Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: pén. márc. 29, 2024 15:00



Hozzászólás a témához  [ 293 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő
Bejelentették az Apple iPhone mobiltelefont! 
Szerző Üzenet
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. júl. 23, 2004 1:37
Hozzászólások: 481
Tartózkodási hely: Eger
Hozzászólás 
Al Bundy írta:
Finder írta:
ami képes megjeleníteni rendesen az oldalakat (nem úgy mint az e61) és persze eott van az a lehetőség is, hogy a hangpostádban lévő üzeneteket kilistázza és a levelező kliense is felülmulja az e61-esben lévőt

Én 1 héten keresztül nyúztam órákon át az E61 böngészőjét. Nem találtam olyan oldalt, amit ne tudott volna rendesen megjeleníteni. Fogalmam sincs, hogy te mit csináltál vele...
A gyári levelező kliense tényleg nem egy nagy szám, de a videók alapján az iPhone-é semmivel sem lesz jobb. Az E61-re legalább ott van a ProfiMail, kb. fél perc feltelepíteni rá (amire úgy tűnik, hogy te 2 hét alatt lusta voltál, ez nem a teló hibája), ami viszont nagy valószínűséggel lemossa az iPhone-ét.

Megnéztem az operaminivel ezt az oldalt. Az átlátszó frame fekete, de ezen kívül látszik a teljes oldal rendesen. (SE K790 + OperaMini 1.23 erősen módolt verzió)


csüt. feb. 01, 2007 15:55
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd jan. 30, 2007 22:06
Hozzászólások: 4
Hozzászólás 
vicsege írta:
A kérdéses honlapot még nem próbáltam megnyitni az E61-esemmel, de azt állíthatom, hogy az E61-esem gyári böngészője SOKKAL több oldalt alapból meg tud nyitni mint pl. az MDA Pro-m gyári explorere! Nekem nagyon bejön az Iphone, valószínüleg fogok is vásárolni egyet, de azért az E61- est nem degradálnám le nagyon az Iphone mellett sem!

Üdv.
vicsege

ui: a gyorsaságáról meg annyit, az eddigi Nokiáimat messze veri! ( Nokia 3650, 7610, 9210, 9500...) Ráadásul a PDA- m mellett sem szégyenkezhet, pedig nem 520- as proci van benne...( és persze tudom, hogy a proci sem minden!)


Nem rossz a böngészője, de még van rajta mit javítani. Szerencsére az itt felsorolt többi telefonnal nem volt dolgom. (el sem merem képzelni) Az akkor csak nálam fordult elő, hogy láttam ahogy az UI különböző elemei sorra megjelennek?


szer. jan. 31, 2007 22:24
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: csüt. júl. 01, 2004 9:04
Hozzászólások: 188
Hozzászólás 
A kérdéses honlapot még nem próbáltam megnyitni az E61-esemmel, de azt állíthatom, hogy az E61-esem gyári böngészője SOKKAL több oldalt alapból meg tud nyitni mint pl. az MDA Pro-m gyári explorere! Nekem nagyon bejön az Iphone, valószínüleg fogok is vásárolni egyet, de azért az E61- est nem degradálnám le nagyon az Iphone mellett sem!

Üdv.
vicsege

ui: a gyorsaságáról meg annyit, az eddigi Nokiáimat messze veri! ( Nokia 3650, 7610, 9210, 9500...) Ráadásul a PDA- m mellett sem szégyenkezhet, pedig nem 520- as proci van benne...( és persze tudom, hogy a proci sem minden!)


szer. jan. 31, 2007 21:38
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd jan. 30, 2007 22:06
Hozzászólások: 4
Hozzászólás 
Zoltanfi írta:
Ezt a beszeljukmec honlapot próbáltad már pc-n 320 pixel széles ablakban megnyitni?


1. Nem Mec, hanem Mac.

2. Nem értem a kérdésed. Nekem nem a méretével volt bajom, mert az pont tökéletesen használható volt az e61-en is és az lesz az iPhone-on is. Én a html-t értelmező részét kritizáltam.


szer. jan. 31, 2007 20:29
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. nov. 04, 2004 1:29
Hozzászólások: 1147
Hozzászólás 
Ezt a beszeljukmec honlapot próbáltad már pc-n 320 pixel széles ablakban megnyitni?


szer. jan. 31, 2007 2:46
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd jan. 30, 2007 22:06
Hozzászólások: 4
Hozzászólás 
Egyszerű! Felmész a beszeljukmac.com-ra és az átlátszó felső frame már hiányzik, de ez csicsa ezért még nem lenne gáz, de amikor görgetsz akkor a kis kicsinyített képen többször is megjeleníti a (szerinte) fekete frame-et, ha néha megállsz görgetés közben, de a legzavaróbb az az, hogy ha hosszú szöveget írtam egy szövegmezőbe az oldalon (fórumon gyakori) akkor nem tudtam benne görgetni és a szöveg egy részét vakon kellett szerkesztenem. A levelező kliens pedig olyanokat csinált, hogy én rányomtam a levelek ellenőrzésére ő meg is tette, elolvasta őket és kiléptem a főképernyőre, de mikor oda értem már jelezte is, hogy levelem jött. A probléma csak annyi, hogy ezek azok a levelek amiket épp az előbb olvastam el. Honnan kellett volna tudnom, hogy milyen programok vannak hozzá? Ha az alap kliens gagyi az a telefon hibája, ha van jobb az az azt fejlesztők érdeme. Ami még szörnyen zavart az e61-ben, hogy szörnyen lassú volt és, hogy a böngészőjében volt 2 idegesítő bug, az egyik az az, hogy ahhoz, hogy a fórum főképernyője (ahol a friss hozzászólások vannak) frissüljön mindig üríteni kellett a cache-t a másik pedig az, hogy ahol olyan kép volt az oldalnon, hogy ha fölé viszed a kurzort megváltozik ott elfelejtette betölteni a képet, de az eredeti eltűnt és nem jött vissza. Persze lehet, hogy ha meglesz az iPhone azt is ugyanígy fogom szidni 2 hét mulva. Majd meglátjuk. :)


szer. jan. 31, 2007 1:35
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd máj. 17, 2005 10:26
Hozzászólások: 2046
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
Finder írta:
ami képes megjeleníteni rendesen az oldalakat (nem úgy mint az e61) és persze eott van az a lehetőség is, hogy a hangpostádban lévő üzeneteket kilistázza és a levelező kliense is felülmulja az e61-esben lévőt

Én 1 héten keresztül nyúztam órákon át az E61 böngészőjét. Nem találtam olyan oldalt, amit ne tudott volna rendesen megjeleníteni. Fogalmam sincs, hogy te mit csináltál vele...
A gyári levelező kliense tényleg nem egy nagy szám, de a videók alapján az iPhone-é semmivel sem lesz jobb. Az E61-re legalább ott van a ProfiMail, kb. fél perc feltelepíteni rá (amire úgy tűnik, hogy te 2 hét alatt lusta voltál, ez nem a teló hibája), ami viszont nagy valószínűséggel lemossa az iPhone-ét.


kedd jan. 30, 2007 23:01
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd jan. 30, 2007 22:06
Hozzászólások: 4
Hozzászólás 
Ezzel a videóval csak az a baj, hogy ti nem ismeritek, hogy mi van emögött a kijelző mögött. Elárulom, hogy hátulról van rávetítve projektorral a kép az az érintést pedig egy kamera érzékeli. A probléma a cuccal az, hogy nagyon sok helyet foglal és fényben nem használható. Szóval biztosan nem gy működik az iPhone-ban lévő. Egyébként azt már az Apple is megmondta, hogy ez NEM a végleges telefon. Valószínűleg az európai változat 3G-s lesz, de az USA-ban még nincs 3G (sokan nem tudják, de náluk ellenben azzal amit a filmekben látni kevésbé elterjedt dolog a mobil telefon és az SMS-t sem igazán ismerik) és sokkal használhatóbb az, hogy Wi-Fi-s, mert azt mindenhol találsz. A telefon bővíthető widget-eken keresztül amik lényegében apró programok és lehet, hogy ez a zárt platform dolog kamu és csak azért mondták, hogy ne rohamozzák meg őket a fejlesztők levelei amikor még a telefon nem végleges. A készülékben nem csak az új UI a különleges, hanem az is, hogy normális webböngészője van ami képes megjeleníteni rendesen az oldalakat (nem úgy mint az e61) és persze eott van az a lehetőség is, hogy a hangpostádban lévő üzeneteket kilistázza és a levelező kliense is felülmulja az e61-esben lévőt (2 hétig bírtam ki azzal a telefonnal, soha többet).


kedd jan. 30, 2007 22:24
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
Al Bundy írta:
A második videó kötelező darab mindenkinek! Aztán lehet gondolkodni, hogy miért volt az iPhone bejelentésekor az a hú, meg há, amikor ezt a kezelőfelületet hirdették hatalmas újdonságként.
http://mobilarena.hu/hirek/2007-01-12/iphone_forradalom.html


Ez a video egyszer mr volt a fórumban, amikor megjelent. AKkor is nagyon tetszett és egy ilyen eszközben rengeteg lehetőség van. Persze nem sokan ismerik, így az apple nyugodtan eladhatja a saját eszközét mint nagy felfedezés.


szer. jan. 24, 2007 21:51
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 882
Hozzászólás 
kerelyfe írta:
392MHz írta:
kiváncsi lennék azért, hogy egy ilyen touchscreenen milyen sebességgel lehet pl. sms-t irni és mennyi ideig fogja birni az sms bajnokok "kiképzését...."

Mondjuk Ferrari után sem szokás ekét kötni....... Általában.
De lehet hogy van, aki megteszi.


Akkor a számok/tárcsázóképernyő is feleslegesek...
Ugyan ki fog ezzel telefonálni, mikor internetezni is tud....


szer. jan. 24, 2007 21:41
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2878
Tartózkodási hely: Riverside
Hozzászólás 
392MHz írta:
kiváncsi lennék azért, hogy egy ilyen touchscreenen milyen sebességgel lehet pl. sms-t irni és mennyi ideig fogja birni az sms bajnokok "kiképzését...."

Mondjuk Ferrari után sem szokás ekét kötni....... Általában.
De lehet hogy van, aki megteszi.


szer. jan. 24, 2007 20:28
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 882
Hozzászólás 
kiváncsi lennék azért, hogy egy ilyen touchscreenen milyen sebességgel lehet pl. sms-t irni és mennyi ideig fogja birni az sms bajnokok "kiképzését...."


szer. jan. 24, 2007 20:00
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: pén. jún. 24, 2005 16:15
Hozzászólások: 87
Hozzászólás 
guni. írta:
Londelmor írta:
én is azt olvastam, hogy az apple nem akarja, hogy 3rd party szoftverek legyenek a gépére. ami szerintem elég nagyképű, és ostoba hozzállás.

Ez jellemző az Apple-re. Hasonlóba majdnem belebukott az egész cég a 90-es évek elején; akkor meg a hw-gyártás jogát nem akarták kiadni a kezükből. Aztán kitalálták hogy csináljanak trendi kütyüket és végül ez menette meg a céget.

Guni


Eppen hogy ki volt adva a HW pl a UMAX, Power Computing is csinalt fele annyi penzert PPC ket es ment rajta hibatlanul az MacOS, 97 ben mikor visszajott Jobs az elso dolga volt ezt beszuntetni(szerencsere), mondjuk torolt 1 csomo jo dolgot is pl Newton.

Sztem lesznek 3rd party dolgok de csak az Apple-on keresztul.


szer. jan. 24, 2007 12:52
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd máj. 17, 2005 10:26
Hozzászólások: 2046
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
A második videó kötelező darab mindenkinek! Aztán lehet gondolkodni, hogy miért volt az iPhone bejelentésekor az a hú, meg há, amikor ezt a kezelőfelületet hirdették hatalmas újdonságként.
http://mobilarena.hu/hirek/2007-01-12/iphone_forradalom.html


szer. jan. 24, 2007 0:46
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
Londelmor írta:
én is azt olvastam, hogy az apple nem akarja, hogy 3rd party szoftverek legyenek a gépére. ami szerintem elég nagyképű, és ostoba hozzállás.

Ez jellemző az Apple-re. Hasonlóba majdnem belebukott az egész cég a 90-es évek elején; akkor meg a hw-gyártás jogát nem akarták kiadni a kezükből. Aztán kitalálták hogy csináljanak trendi kütyüket és végül ez menette meg a céget.

Guni


szomb. jan. 20, 2007 19:28
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 03, 2004 11:10
Hozzászólások: 3635
Tartózkodási hely: Shanghai, Pudong negyed
Hozzászólás 
Al Bundy írta:
k_chris írta:
de ha ezen valami MAC OSX jellegű opsys fut akkor most ez ne lenne bővíthető?

Nem egy helyen olvastam, hogy nem lehet rá programokat telepíteni.

én is azt olvastam, hogy az apple nem akarja, hogy 3rd party szoftverek legyenek a gépére. ami szerintem elég nagyképű, és ostoba hozzállás. meg akkor a java támogatást is kihagyják? mert szerintem ha nem lehet rá játékokat meg egyéb javás cuccokat sem tenni, akkor elég jelentős vásárlói rétegtől esnének el...


szomb. jan. 20, 2007 17:53
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
Mondjuk 4 v. 8 gb mellett sztem nem olyan nagy hiány, hogy nem lehet bővíteni.


szomb. jan. 20, 2007 16:03
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd máj. 17, 2005 10:26
Hozzászólások: 2046
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
k_chris írta:
de ha ezen valami MAC OSX jellegű opsys fut akkor most ez ne lenne bővíthető?

Nem egy helyen olvastam, hogy nem lehet rá programokat telepíteni.


szomb. jan. 20, 2007 15:52
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 941
Hozzászólás 
Al Bundy írta:
Zoltanfi írta:
Melyik pda-gsm combo tud ma ilyet?

Ácsi! Ez nem egy PDA-GSM kombó, de még csak az okostelefonokhoz sincs semmi köze! Ugyanis a PDA-k és az smart-phone-ok jellegzetessége az, hogy külső programokkal bővíthetőek. Ebből a szempontból sima java programokat futtatni tudó alsókategóriás telefon is leveri... (Szerintem ez VICC A KÖBÖN, így, csupa nagybetűvel.)


de ha ezen valami MAC OSX jellegű opsys fut akkor most ez ne lenne bővíthető? szerintem is az UIn kívül nincs benne sok minden extra.. és nagyon gáz dolgokat hagytak ki belőle (Akksicsere, memo bővítés). ugyanaz a koncepció mint az iPodnál..


pén. jan. 19, 2007 16:26
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1387
Tartózkodási hely: Szabolcs-Szatmár-Bereg Megye
Hozzászólás 
skynet írta:
Idézet:
a "PradaPhone" is tud olyat, amit az Apple új üdvöskéje nem: rendelkezik egy memóriakártya-foglalattal. (Ez persze csak relatív előny, hiszen az iPhone-nak eleve 4 vagy 8 MB-os beépített memória áll rendelkezésére.)


nem lesz az túl sok? :wink:


Hát, most ezt olvasom:
"eleve 4 vagy 8 GB-os beépített memória áll rendelkezésére"

Úgy látszik, javították.


pén. jan. 19, 2007 13:47
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd máj. 17, 2005 10:26
Hozzászólások: 2046
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
Zoltanfi írta:
Melyik pda-gsm combo tud ma ilyet?

Ácsi! Ez nem egy PDA-GSM kombó, de még csak az okostelefonokhoz sincs semmi köze! Ugyanis a PDA-k és az smart-phone-ok jellegzetessége az, hogy külső programokkal bővíthetőek. Ebből a szempontból sima java programokat futtatni tudó alsókategóriás telefon is leveri... (Szerintem ez VICC A KÖBÖN, így, csupa nagybetűvel.)


csüt. jan. 18, 2007 16:54
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2878
Tartózkodási hely: Riverside
Hozzászólás 
iPhone: véletlen egybeesések


csüt. jan. 18, 2007 16:37
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
pampika írta:
Al Bundy írta:
De hogy egy noti ára? Na, ne...

Ennyi erővel jobban megér 200k-t, mint egy 8800 ;)
A 8800 - mint tudjuk - a sznoboknak fenntartott presztízstelefon, ráadásul jól elk..., szóval elrontva rendesen, még gyárilag.

Emellett meg szép és különleges, lehet vele vagizni, aztán meg gyorsan kell rohanni töltőt keresni... :)


csüt. jan. 18, 2007 2:51
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd máj. 17, 2005 10:26
Hozzászólások: 2046
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
pampika írta:
Al Bundy írta:
De hogy egy noti ára? Na, ne...

Ennyi erővel jobban megér 200k-t, mint egy 8800 ;)

Hát, ebben teljesen igazad van.


csüt. jan. 18, 2007 1:10
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
Al Bundy írta:
De hogy egy noti ára? Na, ne...

Ennyi erővel jobban megér 200k-t, mint egy 8800 ;)


csüt. jan. 18, 2007 0:34
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
Kétségkívül forradalmi /legalábbis remélem, hogy a jövőben ilyen telefonokat fog mindeki gyártani, de ugyanezt hittük amikor a 7110 megjelent/ azért is mondtam, hogy majd ha kinövi az esetleges gyermekbetegségeit, és lemegy az ára, akkor mindenképp szeretnék egy ilyent.

Guni


csüt. jan. 18, 2007 0:13
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 103
Hozzászólás 
Reaper írta:
And_Or írta:
Próbált már valaki buszon kapaszkodva touchscreen-es billentyűvel sms-t írni?


igen


Rövid és lényegretörő válasz! :twisted:

Mellesleg szerintem ez az egész koncepció annyira egyedi és annyira új megvilágitásba helyezi a dolgot,hogy bárki bármit mond,szerintem ez akkoris forradalmi készülék!

És mondom ezt úgy,hogy én speciel utálom az Apple-t meg az ipodjait is úgy ahogy vannak!

Magam elé képzelem milyen nagy élmény lehet már netezni ezzel,a kijelzője is csodálatos,és csak az ujjamat kell huzogatni a scrollhoz. :o


szer. jan. 17, 2007 22:42
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 118
Tartózkodási hely: ~Vác~Acsa~Gödöllő
Hozzászólás 
And_Or írta:
Próbált már valaki buszon kapaszkodva touchscreen-es billentyűvel sms-t írni?


igen


szer. jan. 17, 2007 18:28
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 474
Hozzászólás 
Próbált már valaki buszon kapaszkodva touchscreen-es billentyűvel sms-t írni?


szer. jan. 17, 2007 17:07
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. nov. 04, 2004 1:29
Hozzászólások: 1147
Hozzászólás 
Ha az egyedülálló szoftvert nem nézzük,
akkor 360×480-as 3,5"-os kijelző 12mm vékony fém házban 3mm-es kerettel. Wifi, kamera stb. Melyik pda-gsm combo tud ma ilyet?


szer. jan. 17, 2007 14:56
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
Így hogy elmúlt az első sokk hatása, jó látni, hogy már több médiumban is ráeszméltek, hogy ha a kezelőfelületet nem vesszük, akkor egy teljesen átlagos mégcsak nem is csúcstudású telefont kapunk, amit akár ma is megvehetünk. Tehát igazándiból józan megfontolások alapján a felét se nagyon fogja érni, mint amennyibe kerül. Ettől függetlenül biztos sikeres lesz mert nagyon trendi. Én meg inkább kivárom amíg a SE mondjuk a K900-ba 2-3 év múlva beledrótoz egy hasonló felületet és inkább megveszem azt. Addig meg jók nekem a gombok is. 8)

Guni


szer. jan. 17, 2007 13:37
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szomb. márc. 11, 2006 17:01
Hozzászólások: 577
Hozzászólás 
a képnézegetőnél a zoom funkció elég zsír, az megfogott :)


szer. jan. 17, 2007 12:52
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 03, 2004 11:10
Hozzászólások: 3635
Tartózkodási hely: Shanghai, Pudong negyed
Hozzászólás 
Újra perel(ni akar) az Alma

d ez má szánalmas :( ennyi erővel a M$ is beperelhetné az olyan embereket, akik windows skineket csinálnak mondjuk Symbianra, vagy Linux-ra, és még lehetne sorolni. csak szenzációhajhászás ez a kapálózás, ingyencirkusz a népnek, meg leglaább pörög a sajtóban az iPhone név...


szer. jan. 17, 2007 8:57
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1828
Hozzászólás 
bebar írta:
Adnák már ki most, aztán okka-mokka! :)


Ez igaz. Decemberig még sok minden érkezhet rajta kívül a piacra.


pén. jan. 12, 2007 15:55
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: kedd ápr. 04, 2006 20:55
Hozzászólások: 312
Tartózkodási hely: Tartózkodom a kérdéstől!
Hozzászólás 
Adnák már ki most, aztán okka-mokka! :)


pén. jan. 12, 2007 15:18
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd máj. 17, 2005 10:26
Hozzászólások: 2046
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
Reaper írta:
Al Bundy írta:
Macika írta:
CineDOG írta:
200 felett lesz itthon. Az biztos. Hihetetlen a teló!
A 200e nem sok érte.
A 130e sok egy N80-ért.
Meg az N73-ért...

Ne haragudj Macika, de nagyon nem értek egyet.


Szerintem Macika egy kicsit ironikusan mondta...vagy tévedek?

Akkor viszont előre elnézést kérek... (Csak nincs ott semmi szmájli, ebből következtettem arra, hogy komolyan gondolja.)


pén. jan. 12, 2007 13:25
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 118
Tartózkodási hely: ~Vác~Acsa~Gödöllő
Hozzászólás 
Al Bundy írta:
Macika írta:
CineDOG írta:
200 felett lesz itthon. Az biztos. Hihetetlen a teló!
A 200e nem sok érte.
A 130e sok egy N80-ért.
Meg az N73-ért...

Ne haragudj Macika, de nagyon nem értek egyet.


Szerintem Macika egy kicsit ironikusan mondta...vagy tévedek?


pén. jan. 12, 2007 13:19
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd máj. 17, 2005 10:26
Hozzászólások: 2046
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
Macika írta:
CineDOG írta:
200 felett lesz itthon. Az biztos. Hihetetlen a teló!
A 200e nem sok érte.
A 130e sok egy N80-ért.
Meg az N73-ért...

Ne haragudj Macika, de nagyon nem értek egyet. Tény, hogy a 130e sok egy N80-ért, de ha pl. 100-at kérnének el érte, akkor ezt az iPhone-t 80-ért kellene adni. És még te azt mondod, hogy 200 sem sok érte? Hát, hol a fenébe marad itt az objektivitás? Ez a gép a valóban fantasztikus és innovatív kezelőfelületén kívül SEMMIVEL nem tud többet, mint pl. egy E61 egy jó nagy memóriakártyával (ja, az és utóbbiban még 3G is van). Egy 130e Ft-os N80 pedig egyenesen porig alázza tudásban, ezt az Apple szerint korát 5 évvel meghaladó gépet (hogy az N95-ről már ne is beszéljünk). 200.000 forintot megér egy olyan masina, aminek minden funkcióját (kivéve az csilli-villi UI-t) már másfél éve is tudták a nála jóval olcsóbb telefonok is? Komolyan mondom, hogy most egyáltalán nem értelek... Ennek a gépnek a tudását figyelembe véve max. 80-90 ezer forintnak szabadna lennie... De hogy egy noti ára? Na, ne...


pén. jan. 12, 2007 13:06
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 118
Tartózkodási hely: ~Vác~Acsa~Gödöllő
Hozzászólás 
Daemon Wear írta:
A mobil gyártóknak nagy arcul csapás lett ez a teló. De legalább ösztönzi őket, hogy ne üljenek a babérjaikon, hanem fejlesszenek még nagyobb ütemben.


Arcul csapás lett? Ezt kicsit korai így kijelenteni. Csak várjuk ki a végét...

(mellesleg nekem is nagyon tetszik)


pén. jan. 12, 2007 1:37
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
CineDOG írta:
200 felett lesz itthon. Az biztos. Hihetetlen a teló!
A 200e nem sok érte.
A 130e sok egy N80-ért.
Meg az N73-ért...


pén. jan. 12, 2007 1:09
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1828
Hozzászólás 
CineDOG írta:
200 felett lesz itthon. Az biztos. Hihetetlen a teló!


Függetlenül :?:


csüt. jan. 11, 2007 22:42
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
200 felett lesz itthon. Az biztos. Hihetetlen a teló!


csüt. jan. 11, 2007 21:46
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. aug. 22, 2005 12:32
Hozzászólások: 46
Hozzászólás 
Tényleg szuper. Sok okosság van benne az biztos. Itt tényleg látszik, hogy kreatív emberek dolgoztak a mobil kezelőfelület kialakításánál. Ezért is lehet sikeres majd. A mobil gyártóknak nagy arcul csapás lett ez a teló. De legalább ösztönzi őket, hogy ne üljenek a babérjaikon, hanem fejlesszenek még nagyobb ütemben. Lassan az összes telefon ehhez hasonló kezelőfelülettel fog rendelkezni. Ez így elég remek lesz. :lol:


csüt. jan. 11, 2007 21:35
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:49
Hozzászólások: 687
Tartózkodási hely: Bárhol felbukkanhatok
Hozzászólás 
MINDENKINEK KÖTELEZŐ MEGNÉZNI:

Működés közbeni videó az iPhone-ról!!!

Én teljesen lehidaltam tőle, ez szoftveresen és kezelésben mindent szénné aláz, ráadásul maximálisan kijáratták az érintőkijelző technológiát, döbbenet :shock: :shock: :shock:


csüt. jan. 11, 2007 17:45
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
Az összehasonlítás az tényleg baromság a cikkben.

Guni


csüt. jan. 11, 2007 14:10
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 129
Hozzászólás 
Valóban érdekes cikk, de nem tartom jó ötletnek egy lényegében GSM telefonos PDA és egy Playstation 3 összehasonlítását.
Ennyi erővel azt is mondhatnánk, hogy egy Mercedes árából két lakást lehetne venni. Persze, lehetne, csak ha valaki autózni akar drága pénzér annak semmi nem ér a lakás! :)

Amúgy meg szerintem várjuk meg az előfizetés nélküli végleges árakat. De egyébként itthon is lehet akciós telefont kapni több mint 100.000-ért, úgy hogy két évet alá kell írni, és még nincs adatforgalom az árban. Azokat a telefonokat mégsem hasonlítja senki egy PS3-hoz.


csüt. jan. 11, 2007 14:01
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
http://index.hu/tech/mobil/iphon070111/

Egy érdekes vélemény, amiben sok igazság van. Annyit fűznék hozzá, hogy az iPod-dal ugyanez volt /vagy még mindig az/ a probléma, hogy gyenge az akku, nem bővíthető és baromi drága.

Guni


csüt. jan. 11, 2007 13:06
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: pén. jún. 24, 2005 16:15
Hozzászólások: 87
Hozzászólás 
Darth Smoke írta:
vally írta:
Tulajdonképpen miért is olyan nagy szám?

Ajánlom megtekintésre a következő oldalt:

http://www.apple.com/iphone

Nézd meg a demókat róla, amelyek bemutatják a működést, meg az UI-t, és rájössz, mi benne a nagy szám. Kérdés ugyan, hogy a gyakorlatban hogyan szuperál, de a megközelítés valami egészen újszerű.
8)


Itt meg lehet nezni Steve Keynote Prezentaciojat, itt latszik, hogy hogy mukodik a gyakorlatban:

rtsp://a2047.v1409b.c1409.g.vq.akamaist ... _2_220.mov


Amugy nemtom, hogy 1atalan kaphato lesz -e itthon szolgaltatoknal, mivel van benne par Cingularos-dolog, pl a vocemail.


csüt. jan. 11, 2007 11:03
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Jól csinálja, munka nélkül keres pénzt. :)


csüt. jan. 11, 2007 9:50
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1056
Hozzászólás 
A Cisco már többedszer balhézik. Elég a neten rákeresni. De meg fognak állapodni, mivel nem egy piacon versenyeznek.


csüt. jan. 11, 2007 9:36
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 293 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 15 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség