Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: szomb. máj. 11, 2024 18:46



Hozzászólás a témához  [ 886 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  Következő
Nokia 6120 Classic: olcsó HSDPA Symbianos mobil 
Szerző Üzenet
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 169
Hozzászólás 
Nekem semmi gondom nincs a billentyűzettel, ujjbeggyel tökéletesen lehet nyomkodni a szélső gombokat is. Csak megszokás kérdése...
Amúgy logikusan, ha nagyobb lenne a bilentyűzet, akkor nagyobb lenne a telefon is. Valamit valamiért. :)


szomb. aug. 11, 2007 19:40
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
Nekem 6290 van és amikor ez is elérhetővé vált, kicsit gondolkodóba estem. A rendszer ugyanaz, egész jól is működik, meg szép is képen.
Aztán a héten volt alkalmam élőben is megtaperolni és sajnos nem jött be :( Az anyaga nem tetszik, mert egyrészt gyűjti az ujjlenyomatot, másrészt meg a karcot, így első ránézésre. Emellett ami nekem negatívum volt, hogy a billentyűk nagyon kicsik, a szélsők meg nagyon szélen vannak, így egy kézzel nehéz gépelni :S Szóval mara da 6290 :)


szomb. aug. 11, 2007 19:14
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 102
Hozzászólás 
Ma megfogdostam, nyomogattam egyet a Saturnban (75k HUF).
A 6600-asomhoz képest tényleg gyorsabb, de többet vártam. Igaz, nem nagyon van öszehasonlítási alapom.
Jó vékony is a 6233-hoz képest, viszont a két szélső fekete billentyű nekem nagyon nem jött be. Marhára nehéz azokat nyomkodni.
Thomas, meg a többi tulaj! Ti hogyan vagytok ezzel?


szomb. aug. 11, 2007 17:38
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1598
Tartózkodási hely: Budapest City
Hozzászólás 
T68m írta:
szerinted nem az lenne nekem (is) a legjobb, ha a nokia nagyon olcsón, nagyon jó telókat adna, ezzel versenyre kényszerítve a többieket? 8)


De! Mindenképp! 8)


szomb. aug. 11, 2007 8:25
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
off:

thomas77 írta:
Gyanús vagy T68m! :lol:


szerinted nem az lenne nekem (is) a legjobb, ha a nokia nagyon olcsón, nagyon jó telókat adna, ezzel versenyre kényszerítve a többieket? 8)


pén. aug. 10, 2007 20:44
Profil Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1598
Tartózkodási hely: Budapest City
Hozzászólás 
user01 írta:
Legalább nem kellett a hátlapot leszedned, ergo később kezd el lötyögni. :)


Igen, pontosan ezt akartam elkerülni! :D


T68m írta:
lesz rá még frissítés, nagyon új a teló.


Azt hittem, hogy örülni fogsz annak, hogy behalt, de ezek szerint nem! :shock: Gyanús vagy T68m! :lol:
Gondolom, hogy fognak még csiszolni a szofton. Mielőtt megvettem, rá is kérdeztem, hogy frissíthető-e. Nem akarok szervizbe rohangálni vele, ha kijön a frissítés.
Ennek ellenére még mindig elégedett vagyok a telefon teljesítményével. Remélem, ezután is így lesz! :)


pén. aug. 10, 2007 20:34
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
thomas77 írta:
Megvolt az elsõ fagyásom! :?
Neteztem usb kábellel Kb. egy órát, aztán megbontottam a kapcsolatot. Kis idõ múlva megnéztem a telefon böngészõjével a t-zonest. Éppen a tv mûsornál tartottam, amikor az egyik oldal megnyitásánál behalt. A kijelzõ világított, de semelyik gombra sem reagált. Hagytam, hátha magához tér, de tíz perc múlva még nem javult az állapota. Aztán feldugtam az usb-vel a gépre. Ekkor újraindult. De úgy, mintha az akksit is levettem volna, mert az órát megint be kellett állítanom.
Remélem, nem fogja túl gyakran elõadni! :roll:


lesz rá még frissítés, nagyon új a teló.


pén. aug. 10, 2007 19:13
Profil Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 169
Hozzászólás 
Legalább nem kellett a hátlapot leszedned, ergo később kezd el lötyögni. :)


pén. aug. 10, 2007 19:07
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1598
Tartózkodási hely: Budapest City
Hozzászólás 
Megvolt az első fagyásom! :?
Neteztem usb kábellel Kb. egy órát, aztán megbontottam a kapcsolatot. Kis idő múlva megnéztem a telefon böngészőjével a t-zonest. Éppen a tv műsornál tartottam, amikor az egyik oldal megnyitásánál behalt. A kijelző világított, de semelyik gombra sem reagált. Hagytam, hátha magához tér, de tíz perc múlva még nem javult az állapota. Aztán feldugtam az usb-vel a gépre. Ekkor újraindult. De úgy, mintha az akksit is levettem volna, mert az órát megint be kellett állítanom.
Remélem, nem fogja túl gyakran előadni! :roll:


pén. aug. 10, 2007 18:24
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 169
Hozzászólás Re: tapasztalataim
MasThief írta:
Ez a telefon (symbian 9.2) már alapból tud 3 betűméret. Nem kell plusz progi.


A három betűméret semmit sem ér! Leírva jól néz ki. :)
Hiába van a legnagyobb méret beállítva, az alap képernyőn a napi teendők akkor is csak egy pixel vastagságúak, és még számos helyen igen aprók a karakterek. Viszont a módosított betűkkel mindenhol tökéletesen láthatók a feliratok. Egy hátránya van; hogy a szöveg nem mindig fér ki teljesen, de hát valamit valamiért...
Mindenki eldöntheti, hogy szüksége van-e a nagyobb betűkre, avagy sem. :)


csüt. aug. 09, 2007 23:17
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. aug. 09, 2007 21:25
Hozzászólások: 30
Hozzászólás tapasztalataim
user01 írta:
Két lehetőség a betűméret növelésére:

1. Programmal: Psiloc Font Magnifier
http://shop.psiloc.com/en/Application,262290,Psiloc+Font+Magnifier

2. Házi megoldás E50-re, de 6120-on is működik, csak más a fontok neve.
http://nokiae50.info/articles/increasing-font-size-nokia-e50


Ez a telefon (symbian 9.2) már alapból tud 3 betűméret. Nem kell plusz progi.

Az energiatakarékossággal én is eltöltöttem nem kevés időt, de nem volt rá megoldás. Nagyon takarékoskodik. Kell is, mert tényleg picit gyenge az akksija.

TomTom 6.02 megy rajta szuperül megy a navi is egy gagyi noname bluetooth műhold vevővel is.
A kijelző méret pedig nem lett annyira sokkal kisebb mint pl. 6680 kijelzője (ilyet használtam előtte). Bőven jó a navigálás, úgyis hanggal és grafikával jelez, ha meg olvasgatni akarok adatokat, akkor kézbe veszem, de annyira nem jó a szemem és nem nagyobb a 6680 kijelzője sem, hogy minden apró betűt el tudjak olvasni rajta, főleg ezeken a magyar utakon. :D

Szóval én eddig nagyon meg vagyok vele elégedve, még akkor is, ha nem bika az akksija, bár ez is olyan dolog, hogy szerintem nem bír kevesebbet, mint a 6680 akksija.


csüt. aug. 09, 2007 21:33
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 169
Hozzászólás 
Két lehetőség a betűméret növelésére:

1. Programmal: Psiloc Font Magnifier
http://shop.psiloc.com/en/Application,262290,Psiloc+Font+Magnifier

2. Házi megoldás E50-re, de 6120-on is működik, csak más a fontok neve.
http://nokiae50.info/articles/increasing-font-size-nokia-e50


csüt. aug. 09, 2007 19:21
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. jún. 21, 2006 8:52
Hozzászólások: 139
Hozzászólás 
Na végre megjelent dojcsban is, elöször a T-nél. Branding-el persze. Amit nagyon-nagyon sajnálok, az a kijelzö mérete, szerintem ua a kijelzö van benne, mint a 6300-ban. Még az N70é is nagyobb nála. Ugyhogy navira elég röhejes lenne használni... (Na jo, az n70 sem sokkal nagyobb, de az még nagyduzzogva elmegy)
Titkon azt vártam, h az N73 ablaka lesz benne. A betüméret pedig legnagyobb méretre állitva is uakkora mint az elöbb emlitett N70en. (Jobban mondva: legnagyobb méretre "vastagitva", mert csak félkövérré teszi a betüt)
Ettöl még remek telcsi, a mérete pedig igazán meghökkentö. Valoszinü az idáig sosem Symbiant használt vevöknek szánt Symbian telefon. Ezt már oda merném adni fateromnak! Csak azok a fránya betük.....


csüt. aug. 09, 2007 18:04
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1307
Tartózkodási hely: Pécs
Hozzászólás 
.Tian. írta:
Bárhogyan is noszogattam, nem jártam sikerrel.
Annyira jöttem rá, hogy ez az energiatakarékos mód, de ezt legfeljebb 90 mp.-re lehet beállítani. A kijelzőn lévő szürke csík is csak addig látható.
Van valakinek tippje?

Én az E61-en, az 5500-án és az E90-en is látom könnyen az órát, és az esetleges piktogramokat, energiatakarékos módban.
Azonban létezik egy LargeTime nevezetű progi, ami az órát nagy ban teszi ki ilyenkor, mint ahogy azt a neve is mutatja. Linket nem adok, mert az sértené a fórumszabályzatot, de a gugli a barátod. (Ahol eddig láttam ezt a progit, mindenhol unsigned verziót találtam, tehát neked még szignóznod kell a telefonod IMEI-jéhez a telepítés előtt)


csüt. aug. 09, 2007 16:59
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 169
Hozzászólás 
Tippem nincs. Szerintem el kell fogadni, hogy így működik, legalábbis addig, amíg nem készítenek hozzá egy progit, ami megoldja a gondodat. Ezzel is kíméli azt a kis teljesítményű akkut, ami benne van.


csüt. aug. 09, 2007 14:39
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 110
Tartózkodási hely: Magyarország
Hozzászólás 
Bárhogyan is noszogattam, nem jártam sikerrel.
Annyira jöttem rá, hogy ez az energiatakarékos mód, de ezt legfeljebb 90 mp.-re lehet beállítani. A kijelzőn lévő szürke csík is csak addig látható.
Van valakinek tippje?


csüt. aug. 09, 2007 13:14
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1307
Tartózkodási hely: Pécs
Hozzászólás 
user01 írta:
Kellemes meglepetés ért! Ugyanis a könyvolvasó progit (Qreader) a piros gomb nem zárja be, hanem csak háttérbe teszi, ahogy a régebbi symbianosoknál. Ez sokszor jól jön nekem. Ellenben a többi progit rendesen bezárja... Mindenesetre érdekes. :)

Van egy-két 3rd party alkalmazás, ami nem hagyja magát bezárni.
Ha gyorsan csak a háttérbe akarsz vmit tenni, akkor arra jó megoldás a menü gomb kétszeri megnyomása :wink:


csüt. aug. 09, 2007 10:27
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 169
Hozzászólás 
Kellemes meglepetés ért! Ugyanis a könyvolvasó progit (Qreader) a piros gomb nem zárja be, hanem csak háttérbe teszi, ahogy a régebbi symbianosoknál. Ez sokszor jól jön nekem. Ellenben a többi progit rendesen bezárja... Mindenesetre érdekes. :)


csüt. aug. 09, 2007 10:16
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1307
Tartózkodási hely: Pécs
Hozzászólás 
.Tian. írta:
Köszönöm a telepítésre adott válaszokat, nem is gondoltam volna, hogy ilyen egyszerű a megoldás.
Én is meg vagyok elégedve a telefonnal, úgy érzem nem bántam meg, hogy ezt választottam. Van azonban valami, ami érdekes az előző symbianos (6600) telefonhoz képest. Lehet, hogy ez is csak helyees beállítás kérdése?
A képernyővédő nem sokáig látható, ez magában nem is lenne zavaró, de azt hogyan oldhatnám meg, hogy ha sms, nem fogadott hívás volt, akkor azt addig kijelezze, amíg meg nem nézem? Most csak sötét kijelző fogad és mindig meg kell nyomni, hogy lássam történt -e valami.
Egyelőre ennyi észrevételem lenne. (a másikra már rájöttem: ha a megnyitott dolgokat a háttérbe akarom tenni, akkor nem szabad a piros gombbal kilépni belőle, 6600-nál még külön be kellett zárni:))

Kijelzi úgy is a nemfogadott hívást, SMS-t. A dátum csík alatt, a kis kulcs mellett megjelenik a piktogram, ha aktuális. :wink:


szer. aug. 08, 2007 20:28
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 110
Tartózkodási hely: Magyarország
Hozzászólás 
Köszönöm a telepítésre adott válaszokat, nem is gondoltam volna, hogy ilyen egyszerű a megoldás.
Én is meg vagyok elégedve a telefonnal, úgy érzem nem bántam meg, hogy ezt választottam. Van azonban valami, ami érdekes az előző symbianos (6600) telefonhoz képest. Lehet, hogy ez is csak helyees beállítás kérdése?
A képernyővédő nem sokáig látható, ez magában nem is lenne zavaró, de azt hogyan oldhatnám meg, hogy ha sms, nem fogadott hívás volt, akkor azt addig kijelezze, amíg meg nem nézem? Most csak sötét kijelző fogad és mindig meg kell nyomni, hogy lássam történt -e valami.
Egyelőre ennyi észrevételem lenne. (a másikra már rájöttem: ha a megnyitott dolgokat a háttérbe akarom tenni, akkor nem szabad a piros gombbal kilépni belőle, 6600-nál még külön be kellett zárni:))


szer. aug. 08, 2007 20:11
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 169
Hozzászólás 
Itt olvasgassál:
http://www.nokiaprogramok.hu/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=1204


szer. aug. 08, 2007 17:18
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. aug. 08, 2007 13:27
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 6120-ra tomtom
Sziasztok. nekem is van1 ilyenem, nagyon meg vagyok elégedve vele. Kérdésem az lenne, hogy erre a telefonra van e esetleg navigációs program (tomtom). Gps-em az van, de az csak kordinátákat tud, igaz az jól működik. Köszi


szer. aug. 08, 2007 13:34
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 169
Hozzászólás 
Nekem is 1 GB-os van. TakeMS, mert arra 5 év garanciát adott a gyorsbolt. :)


kedd aug. 07, 2007 11:05
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1598
Tartózkodási hely: Budapest City
Hozzászólás 
Az enyémben egy 1 GB-os Kingston "figyel". Mert nem igazán történik vele semmi. Kipróbáltam, működött rendesen, de nem igazán másolok rá semmit.
Hihetetlenül lementek az sd kártyák árai. Persze a micro sd egy kicsit drágább, de 7 ezer alatt egy 2 GB-ost nem neveznék drágának! :)


kedd aug. 07, 2007 10:40
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 169
Hozzászólás 
A Mobile-review fórumon azt írják, hogy a 4 GB-os sandisc kártyát kezeli a telefon! :)


kedd aug. 07, 2007 10:17
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 169
Hozzászólás 
Nekem mindenképpen, bár egyelőre nem szándékozom netezni a telefonon keresztül, viszont jó tudni, hogy ilyen símán megy, ha majd esetleg szükségem lesz rá.
Amúgy teljesen elégedett vagyok a készülékkel a nagyon apró, 1 pixeles feliratokat kivéve. De miután lecseréltem a teló fontjait, azóta minden szöveg remekül olvasható. :)


vas. aug. 05, 2007 11:10
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1598
Tartózkodási hely: Budapest City
Hozzászólás 
Az elmúlt két hétben sikerült viszonylag sokat nyüstölnöm a 6120-at.
A tapasztalataim a következők:
Több, mint 2 GB adatforgalom után elmondhatom, hogy meglepően jól teljesít modemként. Egyáltalán nem fagyott még meg. Többször volt 4 órától hosszabb kapcsolatom is, de a gyorsan lemerülő akkumulátortól eltekintve semmi gond nem adódott.
Nem tudom, hogy a többi készüléknél milyen lehetőségei vannak a júzernek, de itt az összes adatátviteli módot kipróbálhatja az ember. (persze csak akkor, ha a szolgáltató is akarja) A hálózatoknál kiválaszthatunk kettős módot, csak gsm, vagy csak umts módot. Ha umts módot választok, akkor alapból engedélyezve van a nagysebességű kapcsolat, de ezt is le lehet tiltani, és ilyenkor síma 3G-s készülékként működik. Hogy éppen milyen adatátvitelt érhetünk el, azt a kijelző is frankón mutatja: gprs-nél csak egy síma antena van. Ha elérhető edge hálózat, akkor egy nagy, buta E betű rak ki (a 6230-nál ez miért nem sikerült?). 3G-nél értelem szerűen 3G, hsdpa kapcsolatnál pedig 3,5G felirat jelenik meg, de az már olyan pici, hogy alig látni.
Továbbra is a legnagyobb hibája készüléknek a burkolat. Mivel nagyon fényes anyagból van, így tényleg minden kis maszat meglátszik rajta.
3.70-es szoft van rajta. Elvileg még nincs hozzá frissebb, de ha lesz, akkor letesztelem a frissítést is.
A Connect Now csak kábellel akart működni. Sehogy sem tudtam rávenni arra, hogy BT-on keresztül is kommunikáljon a telefonnal. Érdekes, hogy a pannon Click & Connect programjának ez nem okozott gondot. Miután beállítottam manuálisan a BT kapcsolatot, kipróbáltam egy 2.0-ás adapterrel is. Ez nagyjából 2,3-szeres sebességnövekedést eredményezett a hagyományoshoz képest. Ha éppen jó kedve van a hálózatnak, akkor ez lehet, hogy szűk keresztmetszetté válik.
A "Kapcsolatkez." nevű menüpontban az opciókra rányomva az adatoknál láthatóvá válik az éppen aktuális kapcsolat paraméterei: idő, adatmennyiség, éppen aktuális sebesség, stb.

Most így hirtelen ennyi. Remélem, van olyan fórumozó, akinek mondtam valami újat is! :roll:


szomb. aug. 04, 2007 23:15
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 615
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
A Gigatelnél mindig is ennyi az ára.


pén. aug. 03, 2007 12:13
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 854
Tartózkodási hely: Mistral, ahol sok ember megfordul. Én már a bejáratnál! Egyébként Budapest III. ker.!
Hozzászólás 
Metroban aug. 9-től lesz akcióban a teló 65k HUF-ért, akit esetleg érdekel. 8) A gariról nem tudok semmit, de gondolom hivatalos lehet. :?


pén. aug. 03, 2007 11:27
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1598
Tartózkodási hely: Budapest City
Hozzászólás 
user01 írta:
Na megvettem én is!

Sirály! :lol:


szer. aug. 01, 2007 21:01
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
user01 írta:
Köszönöm Macika! Így csak az adaptert kell magammal hurcolnom! :)

Tulajdonképpen csak a feszültség miatt kérdeztem, mert az ACP-7-esnek 3,7V a kimenete, a hozzáadott AC4-esnek pedig 5V.


mindegy, mert a GCS még nem jutott el a feszültségszabályozás bonyolult áramköri elemeiig. Náluk a működési elv, hogy a trafó belső ellenállása majd korlátozza az áramot a szükséges szintre.


szer. aug. 01, 2007 20:23
Profil Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 169
Hozzászólás 
Na rádugtam! Szépen tölti...! :)

u.i.
Viszont most sokkal jobban melegszik a töltő, mint az eddigi telefonokkal.


szer. aug. 01, 2007 17:15
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 169
Hozzászólás 
Köszönöm Macika! Így csak az adaptert kell magammal hurcolnom! :)

Tulajdonképpen csak a feszültség miatt kérdeztem, mert az ACP-7-esnek 3,7V a kimenete, a hozzáadott AC4-esnek pedig 5V.


szer. aug. 01, 2007 17:11
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1307
Tartózkodási hely: Pécs
Hozzászólás 
Macika írta:
user01 írta:
Hozzáértőktől kérdezem, hogy nyugodtan tölthetem-e az ACP-7-es kocka töltővel (adapter segítségével), mivel a környezetemben mindenhol ilyen van?! Az nem számít, hogy sokáig tart, mert úgyis mindig éjjel töltöm.
Igen!

De az AC-3E ugyanezt tudja adapter nélkül, sőt!
Még kíméletesebben tölt, mert csak 350 mA-es a töltőárama. A kiskockáé meg 355 mA. Mondjuk kb. ugyanaz... :)

Nekem az ACP-7E-vel meg se nyikkant az E61-em. Amikor megvettem kipróbáltam, de nem volt hajlandó tölteni. :roll:
Így hiába Nokia a teló is, meg a headset is, két töltőt viszek, ha utazom...

u.i.: Most kipróbáltam megint. Az 5500-át tölti, de az E61-et, meg az E90-et nem. Úgy tűnik, hogy az óriásakksinak kevés amit az le tud adni, viszont az 5500-ából kiindulva a 6120-at kell, hogy töltse. Ha meg úgyis éjjel töltöd, akkor egyértelműen jobb, ha azzal teszed.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára KrE szer. aug. 01, 2007 17:19-kor.



szer. aug. 01, 2007 17:11
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
user01 írta:
Hozzáértőktől kérdezem, hogy nyugodtan tölthetem-e az ACP-7-es kocka töltővel (adapter segítségével), mivel a környezetemben mindenhol ilyen van?! Az nem számít, hogy sokáig tart, mert úgyis mindig éjjel töltöm.
Igen!

De az AC-3E ugyanezt tudja adapter nélkül, sőt!
Még kíméletesebben tölt, mert csak 350 mA-es a töltőárama. A kiskockáé meg 355 mA. Mondjuk kb. ugyanaz... :)


szer. aug. 01, 2007 16:59
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 169
Hozzászólás 
Na megvettem én is! Meglepődtem, mivel élőben sokkal kisebb, mint amit a képek alapján vártam. Majdnem fele olyan vastag, mint a 6230i-m. Eddig az összes symbian-os telómat azért adtam el egy idő után mert nagynak éreztem őket. Hát ezt nem fogom... :)

Hozzáértőktől kérdezem, hogy nyugodtan tölthetem-e az ACP-7-es kocka töltővel (adapter segítségével), mivel a környezetemben mindenhol ilyen van?! Az nem számít, hogy sokáig tart, mert úgyis mindig éjjel töltöm.


szer. aug. 01, 2007 16:54
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 169
Hozzászólás 
Köszi mindkettőtöknek! :)


kedd júl. 31, 2007 21:37
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2659
Tartózkodási hely: Budapest / Kecskemét
Hozzászólás 
user01 írta:
thomas77 írta:
aronpapa írta:
Ha nem titok, megtudhatom, mennyié' vetted?

Persze, hogy megtudhatod! 67900-ért vettem a gyorsbótban! :)


Kérdezném, hogy a gyorsbolt hivatalos Nokia garanciát ad a telefonhoz, vagy csak boltit?


A Speedshop-nál GYÁRI GARANCIA jár minden új telefonhoz! :)


kedd júl. 31, 2007 21:25
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1598
Tartózkodási hely: Budapest City
Hozzászólás 
Bagyu írta:
Tulajok!

Mennyi a valós készenléti idő? BT-vel is próbáljátok ki.

Köszi,
Gyuri


Nekem mindig be va kapcsolva a BT, de mivel esténként modemként használom, így minden este töltenem kell. Reggel lehúzom a töltőről, este elkezdek netezni és 1 óra 25 perc után már zizeg, hogy töltsem. Amúgy én is kíváncsi lennék, hogy mennyit megy 1 töltéssel! :)


user01 írta:
Kérdezném, hogy a gyorsbolt hivatalos Nokia garanciát ad a telefonhoz, vagy csak boltit?


Nekem hivatalosnak tűnt. Gyári nokia garipapír 2 évvel.
A telefonon is magyar szoft, az össze hazai szolgáltató beállításaival. Az egész bontatlan volt. Mondhatni ujjlenyomatmentes! (pedig ezen aztán látszik!)


kedd júl. 31, 2007 14:56
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 169
Hozzászólás 
thomas77 írta:
aronpapa írta:
Ha nem titok, megtudhatom, mennyié' vetted?

Persze, hogy megtudhatod! 67900-ért vettem a gyorsbótban! :)


Kérdezném, hogy a gyorsbolt hivatalos Nokia garanciát ad a telefonhoz, vagy csak boltit?


kedd júl. 31, 2007 14:45
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1056
Hozzászólás 
Tulajok!

Mennyi a valós készenléti idő? BT-vel is próbáljátok ki.

Köszi,
Gyuri


kedd júl. 31, 2007 9:49
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1307
Tartózkodási hely: Pécs
Hozzászólás 
thomas77 írta:
KrE írta:
Az FP1 engem eddig lenyűgözött! :D

Mi is az az FP1? :hm:

Feature Pack 1
Olyan, mint a picipuha termékeinél az SP1, csak itt nem frissítésként jelent meg, hanem új verzióként. Az új Symbianokban már ez van. Ettől ilyen gyors, és ebbe került bele az automata bill zár, sok apró javítással együtt.


hétf. júl. 30, 2007 21:44
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1598
Tartózkodási hely: Budapest City
Hozzászólás 
KrE írta:
Az FP1 engem eddig lenyűgözött! :D

Mi is az az FP1? :hm:


hétf. júl. 30, 2007 21:08
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1307
Tartózkodási hely: Pécs
Hozzászólás 
thomas77 írta:
Sikerült megtalálnom az automata billentyűzárat! :lol:
Nem kicsit van elrejtve!

Nekem az E90-en elsőre sikerült, bár most meg nem tudnám mondani, hogy merre :D
A lényeg, hogy végre ez a forradalmi áttörés is sikerült a Nokiának!
Az FP1 engem eddig lenyűgözött! :D


hétf. júl. 30, 2007 20:00
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1598
Tartózkodási hely: Budapest City
Hozzászólás 
Sikerült megtalálnom az automata billentyűzárat! :lol:
Nem kicsit van elrejtve!


hétf. júl. 30, 2007 19:09
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
KrE írta:
.Tian. írta:
Próbáltam témákat telepíteni, de sajnos nagyon soknál azt kapom, hogy lejárt a tanúsítvány, vagy nem telepíthető.
Ez vajon miért van? Honnan lehetne "biztosan" működőket letölteni hozzá?
Köszi:
Tian

Sok esetben segít, ha kikapcsolod a tanusítványellenőrzést, de azokban az esetekben, ahol nem, ott akár te is tudsz készíteni a telód IMEI-je alapján. Már nemtom, hogy hol láttam róla leírást, de ha rákeresel a guglival, akkor biztos megtalálod.

Azért nem tudod telepíteni az adott témát vagy akár programot,alkalmazást mert lejárt a tanúsítványa. Ebben az esetben az a megoldás ha visszaállítod a telefon dátumát 2006-ra ,majd telepítés után ismét az aktuális dátumra. Minden alkalmazás el van látva egy tanúsítvánnyal ami időhöz kötött. Olyan eset is van mikor szándékosan nem látja el a gyártó a kiadott programját tanúsítvánnyal ,ennek az elvégzését a felhasználókra bízza. (biztonsági okok miatt).Ha használni szeretnénk a programot akkor nekünk kell ellátni a saját személyedre szabott tanúsítvánnyal, ezt nevezzük szignózásnak. Készítettem egy leírást a folyamat elvégzésére amit letölthetsz a www.nokiaprogramok.hu oldaláról és ott külön téma is foglalkozik ezzel a kérdéssel. A fórum neve Szignózás. Az említett leírást signis_update.rar néven találod meg a letöltések között.


hétf. júl. 30, 2007 14:00
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1307
Tartózkodási hely: Pécs
Hozzászólás 
.Tian. írta:
Próbáltam témákat telepíteni, de sajnos nagyon soknál azt kapom, hogy lejárt a tanúsítvány, vagy nem telepíthető.
Ez vajon miért van? Honnan lehetne "biztosan" működőket letölteni hozzá?
Köszi:
Tian

Sok esetben segít, ha kikapcsolod a tanusítványellenőrzést, de azokban az esetekben, ahol nem, ott akár te is tudsz készíteni a telód IMEI-je alapján. Már nemtom, hogy hol láttam róla leírást, de ha rákeresel a guglival, akkor biztos megtalálod.


hétf. júl. 30, 2007 13:38
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 110
Tartózkodási hely: Magyarország
Hozzászólás 
Próbáltam témákat telepíteni, de sajnos nagyon soknál azt kapom, hogy lejárt a tanúsítvány, vagy nem telepíthető.
Ez vajon miért van? Honnan lehetne "biztosan" működőket letölteni hozzá?
Köszi:
Tian


hétf. júl. 30, 2007 13:19
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1598
Tartózkodási hely: Budapest City
Hozzászólás 
aronpapa írta:
Ha nem titok, megtudhatom, mennyié' vetted?

Persze, hogy megtudhatod! 67900-ért vettem a gyorsbótban! :)


szer. júl. 25, 2007 8:06
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 485
Hozzászólás 
thomas77 írta:
Nem bírtam ki... megvettem! :roll:


Ha nem titok, megtudhatom, mennyié' vetted?


kedd júl. 24, 2007 7:26
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 886 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 43 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség