Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: szomb. máj. 04, 2024 18:20



Hozzászólás a témához  [ 1824 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 37  Következő
*A MAGYARÍTÁS TITKAI* - Nokia BB5 online firmware frissítés 
Szerző Üzenet
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1304
Tartózkodási hely: Buda-neha Gyorskocsis utca
Hozzászólás 
sw frissites a phoenix-el es halott telefon ujraelesztese:
copyright by nokiaprogramok.hu
Phoenix 2008 használata

Arrow Telepítési sorrend:
1 msxml6_x86.msi
2 vcredist_x86.exe
3 Nokia_Connectivity_Cable_Driver.msi
4 Nokia_Flashing_Cable_Driver.msi
5 Nokia_Service_Tool_Drivers.msi
6 Phoenix_Service_Software_2008_4_7_32837.msi

Ha telepítés közbe kéri a dongle-t akkor ezt is fel kell tenni: Phoenix_2006_2008_patch.exe

Ha minden megvan utána feltelepítjük a szoftvert amit fel szeretnénk tenni a telóra...
Én pl egy 5200 szoftverét tettem fel... ami így néz ki: 5200RM-174_DP20_5.00__sw-05.51.exe

Használat:

Arrow Connection menu->add->usb kijelöl->ok
Arrow Scan product: ami működő telefon esetén megtalálja a csatlakoztaott készüléket, és az ablak alján kiírja a típust és a firmware verziószámot, illetve piros a pause jel a jobb alsó sarokban, a kapcsolatnál...
Arrow jöhet a flash menu, firmware update, itt a product kód alapján felkínálja a hozzá tartozó nyelvi csomag telepítését, de meg is lehet változtatni, a listában szereplő bármelyikre, így tulajdonképpen nem magyar prod. kódos telefonra kód átírás nélkül fel lehet tenni a magyar nyelvet, tehát elvileg nem kell nss, de biztos ami biztos...
Arrow ha oké a felkínált v. kiválasztott csomag, akkor refurbish gomb és start flash
Arrow itt megszakad a kapcsolat egyszer, amikor boot loader módba lép a teló, de ez a normális, mert itt a teló újraindul, xp pedig telepíteni a bb5 loader drivereket
Arrow ha minden simán megy, akkor végig megy a frissítés és feltölti a telóra a választott szoftot, majd a végén újraindítja a telót és voáláá

Halott teló újraélesztése:
- halott bb5 esetén a no connection-t kell választani az usb kapcsolat helyett
- open product, itt ki kell választani a telepítendő firmware-t
- flash menu, firmware update, itt aktív lesz a dead bb5 usb flash opció
- ha helyes a prod kód akkor mehet a refurbish, illetve a flash
- ha minden simán megy, akkor végig megy a frissítés és feltölti a telóra a választott szoftot, majd a végén újraindítja a telót és voáláá

* a program mutatja az aktuális folyamatot, jelzi hol tart a flash éppen
ha kiírja, hogy succesfull flashed, akkor örülünk
ilyenkor már csak a telefon restart van, ami van, hogy a phoenix-nek nem sikerül, de nem kell megijedni, le kell húzni a telefont aksi ki majd vissza és bekapcs
a telefon indulni fog az új szofttal!!
* elvileg a program tudja a downgrade-et is, de nekm pl Fp1-en nem ment, N70-en mondjuk igen
* ha esetleg nincs még új szoft és a nyelvi csomag firssítést letiltja, mert downgrade-nek érzékeli, akkor is visszatölti a bootoláshoz szükséges dolgokat, ez halott bb5 esetén lehet érdekes


sok sikert mindenkinek!


Aki BB5 tulajdonos és kéne az új szoftver, azoknak ez jól jöhet.

Mivel sok BB5 telóhoz nincs még a hivatalos oldalon új szoftver, ezért egy kis segítség a phoenix-hez:

Arrow Kell egy friss Phoenix 2008, ami ismeri a telót:

http://rapidshare.com/files/118220550/N ... Driver.msi
http://rapidshare.com/files/118220428/N ... Driver.msi
http://rapidshare.com/files/118219924/msxml6_x86.msi
http://rapidshare.com/files/118219578/vcredist_x86.exe
http://rapidshare.com/files/118219300/phoenixreg.exe
http://rapidshare.com/files/118219233/P ... _patch.exe
http://rapidshare.com/files/118218816/Dongle_crack.exe
http://rapidshare.com/files/118218455/N ... rivers.msi
http://rapidshare.com/files/118218270/P ... .part2.rar
http://rapidshare.com/files/118213915/P ... .part1.rar


ha kérne jelszót az utsó 2 link: joneywalker4u

aztán kell az új szoftver csomag.

És kell egy kis segítség a telepítéshez. Ezt csak angolul linkelem, mert nem volt kedvem lefordítani Wink
-----
Please don't use Windows Vista based PC. I used Windows XP Professional Edition Service Pack 3.


System Preparation

- Uninstall Nokia PC Suite, Nokia Software Updater and any other Nokia Stuff.
- Uninstall Nokia Drivers like connectivity, flash cable, modem driver etc.
- Reboot PC.
- Clean temporary files and registry using your favourite software, if you dont have one get one-HERE
Code:

http://www.ccleaner.com/download/builds

Reboot PC

How to install

1) Install msxml6_x86.msi
2) Install vcredist_x86.exe
3) Install Nokia_Connectivity_Cable_Driver.msi
4) Install Nokia_Flashing_Cable_Driver.msi
5) Install Nokia_Service_Tool_Drivers.msi
6) Install Phoenix_Service_Software.msi (Version 2008)
Apparently it should ask for dongle (depending upon the version you downloaded), if it does use old dongle *****. I had one, it didn't ask while installation. Its MD5 529007e5fcca7094df2cac66ccd7a582
7) Fix Dongle by installing Phoenix_2006_2008_fixer.exe
Note
I installed Phoenix Service Software 2008 without installing Nokia Deigo first, that we used to do with version 2006/2007. It still worked.


Using Phoenix

1) Run the program
2) Create User if it asks to.
3) Connection, select USB and apply it.
- Supports dead phones and firmware downgrade.
- For flashing as dead phone, use NO Connection and open product instead of USB and scan product.
4) Connect phone, select scan product.
5) Get flashing!
------

Arrow ezután strust segédletét érdemes elolvasni:

http://www.nokiaprogramok.hu/modules.ph ... &start=600


szer. okt. 15, 2008 9:21
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1304
Tartózkodási hely: Buda-neha Gyorskocsis utca
Hozzászólás 
tud valaki olyan product code-ot adni, ami alapjan a nokia sw updater engedi a 4.02ot instalalni es nem a 3.52ot? bluetooth miatt lenne fontos. abban kivan javitva az hogy surun szakadozk. magyar nyelv nem feltetel.


kedd okt. 14, 2008 12:55
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1538
Tartózkodási hely: A jelenben...
Hozzászólás 
Szenya írta:
Nemrég használtam S60-nal és megtartott mindent! Biztos vagy ebben?

Amúgy ha S60->*#7370# és a memkártyán kívül töröl mindent, a memkártyát neked kell formázni.

Az új S40-eknél a gyári beállítások visszaállítása menü töröl mindent a memkártyát kivéve....


Nem mindegyik tartja meg! Újabbak közül van olyan, ami igen, de pl. az N95 nem tartott meg semmit.
A 7370-es kódot ismerem és K.Zolee is - gondolom - ismeri, itt inkább az S40-es telókról volt szó, azoknál általában minden megmarad a frissítés után. A gyári beállítások valóban visszaállít mindent. Régebben csak az üzemmódokat állította vissza és a témákat.


kedd okt. 14, 2008 10:45
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: csüt. dec. 28, 2006 15:27
Hozzászólások: 235
Hozzászólás 
Dannyboy írta:
K.Zolee írta:
hogy lehet elerni a nokia sw updaterrel, hogyha ugyanazt az sw-t ujratelepitem akkor utana ures legyen a telefon? mert ujratelepitem es marad minden a regiben.


Symbianos mobilok esetén töröl mindent, de S40 esetén a felhasználói fájlokat, névjegyeket megtartja, nem gyalulja le a telót. Csak úgy tudod, ha box-szal csinálod.


Nemrég használtam S60-nal és megtartott mindent! Biztos vagy ebben?

Amúgy ha S60->*#7370# és a memkártyán kívül töröl mindent, a memkártyát neked kell formázni.

Az új S40-eknél a gyári beállítások visszaállítása menü töröl mindent a memkártyát kivéve....


kedd okt. 14, 2008 10:39
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1538
Tartózkodási hely: A jelenben...
Hozzászólás 
K.Zolee írta:
hogy lehet elerni a nokia sw updaterrel, hogyha ugyanazt az sw-t ujratelepitem akkor utana ures legyen a telefon? mert ujratelepitem es marad minden a regiben.


Symbianos mobilok esetén töröl mindent, de S40 esetén a felhasználói fájlokat, névjegyeket megtartja, nem gyalulja le a telót. Csak úgy tudod, ha box-szal csinálod.


kedd okt. 14, 2008 9:51
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1304
Tartózkodási hely: Buda-neha Gyorskocsis utca
Hozzászólás 
hogy lehet elerni a nokia sw updaterrel, hogyha ugyanazt az sw-t ujratelepitem akkor utana ures legyen a telefon? mert ujratelepitem es marad minden a regiben.


kedd okt. 14, 2008 9:47
Profil Privát üzenet küldése ICQ
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: help
body-cans írta:
Hello Macika!

Ugy látom Te otthon vagy a telefonos dolgokban! Kérdésem a következő: nemégiben vásároltam egy t-mobilos nokia n95 8gb-s telefont aminek v 20.0.016-os számú szoftverrel rendelkezik, van ennél újjabb szoftver ilyen típusú telefonra és ha igen akkor az mennyivel jobb???
A másik kérdésem pedig az, hogy a navigációs része a telnek megmutat ugyebár mindent(utca,b.kút,stb), de ha azt akarom, hogy el is navigáljon vhova akor meg kell venni a licencet!, van arra mód, hogy a licencet kikerüljem, vagy ilyen nincs? Nincs szükségem hangos navira csak navigáljon!
Remélem érted a problémámat!
Segítségedet előre is köszönöm!

Üdv: Body
Mivel első hozzászólásos vagy és amiket kérdezel, arról mind-mind volt már szó a telefontípus szak-topicjában, így oda irányítanálak.

Olvasgass sokat ott, megtalálsz mindent a kérdésedre.

Egyébként van 30-as szoft már T-sben is (ha ragaszkodsz a rózsaszín menühöz).

A licencvásárlás kikerülését pedig felejtsd el.
A telefon megvételét is ingyen oldottad meg?

Olvasgatni lehet ám sokfelé másfelé is, még az sem elképzelhetetlen, hogy találsz megoldást a navigációra egy másik topicban! ;)


hétf. okt. 13, 2008 11:55
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: hétf. okt. 13, 2008 10:20
Hozzászólások: 1
Tartózkodási hely: Magyarország
Hozzászólás help
Hello Macika!

Ugy látom Te otthon vagy a telefonos dolgokban! Kérdésem a következő: nemégiben vásároltam egy t-mobilos nokia n95 8gb-s telefont aminek v 20.0.016-os számú szoftverrel rendelkezik, van ennél újjabb szoftver ilyen típusú telefonra és ha igen akkor az mennyivel jobb???
A másik kérdésem pedig az, hogy a navigációs része a telnek megmutat ugyebár mindent(utca,b.kút,stb), de ha azt akarom, hogy el is navigáljon vhova akor meg kell venni a licencet!, van arra mód, hogy a licencet kikerüljem, vagy ilyen nincs? Nincs szükségem hangos navira csak navigáljon!
Remélem érted a problémámat!
Segítségedet előre is köszönöm!

Üdv: Body


hétf. okt. 13, 2008 11:11
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: kedd aug. 05, 2008 12:12
Hozzászólások: 14
Tartózkodási hely: A gép előtt...
Hozzászólás 
Miért akarod lecserélni? annak az sw-nek egy szerencsétlen fordítástól eltekintve semmi baja mert az hogy az energiatakarékos mód menüpont kétszer van benne nem hiba mert teljesen más a kettő ha átnyomod angolra akkor látod a két menü közti különbséget de ha mindenképp 4.02-t akarsz rá akkor van rá mód:
0551700 04.02 RM-164 8600 EURO-D TMO CZECH REPUBLIC BLACK - volt már szerencsém ilyenhez és beállítani magyar beállításokhoz művészet
vagy
0555487 04.00 RM-164 8600 EURO-D CTV HR BLACK
esetleg de ez nem biztos:
0556479 ??.?? RM-164 8600 EURO-D PANNON HU BLACK


pén. okt. 10, 2008 17:50
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1304
Tartózkodási hely: Buda-neha Gyorskocsis utca
Hozzászólás 
operator fuggetlen magyar nyelvu :D 0548211 ez a mostanija.
hol lehet hozza product codeot szerezni?


szer. okt. 08, 2008 10:47
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag

Csatlakozott: csüt. dec. 28, 2006 15:27
Hozzászólások: 235
Hozzászólás 
K.Zolee írta:
ertem. es ezt a 4.02-ot tudnia kene a software updaternek? vagy ez nem magyar?


Tudni kellene, hogy milyen PC-re akartál frissíteni.

Jelenleg operátortól és régiótól függően 3.52, 4.00 és 4.02 az elérhető legfrissebb. Valószínűleg a Te PC-dhez még nincs elérhető frissebb szoftver.


szer. okt. 08, 2008 10:37
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1304
Tartózkodási hely: Buda-neha Gyorskocsis utca
Hozzászólás 
ertem. es ezt a 4.02-ot tudnia kene a software updaternek? vagy ez nem magyar?


szer. okt. 08, 2008 10:30
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag

Csatlakozott: csüt. dec. 28, 2006 15:27
Hozzászólások: 235
Hozzászólás 
K.Zolee írta:
mi a legujabb sw 8600 lunara? nem kell feltetlen hogy magyar legyen. elvben kint van a 4.0 viszont, a sw updater 3.52nel leragadt.


4.02


szer. okt. 08, 2008 10:03
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1304
Tartózkodási hely: Buda-neha Gyorskocsis utca
Hozzászólás 
mi a legujabb sw 8600 lunara? nem kell feltetlen hogy magyar legyen. elvben kint van a 4.0 viszont, a sw updater 3.52nel leragadt.


szer. okt. 08, 2008 9:24
Profil Privát üzenet küldése ICQ
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
kag8655 írta:
Sziasztok, Megint én és már megint gondjaim adódtak...
Unokatesóm vett, egy N95 8GB-s készüléket, de az állandóan fagyott ekkor megpróbálta a rajta lévő 30.0.018-as SW-t újra rátölteni hátha jobb lesz, de a szerencsétlen nem dugta fel töltőre a készüléket és az az "Earsing Area 8..." sor után kikapcsolt megpróbálta death phone USB flashing eljárással frissíteni de a telefon nem engedte neki a frissítést mert Downgrade-nak érzékeli valami tipp esetleg hogy mit lehetne vele kezdeni? Ő azt mondta hogy megpróbál szerezni egy új alalapot.
Ment Neked PÜ.


szer. okt. 08, 2008 6:58
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: csüt. dec. 28, 2006 15:27
Hozzászólások: 235
Hozzászólás 
kag8655 írta:
Sziasztok, Megint én és már megint gondjaim adódtak...
Unokatesóm vett, egy N95 8GB-s készüléket, de az állandóan fagyott ekkor megpróbálta a rajta lévő 30.0.018-as SW-t újra rátölteni hátha jobb lesz, de a szerencsétlen nem dugta fel töltőre a készüléket és az az "Earsing Area 8..." sor után kikapcsolt megpróbálta death phone USB flashing eljárással frissíteni de a telefon nem engedte neki a frissítést mert Downgrade-nak érzékeli valami tipp esetleg hogy mit lehetne vele kezdeni? Ő azt mondta hogy megpróbál szerezni egy új alalapot.


Nem kell bűvészkedni. Keress olyat, akinek van hozzá flash adaptere és kb 10 perc múlva rajta a szoftver. De a fagyogatást nem biztos , hogy megoldja.


szer. okt. 08, 2008 6:50
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: kedd aug. 05, 2008 12:12
Hozzászólások: 14
Tartózkodási hely: A gép előtt...
Hozzászólás 
Sziasztok, Megint én és már megint gondjaim adódtak...
Unokatesóm vett, egy N95 8GB-s készüléket, de az állandóan fagyott ekkor megpróbálta a rajta lévő 30.0.018-as SW-t újra rátölteni hátha jobb lesz, de a szerencsétlen nem dugta fel töltőre a készüléket és az az "Earsing Area 8..." sor után kikapcsolt megpróbálta death phone USB flashing eljárással frissíteni de a telefon nem engedte neki a frissítést mert Downgrade-nak érzékeli valami tipp esetleg hogy mit lehetne vele kezdeni? Ő azt mondta hogy megpróbál szerezni egy új alalapot.


szer. okt. 08, 2008 6:03
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: csüt. dec. 28, 2006 15:27
Hozzászólások: 235
Hozzászólás 
Akoska írta:
Lehet, hogy nincs R&D dongle Magyarorszagon egyetlen darab sem?

Fura lenne...


Szervizekben nincs! Amúgy számos van...


kedd okt. 07, 2008 12:47
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: csüt. dec. 28, 2006 15:27
Hozzászólások: 235
Hozzászólás 
Macika írta:
Szenya írta:
Mit értesz központi szerviz alatt ?

Magyarországon nincs olyan szerviz , amelyik hivatalosan meg tudja csinálni a Nokia által biztosított eszközökkel.
Igazad van, töröltem...


Ez a screenshot mit bizonyít?

-Azt, hogy nem a szervizek számára hivatalosan elérhető PKD-1 vagy PK-1 vagy FLS-4S ill. FLS-5 dongle-t használtad.
-Esetleg azt is, hogy TrueTester - eknek fenntartott flashállomáshoz hozzá tudsz jutni. ( ezesetben nem volt szép, hogy feltetted a screenshot-ot)
-Vagy hack-elted a phoenix-et, ami nem bizonyítja, hogy a szerviz is tud ilyet.

Azt nem cáfolja, hogy -idézem magam:
Idézet:
Magyarországon nincs olyan szerviz , amelyik hivatalosan meg tudja csinálni a Nokia által biztosított eszközökkel.


Valamint attól, hogy ki tudod választani még messze van az, hogy ténylegesen meg is történik.


kedd okt. 07, 2008 12:03
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Lehet, hogy nincs R&D dongle Magyarorszagon egyetlen darab sem?

Fura lenne...


kedd okt. 07, 2008 11:47
Profil ICQ
arany tag

Csatlakozott: csüt. dec. 28, 2006 15:27
Hozzászólások: 235
Hozzászólás 
kerelyfe írta:
Szenya írta:
Akoska írta:
(A központi Nokia szervizben van ilyesmi)


A Nokia szervizek nem tudnak visszafelé flash-elni. Van is bajuk vele, ha a Swap frissebb, mint amit az operátor elfogadott. Csak RnD -s dongle segítségével tudnák megoldani, de nekik olyan nincs.

Kiemeltem a lényeget.


Mit értesz központi szerviz alatt ?

Magyarországon nincs olyan szerviz , amelyik hivatalosan meg tudja csinálni a Nokia által biztosított eszközökkel.


kedd okt. 07, 2008 6:43
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2878
Tartózkodási hely: Riverside
Hozzászólás 
Szenya írta:
Akoska írta:
(A központi Nokia szervizben van ilyesmi)


A Nokia szervizek nem tudnak visszafelé flash-elni. Van is bajuk vele, ha a Swap frissebb, mint amit az operátor elfogadott. Csak RnD -s dongle segítségével tudnák megoldani, de nekik olyan nincs.

Kiemeltem a lényeget.


hétf. okt. 06, 2008 22:33
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: csüt. dec. 28, 2006 15:27
Hozzászólások: 235
Hozzászólás 
Akoska írta:
Szia,

a válasz: nem.

A részletes válasz: igen, ott az opció, de ahhoz FBuson kellene tudni flashelni, amihez FLS5 és FPS11 hardver kell, gondolom ilyesmivel nem rendelkezel :) (A központi Nokia szervizben van ilyesmi)

Flasherbox-szal megoldható...


A Nokia szervizek nem tudnak visszafelé flash-elni. Van is bajuk vele, ha a Swap frissebb, mint amit az operátor elfogadott. Csak RnD -s dongle segítségével tudnák megoldani, de nekik olyan nincs.


hétf. okt. 06, 2008 19:33
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: pén. okt. 03, 2008 17:30
Hozzászólások: 3
Hozzászólás 
Macika írta:
Kicsineo írta:
Sziasztok! Ha valaki tud segítsen légyszi Nokia N95 telómat szoftrverfrissítettem, de közbe nem voltam ott. Mire visszajöttem addigra sötét képernyőn a nokia felirat volt kint. Kivettem az aksit, meg mindent, visszateszem, de nem kapcsol be, csak sötét képernyőn a nokia felirat jelenik meg és onnan semmi. Resetelni sem enged. bár nem vok biztos bene, hogy jolcsináltam-e.
Előre is köszi ha valaki tudja a meoldást!
Akarod még pár helyre beírni ugyanazt?


Bocsika, csak késöbb vettem észre, hogy inkább ide tartozik a kérdésem.

Kb. mnnyibe fog ez nekem kerülni, és hova kéne vinnem?


szomb. okt. 04, 2008 8:23
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Kicsineo írta:
Sziasztok! Ha valaki tud segítsen légyszi Nokia N95 telómat szoftrverfrissítettem, de közbe nem voltam ott. Mire visszajöttem addigra sötét képernyőn a nokia felirat volt kint. Kivettem az aksit, meg mindent, visszateszem, de nem kapcsol be, csak sötét képernyőn a nokia felirat jelenik meg és onnan semmi. Resetelni sem enged. bár nem vok biztos bene, hogy jolcsináltam-e.
Előre is köszi ha valaki tudja a meoldást!
Akarod még pár helyre beírni ugyanazt?


pén. okt. 03, 2008 22:59
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: pén. okt. 03, 2008 17:30
Hozzászólások: 3
Hozzászólás 
Sziasztok! Ha valaki tud segítsen légyszi Nokia N95 telómat szoftrverfrissítettem, de közbe nem voltam ott. Mire visszajöttem addigra sötét képernyőn a nokia felirat volt kint. Kivettem az aksit, meg mindent, visszateszem, de nem kapcsol be, csak sötét képernyőn a nokia felirat jelenik meg és onnan semmi. Resetelni sem enged. bár nem vok biztos bene, hogy jolcsináltam-e.
Előre is köszi ha valaki tudja a meoldást!


pén. okt. 03, 2008 20:22
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Milyen segítséget szeretnél, ami PONT EBBEN A TOPIKBAN ne volna szép szájbarágósan leírva?

Ha Te magad akarod megoldani, vedd a fáradságot és olvass.


szer. okt. 01, 2008 22:18
Profil ICQ
vas-tag

Csatlakozott: szer. okt. 01, 2008 21:50
Hozzászólások: 3
Hozzászólás 
Udv mindenki ! Tud segiteni vki,egy Nokia N95 8GB-s /magyar nyelv!!!/ product code ugyeben?! KOszi


szer. okt. 01, 2008 21:54
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
moco22 írta:
Akoska+Macika sziasztok. Szerintetek phoenix-szel vissza lehet tenni egy régebbi frissítést? (pl. N82-nél frissítettek 30-asra, és vissza szeretnék tenni a 20-as sw-t) Köszi a választ. :)
Bármelyikünknél megoldható, válassz! ;)


szer. okt. 01, 2008 19:10
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. jún. 09, 2006 15:05
Hozzászólások: 119
Hozzászólás 
Akoska írta:
Szia,

a válasz: nem.

A részletes válasz: igen, ott az opció, de ahhoz FBuson kellene tudni flashelni, amihez FLS5 és FPS11 hardver kell, gondolom ilyesmivel nem rendelkezel :) (A központi Nokia szervizben van ilyesmi)

Flasherbox-szal megoldható...


ok. köszi szépen. :)


szer. okt. 01, 2008 16:54
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Szia,

a válasz: nem.

A részletes válasz: igen, ott az opció, de ahhoz FBuson kellene tudni flashelni, amihez FLS5 és FPS11 hardver kell, gondolom ilyesmivel nem rendelkezel :) (A központi Nokia szervizben van ilyesmi)

Flasherbox-szal megoldható...


szer. okt. 01, 2008 16:27
Profil ICQ
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. jún. 09, 2006 15:05
Hozzászólások: 119
Hozzászólás 
Akoska+Macika sziasztok. Szerintetek phoenix-szel vissza lehet tenni egy régebbi frissítést? (pl. N82-nél frissítettek 30-asra, és vissza szeretnék tenni a 20-as sw-t) Köszi a választ. :)


szer. okt. 01, 2008 7:41
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Ezzel már el kell menned valakihez, akinek flasherboxa van, házilag nem javítható.

Nincs baja, csak nem lett 100% a flashelése, de azt ráerőltetni immár csak box-szal lehet.

Ha gondolod, keress meg (PÜ)


hétf. szept. 29, 2008 19:25
Profil ICQ
vas-tag

Csatlakozott: hétf. szept. 29, 2008 19:08
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
sziasztok van egy 6131 nokiám megpróbáltam szoftvert frissíteni de az utólsó lépésnél kikapcsolt a telefon ( nem merült le) azóta nem lehet bekapcsolni valaki tudna segíteni mit tehetek ilyenkor a számitógép nem ismeri fel pedig ha rádugom a kábelt becsilingel
előre is köszi


hétf. szept. 29, 2008 19:17
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: kedd aug. 05, 2008 12:12
Hozzászólások: 14
Tartózkodási hely: A gép előtt...
Hozzászólás 
Igen, az 1.038.14 megoldotta a problémát.


csüt. szept. 25, 2008 16:59
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Bizony NSS<>NSS. A linkelt oldalon levő legfrissebbet kell leszedni és menni fog.


szer. szept. 24, 2008 20:49
Profil ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1795
Tartózkodási hely: Budapest, XVII.
Hozzászólás 
Evo50 írta:
"Akkor már csak az a kérdés hogy az NSS miért nem volt hajlandó átírni a PC-t."

Telefon ki-be kapcsolása? Nálam is ez volt..


Nem akarom Macika üzletét rontani. :oops: 8)
Csak egy kérdés:
Melyik NSS verziót használod? Nekem is volt anno hasonló, majd letöltöttem a legfrissebb xx.12-es (most xx.14-es) NSS-t, és voálá: átírta a PC-t. :D


szer. szept. 24, 2008 20:07
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szomb. máj. 31, 2008 22:26
Hozzászólások: 26
Hozzászólás 
"Akkor már csak az a kérdés hogy az NSS miért nem volt hajlandó átírni a PC-t."

Telefon ki-be kapcsolása? Nálam is ez volt..


szer. szept. 24, 2008 14:35
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
kag8655 írta:
Macika írta:
Érdemes?

A Nokia jegyzi a nem saját PC-vel történt frissítést és AZONNALI garanciavesztéssel 'honorálja'!!!


Akkor már csak az a kérdés hogy az NSS miért nem volt hajlandó átírni a PC-t. A garanciaveszés meg ebben az esetben nem számított volna hiszen a nincs-et nem lehet elveszteni. A nyelvi csomagja a legnyugateurópaibb (Spanyol, Portugál, Francia, Angol, Holland stb) és a frissítés mellett az lett volna a lényeg hogy magyar legyen
Értem.

Sajnos csak fizetősen tudom felajánlani a megoldást, ha nem megy otthon...


kedd szept. 23, 2008 20:31
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: kedd aug. 05, 2008 12:12
Hozzászólások: 14
Tartózkodási hely: A gép előtt...
Hozzászólás 
Macika írta:
Érdemes?

A Nokia jegyzi a nem saját PC-vel történt frissítést és AZONNALI garanciavesztéssel 'honorálja'!!!


Akkor már csak az a kérdés hogy az NSS miért nem volt hajlandó átírni a PC-t. A garanciaveszés meg ebben az esetben nem számított volna hiszen a nincs-et nem lehet elveszteni. A nyelvi csomagja a legnyugateurópaibb (Spanyol, Portugál, Francia, Angol, Holland stb) és a frissítés mellett az lett volna a lényeg hogy magyar legyen


kedd szept. 23, 2008 16:16
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
kag8655 írta:
Sziasztok először is némi közszolgálati infó:
Nokia 8800 Arte/Sapphire Arte/Carbon Arte product code:
0557133 EURO-D, Latin, Brown


Bár nem hiszem hogy hasznos lenne, mert megpróbáltam NSS-el átírni a PC-t és nem volt rá hajlandó ti találkoztatok már ilyen problémával?
(Scan product - Read PC enabledbe pipa - kód átír - Write - telefon lehúz - visszadug - Scan product - Read PC)
ÉS NEM VÁLTOZOTT A PRODUCT CODE!!!

Ez valami újabb trükk lehet a nokiától?
Érdemes?

A Nokia jegyzi a nem saját PC-vel történt frissítést és AZONNALI garanciavesztéssel 'honorálja'!!!


hétf. szept. 22, 2008 17:38
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: kedd aug. 05, 2008 12:12
Hozzászólások: 14
Tartózkodási hely: A gép előtt...
Hozzászólás 
Sziasztok először is némi közszolgálati infó:
Nokia 8800 Arte/Sapphire Arte/Carbon Arte product code:
0557133 EURO-D, Latin, Brown


Bár nem hiszem hogy hasznos lenne, mert megpróbáltam NSS-el átírni a PC-t és nem volt rá hajlandó ti találkoztatok már ilyen problémával?
(Scan product - Read PC enabledbe pipa - kód átír - Write - telefon lehúz - visszadug - Scan product - Read PC)
ÉS NEM VÁLTOZOTT A PRODUCT CODE!!!

Ez valami újabb trükk lehet a nokiától?


hétf. szept. 22, 2008 17:25
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. jún. 09, 2006 15:05
Hozzászólások: 119
Hozzászólás 
r0b33 írta:
moco22 írta:
Sziasztok! :)
Jó pár helyen kerestem, itt is, de még nem találtam Nokia 6220 Classichoz product kódot. Valaki kérdezte tőlem és segíteni szeretnék neki.
Köszönöm :!:


Keresni én is kerestem, de én találtam is... mindjárt 2-őt... :twisted:

Nnna... a gonoszkodást félretéve, az alábbi 6220 EURO3 (magyar nyelvet (is) tartalmazó) PC-k. DE!!!

0557008 EURO3 PLUM
0556423 EURO3 BLACK CYAN

A helyzet az, hogy sem ezekhez, sem a többi (pl. EURO1, 2, MEA, APAC) PC-hez NINCS MÉG NSU fw... :?


:D köszi szépen :)


hétf. szept. 08, 2008 19:37
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag
Avatar

Csatlakozott: vas. aug. 31, 2008 13:31
Hozzászólások: 2
Hozzászólás 
moco22 írta:
Sziasztok! :)
Jó pár helyen kerestem, itt is, de még nem találtam Nokia 6220 Classichoz product kódot. Valaki kérdezte tőlem és segíteni szeretnék neki.
Köszönöm :!:


Keresni én is kerestem, de én találtam is... mindjárt 2-őt... :twisted:

Nnna... a gonoszkodást félretéve, az alábbi 6220 EURO3 (magyar nyelvet (is) tartalmazó) PC-k. DE!!!

0557008 EURO3 PLUM
0556423 EURO3 BLACK CYAN

A helyzet az, hogy sem ezekhez, sem a többi (pl. EURO1, 2, MEA, APAC) PC-hez NINCS MÉG NSU fw... :?


vas. aug. 31, 2008 14:45
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag
Avatar

Csatlakozott: vas. aug. 31, 2008 13:31
Hozzászólások: 2
Hozzászólás 
whitepeter írta:

Product code-t is kérnék ha lehet, ha kell!


0548835 RM-265 (v06.61) CTR BLACK
0551639 RM-265 (v06.61) CTR BRONZE
0554836 RM-265 (v04.84) CTR BLACK (O2 CZ BRANDED)
0554837 RM-265 (v04.84) CTR BRONZE (O2 CZ BRANDED)
0556727 RM-265 (v06.61) CTR BLACK (PANNON HU BRANDED)

Ezekhez a PC-khez tartoz(hat) magyar nyelv...


vas. aug. 31, 2008 14:02
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
És még Music Edition is lehet belőle ;)

Bár N70-nél ez túl sok extrát nem jelent...


csüt. aug. 28, 2008 13:59
Profil ICQ
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1538
Tartózkodási hely: A jelenben...
Hozzászólás 
raul560 írta:
Sziasztok! Vettem egy telefont Olaszból jött!! Egy Nokia N70-et!! Angol nyelvű!! Átirtam a magyar Product kódot Frissiteném a szoftvert de nem engedi!! Azt irja ki hogy a legujabb szoftver van a telón!! És nincs szükség a frissitésre!! Ez mitől lehet?? És igy hogy lesz magyar a teló ha nem tudom frissiteni a softot? A segitséget és a válasz előre is köszönöm!!


Ez esetben várnod kell egy frissebb szoftra, ami N70 esetében igen hosszú várakozási időt jelenthet.

Másik esetben elviszed egy olyanhoz, akinek megfelelő eszköze van hozzá, hogy bármilyen nyelű szoftot rá tudjon rakni. Ilyen pl. (ABC sorrendben) Akoska, Macika :wink:


csüt. aug. 28, 2008 11:54
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: pén. aug. 01, 2008 14:33
Hozzászólások: 8
Hozzászólás 
Sziasztok! Vettem egy telefont Olaszból jött!! Egy Nokia N70-et!! Angol nyelvű!! Átirtam a magyar Product kódot Frissiteném a szoftvert de nem engedi!! Azt irja ki hogy a legujabb szoftver van a telón!! És nincs szükség a frissitésre!! Ez mitől lehet?? És igy hogy lesz magyar a teló ha nem tudom frissiteni a softot? A segitséget és a válasz előre is köszönöm!!


csüt. aug. 28, 2008 10:58
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: vas. aug. 24, 2008 19:55
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
Sziasztok!

Nokia 6500 classic telomra felraktam a legújabb fw-t. Nem akartam, de a telom naponta 2-3 alkalommal eldobta magát, ilyenkor lefagyott 2-3 másodpercre majd visszatért. Ezt meguntam, frissités, persze magyar nyelv nem lett rajta. Nss felrak, csak az a baj, hogy nem ismeri fel a telót, hanem azt írja ki a bal alsó sarokba, hogy write new value.. error.
Mit tudok tenni? Kérlek segítsetek.

Product code-t is kérnék ha lehet, ha kell!

Köszi


vas. aug. 24, 2008 20:06
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 355
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás 
N95 deep plum euro 3 product code-t tudtok adni?

A magyarítás topicban nincs kiírva, hogy melyik a plum újabb kódja. A régi 0536074 plum kódra nem ajánlja fel, csak a 20-as firmware-t.


csüt. aug. 21, 2008 20:50
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 1824 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 37  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 38 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség