nál is :-) A Sagem hátlapjáról nem találtam képeket.

Szerintetetek mi lehetett? Vagy lehet, hogy benéztem és nem is telefon volt? :-)


kedd feb. 21, 2006 9:09
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
Nem egészen értem a kérdéseidet. Mit jelent a beépített mp3 lejátszó? Hát azt, hogy bele van építve egy mp3 lejátszó! :-) Tehát a telefon képes lejátszani mp3 tömörítésű zenefájlokat. Hogyan lehet rossz, vagy jóminőségű egy mp3 lejátszó? Ó, hát ez is nagyon egyszerű:

1) Jól szól, szép hangja van, jó a kezelői felület, sok szolgáltatása van, tehát jó használni :arrow: ez egy jó minőségű mp3 lejátszó.

Ellenben ha

2) Gyengén szól, nincs szép hangja, nehezen kezelhető, kevés szolgáltatása van, tehát nem jó használni :arrow: ez egy rossz minőségű mp3 lejátszó.

;-) :D 8)

Guni


szomb. feb. 11, 2006 15:53
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
energoman írta:
Az EDGE mire jó! (bocs hogy nem nétem utánna, de hátha egy mondtban össze tudja valaki foglalni)
A GPRS kapcsolat sebességének a többszöröse, adatátvitelre.


pén. feb. 10, 2006 14:45
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2584
Tartózkodási hely: miskolc
Hozzászólás 
Még ennyit hagy kérdezzek már meg, hogy mit jelent az a beépitett mp3 lejátszó! Mert ha ugyan az mint a rendes mp3 lejátszókon akkor tudom.
És mit jelent hogy jó vagy rossz minőségű mp3 lejátszó van benne!
Mert a hangdekódolási szabványoknál (mono, stereo,...) nekem megáll a tudományom, az mp3 meg csak egy tömöritési szabvány, mit lehet ezen elrontani?????!
És meddig lehet bőviteni milyen memóriakarival a MOTOROLA V360-at????
Néztam a k700i-t is nem rossz az sem, valahol mélyen gondolkodok rajta magamban!
De ugy is, ugy döntök ha kezemben fogom!!!

Az EDGE mire jó! (bocs hogy nem nétem utánna, de hátha egy mondtban össze tudja valaki foglalni)

köszi
üdv
energo


pén. feb. 10, 2006 9:17
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
mefisto írta:
Xerintetek megÉri egy gx25öt lecserÉlni egy k700i-re.


hü.... vagy, fiam?


csüt. feb. 09, 2006 23:09
Profil Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 158
Tartózkodási hely: fotel
Hozzászólás 
A gx25-nek sokkal szebb a kijelzője.
És itt végrt is ért az előnyeinek a felsorolása. :)


csüt. feb. 09, 2006 21:55
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
A gx25 jobb képeket csinál. Ellenben azzal a hangyap***ányi memóriájával a szememben nem ér semmit. A K700-ba lehet pakolni rendesen...

Guni


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára guni. szomb. feb. 11, 2006 15:45-kor.



csüt. feb. 09, 2006 18:39
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. júl. 21, 2005 11:42
Hozzászólások: 94
Hozzászólás 
Xerintetek megÉri egy gx25öt lecserÉlni egy k700i-re.Milyen kÉpeket csinĂ l a sony?


csüt. feb. 09, 2006 18:31
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
Nekem 17 hónapja van K700i, de még most sem recseg, ropog a hátlap. Stabilan és jól működik. Akkut 3 hete cseréltem benne. Nekem elmegy 5-6 napot, napi 24 óra bekapocsolva tartás mellett.


csüt. feb. 09, 2006 18:26
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
Ha tényleg ezek a feltételeid, akkor felesleges V360-at venned, mivel egydül az edge, a beépített antenna és a bővíthető memória a többlettudása a jóval olcsóbb /és szerintem sokkal szebb/ V550-hez képest. Egyébként egyik telefonról se mondanám, hogy olyan fú de sokat bírnának /max 3 nap/ és mellesleg egyáltalán nem kicsik. Rövidek ugyan, de vastagok és nehezek. A K700-on tényleg érdemes elgondolkodnod, bár a kritériumaidnak a K300 is megfelel, bár szerintem nem annyival olcsóbb, mint amennyivel butább, ráadásul még kábelt is kell venned, mert nincs benne bt. Egyébként a kritériumoknak a Nokia 3220 is megfelel, bár arra ugyanaz igaz, mint a K300-ra. Van még pár telcsi ebben az árszegmensben, ami megfelelő lehetne /Sharp, Pana/de ezekről nem igazán tudok nyilatkozni.

Én a helyedben K700-at vennék, minden szempontból megfelelő telcsi, bár a hátlap idővel recsegni kezd, ami némileg degesítő, de ennyi pénzért még belefér.

Guni


csüt. feb. 09, 2006 18:10
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
k700i-n nem gondolkoztál?
Westelnél akciós lesz a héten (vagy jövőhéten?, lásd készülékakciós topic), s 26-ért meg lehet venni Dominoval. Vagy voda selecttel, 10-ért.
Ha 70 Ft-os kell, számíts kaucióra, ha csak nem vagy már minimum 3 hónapja havi díjas előfizető. Bár a minap volt rá példa, hogy meglévő előfizetővel is jól kiszúrtak.


csüt. feb. 09, 2006 16:10
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2584
Tartózkodási hely: miskolc
Hozzászólás Apró kérdések topicja
Mivel sok témában van ilyen topic gondoltam itt is egy ilyenbe irom a kérdésemet.
Igy nem kell azt a rengeteg Hsz-t végigolvasni legfeljebb csak az utolsó néhányat.
(a régi oldalakat akár törölhetik is a modok, ha ugy gondolják (szerintem))

Kérdésem:
Le szeretném cserélni a telcsimet, és kinéztem a Motorola V360-st (már képeket meg mindent már néztem), jól is néz ki, amire én használom szerintem mindent tud, de hátha ebben az árkategóriában tudtok jobbat ajánlani (nem tudom mivel hasonlitsam össze), vagy olcsóbbat.
Ez most a vodánál 15990Huf (havis előfizus).
Talán a feltételem csak annyi hogy kicsi legyen, gyors menüvel, viszonylag strapabiró, hosszú akuidő, email(pop3), cimjegyzék jól kategorizállható legyen, meg ha lehet adjanak hozzá adatkábelt, vagy legyen bluetooth-os (azért az adatkábel sem lenne rossz). Árban max ennyit adok érte de a 70Huf-osok lennének a legjobbak.
köszi
energo


csüt. feb. 09, 2006 15:16
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.   [ 3774 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 72, 73, 74, 75, 76

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 12 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség