Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: vas. máj. 12, 2024 3:24



Hozzászólás a témához  [ 823 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 17  Következő
Nokia N82 
Szerző Üzenet
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 544
Tartózkodási hely: Csatlakozott: 2001.07.23., Hétfő, 08:27
Hozzászólás 
SilentKiller írta:
Jól látom, hogy a legtöbb fórumtársat csak a fekete külső izgat (nem belső, programok, megoldások, stb.)? :twisted:


ill. még ami nagyon izgató, hogy mikor és honnan lehet majd és mennyiért :?: :?: (mert jelenleg 200USD) "key" és "cer" fájlokat csináltatni egy új jövevény érkezésekor - legyen az bármely S9 a jövőben - a programok több mint 70%-ának szignózásához :?: :cry: :oops:


pén. feb. 29, 2008 14:43
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 802
Hozzászólás 
Jól látom, hogy a legtöbb fórumtársat csak a fekete külső izgat (nem belső, programok, megoldások, stb.)? :twisted:


pén. feb. 29, 2008 14:28
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 798
Tartózkodási hely: Lincolnshire, England, United-Kingdom
Hozzászólás 
Lehet, hogy amint kapni lehetlessz itt a fekete verziot az N82-bol, akkor nem varok az N96-ra, hanem benevezek ra.


csüt. feb. 28, 2008 22:20
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 798
Tartózkodási hely: Lincolnshire, England, United-Kingdom
Hozzászólás 
Immaron hivatalosan is megerkezett a Nokia uj csucsmodelljenek fekete valtozata, az N82 Black Edition:

http://www.mobilport.hu/?r=13187

:)

Ez nagyon durvan bejovos!

Kép


csüt. feb. 28, 2008 20:34
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. máj. 27, 2004 9:29
Hozzászólások: 378
Hozzászólás 
foki írta:
a map updater is frissíthető

és tényleg! köszönöm!
az volt a probléma, hogy a PC suite frissítő alkalmazására bíztam ezt a kérdést, ő meg azt mondta, hogy minden a legfrissebb. de látom a nokia/maps oldalán, hogy a bétához le lehet tölteni manuálisan az 1.3.5-ös verziót. este kipróbálom.

köszönöm még 1x.


pén. feb. 22, 2008 9:43
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 544
Tartózkodási hely: Csatlakozott: 2001.07.23., Hétfő, 08:27
Hozzászólás 
luser2000 írta:
Imici1972 írta:
...Viszont úgy néz ki, hogy az előbb említett 38 megás új térképet csak a Nokia Maps 2.0-hoz ajánlja fel.

Honnan derül ki, hogy 38MB-os a térkép?
Nekem is a 2.0b van fent, de a Map updater továbbra is a 16MB-os térképet hozza.
Mi a trükk???

Üdv.:
Balázs


a map updater is frissíthető


pén. feb. 22, 2008 9:10
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. máj. 27, 2004 9:29
Hozzászólások: 378
Hozzászólás 
Imici1972 írta:
...Viszont úgy néz ki, hogy az előbb említett 38 megás új térképet csak a Nokia Maps 2.0-hoz ajánlja fel.

Honnan derül ki, hogy 38MB-os a térkép?
Nekem is a 2.0b van fent, de a Map updater továbbra is a 16MB-os térképet hozza.
Mi a trükk???

Üdv.:
Balázs


pén. feb. 22, 2008 8:43
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1795
Tartózkodási hely: Budapest, XVII.
Hozzászólás 
foki írta:
Imici1972 írta:
Nos, feltelepítettem a Nokia Maps 2.0 Beta-t... :P

Navigálni ugyan csak holnap fogok vele, de már most összehasonlíthatatlanul jobbnak tűnik, mint az előző verzió. :roll:
Sokkal több funkció, a Satellite ill. hibrid nézet, pedig naggyon cool, bár igen komoly adatforgalmat generál, ha folyamatosan ez a nézet aktív.

Holnap tesztelgetem, aztán megírom a tapasztalatokat. 8) :lol:


nem navigál még a "mi" régiónkban :cry: (legalább is még múlt szombaton nem navigált) de bár ne lenne igazam


Én N95-re telepítettem, működik a 3 napos Trial navigáció.
Viszont úgy néz ki, hogy az előbb említett 38 megás új térképet csak a Nokia Maps 2.0-hoz ajánlja fel. :?
Egyébként döbbenetes a különbség! A "régi" Maps-on Veresegyház csak egy útkereszteződés, az újon viszont utca szinten rajta van! :shock: :P
Tesztelem a 2.0-t, hamarosan írom a véleményt! :lol:


csüt. feb. 21, 2008 19:53
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 544
Tartózkodási hely: Csatlakozott: 2001.07.23., Hétfő, 08:27
Hozzászólás 
deepside írta:

Az N82 majd minden téren veri az N95-öt.

Kamera + (talán itt lehet holtverseny)
Éjszakai felvételek ++
GPS ++


A szignózással kapcsoltaban a nokiaprogramokon részletes leírást találhattok. Egyébként az új módszer segítségével baromi egyszerű lett az egész.


Hogy lenne már holtverseny??? :lol:

kb 25-től lehet majd szignózni ismét, akinek nincsenek érvényes szignózó fájljai :cry:


csüt. feb. 21, 2008 19:49
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 544
Tartózkodási hely: Csatlakozott: 2001.07.23., Hétfő, 08:27
Hozzászólás 
Imici1972 írta:
Nos, feltelepítettem a Nokia Maps 2.0 Beta-t... :P

Navigálni ugyan csak holnap fogok vele, de már most összehasonlíthatatlanul jobbnak tűnik, mint az előző verzió. :roll:
Sokkal több funkció, a Satellite ill. hibrid nézet, pedig naggyon cool, bár igen komoly adatforgalmat generál, ha folyamatosan ez a nézet aktív.

Holnap tesztelgetem, aztán megírom a tapasztalatokat. 8) :lol:


nem navigál még a "mi" régiónkban :cry: (legalább is még múlt szombaton nem navigált) de bár ne lenne igazam


csüt. feb. 21, 2008 19:44
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1795
Tartózkodási hely: Budapest, XVII.
Hozzászólás 
Jelentősen bővült a Nokia Maps Magyarország térkép!
~15MB-ról 33,8MB-ra! 8) :lol:
Akárhogy is számolom, ez több, mint kétszeres adatmennyiség!! :D
Az én környezetemben az eddig hiányzó részek (pl. Helikopter lakópark) már rajta vannak. :P


csüt. feb. 21, 2008 19:09
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1795
Tartózkodási hely: Budapest, XVII.
Hozzászólás 
Nos, feltelepítettem a Nokia Maps 2.0 Beta-t... :P

Navigálni ugyan csak holnap fogok vele, de már most összehasonlíthatatlanul jobbnak tűnik, mint az előző verzió. :roll:
Sokkal több funkció, a Satellite ill. hibrid nézet, pedig naggyon cool, bár igen komoly adatforgalmat generál, ha folyamatosan ez a nézet aktív.

Holnap tesztelgetem, aztán megírom a tapasztalatokat. 8) :lol:


kedd feb. 19, 2008 21:46
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
Köszi, utána nézek.


pén. feb. 15, 2008 21:50
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. jan. 17, 2007 14:19
Hozzászólások: 18
Hozzászólás 
De van! Már rég óta! Csak szignózni kell


pén. feb. 15, 2008 21:11
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
Elvileg nincs még S60v3-ra iremote progi. Vagy mégis?


pén. feb. 15, 2008 20:54
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. jan. 17, 2007 14:19
Hozzászólások: 18
Hozzászólás 
Igen! Ezt elfelejtettem írni! Érthetelen, hogy az infrát kihagyták belőle, meg nekem még a multimedia gomb is hiányzik :(


pén. feb. 15, 2008 20:37
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: kedd dec. 21, 2004 17:05
Hozzászólások: 101
Tartózkodási hely: Debrecen - Bp
Hozzászólás 
deepside írta:
Nagy hátránya viszont a rizsszemnyi gombok!! Ebben jobb az N95 és minden olyan telefon amin normális gombok vannak.

Meghát az N82-ből kihagyták az infrát is. Pedig ha lenne benne, egész jól el lehetne szórakozni az irRemote távirányító progival.


pén. feb. 15, 2008 19:50
Profil Privát üzenet küldése ICQ
ezüst tag

Csatlakozott: szer. jan. 17, 2007 14:19
Hozzászólások: 18
Hozzászólás 
Van egy olyan új program ami az egész folyamatot automatikusan megcsinálja neked. Persze ehhez az kell, hogy előbb átmenj az ún. pre-regisztráción hivatli email cím kell hozzá a symbiansigned.com oldalon (freemail, yahoo, citromail...de még a chello sem jó)
Utána a program mindent elkészít neked és kodobja a cer, a csr és a key fileokat. Ráadásul a szignózást is egy gombnyomásra végzi.
A nokiaprogramokon megtalálod. Írd be, hogy szignózás a letöltések közé és a legfrisseb 2008. januári leírást vadászd le (doc formátum)
Ebben minden le van írva...


pén. feb. 15, 2008 14:24
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 349
Hozzászólás 
Milyen uj modszer?


pén. feb. 15, 2008 13:18
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. jan. 17, 2007 14:19
Hozzászólások: 18
Hozzászólás 
Sziasztok!

Pár válasz az időközben felmerült kérdéseitekre:

Az N82 majd minden téren veri az N95-öt.

Kamera + (talán itt lehet holtverseny)
Éjszakai felvételek ++
GPS ++

Az N95 8GB valamivel jobb mint a szimpla N95, de összességében a teszteken és a gyakorlatban is jobban teljesít az N82

Nagy hátránya viszont a rizsszemnyi gombok!! Ebben jobb az N95 és minden olyan telefon amin normális gombok vannak.

A szignózással kapcsoltaban a nokiaprogramokon részletes leírást találhattok. Egyébként az új módszer segítségével baromi egyszerű lett az egész.


csüt. feb. 14, 2008 8:48
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1307
Tartózkodási hely: Pécs
Hozzászólás 
BrTH írta:
..khm
Hát megnéztem a fentebb említett fórumon a szignózással kapcsolatos ismereteket, de nem nagyon jutottam előrébb. Kérnék segítséget, valami egyszerűbb leírást, ha valaki tudna segíteni...
Kösz.

Már van több eljárás is rá. Van egyszerűen klikkelgethető progi hozzá, sőt van olyan is, ami a telefonon képes szignózni. Keress rá ezekre. A rossz hír, hogy a bonyolultabb részét, a .cer és .key file-ok legyártását továbbra is meg kell tenni.


szer. feb. 13, 2008 10:46
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag

Csatlakozott: vas. szept. 05, 2004 13:39
Hozzászólások: 587
Tartózkodási hely: Budapest / Mauritius
Hozzászólás 
BrTH írta:
Hát megnéztem a fentebb említett fórumon a szignózással kapcsolatos ismereteket, de nem nagyon jutottam előrébb. Kérnék segítséget, valami egyszerűbb leírást, ha valaki tudna segíteni...
Kösz.


Csak a Nokiaprogramok.hu-n vannak leírások tudtommal ebben a témában. A letöltések-keresőbe signis-t írd be és ott vannak a leírások. Én is most kínlódom a szignózással és már többször feladtam. Nem is értem miért kell ilyen bonyolultá tenni és egyáltalán miért kell szígnózni. Azt tudom neked ajánlani, hogy olvasd végig azon az oldalon a szignozás fórumot. kb.160 oldal. Ott sok segítséget kaphatsz olyanoktól akik már nagyon profik ebben.


szer. feb. 13, 2008 10:44
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 349
Hozzászólás 
..khm
Hát megnéztem a fentebb említett fórumon a szignózással kapcsolatos ismereteket, de nem nagyon jutottam előrébb. Kérnék segítséget, valami egyszerűbb leírást, ha valaki tudna segíteni...
Kösz.


szer. feb. 13, 2008 9:42
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. máj. 27, 2004 9:29
Hozzászólások: 378
Hozzászólás 
Imici1972 írta:
Az új Beta verziós Nokia Maps-ot próbálta már valaki? :wink:

Én egyelőre csak feltelepítettem.
ami meglepett, hogy idításkor feljelentkezik egy hitelesítő szerverre és ezt követően (a felirat szerint) csak 3 napos próbaverzió "lesz" belőle. (Nem tudom, hogy a 3 nap lejárta után az eredeti NokiaMaps használható marad-e? Illetve az sem világos, hogy miért korlátozott a használat?)

Változott a felület.
Megjelenítések közt lett 3D (bár lehet ez volt korábban is), illetve egy műholdas / hibrid nézet. A hibrid nem annyira jó, túl részletessé teszi a megjelenítést. De érdekes.

Ennél többet nem foglalkoztam még vele, igaz a korábbi verzióval sem foglalkoztam még.

A hangnavigációra nics valami "okos" megoldás? :wink:


szer. feb. 13, 2008 8:37
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: vas. szept. 05, 2004 13:39
Hozzászólások: 587
Tartózkodási hely: Budapest / Mauritius
Hozzászólás 
Imici1972 írta:
Az új Beta verziós Nokia Maps-ot próbálta már valaki? :wink:


Szia, igaz én még nem próbáltam, de nagyon gondolkozom, hogy mit is tegyek. Nagy kínok árán feltettem a Garmint ami nagyon jó, de nagyon bekavar a # gomb használatánál. Nem csak az SMS írásnál, ha a naptárba vagy a névjegybe vagy bárhová kell írni és váltani szeretnék. Sokszor zavar és kellemetlen. Nagyon jók a progik amiket feltettem, de ha használati problémákat okoznak akkor meggondolandó, hogy mit tegyünk. Állítólag lesz egy komolyabb szoftver frissítés. Talán azt még megvárom és ha nem javulnak a problémák lehet, hogy egy egy progi törlés lesz a megoldás.


szer. feb. 13, 2008 8:21
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1795
Tartózkodási hely: Budapest, XVII.
Hozzászólás 
Az új Beta verziós Nokia Maps-ot próbálta már valaki? :wink:


kedd feb. 12, 2008 23:59
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
kakuk100 írta:
Köszi szépen. Gondoltam, hogy összefügghet a progikkal csak nem voltam benne biztos. Akkor most kicsit várni kell mire beszélni tudok. Meg kell majd szokni.
Eldöntöd.
Ha megéri a plusz szolgáltatás, amit a progik nyújtanak, akkor megszokod.
Ha inkább zavar, mint megéri, akkor úgyis le fogod szedni...


kedd feb. 12, 2008 22:06
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: vas. szept. 05, 2004 13:39
Hozzászólások: 587
Tartózkodási hely: Budapest / Mauritius
Hozzászólás 
Köszi szépen. Gondoltam, hogy összefügghet a progikkal csak nem voltam benne biztos. Akkor most kicsit várni kell mire beszélni tudok. Meg kell majd szokni.


kedd feb. 12, 2008 20:48
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
kakuk100 írta:
Sziasztok!

Felraktam a telefonomra a CallRecorder és a FsCaller progikat, és úgy vettem észre, hogy most nehezebb e zöld gombbal felvenni a telefont. Hosszabban és erősebben kell megnyomni. Lehet, hogy a progik miatt vagy valami más oka lehet? Tapasztaltatok már ilyet?
Üdv.
Ne nyomkodd erősebben, mert tönkremegy!
Mindkét progi a hívásokkal kapcsolatos.
Egyszerűen később reagál a készülék a gombra, ez természetes.


kedd feb. 12, 2008 20:04
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: vas. szept. 05, 2004 13:39
Hozzászólások: 587
Tartózkodási hely: Budapest / Mauritius
Hozzászólás 
Sziasztok!

Felraktam a telefonomra a CallRecorder és a FsCaller progikat, és úgy vettem észre, hogy most nehezebb e zöld gombbal felvenni a telefont. Hosszabban és erősebben kell megnyomni. Lehet, hogy a progik miatt vagy valami más oka lehet? Tapasztaltatok már ilyet?
Üdv.


kedd feb. 12, 2008 17:50
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1795
Tartózkodási hely: Budapest, XVII.
Hozzászólás 
BrTH írta:
Sziasztok

Hogyan tudom feltelepiteni azokat a progikat melyek .sis kiterjezstesuek es azt irja ki a tel hogy telepites nem tamogatott?
És hogyan lehet azokat felrekni ahol azt irja lejart a tanusitvany?


Ha lejárt tanusitványt jelez és nem érvénytelent, sokszor az is segit, ha a telepités előtt visszaállitod a dátumot 1 v 2 évvel, telepited, majd visszaállitod.
Nekem ez már többször bevált... :lol:


kedd feb. 05, 2008 14:05
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 802
Hozzászólás 
1. Lehet, hogy a *.sis file nem symbian60 ver3. alapú (tehát lehet, hogy régebbi symbian-okra íródott)
2. Állítsd be a beállítások/alkalmazások/alkm.kezelő-ben, hogy ne legyen on-line tanusítvány és mindent telepítsen
3. Szignózni kell azokat a programokat, amelyeknek lejárt/nem megfelelő a tanusítványa. Nem szoktunk itt a fórumon linkekkel meg weboldalakkal dobálózni, de van egy nagyon jó nokiás oldal immáron 4 éve, ahol megtalálod a választ a kérdésedre... itt
Szívesen leírnám a szignózás menetét de eléggé hosszú és rengeteg megoldás létezik rá. Van egyszerűbb - program alapú - de bonyolultabb - pötyögös -. Egyszer ráérzel, utána menni fog...


kedd feb. 05, 2008 9:04
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 349
Hozzászólás 
Sziasztok

Hogyan tudom feltelepiteni azokat a progikat melyek .sis kiterjezstesuek es azt irja ki a tel hogy telepites nem tamogatott?
És hogyan lehet azokat felrekni ahol azt irja lejart a tanusitvany?


hétf. feb. 04, 2008 16:34
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1330
Tartózkodási hely: Itt vagyok
Hozzászólás 
EU garancia és Nokia garancia között mi a különbség?


hétf. feb. 04, 2008 6:09
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 798
Tartózkodási hely: Lincolnshire, England, United-Kingdom
Hozzászólás 
Uj, frissitett (``This review has been thoroughly updated with sample shots, comparisons, functionality tests and a ton of videos.``) teszt a Nokia N82-rol:

http://www.mobile-review.com/review/nokia-n82-en.shtml

2008. februar 1-ei a cikk.

Forras: mobile-review.com


vas. feb. 03, 2008 23:03
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: vas. szept. 05, 2004 13:39
Hozzászólások: 587
Tartózkodási hely: Budapest / Mauritius
Hozzászólás 
moco22 írta:
Tök mindegy, hol veszi az ember és melyik országét. Nekem made by nokia van, semmi baja (ami pici volt, most gyógyult meg) és valaki horribilisért vette Nokia mintaboltban finn és iszonyat sok baja van. Úgyhogy sztem szerencse kérdése, hogy melyiket fogtuk ki.


Igen én is így gondolom, hogy akár hol veszed kifoghatsz jót is meg rosszat is. Én azért veszek általában Nokia garisat mert ha valami komolyabb baja van akkor úgy is csak a Nokiához érdemes vinni és ha nincs garid akkor komoly összegeket kell fizetni. A másik ok pedig az, hogy egyszer vettem gsm bolti garisat és mikor vissza kellett vinnem valamiért a bolt már régen megszünt. Vihettem a Nokiához. Szerencsére nem volt túl drága a javítás.


szomb. feb. 02, 2008 18:31
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. jún. 09, 2006 15:05
Hozzászólások: 119
Hozzászólás 
SilentKiller írta:
Mellesleg én a lóherés GSM boltba vettem, 2 év hivatalos Nokia garanciával (állítólag az enyém az első az országban, mármint "hivatalosan" vásárolt) :-) Előtte kipróbáltam néhány napig egy nem hivatalosan nokiától, tehát távol-keleti gsm boltosat és nagyon megszerettem. Minden működött, nem úgy mint néhány szerencsétlen szürkeimportot vásárlóval, akiknek már alapból nem működött a GPS... :?


Tök mindegy, hol veszi az ember és melyik országét. Nekem made by nokia van, semmi baja (ami pici volt, most gyógyult meg) és valaki horribilisért vette Nokia mintaboltban finn és iszonyat sok baja van. Úgyhogy sztem szerencse kérdése, hogy melyiket fogtuk ki.


szomb. feb. 02, 2008 9:37
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. jún. 09, 2006 15:05
Hozzászólások: 119
Hozzászólás 
Katica1 írta:
Imici1972 írta:
Ma meglepődve tapasztaltam, hogy a Pólus Nokia márkaboltban hosszú idő után olcsóbbak a top telók, mint a MM-ban. :lol:

Pl. az N82 MM-ban 175k, a Pólus mintaboltban 156k. Az N95 8GB pedig 212 a MM-ban, 200 a Nokiánál...
Hmmm....
Persze ha jól körülnézel, ennél még mindig sokkal olcsóbban lehet kapni, különösen a 8GB-t. 8)

Pólus MM 144.990.- Ft. Tegnap láttam.


De már vannak jóval olcsóbb helyek is, ahol meg lehet venni!!!


szomb. feb. 02, 2008 9:34
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 88
Tartózkodási hely: Gép előtt
Hozzászólás 
Imici1972 írta:
Ma meglepődve tapasztaltam, hogy a Pólus Nokia márkaboltban hosszú idő után olcsóbbak a top telók, mint a MM-ban. :lol:

Pl. az N82 MM-ban 175k, a Pólus mintaboltban 156k. Az N95 8GB pedig 212 a MM-ban, 200 a Nokiánál...
Hmmm....
Persze ha jól körülnézel, ennél még mindig sokkal olcsóbban lehet kapni, különösen a 8GB-t. 8)

Pólus MM 144.990.- Ft. Tegnap láttam.


szomb. feb. 02, 2008 9:27
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. jún. 09, 2006 15:05
Hozzászólások: 119
Hozzászólás 
Sziasztok! Csatlakozom a N82 bagázshoz itt is ! :wink:


szomb. feb. 02, 2008 9:25
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 8
Hozzászólás 
Üdv mindenkinek, én is beruháztam egy ilyen szerkentyűbe.
Először is gyorsan frissítettem a 11-es firmware-re, és a beállításaim megmaradtak, ahogy a nagy könyvben meg lett írva. Ez jó.
Viszont alig müxik még 5 órája a telcsi, már kétszer sikerült lefagyasztani és újraindítani. Először wifizés közben jött elő. Jó ideig tartotta magát, aztán egyszer csak megfagyott. Másodszorra a bluetooth fülesemet pároztattam vele, majd miután sikeresen egymásra találtak, az elő összekapcsolódáskor jött a reboot. Kissé meglepett ez a két eset. Ezek szerint van még mit csiszolni rajta.
Ettől eltekintve nagyon tetszik, jól megleszünk egymással.


pén. feb. 01, 2008 23:14
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 802
Hozzászólás 
Hallott valaki arról, hogy firmware frissítés után erősebb lett a háttérvilágítás? Valahol olvastam csak már nem emlékszem rá, hogy hol... ott az írták, hogy a firmware update-el megoldható a néhány felhasználónak túl gyenge háttérvilágítás...


kedd jan. 29, 2008 12:14
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1795
Tartózkodási hely: Budapest, XVII.
Hozzászólás Re: N95 headset kompatibilitás N82-vel?
Konafan írta:
Hello! Érdeklődnék, hogy az N95 headsete kompatibilis az N82-ével? Vagy akár az N95 8GB szintén távirányítós headsetje használható-e az N82-vel???


Igen, kompatibilis. Szoktam használni, gond nélkül kezeli.


hétf. jan. 28, 2008 22:10
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: kedd okt. 04, 2005 23:05
Hozzászólások: 12
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás N95 headset kompatibilitás N82-vel?
Hello! Érdeklődnék, hogy az N95 headsete kompatibilis az N82-ével? Vagy akár az N95 8GB szintén távirányítós headsetje használható-e az N82-vel???
Szivesen használnám inkább azzal, mert akkor tudnám távirányítani a zenét, pl. beletekerni.. meg akkor a headset távirányítójához csatlakoztatnám a 3,5mm-es jack-es fülest!!!

Előre is köszönöm az infókat!

Ja és tudja azt valaki, hogy pl. az XXL gsm-nél, vagy az újmobilikok.hu-nál amilyen N82-őt árulnak 2 éves garival 118FóEFT-ért, az a normál nokia garancia??? Vagyis európában is és itthon bármelyik nokia szervizbe vihetem, ha gond van?


hétf. jan. 28, 2008 13:11
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1795
Tartózkodási hely: Budapest, XVII.
Hozzászólás 
dzsoltike írta:
Tegnap megfogdostam egyet a MM-ban.
Csalódást okozott, mert sokkal "műanyagabb" hatása van, mint amit vártam, és lassabb is a 6120-nál.
De azért jó kis (nagy) telefon ez, így is kellene 8)
Viszont hogy 175e HUF az ára.


Ma meglepődve tapasztaltam, hogy a Pólus Nokia márkaboltban hosszú idő után olcsóbbak a top telók, mint a MM-ban. :lol:

Pl. az N82 MM-ban 175k, a Pólus mintaboltban 156k. Az N95 8GB pedig 212 a MM-ban, 200 a Nokiánál...
Hmmm....
Persze ha jól körülnézel, ennél még mindig sokkal olcsóbban lehet kapni, különösen a 8GB-t. 8)


szomb. jan. 26, 2008 19:36
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1795
Tartózkodási hely: Budapest, XVII.
Hozzászólás 
kakuk100 írta:
a képek eltűntek a galériából. Más minden maradt a helyén. Eddig legalább nem vettem észre, hogy valami más is eltűnt volna. Szerencsére a képek megvoltak a gépemen és vissza tudtam rakni.
Másnak is volt ilyen?


A képeken én a memóriakártyán tárolom, így nálam ez nem jelentkezett.


szomb. jan. 26, 2008 19:06
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: vas. szept. 05, 2004 13:39
Hozzászólások: 587
Tartózkodási hely: Budapest / Mauritius
Hozzászólás 
Annyiért ne vedd meg. Én 119 ért vettem 2 éves Nokia garival. Azóta lehet, hogy még ment is le az ára.

Én is felraktam az új szoftvert. Még nem vettem észre semmilyen változást. Viszont nem mentettem el semmit előtte és a képek eltűntek a galériából. Más minden maradt a helyén. Eddig legalább nem vettem észre, hogy valami más is eltűnt volna. Szerencsére a képek megvoltak a gépemen és vissza tudtam rakni.
Másnak is volt ilyen?


szomb. jan. 26, 2008 12:54
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 102
Hozzászólás 
Tegnap megfogdostam egyet a MM-ban.
Csalódást okozott, mert sokkal "műanyagabb" hatása van, mint amit vártam, és lassabb is a 6120-nál.
De azért jó kis (nagy) telefon ez, így is kellene 8)
Viszont hogy 175e HUF az ára. Hát KépKépKép+!


szomb. jan. 26, 2008 8:59
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: vas. szept. 05, 2004 13:39
Hozzászólások: 587
Tartózkodási hely: Budapest / Mauritius
Hozzászólás 
Imici1972 írta:
Szóval lehet bátran frissítgetni! :P :wink:


Köszi szépen!


csüt. jan. 24, 2008 7:07
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1795
Tartózkodási hely: Budapest, XVII.
Hozzászólás 
kakuk100 írta:
migabi24 írta:
Kint van az NSU-n az új Firmware :D



Én is hallottam. A száma:11.0.117 Aki már feltette légyszi írja meg hogy mi változott, és hogy érdemes e feltenni
Köszi.


Feltettem.
A UDP feature tökéletesen működik, vagyis MINDEN adat, beállítás, progi, háttér, téma, üzenet, stb. megmaradt. :lol: :P 8)
A fw pikk-pakk felment és ennyi. Minden maradt a helyén, nem kell semmit visszaállítani, konfigolni.

Újdonság nincs, csak egy-két kisebb bug lett javítva:

Camera application:
Improvements of ‘Unexpected error…’ probability when starting up with quick succession of camera lens cover open/close

Music player (Music player stability):
Fix for music player freeze when operating app from accessory remote controller e.g. BT headsets, AD-54 etc.

Map application:
Reset fix when opening Map app from landmark app
Long Map app closing time
Address search in Chinese character


Vagyis amik javítva lettek:
- Kamera alkalmazás "váratlan hiba..." üzenet, ha a kamera lencsét nyitjuk majd rövid idő múlva zárjuk. (Nekem ez folyamatos fényképezésnél is megjelent párszor)

-Zenelejátszó hajlamos lefagyni, ha valamilyen távvezérlővel (Pl. BT headset) működtetjük

-Térképek alkalmazás indítási probléma, ha landmark-ból nyitjuk meg.
-A Térképek alkalmazás hosszú leállási ideje
-Címkeresés kínai karakterekkel (asszem nekem ez a legfontosabb! :lol: :D :P )

Szóval lehet bátran frissítgetni! :P :wink:


szer. jan. 23, 2008 23:54
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 823 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 17  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 33 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség