Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: csüt. márc. 28, 2024 9:23



Hozzászólás a témához  [ 293 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő
Bejelentették az Apple iPhone mobiltelefont! 
Szerző Üzenet
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
Ja igen, az meg a másik, hogy a K750 kijelzője sem karcolódik, mert vigyázok rá... :wink: Nem úgy mint az a vadbarom valamelyik videón, aki azzal a mozdulattal ejtette el, amivel kivette a dobozból. Kretén...

Guni


hétf. júl. 02, 2007 19:45
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1387
Tartózkodási hely: Szabolcs-Szatmár-Bereg Megye
Hozzászólás 
Azért anno a Benq-Siemens EF81-et is úgy reklámozták, hogy nem karcolódó, zafirüveg kijelzője van. Bár a teló szerintem egy vacak, de az anyaga tényleg jó volt és a külső kejelzője tényleg nem karcolódott. De az EL71 az jó anyagokból összerakott, és még a szoftvere is okés. Nem lennék meglepve ha a kijelzője sem karcolódna. (és az E71-é sem, mivel ugyanaz a kijelzője. Egyébbként még nem túl sok telót láttam, amelyiket szétszedve, az LCD-n maradna a "plexi". Bár utólag le lehet róla szedni, de csak rá van ragadva. De nem a búrkolathoz van rögzítve, ergo külön cserélhető. - Lenne, ha még gyáranák :cry: )


hétf. júl. 02, 2007 18:52
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
Macika írta:
Ebben LABDÁBA NEM RÚGOTT más készülék az iPod mellett.


Ha Te mondod, elhiszem, de azért azt gondolom Te sem állítod, hogy a csajok a plázában azért vettek iPod-ot, mert ugyanúgy végiganalizáltak több tucat különböző típust.

Idézet:
Hát ja, leszámítva, hogy valamiért nem akar karcolódni egy Istennek sem a Iphone kijelzője.

Remek legalább ellensúlyozza a Shuffle vagy melyik iPod kijelzőjét, amire bárhogyan vigyázol karcos lesz. Amúgy meg azért nem kéne úgy csinálni, mintha az üveg gyémánt lenne, nem azért kerül annyiba, hanem mert ennyiért is megveszik.

Továbbra is fenntartom, hogy az iPhone-on hatalmas nyereség van már most is, ha meg később lejjebb nyomják a gyártási költésgeket, akkor még nagyobb lesz. Valamint azt is fenntartom, hogy a ui egy nagyon jó koncepció, de ezen kívül semmi különleges nincs benne, enélkül és mondjuk Motorola logóval a feléért sem kéne senkinek.

Guni


hétf. júl. 02, 2007 17:27
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: pén. jún. 24, 2005 16:15
Hozzászólások: 87
Hozzászólás 
Londelmor írta:
daveed69 írta:
Amugy a 2 villa az becsukhato, mivel amcsi szabvany, az usb-s szinkron kabelt lehet bedugni.

sőt, hogyha jól tippelem meg azt az ilesztést, ami a (képen) bal felső negyedét elválasztja, akkor a csatlakozó cserélhető is (lenne, ha máshol is forgalmaznák), tehát későbbiekben oda illeszthető európai, japán, kínai szabványű dugasz is.
vagy ezt csak az optimizmus mondatja velem, miután bontottam már ki Palm TX csomagot? :)


Tokeletesen eltalaltad. Ha itthon veszel 1 ilyen toltot vagy akarmilyen apple toltot(a notisok is ilyenek), akkor EU-s csati van hozza.(a tobbi fejet termeszetesen kiba*zott dragan lehet megvenni hozza)


hétf. júl. 02, 2007 15:53
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 03, 2004 11:10
Hozzászólások: 3635
Tartózkodási hely: Shanghai, Pudong negyed
Hozzászólás 
daveed69 írta:
Amugy a 2 villa az becsukhato, mivel amcsi szabvany, az usb-s szinkron kabelt lehet bedugni.

sőt, hogyha jól tippelem meg azt az ilesztést, ami a (képen) bal felső negyedét elválasztja, akkor a csatlakozó cserélhető is (lenne, ha máshol is forgalmaznák), tehát későbbiekben oda illeszthető európai, japán, kínai szabványű dugasz is.
vagy ezt csak az optimizmus mondatja velem, miután bontottam már ki Palm TX csomagot? :)


hétf. júl. 02, 2007 15:45
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd aug. 15, 2006 17:50
Hozzászólások: 2060
Tartózkodási hely: tartózkodom tehát vagyok
Hozzászólás 
daveed69 írta:
Amugy a 2 villa az becsukhato,

Kép


hétf. júl. 02, 2007 15:37
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: pén. jún. 24, 2005 16:15
Hozzászólások: 87
Hozzászólás 
rittinger zoltán írta:
És hol van belőle a zsinór?Na meg hol van rajta a dugalj?


Ne vitatkozzal mar, csak fogadd el :lol: :lol:

Amugy a 2 villa az becsukhato, mivel amcsi szabvany, az usb-s szinkron kabelt lehet bedugni.

Kép

http://img516.imageshack.us/img516/3351/chzv2.jpg


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára daveed69 hétf. júl. 02, 2007 15:38-kor.



hétf. júl. 02, 2007 15:32
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd aug. 15, 2006 17:50
Hozzászólások: 2060
Tartózkodási hely: tartózkodom tehát vagyok
Hozzászólás 
És hol van belőle a zsinór?Na meg hol van rajta a dugalj?


hétf. júl. 02, 2007 15:30
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: pén. jún. 24, 2005 16:15
Hozzászólások: 87
Hozzászólás 
rittinger zoltán írta:
pampika írta:

Mi az a kis fehér doboz a 6. képen felül?


Halozati tolto, ugyanez van az ipodokhoz is, csak ahhoz kulon kell megvenni.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára daveed69 hétf. júl. 02, 2007 18:51-kor.



hétf. júl. 02, 2007 15:26
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 03, 2004 11:10
Hozzászólások: 3635
Tartózkodási hely: Shanghai, Pudong negyed
Hozzászólás 
meg aztán ott van az is, hogy tömegközlekedésen nem biztos, hogy érezhető a kristálytiszta hangminőség, főleg ha alig hallja az ember a zenét mondjuk egy metrón. ilyenkor legfeljebb a kapacitása jöhet fel előnyként az ipodnak, de persze nem midnekinek van szüksége annyi gigára sem...


hétf. júl. 02, 2007 15:21
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd aug. 15, 2006 17:50
Hozzászólások: 2060
Tartózkodási hely: tartózkodom tehát vagyok
Hozzászólás 
pampika írta:

Mi az a kis fehér doboz a 6. képen felül?


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára rittinger zoltán hétf. júl. 02, 2007 15:22-kor.



hétf. júl. 02, 2007 15:20
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: pén. jún. 24, 2005 16:15
Hozzászólások: 87
Hozzászólás 
Macika írta:
...Hát ja, leszámítva, hogy valamiért nem akar karcolódni egy Istennek sem a Iphone kijelzője...


Mivel az egesz felulet uvegbol van...
Azt meg mint tudjuk kevesebb dologgal lehet megkarcolni, mint amivel nem :wink: [/list]

Amugy mar fent van a neten a Firmware, de ugynezki nem lesz 1szeru dolguk, mert van a CPU ban valami TrustZone nevu cucc, ami megneheziti a hackelgetest.
http://www.engadget.com/2007/07/01/iphone-processor-found-620mhz-arm/


hétf. júl. 02, 2007 15:09
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
Hmm, nem tudom.
Nekem volt egy ipod minim. Alu házas. Mégis volt rajta pár karc, pedig leejtve sosem volt, max olyan, hogy táskába raktam tok nélkül, de akkor sem volt együtt semmi igazán karcolós tárggyal. A kijelzőn is voltak kisebb karcok.
A hangminőségével végülis nem volt gondom, leszámítva azt, hogy a gyári füles az kritikán aluli, a füles és a madzag forrasztása borzalmas, lötyögött (mintha félig elnegedte volna a forrasztás és emiatt a lötyögés miatt kattogott :? ). A 3-4 éves 2k-s sony fülessel is szebben szólt és az még a mai napig is remekül működik. Persze egy normális Koss fejhallgatóra kötve azért szólt rendesen :)
Ezután egy meizu m6-ra váltottam és nem bántam meg! Hangminőségben legalább olyan jó, ha nem jobb, mint az ipod. Gyárilag sennheiser füles jár hozzá, ami úgyszint fülbedugós, de szól tisztességesen. Amikor először hallgattam, az államat keresgettem a földön. És ezt csak rádugom a gépre és rakok rá, amit akarok. Nem vagyok az iTunes-hoz kötve, ami engem rettentően idegesített :roll:

Szóval sztem van alternatívája az ipodnak, amit bő egy éve megelégedéssel használok :D

Az iphone-hoz:
http://index.hu/tech/blog/2007/07/02/me ... kijelzoje/

és szétszedve ilyen...:
http://thinksecret.com/archives/iphonet ... index.html


hétf. júl. 02, 2007 15:00
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
guni. írta:
Nem féltem őket, elhiheted hogy nem fognak bukni rajta... Mp3 lejátszót is gyártanak már minden sarkon aztán mégis az övékből adanak el a legtöbbet, pedig másfélszer annyiba kerül mint egy iRiver vagy Meizu, amik sok tekintetben jobbak is nála.

Guni
Hümmm...

Áprilisban Japánban (2 hétig 100 m-re lakva egy 6 emeletes Bic Camerától) alkalmam volt végighallgatni kb. 40 fajta MP3 lejátszót, köztük az Apple iPod-jait is.
Úgy gondolom, egy MP3-lejátszónak a legfontosabb tulajdonsága az, hogy milyen minőségben szólaltatja meg a bitekbe zárt hangot és nem az, hogy milyen csilivili **** erőltetnek még bele kínai barátaink.
Ebben LABDÁBA NEM RÚGOTT más készülék az iPod mellett. Ezt bátran ki merem jelenteni.
Talán még a Sony babjai voltak, amik még felvették a versenyt, de fülesben és hangerőben jobb a iPod (bár gondolom, ki fog szabadulni pár service-patch, amivel a Sonyk tuningolhatók lesznek).

Szóval nem feltétlenül értek egyet, SAJÁT tapasztalat alapján.
Ráadásul ki merem jelenteni, hogy vájtfüllel szereztem a tapasztalatokat.


hétf. júl. 02, 2007 14:01
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
guni. írta:
...ha belegondoltok semmi überkülönleges hw-elem nem kell hozzá, ...
Hát ja, leszámítva, hogy valamiért nem akar karcolódni egy Istennek sem a Iphone kijelzője. Én meg még kétágú korom óta csak egyetlen, az Iphone árának háromszorosába kerülő készüléket láttam csak hasonló tulajdonságokkal, de az meg nem volt érintőképernyős.

Akárhogy is fanyalognak egyesek, az Apple - csakúgy, mint a iPod-dal - nem 12 hónapra gyártja a készülékeit. Hanem tartós használatra.
Ebben némileg eltér a most egyre jobban kialakuló törekvéstől...


hétf. júl. 02, 2007 13:52
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: pén. jún. 24, 2005 16:15
Hozzászólások: 87
Hozzászólás 
Al Bundy írta:
daveed69 írta:
Nincs stereo BT
Nincs Video kimenet
Nincs hangrogzites
Nincs MP3 vagy akarmilyen csengohang(csak a beepitett 25)
Nem lehet kulso modemkent hasznalni
Nincs Copy-Paste
Nincs MMS

http://winportal.net/?id=1027


Most ezzel mit csinaljak, eleve hulyesegeket ir:
"...Microsoft Office dokumentumok megnyitása és szerkesztése

iPhone: nincs
Windows Mobile: van..."

Holott meg lehet nyitni a doc/xls -ot/t siman.


hétf. júl. 02, 2007 11:45
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd máj. 17, 2005 10:26
Hozzászólások: 2046
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
daveed69 írta:
Nincs stereo BT
Nincs Video kimenet
Nincs hangrogzites
Nincs MP3 vagy akarmilyen csengohang(csak a beepitett 25)
Nem lehet kulso modemkent hasznalni
Nincs Copy-Paste
Nincs MMS

http://winportal.net/?id=1027


hétf. júl. 02, 2007 11:02
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
Nagyon találóan:

A Macintosh-freakek ugyanolyan idióták, mint a Windowos freakek vagy a linuxos freakek, csak nem egy közülük küldetéstudattal megvert sznob is. A freakek mindig idióták. Aki azzal jön, hogy ez vagy az a tuti, a legjobb, és mindent megold, azt, b**meg, le kell szórni rögtön a Tajgetoszról, mert hazudik. Egyrészt feladat van, amihez szerszám kell, a freak meg a kalapácsgyártók közül választja ki a legszimpatikusabbat, aztán azzal üt mindent és mindenkit.

http://index.hu/tech/hardver/tszalay4499/

Guni


szomb. jún. 30, 2007 14:20
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
Az a szó ismerős, hogy elvakultság, márka imádat?
Ezért. Ha egy hithű apple rajongót akarnál meggyőzni, hogy használjon win/symbianos telót, valószínűleg kirohanna a világból. De mostmár itt van neki az iphone. Ezt fogja megvenni, annak ellenére, hogy milyen hiányosságai vannak. De apple gyártmány, és neki ennyi elég. Ha valaki fanatikus, akkor nem racionális érvek alapján dönt. És sokan ebből nagyon jól megélnek... ;)


szomb. jún. 30, 2007 14:17
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
rittinger zoltán írta:
Na de akkor mitől van ez?Ennyi hülye ember lenne a világon? :D


Szeretnél egy tömör választ, vagy ez költői kérdés volt? :D Nem feltétlenül hülye, csak nem olyan szemmel néz a telefonra ahogy mi, hanem mint mondjuk egy ruhára. Ha tetszik neki és/vagy trendi akkor megveszi és lehet hogy nem is hátrány ha drága, hiszen így legalább nem lehet mindenkinek.

Guni


szomb. jún. 30, 2007 14:17
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 03, 2004 11:10
Hozzászólások: 3635
Tartózkodási hely: Shanghai, Pudong negyed
Hozzászólás 
rittinger zoltán írta:
Csak azért mert az van ráírva hogy Apple(ami mellesleg nem található az iPhone-on)
lehet, de van rajta lerágott alma a hátulján :D

Idézet:
szerk:Valóban így van?Akkor lehet hogy az Apple lopta az ötletet?
szerintem egyik sem lopott semmit. a Meizunál ugyanis nem olyan jellegű az UI, cska a készenléti képernyő hasonló szeirntem. az Apple multitouch kijelzője és egyéb UI jellegzetességei már nem reprodukálhatóak WM alatt. ha azok lennének, akkor semmi előnye nem lenne a 700MB-ot foglaló OSX-nek...


szomb. jún. 30, 2007 14:10
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd aug. 15, 2006 17:50
Hozzászólások: 2060
Tartózkodási hely: tartózkodom tehát vagyok
Hozzászólás 
Na de akkor mitől van ez?Ennyi hülye ember lenne a világon? :D
Csak azért mert az van ráírva hogy Apple(ami mellesleg nem található az iPhone-on)
szerk:Valóban így van?Akkor lehet hogy az Apple lopta az ötletet?


szomb. jún. 30, 2007 14:02
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 03, 2004 11:10
Hozzászólások: 3635
Tartózkodási hely: Shanghai, Pudong negyed
Hozzászólás 
rittinger zoltán írta:
Azt a jó receptet mindjárt el is kezdték másolni.Lásd Meizu.
pedig a Meizu előbb jelentette ba a kérdéses telefonját, mint az Apple az iPhone-t ;)


szomb. jún. 30, 2007 14:00
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
Nem féltem őket, elhiheted hogy nem fognak bukni rajta... Mp3 lejátszót is gyártanak már minden sarkon aztán mégis az övékből adanak el a legtöbbet, pedig másfélszer annyiba kerül mint egy iRiver vagy Meizu, amik sok tekintetben jobbak is nála.

Guni


szomb. jún. 30, 2007 13:54
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd aug. 15, 2006 17:50
Hozzászólások: 2060
Tartózkodási hely: tartózkodom tehát vagyok
Hozzászólás 
guni. írta:
hiszen megkapták a recepet, hogy hogyan lehet megfizethető áron rendkívül mutatós és jól használható ui-t készíteni.

Hát ez az,ezért szívnak nagyot és kaszálnak az utánuk következők.Azt a jó receptet mindjárt el is kezdték másolni.Lásd Meizu.Hamár ilyet alkottak,akkor legalább olyan lenne hogy azt évekig ne tudjuk elfelejteni.


szomb. jún. 30, 2007 13:51
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
Egyébként meg az iPhone-t még mindig többre tartom, mint mondjuk a Shine-t, mert ebben legalább tényleges innováció van, nem pedig csak annyiról van szó, hogy csináltak egy szép telefont.

Guni


szomb. jún. 30, 2007 13:47
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 03, 2004 11:10
Hozzászólások: 3635
Tartózkodási hely: Shanghai, Pudong negyed
Hozzászólás 
ráadásul, ha megnézed, hogy az iPhone-tól el vannak ájulva, hogy milyen dpi-t tud a kijelzője... nos összehasonlítás:

iPhone: 3,5" 320*480px
Meizu M8: 3,32" 480*720px

;) nem rossz szerintem. igaz, hogy a Meizu nem multitouch, és WM6 fut rajta, és nem a nálunk bevezetett 3G szabványt használja (TD-SCDMA), de még így is impresszív, főleg az ára (a 4GB-os kamera nélküli darab 195usd)


szomb. jún. 30, 2007 13:44
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
Így van, az iPhone-nal végülis mindenki jól fog járni, az Apple-fetisiszta sznoboknak most már Apple telefonja is lehet, általuk az Apple is nem kis összeget fog kaszálni, hiszen ha belegondoltok semmi überkülönleges hw-elem nem kell hozzá, éritőkijelzős lcd-k már több mint 10 éve is voltak a piacon, csak valamiért eddig senkinek sem jutott eszébe, hogy lehetne ilyen kezelőfelületet írni hozzá, de miután megcsinálták már csak fel kell tenni a telóra, sok pénzbe nem kerül, tehát valszeg óriási haszonkulccsal lehet majd árulni és ugyanezért jól jön majd a ipar többi szereplőjének, és általuk nekünk is, hiszen megkapták a recepet, hogy hogyan lehet megfizethető áron rendkívül mutatós és jól használható ui-t készíteni.

Guni

u.i.: Hú, ez egy szép hosszú mondat lett... :D


szomb. jún. 30, 2007 13:43
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd aug. 15, 2006 17:50
Hozzászólások: 2060
Tartózkodási hely: tartózkodom tehát vagyok
Hozzászólás 
Hát akkor elég rosszul van felépítve az a cég :D Akkor maximum azokra a "buta" emberekre hagyatkozhatnak akik csak a márkát látják és nem a tudást mögötte.Itt van mindjárt egy álltalad korábban említett teló,a Meizu(nemtomhányas modellje)ami szerintem tudásban elég jól tartja a lépést az iPhone-al.Ha könnyebben eljutna a felhasználókhoz,szerintem nem is gondolkodnának sokat hogy melyiket válasszák
Erről a Meizuról volt szó
[kép1]
[kép2]


szomb. jún. 30, 2007 13:19
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 03, 2004 11:10
Hozzászólások: 3635
Tartózkodási hely: Shanghai, Pudong negyed
Hozzászólás 
szerintem nem erre akart kilyukadni. az Apple nyilván nem másoknak irányvonalat mutató telefonnak szánta, hanem biztosan meg vannak győződve róla, hogy valami überjót alkottak (vagy legalábbis ezt kommunikálják az emberek felé /amúgy minden terméküknél/). ahogy valósznű a Tmobile is meg van róla győződve, hogy a legszebb szín a "madzsenta". közben nem is, de azért mégis megveszi egy csomó ember a cuccaikat.

az egész Apple cég úgy van felépítve, hogy tulajdonképpen nagyrészt imázst árulnak. ez csomó embernek jó, mert elhiszik, hogy a logó mögött egyediség lakozik. más embereknek meg azért jó, mert divatdiktátorként a cég valójában utat fog mutatni a többieknek, és így meg lehet majd később venni a hasonló termékeket olcsóbban, nagyobb tudással.


szomb. jún. 30, 2007 13:08
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag

Csatlakozott: hétf. máj. 07, 2007 13:04
Hozzászólások: 380
Hozzászólás 
Telefonálni lehet vele... :roll: ?


szomb. jún. 30, 2007 13:02
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd aug. 15, 2006 17:50
Hozzászólások: 2060
Tartózkodási hely: tartózkodom tehát vagyok
Hozzászólás 
Akkor arra akarsz kilyukadni hogy az iPhone nem volt másra kitalálva mint hogy irányvonalat adjon,merre is kéne elindulni a telefon gyártóknak.Megérte ez így az Apple-nak?


szomb. jún. 30, 2007 12:43
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
Az Shine, Chocolate, meg Ulta Edition mobilokat sem azért veszik, mert technikailag hibátlan termékek, hanem mert trendiek. Ez ugyanolyan. Az Apple-freakeknek tök mindegy, ők akkor is ott táboroznának a boltok előtt, ha kétszerenyibe kerülne és feleannyit tudna, akinek meg a tudás számít, az úgysem fogja megvenni. Számomra az iPhone egy nagyszerű koncepció telefon. Önmagában nem használható, de jól mutatja az iparágnak hogy milyen irányba kell fejlődnie a felhasználói felületeknek. Ha majd a rendes telefongyártók körében is elterjed a megoldás, akkor majd örömmel megveszem rendes áron, de addig nehogy már egy N95-nél is többet kelljen kiadnom egy telefonra, ami tudásra a K750-emmel vethető kb össze.

Guni


szomb. jún. 30, 2007 12:10
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 03, 2004 11:10
Hozzászólások: 3635
Tartózkodási hely: Shanghai, Pudong negyed
Hozzászólás 
hát, úgy látom hozza a formáját az Apple. a telefon szép, érdekes, egyetlen hatalmas parasztvakítás, miközben a praktikusságot (és kompatibilitást) teljesen félretették.

ilyenem sem lesz :)


szomb. jún. 30, 2007 12:06
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd aug. 15, 2006 17:50
Hozzászólások: 2060
Tartózkodási hely: tartózkodom tehát vagyok
Hozzászólás 
http://www.origo.hu/techbazis/mobil/20070627-sok-mobilos-funkcio-hianyzik-az-apple-iphonebol.html

Ez szinte hihetelen.Nagy beharangozás után kiderült a végleges verzió otromba hibái és hiányosságai.Ilyen egy elcsezett konstrukciót.Pedig az első infók alapján még igéretesnek is tűnt.


szomb. jún. 30, 2007 11:25
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: pén. jún. 24, 2005 16:15
Hozzászólások: 87
Hozzászólás 
Soockit írta:
daveed69 írta:
Nincs stereo BT
Nincs Video kimenet
Nincs hangrogzites
Nincs MP3 vagy akarmilyen csengohang(csak a beepitett 25)
Nem lehet kulso modemkent hasznalni
Nincs Copy-Paste
Nincs MMS

Bar ez mind orvosolhato 1 software update-el, remelem meg is teszik.


Ezek közzül szerintem a video kimenet, a hangrögzítés és a copy-paste nem olyan nagy hiba, de illene tudnia legalább az utolsó kettőt


Mar bocsanat, de az hogy nem tudok felvenni 1 beszelgetest...(Siemens S25 is tudta)
A Copy Paste 1 sima tellonal nem nagy hiba, de ami internet communicatornak van beharangozva abba igenis kell szvsz.

A Video out meg baromi jol muxik az ipodon is, szal nemertem miert hagytak ki(vagyis ertem: a headsetnek nem eleg a 3 pines csati igy a 4.-re a mic et raktak a composit video kimenet helyett)


csüt. jún. 28, 2007 11:23
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 495
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
daveed69 írta:
Nincs stereo BT
Nincs Video kimenet
Nincs hangrogzites
Nincs MP3 vagy akarmilyen csengohang(csak a beepitett 25)
Nem lehet kulso modemkent hasznalni
Nincs Copy-Paste
Nincs MMS

Bar ez mind orvosolhato 1 software update-el, remelem meg is teszik.


Ezek közzül szerintem a video kimenet, a hangrögzítés és a copy-paste nem olyan nagy hiba, de illene tudnia legalább az utolsó kettőt


csüt. jún. 28, 2007 11:03
Profil Privát üzenet küldése ICQ
ezüst tag

Csatlakozott: pén. jún. 24, 2005 16:15
Hozzászólások: 87
Hozzászólás 
Nincs stereo BT
Nincs Video kimenet
Nincs hangrogzites
Nincs MP3 vagy akarmilyen csengohang(csak a beepitett 25)
Nem lehet kulso modemkent hasznalni
Nincs Copy-Paste
Nincs MMS

Bar ez mind orvosolhato 1 software update-el, remelem meg is teszik.


csüt. jún. 28, 2007 10:47
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 495
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
http://www.youtube.com/watch?v=VcRfAaIb2Ro


csüt. jún. 28, 2007 7:42
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
Atyagatya...nagyon szép.


hétf. jún. 25, 2007 17:18
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 03, 2004 11:10
Hozzászólások: 3635
Tartózkodási hely: Shanghai, Pudong negyed
Hozzászólás 
viszont ez kifejezetten nagyon szép!

Binsz, ha még olvasod a fórumot: na ilyen telefonok a szépek szerintem, nem az olyan szögletesek, amiket te is tervezgetsz, csak ezt akkor régebben, amikor szó volt róla nem igazán tudtam leírni szépen, de szerencsére valaki megrajzolta helyettem.


hétf. jún. 25, 2007 15:50
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd aug. 15, 2006 17:50
Hozzászólások: 2060
Tartózkodási hely: tartózkodom tehát vagyok
Hozzászólás 
Jajj,ugyan má.Ez hogy jön ide.Szép-szép de ez igencsak abban a stádiumban van amikor mégcsak tervrajzon létezik


hétf. jún. 25, 2007 14:46
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 19:04
Hozzászólások: 476
Hozzászólás 
Kép


Blank Phone - koncepció az iPhone nyomában


hétf. jún. 25, 2007 12:29
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
Na igen, megfelelő áron szinte bármilyen telefonra azt lehet mondani, hogy király... Sajnos ez valszeg jóval 100 felett lesz.

Guni


szomb. jún. 23, 2007 16:06
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd aug. 15, 2006 17:50
Hozzászólások: 2060
Tartózkodási hely: tartózkodom tehát vagyok
Hozzászólás 
Bazki,nekem csak 24:39-ig ment :D
Nem sokat értettem belőle,mert englisül mondja de nem lesz az rossz.Mondjuk nem kéne nagyon 100ezer fölé menni az árával


szomb. jún. 23, 2007 15:46
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 194
Hozzászólás 
24:40 a teljes hossza, nekem rendben végigjátszotta. Vicces teló lesz. :)


szomb. jún. 23, 2007 15:42
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1307
Tartózkodási hely: Pécs
Hozzászólás 
Itt egy szép hosszú video a működéséről:

http://www.myitablet.com/welcoming-the-jesus-iphone-into-the-world-22916.php

A gond csak az, hogy 17:32-nél hirtelen vége szakad, de érdemes megnézni. Nem sok újdonság van benne, de szépen, érthetően bemutatja egy igazi példányon, hogy mit is tud.


szomb. jún. 23, 2007 8:44
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 03, 2004 11:10
Hozzászólások: 3635
Tartózkodási hely: Shanghai, Pudong negyed
Hozzászólás 
én mondjuk tudok olyanokat olvasni ;) egyébként azért linkeltem be, hogy hátha valaki nyomon akarja követni, hogy tesznek-e fel új képet vagy valamit a telóról.

egyelőre azt sem lehet biztosra tudni, hogy Kínában mikor forgalmazzák majd, senki nem tud még ott biztosat azon a fórumon. az, hogy ide mennyire jön be, jó kérdés. a Meizu-nak úgy tudom nem nagyon van itt nálunk kapcsolata, bár azért forgalmazzák a termékeiket. ettől függetlenül sufni boltok biztos behozzák kis példányszámban majd.


pén. márc. 23, 2007 23:34
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd aug. 15, 2006 17:50
Hozzászólások: 2060
Tartózkodási hely: tartózkodom tehát vagyok
Hozzászólás 
Londelmor írta:
Idézet:
(forrás: [link])

ez jó vicc volt.ki tud ilyet itt olvasni
Idézet:
魅族M8在06年已经开始规划,期间为了说服LCD/主控芯片等国际一流供应商为我们提供零部件开模开发问题,我们不断的展示M8的整体规划/概念,包括外观设计,当然一个产品外观在确定之前需要有很多的变更和细化,尤其iPhone发布后我们确实得到了一些启示(例如用金属圈包主触摸屏可以把产品厚度缩减1mm,当然我们还拆了很多部摩托罗拉 ROKR E6得到同样的结论)。至于外观问题,我认为M8和iPhone并不相同,再说这个东西我们只相信法律,如果法律没问题为什么我们不能做?但无论如何魅族M8类似iPhone这个产品概念包括显示屏横竖比例仅仅是一种巧合,这样的规划我们早在iPhone发布之前就这样,很多国际大公司的相关人员知道。

azért jó kis teló.van rá valami esély hogy eljut kicsiny hazánkba is?


pén. márc. 23, 2007 23:12
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 03, 2004 11:10
Hozzászólások: 3635
Tartózkodási hely: Shanghai, Pudong negyed
Hozzászólás 
nem találtam meg, pedig úgy emlékszem, hogy ezen a fórumon is felbukkant már a hír, hogy a kínaiak (is) iPhone klónt csinálnak.
itt a hír róla:[link]

itt vannak élő(bbnek tűnő )képek a cuccról, ráadásul a forrás a Meizu hivatalos oldalának a fóruma:

[link], [link], [link], [link]

(forrás: [link])

még nézelődök azon a fórumon. egyelőre az ottani beszélgetések arra utalnak, hoyg igazi, és a Meizu még az iPhone előtt akarja piacra dobni (legalábbis Kínában biztosan).
mondjuk az is felvetődött, hogy eleve az ötlet is korábbi, de ezt most így nem tudom megítélni.

de mindenesetre ha tartani tudják az árat, akkor elég jó lesz 8)


pén. márc. 23, 2007 19:48
Profil Privát üzenet küldése ICQ
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 293 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 17 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség