Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: csüt. márc. 28, 2024 14:46



A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 3774 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 72, 73, 74, 75, 76  Következő
Apró kérdések topicja 
Szerző Üzenet
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
Én is így gondolom, hogy a telcsiben hiába is írná át, attól még a központon nem menne át a hívás. Sebaj, ő tudja a tutit és így fog ingyen telefonálni :D Már vett is vmi progit 5k-ba..


szer. ápr. 19, 2006 0:24
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Azt nem kérdezted meg tőle, hogy szerinte a bázisállomás/központ mit szól ehhez? :D
Mert szerintem a telefonon csak annyi múlik, hogy a segélyhívó számokat SIM nélkül is továbbítsa egy hálózatra, megpróbálva ezzel arra bejelentkezni, de azt már a hálózat dönti el, hogy valóban segélyhívás-e (azaz az egyezményes segélyhívó számok egyikét kapja-e), más szám esetében pedig nem fogja felengedni a telefont.
Szerintem. És a józan paraszti szerint is. A szolgáltatók és technikusok nem (annyira :)) hülyék. :)

Üdv!


szer. ápr. 19, 2006 0:12
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
Egyik újdonsült ismerősöm fix ideája, hogy 3210, 8310 nokiákkal meg lehet azt csinálni, hogy kábellel átírni a vészhívószámokat "sima számokra" és így ingyen (sim nélkül is) lehetne az átírt számokat hívni, mivel a telefon azt gondolja, hogy segélyhívás.
Próbáltam erről lebeszélni, de ő ragaszkodik hozzá. Vélemény? :)


szer. ápr. 19, 2006 0:07
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Szerintem meg azért van megcsavartan rögzítve, mert csak így áll normálisan az ember mellkasához lapulva a nyakban (azon túl, hogy a felirat így látszik rendesen).
Ha nem így lenne, akkor az egyik oldalon szépen rásimulna a nyakra, a másikon azonban a nyak után kifordulna. Vagy ha a fém fülecs nem egymásra rakva, hanem egymással szemben rögzítené a szalag végeit, akkor meg élével állna el az ember testétől a szalag.

Üdv!


szomb. ápr. 15, 2006 13:42
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Akoska írta:
Valószínűleg törlődött egy korábbi HSZ-od, ezért annyi megint a számláló.

Őszintén szólva az én nyakamban nem lelapulva lóg a lógó, hanem mintha egy kilincsre lenne felakasztva, ergo látványosan nem stimmel a szalag "menete", látható és érezhető a tekeredés.

Így Möbius vagy nem, keresnem kell egy non-tekert változatot...
Na, ha legközelebb találkozunk, majd kitérünk erre. Mert szerintem is az van, hogy az összes ilyen nyakbaakasztó csavart. A már leírt okok miatt. Mivel csak egyoldalon szitázzák meg őket (kivéve Motorola gyári eredeti, az mindkét oldalon nyomott ÉS csavart ;)), ezért csak ezzel a csavarral biztosítható, hogy végig látszódjon a reklámszöveg rajta.

Példák:
Kép
Kép


szomb. ápr. 15, 2006 1:30
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. dec. 29, 2004 13:49
Hozzászólások: 342
Hozzászólás 
skynet írta:
3310-en, 3210-en pl van dallamszerkesztő. megírod valamelyiken, és továbbküldöd magadnak SMS üzenetben.

Köszi skynet!
Sajnos nem rendelkezem egyik fentebb említetett telefonnal sem, így ez is körülményes lenne.
Régen volt a 1stwap, meg sok más oldal, ahonnan ingyen lehetett küldeni csengőhangokat, logókat. Ma már nincsennek ilyenek? Mindenki pénzt akar csinálni az emelt díjas sms-ekkel történő letöltésből?
Végülis nem lenne ellenemre, ha legalább 1-2 normál díjas sms-ért lehetne őket letölteni. De 5-600 Ft-okat elvből nem fogok kiadni ilyenekre!


pén. ápr. 14, 2006 22:05
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Valószínűleg törlődött egy korábbi HSZ-od, ezért annyi megint a számláló.

Őszintén szólva az én nyakamban nem lelapulva lóg a lógó, hanem mintha egy kilincsre lenne felakasztva, ergo látványosan nem stimmel a szalag "menete", látható és érezhető a tekeredés.

Így Möbius vagy nem, keresnem kell egy non-tekert változatot...


pén. ápr. 14, 2006 21:49
Profil ICQ
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. máj. 08, 2004 13:29
Hozzászólások: 425
Tartózkodási hely: Tolna megye
Hozzászólás 
Akoska írta:
Van itthon vagy 10 féle, mind tekert :)

Azért tekert, mert így lehet megoldani azt, hogy a rajta lévő feliratok mindkét oldalon felül legyenek, amikor a nyakadban lóg. Ez egyszerüsíti a gyártást, mert ekkor csak a szalag egyik oldalára nyomtatják a feliratot. Egyébként ez az ún. Möbius-szalag, amelynek csak egy oldala van.

Más: miért lett ez is a 169. hozzászólásom? Délelőtt is ezt a számot kapta az előző.


pén. ápr. 14, 2006 21:20
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Van itthon vagy 10 féle, mind tekert :)


pén. ápr. 14, 2006 21:07
Profil ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 03, 2004 11:10
Hozzászólások: 3635
Tartózkodási hely: Shanghai, Pudong negyed
Hozzászólás 
nekem is van 4 darab, BenQ-Siemenses, fekete alapon fehér betűkkel, van rajta "telefonba" való zsinór is, és karabiner is. Multimédia napon ingyen osztogatták, és többet hoztam, mint amire a családban utólag igény volt, így ha kell...


pén. ápr. 14, 2006 20:56
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Egy ideje (amióta nyakamban is hordok telefont) érlelődik bennem egy pont apró kérdések közé való kérdés:

VALAKI MONDJA MEG NEKEM, MIÉRT VAN MINDEN TELEFON NYAKBAAKASZTÓ ROSSZUL TEKERVE????

Először azt hittem, selejtes példányt kaptam, de az összes többi, sőt az azóta megtekintett darabok is ilyenek: van egy 180°-os csavar, azaz az egyik oldalon kint futó felirat (pl. NOKIA) a másik száron már belül van.

De miért?? Nem látom be a hasznát, ugyanakkor eléggé zavar is. Lehet kapni nem tekertet?


pén. ápr. 14, 2006 20:45
Profil ICQ
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. dec. 29, 2004 13:49
Hozzászólások: 342
Hozzászólás 
guni. írta:
Van dallamszerkesztője, nem?

Sajnos nincs. Amilyen szép ez a teló, olyan buta :?
guni. írta:
Van egy progim, ami egysávos midiből tud csinálni Nokia-kódot. Ha gondolod elküldöm.

Köszi, de így ezzel se mennék sokra!
Más ötlet vagy link? Mindent tippet megköszönök!


pén. ápr. 14, 2006 19:55
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
Van dallamszerkesztője, nem? Van egy progim, ami egysávos midiből tud csinálni Nokia-kódot. Ha gondolod elküldöm. Midivel meg tele van a net. pl: www.telcsi.hu

Oplogót úgy tudsz, hogy ha jól emlékszem a logomanagernek volt olyan funkciója, hogy tudtál sms-ben küldeni másik telóra. Persze ehhez kell valaki, akinek van egy nokiája és kábele hozzá.

Guni


pén. ápr. 14, 2006 19:00
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. dec. 29, 2004 13:49
Hozzászólások: 342
Hozzászólás 
Üdv!
Lehet még manapság sima csengőhangot (monofónikus?!? :)) rendelni/elküldeni valahonnan elfogadható áron?
Most szereztem egy 8210-est és jó lenne rá valami normális csengőhang (+ esetleg logó). Wap ugye kizárva, infrám meg nincs.
A Jamba és társai felejtősek...
Köszi előre is!


pén. ápr. 14, 2006 16:39
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: pén. márc. 26, 2004 18:30
Hozzászólások: 696
Hozzászólás 
Kösz, hogy megnézted! Pár hete még lehetett törölni is, nem értem most már miért nem lehet...


pén. ápr. 14, 2006 12:16
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Micuir írta:
Még egy kérdés: a Pannonnál van olyan megrendelési lehetőség, mint a Vodánál az sms-rendelő? Vagy csak a 1220? Hogyan működik ez? Ráadásul céges kártyám van, tehát nem tudom az ügyfélbizt. kódot.
Vagy jobban járok, ha veszek egy Praktikum kártyát?
PannOnline-on is lehet (akkor látod is, mit csinálsz), vagy a 1741-en, mindkettő ingyenes és mindkettőhöz kell számlásoknak a telefonszámon kívül vásárláskor megadott jelszó, vagy ügyfélbizt.kód (konkrétan nem tudom, mikor hogy becézi a Pannon, mert keresztanyámnak (számlás) jelszót kér a 1741).

Punto83 írta:
McLaca?
Bocs, elbambultam...
Tényleg nem lehet törölni, bár én csak olvasásra használtam, törölni sosem töröltem WAP-ról...

Üdv!


pén. ápr. 14, 2006 11:30
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: pén. márc. 26, 2004 18:30
Hozzászólások: 696
Hozzászólás 
Punto83 írta:
McLaca írta:
Nagyritkán szoktam.
Miért?

Üdv!


Pár hete még wapon is lehetett levelet törölni a bejövő levelekből, mostanában viszont nem. Vagy csak én nem látom, hogy hol lehet?


McLaca?


pén. ápr. 14, 2006 10:08
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. máj. 08, 2004 13:29
Hozzászólások: 425
Tartózkodási hely: Tolna megye
Hozzászólás 
skynet írta:
Micuir írta:
Macika írta:
energoman írta:
Az EDGE mire jó! (bocs hogy nem nétem utánna, de hátha egy mondtban össze tudja valaki foglalni)
A GPRS kapcsolat sebességének a többszöröse, adatátvitelre.


Ha már itt tartunk: a Pannonnál ez hogy működik? Ha van egy GPRS/EDGE képes telóm, akkor alapból EDGE segítségével megy az adatforgalom? Vagy GPRS? Vagy választani lehet? Pl. Data 500/1000 csomagnál?


ahol talál, edge. ugyanannyiba kerül, választani nem lehet.


Még egy kérdés: a Pannonnál van olyan megrendelési lehetőség, mint a Vodánál az sms-rendelő? Vagy csak a 1220? Hogyan működik ez? Ráadásul céges kártyám van, tehát nem tudom az ügyfélbizt. kódot.
Vagy jobban járok, ha veszek egy Praktikum kártyát?


pén. ápr. 14, 2006 8:29
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 941
Hozzászólás 
kérdés:
ha kollegának vodafone passportja van, én meg 4jegyű számon ingyen hívom külföldön akkor neki nyilván egyszeri költség van, de nekem érvényes a csoporton belüli hívás vagy sem? (egyáltalán le tudja ezt kezelni a voda @@@ számlázási rendszere :lol: )


pén. ápr. 14, 2006 6:23
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2934
Tartózkodási hely: Kecskemét/Budapest
Hozzászólás 
Van.
Beállítás menü. Hívasinfó fül. Idő és költség -> Adatforg. száml.


hétf. ápr. 10, 2006 20:11
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. júl. 21, 2005 11:42
Hozzászólások: 94
Hozzászólás 
Vki le tudná írni,h a k700i típusú telón van-e gprs adatszámláló,És ha van,akkor hol találom+? Kösz!


hétf. ápr. 10, 2006 20:01
Profil Privát üzenet küldése
írásjog megvonva
Avatar

Csatlakozott: szer. júl. 06, 2005 8:06
Hozzászólások: 2248
Tartózkodási hely: Medve, Mákoska és Sy mentes övezet
Hozzászólás 
Punto83 írta:
Használja valaki wapon a Vipmailt-t?

Nem. 8)


vas. ápr. 09, 2006 14:43
Profil Privát üzenet küldése YIM Honlap
platina tag

Csatlakozott: pén. márc. 26, 2004 18:30
Hozzászólások: 696
Hozzászólás 
McLaca írta:
Nagyritkán szoktam.
Miért?

Üdv!


Pár hete még wapon is lehetett levelet törölni a bejövő levelekből, mostanában viszont nem. Vagy csak én nem látom, hogy hol lehet?


vas. ápr. 09, 2006 14:40
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Nagyritkán szoktam.
Miért?

Üdv!


vas. ápr. 09, 2006 14:33
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: pén. márc. 26, 2004 18:30
Hozzászólások: 696
Hozzászólás 
Használja valaki wapon a Vipmailt-t?


vas. ápr. 09, 2006 9:04
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
Micuir írta:
Csúcsidőben, mobilt hívni (bármilyet), melyik a legjobb prepaid tarifacsomag? 2-3 perces beszélgetésekre. Vitamax Duo? Vagy van jobb?


2-3 percre a duo drága, ahhoz hosszab kell, hogy megtérüljön. Inkább ajánlom a praktikumot, a domino napot vagy a vitamax uno+-t. Nagyjából egyforma díjaik vannak.

Guni


csüt. ápr. 06, 2006 14:37
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: vas. márc. 28, 2004 13:03
Hozzászólások: 528
Hozzászólás Re: Csáó!
Macika írta:
loco írta:
Látom it kérdezni lehet! :-)
Azt szeretném megtudni,hogy van olyan kód ami tönkre tesz egy telefont teljesen? (mondjuk,ha megnyitsz egy kapott sms-t) Lehetséges ez? (irj privát üzenetett)
A magyar (meg az összes többi) szolgáltatók SMSC-i kiszűrik a programkódot tartalmazó stringeket az üzenetekből, tehát emiatt nem lehetséges. Egyébként az lenne. Csak hát igen magas fokú programozói tudás kell hozzá, ráadásul mobilkészülék-típusonként eltérő kódokkal.
Magyarul akkor tudnál csak kárt tenni más mobiljában, ha tudod a pontos típusát, és ha valami csoda folytán birtokában vagy a készülék program-kódolásának, és valami csoda folytán lenne lehetőséged NEM szolgáltatók által üzemeltetett SMSC igénybevételére.

Ennek így együtt nagyjából a 0-val egyenlő a lehetősége.
Mivel ha teljesülne is mindegyik feltétel, akkor is az SMSC-nél a küldő számából azonnal kiderülne a dolog, bukta egyből...



A régi alcateleket meg panákat le lehetett térdeltetni egy EMS-sel. Onnantól nem volt gond az sms forgalommal, mert megszűnt. Egyébként a teló tökéletesen működött.


csüt. ápr. 06, 2006 8:46
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. máj. 08, 2004 13:29
Hozzászólások: 425
Tartózkodási hely: Tolna megye
Hozzászólás 
Csúcsidőben, mobilt hívni (bármilyet), melyik a legjobb prepaid tarifacsomag? 2-3 perces beszélgetésekre. Vitamax Duo? Vagy van jobb?


csüt. ápr. 06, 2006 7:51
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szomb. ápr. 01, 2006 11:01
Hozzászólások: 3
Hozzászólás 
Köszönöm a válaszokat!!!!


vas. ápr. 02, 2006 10:12
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: Csáó!
loco írta:
Látom it kérdezni lehet! :-)
Azt szeretném megtudni,hogy van olyan kód ami tönkre tesz egy telefont teljesen? (mondjuk,ha megnyitsz egy kapott sms-t) Lehetséges ez? (irj privát üzenetett)
A magyar (meg az összes többi) szolgáltatók SMSC-i kiszűrik a programkódot tartalmazó stringeket az üzenetekből, tehát emiatt nem lehetséges. Egyébként az lenne. Csak hát igen magas fokú programozói tudás kell hozzá, ráadásul mobilkészülék-típusonként eltérő kódokkal.
Magyarul akkor tudnál csak kárt tenni más mobiljában, ha tudod a pontos típusát, és ha valami csoda folytán birtokában vagy a készülék program-kódolásának, és valami csoda folytán lenne lehetőséged NEM szolgáltatók által üzemeltetett SMSC igénybevételére.

Ennek így együtt nagyjából a 0-val egyenlő a lehetősége.
Mivel ha teljesülne is mindegyik feltétel, akkor is az SMSC-nél a küldő számából azonnal kiderülne a dolog, bukta egyből...


vas. ápr. 02, 2006 2:24
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
nyuszy írta:
Van. Pl. kalapács, közvetlenbe kötött 230 V, kénsav, orrszarvúcsorda stb.


kutyákkal való megetetés nem jó, a sharp gx-15 túlélte! :D

ja, most látom, hogy "kód"-ot, nem "mód"-ot kérdez az illető! Tehát kód...

lapozz!

off:
egyébként sokáig elterjedt volt az a nézet, hogy programból nem lehet tönkretenni egy számítógépet.
(Nos, a kérdés mára átértékelődött, mivel a gép értéke le, a rendszerek ára felértékelődött. Tehát mára már sokkal nagyobb kár az adatok(programok) elvesztése, mintha a gép romlana el. Márpedig az adatokat egyértelműen tönkre lehet tenni kóddal.)
Azóta kiderült, hogy igenis, szélsőséges esetekben a hardver is tönkretehető. Kézenfekvő pl. a mechanikus alkatrészek kipozicionálása, egymásnak vezérlése. Utána jöttek olyan trükkök, mint a képeltérítő kikapcsolása, monitor beégetése. Később fény derült arra is, hogy a tisztán félvezető elemekben is okozható kár. A legújabb területről, a mindenhol fellellhető flash memóriákról pedig ne is beszéljünk! Mert ezek ugyan jók abból a szempontból, hogy könnyen lehet updatelni a rendszert, de ugyanakkor rosszak, mert egy hibás kód a rendszert ugyan fizikailag nem teszi tönkre, de az megjavíthatatlanul használhatatlanná válik(hat)

ON:
és akkor már itt is tartunk, hogy igen, van ilyen kód. Rádugod szervízkábel és ráflashelsz valami szépet. Utána pedig nyitsz egy "C25 swup(ha még valaki emlékszik rá)" topicot!


szomb. ápr. 01, 2006 23:57
Profil Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: pén. márc. 26, 2004 7:18
Hozzászólások: 1591
Hozzászólás 
Van. Pl. kalapács, közvetlenbe kötött 230 V, kénsav, orrszarvúcsorda stb.


szomb. ápr. 01, 2006 22:18
Profil Privát üzenet küldése Honlap
vas-tag

Csatlakozott: szomb. ápr. 01, 2006 11:01
Hozzászólások: 3
Hozzászólás Csáó!
Látom it kérdezni lehet! :-)
Azt szeretném megtudni,hogy van olyan kód ami tönkre tesz egy telefont teljesen? (mondjuk,ha megnyitsz egy kapott sms-t) Lehetséges ez? (irj privát üzenetett)


szomb. ápr. 01, 2006 11:08
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
Jó, hát én se a bolti, új árárra gondoltam...

Guni


csüt. márc. 30, 2006 10:14
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
guni. írta:
OK, a chatboard tényleg nem volt teljesértékû megoldás, de azért még így is elég jól használható, és szinte fillérekért lehet szerezni egyet.

Guni


új ára 12.500Ft volt! :lol: persze, én valami 500-1000Ft-ért vettem később.

Egyébként én sem értem, hogy miért nincs használhatóbb bemeneti felülete a telóknak, onnantól kezdve bármilyen bill-t illeszteni lehetne.


csüt. márc. 30, 2006 9:00
Profil Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
OK, a chatboard tényleg nem volt teljesértékű megoldás, de azért még így is elég jól használható, és szinte fillérekért lehet szerezni egyet.

Guni


szer. márc. 29, 2006 23:31
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. nov. 04, 2004 1:29
Hozzászólások: 1147
Hozzászólás 
Londelmor írta:
szóval akkor sima telókhoz nincs qwerty megoldás? régebben az Ericsson (asszem) T18-hoz volt alulra bedugható billentyűzet, de valahogy nem nagyon terjedt el ezek szerint, pedig néha nem volna rossz.

Ezekszerint a Nokia E61-nek és társainak van létjogosultsága..


szer. márc. 29, 2006 23:11
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
Londelmor írta:
köszi a választ! én is sajna így emlékeztem :(
szóval akkor sima telókhoz nincs qwerty megoldás? régebben az Ericsson (asszem) T18-hoz volt alulra bedugható billentyûzet, de valahogy nem nagyon terjedt el ezek szerint, pedig néha nem volna rossz.


van újbb csatlakozósorú is, de elég ratyi, azért nem terjedt el. (nem a bill. kódját viszi be, hanem gombnyomást szimulál. Aztán, ha kiesik a szinkronból, akkor ij)


szer. márc. 29, 2006 23:05
Profil Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 03, 2004 11:10
Hozzászólások: 3635
Tartózkodási hely: Shanghai, Pudong negyed
Hozzászólás 
köszi a választ! én is sajna így emlékeztem :(
szóval akkor sima telókhoz nincs qwerty megoldás? régebben az Ericsson (asszem) T18-hoz volt alulra bedugható billentyűzet, de valahogy nem nagyon terjedt el ezek szerint, pedig néha nem volna rossz.


szer. márc. 29, 2006 21:10
Profil Privát üzenet küldése ICQ
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Londelmor írta:
BT-s billentyűzetet össze lehet valahogy hozni nem okostelefonnal?
Nem.
Sőt az okostelefonok között is igen kevés tudja értelmezni. A Nokiánál pl. jó, ha 3-4 modell ismeri. A nem BB5-ösök közül pl. csak a 6670-es.


szer. márc. 29, 2006 11:46
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 03, 2004 11:10
Hozzászólások: 3635
Tartózkodási hely: Shanghai, Pudong negyed
Hozzászólás 
BT-s billentyűzetet össze lehet valahogy hozni nem okostelefonnal?


szer. márc. 29, 2006 8:14
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3846
Tartózkodási hely: warezlinks.eu -> McDuma fórum -> OFF topic
Hozzászólás 
Ezt még bronzi Motorola 8700-asa is tudta! ;)


kedd márc. 28, 2006 21:22
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
Én nem tudok olyan kétnormás mobilról, ami ezt ne tudná.

Guni


kedd márc. 28, 2006 15:48
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1598
Tartózkodási hely: Budapest City
Hozzászólás 
Az ericsson A1018s is tudta. :wink:


kedd márc. 28, 2006 15:45
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1538
Tartózkodási hely: A jelenben...
Hozzászólás 
csendes írta:
Bocs, a kérdésemből nem derült ki, hogy én kihangosositóval együtt szeretnék valami ketyerét venni :oops: . Utoljára a N2110-hez volt kihangositóm, azt a kihangositóban be lehetett állitani automata hivásfogadásra. Gondolom ha füleshez be lehet akkor a kihagositóhoz is be lehet. Köszi.


Nekem a 6110, és a többi is működött a Cark-91-ben automata hívásfogadással. Ki is kapcsoltam azonnal ezt a funkciót. Van helyzet, amikor az ember nem szeretné, hogy a hívás fogadódjon. :D


kedd márc. 28, 2006 15:38
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1598
Tartózkodási hely: Budapest City
Hozzászólás 
csendes írta:
Felmerült bennem a kérdés: melyik olcsóbb, de kétnormás mobilokban lehet a hivásfogadást automatára beállitani?

Az újonnan kaphatók közül, vagy valami régi múmia is szóba jöhet?


kedd márc. 28, 2006 12:57
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 374
Tartózkodási hely: Csillag-sötétzárka, irány HAWAII :)
Hozzászólás 
guni. írta:
Ennek semmi köze nincs ahhoz, hogy hány normás. Headset csatlakoztatása esetén a telefonok többségénél be lehet állítani. Amúgy még nem láttam.

Guni
Bocs, a kérdésemből nem derült ki, hogy én kihangosositóval együtt szeretnék valami ketyerét venni :oops: . Utoljára a N2110-hez volt kihangositóm, azt a kihangositóban be lehetett állitani automata hivásfogadásra. Gondolom ha füleshez be lehet akkor a kihagositóhoz is be lehet. Köszi.


vas. márc. 26, 2006 17:39
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
Ennek semmi köze nincs ahhoz, hogy hány normás. Headset csatlakoztatása esetén a telefonok többségénél be lehet állítani. Amúgy még nem láttam.

Guni


vas. márc. 26, 2006 17:11
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 374
Tartózkodási hely: Csillag-sötétzárka, irány HAWAII :)
Hozzászólás 
Felmerült bennem a kérdés: melyik olcsóbb, de kétnormás mobilokban lehet a hivásfogadást automatára beállitani?


vas. márc. 26, 2006 13:56
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
A lopásgátlóhoz csak annyit, hogy hacsak nem láncolja fizikailag a telefont a kezedhez/táskádhoz, semmit sem ér.

A SIMed általában azonnal kikerül a telefonból (go to kuka), de a telót legalábbis kikapcsolják. Egy átlag S60-as készülékkel nagyjából azt csinálnak amit akarnak (telefonzár, programok, MMC, bármilyen szoftveres védelem nullázható a simlockon kívül(BB5)).
A legritkább eset, hogy kifejezetten arajta levő adatok miatt lopjanak el telefont.


vas. márc. 26, 2006 13:39
Profil ICQ
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.   [ 3774 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 72, 73, 74, 75, 76  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 10 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség